10 stycznia br. rozpoczyna się noworoczna kampania T-Mobile promująca przebojowe oferty operatora z gwarancją najtańszych smartfonów na start oraz dwóch tabletów za złotówkę. Przebojową ofertę T-Mobile promuje gwiazdor polskiej estrady Zbigniew Wodecki.

Noworoczna kampania T-Mobile startuje w okresie rynkowych wyprzedaży promując gwarancję najtańszych smartfonów na start oraz dwa tablety za złotówkę z jedną opłatą miesięczną, dostępnych w naszej ofercie. Spoty reklamowe dla tej kampanii zostały przygotowane w oparciu o wykorzystywaną przez nas koncepcję krótkich historii opowiadanych w windzie.

Tym razem w kampanii reklamowej T-Mobile wziął udział, Zbigniew Wodecki, gwiazdor polskiej estrady i wykonawca ponadczasowego przeboju „Pszczółka Maja”. Linia melodyczna tego utworu jest też wykorzystywana w spotach reklamowych przez Zbigniewa Wodeckiego.

Kampania będzie prowadzona w mediach ogólnopolskich, stacjach telewizyjnych oraz radiowych, obejmie nośniki zewnętrzne, jak również Internet. Działania promocyjne będą prowadzone również w mediach społecznościowych oraz w punktach sprzedaży T-Mobile w całym kraju.

Więcej informacji o aktualnej ofercie T-Mobile jest dostępnych na stronie www.t-mobile.pl .

Ruszyła przebojowa kampania T-Mobile! - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

walditro
14-01-2014 - 21:05:30
Czy to prawda że T-Mobile z tą przebojową kampanią zamknęła się na klientów z mniej zasobnym portfelem? Z mojej obserwacji obecnej oferty abonamentowej wynika że znikła taryfa Rodzina 20 i Rodzina 40. Teraz najtańszą jest Basic. Z tym że ta Basic to odpowiednik Rodziny 60. Mam w tej chwili 3 numery abonamentowe . Jeden Rodzina 40 i 2 Rodzina 20. W tym roku kończą mi się umowy i nie mam ochoty zamieniać tych taryf na Basic bo to podwoi moje wydatki na telefony. Najprawdopodobniej zmienię sieć.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Startująca dziś kampania z udziałem Roberta Lewandowskiego wyraża to, co najistotniejsze w usługach telekomunikacyjnych – nieograniczony kontakt z bliskimi i możliwość dzielenia się ważnymi chwilami.

„Chwile, które łączą” to obietnica T-Mobile, która szczególnie mocno wybrzmiewa w okresie świątecznym. Poczucie bliskości oraz możliwość współdzielenia ważnych momentów to najlepszy prezent, jakim możemy obdarować rodzinę oraz przyjaciół. Nowa odsłona kampanii reklamowej operatora pokazuje, że dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym możemy w sposób nieograniczony dzielić się szczęściem z najbliższymi. Urządzeniem, które to ułatwia jest multimedialny ekran ZOOM.ME. Działa on jak aktualizowany zdalnie album fotograficzny, wyświetlając zdjęcia przesyłane wprost ze smartfona.

Twarzą świątecznej kampanii reklamowej jest Robert Lewandowski, który kontynuuje w ten sposób swoją współpracę z T-Mobile. Polskiego piłkarza zobaczymy w dwóch spotach telewizyjnych. Pierwszy, 30 sekundowy, promować będzie nowoczesne taryfy JUMP! – rozmowy, SMS, MMS bez limitu do wszystkich sieci wraz z Samsungiem Galaxy Ace 4 i ekranem ZOOM.ME WiFi na prezent za 59,99 zł miesięcznie (zobacz szczegóły oferty).

Drugi, krótszy spot reklamowy – odnosi się do oferty Internetu mobilnego, w której otrzymujemy przepiękny router ZOOM.ME 3G z Internetem do domu od 49,99 zł miesięcznie (zobacz szczegóły oferty).

Reżyserem świątecznych spotów telekomu jest Trevor McMahan, podwójny laureat Złotych Lwów i Young Director Award. McMahan tworzył również dla takich marek jak McDonald’s czy Google. Za koncepcję kreatywną kampanii odpowiada agencja DDB Warszawa, natomiast za planowanie i zakup mediów - dom mediowy Starcom.

Startuje świąteczna odsłona kampanii T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dziś T-Mobile rozpoczyna kampanię reklamową promującą taryfy rodzinne JUMP! Family.

Najnowsza kampania zachęca do przejścia do T-Mobile wraz z całą rodziną i prezentuje korzyści płynące z przeniesienia bliskich do JUMP! Family. W ramach wspomnianej oferty nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci wraz z pakietem Internetu (do 5 GB) oraz usługami dodatkowymi (bezpłatna nawigacja Naviexpert, Pakiet Multi w Strefie T-Mobile w serwisie player.pl oraz serwis muzyczny WIMP), są dostępne w cenie 30 zł miesięcznie nawet dla pięciu przeniesionych numerów.

Zobaczcie spot reklamowy:

Kampania promująca JUMP! Family - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W kampanii możemy zobaczyć Tomasza Kota oraz Szymona Piotra Warszawskiego.

Spoty reklamowe stanowią kontynuację wcześniejszych odcinków miniserialu reklamowego, którego bohaterami jest czteroosobowa rodzina i niezwykły pies – przyjaciel pana domu. W rolę ojca wcielił się Tomasz Kot, a psa zagrał Szymon Piotr Warszawski. Spoty możecie zobaczyć poniżej.

Kampania ma na celu przybliżenie warunków udzielania pożyczek gotówkowych, które są dostępne dla każdego, a nie tylko dla klientów T-Mobile.

Na warunki pożyczki składa się: oprocentowanie w wysokości 5,5 proc., pierwszy 1000 bez odsetek i prowizji, maksymalna kwota pożyczki w wysokości 150 000 zł, brak obowiązkowych ubezpieczeń pożyczkobiorcy. Pożyczka może posłużyć dowolnemu celowi – także spłacie zobowiązań zaciągniętych w innych bankach.

Pożyczka gotówkowa oferowana przez T-Mobile Usługi Bankowe jest w czołówce najtańszych produktów na rynku. W rankingu pożyczek na kwotę do 10 000 zł spłacanych w 24 ratach zajmuje pierwsze miejsce według niezależnego rankingu jednego z portali branżowych.

Z oferty można skorzystać w dowolnym sklepie T-Mobile. Dodatkowo, w 133 z nich będą czekali pracownicy, którzy obsługują jedynie produkty finansowe. Pożyczkę można też zaciągnąć bez wychodzenia z domu, przez internet na www.t-mobilebankowe.pl oraz przez telefon pod numerem 19 506.

Więcej informacje można znaleźć pod adresem: http://www.t-mobilebankowe.pl/pozyczka 

Kampania pożyczek w T-Mobile Usługi Bankowe - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się