Producent zaprezentował najnowszego smartfona z linii MultiPhones. Zobaczcie specyfikację.

Pretigio PAP4500 wyposażono w 4,5-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości 960 x 540 pikseli, pokryty Gorilla Glass. Za wydajność odpowiada dwurdzeniowy procesor MT6577 oparty na architekturze Cortex A9 taktowany zegarem o częstotliwości 1 GHz. Dla użytkownika przeznaczono 4 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki kartom microSD maksymalnie o kolejne 32 GB.

Smartfon posiada 8-megapikselowy aparat główny z autofokusem oraz doświetlającą diodą LED. Pretigio PAP4500 posiada także e-kompas, moduł GPS, Bluetooth 3.0. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.

Pretigio PAP4500 obsługuje dwie karty SIM

Smartfon obsługuje jednocześnie dwie karty SIM. Użytkownik może według własnych potrzeb korzystać na przykład z głównego numeru do wykonywania połączeń głosowych w swoim abonamencie, a przy pomocy drugiej karty pre paid korzystać z internetu mobilnego. Do każdego z numerów przypisane są odrębne ustawienia, opcje użytkownika, tryby, a nawet dzwonki i sygnały wiadomości.

Smartfon kosztuje 999 zł, a w zestawie znajduje się także skórzany pokrowiec w kolorze obudowy.

Źródło/Fot.: Prestigio

Prestigio PAP4500 – dwurdzeniowy dual SIM - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Swój najmocniejszy i najbardziej stylowy model smartfona producent ubiera na biało i dedykuje płci pięknej.

O tym modelu mieliśmy już okazję wspominać na łamach naszego serwisu, jednak wówczas był dostępny w klasycznej czerni. W związku z modą na białe obudowy i chęcią zadedykowania urządzenia także kobietom, Prestigio zdecydował się na wypuszczenie PAP4300 w bieli.

Specyfikacja smartfonu nie uległa zmianie. Prestigio PAP4300 posiada 4,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli z matrycą IPS odwzorowującą 16 milionów kolorów. Procesor to MT6575 Cortex A9 taktowany zegarem o częstotliwości 1 GHz. Pamięć wewnętrzną można rozbudować o 32 GB dzięki slotowi na karty microSD.

Tym razem w tak modnej białej obudowie.

Smartfon wyposażono w 5-megapikselowy aparat główny z autofokusem oraz 0,3-megapikselową przednią kamerkę do wideorozmów. Bateria ma pojemność 1500 mAh. Zaletą urządzenia jest możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch kart SIM. Całość pracuje pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich i jest szansa na jego aktualizację.

Do białej wersji Prestigio PAP4300 dołączone jest etui w tym samym kolorze. Cena urządzenia to 799 zł.

Źródło/Fot.: Prestigio

Prestigio PAP4300 – Dual SIM dla kobiet - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Producent prezentuje nowy model smartfona w niewygórowanej cenie i obsługującego dwie karty SIM.

Prestigio pochwalił się ostatnio sprzedaniem ponad miliona tabletów, a tymczasem prezentuje nowy model smartfona - Prestigio MultiPhone PAP4322 DUO.

Urządzenie posiada 4,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli (16 mln kolorów). Jego sercem jest dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2 GHz. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean, który może zostać zaktualizowany za pomocą zautomatyzowanego procesu aktualizacji przez serwer producenta w trybie OTA. Z kolei liczne aplikacje zainstalowane w smartfonie aktualizują się do nowszych wydań poprzez autorskie rozwiązanie New Application Service Prestigio.

Dla użytkownika przeznaczono 4 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć maksymalnie o kolejne 32 GB dzięki czytnikowi kart microSD. Jest także 8-megapikselowy aparat główny z autofocusem oraz doświetlającą diodą LED oraz 0,3-megapikselowa przednia kamerka do wideorozmów.

Wbudowany czujnik światła zapobiega szybkiemu rozładowywaniu urządzenia, ponieważ ekran automatycznie dostosowuje jasność do warunków oświetlenia. To ekonomiczne rozwiązanie pozwala przedłużyć cykl naładowania baterii o pojemności 1500mAh. Na pokładzie PAP4322 znajdziemy także moduł GPS pozwalający na zainstalowanie oprogramowania nawigacyjnego oraz czujnik zbliżeniowy odpowiedzialny za wygaszanie ekranu podczas przyłożenia urządzenia do ucha.

Smartfon występuje w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym. W zestawie znajduje się skórzany pokrowiec.

Cena: 699 zł

Nowy Dual SIM od Prestigio - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Zaletą smartfonu Prestigio jest także tak lubiany przez użytkowników duży wyświetlacz.

Prestigio MultiPhone PAP5300 wyposażono w 5,3-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 854 x 480 pikseli (16 mln kolorów). Za jego wydajność odpowiada czterordzeniowy procesor Cortex A9 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz. Nad całością czuwa Android 4.1 Jelly Bean.

Smartfon wyposażono w dwie kamerki – frontową o rozdzielczości 1,2 MPx z czujnikiem Back Site Illuminator oraz główną 8-megapikselową z flashem i autofocusem, również z BSI. Bateria ma pojemność 2100 mAh.

Cechą wyróżniającą smartfon jest jednoczesna obsługa dwóch kart SIM, dzięki czemu można mieć w jednym urządzeniu telefon prywatny i służbowy lub jedną kartę do rozmów a drugą - do transmisji danych.

Użytkownik odnajdzie mnóstwo preinstalowanych aplikacji i gier, a także ogromny wybór e-książek dostępnych z poziomu wirtualnej biblioteki prestigioplaza.com. W tym momencie udostępniono ponad 642 tys. e-lektur w 24 językach, w tym około 30 tys. po polsku. Firma oferuje ponadto bezpłatną aplikację eReader App 3.0 z Adobe DRM, dzięki której na urządzeniach Prestigio można otwierać zabezpieczone tą technologią PDFy.

Prestigio MultiPhone PAP5300 jest dostępny w dwóch kolorach: białym oraz czarnym. W zestawie jest także skórzany pokrowiec w kolorze obudowy. Cena to 999 zł.

Źródło: Prestigio

MultiPhone PAP5300 – czterordzeniowy Dual SIM - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się