SMS-y to nadal najpopularniejszy sposób komunikacji i to niezależnie od tego, czy użytkownik posiada smartfon czy zwykły telefon. A który komunikator jest najpopularniejszy?

Z przeprowadzonego przez platformę SerwerSMS.pl badania Komunikacja SMS w Polsce wynika, że posiadacze smartfonów bardziej doceniają zalety SMS-ów niż użytkownicy zwykłych telefonów komórkowych, którzy nie mieli dotychczas okazji korzystać z komunikatorów mobilnych.

Mobilny internet LTE już za niecałe 20 zł miesięcznie!

Dla 46 proc. osób korzystających ze smartfonów szybkość dostarczania powiadomień SMS jest ich najważniejszą zaletą. Na drugim miejscu znalazła się prostota użytkowania, która została pozytywnie oceniona przez ponad jedną trzecią badanych. Jedynie 25 proc. użytkowników smartfonów wymieniło wspomniane aspekty jako zaletę komunikatorów mobilnych.

Wyjątek stanowią tutaj posiadacze iPhone'ów – 60 proc. z nich częściej wysyła wiadomości tekstowe korzystając z komunikatorów mobilnych niż z wiadomości SMS.

Na SMS'y stawia 62 proc. posiadaczy urządzeń z Androidem oraz ponad trzy czwarte z Windows Phone.

 

Wśród najczęściej wykorzystywanych komunikatorów mobilnych pierwsze miejsce zajmuje Facebook Messenger, z którego korzysta 84 proc. posiadaczy smartfonów. Na drugim miejscu znalazł się Skype.

 

Jak użytkownicy smartfonów wysyłają wiadomości? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Zobacz smartfony w e-sklepie!

iPhone 6s jest już dostępny w T-Mobile. Z tej okazji przygotowaliśmy krótkie wideo prezentujące unboxing, czyli rozpakowanie zawartości pudełka smartfonu. Zapraszamy do oglądania!

iPhone 6s unboxing - zobacz rozpakowanie najnowszego smartfonu Apple! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się