Heyah zaprezentowała swoją nową ofertę. "Dniówka" gwarantuje cały dzień rozmów, SMS-owania czy surfowaniu po sieci za zaledwie 0,28 zł!

Jak aktywujemy "Dniówkę" i jak działa?

Usługę aktywujemy raz - moment pierwszego z niej skorzystania w kolejnych dniach jest równoznaczny z rozpoczęciem "Dniówki". Co ważne, jeśli przez cały dzień nie skorzysta się z danej usługi – opłata dzienna nie zostanie pobrana, czyli jak nie korzystasz to nic nie płacisz! Można zatem ograniczyć się wyłącznie do tego, z czego korzysta się najwięcej i świadomie oszczędzać. Klient może korzystać jednocześnie ze wszystkich trzech dniówek.

Dodatkowe pakiety

Heyah proponuje również dodatkowe, opcjonalne pakiety usług.

Pakiety internetowe

 • 1 GB za 10 zł
 • 3 GB za 20 zł
 • 6 GB za 30 zł

Pakiety internetowe są ważne przez 10 dni.

Możecie również aktywować m.in pakiet 1000 SMSów do wszystkich sieci na 30 dni za 10 złotych, czy pakiety od 30 do 120 minut do wszystkich sieci w cenie od 5 do 15 złotych.

Tak wygląda nowy starter Heyah!  

"Dniówka" internetowania kosztuje tylko 0,28 zł!  

Cały dzień SMS-owania za 0,28 zł!

Nowe startery Heayh

Wraz z nową ofertą do sprzedaży trafiają startery Heyah przygotowane w nowej wizualizacji, którą zobaczyć możecie powyżej. Doładowania w nowej taryfie przedłużają ważność konta według zasad poniżej:

Startery Heyah

Doładowanie

Okres ważności

5 - 9 zł

5 dni

10 - 19 zł

10 dni

20 - 49 zł

1 miesiąc

50 - 500 zł

100 dni

 Jak aktywować "Dniówkę"?

Taryfę Dniówka można aktywować kupując starter w nowej wizualizacji, wtedy nowa taryfa dostępna jest od razu, lub kupując starter w poprzedniej wizualizacji i wysyłając bezpłatny kod *100*812#. Na nową taryfę mogą również przenieść się dotychczasowi klienci Heyah, wysyłając w/w bezpłatny kod.

Rozmowy, SMS-owanie i internet w Heyah za grosze! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W przypadku częstych rozmów i wielu wysłanych smsów niejednokrotnie zastanawiamy się ile na to wszystko poszło pieniędzy i czy nie przesadziliśmy. Stan swojego konta możecie sprawdzić w bardzo prosty sposób. Równie łatwo możecie swoje konto doładować.

Ile to już razy zastanawialiśmy się, czy nasza ostatnia rozmowa telefoniczna nie była za długa i przez to nie ubyło nam zbyt wielu środków na koncie? A wystarczy regularnie sprawdzać stan swojego konta. Możecie to robić dosłownie wszędzie. W pracy, w szkole, w pubie, czy odwiedzając kosmetyczkę. W momencie, kiedy zorientujecie się, że funduszy jest coraz mniej, w ekspresowy sposób możecie doładować swoje konto.

JAK EKSPRESOWO SPRAWDZIĆ SWOJE KONTO?

 • T-MOBILE NA KARTĘ oraz MIX:

Użytkownicy Tak Tak T-Mobile na kartę oraz Mix mogą sprawdzić swój stan konta poprzez użycie prostego kodu *101#. Jego wpisanie z klawiatury  i zatwierdzenie klawiszem połączenia (tzw. zieloną słuchawką) spowoduje otrzymanie SMS wyświetlenie komunikatu z informacją o stanie konta.

Możecie także połączyć się z bezpłatnym w sieci T-Mobile numerem *9898, a także skorzystać z zakładki „Zarządzaj swoim kontem” na stronie www.t-mobile.pl. Dzięki tym środkom także uzyskacie potrzebne informacje.

 • INTERNET NA KARTĘ BLUECONNECT

Informacje na temat zużytych megabajtów odnaleźć mogą też Użytkownicy blueconnect na kartę. Aby sprawdzić stan konta Internet na kartę blueconnect należy skorzystać z kodu *100#, wpisując go w telefonie lub w aplikacji blueconnect. Stan konta możecie również sprawdzić, podobnie jak użytkownicy T-Mobile na Kartę i Mix, a więc w zakładce "Zarządzanie kontem", która znajduje się na stronie głównej T-Mobile.

 • HEYAH

Użytkownicy heyah także nie muszą obawiać się skomplikowanych procedur przy sprawdzaniu konta. Wystarczy jedynie wprowadzić kod *108#. Ale są też inne możliwości. Możecie sprawdzić swoje konto także tutaj.

Aplikacje Konto T-Mobile na Kartę oraz Heyah Konto

Specjalnie dla użytkowników T-Mobile na Kartę oraz heyah przygotowaliśmy także dwie aplikacje: Konto T-Mobile na Kartę oraz Heyah Konto. Dzięki aplikacjom możecie:

 • szybko sprawdzić stan swojego konta
 • ekspresowo doładować konto.
Aplikacje znajdziecie w Android Markecie. Możecie je pobrać za darmo.


JAK EKSPRESOWO DOŁADOWAĆ SWOJE KONTO?

 • T-MOBILE NA KARTĘ oraz MIX i INTERNET NA KARTĘ BLUECONNECT:

Użytkownicy T-Mobile na kartę i Mix oraz Internet na kartę mogą skorzystać z serwisu www.doladowania.t-mobile.pl. Jeśli doładujecie swoje konto powyżej kwoty kwotą 25 zł lub wyższą, to otrzymacie od nas dodatkowy PREZENT w wysokości 10 proc. tego doładowania. A to się naprawdę opłaca!Możecie także skorzystać z opcji "Doładuj z abonamentem". Dzięki niej wszystkie bliskie Wam osoby, Wasi bliscy posiadający telefon abonamentowy w naszej sieci w T-Mobile, będą mogły mogą doładować Wasze konta wprost ze swoich telefonów. Należność za takie doładowanie jest doliczana do najbliższej faktury za telefon abonamentowy. Doładowane w ten sposób numery T-Mobile na kartę i Mix mogą zostać obdarowane otrzymać dodatkowo pakietem nawet 55 Ekstra Minut wymiennych na 220 SMS-ów! Więcej informacji o tej wygodnej formie doładowania możliwości znajdziecie tutaj.

 • HEYAH

Osoby korzystające z heyah, mogą ekspresowo doładować konto poprzez odwiedzenie serwisu www.doladuj.heyah.pl. Można też skorzystać z możliwości jakie daje wspomniana już opcja "Doładuj z abonamentem".

Jak widzicie sposoby na sprawdzenie stanu Waszych kont i ewentualne doładowanie go są naprawdę proste i ekspresowe. Korzystajcie z nich, a nigdy nie dojdzie do sytuacji, że Wasze konta pozostały puste.

Jak szybko sprawdzić i doładować konto w T-Mobile i heyah? - opinie i komentarze (15)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Dagmara
11-12-2019 - 21:36:40
Doładowanie na tej stronie doladowanie nie działa. Nie ma opcji ani paypal, ani payu, nie da się tego w ogóle zrobić bez logowania do konta bankowego, czyli kicha. :/
  (0)
Odpowiedz
Emil
10-10-2019 - 23:10:55
Kod wdoladowanie w ktrtyt
  (0)
Odpowiedz
Zbigniew
02-10-2019 - 04:01:27
Sprawdzanie stanu konta - nr 9898 nie działa.
  (0)
Odpowiedz
Ewa
03-02-2016 - 19:22:58
Podwojne doladowanie to oszustwo. tak kreca i tak nie ma doladowania. naciagneli mnie 2 razy i nigdy nie otrzymalam doladowania. Tak sie dzieje jak polaczyli sie Heya i T-Mobile.Oszustwo
  (0)
Odpowiedz
Lusi
28-01-2016 - 23:06:20
Prosze mi podać kod na daładowanie konta w Heaya bo kod 109 jest nie aktualny w abonamencie nie moge doładowac konta z zdrabki
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
31-01-2016 - 19:01:53
W tym zakresie nic się nie zmieniło. Nadal w Heyah doładowujemy albo kodem *109*14-cyfrowy kod uzupełniający# lub poprzez wysłanie bezpłatnego SMSa z 14-cyfrowym kodem uzupełniającym na numer 109.
  (0)
Odpowiedz
krystynaklodzko
14-11-2015 - 18:40:05
podwojne doladowanie to zwykle naciaganie osobiscie sie przekonalam 14.11.2015 po prosto chamstwo klientka na karte
  (0)
Odpowiedz
kacap
25-10-2015 - 09:25:43
ABONAMENT BIORĄ TYLKO IDIOCI. TRZEBA KUPOWAĆ USŁUGI NA KARTĘ.
  (0)
Odpowiedz
klient
13-08-2015 - 18:22:00
Nigdy więcej t-mobile .Za wykorzystanie ok.1GB w telefonie potrącili po,ad 200zł
  (0)
Odpowiedz
szakal
11-10-2013 - 13:22:02
ja kupiłem doładowanie wczoraj i nie mogę doładować w heyah?
  (3)
Odpowiedz
kibult
06-06-2013 - 09:37:06
dno, brak możliwości dowiedzenia się ile mi zostało danych na karcie blueconnect. Ani przez aplikacje blueconect ani przez stronę, ani przez jakieś programy . dno dno dno. PANOWIE z TMOBILE informacja o wykorzystanych danych lub pozostałych do wykorzystania to PODSTAWOWA INFORMACJA. jeżeli nie potraficie stworzyć prostej procedury sprawdzenia konta to świadczy o waszej nieudolności. DNO.
  (1)
Odpowiedz
Albion75
23-08-2012 - 19:02:42
Ale jak sprawdzić ile MB pozostało z wykupionego pakietu internetowego???
  (7)
Odpowiedz
Koko1223
08-08-2012 - 13:14:19
A jak doładować konto iinej osobie z Orange do T-mobile ???
  (9)
Odpowiedz
Jarek
28-03-2012 - 09:05:32
Aplikacje ok :) Doładowania tez.
  (8)
Odpowiedz
Marian2332
24-03-2012 - 19:31:55
Siemka tez nie mozecie doladowac konta w heyah??? o 17 kupilem karty i do teraz problem, pytam bo moze tylko ja tak mam. Dzieki za odpowiedz.
  (12)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nowa, wyjątkowa oferta Heyah pozwala na cały dzień rozmów, SMSowania czy surfowania w Internecie za zaledwie 0,28 zł. Od 9. września do Heyah wkraczają „Dniówki”.

Były już rozliczenia minutowe i sekundowe, teraz Heyah idzie o krok dalej i podnosi poprzeczkę! Od teraz oferuje nowy, korzystny system rozliczania usług, który pozwala na pełną kontrolę wykorzystywanych środków z konta.

Użytkownicy za 0,28 zł otrzymują nielimitowane rozmowy do Heyah i T-Mobile, SMSy do wszystkich sieci lub surfowanie w sieci przez cały dzień, czyli „Dniówkę” dowolnej usługi.

„Dniówkę” danej usługi aktywuje się tylko 1 raz - moment pierwszego skorzystania z usługi w kolejnych dniach jest równoznaczny z rozpoczęciem dniówki. Co ważne, jeśli przez cały dzień nie skorzysta się z danej usługi – opłata dzienna nie zostanie pobrana, czyli jak nie korzystasz, to nic nie płacisz.

Zobaczcie! Tak wygląda nowy starter Heyah na kartę!

Heyah proponuje też dodatkowe pakiety smsowe i internetowe w atrakcyjnych cenach.

Pakiety internetowe (ważne przez 10 dni).

 • 1 GB za 10 zł
 • 3 GB za 20 zł
 • 6 GB za 30 zł

Możecie również aktywować m.in. pakiet 1000 SMSów do wszystkich sieci na 30 dni za 10 złotych, czy pakiety od 30 do 120 minut do wszystkich sieci w cenie od 5 do 15 złotych.

Kolejną nowością w taryfie Dniówka jest połączenie baz klientów T-Mobile i Heyah i traktowanie ich jako użytkowników jednej sieci, co dla klientów oznacza niższe koszty.

Zmiana podejścia oznacza również wprowadzenie oferty Heyah do sieci sprzedaży T-Mobile. Wraz z nową ofertą do sprzedaży trafiają startery Heyah przygotowane w nowej wizualizacji, które zobaczyć możecie powyżej. Z cenami starterów możecie zapoznać się tutaj.

Taryfę "Dniówka" można aktywować kupując starter w nowej wizualizacji, wtedy nowa taryfa dostępna jest od razu, lub kupując starter w poprzedniej wizualizacji i wysyłając bezpłatny kod *100*812#. Na nową taryfę mogą również przenieść się dotychczasowi klienci Heyah, wysyłając w/w bezpłatny kod.

Więcej informacji na temat promocji znaleźć można na stronie www.heyah.pl, a spot reklamowy obejrzeć możecie poniżej.

Szczegóły oferty "Dniówka" znaleźć możecie tutaj.

Dniówki w Heyah – korzystaj cały dzień za 0,28 zł! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Do 16 listopada użytkownicy T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę mogą skorzystać z promocji związanej z doładowaniami. Zobaczcie szczegóły.

Każdy Klient, który do 16.11. doładuje konto kwotą co najmniej 20 zł online przez www.doladowania.t-mobile.pl, www.doladuj.heyah.pl, www.blue.pl, w ramach usługi bankowości elektronicznej, w bankomacie, przez aplikację MiBOA lub za pośrednictwem telefonu abonamentowego w T-Mobile otrzyma nawet 20% wartości pierwszego doładowania i nawet 40% drugiego doładowania wykonanego w ciągu 5 dni od pierwszego doładowania.

Szczegółowe wartości bonusów za pierwsze doładowanie przedstawia poniższa tabela:

Kwota doładowania w PLN

Kwota promocyjnego doładowania
dla Użytkowników taryfy Happy,
Hot, Tak Tak Hot lub Nowy Tak Tak

Kwota promocyjnego doładowania
dla Użytkowników taryfy Frii, Dniówka
20 - 49 zł 4 zł 4 Ekstra Złotówki
50 - 99 zł 10 zł 10 Ekstra Złotówek
100 - 500 zł 20 zł 20 Ekstra Złotówek

Szczegółowe wartości bonusów za drugie doładowanie przedstawia poniższa tabela:

Kwota doładowania w PLN

Kwota promocyjnego doładowania
dla Użytkowników taryfy Happy,
Hot, Tak Tak Hot lub Nowy Tak Tak

Kwota promocyjnego doładowania
dla Użytkowników taryfy Frii, Dniówka

20 - 49 zł 8 zł 8 Ekstra Złotówek
50 - 99 zł 20 zł 20 Ekstra Złotówek
100 - 500 zł 40 zł 40 Ekstra Złotówek

Bonus zostanie dodany do konta Klienta w ciągu maksymalnie 48h od spełnienia wskazanego warunku jej otrzymania. Dodanie Bonusu do konta Klienta zostanie potwierdzone SMS-em.

Środki przyznane w ramach Bonusa:

 • W przypadku taryf Happy, Hot, Tak Tak Hot, Nowy Tak Tak zostaną dodane na konto głównew formie złotówek możliwych do wykorzystania na dowolne usługi do wszystkich sieci bez terminu ważności. Środki pieniężne przyznane w ramach bonusu są sumowane z kwotą środków pieniężnych na koncie.
 • W przypadku taryf Dniówka i Frii zostaną dodane w formie „Ekstra Złotówek” i mogą być wykorzystane na połączenia głosowe i wideo oraz SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w ciągu 30 dni od daty dodania ich do konta Klienta.
 • W przypadku taryf Nowa Heyah i Pakietowa zostaną dodane w formie ”Ekstra Złotówek” i mogą być wykorzystane na krajowe SMS-y, MMS-y, niepakietową transmisję danych oraz połączenia głosowe i wideo do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w ciągu 30 dni od daty dodania ich do konta Klienta.
 • „Ekstra Złotówki” przyznane w ramach bonusu są rozliczane w pierwszej kolejności przed zgromadzoną na koncie kwotą złotych.
 • Nie powodują przedłużenia ważności konta.
 • Nie są premiowane bonusami pochodzącymi z innych ofert.
 • Nie realizują zobowiązań w innych ofertach aktywnych na koncie Klienta.
 • Klient może otrzymać tylko dwa bonusy – za pierwsze i drugie doładowanie.

40 proc. więcej za doładowanie online w T-Mobile i Heyah - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się