Od 15 lutego w taryfie JUMP! Family Comfort dostaniecie smartfon Sony Xperia M4 Aqua za 1 zł na start.

W ramach oferty klienci otrzymają nielimitowane rozmowy i SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, 3 GB Internetu, a także Nawigację T-Mobile. Wszystko to za 69,99 zł. Osoby, którym zależy na nielimitowanych rozmowach również na numery stacjonarne, mogą wybrać opcję za dodatkową opłatą 6 zł miesięcznie.

Sony Xperia M4 Aqua charakteryzuje się wodoodpornością – posiada certyfikat IP 68 i może przebywać pod wodą nawet do 30 minut. Za wydajność smartfona odpowiada ośmiordzeniowy procesor. Mamy tutaj także dwa aparaty – 13- i 5-megapikselowy.

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów T-Mobile. Jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży. Więcej informacji na stronie T-Mobile.

Sony Xperia M4 Aqua za 1 zł w T-Mobile - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Maldini
28-02-2016 - 20:17:34
Super. A ja po 10 latach w t mobile dostałem ten tel w abonamencie 100 zł. Nie ma to jak stały klient.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Kolejny tydzień, a Wy znowu nie macie w co grać! Te najlepsze darmowe gry na Androida z pewnością pomogą Wam przeżyć kolejne minuty (i godziny) podróży, czy nudnego, rodzinnego spotkania. Zerknijcie na nasze propozycje, bo każda z tych gier jest zdecydowanie warta Waszej uwagi!

Bad Piggies HD

Pamiętacie o niedawno polecanych przeze mnie Angry Birds? Nawet jeśli nie, to nazwę powinniście kojarzyć. Cała akcja skupiała się wokół pokonywania kolejnych zastępów świniaków, które bezczelnie kradły ptakom ich niewyklute jeszcze potomstwo. Bad Piggies HD to darmowa gra na Androida, która nieco odwraca koncepcję - nie tyle będzie trzeba znowu denerwować "byrdsy" i kraść, ale tym razem będzie można sterować tytułowymi, zielonymi świniakami.

Pobieraj najlepsze gry i aplikacje. Opłaty dodaj do rachunku T-Mobile!

Bad Piggies HD to sympatyczna, zręcznościowa gra, w której celem jest zbudowanie machiny latającej, toczącej się, obracającej się, czołgającej się, czy choćby i niszczącej - a następnie pokonanie całego poziomu. Oczywiście levele zaprojektowane zostały tak, aby gracz potrafił skorzystać z dostępnych elementów w jak najlepszy sposób. A nie każdy się sprawdzi na wszystkich (ponad) dwustu poziomach.

Przygotujcie się na naprawdę świńską rozrywkę!

Crossy Road

Czemu kura przeszła przez ulicę? Znacie te (suche) dowcipy? No właśnie, ja niestety też znam. I pewnie ze względu na ich popularność, developerzy postanowili stworzyć grę o... przechodzeniu przez ulicę. Jakkolwiek nie brzmi to zbyt zachęcająco i o-ri-dżi-nal, to jednak pozostawia więcej możliwości ciekawego gameplay'a, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać (tym bardziej, że w Crossy Road można grać poprzez Android TV).

Ta darmowa gra na Androida nie skupia się jednak wyłącznie na drobiu - w trakcie rozgrywki można zebrać ponad sto postaci inspirowanych kulturą masową (siema Pac-Man!). Zręcznościowy element Crossy Road powoduje, że przeskakiwanie przez rzeki, tory, drogi i autostrady sprawia niemało frajdy, a poziom trudności sterowania jest tak niski, że nawet dziecko sobie z nim poradzi!

To jak? Dlaczego kura przeszła przez ulicę?

Hill Climb Racing

Kto grał w Elastomanię - łapka w górę! Coś ich mało... Ale nic nie szkodzi, nie wszyscy biegali w dzieciństwie po kafejkach internetowych, żeby pograć z kumplami w każdą grę, której nie było w domu. Hill Climb Racing odwzorowuje dokładnie ten sam pomysł, a nawet wprowadza nieco zmian - głównym zadaniem jest w dalszym ciągu pokonanie zdradliwej trasy, na której czasem nie można jechać zbyt szybko, a czasem zbyt wolno. Zdarza się, że jadąc z odpowiednią prędkością też coś nie wyjdzie, ale przynajmniej nie zaliczy się rage quita tak łatwo.

Elastomania koncentrowała się na samych trasach. Zaprojektowano je, a gracz miał po prostu przejść. Nieco inaczej jest z Hill Climb Racing - ta darmowa gra na Androida skupia się nie tylko na wygraniu danych leveli, ale pozwala również ulepszać i zmieniać swoje pojazdy, dzięki czemu łatwiej wykona się zadanie.

Ręce na kierownicę! Nie uczyli na kursie, że podczas jazdy nigdy się ich nie zdejmuje?

Icy Tower 2

Oto kolejna darmowa gra na Androida w tym zestawieniu, która swoje korzenie ma w prostej, kultowej już mini-produkcji na pecety. Icy Tower 2 jest niemalże dokładnym klonem swojego pierwowzoru (również Icy Tower, ale bez "2" w tytule) i opiera się na bardzo podobnych zasadach. Twórcy nie byliby jednak sobą, gdyby nie dorzucili paru ekstrasów na boku - a to power-upik, a to ulepszanie wieży, a to specjalne nagrody za wykonane dodatkowe zadania.

Icy Tower 2 to jeden z najlepszych przykładów na świetnie wykonanego endless runnera. W podstawowej wersji rozgrywka była niesamowicie prosta, bo polegała wyłącznie na skakaniu sympatycznym gościem do góry, dzięki czemu unikało się spadnięcia w otchłań Lodowej Wieży. IT2 dokłada do tego trochę wyższy poziom trudności - może nie tyle wyższy, co inny (ze względu na bonusy).

"Skaczcie do góry jak...!" śpiewał niegdyś Pan Poseł.

Subway Surfers

Jeżeli pamiętacie początki nowego wieku, to z pewnością kojarzycie Hugo, czyli sympatycznego gnoma. Program z nim leciał prawie każdego dnia w telewizji. Idea była prosta - ludziska dzwonią, a następnie za pomocą klawiszy telefonu sterują bohaterem. Ot, jedna z pierwszych ciekawszych gier online (takie tam #heheszki z modemu telefonicznego, sorry za suchy żart).

Hugo dość często biegał, uciekał lub latał na rozmaitych trasach, na których były trzy tory, po których się poruszał - gracz musiał klikać lewo/prawo/skok/uchylenie. Prawie dokładnie tak wygląda ta darmowa gra na Androida.

Wcielasz się w małego chuligana, który maluje graffiti na dworcu i w okolicy torów kolejowych, jednak zostaje złapany przez strażnika. Zaczyna więc uciekać, bo przecież nie będzie stał z założonymi rękami! Subway Surfers to dynamiczna zręcznościówka o bardzo fajnej oprawie graficznej i dźwiękowej. Jest wręcz idealna na krótkie seanse z telefonem czy tabletem w ręku - bez różnicy czy w tramwaju, czy na własnej kanapie.

Najlepsze gry mobilne lutego #1

AnGROid: TOP 5, czyli najlepsze gry mobilne lutego #2 - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Graj na smartfonach z e-sklepi. Sprawdź ceny!

Znacie grupę On The Roofs? Oglądanie zrobionych przez nich zdjęć może przyprawić o szybsze bicie serca nie tylko osoby, które nie cierpią na lęk wysokości.

Ekipa znana z tego, że nie czuje strachu, nawet znajdując się na dużej wysokości, pochwaliła się nowym selfie, zrobionym na Shun Hing Tower w Shenzen. Znaleźli się 385 metrów nad ziemią. Jak się tam dostali? Możecie zobaczyć na wideo poniżej.

Przenieś numer do T-Mobile. Pierwsze 6 miesięcy za 1 zł!

Nielegalne selfie na wysokości 385 metrów nad ziemią - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Zobacz smartfony w e-sklepie
Podziel się