Taryfy Smart of Heyah przeznaczone są dla użytkowników ofert na kartę oraz na abonament.

Na nową ofertę Heyah składają cztery proste pakiety Smart, w których kluczowe są duże paczki danych – od 1 do 5 GB. Rozmowy do wszystkich sieci kosztują nie więcej niż 29,99 zł miesięcznie. Już od taryfy Smart M za 14,99 zł miesięcznie SMS-y i MMS-y są bezpłatne i można je wysyłać bez limitów. W taryfie Smart L i Smart XL dostęp do Facebooka i Messengera nie uszczupla pakietu danych.

Minuta połączenia w nowych taryfach Heyah kosztuje 29 gr, a w pakiecie Smart S SMS-y do wszystkich kosztują 14 gr, a MMS-y – 28 gr/100 kb w prepaid i 18 gr/100 kb w postpaid.

Warto bowiem dodać, że teraz użytkownik sam decyduje, czy woli wersję na kartę czy wariant abonamentowy – w obydwu przypadkach zyskuje dostęp do tych samych pakietów. Może doładowywać swoje konto nieregularnie sumami w różnej wysokości bądź płacić comiesięczną fakturę. Może także w każdej chwili przejść z karty na abonament i odwrotnie.

Pakiety Smart w Heyah na kartę odnawiają się automatycznie co 30 dni. Po wykorzystaniu pakietu w taryfie można dokupić nieograniczoną ilość dodatkowych pakietów Internetu (250 MB za 6 zł, 1 GB za 10 zł, 3 GB za 20 zł, a nawet 6 GB za 30 zł), w dowolnej konfiguracji, które się sumują i zachowują ważność do końca cyklu rozliczeniowego pakietu Smart.

Wybierając Heyah w opcji abonamentowej nie trzeba nawet pamiętać o kończącym się limicie danych, ponieważ dzięki trzem dodatkowym pakietom po 1 GB (każdy za 10 zł) można mieć aż do 8 GB danych do wykorzystania w miesiącu.

Lubiący rozmawiać mogą skorzystać z dodatkowych pakietów na połączenia:

Na tych, którzy wyjeżdżają za granicę, czekają także pakiety roamingu Travel&Surf UE do wykorzystania we wszystkich krajach Unii Europejskiej:

SmartfoNOWY internet, czyli nowe oferty Heyah - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

apli
15-04-2015 - 16:07:12
Czy te 29,99 trzeba doliczyć do tych cen pakietów żeby miec nielimitowane rozmowy, czy te 29,99 wlicza się też cene pakietu??
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-04-2015 - 16:07:08
Witaj. Do każdego z pakietów Smart od S do XL można dokupić za 29,90 pakiet nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych.
  (0)
Odpowiedz
kreveta
15-04-2015 - 14:56:22
czyli za 45 zł jest to co w Virgin mobile za 29 zł
  (1)
Odpowiedz
DWO
22-04-2015 - 09:59:57
@kreveta - A dziwi Cię to? Popatrz co T-Mobile porobiło z taryfami abonamentowymi. Popatrz na abonament za 49.99 zł (który na dodatek wszędzie promują jako abonament za 34,99 zł starając się mocno rozmyć informację, że zniżka za zamówieni online tylko na 3 miesiące. Swoją drogą Plus oferuje 6 miesięcy za 0 zł!) i porównaj chociażby do Plusa za 49,99 zł. Nielimitowane połączenia w sieci własnej obydwaj operatorzy. Ale do innych sieci komórkowych Plus nielimitowany,a T-Mobile 300 minut. Pakiet internetowy T-Mobile nędzne 250 MB, a Plus 1 GB (jak w T-Mobile przekroczysz transfer 500 MB to już będziesz miał do zapłacenia 69,99 zł! w tym abonamencie). PLAY za 49,99 zł co daje? Nielimitowane połączenia do sieci komórkowych i umowę na 15 miesięcy. A przy abonamencie za 69,99 zł PLAY daje dwa razy większy pakiet internetowy (2 GB, a T-M 1 GB) oraz nielimitowane połączenia na stacjonarne (T-M każe dopłacić 6 zł) no i umowę na 15 m-cy. Z której strony nie popatrzę to inni operatorzy myślą i dają lepsze oferty. Po kilkunastu latach chyba trzeba będzie uciekać z T-M. Dopóki była Era konsultanci zawsze przygotowywali oferty indywidualne konkurencyjne do innych sieci (gdy oferta ze strony mnie nie satysfakcjonowała zawsze konsultant przygotowywał mi taką, że nie widziałem powodu by odejść do innej sieci). A teraz? Szkoda słów.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Darmowe rozmowy w Polsce i na świecie! Już 5 czerwca wprowadzimy szereg ofert, w których rozmowy z numerami T-Mobile w kraju i na świecie będą BEZPŁATNE. Jest to pierwsza tego typu oferta w historii sieci komórkowych!

Począwszy od 5 czerwca 2011, klienci T-Mobile w Polsce w ramach ofert Zawsze otrzymają możliwość NIELIMITOWANYCH i BEZPŁATNYCH połączeń zarówno na krajowe numery T-Mobile, włączając klientów obecnych Ery i Tak Taka, jak i na numery T-Mobile na CAŁYM ŚWIECIE.

Oferty Zawsze, będą dostępne zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych:

  • Zawsze rozmawiaj – to oferta dla klientów indywidualnych, w której za 39 złotych otrzymują oni możliwość prowadzenia bezpłatnych nielimitowanych rozmów w sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Odpowiednikiem tej oferty dla klientów biznesowych będzie usługa Zawsze biznes w cenie 32 złote netto. Te dwie oferty będą dostępne przy umowach zawieranych bez telefonu na okres 18 lub 24 miesięcy.
  • Zawsze w kontakcie – to oferta dla klientów indywidualnych, w której za 49 złotych otrzymują oni możliwość prowadzenia nielimitowanych i bezpłatnych rozmów, wysyłania SMSów i MMSów do sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Ponadto w tej ofercie klienci otrzymają również pakiet 100 MB do wykorzystania na transfer danych w Polsce. Oferta będzie dostępna przy umowach zawieranych bez telefonu na okres 18 lub 24 miesięcy. Odpowiednikiem tej oferty dla biznesu będzie usługa Zawsze biznes Max w cenie 39 złotych netto.

 

W ofercie z telefonem dla nowych i przedłużających umowy klientów prywatnych T-Mobile przygotował promocję z abonamentami od 25 do 199 złotych z wliczonymi pakietami od 80 aż do 1000 minut do wszystkich sieci. Dodatkowo, w zależności od wybranej taryfy, klient może otrzymać bezpłatnie usługę Zawsze rozmawiaj nawet na cały okres umowy. Ponadto będzie oferowany bezpłatnie Internet w telefonie z pakietem do 2 GB danych.

W ofercie z telefonem dla klientów biznesowych T-Mobile wprowadzi promocje z abonamentami, w których będą wliczone pakiety minut do wszystkich sieci oraz bezpłatny Internet w telefonie. Usługa Zawsze biznes będzie dostępna w tej ofercie bezpłatnie lub w cenie od 15 do 30 złotych w zależności od wybranego abonamentu.

Jeśli chodzi o usługi dla klientów usług prepaid (Tak Tak T-Mobile na Kartę), także w nich pojawią się oferty Zawsze:

Zawsze - darmowe rozmowy. Nowe oferty od T-Mobile! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Tegoroczny katalog festiwalowy to ok. 500 stron autorskich opisów filmów i krytyczno-filmowych esejów, teksty poświęcone wydarzeniom specjalnym, koncertom i imprezom towarzyszącym festiwalowi.

W katalogu m.in.: Piotr Mirski przegląda łże-dokumenty, analizując syndrom profesjonalnego kłamcy filmowego, Piotr Czerkawski i Bartosz Czartoryski rozmawiają z prof. Chiz'em Zeligiem, kierownikiem Katedry Teorii i Historii Mockumentu na Uniwersytecie Harvarda, Jakub Majmurek śledzi widma rewolucji w kinematografii meksykańskiej, podążając śladami Siergieja Eisensteina i T.S. Eliota, Ludwika Mastalerz wpisuje twórczość Carlosa Reygadasa w kalendarz liturgiczny, Błażej Hrapkowicz analizuje transgresyjne światy Ulricha Seidla, Krzysztof Świrek skupia się na terapeutycznej funkcji dzieł Austriaka, Stanisław Liguziński rozpisuje biografię fantazmatyczną Dušana Makavejeva, Adriana Prodeus pisze o krzepiącej twórczości Giersza, Stanisław Liguziński, posiłkując się wierszem Williama Butlera Yeatsa, rozkłada strukturę biografii artystycznej Tscherkassky'ego na części pierwsze, Kaja Klimek poddała się nocnemu szaleństwu i stworzyła dla nas tekstowo-filmowy mixtape, Rafał Pawłowski zapoznaje nas z mało znaną historią PRL-u, Jan Topolski na potrzeby katalogu stworzył Mały alfabet dźwiękowy, Ewa Szabłowska analizuje wszystkie możliwe filmowe końce świata.

Katalog jest dostępny w obiektach festiwalowych. Cena 35 zł / dla posiadaczy karnetów 25 zł.

Festiwalowy katalog, czyli nowe horyzonty krytyki filmowej - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Celem Festiwalu jest nie tylko pokazywanie interesujących filmów czy promowanie muzyki, ale także kreowanie i wspieranie nowych nazwisk. Temu właśnie służy konkurs.

W tym roku w konkursie pokazanych zostanie 13 tytułów. Będą to m.in. filmy prezentowane na jednym z najciekawszych obecnie światowych  festiwali – MFF w Rotterdamie.

Laureat rotterdamskiego Tygrysa za Finisterrae, twórca muzyki  elektronicznej i sztuki konceptualnej Sergio Caballero, w swoim drugim filmie, komedii absurdu Dystans, zabiera widzów w surową scenerię nieczynnej syberyjskiej elektrowni. Z kolei Ben Rivers i Ben Russell - Zaklęcie, które odpędza ciemność zrealizowali w estońskiej komunie hipisów, w fińskim lesie i na neopogańskim koncercie w Norwegii. Artyści szukają klucza do kondycji dzisiejszego eremity. W głównej roli wystąpił muzyk Robert AA Lowe, znany jako Lichens. W Rotterdamie pokazano też austriackie czarno-białe Moje ślepe serce Petera Brunnera, historię cierpiącego od urodzenia na zespół Marfana samotnika, który w dramatycznych okolicznościach próbuje wyrwać życiu odrobinę szczęścia i wolności.

Kobiecy punkt widzenia oddają dwa filmy konkursu. Szwajcar Lorenz Merz w filmie Ciasto z wiśniami kreśli pełen zagadek, intensywny emocjonalny portret bezimiennej młodej autostopowiczki. Podczas swojej bezładnej podróży przejmie ona tożsamość przypadkowo spotkanej kobiety. Amerykanka Josephine Decker opowiada z kolei o sensualnym mikroświecie kalifornijskiego lasu Mendocino, w którym odbywa się festiwal bałkańskiej muzyki. Bohaterka naturalistycznego, improwizowanego Masła na zasuwce uwalnia własną seksualność i poddaje się nowym, gwałtownym uczuciom.

Gala otwarcia 14. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty

Nagrodzona w Locarno francuska Owca, dojrzały formalnie pełnometrażowy debiut duetu Gilles Deroo i Marianne Pistone, pokazuje milczącego 17-latka, uciekającego od matki alkoholiczki. Owca staje się melancholijną impresją o znaczeniu przypadku w życiu.

Warto przyjrzeć się próbie odświeżenia motywu walki o przetrwanie w Canopy Aarona Wilsona. Australijczyk, opowiadając o pilocie, który ląduje na spadochronie w singapurskiej dżungli podczas II wojny światowej i ukrywa się przed patrolami Japończyków, tworzy osobny świat przypominający ten z kina Bruno Dumonta czy Apichatponga Weerasethakula. Nieoczywistym podejściem do egzotyki zaskoczy też widzów nagrodzony w Wenecji Biały cień Noaza Deshe, opowieść o albinosach w Tanzanii.

Argentynę w konkursie reprezentuje Historia strachu Benjamína Naishtata, w której zamożni mieszkańcy zamkniętego osiedla zostaną skonfrontowani z rzeczywistością pobliskiej dzielnicy slamsów. Tymczasem Hiszpan Luis Miñarro w Spadającej gwieździe opowiada o nękanej kryzysem XIX-wiecznej Hiszpanii i rządach Amadeusza I Sabaudzkiego, intrygującego hiszpańskiego króla, który miał włoskie korzenie i stronił od mięsa i alkoholu.

Po raz pierwszy w historii festiwalu w konkursie znalazły się aż trzy polskie filmy: Huba Anny Sasnal i Wilhelma Sasnala, Jak całkowicie zniknąć (premiera światowa) Przemysława Wojcieszka oraz Wołanie (premiera światowa) – pełnometrażowy debiut Marcina Dudziaka na podstawie prozy Kazimierza Orłosia.

Źródło: nowehoryzonty.pl
Fot. Piotr Wojtasiak

Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się