T-Mobile rozpoczyna swoje doroczne święto pomagania. Już po raz 14. pracownicy organizują licytację świątecznych prezentów, świętując Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Już po raz czternasty pracownicy T-Mobile w ramach programu wolontariackiego organizują Świąteczną Aukcję Charytatywną, podczas której wylicytowane zostaną własnoręcznie przygotowane przez nich prezenty. W tym czasie, 5 grudnia, przypada także ustanowiony 30 lat temu Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Pracownicy T-Mobile świętują ten wielki dzień pomocy - osobiście i przez kilka miesięcy w roku!

„Radość Pomagania” to projekt wolontariatu pracowniczego w T-Mobile, składający się z trzech kroków. W pierwszym z nich, w trakcie rodzinnych warsztatów, pracownicy tworzą małe arcydzieła, które trafią na aukcję charytatywną. Następnie w wielkich emocjach wszyscy licytują wystawione prezenty, starając się uzyskać jak największe kwoty. Na koniec firma

T-Mobile podwaja wylicytowaną przez pracowników sumę pieniędzy i przeznacza na granty programu wolontariatu. Dalej to już Radość Pomagania!

Każdy z pracowników T-Mobile może uzyskać grant na autorski projekt lub zostać wolontariuszem. Poprzez udział w programie uczestnicy pokazują swoje wielkie serce oraz rozwijają swoje kompetencje.

Z roku na rok wylicytowane przez pracowników kwoty są coraz wyższe, dzięki czemu powiększa się także grono pracowników zaangażowanych w wolontariat! W poprzedniej edycji programu, dzięki uzyskanej kwocie, 15 zespołów wolontariuszy T-Mobile zrealizowało autorskie projekty społeczne, a pomoc trafiła do ponad 2700 potrzebujących osób. W sumie z 13 przeprowadzonych aukcji świątecznych firma T-Mobile przekazała kwotę 1.243.579 złotych na cele charytatywne.

 

 

14. Świąteczna Aukcja Charytatywna w T-Mobile rozpoczęta - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

fgte
07-12-2015 - 14:44:10
Bardzo fajna inicjatywa wszystkie duze firmy powinny organizowac takie akcje
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
08-12-2015 - 11:43:42
Wielkie dzięki za ciepłe słowa! Robimy co możemy i też zachęcamy innych do tworzenia podobnych akcji.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Początek Festiwalu już za nami. Zobaczcie jak nowohoryzontowe Kino wyglądało na chwilę przed rozpoczęciem 13. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty.

Fotorelacja: W oczekiwaniu na rozpoczęcie Festiwalu - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Filmy greckich twórców są coraz częściej obecne na światowych festiwalach i święcą na nich zasłużone triumfy.

Wydarzeniem 14. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty będzie przegląd nowego kina Grecji. We Wrocławiu zobaczymy wybór kilkunastu greckich filmów. W programie znajdą się słynne już dzieła autorstwa najbardziej rozpoznawalnych nazwisk "nowej fali kina greckiego", czyli Kieł Giorgiosa Lanthimosa i Attenberg Athiny Rachel Tsangari, którzy kilka lat temu zachwycili błyskotliwymi portretami społecznych outsiderów. Nie zabraknie pokazów premierowych najnowszych filmów.

Tegoroczny przegląd przełamuje stereotypy, które towarzyszą mówieniu o współczesnym kinie greckim. Jest ono o wiele bardziej zróżnicowane, nie kończy się na fenomenie dwójki wspomnianych artystów, których kino powstawało w duchu metaforycznej, surrealistycznej, pełnej czarnego humoru twórczości Buñuela. Zdarzają się filmowcy, którzy udanie naśladują styl choćby Lanthimosa, jak Alexandros Avranas, autor nagrodzonej Srebrnym Lwem w Wenecji Miss Violence.

Kino greckie jednak wciąż się rozwija, pojawiają się nowe postaci i niemal za każdym razem stają się twórcami osobnymi, posługując się inną poetyką, eksperymentując z narracją i formą, jak chociażby znany nowohoryzontowej publiczności Syllas Tzoumèrkas - autor pokazywanej w głównym konkursie festiwalu Ojczyzny, którą powtórzymy podczas tegorocznej edycji.

Większość z powstających w Grecji filmów jest obrazem kraju, który nie potrafi wrócić do normalności w obliczu kryzysu gospodarczego. O kontekstach społecznych nie mówi się wprost, lecz w metaforycznym kostiumie (wyjątkiem może być świetny W domu Athanasiosa Karanikolasa, który także znalazł się w programie przeglądu). Grecja z filmów współczesnych twórców to kraj ludzi zagubionych, oderwanych od rzeczywistości, odrzucających swoją grecką tożsamość, często uciekając w szaleństwo. Taki jest chociażby głośny debiut Michalisa Konstantatosa Luton - portret trzech osób w różnym wieku: nastolatka, prawniczki po trzydziestce i pięćdziesięcioletniego ojca. Każdy z nich na pierwszy rzut oka żyje w normalnym świecie, jednak tak naprawdę to tylko okrutna iluzja.

W programie festiwalu poza wymienionymi tytułami znajdą się również między innymi świetny, kameralny dramat Chłopiec jedzący ziarno Ektorasa Lygizosa, a także znakomicie zrealizowany dokument Raw Material Christosa Karakepelisa - wstrząsający, mocny obraz zbieraczy złomu.

Nowe kino Grecji w programie 14. MFF TNH - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Operator przygotował specjalną ofertę świąteczną i prezenty dla stałych klientów.

T-Mobile przedstawia swoją ofertę świąteczną, w ramach której każdy będzie mógł wybrać idealny prezent na Święta dla siebie i swoich bliskich. Na stałych klientów czekają bonusy.

Klienci, poszukujący prezentów, mogą wybrać jeden z zestawów świątecznych w T-Mobile, składających się na przykład z 8-calowego tabletu Huawei Mediapad T1 i nowoczesnego wodoodpornego smartfona Sony Xperia M4 Aqua.

W ofercie świątecznej znajdują się także rodzinne taryfy Jump! FAMILY z topowymi smartfonami. To nie tylko nielimitowane rozmowy w T-Mobile i do innych sieci, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i duże paczki Internetu, ale także usługi dodatkowe. Miłośników muzyki ucieszy usługa muzyczna TIDAL, którą użytkownicy taryfy MAX otrzymają bezpłatnie na cały okres trwania umowy. Świątecznych hitów będzie więc można słuchać na każdym urządzeniu mobilnym, niezależnie gdzie się jest, także offline. Dodatkowo dzięki Strefie T-Mobile w Player.pl cała rodzina może oglądać ulubione filmy i seriale, bajki dla dzieci i kanały TV dostępne na żywo na smartfonie, tablecie lub komputerze.

 

Klienci T-Mobile mogą liczyć na wyjątkowe święta. Operator przygotował dla nich bowiem dodatkowe prezenty. Przedłużając umowę, każdy klient otrzyma Internet LTE bez limitu danych na 3 miesiące całkowicie za darmo. Dodatkowy bonus czeka z kolei na tych klientów, którzy już posiadają w T-Mobile telefon komórkowy (w ofercie abonamentowej lub Mix) albo Internet mobilny. Zawierając umowę na kolejną usługę, otrzymają zniżkę w wysokości 240 zł na abonament na cały okres trwania umowy.

Świąteczną ofertę w T-Mobile będzie wspierać także kampania reklamowa. Jej zwiastunem jest poniższe wideo:

 

Świąteczna oferta już w T-Mobile - opinie i komentarze (5)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

schony
01-12-2015 - 17:31:54
Nie podoba sie niebrac ja jakos nie nazekam jestem w t mobile od samego poczatku ich istnienia i nie moge narzekac zawsze przy koncu umowy znajda by zadowolic kienta a wspomniana konkurencja wcale nie wyglada tak kolorowo mam tu intrrnet telefony 2 i jest mi dobrze i dziwne ale nie przeplacam ponadto obsluga nie kreci tylko fachowo zalatwia sprawy. Owszem byly male wpadki ale szybko byly wyprostowane i nie ponosilem z tego tytulu jakis dodatkowych kosztow. Nie wiem moze to moje szczescie lub wiernosc od 1998 roku
  (0)
Odpowiedz
uzytkownik4015
06-11-2015 - 19:56:20
Oferty chyba dla frajerów, gorsze niż były. Raba 10 zł to teraz rabat 240 w skali roku (zmiana nazwy). Za 69 zł play daje 7 gb, plus 5 gb a łaskawcy 3 gb, nie wspomnę że trzeba dokupić stacj (u konkurencji wliczone). Oj chyba 250 abonentów ktore odeszło od początku roku się powiększy idźcie tak dalej.
  (0)
Odpowiedz
Saszek52
05-11-2015 - 19:36:46
Szkoda, że firma nie zrobi świątecznych prezentów z tabletów Sony Xperia 10',z programem lojalnościowym na pewno byłoby większe zainteresowanie jak w poprzednich latach.
  (0)
Odpowiedz
kasia
03-11-2015 - 18:58:47
Mam pytanie dotyczące świątecznej oferty T-Mobile. Czy wprowadzicie nową ofertę dla stałych klientów przedłużających umowę na internet mobilny - czy pojawi się na przykład zestaw router z telefonem, gdyż obecna oferta nie jest atrakcyjna w porównaniu z innymi sieciami i ich ofertą na internet mobilny.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-11-2015 - 18:11:44
Nie mamy jeszcze takich informacji. O wszystkich zmianach dowiesz się z naszej strony www. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się