Niewielu producentów w takim stopniu jak Samsung bierze pod uwagę gusta kobiet. Znów pomyślał o płci pięknej.

Niedawno pisaliśmy o nowych modelach smartfonów Koreańczyków, które dołączyły do edycji La Fleur, charakteryzującej się obudowami w kwiatowe wzory. Wśród nich nie znalazł się wprawdzie Samsung Galaxy Note II, jednak  ten model pojawił się właśnie w wersji różowej. Zważywszy na to, że damskie torebki mają zazwyczaj większą pojemność niż kieszenie w męskich ubraniach, polecanie 5,55-calowego urządzenia paniom ma dużo sensu.

W różowym kolorze są obydwie strony obudowy oraz dołączony do smartfonu czy też phabletu rysik – S-Pen. Przypomnijmy, że poprzednia wersja Galaxy Note także doczekała się różowej odsłony. W obydwu przypadkach specyfikacje smartfonów pozostała bez zmian.

Niestety, różowa wersja Samsunga Galaxy Note II nie będzie dostępna na całym świecie. W pierwszej kolejności zadebiutuje w Azji.

Źródło: PhoneArea

<p><em>Obejrzyjcie naszą wideo-recenzję smartfonu Samsung Galaxy Note II!</em></p>

Samsung Galaxy Note II w różu - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Smartfon wyróżniający się ekranem o przekątnej 5,55 cala i rysikiem jest już dostępny w polskich sklepach.

Z pełną specyfikacją Samsunga Galaxy Note II możecie zapoznać się dzięki tabelce poniżej, a tymczasem warto wspomnieć o kilku przydatnych na co dzień funkcjach, które posiada to wyróżniające się urządzenie.

Samsung Galaxy Note II oferuje możliwość robienia odręcznych notatek za pomocą rysika S Pen. Zostaną one automatycznie zamienione na cyfrową czcionkę, gotową do wykorzystania we wszystkich dokumentach i prezentacjach. Nowy rysik S Pen jest dłuższy i cieńszy, a przy tym tak zaprojektowany, by zapewnić lepsze trzymanie i nacisk na ekran.

Dzięki funkcji Air View można przytrzymać rysik ponad ekranem z wiadomością e-mail, programem S Note lub S Planner, galerią zdjęć lub filmów wideo, aby wyświetlić podgląd bez otwierania treści. Pozwala to szybko wyszukać informacje i obejrzeć szczegóły bez przełączania ekranów.

Funkcja Popup Note to kwintesencja wielozadaniowości z podziałem ekranu – pozwala otworzyć aplikację S Note w wyskakującym oknie w dowolnej części wyświetlacza. Kiedy użytkownik wyjmie S Pen w trakcie połączenia telefonicznego, aplikacja S Note automatycznie wyświetli na ekranie okno, w którym będzie można zanotować odręczną wiadomość.

Galaxy Note miał ekran o przekątnej 5,3 cala. Jeżeli trzecia generacja jeszcze urośnie, to będzie to już z pewnością tablet, a nie smartfon.

Dodatkowo urządzenie posiada nową funkcję sterowania gestami Quick Command, która umożliwia za pomocą rysika S Pen szybkie uruchomienie często używanych aplikacji. Dzięki temu, użytkownik może szybko wysłać e-mail, zadzwonić lub wyszukać lokalizację.

Zaawansowane funkcje S Pen ułatwiają też zapisywanie pomysłów i inspiracji albo łączenie pisma odręcznego z dowolną treścią cyfrową bezpośrednio na ekranie. Funkcja Easy Clip pozwala na błyskawicznie przycięcie zawartość ekranu do żądanego kształtu — gotowego do zapisania, udostępnienia lub wklejenia — a także edytować obrazy cyfrowe poprzez kolorowanie, cieniowanie albo dodawanie pisma odręcznego.

Idea Visualizer gwarantuje użytkownikom szybkie dodanie zdjęć do odręcznie pisanych notatek S Note. Poprzez zdefiniowanie słów kluczowych i napisanie ich w notatce S Note, urządzenie rozpozna jakie zdjęcie ma dodać.

Aparat oferuje przydatne funkcje, takie jak Buddy Photo Share (automatyczne udostępnianie zdjęć przyjaciołom, którzy się na nich znajdują), Burst Shot (zdjęcia seryjne) i Best Photo (najlepsze zdjęcie).

Samsung GALAXY Note II dostępny będzie w kolorach: marmurowo-białym i tytanowo-szarym. Sugerowana cena urządzenia wynosi 2749 zł. Zobaczcie pełną specyfikację:

Specyfikacja Galaxy Note II.

Źródło/Fot.: Samsung

Samsung Galaxy Note II już w Polsce - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Gregor
15-10-2012 - 11:24:39
Witam, a czy są plany aby w ofercie się wkrótce znalazł? Jest to o tyle istotne czy mamy czekać czy kupować na wolnym rynku. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Ardi
12-10-2012 - 14:39:52
Kiedy w T-mobile nie mówcie że nie wiecie bo pewnie już macie w magazynie
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
13-10-2012 - 18:50:34
Prawda jest taka, że na chwilę obecną nie wiemy kiedy ten telefon pojawi się w ofercie. Pozdrawiamy!
  (2)
Odpowiedz
Kubush
12-10-2012 - 09:15:37
Kiedy w T-Mobile? :P
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Ruszyła kampania reklamowa Galaxy Note II na naszym rynku. Jej hasło to „Nie uwierzysz, co potrafisz”.

Przed weekendem pisaliśmy o nowych telefonach, które trafiły do oferty biznesowej. Jednym z nich jest Samsung Galaxy Note II, który niedawno zadebiutował na polskim rynku. Teraz koreański koncern rozpoczął kampanię reklamową smartfonu na naszym rynku.

Samsung Galaxy Note II wyróżnia się tym, że w zestawie jest także rysik S Pen. Można za jego pomocą robić odręczne notatki na ekranie smartfonu, a te zostaną automatycznie zamienione na cyfrową czcionkę, którą będzie można wykorzystać w tworzonych na smartfonie czy komputerze prezentacjach i w dokumentach.

Zobaczcie polską reklamę Galaxy Note II!

Samsung Galaxy Note II w polskiej reklamie (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Paleta barw, w jakich dostępny jest Samsung Galaxy Note II, już wkrótce zostanie poszerzona. Jakich wersji kolorystycznych powinniśmy się spodziewać?

Jeśli do tej pory wstrzymywaliście się z zakupem Samsunga Galaxy Note II, na przykład ze względu na brak odpowiedniej dla siebie wersji kolorystycznej, to miejcie na uwadze, że już niedługo ich wybór będzie większy.

Flagowy tabletofon Samsunga jest obecnie dostępny w kolorach białym oraz szarym, ale już niedługo będzie można go kupić również w wariancie czerwonym oraz brązowym - te dwa kolory zasilą bowiem paletę barw, w jakich dostępne jest urządzenie. Osoby, które liczyły na wersję czarną, muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

A tymczasem... Samsung Galaxy Note II sprzedaje się świetnie. W samej tylko Korei rozeszło się do tej pory ponad milion sztuk tego telefonu, czyli o przynajmniej o połowę więcej, niż miało to miejsce w przypadku jego poprzednika.

Hitowy smartfon oczywiście znajduje się także w naszej ofercie. Poniżej możecie obejrzeć jego wideo-recenzję.

Galaxy Note II w nowych kolorach - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Asiuniuniunia
10-04-2013 - 16:11:31
to kiedy można się spodziewać różnych kolorów w sieci t-mobile, bo jak na razie to posiadacie tylko jeden kolor tego telefonu i moim zdaniem jest on bardzo brzydki
  (0)
Odpowiedz
Łukasz
31-01-2013 - 19:02:49
Będzie można kupić w polskim t-mobile czarną wersję Samsunga Galaxy S3 ? Do tej pory nie ma możliwości kupna Samsunga Galaxy S3 w wersji czarnej w polskim T-mobile :(. Zamierzacie coś z tym zrobić?Jeżeli tak to kiedy? (Wiem że to artykuł dotyczący Note'a II ale też był podobny artykuł dotyczący Galaxy S3)
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się