Wielu z Was interesowało się tym modelem od dawna. Miło nam poinformować, że jest już on w naszej ofercie. Sprawdźcie!

Samsung Galaxy S III mini (I8190N) to nowy smartfon, który stylistycznie nawiązuje do bardzo dobrze przyjętego na rynku, większego Galaxy S III. Telefon jest bardziej kompaktowy niż jego większy brat, dzięki temu może przekonać do siebie użytkowników, którzy preferują mniejsze rozmiary telefonów.

Wyposażono go w 4-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 480x800 pikseli, dzięki czemu patrzenie na jego ekran będzie samą przyjemnością. Wszelkie aplikacje, gry czy teledyski z YouTube będą wyświetlane w wysokiej jakości.
Co Galaxy S III mini ma pod maską? Dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1 GHz oraz 8 GB wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć kartą microSD. Powoduje to, że możemy być spokojni o płynne działanie telefonu.

Na pokładzie znajdziemy również 5-megapikselowy aparat z autofokusem i lampą LED dzięki któremu możemy nagrywać filmy wideo HD. Galaxy S III mini może więc bez problemu pełnić rolę aparatu fotograficznego w czasie wypadu na narty w ferie.
Nad prawidłowym działaniem smartfonu czuwa system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean, dzięki któremu użytkowanie S III mini to prawdziwa przyjemność. Android gwarantuje też możliwość pobierania tysięcy aplikacji ze sklepu Google Play.

MyWallet na Samsung Galaxy S III mini!

Dzięki innowacyjnej usłudze MyWallet możecie zmienić Galaxy S III mini w portfel i wykorzystywać go do wielu codziennych czynności. MyWallet pozwala, m.in., na szybkie i bezpieczne dokonywanie zakupów kartami kredytowymi i debetowymi, płacić za przejazdy komunikacją miejską, zbierać punkty w programach partnerskich i lojalnościowych oraz korzystać z innych funkcji udostępnionych dzięki współpracy T-Mobile z partnerami z różnych branż.

Samsung Galaxy S mini jest już w naszej ofercie. Możecie korzystać na nim z innowacyjnej usługi MyWallet!

Pragniemy podkreślić, że na smartfonie można korzystać z innowacyjnej aplikacji MyWallet, dzięki której zapłacimy szybko i wygodnie za nasze zakupy. Wystarczy, że będziemy mieli ze sobą Samsung Galaxy S III mini i wgraną na nim aplikację MyWallet. Więcej o MyWallet dowiecie się tutaj.  

W pudełku, oprócz smartfona, znajdziecie baterię, ładowarkę, kabel USB, zestaw słuchawkowy i dokumentację.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą związaną z tym modelem.

Samsung Galaxy S III mini w ofercie dla Klientów Indywidualnych

Abonament

Oferta Okres Minuty Internet Cena telefonu

69,90 zł

Minutowa z telefonem 24 m-ce 500 -- 499 zł

49,90 zł

Minutowa z telefonem 250 -- 699 zł

29,90 zł

Minutowa z telefonem 125 -- 869 zł

79,90 zł

Multimedialna z telefonem 500 250 MB 399 zł

59,90 zł

Multimedialna z telefonem 250 250 MB 599 zł

39,90 zł

Multimedialna z telefonem 125 250 MB 769 zł

Samsung Galaxy S III mini w ofercie dla Klientów Biznesowych

Abonament

Oferta Okres Minuty Internet Cena telefonu

56,83 zł

Minutowa z telefonem 24 m-ce

500 -- 405,69 zł

40,57 zł

Minutowa z telefonem 250 -- 568,29 zł

24,31 zł

Minutowa z telefonem 125 -- 706,50 zł

64,96 zł

Multimedialna z telefonem 500 250 MB 324,39 zł

48,70 zł

Multimedialna z telefonem 250 250 MB 486,99 zł

32,44 zł

Multimedialna z telefonem 125 250 MB 625,20 zł

 

<p><em>Samsung Galaxy mini S III - zobacz wideo-recenzję tego telefonu!</em></p>

<p><em>Warto używać konta Google? Obejrzyjcie nasz przewodnik!</em></p>

Samsung Galaxy S III mini jest już w T-Mobile! - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Korab
14-02-2013 - 06:07:41
Na razie zaliczyłem wpadkę przy otwieraniu tylnej pokrywy. Złamany paznokieć a następnie skuwka od pióra i wyszczerbione gniazdo na ładowarkę . Co będzie dalej zobaczymy, ale jestem zniesmaczony.
  (8)
Odpowiedz
valdi
05-02-2013 - 20:25:33
duże jeszcze wody w Wiśle przepłynie zanim T-mobile poradzi sobie z hucznie reklamowana uslugą MyWallet. Mimo że SMS informuje: SIM-zgodny, Telefon-zgodny, usługa MyWallet włączona, to z linku otrzymywanego wszyscy najwyraźniej dostają odpowiedź "Aplikacja MyWallet nie jest dostępna dla twojego telefonu", przynajmniej Ci co mają Androida 4.1.2. na Galaxy SIII mini. Pozdrawiam i programiści do pracy!!!
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
05-02-2013 - 15:01:30
Witajcie, informujemy, że od dzisiaj dodaliśmy nowe wersje oprogramowania, które wspierają MyWallet. Samsung Galaxy Note II: wersja systemu: Android 4.1.2; numer kompilacji: JZO54K.N7100XXDMA5 oraz Sony Xperia T: wersja systemu: Android 4.1.2; numer kompilacji: 9.1.A.0.489. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Justyna :)
01-02-2013 - 18:59:57
Mam ten telefon, jest świetny ! :D
  (1)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Podczas konferencji prasowej w Warszawie, T-Mobile we współpracy z MasterCard zapowiedziało, że od 29 października zaoferuje swoim Klientom mobilne płatności w technologii NFC. Oferta będzie dostępna w ramach usługi MyWallet i jest z pierwszym w Europie (wdrażanym komercyjnie) tak zaawansowanym rozwiązaniem, pozwalającym zintegrować w telefonie komórkowym w pełni funkcjonalne karty debetowe i kredytowe, a także inne usługi.

Od początku prac nad wdrożeniem systemu płatności w technologii NFC partnerem PTC jest MasterCard, dostarczający rozwiązania niezbędne do realizacji płatności mobilnych – analogicznie jak ma to miejsce w przypadku transakcji tradycyjnymi bądź zbliżeniowymi kartami płatniczymi. Wdrożenie mobilnych płatności w technologii NFC jest elementem globalnej współpracy Grupy Deutsche Telekom właściciela T-Mobile oraz firmy MasterCard, ogłoszonej w lipcu br. na wspólnej konferencji w Berlinie.

- Polska jest pierwszym krajem, gdzie wdrożymy płatności zbliżeniowe na bazie NFC. W ten sposób chcemy budować naszą przyszłą siłę: poprzez skoncentrowanie działań w ramach konkretnego tematu i odpowiedzialności za całą Grupę w jednym kraju - powiedziała Claudia Nemat, Członek Zarządu Deutsche Telekom odpowiedzialna za zarządzanie europejskimi spółkami Grupy i Technologie.

Jako pierwsi z usług będą mogli skorzystać klienci T-Mobile i dwóch banków, partnerów projektu: Raiffeisen Polbank, który swoją ofertę uruchomi od 29 października, i mBanku, który rozpocznie świadczenie usług w tym zakresie na początku listopada br. Oferta jest skierowana zarówno do obecnych jak i nowych klientów zarówno banków jak i naszej sieci.

- Wprowadzenie usług w technologii NFC do telefonu komórkowego otwiera dla ich użytkowników cały wachlarz nowych możliwości. Płatności zbliżeniowe są jedną z wielu funkcjonalności MyWallet oferowanego przez T-Mobile. W telefonie mogą być zakodowane także cyfrowe klucze, bilety, karty lojalnościowe i partnerskie, a nawet dokumenty tożsamości. Dążymy do tego by w przyszłości smartfon był wszystkim czego potrzebujemy wychodząc z domu. To także przełomowy krok w integrowaniu usług telekomunikacyjnych i finansowych, który wprowadza nas w zupełnie nowy świat – powiedział Miroslav Rakowski, Prezes Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Nokia 603 - między innymi na tym telefonie korzystać będziecie mogli z MyWallet.

Polska stała się jednym z liderów rozwoju płatności zbliżeniowych. Ponad 40 proc. wszystkich kart MasterCard i Maestro to karty wyposażone w technologię PayPass. Pod względem miesięcznej liczby transakcji zbliżeniowych jesteśmy w pierwszej trójce państw na świecie i na pierwszym miejscu w Europie. Dzisiaj, kiedy telefony komórkowe są praktycznie wszechobecne, a klienci używają ich nie tylko w celach telekomunikacyjnych, wzbogacenie ich o możliwość robienia zakupów czy dokonywania płatności czyni je urządzeniami jeszcze bardziej przydatnymi w codziennym życiu - Paweł Rychliński, MasterCard Europe Cluster Head, Polska, Ukraina, Rumunia, Bułgaria i Bałkany.

- MasterCard dostarcza przełomowych innowacji w obszarze płatności bezgotówkowych. Chcemy, aby klienci mogli korzystać z bezpiecznych, prostych i wygodnych rozwiązań. W tę strategię doskonale wpisują się płatności mobilne w technologii NFC. Cieszę się, że MasterCard uczestniczy w tych rewolucyjnych zmianach wspólnie z T-Mobile - powiedział Jorn Lambert – MasterCard Europe Group Head, Emerging Payments.

- Polska stała się jednym z liderów rozwoju płatności zbliżeniowych. Ponad 40 proc. wszystkich kart MasterCard i Maestro to karty wyposażone w technologię PayPass. Pod względem miesięcznej liczby transakcji zbliżeniowych jesteśmy w pierwszej trójce państw na świecie i na pierwszym miejscu w Europie. Dzisiaj, kiedy telefony komórkowe są praktycznie wszechobecne, a klienci używają ich nie tylko w celach telekomunikacyjnych, ale też jako urządzeń pozwalających na kontakt ze światem czy znajomymi, źródło informacji, a także jako narzędzia do planowania dnia, wzbogacenie ich o możliwość robienia zakupów czy dokonywania płatności czyni je urządzeniami jeszcze bardziej przydatnymi w codziennym życiu”, mówi Paweł Rychliński – MasterCard Europe Cluster Head, Polska,  Ukraina, Rumunia, Bułgaria i Bałkany.

Samsung Galaxy S III to kolejny model wyposażony w technologię NFC i usługę MyWallet.

W projekcie MyWallet prowadzonym przez naszą sieć uczestniczą także kolejne banki, które obecnie przygotowują swoją ofertę do komercyjnego wdrożenia. Są to Citi Handlowy, Bank Millennium i Getin Bank.
Projekt realizowany jest przy współpracy z firmą Trevica oraz Casis/Morpho, które dzięki wdrożonym połączeniom umożliwia bankom zdalne wydawanie kart płatniczych do abonentów T-Mobile. Firma Gemalto dostarczyła platformę Allynis TSM, umożliwiającą wdrożenie oraz zarządzanie usługami NFC, a także najnowocześniejszą technologię kart SIM UpTeq NFC zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa dla oferowanych usług.

W kolejnym kroku, dzięki dalszym pracom T-Mobile i MasterCard, MyWallet wzbogacony zostanie o aplikacje pozwalające również na płatności zdalne w standardzie MasterCard Mobile – zakup biletów komunikacji miejskiej, opłaty  za rachunki i inne.

Czym jest NFC?

NFC czyli Near Field Communication to technologia umożliwiająca świadczenie usług i płatności mobilnych. Dzięki nowej technologii i usłudze MyWallet klient będzie mógł dokonywać płatności zbliżeniowych wykorzystując do tego celu wiele kart debetowych i kredytowych zapisanych w jego telefonie komórkowym . Płatności zbliżeniowe są dostępne w 41 krajach i niemal 500 tys. punktów akceptujących płatności przy użyciu technologii PayPass na całym świecie. W Polsce – ponad 40% kart MasterCard i Maestro to karty wyposażone w technologię PayPass, ponad 10% wszystkich transakcji kartami MasterCard w Polsce jest dokonywanych za pomocą PayPass, a technologia ta dostępna jest w 20% punktów akceptujących karty. Sieć ta stale się powiększa, gdyż zdecydowana większość nowoinstalowanych lub wymienianych terminali jest przystosowana do technologii bezstykowej.

Już teraz przedstawiamy naszą ofertę związaną z usługą MyWallet i NFC. Zajrzyjcie tutaj!

Tutaj znajdziecie specjalna zakładkę poświęconą MyWallet, znajdującą się na naszym profilu na Facebooku.

<p><em>Zobaczcie na czym polegać ma płacenie za zakupy przy pomocy Waszego smartfona. To naprawdę proste!</em></p>

T-Mobile wraz z MasterCard wprowadza w Polsce płatności mobilne NFC - opinie i komentarze (25)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Robert Ż.
14-07-2014 - 11:47:33
Od piątku jestem posiadaczem konta T-Mobile Usługi Bankowe. I co? Mimo spełnionych warunków SIM NFC, telefon Samsung S4 itd, przychodzi mi SMS: "Z przykrością informujemy, że Twój wniosek o kartę NFC nie został sfinalizowany. Prosimy o kontakt z infolinią pod numerem 19506. Zespół TM Bankowe." Tego samego dnia zadzwoniłem. Dziś jest poniedziałek, i co? I nic. Mniej więcej tak to działa.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
14-07-2014 - 13:02:41
Rozumiem, że dzwoniłeś na infolinię (tel. 19 506 lub (12) 370 71 00), zatem powinieneś był tam otrzymać informację jak dalej postępować oraz co jest powodem niesfinalizowania Twojego wniosku. Jeśli nadal masz jakieś pytania sugeruję kontakt ponowny lub kontakt z BOA (602900000).
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
15-10-2013 - 13:42:12
Witamy, od dzisiaj z MyWallet mogą korzystać posiadacze smartfonu Sony Xperia Z1 (wersja systemu Android: 4.2.2, numer kompilacji: 14.1.G.1.518). Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
15-10-2013 - 13:41:23
Witamy, od dzisiaj z MyWallet mogą korzystać posiadacze smartfonu Sony Xperia Z1 (wersja systemu Android: 4.2.2, numer kompilacji: 14.1.G.1.518). Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
15-07-2013 - 16:53:44
Witamy, od dzisiaj z MyWallet możecie korzystać na trzech kolejnych modelach telefonów: Samsungu Galaxy Young (numer kompilacji: JZO54K.S6310NXXAMD1, Android: 4.1.2), Sony Xperii SP (numer kompilacji: 12.0.A.1.257, Android 4.1.2) oraz Sony Xperii Z (numer kompilacji: 10.1.A.1.350, Android 4.1.2). Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
21-06-2013 - 08:48:56
Witajcie, informujemy, że dodaliśmy nową wersję oprogramowania, wspierającą usługę MyWallet: Sony Xperia S: wersja systemu Android: 4.1.2; numer kompilacji: 6.2.B.0.200 oraz numer kompilacji: 11.2.A.0.31. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
21-06-2013 - 08:29:16
Witajcie, informujemy, że dodaliśmy nową wersję oprogramowania, wspierającą usługę MyWallet: Sony Xperia P: wersja systemu Android: 4.1.2; numer kompilacji: 6.2.A.1.100. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
luckynyc
20-03-2013 - 23:01:16
Niestety jak dla mnie NFC jest bezużyteczny. Bardzo chciałem mieć tą funkcję ale okazała się klapą. Po pierwsze NFC wyładowuje baterie, więc trzeba mieć ją wyłączoną a włączać w razie potrzeby. Niestety przełącznik NFC jest schowany głęboko w menu. Po drugie aby zapłacić za każdym razem trzeba wejść w aplikacje, wpisać kod, poczekać aż załaduje się karta - trwa to tyle, że odechciewa się z tego korzystać.
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
05-02-2013 - 15:11:02
Witajcie, informujemy, że od dzisiaj dodaliśmy nowe wersje oprogramowania, które wspierają MyWallet. Samsung Galaxy Note II: wersja systemu: Android 4.1.2; numer kompilacji: JZO54K.N7100XXDMA5 oraz Sony Xperia T: wersja systemu: Android 4.1.2; numer kompilacji: 9.1.A.0.489. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
21-01-2013 - 16:08:47
Witajcie, informujemy, że od dzisiaj dodaliśmy nowe wersje oprogramowania, które wspierają MyWallet. Samsung Galaxy SIII mini: wersja systemu: Android 4.1.2; numer kompilacji: JZO54K.I8190NXXALL4. Dodatkowo obsługiwane są nowe wersje oprogramowania z Android 4.1.2 dla telefonów: Samsun Galaxy SIII: numer kompilacji JZO54K.I9300XXELLA oraz Samsung Galaxy Note II: numer kompilacji: JZO54K.N7100XXDLL7. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
14-12-2012 - 15:11:54
Witajcie, informujemy, że od dzisiaj dodaliśmy nowe wersje oprogramowania, które wspierają MyWallet. Nokia 808 PureView: wersja oprogramowania: 113.010.150; wersja niestandardowa: 113.010.1508.252.02. Sony Xperia T: wersja systemu Android: 4.0.4; numer kompilacji: 7.0.A.3.223. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
04-12-2012 - 13:06:54
Witajcie, informujemy, że dzisiaj udostępniliśmy usługę MyWallet dla klientów posiadających smartfon Sony Xperia P: wersja systemu Android 4.0.4.; numer kompilacji: 6.1.1.B.1.54. Dodatkowo dla telefonu Sony Xperia S została dodana nowa wersja oprogramowania, która wspiera MyWallet: wersja systemu Android: 4.0.4; numer kompilacji: 6.1.A.2.55. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
12-11-2012 - 13:35:30
Witajcie, informujemy, że dzisiaj udostępniliśmy usługę MyWallet dla klientów posiadających smartfon Samsung Galaxy S III: wersja systemu Android 4.1.1.; numer kompilacji: JRO03C.I9300XXDLIB Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
09-11-2012 - 15:58:29
Witajcie, informujemy, że dzisiaj udostępniliśmy usługę MyWallet dla klientów posiadających smartfon Samsung Galaxy Note II: wersja systemu Android 4.1.1.; numer kompilacji: JRO03C.N7100XXALIJ Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
chris
07-11-2012 - 20:13:46
dzięki za info, pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
08-11-2012 - 09:52:39
chris, polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
chris_hm
06-11-2012 - 20:59:37
A czy są jakieś plany, żeby rozszerzyć listę telefonów objętych usługą? Np. mój HTC ONE X a NFC, certyfikowany przez VISE i Mastercard a usługa jest niedostępna:(
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
07-11-2012 - 09:06:43
Chris, pracujemy nad poszerzeniem listy o nowe modele. Kiedy tylko kolejny zostanie dodany do listy poinformujemy o tym na naszych stronach. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Jokerrrrr
02-11-2012 - 18:41:17
A kiedy można się spodziewać obsługę kart Inteligo i aliorsync? :-(
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
03-11-2012 - 14:06:45
Niestety jeszcze nie umiemy odpowiedziec na Twoje pytanie. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
brosaczony
29-10-2012 - 01:03:00
"Dążymy do tego by w przyszłości smartfon był wszystkim czego potrzebujemy wychodząc z domu."- Ciekawe kiedy NFC zastąpi mi otwieracz do piwa ;)
  (0)
Odpowiedz
maniek
19-10-2012 - 15:55:02
Mam, ptanie czy Samsung Galaxy S II posiada NFC ??
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
20-10-2012 - 14:24:44
Maniek, na tym modelu usługa MyWallet nie jest dostępna. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Bello
18-10-2012 - 15:37:56
a Visa??
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
19-10-2012 - 11:26:14
Bello, prowadzimy obecnie rozmowy mające na celu rozszerzenie oferty produktów dostępnych w MyWallet. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Rusza najnowsza kampania T-Mobile Polska, promująca, potwierdzone badaniami, wielki zasięg i najlepszą jakość sieci i najlepszą obsługę klienta w Polsce.

Na początku roku T-Mobile otrzymał Gwiazdę Jakości Obsługi - prestiżową nagrodę przyznawaną firmom wyróżniającym się pod względem standardów obsługi i poziomu satysfakcji klientów. Wyróżnienie przyznawane jest w ramach Polskiego Programu Jakość Obsługi. W ramach tegorocznej edycji programu ocenie poddano ponad 42 tysiące firm z 200 branż.

Na przełomie stycznia i lutego 2014 r. niezależna firma P3 communications, na zlecenie Deutsche Telekom, przeprowadziła badanie jakości sieci mobilnych w Polsce. Sieć T-Mobile uzyskała najlepsze wyniki spośród czterech operatorów infrastrukturalnych, bądź nie gorsze niż liderzy badania w każdym z nich. Największe przewagi sieci T-Mobile to jakość połączeń głosowych, a także średnie prędkości transmisji danych, czas przeglądania stron internetowych i wysyłka poczty e-mail.

Ogólnopolska kampania reklamowa T-Mobile z udziałem Marcina Prokopa i Czesława Mozila obejmuje szerokie media: telewizję, radio, Internet, outdoor, media społecznościowe i komunikację w salonach T-Mobile. Spoty będzie można zobaczyć i usłyszeć w największych ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnych i radiowych, wizerunki Marcina Prokopa i Czesława Mozila, których przekonał wielki zasięg T-Mobile i świetna obsługa klienta, znajdziecie na terenie całego kraju na reklamach wielkoformatowych.

Kampania obejmie także popularne serwisy internetowe, a w mediach społecznościowych prowadzone będą sprofilowane działania z dedykowaną dla odbiorców tych serwisów kreacją. Obok znakomitej obsługi klienta i możliwości wielkiego zasięgu T-Mobile, spoty promować będą także nowe smartfony dostępne w T-Mobile od złotówki – na początek br. Samsunga GALAXY Core Plus, a od 11 kwietnia br., czyli dnia premiery tego smartfona, najnowszego Samsunga GALAXY S5.

Za przygotowanie kreacji i realizację kampanii odpowiadają: Agencja G7, agencja Engine i dom mediowy Starcom.

Marcin Prokop i Czesław Mozil są już w T-Mobile - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

whiterabbit
15-04-2014 - 08:28:49
a ja myślałem, że to reklama Play jak pierwszy raz w TV leciało, nieźle
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
16-04-2014 - 14:55:19
To nie Play :) Panowie Prokop i Mozil woleli przejść do T-Mobile :) Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nasi klienci mają do wyboru dwa nowe telefony. Jeden z nich to kwintesencja prostoty, a drugi jest propozycją dla tych, którzy chcą przetestować możliwości LTE 4G.

Nokia 220 to niewielki telefon, który gwarantuje wszystkie istotne dla użytkownika funkcje. Ma aparat fotograficzny, radio FM i odtwarza pliki MP3. Stanowi idealną propozycję dla tych, którzy nie potrzebują smartfonu, cenią sobie kompaktowe urządzenia oraz nie wyobrażają sobie telefonu bez fizycznej klawiatury.

Model ten oferuje dostęp do Internetu i został wyposażony w aplikacje popularnych serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, dzięki którym możliwe jest zamieszczanie zdjęć z telefonu wprost na społecznościówkę.

Nokia 220 ma 2,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 320 x 240 pikseli, 2-megapikselowy aparat fotograficzny. Zapewnia maksymalnie 51,5 godziny odtwarzania muzyki. Bateria ma pojemność 1100 mAh i oferuje czas czuwania do 24 dni, a czas rozmów do 15 godzin. Pamięć można rozszerzyć dzięki czytnikowi kart microSD. Telefon pracuje pod kontrolą Nokia OS.

Samsung Galaxy S III to dobrze znany flagowiec koreańskiego producenta. W naszej ofercie zastąpił go ten sam sartfon w wersji z LTE. Ma 4,8-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości HD oraz czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,4 GHz i 8-megapikselowy aparat główny. Obsługuje szybkie płatności – MyWallet. Użytkownikom przypadną do gustu takie funkcje jak Smart Stay (automatyczne wykrywanie wzroku użytkownika), Smart Alert (dyskretne powiadamianie o nieodebranych połączeniach i SMS-ach), Pop up play (jednoczesne wykonywanie kilku czynności na ekranie).  

Nokia 220 i Samsung Galaxy S III LTE w naszej ofercie - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się