Jeden z największych operatorów komórkowych w Polsce poszukuje ludzi do pracy. Może to właśnie na Ciebie czeka atrakcyjna posada w T-Mobile Polska?

Praca w T-Mobile Polska! Czekamy na Ciebie! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W kolejny lipcowy weekend T-Mobile Truck zawita do Szczytna. Będzie jedną z atrakcji Mistrzostw Polski w Narciarstwie Wodnym.

Możecie spodziewać się T-Mobile Trucka w Szczytnie już 13. i 14. lipca. Nasz mobilny salon znajdować się będzie na Plaży Miejskiej przy ul. Spacerowej. Będziecie mogli nas odwiedzać w te dni od 12.00 do 20.00.

Czemu akurat Szczytno? To jedno z miast w którym zakończyliśmy niedawno budowę nowoczesnej sieci T-Mobile. Pozwoliło to mieszkańcom na korzystanie z nieporównywalnie większego zasięgu sieci wewnątrz budynków, szybszego Internetu mobilnego i wyższej jakości połączeń telefonicznych. Dodatkowym bodźcem do odwiedzenie Szczytna są wspomniane Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Wodnym, które odbędą się a Jeziorze Domowym Dużym. Fani sportów wodnych będą mogli podziwiać uczestników Mistrzostw Polski w Jeździe Figurowej na nartach wodnych za motorówką. Jest to bardzo dynamiczna i widowiskowa dyscyplina sportu, zwłaszcza kategorie slalom i skoki. Dodatkową atrakcją będzie Lunapark.

Zachęcamy Was serdecznie do odwiedzenia naszego salonu mobilnego.

Przy pomocy T-Mobile Truck będziemy starali się promować internet mobilny i informować o wszystkich jego atrybutach. Mieszkańcy Szczytna i turyści będą mogli również przetestować tablety znajdujące się w naszym wozie.

Odbędą się też liczne gry i zabawy. W ramach głównych konkursów odbędą się dwa, w których będzie można wygrać tablety – konkurs SMS-owy (sobota) i konkurs z bryłami lodu (niedziela).

W konkursie z bryłami lodu do wygrania będą tablety!

Konkurs SMS-owy polega na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Animator ze sceny głównej ogłasza konkurs, podaje numer telefonu na który trzeba wysłać odpowiedź i zadaje pytanie. Kto pierwszy wyśle odpowiedź pod wskazany numer wygrywa. Konkurs z bryłami polega na zadaniu wydobycia przez użytkowników tabletu, który uwięziony jest właśnie w bryle lodu.

Wokół naszego T-Mobile Truck znajdziecie też darmową strefę Wi-Fi.

Stan prac nad nową siecią T-Mobile.

Co warto wiedzieć o naszym mobilnym salonie?

  • T-Mobile Truck służy promocji Internetu mobilnego blueconnect oraz przybliża korzyści jakie niesie ze sobą nasza zmodernizowana sieć,

  • T-Mobile Truck jest wyposażony w stanowiska do prezentacji usług oraz nowoczesne monitory,

  • W naczepie zainstalowany jest HotSpot T-Mobile, dzięki któremu można korzystać z bezpłatnego internetu, 
   
  • Sygnał jest dostępny dla odwiedzających w promieniu 10m od T-Mobile Trucka,

  • T-Mobile Truck ma następujące wymiary: wys. 3,5m, dł. 14m, szer. 2,5m,

  • Po rozłożeniu naczepa wraz z ciągnikiem ma dł. 14m i szer. 6m.


Wpadniecie? Odwiedzicie nas? :-) Zachęcamy!

<p><em>Takie tablety wygrać będzie można w Szczytnie w najbliższy weekend!</em></p>

Truck na… Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Wodnym! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Najnowsza kampania wizerunkowa T-Mobile startuje w u nas już w poniedziałek, 15 czerwca.

"Łączymy ludzi w Europie!” – to motto globalnej kampanii medialnej przygotowanej przez Deutsche Telekom, jednej z niewielu zrealizowanych na taką skalę. Kampania rusza w tym samym czasie w dwunastu krajach europejskich i wspiera strategię grupy zakładającą osiągnięcie pozycji wiodącego operatora usług telekomunikacyjnych w Europie – m.in. dzięki inwestycjom w paneuropejską infrastrukturę sieciową.

Głównym motywem przygotowanej kreacji są popularne miejsca z krajów, w których Deutsche Telekom oferuje swoje usługi. Przenikające się nawzajem słynne europejskie budowle symbolizują skracający się dystans zarówno pomiędzy państwami, jak i ludźmi – użytkownikami i beneficjentami nowych technologii. Centralnym elementem komunikacji jest litera „T” w kolorze telekomu, która łączy miejsca i podkreśla, że europejskie kraje stają się sobie coraz bliższe. Choć spójna dla wszystkich dwunastu krajów, kampania ma swoje regionalne wariacje.

W polskiej adaptacji zobaczymy warszawski most Świętokrzyski, który to zbliży do siebie m.in. Zamek na Hradczanach, krakowskie Sukiennice, Plac Bohaterów w Budapeszcie, Bramę Brandenburską w Berlinie oraz chorwacki Amfiteatr w Puli.

Na potrzeby kampanii przygotowano 40-sekundowy spot telewizyjny, który jest zaawansowaną animacją komputerową. W spocie podążamy przez europejskie ulice wraz z parą bohaterów, którzy zmierzają na wspólne spotkanie z różnych zakątków Europy. Przedpremierowo prezentujemy go poniżej:

Łączymy ludzi w Europie – kampania wchodzi do Polski - opinie i komentarze (7)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Kamilllo
15-06-2015 - 14:37:56
Witam, w Przemyślu i okolicach zaczęła działać sieć UMTS 900 od kilku dni sygnal sieci jednak jest niestabilny i często sieć znika z eteru. Proszę o informację czy można się spodziewać poprawy zasięgu i stabilności? Ile to może jeszcze potrwać? Miło, że pomyśleliście o Przemyślu który wcześniej był wykluczony przez Ukraine. Pozdrawiam i czekam na dobre wiadomości.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-06-2015 - 16:29:32
Witam. Poproszę o podanie dokładniejszej lokalizacji - sprawdzę co i jak. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Kamilllo
29-06-2015 - 22:19:49
@ Konsultant T-Mobile - Mówimy o Ostrowie k/Przemyśla. Zasieg w budynku jest mega kiepski i bardzo często wywala z sieci a coś takiego przy UMTS900 nie powinno miec miejsca
  (0)
Odpowiedz
Koliber06
15-06-2015 - 14:35:11
Fajny ten Wasz klip :) A swoją drogą - można wiedzieć co to za utwór leci w tle? Bardzo miły dla ucha.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-06-2015 - 17:11:07
Witam, 'Life Is For Sharing‚ (Sizzer Amsterdam), composer: Erik-Jan Grob, Michiel Marsman. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Raulo
14-06-2015 - 14:57:29
Witam serdecznie. Bardzo przyjemny i ciekawie nakręcony klip pokazujący kilka dość znanych miejsc Europy. Zadziwia mnie to, jacy zdolni ludzie pracują na takie kampanie, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Należy Wam się szacunek również za to, że od samego początku odkąd posiadam telefon (a jest to już 9 lat) jestem właśnie z Wami. W tym czasie nie skusiła mnie oferta konkurencji, bo uważam, że wiele macie do zaoferowania. Nie interesują mnie może najnowsze rozwiązania, jak np. płatności za pomocą telefonu itp., choć niewątpliwie wielu ułatwia to lub umila życie. T-Mobile to przede wszystkim ludzie - zarówno Ci, którzy tworzą struktury tego operatora - jego pracownicy ale także Ci, których ta sieć łączy. Bo każde dokonane połączenie łączy ludzi. Nie chcę się rozpisywać, ale chciałbym Wam życzyć tego, abyście nigdy o tym nie zapominali, że na pierwszym miejscu jest właśnie drugi człowiek. Z okazji czwartych już urodzin marki T-Mobile życzę dużo sukcesów wszystkim pracownikom oraz by sieć była właśnie tą, która naprawdę łączy ludzi w dalszym ciągu. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
14-06-2015 - 17:56:00
Dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy Serdecznie.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Chciałbyś pracować dla jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce?

Chciałbyś zdobyć doświadczenie u jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce? Pasjonują Cię nowe technologie? Lubisz ludzi? Lubisz rozmawiać i łatwo nawiązujesz kontakty? Mamy dla Ciebie pracę! Zostań konsultantem w T-Mobile Polska:

1. Konsultant ds. Sprzedaży w Sklepie T-Mobile (cała Polska)

T-Mobile Polska oferuje ciekawą pracę na etacie z atrakcyjnym systemem premiowym, a do tego telefon do prywatnych rozmów, smsów, internet i inne usługi T-Mobile, pakiet rekreacyjny i zniżki na produkty i usługi różnych firm, opiekę medyczną, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin lub imienin, a także ciekawe szkolenia i programy rozwojowe.

2. Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta i Sprzedaży (Warszawa, Łódź)

T-Mobile Polska oferuje profesjonalne szkolenie i wsparcie merytoryczne, premię, której wysokość będzie uzależniona od wyników Twojej pracy, bogaty pakiet benefitów pracowniczych, zniżki na produkty i usługi różnych firm oraz możliwość pracy w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Wiek kandydata nie ma znaczenia. Liczy się chęć do nauki. Czekamy na Ciebie!

Chcesz pracować w T-Mobile Polska? Teraz jest dobra okazja! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się