Samsung Galaxy S III odniósł kolejny sukces. Flagowa słuchawka Samsunga to najlepiej sprzedający się telefon w historii T-Mobile w Stanach Zjednoczonych!

Flagowy smartfon południowokoreańskiego producenta zdobył właśnie kolejne wyróżnienie. Ta wiadomość została opublikowana na Twitterze. T-Mobile USA pochwaliło się tam, że Samsung Galaxy S III to najlepiej sprzedający się telefon w historii firmy. Popularności tego modelu tłumaczyć chyba nie trzeba - jest po prostu świetny!

Samsung Galaxy S III pobił wynik osiągnięty przez swojego poprzednika (Galaxy S II), a także przez pierwsze smartfony z Androidem, które T-Mobile miało przez pewien czas na wyłączność. Zagrozić pod tym względem mógłby mu chyba tylko nowy iPhone, jednak amerykańskie T-Mobile nie posiada go w swojej ofercie.

A tymczasem światło dzienne ujrzał właśnie Samsung Galaxy S III Mini, czyli mniejszy i młodszy brat naszego rekordzisty.

Samsung Galaxy S III z kolejnym rekordem! - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

zdzisiu
20-10-2012 - 20:03:34
Kiedy bedzie dostepny czarny u was ?
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Udanemu, i co zaraz się okaże, także bardzo popularnemu smartfonowi Samsunga udało się pobić kolejny, wręcz niewiarygodny rekord sprzedażowy.

Nie tak dawno, bo pod koniec lipca sprzedaż Samsunga Galaxy S II przekroczyła barierę 5 milionów egzemplarzy. Liczba ta padła w 85 dni od daty premiery. Wcześniejszy rekord, miliona egzemplarzy udało się ustanowić w zaledwie miesiąc.

Tymczasem Samsung Galaxy S II niczym ambitny sportowiec bije kolejny rekord. Zaledwie kilka dni temu przekroczył on kolejną, okrągła granicę. Tym razem jego łupem padło 10 milionów. Tyle właśnie sztuk Samsungów znalazło nowych, z pewnością zadowolonych ze swojego wyboru nabywców. Rekord ten padł w 5 miesięcy od wprowadzenia tego modelu na rynek, czyli w osiem tygodni po ustanowieniu rekordu 5 milionów.

Poprzednim rekordzistą ze stajni Samsunga, któremu udało się osiągnąć taką sprzedaż był smartfon, Star S5230. Wynik ten padł po pół roku po wprowadzeniu go do sprzedaży. Na podium znalazł się także, doskonale znany Samsung Galaxy S, którego 10 milionów egzemplarzy sprzedało się w zaledwie 7 m-cy.

Liczny mówią same za siebie - koreańskiemu producentowi udało się trafić w gust szerokiej rzeszy użytkowników. Obecny rekord może zostać w niedługim czasie poprawiony, Galaxy S II trafił nie dawno na chłonny amerykański rynek.

Źródło/fot. Samsung

Przebój Samsunga bije kolejny rekord - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Norbert
29-09-2011 - 10:52:37
pientach - tego w t-mobile nikt NIE wie ;)
  (0)
Odpowiedz
pientach
28-09-2011 - 14:39:08
a kiedy aktualizacja androida w wersji t-mobile do 2.3.4 bądź do 2.3.5, no chyba że coś jest planowanego już z IceCream Sandwitch ? ;)
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
03-10-2011 - 10:14:04
pientach, prosimy Cię o kontakt z producentem. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Galaxy S i Galaxy S II trafiły już w ręce wielu klientów. Podobnie rzecz ma się z Galaxy Note. Czy to dobrze wróży najnowszemu flagowcowi?

Samsung radzi sobie świetnie na rynku smartfonów. To wystarczający powód, żeby co jakiś czas pochwalić się wynikami sprzedaży swoich produktów. Tym razem chodzi o trzy modele z wyższej półki – wszystkie z Androidem na pokładzie.

Koreańczykom udało się sprzedać 28 milionów sztuk Samsunga Galaxy S II. Zajęło im to około 13 miesięcy, bo tyle minęło od premiery smartfonu. Poprzednik też sprzedawał się bardzo dobrze. W ciągu około dwóch lat klienci sięgnęli po 24 miliony Samsunga Galaxy S.

Dobre wyniki osiąga także połączenie tabletu i smartfonu, czyli wyposażony w 5-calowy ekran Samsung Galaxy Note. W ciągu 8 miesięcy od premiery kupiło go już ponad 7 milionów klientów. Sprzedaż to nie wszystko – pojawienie się tego urządzenia na rynku sprawiło, że smartfony innych producentów także zaczęły rosnąć.

Przypomnijmy, że 29 maja miała miejsce polska premiera następcy dwóch wspomnianych tutaj modeli, czyli Samsunga Galaxy S III. Jeszcze przed jego światową premierą partnerzy Samsunga zamówili ponoć ponad 9 milionów sztuk, licząc na ogromne zainteresowanie ze strony klientów. Czy się nie zawiodą, przekonamy się niebawem. A  tymczasem Samsung Galaxy S III trafił także do naszej sieci.

Źródło: The Verge

Samsung bije kolejne rekordy - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

105 mln sprzedanych smartfonów w drugim kwartale 2012 roku. Choć Apple stara się jak może, udział iOS-a w rynku mobilnym coraz bardziej topnieje.

Ostatni raport firmy analitycznej IDC ucieszy na pewno fanów Androida, a zmartwi tych, którzy kibicują całej reszcie graczy na rynku mobilnym. Nawet potęga Apple wygląda blado na tle wzrostów, które są udziałem ekosystemu Google.

IDC podało, że w drugim kwartale roku (kwiecień-czerwiec), aż 68,1% sprzedanych smartfonów, pracowało pod kontrolą Androida. Apple ze swoim iOS-em miało 16,9% udziałów w rynku.

Urządzeń z systemem od Google kupiliśmy ponad dwa razy więcej niż przed rokiem!

Jak podaje IDC, Samsung w drugim kwartale roku sprzedał więcej smartfonów z Androidem, niż kolejnych siedmiu producentów razem wziętych. 

Łącznie kupiliśmy 154 mln zaawansowanych komórek. 104,8 mln modeli z Androidem, 26 mln iPhonów, 7,4 mln terminali BlackBerry, 6,8 mln Nokii z Symbianem i 5,4 mln smartfonów z Windows Phone 7 (w tej licznie całkiem sporo Nokii Lumia). Pozostałe systemy operacyjne liczą się coraz mniej. W statystykach IDC widnieją one jako Linux i inne – łącznie 3,6 mln urządzeń. Jeśli porównać te wyniki do sytuacji sprzed roku (drugi kwartał 2011), mamy wzrost sprzedaży smartfonów na poziomie 42,2%.

W tej puli absolutnie dominuje Android. Urządzeń z systemem od Google kupiliśmy ponad dwa razy więcej niż przed rokiem!

Warto dodać, że krajobraz po tej bitwie platform mobilnych wypada wyjątkowo przykro dla tych, którzy wciąż wierzą w Symbiana i BlackBerry OS. Oba systemy w ciągu ostatniego roku straciły ogromną część rynku. Kanadyjska marka jest w poważnym kryzysie, a Nokia marginalizuje swoją starą platformę, coraz bardziej skupiając się na Windows Phone i współpracy z Microsoftem. W kategorii wyścigu producentów, wielkim zwycięzcą jest Samsung. Koreański gigant staje się powoli udzielnym panem i władcą rynku Androida. Jak podaje IDC, Samsung w drugim kwartale roku sprzedał więcej smartfonów z Androidem, niż kolejnych siedmiu producentów razem wziętych. Nie ma więc wątpliwości, iż ten ogromny wzrost udziałów systemu Google w rynku, jest napędzany przez urządzenia z serii Galaxy (lub postrzegając sprawę inaczej – Samsung jest głównym beneficjentem popularności Androida).

Chart: Worldwide Smartphone OS Market Share, 2Q 2012Description: Tags: Author: IDCcharts powered by iCharts

Co z Apple? Koncern z logo jabłka wciąż notuje dwucyfrowy wzrost sprzedaży swoich smartfonów iPhone, ale jego dynamika nie jest już tak wysoka. Oczywiście wszystko może się zmienić pod koniec roku, gdy na rynku zadebiutuje mocno oczekiwany iPhone 5.

Warto jednak dodać, że dane z raportu IDC nie zawierają w sobie pewnego kluczowego elementu. Chodzi jak się zapewne domyślacie o Samsunga Galaxy S III, którego sprzedaż bije ostatnio rekordy, a na rynek trafił dopiero w czerwcu. Analiza IDC jest pod tym względem nieco niepełna.

Boicie się dominacji Androida, czy raczej kibicujecie zielonemu robotowi?

Fot. Google, IDC

Źródło: IDC (Worldwide Quarterly Mobile Phone Tracker Q2/2012)

Android wciąż rośnie i bije kolejne rekordy! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się