T-Mobile Polska wprowadza bezpieczniejszy sposób aktywacji serwisów premium. Chodzi o wyeliminowanie ryzyka uruchomienia takich usług przez użytkownika, który nie jest świadomy, że są one płatne.

Większość serwisów premium, które można wykupić na stronie internetowej T-Mobile Polska wymaga podania przez użytkownika kodu PIN, który dostaje SMSem. Niektóre z serwisów nie miały do tej pory takiej formy zabezpieczenia. Użytkownik dostawał jedynie wiadomość SMS potwierdzającą aktywację, ale nie zawsze mógł ją odczytać (pracował na tablecie lub komputerze).

Przedłuż umowę z T-Mobile przez internet! Czekają zniżki na usługi i rabaty na telefony!

Od teraz T-Mobile Polska blokuje aktywację usług premium bez konieczności podawania kodu PIN. Za każdym razem użytkownik otrzyma wiadomość SMS z kodem PIN do aktywacji wybranej przez siebie usługi. Takie rozwiązanie ograniczy liczbę przypadkowych aktywacji serwisów premium.

Bezpieczny sposób aktywacji serwisów premium w T-Mobile - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Mustang11a
14-05-2016 - 08:43:17
I love the music how do I activate
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile oferuje w MIX na liczbę doładowań szeroki wybór nowoczesnych smartfonów w przystępnych cenach, m.in., T-Mobile move oraz Samsung Galaxy mini (S5570), które dostępne są dla klientów od złotówki już w najniższym doładowaniu za 25 zł.

Ponieważ smartfony są stworzone do korzystania z Internetu, od 1 września wszystkie umowy i aneksy sprzedawane z telefonem w ramach oferty T-Mobile Mix na liczbę doładowań będą miały aktywowaną usługę blueconnect max. Usługa będzie przyznawana użytkownikowi bezpłatnie od 3 do 12 cykli rozliczeniowych w zależności od zadeklarowanej taryfy i liczby doładowań. Prędkość przesyłania danych może zostać zmniejszona po przekroczeniu dostępnego ryczałtu 100 MB. Dzięki zastosowaniu w sieci T-Mobile bezpłatnego serwisu Compressor Mini użytkownicy mogą zaoszczędzić nawet do 70% dostępnego pakietu danych.

T-Mobile Move

W T-Mobile dostęp do sieci w telefonie jest całkowicie bezpieczny dla użytkownika. Po wykorzystaniu dostępnego limitu danych w smartfonie klienci T-Mobile mogą dalej surfować po Internecie bez dodatkowych kosztów ze zmniejszoną prędkością łącza.

Samsung Galaxy mini - sprawdźcie jak wypadł w naszym teście!

Mix w T-Mobile to bezpłatny i bezpieczny dostęp do Internetu oraz smartfony dostępne już od złotówki!

Więcej informacji o promocji jest dostępnych na stronie www.t-mobile.pl.

fot. Drflash | Dreamstime.com

Mix w T-Mobile - smartfony z bezpiecznym Internetem - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

stokrotka
23-12-2011 - 17:58:44
mam takie pytanie czy będzie jakiś test w języku polskim smartfona T_MOBILE MOVE bardzo mi na nim zależy
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Pomysłodawcą nowego urządzenia, umożliwiającego komunikację z bliskimi, jest polski mistrz olimpijski – Mateusz Kusznierewicz. T-Mobile Polska jest partnerem strategicznym projektu.

ZOOM.ME to prosty w obsłudze ekran z czytelnym interfejsem. Wyświetlają się na nim zdjęcia wysłane przez bliskich ze smartfonów i tabletów za pośrednictwem dedykowanej, darmowej aplikacji. Zdjęcia są automatycznie skalowane, możliwe jest również ich wcześniejsze edytowanie, np. dopisanie tekstu. Twórcy systemu zadbali również o bezpieczeństwo użytkowników i poufność transmisji danych: przed wysłaniem są one szyfrowane, a po dostarczeniu – kasowane z serwera pośrednika.

- W chwili, którą chcesz się podzielić ze swoimi bliskimi – rodzicami, żoną, mężem, rodzeństwem czy przyjaciółmi, robisz zdjęcie smartfonem. Przez bezpłatną aplikację wysyłasz je bezpośrednio na „ZOOMkę”, które stoją w ich domach. Użytkownik ZOOM.ME nie musi nic robić, zdjęcie wyświetla się automatycznie, a odbiorca może natychmiast poczuć emocje tej niepowtarzalnej, ważnej dla Ciebie chwili – wyjaśnia Mateusz Kusznierewicz, pomysłodawca ZOOM.ME. I dodaje: Zdjęcia przesłane na ZOOM.ME stworzą oryginalny, zawsze aktualny album. 

- „Chwile, które łączą” to obietnica marki T-Mobile. Dzięki ZOOM.ME możliwe jest dzielenie się wyjątkowymi emocjami w każdej chwili, bez żadnych ograniczeń, dlatego zaangażowanie się w ten projekt było dla nas oczywiste – mówi Grzegorz Bors, członek zarządu T-Mobile Polska, odpowiedzialny za marketing i sprzedaż w rynku prywatnym. - Natomiast nasze szerokie kompetencje w obszarze innowacji pozwoliły nam zaproponować szereg usprawnień, dzięki którym nasi klienci otrzymają wyjątkowy produkt. To wszystko oparte o najlepszą w Polsce sieć – dodaje Bors.

ZOOM.ME posiada 7-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości 1024x600 pixeli. Urządzenie pracuje pod kontrolą dedykowanego systemu operacyjnego opartego na Androidzie 4.2.2 i występuje w dwóch wersjach – WiFi oraz 3G. Pierwszy model komunikuje się z otoczeniem, czyli pobiera przesyłane zdjęcia, za pomocą sieci lokalnej (domowej lub biurowej).

Druga wersja posiada dodatkową funkcjonalność –  jest także routerem sieci internetowej 3G. Systemy łączności obsługiwane przez urządzenie to: WiFi w standardzie 802,11 WiFi b/g/n 2,4GHz, oraz sieci komórkowe 2G i 3G/HSPA+. ZOOM.ME posiada także port na karty pamięci micro SD (karty o maksymalnej pojemności 32 GB), który umożliwia łatwe przenoszenie zdjęć np. na komputer. Ładowarka, będąca zarazem nóżką, utrzymująca ekran w pionie, ma długi, trzymetrowy kabel, a ekran w nocy automatycznie się usypia.

Urządzenie dostępne będzie w ofercie T-Mobile, który jest partnerem strategicznym projektu, od 3. listopada w obydwu wersjach.

ZOOM.ME – nowy sposób komunikacji - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Chcesz mieć gwarancję, że nie wydasz na internet mobilny nie więcej niż 9 zł miesięcznie (lub 12 zł przy większych potrzebach)? Zobacz, na czym polega usługa Bezpieczny Internet.

Jeśli kiedykolwiek obawialiście się, że koszty korzystania z mobilnego internetu niemile was zaskoczą, może zainteresuje Was usługa Bezpieczny Internet. Jej aktywacja daje gwarancję, że za korzystanie z internetu w telefonie nie zapłacimy więcej niż 9 zł miesięcznie – bez aktywowania dodatkowych pakietów.

Już przy pierwszym połączeniu internetowym zostaje użytkownikowi automatycznie aktywowany pakiet danych. W pierwszej kolejności będzie to 10 MB za 3 zł do wykorzystania w ciągu 30 dni. Jeśli jednak pakiet ten okaże się niewystarczający, po jego wykorzystaniu zostanie automatycznie uruchomiony pakiet 90 MB w cenie 6 zł. Oba pakiety ważne są przez 30 dni od dnia uruchomienia pierwszego z nich.

Można skorzystać także z opcji dodatkowego limitu. W tym wypadku za transmisję danych w przedziale powyżej 100 MB do 250 MB włącznie pobierana jest kolejna dodatkowa, jednorazowa opłata w kwocie 3 zł.

Na aktywowanie usługi jest kilka sposobów. Aby aktywować limit na internet w wysokości 9 zł, należy:

  • wejść na stronę nakarte.t-mobile.pl i aktywować tam usługę,

  • wysłać SMS o treści BNET 9 pod bezpłatny numer 8010

  • użyć kodu ekspresowego: *125*7*19#

W przypadku chęci aktywowania większego pakietu internetowego do 250 MB za 12 zł, należy:

  • wejść na stronę nakarte.t-mobile.pl i aktywować tam usługę,

  • wysłać SMS o treści BNET 12 pod bezpłatny numer 8010

  • użyć kodu ekspresowego: *125*7*18#

Aby sprawdzić status usługi, trzeba wysłać wiadomość SMS o treści BNET ILE pod numer bezpłatny 8010 lub też użyć kodu ekspresowego *125*7#

Fot. Fotolia

 

Usługa Bezpieczny Internet w T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się