Firma z Cupertino przygotowała dla iPhone'ów 6 i 6s nowe etui - Smart Battery Case. Tym razem nie jest to jednak zwykłe etui, a z wbudowanym akumulatorem, który ma znacząco wydłużyć czas pracy na baterii.

Na rynku znajdziemy mnóstwo etui z wbudowanymi bateriami dla iPhone'ów 6 czy 6s, na przykład od Mophie. Tymczasem tego typu akcesorium stworzyło samo Apple. Smart Battery Case jest nowym produktem Apple, którego sprzedaż uruchomiono dziś. Nie jest to zwykłe etui, ale mające dodatkowy akumulator mający na celu zapewnić dłuższy czas pracy na baterii w iPhone'ach.

Smartfony Apple w ofercie indywidualnej T-Mobile!

Z informacji przekazanych przez Apple wynika, że etui pozwala rozmawiać do 25 godzin dłużej, korzystać z internetu w sieci LTE nawet przez 18 godzin oraz oglądać filmy do 20 godzin. Etui z baterią współpracuje z akcesoriami Lightning, takimi jak przewód ze złącza Lightning na USB oraz stacją dokująca Lightning do iPhone'a.

Smartfony Apple w ofercie T-Mobile dla biznesu!

Smart Battery Case można nabyć dla iPhone'ów 6 i 6s. Cenę akcesorium ustalono w Polsce na 479 złotych. Gadżet dostępny jest w dwóch kolorach: grafitowym i białym.

Źródło: Apple

Apple wprowadza do oferty etui Smart Battery Case dla iPhone'ów 6 i 6s - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Najnowszy iPhone 6s do kupienia w T-Mobile!

Apple może być z siebie dumne. Tylko w czwartym kwartale ubiegłego roku dało jej się sprzedać ponad 50 milionów egzemplarzy swoich smartfonów.

W ubiegłym tygodniu w sieci pojawiły się plotki, jakoby Apple zamierzało wprowadzić ograniczenia na zamówienia iPhone'a 5. Miało się to wiązać z mniejszym niż zakładano popytem na najnowszy smartfon tego producenta. Zaowocowało to, co prawda nieznacznym obniżeniem cen akcji Apple, jednak obawy co do kondycji koncernu z Cupertino wydają się być całkowicie nieuzasadnione.

iPhone 5 - w czwartym kwartale 2012 r. znalazł aż 35 milionów nowych właścicieli.

Według informacji jakie ujawnił jeden z analityków Apple, firmie udało się bowiem sprzedać aż 52 miliony nowych iPhone'ów, i to tylko w ostatnim, czwartym kwartale ubiegłego roku. W tej sumie oczywiście największy udział miał najnowszy iPhone 5, sprzedany w 35 milionach sztuk. Drugi wynik – 9,5 miliona egzemplarzy, odnotował iPhone 4S. iPhone 4 znalazł 7,3 milona nowych nabywców.

Wynik 52 milionów sprzedanych iPhone'ów to wzrost aż o 93% w stosunku do trzeciego kwartału 2012 r., będący bezpośrednim następstwem premiery nowego smartfonu.

Źródło: GSMArena

fot. Apple

<p><em>Obejrzyjcie naszą wideo-recenzję iPhone 5!</em></p>

Apple sprzedało 52 miliony iPhone'ów - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wchodzimy na wyższy poziom torturowania elektronicznych gadżetów. Jesteście ciekawi, jak hamuje Porsche 911, w którym zamiast zwykłych klocków hamulcowym zamontowano kilka iPhone’ow? Zapraszamy!

Widzieliśmy już zginanie, smażenie, przestrzeliwanie, mielenie i zrzucanie smartfonów z wysokości. Do listy dołącza właśnie nowa tortura - telefon jako klocek hamulcowy w samochodzie.

Użyto aż ośmiu smartfonów Apple - po cztery egzemplarze iPhone'a 5S oraz iPhone'a 4S. Porsche 911 z rocznika 2002 posłużył za samochód do przeprowadzenia eksperymentu. Wykonano w sumie trzy próby hamowania pojazdu przy prędkości 20, 40 oraz 60 mil na godzinę (niemal 100 km/h).

Jak z tym osobliwym zadaniem poradziły sobie smartfony Apple i czy w ogóle udało się zatrzymać auto? Zobaczycie to na poniższym filmie. Możemy tylko zdradzić, że było niebezpiecznie i przestrzec przed powtarzaniem eksperymentu.

Fot. Fotolia

Porsche 911, a w nim klocki hamulcowe z... iPhone'ów - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Przedstawiciele China Telecom przekazali na chińskim Weibo szczegóły na temat nowości w iPhone'ach 6s. Informacje te pokrywają się z wcześniejszymi plotkami.

W chińskim serwisie Weibo na profilu China Telecom pojawiły się informacje na temat iPhone'ów 6s. Jest to o tyle ciekawe, że mamy tu do czynienia ze szczegółami opublikowanymi na oficjalnym profilu operatora.

Dowiadujemy się, że iPhone'y 6s mają zadebiutować w Chinach pomiędzy 18 a 25 września. Ponadto China Telecom potwierdziło wcześniejsze plotki na temat specyfikacji i funkcji smartfonów. iPhone'y 6s mają mieć ekrany z technologią Force Touch, 2 GB pamięci operacyjnej RAM typu LPDDR4, udoskonalony aparat fotograficzny iSight 12 Mpix z tyłu obudowy i obudowę z lepszego stopu aluminium (bardziej odpornego na wyginanie).

Co jednak ciekawe, China Telecom nie wie nic na temat nowego wariantu kolorystycznego iPhone'a - różowego. To oznacza, że wcześniejsze plotki na ten temat mogą być nietrafione i Apple nie wprowadzi do oferty iPhone'a 6s w takim kolorze.

Oficjalnej zapowiedzi nowych iPhone'ów spodziewamy się 9 września, ale Apple do tej pory nie potwierdziło tej daty.

Źródło: gforgames

China Telecom potwierdza funkcje i specyfikację iPhone'ów 6s - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się