Najnowsze

07.08.2015
Sprawdź sierpniowe nowości w strefie T-Mobile!

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Już w sierpniu, oglądaj wszystkie sezony serialu Hannibal, w tym najnowsze odcinki trzeciego sezonu! Dla fanów zagranicznego kina proponujemy hit Polowanie z genialnym Maddsem Mikelsenem, Mroczne cienie z przystojnym Johnnem Deppem oraz kontrowersyjną powieść Śnieżny ptak. Ryś i spółka to widowiskowa animacja dla całej rodziny. Gdziekolwiek jesteś, oglądaj hity filmowe, seriale oraz bajki w Strefie T-Mobile w player.pl!

Mroczniejszy, jeszcze bardziej wyrafinowany i nieprzewidywalny – Hannibal - serial, który zawładnął umysłami widzów na całym świecie powraca w wielkim stylu. Oglądaj wszystkie sezony online, w tym najnowszy trzeci sezon!

Nominowany do Oskara dramat z genialnym Maddsem Mikelsenem w roli głównej. Lukas, opiekun w niewielkim przedszkolu, zostaje oskarżony o molestowanie swojej podopiecznej, w dodatku córki swojego najlepszego przyjaciela. W miasteczku wybucha skandal. Kto stanie po stronie dziecka, a kto po stronie Lukasa?  Przekonaj się oglądając film Polowanie!

Powieść filmowa Śnieżny ptak przyciąga swoją aurą tajemniczości, a także zaskakującą fabułą. Kat Connors (Shailene Woodley) to dziewczyna żyjąca typowym życiem 17-latki. Jej dni wypełniają nauka, romanse i spotkania z przyjaciółmi, aż do pewnego feralnego dnia 1988 roku, kiedy to jej matka (Eva Green) znika...

Strefa T-Mobile w player.pl. Wypróbuj przez 30 dni za darmo!

Czytaj więcej o usłudze Strefa T-Mobile w Player

Wysokiej klasy hiszpańskie kino w doborowej obsadzie. Po powrocie z Londynu Hache (Mario Casas) osiedla się w rodzinnej Barcelonie. Zauważa, że wiele wokół niego się zmieniło, jednak miłość do Babi (María Valverde) pozostała równie gorąca. Niestety Babi jest już zaręczona z innym mężczyzną. Hache poznaje przypadkowo Gin, zwariowaną optymistkę, z którą zaczyna gorący flirt...

Johnny Depp jako kilkusetletni wampir znany jako Barnabas? To możliwe tylko w filmie Tima Burtona! Dorosły Barnabas ma świat u stóp - mieszka w pięknym dworze Colinwood, a jego życie obfituje w bogactwa, władzę i piękne kobiety - do czasu, gdy robi poważny błąd, zakochując się i łamiąc serce Angelique Brouchard (Eva Green)…

Ryś i spółka - widowiskowa animacja, wyróżniona prestiżową nagrodą Hiszpańskiej Akademii Filmowej – to produkcja uwielbianego Antonio Banderasa. Ryś i spółka to propozycja dobrej rozrywki dla całej rodziny. Dzieci polubią zabawne perypetie Rysia i jego przyjaciół, starsi docenią inteligentny humor dialogów, nawiązujący do najlepszych tradycji hollywoodzkiego kina familijnego. W polskiej wersji językowej występują mistrzowie dubbingu: Jerzy Kryszak, Julia Kamińska, a także: Jarosław Kret oraz gwiazdor wagi ciężkiej - Mariusz Pudzianowski!

Strefa T-Mobile w player.pl. Wypróbuj przez 30 dni za darmo!

Czytaj więcej o usłudze Strefa T-Mobile w Player

Magiczna bajka o przygodach zwierzaków w Królestwie Chima. Lew Laval i Krokodyl Cragger są najlepszymi przyjaciółmi. Jednak kiedy młody Cragger zostaje królem Krokodyli, próbuje przejąć całe królestwo. Dawni przyjaciele stają się najgorszymi wrogami. Lego Chima to wspaniała propozycja na seans z dzieckiem!

Sprawdź sierpniowe nowości w strefie T-Mobile! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Podziel się