Jak ten czas szybko leci! T-Mobile oraz T-Mobile Trendy są już z Wami od roku! Przekonajcie się co udało nam się osiągnąć, a także na czym polega specjalna oferta urodzinowa!

Pochwalmy się!

5 czerwca 2011 roku przywitała wszystkich nowa strona internetowa T-Mobile oraz nowe logo w sklepach i salonach sprzedaży. Po raz pierwszy na rynku telekomunikacyjnym pojawiły się oferty pozwalające na nielimitowane i bezpłatne rozmowy z milionami użytkowników jednej sieci w kraju i na świecie. A oferta roamingowa nigdy nie były tak korzystna, umożliwiając klientom na terenie Unii Europejskiej połączenia za 30 groszy oraz nielimitowane surfowanie w sieci.

W ciągu tego roku T-Mobile zyskało 1,337 miliona klientów, co stanowi ponad 42% wzrostu kart SIM na rynku w tym czasie. W ostatnim kwartale PTC zostało liderem w pozyskiwaniu nowych klientów dzięki T-Mobile, zwiększając ich liczbę o 351 tysięcy. T-Mobile odnotowuje stały wzrost dzięki wprowadzaniu nowych ofert i rozwiązań, czy to gwarantując najniższe ceny smartfonów, czy wprowadzając nielimitowane i nieograniczone podwójne doładowanie lub możliwość negocjowania oferty telekomunikacyjnej.

Rośnie również świadomość i rozpoznawalność marki T-Mobile. Jest to zasługa prowadzonych działań promocyjnych i reklamowych. Już po dwóch miesiącach 3 na 4 osoby wskazywały na T-Mobile w badaniach rozpoznawalności marek, a obecnie jest to już 9 na 10. T-Mobile w wielu kategoriach dotyczących rozpoznawalności marki osiągnęła wartości porównywalne z konkurencją, która od lat funkcjonuje na rynku. Natomiast w przypadku tych najważniejszych dla budowania wizerunku marki T-Mobile, jak nowoczesność i świadczenie usług wysokiej jakości, klienci pozycjonują ją wyżej niż inne konkurencyjne marki.

T-Mobile mocno zaangażował się w promowanie sportu zostając od początku sezonu 2011/2012 sponsorem tytularnym najważniejszych rozgrywek piłkarskich w Polsce. Ten sezon okazał się rekordowy pod wieloma względami. Po raz pierwszy w historii rozgrywek Ekstraklasy frekwencja na stadionach przekroczyła w sezonie 2 miliony kibiców. Kolejny rekord został odnotowany w liczbie kibiców na stadionach podczas jednej kolejki, która pierwszy raz od wielu lat przekroczyła 100 tys. Stale rosnąca liczba widzów, rodzinne kibicowanie oraz świetna atmosfera na stadionach potwierdzają sukces T-Mobile Ekstraklasy.

T-Mobile rozpoczął również realizację jednego z najważniejszych i największych projektów telekomunikacyjnych w kraju. Poprzez modernizację swojej infrastruktury T-Mobile dąży do stworzenia najlepszej i najnowocześniejszej sieci w kraju. Dzięki zwiększeniu liczby nadajników o około 40% i zastosowaniu w całej sieci najnowszych technologii klienci zyskają w przyszłości dostęp do usług o znacznie lepszych parametrach i zasięgu. Ponadto zastosowane rozwiązania przyczynią się do ochrony środowiska poprzez zmniejszenie zużycia energii potrzebnej do zasilania i funkcjonowania infrastruktury telekomunikacyjnej.

Minął już rok! Dziękujemy, że jesteście z nami!

T-Mobile Trendy też świętują

Także nasz serwis ma się czym pochwalić. Docieramy co kwartał do blisko miliona unikalnych użytkowników, a miesięcznie publikujemy ponad 150 materiałów. Przygotowaliśmy dla Was setki tech-newów. Miesięcznie tworzyliśmy ponad 90 najświeższych wiadomości ze świata smartfonów, tabletów, laptopów. Informowaliśmy o wszystkich nowinkach technologicznych, a także o wejściu do naszej oferty najnowszych modeli.
Poprzez testy i wideo-recenzje staraliśmy się najrzetelniej ocenić dla Was wszystkie produkty, które wchodziły do naszej oferty. Były więc to nie tylko smartfony, ale także tablety, notebooki, ultrabooki, laptopy, telefony stacjonarne, a także akcesoria.
W działach Porady i Trendy mogliście przeczytać m.in o aplikacjach na smartfony, o serwisach społecznościowych, czy o wszelkich nowościach występujących w internecie.
W Wydarzeniach staraliśmy się donosić Wam o meczach T-Mobile Ekstraklasy, festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty, a także innych godnych uwagi zdarzeniach, nie tylko łączących się z naszą siecią.
Trendy służyły też jako serwis mający poinformować Was o atrakcyjnych ofertach pojawiających się w T-Mobile. Od września zeszłego roku napisaliśmy o ponad 50 specjalnych okazjach. Dotyczyły one abonamentu, Mix na liczbę doładowań, T-Mobile na kartę, akcesoriów, Internetu oraz telefonów stacjonarnych. Śledząc dział Okazje wiecie z czego opłaca się skorzystać w T-Mobile!

Promocje urodzinowe!

6 czerwca rozpoczyna się czas promocji urodzinowych. Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy nową odsłonę oferty z gwarancją najniższych cen wybranych telefonów. W nowej promocji klienci będą mieli do wyboru sześć najpopularniejszych modeli telefonów: Samsung Galaxy Ace 2, Samsung Wave 3, Samsung Galaxy S Plus, Nokia 500, Nokia Asha 302 oraz Sony Ericsson Live with Walkman. Jeżeli wybrany telefon będzie dostępny u innego operatora w niższej cenie przy porównywalnych warunkach oferty, klient otrzyma od nas zwrot podwójnej różnicy w cenie. Więcej o nowej promocji dowiecie się tutaj. Dodatkowo, do klientów T-Mobile zostaną wysłane urodzinowe kupony promocyjne uprawniające do skorzystania z wyjątkowej promocji: 50% upustu na abonament przez pół roku w ofercie z telefonem lub modemem oraz oferujące do 200 złotych w Mix na rozmowy, SMS-y, MMS-y, Internet.

Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy specjalną ofertę dla 6 modeli smartfonów: Apple iPhone 4 8GB, HTC One X, PRADA 3.0 od LG, RIM BlackBerry Bold 9790, Samsung Note (N7000), Sony Xperia S. Ceny tych modeli będą nawet do 200 złotych netto niższe w urodzinowej promocji. Dodatkowo ultrabook ASUS ZENBOOK UX21E wraz z oprogramowaniem Norton 360, zapewniającym kompleksową ochronę komputera będzie oferowany w cenie 200 złotych netto niższej niż dotychczas.

Więcej informacji o ofertach urodzinowych jest dostępnych w sklepach T-Mobile lub tutaj.

Pierwsze urodziny T-Mobile i T-Mobile Trendy! - opinie i komentarze (20)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Tomek :)
02-07-2012 - 14:31:35
Szkoda że nie jest zrobione takie coś że można ten kod wpisać na stronie... Byłoby łatwiej ;)
  (0)
Odpowiedz
Agnieszka
29-06-2012 - 20:21:16
Dostałam dzisiaj sms od T-mobile z tym kodem promocyjnym. Mam iść z nim do salonu t-mobile?g
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-07-2012 - 10:29:17
Agnieszko, kod promocyjny, urodzinowy można zreazliować w Salonach Sklepach Firmowych bądź na HotLine 602900000 opłata zgodnie z taryfą. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
davyjohn
15-06-2012 - 22:45:31
Dlaczego T-Mobile olewa komentarze Klientów pytających o program lojalnościowy? Odpisujecie na mało istotne rzeczy, na które odpowiedź można znaleźć w instrukcji telefonu a pytania Klientów, wiernych Klientów, pozostają bez odpowiedzi...
  (0)
Odpowiedz
dziupla
14-06-2012 - 08:28:35
Jestem z tą marką jeszcze od XX wieku, ale nic mi to nie daje. Czy ponad 13 lat, czy klient wczorajszy to warunki te same. Program lojalnościowy "już wprowadzany od ubiegłego roku". Jak się chwalicię ilu nowych abonentów uzyskaliście, to należy wspomnieć ilu utraciliście. Sam się zastanawiam nad zmianą operatora. Jedne z najgorszych ofert w sieci, nie mówiąc już, że za bezpłatne rozmowy wewnątrz sieci w większości taryf trzeba dopłacać. Mimo wszystko dobrego na "urodzinki" nie urodziny.
  (0)
Odpowiedz
michal
09-06-2012 - 11:16:30
Mam pytanie bo sie nie dowiedziałem w t mobile jak mam nowy telefon to ile go mam ładowac 12 godzin czy normalnie mozna odpowiedz szybka od t mobile dziekuje i pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-06-2012 - 11:14:40
Nie trzeba już teraz aparatów ładować 12 godzin. Tylko do momentu naładowania się baterii. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
ryba45
08-06-2012 - 08:11:08
Wszystkiego najlepszego :)
  (0)
Odpowiedz
slawek
07-06-2012 - 23:35:42
Pozdrawiam jestem z Wami już od 2003 roku . Mam nadzieję że to nawet długo ,mam nadzieję że tak już będzie ,ale nigdy nic nie jest wiadome . Popieram pomysł aby był program lojalnościowy dla stałych klientów. Życzę pomyślności...
  (0)
Odpowiedz
Edge
07-06-2012 - 17:34:05
Aha, no i też z racji urodzin życzę najlepszego. Na razie mam u was tylko jeden telefon, ale kolejny oraz internet już za miesiąc ;) Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Edge
07-06-2012 - 16:48:27
"Dodatkowo, do klientów T-Mobile zostaną wysłane urodzinowe kupony promocyjne uprawniające do skorzystania z wyjątkowej promocji: 50% upustu na abonament przez pół roku w ofercie z telefonem lub modemem oraz oferujące do 200 złotych w Mix na rozmowy, SMS-y, MMS-y, Internet." Te kupony przyjdą z fakturą ? Bo kupowałem telefon kilka dni przed urodzinkami i ciekaw jestem :D
  (0)
Odpowiedz
michal
07-06-2012 - 14:29:37
mam pytanie czy jest w ofercie htc derser na dzien 07 06 2012
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
07-06-2012 - 16:50:52
Michal, wszystkie dostępne w ofercie modele HTC znajdziesz pod tym linkiem: http://apps.t-mobile.pl/productApp-web/user/jsp/products.jsp Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
canon4884
07-06-2012 - 08:04:39
......niby jestem w t-mobile a niby nie , do dzisiaj przy logowaniu do internetu na wyświetlaczu mam logo ery,.....
  (1)
Odpowiedz
memoo
06-06-2012 - 23:54:50
Fajnie by było aby był program lojalnościowy. a przede wszystkim aby dla stałych klientów było coś więcej a nie tak jak teraz nowy i stały klient ma to samo a to zniechęca. Aby dział techniczny pracował i pomagał klientom, a nie tak jak dotychczas to robią że w odp od nich to co wyczytają i to napiszą bez sprawdzenia problemu.
  (0)
Odpowiedz
Jurek
06-06-2012 - 21:44:52
Nadal nie ma programu lojalnośclowego.brak specjalnej oferty dla przedłużających umowę klientów.
  (0)
Odpowiedz
pinka
06-06-2012 - 20:59:52
Miło by było gdyby się pojawiły jakieś atrakcyjne promocje bądź usługi w tak-taku. Jakieś dodatkowe smsy do innech sieci bo to co jest dotychczas tyczy się tylko pakietów do T-mobile. Śmiech na sali!!!
  (0)
Odpowiedz
slawek3589
06-06-2012 - 19:22:14
A gdzie obiecany program lojalnosciowy ktory mial zastapic Era Premia???? Stwierdzenie "juz wkrotce" trwa rok - to jak z budowa autostrad....
  (0)
Odpowiedz
milosz9204
06-06-2012 - 18:44:26
Życzę T-Mobile oraz redakcji T-Mobile Trendy wszystkiego najlepszego z tej okazji i mam nadzieję, że będziemy razem przez kolejne lata, pozdrawiam :)
  (3)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
07-06-2012 - 10:34:10
Miłosz, dziękujemy za życzenia :-) Pozdrawiamy!
  (3)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Trendy i gorące nowości. Witajcie w Barcelonie na konferencji Mobile World Congress 2011. Ole!

Barcelona, stolica hiszpańskiej Katalonii, zagłębie turystyczne i w dniach 14-17 lutego – globalne centrum nowych technologii. Oto scena, na której najwięksi giganci branży mobilnej zrobią prezentuj broń. Tak właściwie, to preludium już się odbyło. Nokia, Samsung i Sony Ericsson, swoje pierwsze konferencje prasowe zorganizowały już w niedzielę – dzień przed startem właściwej imprezy. Mięliśmy zarówno gadające głowy, jak i długo oczekiwane prezentacje nowych produktów.

Nokia ucieka do przodu

Tematem numer jeden, który przyćmił nawet sprzętowe premiery konkurencji, była zupełnie nowa i zaskakująca strategia Finów – adaptacja Windows Phone 7. Bohaterem dnia zero został dyrektor generalny Nokii – Stephen Elop. Na zorganizowanej w niedzielę wieczorem konferencji prasowej, wyjaśnił, dlaczego kierowany przez niego koncern nagle skręcił o 180°.

Nokia uznała, że Symbian już nie wystarcza, a jedyną sensowną alternatywą jest ucieczka do przodu. Elop przyznał, że w wyścigu o dominację liczą się tylko trzy konie i Nokia wchodząc w strategiczny sojusz z Microsoftem, przeciwstawia się ekspansji Google, oraz mocnej pozycji Apple. Adaptacja samego Androida groziła rozwodnieniem marki w szarej masie setek innych smartfonów z tym systemem, więc Nokia zdecydowała się na „trzecią drogę”. Niewykluczone, iż jeszcze przed czwartkiem zobaczymy pierwsze prototypy nowych fińskich smartfonów z Windows Phone 7.

Samsung Galaxy S II. Samsung do samego końca zdołał utrzymać dziennikarzy z dala od swojego najnowszego smartfonu. Stąd spore zaskoczenie.

Samsung odkrywa karty

Ostatnio dużo pisaliśmy o tym, co na 13 lutego zaplanował Samsung. Wczoraj wszystko kręciło się wokół prezentacji tajemniczego następcy bestsellera Galaxy S.

Samsung Galaxy S II (a nie S2) zdołał nas miło zaskoczyć, ponieważ producent do końca wodził dziennikarzy za nos. Ostateczna specyfikacja jest nieco inna, niż się spodziewaliśmy. Samsung powiększył wyświetlacz do 4,3 cala, ale nie zrezygnował z fenomenalnej technologii Super AMOLED (sAMOLED). Smartfon jest też napędzany przez dwurdzeniowy procesor Orion – zaprojektowany przez Samsunga, a nie jak podejrzewano przez Qualcomma. Oczywiście pracuje pod kontrolą Android 2.3a. Po więcej szczegółów na temat Galaxy S II, zapraszamy was do naszego działu technewsów.

Drugą WIELKĄ (dosłownie) prezentacją, był debiut następcy innego topowego urządzenia – tabletu Galaxy Tab. Kolejna generacja została w widoczny sposób powiększona, co przy okazji wpłynęło na nazewnictwo. Galaxy Tab 10.1, ma ekran o przekątnej dokładnie 10,1 cala – niestety nie sAMOLED, ale LCD. Fizycznie przypomina innego tegorocznego debiutanta – Motorolę XOOM. Nie potwierdziły się spekulacje o 7 calowym ekranie. Samsung odszedł od koncepcji kieszonkowego tabletu.

Przypadek Galaxy Tab 10.1 pokazuje nam pewien trend. Rynek tabletów z Androidem 3.0 jeszcze przed premierą pierwszych urządzeń podlega przedziwnej standaryzacji. Co ciekawe, nie jest ona wymuszana przez Google.

Nowy Galaxy Tab jest prawie tej samej wielkości co XOOM. Ma identyczną platformę sprzętową (Nvidia Tegra 2), a różni się wyłącznie szczegółami. Samsung zamiast 5 Mpx aparatu, da użytkownikom solidniejsze 8 Mpx. W zamian nie oferuje ani HDMI, ani USB. Android będzie w formie czystej, bez nakładki TouchWiz.

Sony Ericsson nie zaskakuje

Sony Ericsson w dniu zero nie zdołał zaskoczyć dziennikarzy. Powód jest prosty – koncern dopadła choroba przedpremierowych przecieków. Jedynym wyjątkiem jest smartfon XPERIA Pro z klawiaturą QWERTY.

Mamy trzy nowości. Najciekawszą jest bez wątpienia konsolofon XPERIA Play. Pisaliśmy o nim niecały tydzień temu, więc odsyłamy was do naszego artykułu. Jedyne, co zmieniło się w specyfikacji tej krzyżówki konsoli PSP i smartfonu, to wyświetlacz. Pisaliśmy o ekranie 4,2 cala, tymczasem Play zaoferuje graczom 4-cale. Sony Ericsson podpisał umowy między innymi z Sony Computer Entertainment (oddział produkujący konsolę PlayStation Portable) i Electronic Arts, co oznacza, iż kiedy urządzenia w marcu trafi na rynek, nie powinno być problemu z dostępem do gier.

Drugi tip-top, to XPERIA Neo. W stosunku do przecieków mamy drobne zmiany. Neo ma 3,7-calowy wyświetlacz (nie 4-calowy), a w środku wylądował układ Qualcomm Snapdragon MSM 8255 1 GHz – w ubiegłym tygodniu była mowa o nieco mniej wydajnym Scorpionie MSM7630. Swoją drogą, identyczną platformę sprzętową ma dostępny w naszej ofercie HTC Desire HD. Jedyną nowością, której nie wyniuchali blogerzy, jest XPERIA Pro. Zaskoczenie maskuje jednak fakt, że Pro jest po prostu XPERIĄ Neo z dodatkową klawiaturą fizyczną QWERTY w układzie slider. Smartfon nie licząc tego elementu ma identyczną specyfikację.

Jeśli chodzi o Sony Ericssona warto zauważyć jeden istotny pozytyw. Producent ten cierpiał do tej pory na problemy z aktualizacją Androida na swoich smartfonach. Wszystko wskazuje na to, że koniec z kłopotami – nowe telefony zadebiutują z systemem w najnowszej wersji 2.3.

Fot. Nokia, Samsung, Sony Ericsson

<p>Pierwsza duża prezentacja - Samsung Galaxy S II</p>

<p>Hit od Sony Ericssona - XPERIA Play</p>

Sony Ericsson nie miał tyle szczęścia. Prawie wszystko o XPERII Play było wiadomo, zanim oficjalnie pojawiła się na stole.

Pierwsze hity z Mobile World Congress 2011 - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

inny
22-02-2011 - 14:44:02
@kejs - czy będzie to przełom i odrodzenie w Nokii? Dyskutowałbym. Wiceprezes Google skwitował mariaż Microsoftu i Nokii słowami, że dwa indyki nie stworzą orła. Złowieszcze prognozy. Poza tym na Nokii spoczywa ogromna odpowiedzialność za Fińską gospodarkę, ponieważ jej udział w PKB kraju wynosi ponad 3%, a w eksporcie już 20%! Jeśli nie zrobią czegoś, żeby odbudować swoją pozycję na rynku, zmasakrują fińską gospodarkę.
  (0)
Odpowiedz
kejs
20-02-2011 - 15:02:03
Wszyscy czekają chyba na Nokię z Windowsem. To na pewno będzie przełom i odrodzenie Nokii.
  (0)
Odpowiedz
bobiszu
18-02-2011 - 14:09:30
Widać, że Nokia desperacko próbuje utrzymać się na powierzchni, a Sony Ericsson chyba czeka na cud :D
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Lumia 930, Galaxy Grand 2 i Xperia T3 to smartfony z najwyższej półki, które z pewnością zadowolą nawet tych najbardziej wymagających. Chcecie zobaczyć co potrafią? Obejrzyjcie nasze najnowsze filmy!

Najnowszy smartfon Sony to bardzo ciekawa propozycja: telefon o wysokiej klasy wzornictwie i jakości budowy za rozsądne pieniądze. Świetne towarzystwo zapewni mu opaska SmartBand, dzięki której zarejestrujemy nasze codzienne aktywności.

Samsung Galaxy Grand 2 to pozytywne zaskoczenie i duży krok naprzód w stosunku do poprzednika, zwłaszcza pod względem jakości obrazu wyświetlanego na sporych rozmiarów ekranie. Galaxy Grand 2 ma wszystko, czego potrzebuje przeciętny użytkownik smartfonu. A ekran o przekątnej powyżej 5 cali, wyświetlający naprawdę ładne kolory, to jedna z największych zalet tego urządzenia.

Nokia Lumia 930 to smartfon, który można z czystym sumieniem polecić każdemu. Jest świetnie wykonana i zaprojektowana a przy tym szybka i wydajna. Pozwoli zrobić naprawdę dobre zdjęcia, zadowoli miłośników dobrego brzmienia i zapewni solidną porcję relaksu w postaci gier czy rozrywki w sieci. To solidny, szybki i niebanalny smartfon.

Super smartfony od Nokii, Sony i Samsunga w naszych filmach! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Lubisz słuchać muzyki w słuchawkach, ale czasem chcesz się nią podzielić z innymi? Mamy gadżet, który przypadnie ci do gustu.

Wakacje coraz bliżej i niektórym w głowie już tylko letnie wojaże. Dla wszystkich podróżników i nie tylko T-Mobile przygotował specjalną ofertę, w ramach której każdy może kupić mobilny głośnik marki Sony w atrakcyjnej cenie.

Aby podłączyć go do telefonu, laptopa czy tabletu, nie potrzeba kabli – wystarczy łączność Bluetooth. Może przydać się nie tylko do słuchania muzyki, ale także do rozmów bez konieczności trzymania telefonu przy uchu.

Teraz w salonach T-Mobile głośnik Bluetooth Sony SRS-BTV w soczystym żółtym kolorze można kupić w rewelacyjnej cenie 89,99 zł. Oferta ważna do wyczerpania zapasów, ale nie dłużej niż do końca czerwca.

Muzyka na wakacjach z T-Mobile i Sony - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się