Chciałbyś pracować dla jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce?

Chciałbyś zdobyć doświadczenie u jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce? Pasjonują Cię nowe technologie? Lubisz ludzi? Lubisz rozmawiać i łatwo nawiązujesz kontakty? Mamy dla Ciebie pracę! Zostań konsultantem w T-Mobile Polska:

1. Konsultant ds. Sprzedaży w Sklepie T-Mobile (cała Polska)

T-Mobile Polska oferuje ciekawą pracę na etacie z atrakcyjnym systemem premiowym, a do tego telefon do prywatnych rozmów, smsów, internet i inne usługi T-Mobile, pakiet rekreacyjny i zniżki na produkty i usługi różnych firm, opiekę medyczną, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin lub imienin, a także ciekawe szkolenia i programy rozwojowe.

2. Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta i Sprzedaży (Warszawa, Łódź)

T-Mobile Polska oferuje profesjonalne szkolenie i wsparcie merytoryczne, premię, której wysokość będzie uzależniona od wyników Twojej pracy, bogaty pakiet benefitów pracowniczych, zniżki na produkty i usługi różnych firm oraz możliwość pracy w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Wiek kandydata nie ma znaczenia. Liczy się chęć do nauki. Czekamy na Ciebie!

Chcesz pracować w T-Mobile Polska? Teraz jest dobra okazja! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile oddaje do użytku swoim klientom aplikację stworzoną we współpracy z serwisem Audioteka.pl. Aplikacja oferuje dostęp do największej w Polsce bazy audiobooków i dostępna jest już w sklepie Google Play. Klienci T-Mobile będą mogli pobrać ją bezpłatnie. Dodatkowo T-Mobile będzie sprzedawało telefony już z zainstalowaną aplikacją wraz z przykładowymi rozdziałami najpopularniejszych książek.

Audiobooki to współczesna recepta na brak czasu na czytanie. Dzięki odsłuchiwaniu książek w trakcie wykonywania innych czynności, można pogodzić codzienne obowiązki z pozostawaniem na bieżąco z najnowszymi publikacjami. Jak wynika z Raportu o Innowacyjności Polskiej Gospodarki – Polacy są jednym z najbardziej zapracowanych i zabieganych narodów europejskich. W odpowiedzi na oczekiwania klientów T-Mobile we współpracy z Audioteką przygotowało aplikację, która oferuje dostęp do największej w Polsce bazy audiobooków z prostym systemem obsługi i płatności.

W salonach T-Mobile jest już dostępny smartfon HTC Desire X z preinstalowaną aplikacją Audioteka z audiobookiem „Bóg, kasa i rock and roll” autorstwa Szymona Hołowni i Marcina Prokopa. Już niedługo w salonach T-Mobile pojawią się kolejne modele telefonów z wgraną aplikacją oraz pierwszymi rozdziałami bestselerów „Steve Jobs”, „Dom nad rozlewiskiem” i „www.1939.com.pl”. Preinstalowana Audioteka T-Mobile zintegrowana będzie z systemem bilingowym operatora, dzięki czemu mechanizm płatności za audiobooki będzie bardzo prosty. Koszt książek abonentom zostanie doliczony do najbliższego rachunku, natomiast użytkownikom pre-paid będzie automatycznie pobrany z konta.

Wszyscy klienci T-Mobile korzystający ze smartfonów z systemem Android mogą bezpłatnie zainstalować aplikację bezpośrednio ze sklepu Google Play lub wysłać bezpłatnego SMS-a o treści AUDIOTEKA na numer 8008, aby otrzymać link do pobrania aplikacji.

Audioteka.pl jest najobszerniejszym na polskim rynku zbiorem nagrań książek i czasopism czytanych przez profesjonalnych lektorów, aktorów i dziennikarzy. Baza publikacji powiększa się średnio o 25 pozycji miesięcznie, dzięki czemu osoby, które chcą mieć stały kontakt z literaturą lub ciekawe są nowin ze świata mediów, mogą na bieżąco odsłuchiwać najnowsze bestsellery i dowiadywać się o czym piszą magazyny.

<p><em>Zapoznajcie się z naszą wideo-instrukcją dotyczącą obsługi Audioteki!</em></p>

Dobra książka zawsze pod ręką – audiobooki na smartfonach w T-Mobile - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

revvolis
05-12-2012 - 14:25:41
A jakie są ceny? Są one uzależnione od jakichkolwiek parametrów (np. data wydania)?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
06-12-2012 - 11:10:22
revvolis, Audioteka.pl ma najatrakcyjniejsze ceny na rynku, ponieważ jest największym w Polsce producentem audiobooków. Ceny wahają się od 4 zł za miesięczniki do 400 zł za słuchowiska. Średnia cena to 30-50 zł za bestsellery. Dokładne ceny poznasz wchodząc na Audioteka.pl Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wrocław podczas Festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty jest miastem, które nie zasypia. W ciągu dnia liczna, festiwalowa publiczność wypełnia sale kinowe oraz galerie. Wraz z nastaniem zmroku, miłośnikami kina zapełnia się wrocławski Rynek.

Tak jak każdego roku, także podczas trwania tej edycji wszyscy możemy uczestniczyć w "Pokazach na Rynku". Oglądanie filmów pod gołym niebem, jest niezapomnianym przeżyciem. Za to wszystkich tych, którzy chcą choć na moment oderwać się od kinematografii, przygarnie pod swoje opiekuńcze skrzydła scena muzyczna.

Wrocław: od zmierzchu do świtu. Kino, muzyka, dobra zabawa... - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Najnowsza kampania wizerunkowa T-Mobile startuje w u nas już w poniedziałek, 15 czerwca.

"Łączymy ludzi w Europie!” – to motto globalnej kampanii medialnej przygotowanej przez Deutsche Telekom, jednej z niewielu zrealizowanych na taką skalę. Kampania rusza w tym samym czasie w dwunastu krajach europejskich i wspiera strategię grupy zakładającą osiągnięcie pozycji wiodącego operatora usług telekomunikacyjnych w Europie – m.in. dzięki inwestycjom w paneuropejską infrastrukturę sieciową.

Głównym motywem przygotowanej kreacji są popularne miejsca z krajów, w których Deutsche Telekom oferuje swoje usługi. Przenikające się nawzajem słynne europejskie budowle symbolizują skracający się dystans zarówno pomiędzy państwami, jak i ludźmi – użytkownikami i beneficjentami nowych technologii. Centralnym elementem komunikacji jest litera „T” w kolorze telekomu, która łączy miejsca i podkreśla, że europejskie kraje stają się sobie coraz bliższe. Choć spójna dla wszystkich dwunastu krajów, kampania ma swoje regionalne wariacje.

W polskiej adaptacji zobaczymy warszawski most Świętokrzyski, który to zbliży do siebie m.in. Zamek na Hradczanach, krakowskie Sukiennice, Plac Bohaterów w Budapeszcie, Bramę Brandenburską w Berlinie oraz chorwacki Amfiteatr w Puli.

Na potrzeby kampanii przygotowano 40-sekundowy spot telewizyjny, który jest zaawansowaną animacją komputerową. W spocie podążamy przez europejskie ulice wraz z parą bohaterów, którzy zmierzają na wspólne spotkanie z różnych zakątków Europy. Przedpremierowo prezentujemy go poniżej:

Łączymy ludzi w Europie – kampania wchodzi do Polski - opinie i komentarze (7)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Kamilllo
15-06-2015 - 14:37:56
Witam, w Przemyślu i okolicach zaczęła działać sieć UMTS 900 od kilku dni sygnal sieci jednak jest niestabilny i często sieć znika z eteru. Proszę o informację czy można się spodziewać poprawy zasięgu i stabilności? Ile to może jeszcze potrwać? Miło, że pomyśleliście o Przemyślu który wcześniej był wykluczony przez Ukraine. Pozdrawiam i czekam na dobre wiadomości.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-06-2015 - 16:29:32
Witam. Poproszę o podanie dokładniejszej lokalizacji - sprawdzę co i jak. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Kamilllo
29-06-2015 - 22:19:49
@ Konsultant T-Mobile - Mówimy o Ostrowie k/Przemyśla. Zasieg w budynku jest mega kiepski i bardzo często wywala z sieci a coś takiego przy UMTS900 nie powinno miec miejsca
  (0)
Odpowiedz
Koliber06
15-06-2015 - 14:35:11
Fajny ten Wasz klip :) A swoją drogą - można wiedzieć co to za utwór leci w tle? Bardzo miły dla ucha.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-06-2015 - 17:11:07
Witam, 'Life Is For Sharing‚ (Sizzer Amsterdam), composer: Erik-Jan Grob, Michiel Marsman. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Raulo
14-06-2015 - 14:57:29
Witam serdecznie. Bardzo przyjemny i ciekawie nakręcony klip pokazujący kilka dość znanych miejsc Europy. Zadziwia mnie to, jacy zdolni ludzie pracują na takie kampanie, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Należy Wam się szacunek również za to, że od samego początku odkąd posiadam telefon (a jest to już 9 lat) jestem właśnie z Wami. W tym czasie nie skusiła mnie oferta konkurencji, bo uważam, że wiele macie do zaoferowania. Nie interesują mnie może najnowsze rozwiązania, jak np. płatności za pomocą telefonu itp., choć niewątpliwie wielu ułatwia to lub umila życie. T-Mobile to przede wszystkim ludzie - zarówno Ci, którzy tworzą struktury tego operatora - jego pracownicy ale także Ci, których ta sieć łączy. Bo każde dokonane połączenie łączy ludzi. Nie chcę się rozpisywać, ale chciałbym Wam życzyć tego, abyście nigdy o tym nie zapominali, że na pierwszym miejscu jest właśnie drugi człowiek. Z okazji czwartych już urodzin marki T-Mobile życzę dużo sukcesów wszystkim pracownikom oraz by sieć była właśnie tą, która naprawdę łączy ludzi w dalszym ciągu. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
14-06-2015 - 17:56:00
Dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy Serdecznie.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się