Na stronie zauba.com, które monitoruje paczki wysyłane do Indii, dostrzeżono nowego smartfona Samsunga, który ukrywa się pod nazwą kodową SM-A4430U. Czyżby Galaxy A4?

Samsung ma już kilka smartfonów z serii Galaxy A, z czego część z nich (Galaxy A3, A5 czy A7) kilka miesięcy temu odświeżono i dodano im w nazwach dopisek (2016). Tymczasem w przygotowaniu może być kolejny model - Galaxy A4.

Zobacz smartfony Samsunga w e-sklepie

Urządzenie, które ukrywa się pod nazwą kodową SM-A430U, zauważono na stronie zauba.com, która monitoruje paczki wysyłane do Indii, gdzie Samsung ma duże centrum R&D. Jak dobrze wiemy, Galaxy A3 to SM-A3xx, a Galaxy A5 to SM-A5xx. Tak więc "4" w nazwie SM-A430U pozwala nam sugerować, że będzie to Galaxy A4.

Niestety, zauba.com nie ujawnia nam żadnych dodatkowych szczegółów na temat nowego smartfonu. Więcej informacji poznamy w momencie, gdy telefon zostanie dostrzeżono w bazie popularnych benchmarków. Jednego możemy być jednak pewni. Samsung Galaxy A4 będzie zapewne pośrednim modelem pomiędzy Galaxy A3 i A5.

Źródło: galaxyclub.nl

Samsung testuje w Indiach Galaxy A4? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się