Panasonic zapowiedział w ofercie tablet Toughbook CF-D1 MK3, który jest odświeżoną wersją tego modelu dla branży przemysłowej. Nowy wariant tabletu ma m.in. o 50% wydajniejszą baterię.

Panasonic Toughbook CF-D1 MK3 jest tabletem dla branży motoryzacyjnej. Producent uważa, że nada się do stacji diagnostycznych i warsztatów. Nowy model od poprzednika wyróżnia się o 50% wydajniejszą baterią (do 12 godzin pracy), ekranem o jasności 400 nitów, mocniejszymi podzespołami i jest dostarczany z Windows 10.

Pół roku za symboliczną złotówkę. Sprawdź!

Nowy tablet Panasonica ma 13,3-calowy ekran IPS o rozdzielczości HD oraz dwurdzeniowy procesor Intel Core i5-6300U vPro 2,4 GHz (do 3,0 GHz w trybie przyspieszonej mocy) z 3 MB pamięci Intel Smart Cache i grafiką Intel HD Graphics 520 (pracującą w zakresie 300-1000 MHz), aparat fotograficzny 5 Mpix, dwuzakresowe Wi-Fi, moduł Bluetooth 4.1 i konfigurowalny potrójny port do celów diagnostycznych, który obsługuje interfejs szeregowy, VGA, drugi port LAN lub do dwóch wytrzymałych złączy USB.

Tablet ma wzmocnioną konstrukcję i potrafi znieść upadek z wysokości do 90 cm. Nie zabrakło także certyfikatu dla normy IP65, która oznacza całkowitą odporność na kurz oraz zalanie strugą wody. Ceny tabletu w Polsce zaczynają się od 12,5 tysiąca złotych.

- Klienci z branży automotive to kluczowi odbiorcy wzmocnionych urządzeń z linii Toughbook i Toughpad. Właśnie dlatego postanowiliśmy zmodernizować jeden z naszych flagowych modeli przemysłowych, przeznaczony specjalnie dla serwisów i firm motoryzacyjnych. Wzięliśmy pod uwagę opinie i potrzeby specjalistów z branży, zwiększyliśmy moc obliczeniową, wydłużyliśmy czas pracy baterii i poprawiliśmy jakość ekranu, by dopasować model do oczekiwań użytkowników – mówi Jacek Wielgus, Partner Account Manager - CEE Region w Panasonic Computer Product Solutions.

Źródło: panasonic

Panasonic Toughbook CF-D1 MK3: wzmocniony tablet przemysłowy - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się