Rozpoczyna się trzecia edycja akcji T-Mobile – Pomoc Mierzona Kilometrami. Już 20 czerwca można się włączyć do akcji, a tym samym pomóc podopiecznym Fundacji TVN Nie jesteś sam. No i naturalnie zadbać o formę.

Już w najbliższą sobotę, 20 czerwca, T-Mobile zainauguruje trzecią edycję akcji Pomoc Mierzona Kilometrami. Inicjatywa, którą Polacy pokochali od samego początku, z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością i coraz większym zaangażowaniem uczestników. W tym roku na wszystkich aktywnych użytkowników nowych technologii, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, formę i pomóc niepełnosprawnym ruchowo dzieciom, czekają zupełnie nowe aktywności i wyzwania.

Możliwości, jakie niosą ze sobą nowe technologie, z dnia na dzień są coraz większe. Dziś służą one już nie tylko wygodzie pracy i rozrywce, ale realnie i pozytywnie wpływają na otaczającą nas rzeczywistość i ludzi, którzy w niej uczestniczą. Technology for Good, czyli nowe technologie wykorzystywane w służbie społeczności i minimalizowania granic w komunikacji między ludźmi, także pomiędzy niepełnosprawnymi, to idea, która całkowicie wyraża się w założeniach akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Używając mobilnej technologii, można przecież pomagać innym!

- Poprzez akcję Pomoc Mierzona Kilometrami chcemy pokazywać wszystkim jakie możliwości dają nam nowe  technologie. W tym roku już po raz trzeci udowadniamy, że korzystanie ze smartfona, aplikacji nie tylko zmniejsza bariery w komunikacji między ludźmi, ale łączy ich wokół szczytnej idei i przekłada się na realną pomoc innym – podopiecznym Fundacji TVN Nie jesteś sam – mówi Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile Polska.

- Obecność Sony Mobile w akcji "Pomoc Mierzona Kilometrami" pomału stacje się tradycją i mamy nadzieje, że po raz kolejny wesprzemy akcję naszym osobistym działaniem i zaangażowaniem, produktami z rodziny Xperia i SmartWear, a także usługami ‒ mówi Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing Poland w Sony Mobile Communications Inc. ‒ Akcja jest nam bliska, dzięki niej naprawdę pomagamy innym, budujemy pozytywne emocje, działamy – każdy kilometr przebyty w ramach akcji to realne pieniądze, które płyną do ludzi najbardziej potrzebujących. To jest nie tylko zbieżne z misją Sony Mobile, to też odzwierciedlenie cech naszych produktów, które oferujemy klientom.


Do akcji Pomoc Mierzona Kilometrami może dołączyć każda aktywna osoba, która posiada telefon z GPS. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Endomondo Sports Tracker, wybrać jedną z aktywności podlegających pod akcję – wędrowanie, chodzenie, fitness walking, bieganie, jazdę na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, jazdę na rolkach lub na wózku, dołączyć do rywalizacji Pomoc Mierzona Kilometrami i rozpocząć zbieranie kilometrów! Co ważne – nie trzeba być wyczynowym sportowcem liczy się każdy kilometr, nawet ten w drodze do sklepu, do pracy czy na przystanek.  Na koniec akcji – podczas wielkiego finału – wszystkie przebyte kilometry T-Mobile Polska zamieni na wsparcie finansowe dla podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam.

Aby zachęcić jeszcze więcej osób do wzięcia udziału w aktywnym pomaganiu, T-Mobile rozwija w tym roku formułę akcji – podkreślając, jak ważne jest dzielenie się pozytywnymi emocjami oraz wzajemne motywowanie do pokonywania kolejnych wyzwań i kilometrów. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło „Podaj dalej!” – ponieważ lepiej pomagać wspólnie – z rodziną, przyjaciółmi, a nawet całą społecznością lokalną.

Dlatego w tym roku T-Mobile zaprasza do udziału także reprezentantów firm i miasta w całej Polsce. Dla użytkowników Facebooka przygotowano nowe wyzwania i aktywności (szczegóły na stronie www.kilometrami.pl).

W tym roku akcję wspierają m.in. Joanna Jabłczyńska, Anna Lewandowska, Beata Sadowska, Monika Kuszyńska oraz Maja Włoszczowska, Aleksandra Goss, Robert Korzeniowski, Michał Kwiatkowski czy Rafał Wilk, którzy będą aktywnie motywować uczestników do podejmowania aktywności sportowej i pomagania dzieciom. Specjalne atrakcje czekają także na mieszkańców miejscowości, do których zawita Projekt Plaża TVN. Odwiedzający strefę Pomocy Mierzonej Kilometrami, będą mieli okazję przetestować najnowszy smartfon Sony Xperia Z3, dołożyć kolejne kilometry do wspólnej puli, m.in. uczestnicząc we wspólnych treningach ze znanymi i lubianymi sportowcami i gwiazdami.

Trzecia edycja akcji Pomoc Mierzona Kilometrami potrwa od 20 czerwca do 27 września 2015 roku. Całość podzielona będzie na 8 dwutygodniowych etapów, w ramach których obędzie się 8 wydarzeń towarzyszących Projektowi Plaża TVN. Partnerami tegorocznej akcji są: Telewizja TVN, Radio RMF FM, Grupa Onet, Endomondo oraz Sony.

Akcja rusza równolegle w aplikacji Endomondo Sports Tracker, na stronie akcji www.kilometrami.pl, profilu na Facebooku www.facebook.com/PomocMierzonaKilometrami oraz podczas programu Dzień Dobry TVN. Dodatkowo, najświeższe informacje o akcji emitowane będą na bieżąco w radiu RMF FM oraz publikowane w serwisie Onet.pl.

Pomoc Mierzona Kilometrami – technologie i pomaganie - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

ja
11-07-2018 - 12:01:35
szkoda, że w sprzedaży nie ma odzieży kolarskiej z logo PMK jak ma Pani Joanna Jabłczyńska a dochód ze sprzedaży mógłby zasilić konto akcji
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W najbliższy weekend Świnoujście stanie się centrum akcji Pomoc Mierzona Kilometrami! Stanie tam specjalna strefa T-Mobile, w której będzie się działo!

Już w najbliższy piątek w Świnoujściu stanie strefa ogólnopolskiej akcji społecznej Pomoc Mierzona Kilometrami. Od piątku 4 lipca do niedzieli 6 lipca na plaży przy wejściu od ulicy Bolesława Chrobrego zostanie stworzona specjalna strefa T-Mobile, której głównym celem będzie zainspirowanie odwiedzających ideą projektu oraz przedstawienie ambasadorów tegorocznej edycji akcji m.in. aktorki - Joanny Jabłczyńskiej, wrotkarki - Aleksandry Goss, a także Miss Polonii - Pauliny Krupińskiej.

Joanna Jabłczyńską będziecie mogli spotkać już w ten weekend w Świnoujściu!

W strefie T-Mobile, uczestnicy zmierzą się w konkurencjach z wykorzystaniem bieżni oraz rowerków stacjonarnych, a także poznają kilka istotnych faktów odnośnie aktywnego trybu życia. Wszystkie zaplanowane działania podczas eventów wspierających mają udowodnić, że wakacje spędzone nad morzem to nie tylko leżakowanie, ale również możliwość aktywnego pomagania.

Aby pomóc wystarczy być aktywnym! Jak to zrobić? Dowiedzcie się tutaj!

Świnoujście aktywnie pomaga! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dorota Gardias zapewniła doskonałą pogodę, drużyna PMK zagwarantowała sprzęt sportowy, a mieszkańcy Szczecinka pokonali rekordową liczbę kilometrów w szczytnym celu – pomocy niepełnosprawnym ruchowo dzieciom, podopiecznym Fundacji TVN Nie jesteś sam!

Od piątku do niedzieli (18-20.07.2014) w Szczecinku zebranych zostało prawie 1700 kilometrów! Warto docenić zaangażowanie jednego z mieszkańców miasta – Pana Andrzeja Kowala, szczecineckiego sportsmena, który wykazał się nie lada formą i sportowymi duchem walki, pokonując na rowerze treningowym w strefie Pomocy Mierzonej Kilometrami 745 kilometrów! Postawa godna mistrza!

Więcej informacji oraz dostęp do relacji z wydarzeń wspierających akcję społeczną Pomoc Mierzona Kilometrami, dostępne na: www.kilometrami.pl. A już w nadchodzący weekend widzimy się w Mielnie.

Miejscowości, które odwiedzimy w ramach akcji Pomoc Mierzona Kilometrami

Szczecinek liderem w aktywnym pomaganiu! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Finał akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami już pod koniec miesiąca. Uczestnicy pobiegną w 37. PZU Maratonie Warszawskim.

Uczestnicy akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami mają przed sobą dwa ostatnie etapy. Wielki finał akcji społecznej będzie miał miejsce 27 września na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, a zaangażowanie w PMK osoby pobiegną wspólnie z uczestnikami 37. PZU Maratonu Warszawskiego, aby dołożyć ostatnie kilometry w trzeciej już edycji akcji.

Specjalna strefa T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami zagości na mecie biegu. Wszyscy obecni na wydarzeniu biegacze – zarówno ci pokonujący dystans maratoński, jak i sztafetę maratońską czy bieg na 5 km – będą mieli okazję przekazać swoje kilometry dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo, podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Maraton będzie ostatnią szansą, aby włączyć aplikację Endomondo i przekazać swoje kilometry do wspólnej puli.

Już niedługo poznamy szczegółowy program Wielkiego Finału akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Zanim to nastąpi, przed uczestnikami jeszcze dwa etapy pełne nowych wyzwań i aktywnej pomocy. Do 19 września trwa siódmy z ośmiu etapów akcji. Jeśli na liczniku akcji pojawi się do tego czasu 110 000 000 kilometrów, to do puli trafi kolejne 190 tysięcy złotych na rehabilitację i protezy dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo. Walka o milion złotych trwa!

Aktualne statystyki przemierzonych kilometrów można śledzić na stronie internetowej akcji www.kilometrami.pl i na profilu na Facebooku.

 

Wielki finał PMK już 27 września! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się