T-Mobile Polska i TVN S.A. uruchamiają subskrypcyjny serwis wideo na żądanie na Strefę T-Mobile na należącej do TVN platformie VOD Player.pl.

W wyniku porozumienia firm obecni i nowi klienci T-Mobile będą mogli korzystać ze Strefy T-Mobile w serwisie VOD Player.pl w ramach trzech pakietów do wyboru: pakietu podstawowego Start, pakietu Kids dla najmłodszych odbiorców oraz przeznaczonego dla najbardziej wymagającego odbiorcy Pakietu Multi. Strefa T-Mobile dostępna będzie na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi Android, iOS i Windows Phone oraz przez przeglądarkę internetową na komputerach osobistych.

Zapewni dostęp na żywo do flagowych programów TVN (m.in. „Mam Talent!”, „MasterChef”, „Dzień Dobry TVN”), możliwość oglądania wybranych, najbardziej atrakcyjnych polskich i zagranicznych filmów fabularnych - od najpopularniejszych filmów i seriali z Hollywood po nagradzane produkcje polskie – a także wybrane, cieszące się popularnością kanały telewizyjne na żywo (m.in. TVN24, TVN Turbo i TVN Style). Dzięki usłudze Multiscreening klienci, posiadając jedno konto, będą mogli korzystać z usługi na wszystkich swoich urządzeniach mobilnych: laptopach, tabletach i smartfonach.

Strefa T-Mobile w Player.pl bazuje na modelu miesięcznej subskrypcji, dzięki czemu klienci w każdej chwili mogą zdecydować o zakupie bądź rezygnacji z pakietu. Klienci T-Mobile mogą wypróbować przez miesiąc pakiet Multi bez żadnych opłat. Zobaczcie, czym różnią się od siebie wspomniane pakiety:

  • Pakiet Start

W ramach pakietu podstawowego START, który będzie domyślnie aktywowany wszystkim nowym i przedłużającym umowę klientom T-Mobile, znajdą się 3 kanały na żywo (TVN Biznes i Świat, TVN Style oraz TVN Turbo), 10 odcinków wybranych bajek i pierwsze odcinki wybranych seriali, a także wybrane filmy.

  • Pakiet Kids

Pakiet Kids, w ramach którego oprócz trzech kanałów na żywo (TVN Biznes i Świat, TVN Style oraz TVN Turbo) znajdzie się ponad 400 odcinków popularnych i lubianych przez dzieci kreskówek, takich jak: „Świnka Peppa”, „Kucyki Pony”, „Baranek Shaun”, „Lego Ninjago”, „Pszczółka Maja” czy „Chuck i przyjaciele”. Kreskówki zostały starannie dobrane pod kątem dostosowania treści do najmłodszych widzów. Dodatkowo w ramach pakietu Kids nie są emitowane reklamy, opiekunowie mogą być więc całkowicie spokojni o bezpieczeństwo swoich podopiecznych. W pakiet Kids wliczono 5 godzin bezpłatnego transferu w T-Mobile. Jego cena wynosi 4,99 zł miesięcznie.

  • Pakiet Multi

Zawiera 16 kanałów tv na żywo w tym kanały z portfolio TVN (TVN24, TVN Biznes i Świat, TVN Turbo, TVN Style) kanały z rodziny AXN, KinoPolska i Filmbox. Dodatkowo biblioteka ponad 130 przebojów filmowych (takich jak „O północy w Paryżu”, „Jak zostać królem”, „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona” czy „Dyktator”) z comiesięczną premierą prosto z kina (wśród pierwszych premier „Zacznijmy od nowa”, „Dawca Pamięci”, „Sin City 2: Damulka warta grzechu”, „Magia w blasku księżyca”). Każdego miesiąca biblioteka będzie rozszerzana o co najmniej 10 dodatkowych tytułów. W ramach pakietu użytkownik otrzyma dostęp do hitów serialowych, np. „House of Cards”, „Blacklist” („Czarna lista”), „Partnerki”, „The Bridge”, „Demony Da Vinci” czy nominowanego do nagrody Emmy, dostępnego w Polsce po raz pierwszy – „The 100”. A już wkrótce kolejne seriale, w tym m.in. wszystkie sezony „The Walking Dead”. Ofertę serialową uzupełniają pozycje, które zyskały już miano kultowych, np.: „Dwóch i Pół” czy „Przyjaciele” oraz wszystkie seriale TVN. W strefie T-Mobile transmitowane będą także najbardziej popularne show TVN („MasterChef”, „Ugotowani”, „Kuchenne Rewolucje”, „Top Model”, „Mam Talent!” i inne). Pierwszy raz w historii będzie je można oglądać na smartfonach na żywo, równolegle z ich telewizyjną emisją.

Transmisja danych na potrzeby pakietu jest nielimitowana a miesięczna opłata za pakiet wynosi 14,99 zł.

Wyniki badania zainteresowania usługami VOD i mobilnej telewizji na urządzeniach przenośnych (badanie zrealizowane przez firmę PBS metodą wywiadów bezpośrednich w listopadzie 2014 na reprezentatywnej, 1000-osobowej próbie Polaków w wieku 15+):

Wyniki dla grupy 15-39 lat, użytkowników Internetu:

  • Połowa respondentów potwierdza, że częściej niż kiedyś ogląda filmy, seriale i programy TV za pośrednictwem Internetu,
  • 65% respondentów chce mieć możliwość oglądania filmów, seriali, programów, gdy ma na to ochotę, niezależnie od ramówki telewizyjnej,
  • 60% ankietowanych chce mieć możliwość oglądania ulubionych filmów, seriali, programów w wysokiej jakości za pośrednictwem Internetu,
  • 48% ankietowanych chce mieć możliwość oglądania ulubionych filmów, seriali, programów na urządzeniu mobilnym np. tablecie, telefonie, 
  • 65% ankietowanych zgadza się, że za dostęp za pośrednictwem Internetu do legalnych treści w dobrej jakości zazwyczaj trzeba zapłacić,
  • 37% badanych deklaruje chęć płacenia za legalny dostęp do seriali, programów, filmów w wysokiej jakości dostępnych za pośrednictwem Internetu.

Zajrzyjcie koniecznie do Strefy T-Mobile w serwisie Player. Aplikację znajdziecie już także na swoim smartfonie lub tablecie w aplikacji MyBox.

Rusza Strefa T-Mobile w Player.pl - opinie i komentarze (20)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Jebać to gówno
12-12-2015 - 21:15:01
Jak usunąć to gówno?! Bez mojej zgody pobiera mi pieniądze z konta na tvn player !
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-12-2015 - 09:08:48
Witam. Subskrypcję Player można usunąć na dwa sposoby. Jeśli jest ona aktywowana na koncie numeru telefonu T-Mobile, najlepiej zadzwonić do Biura Obsługi Abonenta na numer 602900, aby ją wyłączyć. W razie jej aktywacji przez konto Player, proszę zalogować się na stronie player.pl i w zakładce Mój Player sprawdzić historię zakupów. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
RS+
24-02-2015 - 18:53:58
Czy planowany jest rozwój aplikacji Strefa T-Mobile o kanały sportowe np. Canal+, EuroSport HD i EuroSport2?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
25-02-2015 - 09:47:52
Nie mamy niestety na tą chwilę takich informacji...
  (0)
Odpowiedz
ibnalqq
10-12-2014 - 22:17:44
Czy planujecie zaktualizować aplikację player dla telewizorów samsung wzbogacając ją o strefę t-mobile?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
11-12-2014 - 07:56:42
Witaj. Niewykluczone, jednak jest zbyt wcześnie by o tym powiedzieć coś więcej. Usługa jest dość rozwojowa, więc jak coś nowego się w niej pojawi, na pewno poinformujemy o tym na trendach. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
ibnalqq
12-12-2014 - 00:24:16
@ Konsultant T-Mobile - Postarajcie się o to. Zróbcie wspólnie odpowiednik ipli w wersji TVN.
  (0)
Odpowiedz
Jumper
08-12-2014 - 01:28:11
Najpierw uszczęśliwiono wszystkich taryfą za dodatkowe 9 zł,mimo np.to,że klient miał aparat bez obsługi lte,teraz reklamy wraz z programem tvn nie ważne ,czy cenisz program tej stacji,czy nie.T-mobile wie jak zarobić i zamącić w mózgu klienta,aby był przekonany ,że potrzebuje tego czego nie potrzebuje.
  (0)
Odpowiedz
No ciekawe...
08-12-2014 - 01:16:08
Kto ogląda filmy na pakiecie danych ,nie mogę sobie wyobrazić okoliczności w jakich miałoby się to odbywać ?Kiedy chcę coś obejrzeć znajduję to w necie i ,albo ściągam,albo oglądam po wi fi bez reklam i za free.Player mam w telefonie i jak dotąd oferta jest wystarczająca,chodz chyba tylko o wciśnięcie zareklamowanych programów tvn live.Nie chcę tego nawet za darmo,bo o tym co oglądam decyduję ja ,a nie mój operator od komórki.
  (0)
Odpowiedz
tmc
07-12-2014 - 10:59:28
Pakiet Start jest podobny bezpłatny dla wszystkich. Jak go aktywować? Mam tablet Galaxy Tab 3 w T-Mobile i najnowszą wersję programu Player i jedyne co mogę aktywować to pakiet Kids i Multi.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-12-2014 - 20:29:59
Witam Pakiet Start jest przeznaczony dla klientów którzy zawarli umowę lub podpisali aneks po 02.12.2014r. Jeżeli podpisałeś umowę przed tym terminem, masz możliwość przetestowania pakietu Multi przez okres 30 dni bezpłatnie. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
tmc
07-12-2014 - 10:57:29
Pakiet Start jest podobny bezpłatny dla wszystkich. Jak go aktywować? Mam tablet Galaxy Tab 3 w T-Mobile i najnowszą wersję programu Player i jedyne co mogę aktywować to pakiet Kids i Multi.
  (0)
Odpowiedz
JJ32
06-12-2014 - 17:11:20
Posiadam iPad'a wyłącznie z WiFi z najnowsza wersją aplikacji Player i niestety nie mogę korzystać ze Strefy T-Mobile nawet jeżeli uzywam funkcji HotSpot za pośrednictwem telefonu z karta SIM sieci T-Mobile. Co mam zrobić aby mieć dostęp do usługi z iPada?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
06-12-2014 - 18:44:12
Witam. W chwili obecnej usługa już jest dostępna również dla systemów iOS. Proszę zaktualizować aplikację "Player.pl". Pozdrawiam.
  (1)
Odpowiedz
Paweł
17-01-2015 - 09:59:28
@ Konsultant T-Mobile - Witam, na iPadzie bez karty SIM w sekcji T-Mobile widzę informację, ze muszę posiadać u was nr telefonu (posiadam i aktywowalem usługę Kids na komputerze) i nie mogę korzystać ze Strefy.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-01-2015 - 16:22:48
Witam. Jeżeli konto jest założone już i numer został zweryfikowany to wystarczy upewnić się, że mamy najnowszą wersję aplikacji i zalogować się w niej na swoje konto TVN do którego przypisany jest numer z T-Mobile. Ja założyłem konto TVN na ich stronie http://player.pl/t-mobile/landing-page.html w komputerze, następnie po upewnieniu się, że byłem zalogowany wybrałem pakiet Strefy T-Mobile i podałem numer telefonu do weryfikacji. Dostałem SMS'a wpisałem kod i koniec. Mogę logować się tym kontem na każdym urządzeniu, nawet jeśli nie ma karty SIM. W przypadku problemów sugeruję kontakt z Biurem Osbługi. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Szymon007
04-12-2014 - 17:45:20
Mam już pakiet Multi a aplikacja na iOS nadal bez aktualizacji... Na dniach mogę się spodziewać?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-12-2014 - 21:22:34
Witam. Aplikacja Player dla IOS rzeczywiście jeszcze nie została zaktualizowana, tak jak to się stało w Sklepie Play oraz w Sklepie Windows Phone. Termin aktualizacji aplikacji Player jest zależny od właściciela sklepu z aplikacjami dla IOS. Może ona pojawić się już w najbliższych dniach. Dokładna data niestety nie jest znana. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
lukasz103
03-12-2014 - 13:04:24
Czy możliwość z korzystania ze strefy jest możliwa po transmisji pakietowej czy może odbywać się po dowolnej sieci WiFi?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-12-2014 - 13:20:47
Witam Ze strefy T-mobile możesz korzystać zarówno po sieci komórkowej jak i łącząc się z dowolną siecią Wi-Fi. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Na widzów Strefy T-mobile czekają największe hity TVN, które możesz obejrzeć online po raz pierwszy, równocześnie z emisją w TV. Co więcej, jeśli jesteś fanem serialu „Nie rób scen”, w Strefie T-mobile będziesz mógł go obejrzeć wcześniej niż inni. Sprawdź również najnowsze pozycje filmowe, ciekawe dokumenty oraz bajki dla najmłodszych.

Sprawdź wiosenne nowości w Strefie T-mobile w Player.pl! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Sprawdź nasze wiosenne propozycje i korzystaj ze Strefy T-Mobile na smartfonie, tablecie i laptopie bez limitu danych (pakiet multi). Od 13 kwietnia na fanów seriali czeka pięć sezonów kultowej produkcji The Walking Dead. Natomiast entuzjaści dobrego kina będą mogli obejrzeć tytuły takie jak: Chce się żyć, Eagle Eye czy Jestem na tak.

Sprawdź kwietniowe nowości w Strefie T-Mobile w player.pl! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Słoneczna pogoda sprzyja relaksowi na świeżym powietrzu. Sprawdź nasze wiosenne propozycje i oglądaj znane filmy oraz wszystkie odcinki ulubionych seriali, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Nie zapominaj też o możliwości śledzenia kampanii wyborczej na TVN24 on-line. A także, oglądaj finały najpopularniejszych show TVN - Małych Gigantów oraz Project Runway - poza domem, na smartfonie i tablecie.

Sprawdź majowe nowości w Strefie T-Mobile w player.pl! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się