Quantum2 500 – taką nazwę nosi najnowszy model smartfonu, stworzony przez firmę Goclever. Co oferuje urządzenie?

Smartfon Goclever Quantum2 500 został wyposażony w 5-calowy ekran IPS LCD z multidotykiem, na którym prezentowany jest obraz w rozdzielczości 720 x 1080 pikseli (HD). Za jego wydajność odpowiedzialny jest czterordzeniowy procesor 1,3 GHz, który otrzymuje wsparcie ze strony 1 GB pamięci RAM. Nad całością czuwa system operacyjny Android 4.4 KitKat.
 
Smartfon Quantum2 500 od Goclever posiada również 8 GB wbudowanej pamięci flash, wejście na karty microSD (do 32 GB), dwie kamery (z przodu 2 Mpix, z tyłu 8 Mpix), tryb Dual SIM, modem Wi-Fi, moduł Bluetooth, odbiornik GPS oraz baterię o pojemności 2200 mAh.
 
 
Smartfon ma 8 mm grubości, a jego tylna obudowa została pokryta gumowym tworzywem. Urządzenie oferuje również funkcję „Hot Knot”, która umożliwia bezprzewodowe przesyłanie danych poprzez zbliżenie wyświetlacza do drugiego ekranu urządzenia wyposażonego w tą samą funkcję. Sprzęt jest dostępny w sprzedaży w cenie na poziomie 469 złotych.

Goclever Quantum2 500

Quantum2 500 - nowy smartfon od Goclever - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Firma GoClever niedługo wprowadzi do oferty nowy model smartfonu o nazwie Quantum 500. Znamy już jego specyfikację oraz cenę.

GoClever Quantum 500 to jeden z najbardziej wydajnych smartfonów wchodzących w skład niskobudżetowej serii Quantum. Telefon niedługo zadebiutuje na polskim rynku, ale w sieci pojawiła się już jego specyfikacja oraz sugerowana cena.

Smartfon Quantum 500 od GoClever został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz IPS wyświetlający obraz w rozdzielczości qHD (960 x 540 pikseli). Za jego wydajność odpowiada 4-rdzeniowy procesor Broadcom BCM 23550 o taktowaniu 1.2 GHz, wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Sprzęt pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.2 Jelly Bean.

Na dane, gry oraz aplikacje producent przeznaczył 4 GB wbudowanej pamięci, z możliwością rozszerzenia jej o dodatkowe 32 GB przy pomocy karty microSD. Oprócz tego smartfon posiada 5-megapikselowy aparat główny z diodą doświetlającą LED oraz akumulator o pojemności 2000 mAh. Za komunikację odpowiadają: podwójny slot kart SIM (obsługa Aero2), karta sieciowa WiFi pracująca w standardzie N, moduł Bluetooth, port microUSB oraz odbiornik GPS.

Cena GoClever Quantum 500 została ustanowiona na poziomie 499 zł. Smartfon niedługo trafi na polski rynek.

Quantum 500 - nowy smartfon od GoClever - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Firma Goclever poinformowała o wprowadzeniu na rynek dwóch nowych smartfonów. Poznajcie modele Quantum 600 i Quantum 500.

Pierwszy z nowych smartfonów od Goclever - Quantum 600 - 6-calowy ekran HD wykonany w technologii IPS, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, a także czterordzeniowy procesor Broadcom Cortex A7 taktowany zegarem 1.2 GHz, który otrzymuje wsparcie ze strony 1 GB pamięci RAM. System operacyjny to najnowszy Android w wersji 4.4 KitKat.

Dodatkowo Goclever Quantum 600 posiada dwie kamery (przednia o rozdzielczości 2 Mpx, tylna - 8 Mpx), moduł Bluetooth, łączność Wi-Fi, GPS z mapą Polski, radio FM, a także baterię o pojemności 2800 mAh. 4 GB wbudowanej pamięci flash można rozbudować przy pomocy karty microSD. Z kolei tryb Dual SIM umożliwia korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie.

Drugi z nowych smartfonów od Goclever - Quantum 500 - posiada 5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 960 x 540 pikseli, czterordzeniowy procesor Broadcom Cortex A7 o rozdzielczości 1.2 GHz, a także 1 GB pamięci RAM. Jeśli zaś chodzi o system operacyjny, to w tym przypadku producent zastosował system Android 4.2, natomiast w późniejszym terminie planowana jest aktualizacja do KitKata.

Oprócz tego smartfon posiada dwa aparaty (przedni 2 Mpx, tylny 5 Mpx z fleszem) oraz 4 GB wbudowanej pamięci flash, którą dzięki obecności wejścia na karty MicroSD można rozbudować o dodatkowe 32 GB. Urządzenia posiada również moduły łączności Wi-Fi i Bluetooth, wbudowany modem 3G i baterię o pojemności 2000 mAh, a także wspiera tryb Dual SIM.

Smartfony Goclever Quantum 600 i Quantum 500 w dwóch wersjach kolorystycznych (czarnej i białej) będą dostępne w sprzedaży od czerwca tego roku, a ich cena to - odpowiednio - 599 zł i 459 zł.

Dwa nowe tanie smartfony od Goclever - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Quantum 450 LTE to pierwsza propozycja marki Goclever wyposażona w obsługę sieci LTE. Sprzęt posiada też 64-bitowy, 4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410.

Goclever Quantum 450 LTE z 4,5-calowym ekranem IPS LCD, wyświetlającym obraz w rozdzielczości 854x480, pracuje pod kontrolą systemu Google Android KitKat w wersji 4.4.4. Czterordzeniowy, 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 taktowany zegarem 1,2 GHz jest wspierany przez układ graficzny Adreno 306 oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Przeznaczone na dane 8 GB można rozbudować o 32 GB za pomocą karty miscroSD.

Model 450 LTE to najsmuklejszy smartfon w linii Quantum – ma 8,9 mm grubości i waży 134 g. Nowym rozwiązaniem zastosowanym w tym modelu jest czujnik gestu – smart gesture, który pozwala na bezdotykowe sterowanie pulpitem. Umożliwia ona przesuwanie ekranów pulpitu ruchem palca „w powietrzu”.

Goclever Quantum 450 LTE posiada również dwa wbudowane aparaty (przedni 0,3 Mpix, tylni 5 Mpix z autofokusem). Urządzenie wyposażono w moduł łączności Bluetooth 4.0 oraz GPS. Smartfon jest również wyposażony w G-sensor, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła, latarkę, tuner radiowy, złącze USB, wejście słuchawkowe oraz złącza na dwie karty SIM (jedno dedykowane 4G).

Goclever Quantum 450 LTE jest już dostępny w przedsprzedaży. Premierową cenę sprzętu ustalono na 499 zł.

Goclever Quantum 450 LTE

Quantum 450 - pierwszy smartfon od Goclever z LTE - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się