Sport daje przyjemność? Pozwala być w świetnej formie? Teraz bycie aktywnym może również dać satysfakcje z pomagania dzieciom – wystarczy przyłączyć się do drugiej edycji akcji społecznej Pomoc Mierzona Kilometrami! Będąc w teamie PMK wszyscy użytkownicy smartfonów zbierają kilometry dla podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam! Podczas pierwszej edycji akcji zebrana została imponująca liczba 41 milionów kilometrów – w tym roku planowane jest pobicie tego rekordu! Dzięki T-Mobile kolejny milion złotych może trafić do dzieci niepełnosprawnych ruchowo. Akcja startuje 14 czerwca!

Już w najbliższą sobotę, 14 czerwca firma T-Mobile Polska zainauguruje drugą edycję akcji Pomoc Mierzona Kilometrami. Zeszłoroczny sukces należał do blisko 250 tysięcy aktywnych uczestników. W tym roku idziemy na rekord. Partnerami tegorocznej akcji są: Telewizja TVN, Radio RMF, Grupa Onet, Endomondo oraz firma Sony, producent wodoodpornego smartfona Sony Xperia Z2. Start akcji odbędzie się równolegle na kilku poziomach – poprzez aplikację Endomondo Sports Tracker, zaktualizowaną stronę internetową akcji, profil na Facebook’u oraz podczas pierwszego z serii eventów wspierających akcję – pikniku w warszawskim parku Agrykola.

Do akcji Pomoc  Mierzona Kilometrami może dołączyć każda osoba, która poprzez swoją aktywność sportową chciałaby wesprzeć niepełnosprawne dzieci. Wystarczy na swój smartfon pobrać darmową aplikację Endomondo Sports Tracker, wybrać jedną z aktywności podlegających pod akcję - wędrowanie, chodzenie, fitness walking, bieganie, jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, jazda na rolkach lub na wózku inwalidzkim i rozpocząć zbieranie kilometrów! Na koniec wszystkie przebyte kilometry T-Mobile Polska zamieni na wsparcie finansowe dla podopiecznych Fundacji TVN nie jesteś sam – dzieci, które pomimo niepełnosprawności chcą wrócić do aktywności fizycznej. Może to być nawet 1 milion złotych!

„Akcja Pomoc Mierzona Kilometrami, której pomysłodawcą jest T-Mobile Polska, to tysiące osób zaangażowanych w aktywną pomoc na rzecz podopiecznych naszej Fundacji. W 2013 roku przeznaczyliśmy na rehabilitacje dzieci ponad 4 miliony złotych, z czego jedna czwarta  tej kwoty pochodziła właśnie od T-Mobile – za co jestem niezmiernie wdzięczna. Pomoc Mierzona Kilometrami pokazuje, że sport pozwala nam nie tylko utrzymać dobrą formę fizyczną, ale może pomóc w powróceniu do formy innym. To wspaniała inicjatywa, do której gorąco zachęcam. – mówi Bożena Walter, Prezes Fundacji TVN Nie jesteś sam

- U podstaw naszej akcji leży aktywne pomaganie. To co istotne, to fakt, że nie trzeba uprawiać wyczynowo sportu aby być częścią naszego teamu. Nie ścigamy się, nie współzawodniczymy, ale współpracujemy w osiągnięciu szczytnego cel – wsparciu  podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Za sukcesem pierwszej edycji akcji stało 250 tysięcy osób!  Mamy nadzieję, że w tym roku liczba aktywnie pomagających osób wzrośnie! Liczymy na każdego!  – dodaje Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej

Akcja Pomoc Mierzona Kilometrami potrwa od 14 czerwca do 28 września 2014 roku. Całość podzielona będzie  na 8 dwutygodniowych etapów, w ramach których obędzie się seria eventów wspierających. Każdy z  etapów to nowe wyzwanie tj. liczba kilometrów, jaką w ustalonym czasie powinni pokonać  uczestnicy akcji oraz kwota zostanie przekazana na Fundację TVN Nie jesteś sam za sprostanie wyzwaniom. Pierwsze zadanie dla uczestników to 10 milionów kilometrów do pokonania w 2 tygodnie, za które do puli trafi 30.000 tysięcy złotych.

Kolejne etapy projektu będzie można śledzić na stronie internetowej akcji www.kilometrami.pl  oraz na antenie TVN w programach Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje. Dodatkowo najświeższe informacje o akcji publikowane będą na bieżąco w Onecie, na stronach: zdrowie.onet.pl, sport.onet.pl oraz uroda.onet.pl.

Wśród zbierających kilometry jest szereg znanych i lubianych osób, których zaangażowanie zagrzewa do aktywności i zachęca do uczestnictwa w akcji.

Rusza kolejna edycja akcji Pomoc Mierzona Kilometrami! - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

koks
26-06-2014 - 20:02:19
Na telefonach HTC One M8 w waszej sieci nie można się przyłączyć do tej akcji. Telefony nie obsługują Endomondo.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W najbliższą niedzielę do Piły zawita akcja, której uczestnicy mogą przekazać przebyte przez siebie kilometry na pomoc niepełnosprawnym dzieciom.

Akcja „Pomoc Mierzona Kilometrami”, której organizatorem jest T-Mobile, trwa przez całe lato. Zachęca ona Polaków do aktywności fizycznej, przy okazji której wspólnymi siłami mogą zbierać kilometry, aby zamienić je na złotówki dla niepełnosprawnych dzieci. W związku ze sportową tematyką akcji, podczas najważniejszych wydarzeń sportowych, a w szczególności biegowych, pojawiają się specjalne strefy T-Mobile. I tak - akcja wystartowała przy okazji Maratonu w Gałkowie, jej zakończenie zbiega się z Maratonem Warszawskim, a 8 września zagości ona na Półmaratonie w Pile.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy zainstalować na swoim smartfonie bezpłatną aplikację Endomondo, dołączyć do rywalizacji „Pomoc Mierzona Kilometrami” i uruchomić ją podczas biegu. Zarejestrowane w ten sposób kilometry, trafią do wspólnej puli, a następnie zostaną zamienione na złotówki. Dzięki T-Mobile aż 1 MILION złotych może wspomóc dzieci niepełnosprawne ruchowo.

Poza bieganiem, kilometry można zbierać także podczas codziennych aktywności takich, jak spacerowanie, jazda na rowerze czy rolkach. W akcji mogą wziąć udział również aktywne osoby na wózku inwalidzkim.

W zbieraniu kilometrów pomagają także partnerzy akcji: Telewizja TVN, Radio Zet, Grupa Onet, Endomondo a także firma Samsung – producent najnowszej generacji smartfona GALAXY S4. Wspierają ją również znani i lubiani, m.in., ambasadorka akcji Joanna Jabłczyńska, Anna Dereszowska, Beata Sadowska, Dawid Woliński czy najlepsza polska kolarka górska Maja Włoszczowska.

Szczegółowe informacje na temat możliwości włączenia się do akcji znajdują się na stronie www.kilometrami.pl.

Akcja T-Mobile „Pomoc Mierzona Kilometrami” na Półmaratonie w Pile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Ponad 200 milionów minut aktywności, 2 miliardy spalonych kalorii, 40 milionów kilometrów i 1 milion złotych dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo.

29 września podczas 35. Maratonu Warszawskiego zakończyła się ogólnopolska akcja społeczna Pomoc Mierzona Kilometrami, zorganizowana przez T-Mobile Polska.

Przez całe lato Polacy, aktywnie spędzając wakacje, włączali się do wielkiej zbiórki kilometrów na rzecz niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji TVN nie jesteś sam. Co dwa tygodnie realizowali kilometrowe wyzwania, uzyskując tym samym kolejne kwoty dodawane do puli na rzecz potrzebujących dzieci. Z końcem akcji udało im się łącznie przebyć imponujący dystans ponad 40 milionów kilometrów biegając, spacerując, jeżdżąc na rolkach, na rowerach, a także uprawiając sport na wózkach inwalidzkich.

Ta ogromna odległość równa się tysiąckrotnemu okrążeniu Ziemi! Podczas jej przemierzania uczestnicy akcji spalili ponad 2 miliardy kalorii, czyli odpowiednik ponad 3,5 miliona hamburgerów. Dzięki ogromnej popularności akcji, wielkiemu zaangażowaniu uczestników i wsparciu ze strony T-Mobile Polska aż milion złotych przeznaczono na protezy i rehabilitację niepełnosprawnych dzieci.

- Akcja T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami dobiegła końca. Mam głęboką nadzieję, że to nie oznacza, iż teraz wszyscy zwolnią tempo. Chcielibyśmy, aby aktywność wszystkich Polaków pozostała na niezmienionym poziomie. Ta akcja pokazała, że, robiąc coś dla innych, w dużej mierze robimy coś dla siebie. To tak, jakby zwyciężyć podwójnie. Cieszy nas również fakt, że tak wielu Polaków zaufało nam, firmie technologicznej i bez względu na sieć przyłączyło się do naszej akcji. Sama myśl, że wszyscy mogliśmy pomóc niepełnosprawnym dzieciom daje nam ogromny powód do dumy i motywuje nas, aby akcję kontynuować w przyszłym roku – podkreśla Miroslav Rakowski, Prezes Zarządu T-Mobile Polska.

Do walki o cenne kilometry zagrzewały Polaków gwiazdy świata sportu, ekranu oraz mody. Między innymi dzięki ich wsparciu wokół tej wielkiej idei zgromadziło się ponad 200 tysięcy aktywnych uczestników akcji. Specjalne strefy Pomocy Mierzonej Kilometrami pojawiały się w wakacyjnych miejscowościach, a także przy okazji ważnych wydarzeń sportowych gdzie, m.in. ambasadorka akcji Joasia Jabłczyńska, Dawid Woliński, Ola Kwaśniewska, Ania Dereszowska, Przemek Cypryański, Edyta Herbuś, Beata Sadowska, Kamila Szczawińska, Paulina Krupińska, Dorota Gardias oraz sportowcy: kolarka górska Maja Włoszczowska i olimpijczyk w kategorii handbike Rafał Wilk, inspirowali ludzi do udziału w akcji. Akcja nie powstałaby również bez zaangażowania partnerów. Jedną z głównych ról odegrał tu smartfon Samsung GALAXY S4 – „osobisty trener” i „towarzysz życia”.

- Przyłączyliśmy się do akcji, bo dla naszej firmy filozofia aktywnego trybu życia nie jest obca. W tym roku Samsung był obecny w całej Polsce i mobilizował do aktywności, do ruchu, do pasji, jaką jest sport w różnych wydaniach. Akcja Pomoc Mierzona Kilometrami to połączenie technologii i chęci pomocy innym. To wspaniały mariaż. Bohaterami w tej akcji były również smartfony, dlatego partnerem został nasz Samsung GALAXY S4. To urządzenie to coś więcej niż telefon - to towarzysz życia, który niezbędny jest również przy codziennym treningu. Mam nadzieję, że pomógł zbierać kilometry niejednej osobie zaangażowanej w akcję – mówi Maciej Filipkowski, V-ce Prezes Samsung Electronics Polska.

Pomoc Mierzoną Kilometrami aktywnie wspierali partnerzy: Telewizja TVN, Radio ZET, Grupa Onet, Endomondo oraz Samsung Galaxy S4. Szczegóły na temat inicjatywy dostępne są na stronie www.kilometrami.pl

Wielki finał akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Za nami 8 wydarzeń, wspierających trzecią edycję akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Na podium stanęły: Szczecinek, który zajął pierwsze miejsce, oraz Olsztyn i Ustka.

Dobiegło końca wakacyjne tournée towarzyszące akcji T-Mobile Polmoc Mierzona Kilometrami. Tłumnie odwiedzający magentowe miasteczko, goszczące wraz z Projektem Plaża w ośmiu nadmorskich miastach, mieli okazję spotkać ambasadorów akcji – Olę Goss, Joannę Jabłczyńską, Rafała Maślaka i Roberta Korzeniowskiego – oraz wziąć udział w specjalnych aktywnościach sportowych.

Miasta, w których w wakacyjne weekendy gościła strefa akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, brały udział w specjalnej rywalizacji – Sztafecie Miast. Zwycięzcą został Szczecinek z wynikiem 2303 km, tuż za nim uplasował się Olsztyn z liczbą 2251 km, a trzecie miejsce przypadło Ustce (1950 km).

 

Robert Korzeniowski

 

Aktualnie trwa 6. etap akcji. Do 5 września wszyscy uczestnicy akcji muszą zmobilizować się i wspólnie pokonać 95 milionów kilometrów, aby do wspólnej puli podopiecznych Fundacji TVN trafiło kolejne 150 000 zł. Już teraz aktywnie pomagający przemierzyli ponad 80 milionów kilometrów, czyli tyle, ile podczas całej zeszłorocznej edycji akcji. To pokazuje rosnącą popularność akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami.

 

Anna Dec i Rafał Maślak

 

Do aktywności fizycznej i pomagania z użyciem nowych technologii zachęcają ambasadorzy akcji. Wśród znanych sportowców i pasjonatów aktywnego trybu życia są Robert Korzeniowski, Aleksandra Goss, Zbigniew Bródka, Rafał Wilk, Michał Kwiatkowski, Maja Włoszczowska, Rafał Maślak, Joanna Jabłczyńska, Beata Sadowska, Przemysław Cypryański, Anna Lewandowska, Anna Dec i Monika Kuszyńska. Ambasadorów można było spotkać osobiście podczas wizyt strefy PMK na polskim wybrzeżu, gdzie znani i lubiani osobiście zachęcali do udziału w akcji i motywowali uczestników do jeszcze lepszych wyników.

 

Joanna Jabłczyńska i Rafał Wilk

 

Do akcji Pomoc Mierzona Kilometrami może dołączyć każda osoba, która posiada telefon z GPS. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Endomondo Sports Tracker, dołączyć do rywalizacji i rejestrować wyniki za każdym razem podczas wykonywania aktywności podlegających pod akcję, takich jak: wędrowanie, chodzenie, fitness walking, bieganie, jazdę na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, jazda na rolkach lub na wózku. Na koniec akcji wszystkie przebyte kilometry T-Mobile Polska zamieni na wsparcie finansowe dla podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam.

Trzecia edycja PMK potrwa do 27 września tego roku. Jej kolejne etapy można śledzić na stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku.

 

Znamy zwycięzców Sztafety Miast w ramach akcji T-Mobile PMK - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się