Najnowsza propozycja marki Thule to Atmos X5, obudowa dla posiadaczy iPhone’ów 6/6 Plus oraz 6s/6s Plus zabezpieczająca przed kąpielą i upadkiem z dużej wysokości.

Smartfony marki Apple nie są fabrycznie odporne na zanurzenie w wodzie lub kontakt z twardą nawierzchnią. Kupując taki smartfon warto zawczasu pomyśleć o odpowiedniej ochronie. Thule Atmos X5 to wodo- i pyłoodporna obudowa dla iPhone’ów 6/6 Plus oraz 6s/6s Plus. Spełnia wymagania normy IP68.

W zestawie z obudową znajdziemy opaskę na rękę, która zabezpiecza telefon przed upuszczeniem i zgubieniem. Montaż i demontaż obudowy są maksymalnie proste (bezpieczne zamknięcie smartfona w środku sygnalizowane jest wyraźnym kliknięciem). Warto podkreślić, że chronimy nie tylko plecki i boki, ale także ekran urządzenia. Powłoka StratoShield ma pięciokrotnie wyższą odporność na uszkodzenia, niż niechroniony ekranu iPhone'a.

Sprawdź ofertę smartfonów Apple w sklepie internetowym T-Mobile!

Obudowa Thule Atmos X5 dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych: czarnej, biało-szarej oraz ciemnoszaro-zielonej. Trzeba za nią zapłacić 349 złotych.

Thule Atmos X5 - zabezpiecz iPhone'a 6/6s przed wodą i wstrząsami (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Najnowszy iPhone 6s w ofercie T-Mobile! Możesz mieć go już teraz!

Apple zaprezentowało nową reklamę telewizyjną, promującą iPhone'a 5S. Spot nosi tytuł "Dreams".

Nowa, 60-sekundowa reklama iPhone'a 5S skupia się na pokazaniu wielu różnych zastosowań, do których urządzenie może zostać wykorzystane w wielu różnych codziennych sytuacjach. Spot kończy się hasłem „You're more powerful than you think”, znanym z poprzednich reklam smartfonu. W tle przygrywa utwór „When I Grow Up” w wykonaniu Jennifer O’Connor.

W połączeniu z różnego rodzaju aplikacjami i akcesoriami iPhone 5S może zostać wykorzystany np. do mierzenia prędkości wiatru, przeprowadzenia badania EKG u zwierząt, czy chociażby sprawdzania pH wody w rzece. I wielu, wielu więcej czynności. Wszystkie z nich poznacie oglądając poniższy spot. Całkiem przyjemny spot, należałoby dodać.

<p><em>Reklama iPhone 5S - Dreams</em></p>

<p><em>Wideo-recenzja iPhone 5S</em></p>

„Dreams” - nowa reklama iPhone’a 5S (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

9 września spodziewamy się prezentacji nowego smartfona Apple – iPhone'a 6s. Nowe zdjęcia wskazują na to, że modele będą dwa, a kolor obudowy taki, którego Cupertino jeszcze nie stosował w telefonach.

Plotki, które pojawiają się w sieci, mówią o premierze iPhone'a 6s 9 września i wprowadzeniu go do sprzedaży 18 września. Tymczasem zdjęci, które wyciekły dzięki pewnej stronie internetowej, sugerują, że użytkownicy otrzymają dwa modele – iPhone'a 6s i iPhone'a 6s Plus.

To pierwsze zdjęcia nowych smartfonów Apple'a, na których widać urządzenia w całości, a nie poszczególne części. Jest także pełen branding. I, co nie jest chyba zaskoczeniem, nowe telefony będą z wyglądu takie same jak ich poprzednicy.

Kolejna nowość to kolor obudowy, który na kiepskiej jakości zdjęciach, które wyglądają na autentyczne, jest po prostu różowy. Prawdopodobnie jest to jednak różowe złoto. Więcej zdjęć zobaczycie na stronie Daliulian

Źródło: BGR

Wyciekły zdjęcia iPhone'a 6s. Kolor zaskakuje! - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

oki
22-08-2015 - 09:02:52
Ciekawe jaki kolor teraz będą kupować geje?
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Smartfony Apple cieszą się zasłużenie dobrą opinią użytkowników. I choć producenci konkurencyjnych urządzeń z systemem Android czy Windows Phone starają się zwykle ścigać na specyfikacje techniczne, Apple stawia przede wszystkim na wygodę i niezawodność użytkowania. Wymaga to jednak także umieszczania w kolejnych modelach iPhone'ów coraz lepszych komponentów. Nie inaczej jest tym razem. iPhone'y 6s i 6s Plus to jeszcze lepszy sprzęt i nowe funkcje.

Urządzenia te wyposażono w wyświetlacz z technologią 3D Touch, dzięki której mierzona jest siła nacisku palca na powierzchnię ekranu. W zależności od stopnia nacisku system i aplikacje reagują w różny sposób. Przyciśnięcie palca na ikonie wybranych programów wyświetla menu kontekstowe pozwalające wywołać konkretną funkcję lub szybko przejść do określonego widoku. I tak w przypadku aplikacji Telefon po mocniejszym przyciśnięciu jej ikony pojawi się menu z listą trzech ostatnich aktywnych kontaktów oraz możliwość szybkiego utworzenia kolejnego. Podobnie sprawa wygląda w przypadku aplikacji Wiadomości. Przyciśnięcie ikony aplikacji Aparat wyświetla menu pozwalające na szybkie zrobienie zdjęcia, selfie czy nagranie filmu. 3D Touch wspiera coraz większa liczba aplikacji firm trzecich. Wspomnieć tutaj wypada takie programy jak Instagram, Twitter czy Dropbox.

iPhone 6s już w T-Mobile!

Zastosowanie technologii 3D Touch nie ogranicza się tylko do wyświetlania menu kontekstowego przy ikonach aplikacji. Klawiatura ekranowa w iPhone'ach 6s i 6s Plus po mocniejszym przyciśnięciu palcem zamienia się w gładzik, pozwalający na szybkie i wygodne ustawienie kursora we wskazanym miejscu.

 

W nowych iPhone'ach znalazł się nowy aparat fotograficzny z dużą matrycą o rozdzielczości 12 megapikseli. Wspierany dodatkowo przez szybki procesor A9, iPhone 6s czy 6s Plus pozwala na robienie zdjęć o bardzo wysokiej jakości oraz nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K.  Ciekawie prezentuje się też funkcja Live Photos, w ramach której podczas robionego przez użytkownika zdjęcia nagrywany jest też kilkusekundowy film. Wyświetlić go można po mocniejszym naciśnięciu ekranu, na którym dana fotografia jest wyświetlana.

9 najlepszych funkcji z iOS 9, których pewnie nie znacie

Wśród zastosowanych elementów sprzętowych wspomnieć wypada także o czytniku linii papilarnych Touch ID drugiej generacji. Proces autoryzacji użytkownika w iPhone'ach 6s i 6s Plus jest zdecydowanie szybszy i bardziej niezawodny w porównaniu do zeszłorocznych modeli.

Urządzenia te współpracują z nową systemową funkcją oszczędzania energii. Dzięki temu czas ich pracy można wydłużyć znacznie ponad 24 godziny. Nie trzeba więc martwić się o ich ładowanie w ciągu dnia.

 

Dlaczego warto kupić nowego iPhone'a - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się