T-Mobile Polska S.A. po raz 5 z rzędu uzyskał certyfikację od Top Employers Institute za prowadzoną w najwyższy i wyróżniający się sposób politykę zatrudnienia. W tegorocznym rankingu, wśród 150 zakwalifikowanych do badania pracodawców, firma zajęła pierwsze miejsce.

Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych globalnych pracodawców: tych, którzy tworzą najlepsze warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem. T-Mobile Polska S.A. uzyskał prestiżową certyfikację Top Employers Polska 2014, a ponadto znalazła się na najwyższej pozycji w całym rankingu.

Aby uzyskać certyfikat Top Employers wszyscy uczestnicy muszą przejść proces szczegółowego badania i spełnić określone w nim wysokie standardy. Niezależny audyt wszystkich odpowiedzi jest dodatkową gwarancją prawidłowego przebiegu i wysokiego poziomu tego procesu.

Praca w T-Mobile
Chcielibyście pracować w T-Mobile a nie wiecie od czego zacząć? Wejdźcie tutaj!

Top Employers Institute ocenił politykę zatrudnienia w firmie T-Mobile Polska S.A. w oparciu o następujące kryteria:

  • Świadczenia podstawowe
  • Świadczenia dodatkowe i warunki pracy
  • Szkolenia i rozwój
  • Rozwój kariery zawodowej
  • Zarządzanie kulturą organizacyjną firmy

Nowoczesne środowisko, praca pod silną, międzynarodową marką, osobisty rozwój wraz z rozwojem całej organizacji czy elastyczne formy zatrudnienia – to tylko niektóre czynniki determinujące wysoki poziom prowadzonej przez nas polityki personalnej w firmie. To, do czego przykładamy największą wagę to ciągły rozwój kultury korporacyjnej i wzrost zaangażowania naszych pracowników. Wiemy, że największy sukces możemy osiągnąć tworząc wspólnie silny i zgrany zespół” – mówi Magdalena Gera-Pikulska, Członek Zarządu T-Mobile Polska S.A., Dyrektor ds. Polityki Personalnej.

 „Optymalne warunki pracy zapewniają pracownikom możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Z naszego kompleksowego badania wynika, że T-Mobile Polska S.A. tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy” – powiedziała Magdalena Kusik, Country Manager Top Employers Institute.

Szukasz pracy? Oto najlepszy pracodawca w Polsce! - opinie i komentarze (20)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Getjoy
01-09-2016 - 02:02:10
Have you got any qualifications?
  (0)
Odpowiedz
Quinton
01-09-2016 - 02:01:59
Which year are you in?
  (0)
Odpowiedz
Fabian
01-09-2016 - 02:01:45
Where's the nearest cash machine?
  (0)
Odpowiedz
Monroe
01-09-2016 - 02:01:38
Whereabouts in are you from?
  (0)
Odpowiedz
Wyatt
01-09-2016 - 02:01:28
Who's calling?
  (0)
Odpowiedz
Rachel
01-09-2016 - 02:01:08
The line's engaged
  (0)
Odpowiedz
Taylor
01-09-2016 - 02:00:59
How many weeks' holiday a year are there?
  (0)
Odpowiedz
Arturo
01-09-2016 - 02:00:50
I'm originally from Dublin but now live in Edinburgh
  (0)
Odpowiedz
Pasquale
01-09-2016 - 02:00:38
Very interesting tale
  (0)
Odpowiedz
Wilfredo
01-09-2016 - 02:00:25
What's the exchange rate for euros?
  (0)
Odpowiedz
Warren
31-08-2016 - 02:59:29
I'd like to order some foreign currency
  (0)
Odpowiedz
Mariano
31-08-2016 - 02:59:19
I'm on holiday
  (0)
Odpowiedz
Genesis
31-08-2016 - 02:59:11
Who do you work for?
  (0)
Odpowiedz
Freelove
31-08-2016 - 02:58:57
Do you know what extension he's on?
  (0)
Odpowiedz
Danilo
31-08-2016 - 02:58:42
magic story very thanks
  (0)
Odpowiedz
Brain
31-08-2016 - 02:58:31
It's serious
  (0)
Odpowiedz
Ramiro
31-08-2016 - 02:58:21
Where do you come from?
  (0)
Odpowiedz
Willie
31-08-2016 - 02:58:11
I'm in my first year at university
  (0)
Odpowiedz
Ollie
31-08-2016 - 02:58:01
Can I use your phone?
  (0)
Odpowiedz
Gregorio
31-08-2016 - 02:57:41
Could I ask who's calling?
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Regina Carter wzięła ostatnio na warsztat etniczne i folkowe ballady, by nadać im jazzowy szlif. W efekcie album „Reverse Thread” zyskał międzynarodowe uznanie i liczne nominacje do najbardziej prestiżowych nagród muzycznych (w tym Grammy!). Skrzypaczka pojawi się tej wiosny na dwóch ekskluzywnych koncertach w Europie by przestawić świeży materiał.

Ta wybitna  skrzypaczka i solistka jazzowa nie uznaje kompromisów. Jej talent i ambicje sprawiają, że nie tylko umiejętnie wykorzystuje przeszłość rozmaitych tradycji muzycznych, ale też doskonale przepowiada przyszłość jazzu.

Podobno jej pozytywna energia i pasja są silnie zaraźliwe podczas występów. Niedługo będziemy mogli się o tym przekonać na własnej skórze.

Od klasyki...

Nowatorskie podejście artystki, nawet do tak wałkowanego ostatnio muzycznie (i nie tylko!) tematu jak folk, nie pozwala traktować jej aranżacji jak kolejnych modnych kawałków z cyklu Etno Jazz. One po prostu są czymś więcej. Regina Carter chwyciła za skrzypce w wieku czterech lat, a już wtedy miała dwuletnie doświadczenie muzyczne. Zaczynała jako klasyczna skrzypaczka. Jednak już w 1987 r. zaczęła podążać jazzową ścieżką kariery. Gdy w 2001 r. miała już ugruntowaną pozycje na rynku muzycznym, zrealizowała niezwykły projekt przy użyciu skrzypiec Niccolo Paganiniego pochodzących sprzed dwustu lat – pojechała do Włoch, by zgłębić historię mistrza i jako pierwsza jazzowa artystka zagrać na jego instrumencie. Nagrała potem "Paganini: After A Dream" czyli album, który pogodził świat muzyki klasycznej i jazzu, wprawiając w zachwyt miłośników obu brzmień.

... aż po folk

Najnowszy materiał „Reverse Thread” powstał przy współpracy z muzykami afrykańskimi. Znajdują się na nim między innymi ludowe piosenki Żydów z Ugandy, a także  kompozycja oparta o hinduskie i portorykańskie melodie ludowe. Przed nagraniami Regina Carter przygotowywała się merytorycznie, zgłębiając zakamarki nowojorskiego World Music Institute. W powstaniu krążka pomagali jej Yacouba Sissoko (wirtuoz afrykańskiej "kora"), basista Mamadou Ba, gitarzysta Adama Rogersa i perkusista Alvestera Garnetta. Podobno jej pozytywna energia i pasja są silnie zaraźliwe podczas występów. Niedługo będziemy mogli się o tym przekonać na własnej skórze, podczas jedynego w Polsce koncertu jazzowej skrzypaczki No. 1.


Najlepsze jazzowe skrzypce świata niebawem w Polsce - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile prowadzi prace nad modernizacją swojej sieci. Z czym się to wiąże i co na tym zyskacie? Warto się dowiedzieć.

Projekt rozpoczął się w pierwszej połowie 2012 r., a jego zakończenie planowane jest na rok 2014. Na potrzeby jego realizacji terytorium całego kraju podzielono na tzw. „klastry” – obszary, na których prowadzone będą prace. W celu minimalizacji niedogodności związanych z tym procesem – na tyle, na ile będzie to możliwe – prace będą prowadzone w nocy i w godzinach najmniejszego zapotrzebowania na usługi telekomunikacyjne na danym terenie.

Mapa obrazuje status prac nad budową nowej sieci T-Mobile w Polsce na koniec czerwca 2014 r.

W czasie wymiany sprzętu, każda ze stacji należących do T-Mobile zostanie wyłączona na maksymalnie trzy godziny. Nie oznacza to jednak całkowitego braku zasięgu. W tym czasie bowiem Wasze połączenia będą obsługiwane przez stacje sąsiednie.

Praca w "klastrze" w pigułce

1. W ciągu 7 do 14 dni w klastrze wymieniamy nadajniki na nowe. Przerwa w zasięgu może potrwać do 3 godzin. Nastąpi w momentach najmniej uciążliwych (w centrach biznesowych nocą, w tzw. „sypialniach” w dzień).

2. Po wymianie nadajników następuje konsolidacja sieci.

3. Przez kolejne 14 do 28 dni trwa optymalizacja sieci. Mogą pojawiać się drobne korekty zasięgu.

4. Po zakończeniu budowy współdzielonych sieci, możecie korzystać z nowej i lepszej sieci.

Po wymianie nadajnika przeprowadzona zostanie optymalizacja sieci, która trwa kilka tygodni. Cały proces przewidziany jest na 3 do 6 tygodni. W tym okresie możliwe są drobne korekty zasięgu, co może skutkować pojawieniem się problemów z jakością połączeń.

Po tym czasie na terenie klastra klientom oferowane będą usługi za pośrednictwem najnowocześniejszej i najlepszej jakościowo sieci telekomunikacyjnej. Zauważycie poprawę jakości szczególnie wewnątrz budynków oraz w działaniu internetu mobilnego.

Więcej informacji o aktualnym zasięgu T-Mobile znajdziecie na naszej oficjalnej stronie!

Dzięki wykonanym pracom w zasięgu mobilnego internetu blueconnect znajdzie się więcej użytkowników, a Ci z Was, którzy mieli jak dotąd dostęp do sieci 3G będa korzystać także z technologii HSPA+. Oba oznaczenia można znaleźć na wyświetlaczu telefonu. 

Zakończył się kolejny etap całkowitej wymiany infrastruktury telekomunikacyjnej sieci T-Mobile. W ciągu 12 miesięcy wymienionych zostało ponad 4200 stacji w 141 z 363 klastrów. Dotychczasowa modernizacja przebiega zgodnie z planem. Prowadzone prace koncentrowały się głównie na wschodnich i zachodnich regionach Polski obejmując przede wszystkim województwa Zachodnio-Pomorskie, Lubuskie, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie, Lubuskie i Podkarpackie. Aktualnie najnowocześniejsza sieć obejmuje swoim obszarem już 60% powierzchni kraju odpowiadającej 46% populacji Polski.

Budujemy najlepszą sieć w Polsce - opinie i komentarze (637)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Paawel44
06-03-2016 - 21:11:40
Witam, w miejscowości Poświętne 05-326 postawiono nadajnik t mobile. Panie brzmi kiedy zostanie uruchomiony bo ma pracować na wszystkich częstotliwościach a na tą chwilę z zasięgiem y tutaj jest gorzej niż kiepsko. .. proszę o odpowiedź
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-03-2016 - 09:27:08
Witaj. Aktualnie nie posiadamy informacji o konkretnym terminie uruchomienia wspomnianego nadajnika. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
pazzaalex
19-02-2016 - 22:43:36
Przepraszam Was bardzo, ale jak można huczeć o budowie najlepszej sieci w kraju i nic nie robić w sprawie problemów mieszkańców Rzyk i okolic? Niech to będzie wasza reklama: wybudujcie nadajnik w Rzykach! Pokażcie zadowolonych klientów, którzy mogą, dzięki waszej wspaniałej sieci, korzystać z telefonów nie biegając po ogródku! Zróbcie z tego promocję sieci a nie kolejną reklamę, która w naszym przypadku nic nie zmienia. Razem, podobno, możemy więcej... jak? Kolejny raz zamydlając oczy? Bądźcie siecią, która wyjdzie naprzeciw prawdziwym potrzebą. Liczę na Was, a nie na kolejne wymijania typu: na ten rok nie planujemy budowy... itp. Budujcie najlepszą sieć w Polsce z Nami! Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
ankel
15-01-2016 - 10:36:19
Witam serdecznie, Mam pytanie odnośnie miejscowości Dąbrówka Wielkopolska w gminie Zbąszynek. Niestety zasięg T-mobile w naszej miejscowości pozwala na rozmowę "przy oknie" lub na zewnątrz budynków. Z trzech stron jesteśmy otoczeni nadajnikami, które "muskają" tylko nas zasięgiem i przełączamy się losowo na jeden z nich. Istnieje u nas kilka możliwości zaadoptowania obiektów na potrzeby nadajnika Państwa firmy: jest pałac, który ma wysokie na ponad 4 piętra wieżyczki(własność gminy) oraz komin gorzelni, która właśnie skończyła swoją pracę (własność prywatna). Czy są jakiekolwiek plany uruchomienia w naszej miejscowości Państwa nadajnika? To jest duży problem w tych czasach, bo proszę uwierzyć, brak zasięgu to brak kontaktu, a czasami kluczowe są minuty...
  (0)
Odpowiedz
Ja
10-01-2016 - 20:38:25
Czy w miejscowości Orłów gm. Jastrząb woj.mazowieckie jest uruchomiona sieć LTE??
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-01-2016 - 10:53:13
Witam.2 najbliższe nadajniki obsługujące technologię LTE znajdują się w miejscowości Szydłowiec. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Ja
10-01-2016 - 20:35:41
Co z zasięgiem LTE w miejscowości Orłów gm. Jastrząb (26-502 Jastrząb) jest dostępny??
  (0)
Odpowiedz
Gosc
31-12-2015 - 12:27:58
Witam.Kiedy planowane jest uruchomienie LTE na maszcie w miejscowosci Rżuchów gm.Sadowie.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-01-2016 - 07:56:14
Witaj. Niestety na chwilę obecną nie mamy takich planów w tej lokalizacji. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
kuba
07-11-2015 - 10:51:05
Witam. Czy są plany rozbudować BTS w Supraślu k. Białegostoku jeśli chodzi o zasięg LTE? Plus już to zrobił i sieka konkurencję. Ja, jako PH T-mobile załamuje ręce jeśli chodzi o moją mieścinę. Fakt że 3G odbiera tutaj z prędkością ok 20/3 Mb/s ale najważniejszym czynnikiem jeśli chodzi o podpisanie umowy to "czy wasza sieć daje sygnał LTE w Supraślu?" Pozdrawiam :)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-11-2015 - 16:17:55
Witam. Przykro mi, ale na ten rok nie są przewidziane żadne prace które wdrożyłyby technologię LTE w tej lokalizacji. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
kuba
07-11-2015 - 10:51:01
Witam. Czy są plany rozbudować BTS w Supraślu k. Białegostoku jeśli chodzi o zasięg LTE? Plus już to zrobił i sieka konkurencję. Ja, jako PH T-mobile załamuje ręce jeśli chodzi o moją mieścinę. Fakt że 3G odbiera tutaj z prędkością ok 20/3 Mb/s ale najważniejszym czynnikiem jeśli chodzi o podpisanie umowy to "czy wasza sieć daje sygnał LTE w Supraślu?" Pozdrawiam :)
  (0)
Odpowiedz
PaKO
03-11-2015 - 16:32:16
Witam. Macie nadajnik T-mobile w Inowłodzu (woj. łódzkie) ale nadal nie ma LTE i jesteśmy w czarnej .... dziurze. Czy planujecie w 2016 roku w końcu nas ucywilizować jakością LTE?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-11-2015 - 18:27:36
W I kwartale 2016 r. planujemy uruchomić nadajnik LTE w Spale. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
agak
11-10-2015 - 21:03:06
Witam , chciałam się dowiedzieć czy moja miejscowość Stare Grabie leżąca pod Wołominem w woj. mazowieckim jest w zasięgu LTE, ponieważ zastanawiam się nad internetem mobilnym z ruterem.
  (0)
Odpowiedz
brak zasięgu
01-10-2015 - 13:57:39
W miejscowości Chodnów , woj łódzkie gmina Biała Rawska praktycznie brak zasięgu. Mogę zaoferować plac pod budowę nadajnika.
  (0)
Odpowiedz
Ana112
22-09-2015 - 15:58:30
A ja proponuje wszystkim przeniesc sie do innych operatorow. Po tych "modernizacjach" w T-Mobile praktycznie nie ma mozliwosci normalnie sie dodzwonic gdziekolwiek (o internecine mozna w ogole zapomniec!). Mieszkam 30km od W-wy, przy dobrej pogodzie widac Palac Kultury. To jest zenujace, ze placimy za to, ze nosimy tylko aparaty telefoniczne w kieszeniach zupelnie nieprzydatne, bo zasiegu brak! Dodam, ze przed modernizacja, mozna bylo sie jeszcze gdzies dodzwonic, po modernizacji jak reka odcial! mowie o lokalizacji OJRZANÓW (k/Tarczyna), ....30km od stolicy !!!!!!!!!! Ja wlasnie szukam oferty u innego operatora, bo w T-Mobile zarty sobie robia i nie zanosi sie z tych wypowiedzi, ze sie cos zmieni.
  (0)
Odpowiedz
Roman
07-09-2015 - 22:54:53
Kiedy bedzie nadajnik w miejscowosci RZYKI 34-125 zasieg do d..y a nikt nie chce nic zrobic
  (0)
Odpowiedz
louis83
17-08-2015 - 21:56:56
Czy na podkarpaciu w miejscowosci tryncza i okolice bedzie LTE ew. zostanie poprawiony zasieg GSM (bo w niektorych miejscach jest kiepsko :( ) ?
  (0)
Odpowiedz
Tomek19862
11-06-2015 - 16:06:12
Witam..Kiedy? lub czy też morze ? Jest w planach budowa nadajnika w miejscowosci ( Rzyki ) kolo Andrychowa Woj Małopolskie) Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-06-2015 - 08:42:59
Jeżeli wspominasz o LTE, to najbliższe 3 nadajniki są w Andrychowie i nie planujemy do końca roku uruchamiania dodatkowych w okolicy. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku 3G. Nadajniki UMTS 900 w Sułkowicach Środkowych i w Zagórniku sieją sygnał na północ, stąd u Ciebie jedynie 1 kreska zasięgu.
  (0)
Odpowiedz
073
26-04-2015 - 09:13:36
Witam, jeśli mogę zapytać. Kiedy będzie w Człuchowie 77-300 sieć Lte. Co do innych operatorów czołowych takich jak plus i play mają już sieć Lte.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
27-04-2015 - 08:53:06
Witam. Jeden z nadajników został uruchomiony 23 kwietnia a kolejny będzie do końca maja. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Yardles
16-02-2015 - 16:29:49
Witam. Kiedy w Starych Łysogórkach (pow. gryfiński) będzie coś powyżej 2G?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
16-02-2015 - 16:50:49
Witaj. W podanej lokalizacji jest dostępna sieć 3G (U900), zasięg kształtuję się na poziomie 2-3 kresek na zewnątrz budynków.
  (0)
Odpowiedz
Tomek19862
15-02-2015 - 08:18:21
Witam.Wziąłem w T-Mobile około 3 miesiecy temu internet mobilny za który tylko płacę a nie korzystam bo praktycznie cały czas nie ma zasięgu.Okazało sie połowa mieszkanców tylko płaci bo wiąże umowa.Pytanie? Macie może w Planach poprawe jakosci sygnału..Miejscowosc RZYKI 34-125...niedaleko Wadowic
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
15-02-2015 - 19:49:44
Witam. Na ten moment nie ma żadnych planów rozbudowy w tej lokalizacji. W przypadku problemów z połączeniem sugeruję kontakt z Biurem Obsługi. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Mariomar
14-02-2015 - 21:33:22
Witam , moje pytanie kiedy zostanie uruchomione LTE 1800 w miejscowości CHRZANÓW powiat Janów Lubelski kod pocztowy 23-305.
  (1)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
15-02-2015 - 19:39:32
Witam. Na ten moment nie mamy planów uruchomienia LTE w Chrzanowie.
  (0)
Odpowiedz
Maryś
14-02-2015 - 18:30:27
Witam. Chciałbym się dowiedzieć kiedy będzie dostępny internet LTE na nadajniku w miejscowości Nowy Dwór , powiat lubelski ?
  (0)
Odpowiedz
Maryś
14-02-2015 - 18:26:57
Witam. Chciałbym się dowiedzieć kiedy będzie dostępny internet LTE na nadajniku w miejscowości Nowy Dwór , powiat lubelski ?
  (0)
Odpowiedz
Maryś
14-02-2015 - 18:21:30
Witam. Chciałbym się dowiedzieć kiedy będzie dostępny internet LTE na nadajniku w miejscowości Nowy Dwór , powiat lubelski ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
15-02-2015 - 19:35:57
Witm. Na chwilę obecną nie ma jeszcze planów uruchomienia LTE w podanej lokalizacji. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Aneta87
11-02-2015 - 08:43:07
Witam Chciałabym się dowiedzieć kiedy będzie dostępny internet lte w Myśliborzu?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
11-02-2015 - 16:05:12
Witaj. Zasięg LTE w Myśliborzu planujemy uruchomić na przełomie marca i kwietnia bieżącego roku. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Nie moc
12-01-2015 - 11:07:05
Proszę o interwecję w sprawie zasięgu w miejscu Prusy gm. jarocin pow. jarociński.Problem jest od kilku dni słaby zasięg a najczęściej wcale 2 razy zgłaszany problem i zero odzewu .nie mogę korzystać z połączeń a o internecie mogę zapomnieć i po co płacę tyle kasy?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-01-2015 - 14:11:32
Prusy leżą między dwoma nadajnikami 3G, które dają Twojej miejscowości zasięg ok 1-2 kresek, na zewnątrz budynków. Oba pracują prawidłowo. Te same nadajniki pracują bez zarzutów w technologii 2G dając zasięg 3 kresek. Sprawdź działanie karty w innym aparacie, by wykluczyć problem po stronie telefonu. Zadzwoń także do BOA (602900000) i zgłoś problem.
  (0)
Odpowiedz
Nie moc
12-01-2015 - 22:27:04
@ Konsultant T-Mobile - To dlaczego wcześniej było ok a problem dotyczy większej ilości użytkowników, tylko w waszej sieci?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-01-2015 - 08:30:36
Witam. Na chwilę obecną nie ma żadnej awarii na tym terenie i nie odnotowaliśmy także zgłoszeń w tym temacie - jeśli sprawa dotyczy większej ilości użytkowników sugeruję kontakt z Biurem Obsługi. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Jarecki
12-02-2015 - 13:26:31
@Nie moc - hej , jest awaria jakaś globalna niby?Ja mam nowy telefon i cały czas mam problem z komunikacją sieciową,a panowie z T- MOBILE może przypatrzeli by się na statystyki zamieszkałej ludności i zmienili by zdanie w końcu.Same Witaszyce w powiecie jarocińskim Wielkopolsce to jest druga największa wieś w Polsce,do tego Zakrzew i Prusy i sprawa zamknięta by została ,a wiem ze w Witaszycach jest maszt i korzystają z niego operatorzy dostawcy internetu.A modernizację zakończyli na początku maja 2014r i do 27.08.2014 r śmigało wszystko ok na antenie zewnętrznej miałem 5 kresek teraz nie umieją się wypowiedzieć co to będzie i tyle aby same ściemy nam wciskają!
  (0)
Odpowiedz
emperor
09-01-2015 - 12:23:32
Witam,czy i kiedy planowane jest uruchomienie LTE w miejscowości Turek (62-700,woj.wielkopolskie)?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-01-2015 - 12:01:39
Witam. Uruchomienie LTE w Turku planowane jest na koniec pierwszego kwartału tego roku.
  (0)
Odpowiedz
Właściciel numeru abonamentowego w taryfie JUMP z
07-01-2015 - 22:18:01
Drogi konsultancie T-mobile. Piszę do Pana,ponieważ mam numer w t-mobile,ponadto jestem pasjonatem telefonii komórkowej prawie od samych jej początków w Polsce.Interweniowałem w ciągu ostatnich lat wielokrotnie w sprawie zasięgu sieci T-mobile-bezskutecznie.Zawsze otrzymywałem tę samą odpowiedź co do miejscowości powyżej 1tys. mieszkańców w woj.podlaskim,chodzi mi o WĄSOSZ,że nie jest planowane postawienie nadajnika.W pobliskim Szczuczynie (5km) jest nadajnik T-mobile i po modernizacji w ramach N! zarówno przed niąj,jak i obecnie problem z zasięgiem w Wąsoszu w wielu miejscach (na zewnątrz budynków) jest duży-mianowicie zasięgu nie ma.To powoduje zrywanie połączeń,niemożliwość korzystania z internetu.Proszę o Pana interwencję w sprawie poprawienia zasięgu w tej miejscowości i gminie Wąsosz-tam nikt nie marzy o LTE. Ważne,aby chociaż 2G/3G było stabilne do rozmów i smsów.Słaby zasięg przekłada się również na niemożliwość korzystania z usług mobilnych T-mobile (np.telefonu stacjonarnego w T-mobile,czy internetu mobilnego).Wystarczyłoby zamontować samą "koronę" bez masztu np.na szkole,czy w centrum na urzędzie gminy lub wieży kościelnej i problem istniejący od wielu lat zostałby rozwiązany. Proszę o odpowiedź w tej sprawie. Dziękuję i pozdrawiam Właściciel numeru abonamentowego w taryfie JUMP z LTE
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-01-2015 - 19:16:27
Witaj. Niestety w podanej miejscowości nie planujemy rozbudowy sieci w najbliższym czasie. Do prowadzenia rozmów zalecam wymuszenie w telefonie sieci 2G, będzie działała stabilniej. Jeśli mimo to są problemy z połączeniami proponuję kontakt z BOA (602900 koszt zgodny z taryfą).
  (0)
Odpowiedz
blademan2@o2.pl
08-01-2015 - 21:28:42
@ Konsultant T-Mobile - Ustawiałem ręcznie 2G i mimo to zasięg słaby albo brak. Z BOA nie ma sensu się kontaktować,bo powiedzą mi to,co Pan napisał. Co jest powodem braku rozbudowy sieci w podanej przeze mnie miejscowości?Chodzi o to,że jest to nieopłacalne dla operatora,czy powodem jest stojący nadajnik,który jest oddalony o około 5km i działając na 900/1800 Mhz dla 2G oraz na 900/2100Mhz dla 3G powinien dać pokrycie terenu?Proszę o rzetelną odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-01-2015 - 11:46:27
Witam. Niestety nie znam wszystkich czynników mających wpływ na rozkład nadajników w konkretnych lokalizacjach. Decyzje te są elementem strategii firmy, więc pewnie i nie o wszystkich mógłbym uzyskać informacje. Niemniej między innymi takie czynniki jak gęstość zaludnienia, ukształtowanie terenu czy bliskość innych elementów infrastruktury sieciowej mają na to wpływ. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Paweł
31-12-2014 - 10:19:32
Witam gdzie te LTe na Podkarpaciu ?? miało być do końca roku a tu nic pozdrawim
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
31-12-2014 - 11:52:00
Witaj. Podaj o jaką dokładnie chodzi Ci miejscowość.
  (0)
Odpowiedz
lotor
30-12-2014 - 20:24:19
makabra :((((((( uwas jest i bendzie zawsze załuje że dałem się to wplotać z tym zasięgiem bo się na tym nie znam temu dałem się w babuko zrobić teraz załuje żę ten pracownik z t-mobile mnie w babuko zrobił trudno się muwi musze cierpieć przez 2 lata bo nie stać mnie na kare żeby zapłacić
  (0)
Odpowiedz
grzegorz123
14-12-2014 - 13:32:05
witam.mieszkam w miejscowosci pniow woj slaskie.chcialbym od was wzionsc internet mobilny ale wpierw chcialbym wiedziec na co moge liczyc.pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
15-12-2014 - 11:16:12
Witam Serdecznie, Zapraszam do przejrzenia ofert na stronie www.t-mobile.pl lub kontakt z Biurem Obsługi Aboneneta pod numerem 602900000 opłata zgodna z cennikiem taryfy. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Tomo
27-09-2014 - 17:33:54
Teraz doczytałem że piszecie o optymalizacji w 3-6 tyg. U mnie problem występuje najmniej 6 miesięcy.
  (0)
Odpowiedz
Tomo
27-09-2014 - 17:15:18
Najlepsz sieć? haha, najlepsza to może była gdy była Era Teraz z udziałem N! powymienialiście urządzenia na chińszczyznę nie pamiętając o drivetestach i optymalizacji sieci. Klientów macie gdzieś i zbywacie pustymi tekstami że trwa modernicacja. Trzeba było się odpowiednio przygotować, aby modernizacja nie zrobiło takiego bałaganu w sieci nad którym już nikt nie panuje. W niektórych miejscach każda rozmowa kończy się zerwaniem rozmowy. Niekiedy by porozmawiać trzeba ze 3-4 razy łączyć ponownie. Sprawdzcie sobie statystyki dropów. Ż kim rozmawiam to przeklina na Was i mówi że byle do końca umowy. Gratuluje tej "najlepszej sieci" (najlepszej w zniechęcaniu klientów)
  (0)
Odpowiedz
Gmina Borzytuchom z zasięgiem UMTS
19-09-2014 - 06:45:49
dziś została obięta zasięgiem mam około 13 mega
  (0)
Odpowiedz
Paweł
17-09-2014 - 20:11:49
Kiedy zasięg na Podkarpaciu - m.Przemyśl
  (0)
Odpowiedz
Paweł
17-09-2014 - 20:12:27
oczywiście LTE zapomniałem dopisać he he
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-09-2014 - 21:10:12
Witaj. LTE w Przemyślu powinno pojawić się do końca bieżącego roku. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
tommy42
07-09-2014 - 18:46:42
Moja lokalizacja to Lublin ul. Onyksowa. Niestety zasięg nie jest najlepszy. Czy w tej okolicy planuje się rozbudowę sieci w najbliższej przyszłości?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-09-2014 - 22:22:02
Witam. Na chwilę obecną nie mamy niestety żadnych planów co do tej lokalizacji jeśli chodzi o zasięg 2G/ 3G. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
piotruspan123
08-09-2014 - 18:19:38
@ Konsultant T-Mobile - żarty, przecież lublin to duze miasto
  (0)
Odpowiedz
mkk86
01-09-2014 - 20:52:16
Witam, czy istnieje szansa na zasięg w miejscowości Bębło, gmina Wielka Wieś. Teoretycznie sieć jest już po modernizacji, a zasięgu dalej brak na całej ulicy Słonecznej i sąsiedniej Miodowej. Bardzo proszę o odpowiedź, bo korzystanie z telefonu w domu jest właściwie niemożliwe. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
01-09-2014 - 21:30:56
Witam, aktualnie nie są prowadzone prace w tym miejscu. Do końca roku nie planujemy już dodatkowej rozbudowy sieci w tej okolicy. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
karamustafa
02-09-2014 - 17:38:00
@mkk86 - przeczytaj post: leonardodawincy. jasne?
  (0)
Odpowiedz
FanLTe
01-09-2014 - 20:35:21
Kiedy zakończycie modernizacje sieci w Bełchatowie i okolicach 97-400?!
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
01-09-2014 - 21:34:03
Witam, aktualnie w tym miejscu trwa już drugi etap modernizacji czyli optymalizacja działania nadajników. Do końca roku uruchomimy UMTS900 (możlwie że już na przełomie września i października). Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
Dentis
30-08-2014 - 20:35:23
I co t-mobile? Czemu nic nie odpisujesz na moje posty? Prawda boli?
  (0)
Odpowiedz
leonardodawincy
01-09-2014 - 18:08:14
@Dentis - niestety ale modernizacja w t-mobile jest dość dziwna. otóż razem z orange zarządzają spółką networks, która to firma dokonała(uje) modernizacji sieci. ale (tu sprawa jest dość dziwna, jest może asymetria w rozwoju) tam gdzie działa lte w orange, tam bardzo często t-mobile deklaruje, że to samo lte zostanie udostepnione albo w 2015 albo w 2016 roku, albo nigdy. no ale korzystają z tych samych nadajników co orange. zastanawiam się o co tu chodzi. bo jeżeli operator chce zarabiać to wprowadza nowe usługi jak najszybciej się da. tu jest pies pogrzebany. może zarząd t-mobile stwierdził, że ważniejsze jest obsługiwanie w roamingu playa niż zadowolenie własnych klientów, no ale lte nie ma tu wpływu, więc o co chodzi? a co do jakośc sieci. to co prawda kiedyś w moim renjone sygnał wahał się od -99 do -93 dB a teraz mam w porywach nawet -83dB ale jakość połączeń jest słabsza niż przed modernizacją. każdy kto do mnie dzwoni nawet z t-mobile mówi, że mnie słabo słychać i ja stwierdzam, że to nie ta jakość. sprawdzane na 3 fonach: starym htc desire z, starym s8600 i nowym lg g2. wiec to nie moja wyobraźnia, tylko coś jest nie tak.
  (0)
Odpowiedz
maria_kazab
28-08-2014 - 23:47:56
Witam. A co z miejscowością Sobień, woj. łódzkie, powiat. opoczynski, okolice Białaczowa i Żarnowa? Są wielkie problemy z zasięgiem, wewnątrz budynków trzeba szukać zasięgu 2G a gdzie tu mowa o 3G? Pozdrawiam i prosżeę o odpowiedź. Pisane z pomoca syna.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-08-2014 - 08:39:12
Witam. W miejscowości Sobień odbywa się drugi etap modernizacji - czyli optymalizacja. Tak więc po jej zakończeniu powinno być o wiele lepiej. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Dentis
27-08-2014 - 13:30:08
To są jakieś kpiny!!! Niestety ale kończe z Wami współpracę. WSZYSTKO TYLKO NIE T-MOBILE!!! Sami sobie na to zapracowaliście... Modernizacja- pfff... Chyba pogorszenie zasięgu!!! W miejscowości Stare Łysogórki od 5 miesięcy nie ma 3G !!! Niby już po modernizacji, a jest gorzej jak przedtem! ŻEGNAM!
  (0)
Odpowiedz
Dentis
26-08-2014 - 22:03:01
Witam. Jak wygląda sprawa z modernizacją w miejscowości Stare Łysogórki (woj. zachodniopomorskie)? Na dzień dzisiejszy jest masakra. Internet rozłącza, pingi po 300ms, pliki pobiera mi z prędkością ok. 10KB/s. Dodam, że mam zasięg EDGE 99%. W lutym-marcu br. było 3G+ i pobierało z prędkością 150-200KB/s. Co się z Wami dzieje? Chyba będę musiał zmienić operatora. :x
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
01-09-2014 - 21:35:06
Witam. Nestety na terenie Twojej miejscowości dostępny jest tylko zasięg 2G, nie planujemy rozbudowy sieci w najbliższej przyszłości. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Bogdan_112
24-08-2014 - 00:20:24
Witam proszę o informację jak wygląda stan modernizacji nadajników mających wpływ na zasięg na styku gminy Kutno i gminy Krzyżanów, Obecnie jest tylko EDGE na zewnątrz, czy będzie lepiej ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
26-08-2014 - 22:12:03
Witam. Pojęcie granicy gmin jest zbyt szerokie, proszę o podanie konretnej nazwy miejscowości wraz z ulicą lub numerem domu byśmy mogli sprawdzić zasięg. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Bogdan_112
27-08-2014 - 14:17:06
@ Konsultant T-Mobile - moja lokalizacja to miejscowość Żakowice , przedłużenie ulicy lotniczej z Kutna, w okolicy mam 3 nadajniki, Kutno ul. Promienna, Konary, Kutno ul.Okólna
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
27-08-2014 - 14:32:30
Witam. Modernizacja jest już na finalnym etapie - akceptacji T-Mobile i Orange. Musi być lepiej, taki jest cel modernizacji, ale nie mam jeszcze niestety informacji co do siły sygnału zarówno dla 2G i 3G. W razie problemów proponuje kontakt z biurem obsługi. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Yaro
27-08-2014 - 19:33:07
@ Bogdan_112 - To samo w południowej części gminy Kutno (Strzegocin) poprzednio przed modernizacją było 3G teraz tylko EDGE -nadajniki Konary i Witonia . Porażka
  (0)
Odpowiedz
mark
20-08-2014 - 21:29:45
Witam. jak wygląda sprawa modernizacji w Opocznie (i pobliskie miejscowości) oraz Studzianna, Poświętne - wszystko woj. łódzkie. Czy w Opocznie będzie uruchomione lte? Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
21-08-2014 - 08:12:00
Witam. Modernizacja sieci na podanym terenie jest na etapie optymalizacji, która trwa około trzech tygodni. Nie planujemy włączenia technologii LTE w tym roku w Opocznie. Aktywujemy jednak do końca września UMTS 900, który poszerzy obszar działania sieci 3G. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
mark
30-08-2014 - 00:45:30
@ Konsultant T-Mobile - no tak orange ma lte, plus ma lte i play ma lte. ale za to w T-Mobile z najlepszym zasięgiem nie będzie miało lte w Opocznie. nie ma co najlepsza sieć, brawo.
  (0)
Odpowiedz
Energetyk
15-08-2014 - 00:40:40
Cieszy widok modernizacji sieci w Bełchatowie, ale mam pewne obawy o zasięg na terenie Elektrowni i Kopalni Bełchatów.... W tych okolicach pracuje na co dzień, od 12 do 15 tysięcy osób, z których znaczna część bardzo narzeka na zasięg, ja również. Jak będzie wyglądała kwestia zasięgu na tym obszarze?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-09-2014 - 19:46:58
Witaj. Przepraszam, że tak późno. Faktycznie modernizacja poprawi zasięg także na terenie kopalni i elektrowni, jednak propagacja fal w tak specyficznej lokalizacji zależna jest nie tylko od poziomu emisji z nadajnika. Cała infrastruktura znajdująca się na tym terenie ma dosyć spory wpływ na zasięg. Są oczywiście rozwiązania, które mogą poprawić ten stan, ale jest to już kwestia umów biznesowych pomiędzy firmą, w której pracujesz a operatorem T-Mobile. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Jakub
01-08-2014 - 11:02:18
Mieszkam pod Skierniewicami Budy Grabskie od początku modernizacji totalna katastrofa kompletny brak zasięgu. Wykonanie jakiegokolwiek połączenia wiąże się z koniecznością wyjazdu do Skierniewic , ewentualny spacer po okolicy. Do mnie oczywiście nikt nie ma szansy się dodzwonić.Zmuszony będę chyba zmienić operatora.
  (0)
Odpowiedz
yaro
31-07-2014 - 19:38:06
Od początku lipca w okolicy Strzegocina ( gm. Kutno ) trwa modernizacja sieci , w początkowym okresie modernizacji pojawiło sie HSPA ( wielkie moje zadowolenie ) sygnał był mocny nawet w domu ,od połowy lipca do teraz powrócił ponownie sygnał EDGE ,choć wczesniej na zewnątrz budynku mozna było korzystać z sygnału 3G ( teraz już tylko EDGE ) czy ta sytuacja się poprawi i będzie można powiedzieć o faktycznej modernizacji sieci ,bo z moich obserwacji nastąpiło raczej pogorszenie jakości sieci i "modernizacja" w mojej okolicy spowodowała obnizenie szybkości internetu ?
  (0)
Odpowiedz
Yaro
01-08-2014 - 13:35:08
@yaro - Przed modernizacją na zewnątrz budynku był stały sygnał 3G
  (0)
Odpowiedz
zbyszekp75
23-07-2014 - 19:34:08
Witam mieszkam we Włodzimierzowie 97-330 Sulejów zasięg jest katastrofalny. Dostałem wiadomość , że rozpoczęto modernizację sieci w tym rejonie ale gdy sprawdzam na mapach to pokazywana jest planowana modernizacja bez określenia terminu.Proszę więc o podanie daty modernizacji sieci i w jakiej miejscowości będzie nadajnik bo do tej pory z nadajnika w Sulejowie zasięg był marny.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
23-07-2014 - 21:47:33
Witaj. Modernizacja sieci powinna się zakończyć do dnia 16-08-2014 roku. Najbliższy nadajnik nadal będzie w Sulejowie, a modernizacja ma na celu poprawę jakości świadczonych usług. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
mati24
23-07-2014 - 09:58:48
Witam mamy prawie koniec lipca Konsultant T-Mobile obiecał że będzie modernizacja w Piotrkowie Trybunalskim a tym czasem na stronie pojawił się artykuł że modernizacja rozpocznie się za kilka tygodni i teraz można napisać że jesteśmy na końcu bo operator się nami nie interesuje.Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
23-07-2014 - 17:17:25
W Piotrkowie Trybunalskim trwa obecnie modernizacja sieci. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Zasięg Borzytuchom Jutrzenka krosnowo
22-07-2014 - 17:19:08
Może tutaj uruchomicie Lte lub 3G plus ma juz dawno 3G. Chodzi głównie Borzytuchom Struszewo Chotkowo Krosnowo Nadajnik w Reczynie Gmina Borzytuchom Bez zasięgu Tmobie Brak internetu nawet 3G Tylko zwykła sieć EDGE;-( 22.07.2014 Za odp.dziękujemy Gmina Borzytuchom
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
22-07-2014 - 21:47:48
Aktualnie w tym miejscu prowadzona jest optymalizacja sieci po wykonanej już modernizacji. We wrześniu planujemy uruchomienie UMTS900, co do LTE nie mamy jeszcze dokładnych informacji. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
22-07-2014 - 21:47:54
Aktualnie w tym miejscu prowadzona jest optymalizacja sieci po wykonanej już modernizacji. We wrześniu planujemy uruchomienie UMTS900, co do LTE nie mamy jeszcze dokładnych informacji. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
sebaqq
21-07-2014 - 19:17:36
A jak z Dębnica kaszubska oraz galeznia wielka k. Słupska ? Jadąc przez tą trasę nie ma wgl zasięgu, a w tych wioskach jest bardzo słaby oraz często przerywa a nawet nie ma zasięgu
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
21-07-2014 - 20:59:47
W miejscowości Dębnica Kaszubska i Gałąźnia Wielka (o tą miejscowość chodziło?) trwają prace modernizacyjne od 7.07. Zasięg zatem powinien ulec znacznej poprawie. Na tą chwilę nie mamy jednak informacji na temat uruchomienia LTE w tej lokalizacji.
  (0)
Odpowiedz
Zasięg Borzytuchom Jutrzenka krosnowo
22-07-2014 - 17:17:37
Może tutaj uruchomicie Lte lub 3G plus ma juz dawno 3G. Chodzi głównie Borzytuchom Struszewo Chotkowo Krosnowo Nadajnik w Reczynie Gmina Borzytuchom Bez zasięgu Tmobie Brak internetu nawet 3G Tylko zwykła sieć EDGE;-( 22.07.2014 Za odp.dziękujemy Gmina Borzytuchom
  (0)
Odpowiedz
greenjuek
21-07-2014 - 14:03:05
Witam, co jeśli chodzi o LTE na północnych obszarach Krakowa? Chodzi o miejscowości Węgrzce, Bibice. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
21-07-2014 - 17:04:30
W podanych miejscowościach zasięg LTE kształtuje się na poziomie 4-6 kresek(w skali na 6). Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
kkubin
17-07-2014 - 16:30:41
Witam Jaka maksymalna będzie predkość internetu po modernizacji w miejscowosci Gwda Wielka (78-400 Gm. szczecinek) 3G czy lte? pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-07-2014 - 11:50:25
Witam. Dostępne będzie 3G - nie mamy w planach LTE w tym roku w podanej lokalizacji. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Leszko
16-07-2014 - 19:40:36
Witam, czy w mieście Toszek (44-180) w najbliższym czasie uruchomicie LTE lub DC ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
16-07-2014 - 20:16:13
Witam serdecznie. Na chwilę obecną w miejscowości Toszek, nie planujemy uruchomienia technologii LTE. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Leszko
16-07-2014 - 21:51:41
@ Konsultant T-Mobile - A HSPA DualCarrier? Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-07-2014 - 08:27:06
Do końca lipca planujemy uruchomić UMTS 900 w tej lokalizacji. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Leszko
17-07-2014 - 11:06:56
@ Konsultant T-Mobile - Czyli HSPA na 2100 i UMTS dadzą Dual Carrier? Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-07-2014 - 11:34:19
W miejscowości Toszek działa obecnie technologia Dual Carrier wykorzystująca dwa kanały transmisji. Pozwala to na osiągnięcie transferu na poziomie 42 Mbps. Wykorzystana została do tego częstotliwość 2100 Mhz. UMTS 900 będzie stanowił uzupełnienie zasięgu 3G. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
rafał
10-07-2014 - 14:49:32
Czy termin modernizacji w Przedborzu (97-570) - nadal jest aktualny na 28.07.2014? Bo z moich obserwacji widać, że zmieniono antenę do radiolinii, dołożono "szafkę" i zmieniono jedną z anten sektorowych. W ostatni czwartek (03.07.2014 r.) nie było sieci przez kilka godzin! Czy to już te prace? Kiedy planujecie w Przedborzu UMTS/3G? O LTE nie pytam - bo z tego co wiem - nie planujecie (zresztą działa tutaj LTE z Plusa).
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-07-2014 - 16:05:30
Witam. Zgadza się, modernizacja nadajników w miejscowości Przedbórz planowana jest na lipiec bieżącego roku. Mogą zatem występować chwilowe utrudnienia w działaniu usług za co serdecznie przepraszamy. Wprowadzenie częstotliwości UMTS 900 i zakończenie prac planujemy na wrzesień. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
t-trash
09-07-2014 - 09:34:19
Za przeproszeniem wsadźcie sobie to wasze 3g gleboko w d***! W okolicach raciborza jest tak kiepski zasieg, ze szok! Rozmowy ciagle przerywa... Ogarnijcie to w koncu bo to co prezentujecie teraz to totalna porazka!!! I prosze tu nie pisac wymowek typy "trwaja prace modernizacyjne" bo te mialy sie w polowie czerwca zakonczyc, a mamy teraz prawie polowe lipca! Weżcie sie do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-07-2014 - 10:09:22
Witam. W Raciborzu i okolicach prace już się oczywiście zakończyły. W samym Raciborzu zasieg na zewnątrz budynków jest na bardzo dobrym poziomie i nie powinno być problemów. Jeśli piszesz o "okolicach" podaj proszę konkretną lokalizację - wtedy będziemy mogli sprawdzić zasięg dokładnie. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
t-trash
09-07-2014 - 11:25:22
@ Konsultant T-Mobile - Np.Pietrowice Wlk...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-07-2014 - 12:19:20
Witam. Niestety w Pietrowicach zasięgu 3G nie ma. Sugeruję zmianę trybu pracy sieci na 2G. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
t-trash
09-07-2014 - 12:31:33
@ Konsultant T-Mobile - noo rzeczywiscie nie ma... a to 3g ktore pojawia mi sie obok "zasiegu" to sobie chyba markerem dopisalem...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-07-2014 - 12:38:26
Witaj. Oczywiście przy sprzyjających warunkach może Ci się pojawić 3G na aparacie, ale jek słusznie stwierdziłeś nie daje to stabilnego działania. Tak, jak napisałem poprzednio w tej lokalizacji nie gwarantujemy zasięgu 3G i stąd moja sugestia zmiany trybu na 2G. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
t-trash
09-07-2014 - 13:06:30
@ Konsultant T-Mobile - to ze napisalem, ze "pojawia sie" nie znaczy ze 3g mam na 5 sek a pozniej jest edge... no ale spoko.. po co ruszyc 4 litery i zabrac sie do roboty jak mozna uzytkownika zbyc kiepskimi poradami.. ZENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  (0)
Odpowiedz
dawid.9s
08-07-2014 - 23:00:28
Witam, miała nastąpić w czerwcu poprawa zasięgu w Jastrzębiu-Zdroju, niestety zasięg w całym mieście jest bardzo słaby. Przez to jest bardzo duży problem z wysyłaniem mms. Czy zasięg się jeszcze poprawi? Trwają tu jakieś prace?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-07-2014 - 09:58:41
Witam. Prace w Jastrzębiu już się zakończyły i zasieg powinien być bardzo dobry (zarówno 2G jak i 3G). Sugeruję sprawdzić kartę SIM w innym aparacie i ewentualnie zgłosić problem w Biurze Obsługi. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Bartek 84
02-07-2014 - 22:52:09
97-220 Rzeczya powiat Tomaszów mazowiecki woj łódzkie
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
02-07-2014 - 22:57:21
Dziękuję za odpowiedź. Z przykrością informuję, że na chwilę obecną nie planujemy uruchomienia zasięgu LTE w Rzeczycy. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Bartek_1984
03-07-2014 - 07:33:35
A szkoda,bo po obu stronach Pilicy są tam tereny rekreacyjne,z działkami rekreacyjnymi na których w okresie letnim jest multum ludzi, którym przydał by się szybki internet (max co tam jest to CDMA od pomarańczowego operatora,reszta operatoró ma tylko EDGE)
  (0)
Odpowiedz
Bartek_1984
03-07-2014 - 17:40:41
Poza tym nawet nie musi być to LTE,ważne, żeby było to cokolwiek szybszego niż EDGE :) Liczyłem,że uzyskane pozwolenie na UMTS to znak poprawy a tu lipa :(
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-07-2014 - 18:22:26
Witam. Sprawdziłem i tej okolicy są palny uruchomieni sieci 3G do końca tego roku (nie ma jeszcze podanych dokładnych dat), ale mimo to, w miejscowości Rzeczyca, ten sygnał będzie bardzo słaby (prawie wcale). Ewentualnie, może wówczas pomóc antena zewnętrzna, ale teraz jest jeszcze za wcześnie, żeby tak na 100% określić jaki ten sygnał będzie i czy np. antena zewnętrzna go wzmocni. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Bartek_84
02-07-2014 - 21:31:25
Witam Kiedy dokładniej planowana jest modernizacja nadajnika do UMTS w miejscowości Rzeczyca, Dz. nr 1122 nr pozwolenia MNET/11/88022/1/14 ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
02-07-2014 - 22:35:29
Witam, podaj proszę kod pocztowy lub informację w jakim powiecie znajduje się miejscowość Rzerzyca? Po otrzymaniu takiej danej udzielę odpowiedzi. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Deertamer
02-07-2014 - 18:47:43
Witam a co z województwem pomorskim?? u mnie zasieg na internet jest masakryczny caly czas 2 G a 3 wioski dalej jest już 3G mieszkam w gminie Kępice koło Słupska wieś Osowo przy zakupie obiecywano w niedługim czasie poprawe zasiegu dziękuję
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-07-2014 - 19:47:32
Witam! W Twojej lokalizacji mamy plany uruchomienia UMTS 900 we wrześniu br. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
JAW
02-07-2014 - 15:30:39
Witam, mam pytanie - skoro z powyższego tekstu wynika, że prace modernizacyjne być prowadzone głównie w nocy, a zasięg może zniknąć na maksymalnie 3 godziny, czemu od wczoraj nie mogę się z nikim skontaktować, ani nikt nie może kontaktować się ze mną? Czekam na telefon z pracy, o którą się staram, a nie mogę się nawet dowiedzieć, czy ktoś dzwonił, bo smsy powiadamiające o tym również nie dochodzą. Jak długo ma to jeszcze trwać? Przebywałam na terenie Trójmiasta, kiedy prowadziliście tam prace nad rozbudową i nigdy nie miałam problemu z połączeniem, natomiast w regionie słupskim jestem "odłączona.
  (0)
Odpowiedz
JAW
03-07-2014 - 08:04:02
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Już sama sobie poradziłam.
  (0)
Odpowiedz
mgg
01-07-2014 - 18:50:51
Witam, kiedy można spodziewać się prac modernizacyjnych na maszcie w miejscowości Studzienice (koło m. Bytów)? Wg ostatniej mapki z harmonogramem jaką znalazłem był to lipiec 2014, teraz na nowej mapce nie ma terminów tylko hasło "przed modernizacją sieci"
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
01-07-2014 - 21:29:59
Witam. Modernizacja sieci w miejscowości Studzienice rozpocznie się 07.07.2014r. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
oko
01-07-2014 - 18:41:16
A kiedy zostanie uruchomiony umts 900 w Gierałtowicach 44-186??
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
01-07-2014 - 19:24:39
Witam. W miejscowości Gierałtowice (44-186) na chwilę obecną UMTS 900 nie jest dostępny i w najbliższym czasie nie planujemy jego uruchomienia. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
tadeo52
01-07-2014 - 15:47:58
Witam. Kiedy zostanie udostępniony UMTS 900 w gminie Białogard 78-200.Proszę o mozliwie sprecyzowany termin.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
01-07-2014 - 15:58:48
Witam, UMTS 900 w miejscowości Białogard możesz się spodziewać we wrześniu bieżącego roku.
  (0)
Odpowiedz
fafu
30-06-2014 - 11:59:36
Witam otrzymałem dziś sms o następującej treści: Przez najblizsze kilka tygodni bedziemy prowadzili rozbudowe i modernizacje sieci w tym rejonie. W trakcie trwania prac moga wystapic chwilowe utrudnienia w korzystaniu z naszych uslug, za co serdecznie przepraszamy. Juz wkrotce udostepnimy dla Ciebie najnowoczesniejsza siec. Wiecej informacji na www.najlepszasiec.pl Mam w związku z tym pytanie na kiedy jest planowane zakończenie prac w moim rejonie (99-300 Gołębiew Stary)? Dodam że mam zamiar zakupić internet mobilny... Czy mam się wstrzymać z zakupem do zakończenia prac?? Z góry dziękuję za odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-06-2014 - 13:14:31
Witam. Według harmonogramu prace powinny zakończyć sie w połowie sierpnia. Co do planowanego zakupu decyzja należy do Ciebie. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
kamyx
30-06-2014 - 03:56:39
Witam kiedy będzie postawiony maszt w Łęczycy 99-100
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-06-2014 - 12:21:56
W Łęczycy prace się dopiero co rozpoczęły. Także w ciągu najbliższych czterech tygodni będziemy modernizować Łęczyckie nadajniki. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
czewa
28-06-2014 - 20:42:09
witam, kiedy skończą się problemy z zasięgiem w Częstochowie (42-202)? Od ponad 2 miesięcy nie można normalnie porozmawiać przez telefon i jest staje się to już troche uciążliwe. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-06-2014 - 11:55:43
Witam. W podanej lokalizacji prace modernizacyjne już się skończyły i nie odnalazłem na ten moment żadnej awarii, która mogłaby powodować takowe utrudnienia - skontaktuj się proszę z Biurem Obsługi w celu zgoszenia tego problemu. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
piotr75
27-06-2014 - 12:37:18
witam chcę się dowiedzieć czy w moim regionie coś będzie robione z zasięgiem ponieważ rozmowy często zrywa a z internetu mobilnego nie mogę być zadowolony mam do wykorzystania 8 gb a z tą szybkością to 1 w porywach do 2 wykorzystuje.a jak zgłaszam problem to nawet nie raczą odpisać.podaje lokalizacje i oczekuje odpowiedzi terminowej tzn.czy coś się poprawi i kiedy bo się zastanawiam nad zmianą sieci:Kamion Podgórny 96-512 MŁODZIESZYN
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
28-06-2014 - 11:16:48
Witam. W tej lokalizacji rozbudowa i modernizacja sieci rozpocznie się 07.07.2014r. Poprawa sygnału powinna być odczuwalna na początku sierpnia. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
piotr75
08-07-2014 - 15:23:57
ale mam pytanie czy to będzie faktycznie rozbudowa czyli pojawienie się nowych nadajników czy odnowa starych bo jak remont starych to zasięg się nie poprawi wiem to z doświadczenia a i co to będzie tzn czy będzie zasięg 3g lub LTE bo konsultant wczoraj dzwonił i obiecywał że tak !/?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-07-2014 - 08:38:51
Modernizacja obejmuje wymianę nadajników. Uzupełnienie o dodatkowe lokalizacje oraz optymalizacja już istniejących. Sieć 3G pojawi się po zakończeniu prac a LTE w ostatnim kwartale tego roku. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
grubcio1
22-06-2014 - 20:09:04
Witam! Na kiedy planowana jest modernizacja sieci w gminie Koczała pow Człuchów woj Pomorskie
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
23-06-2014 - 13:27:02
Witam. Modernizacja sieci w gminie Koczała rozpocznie się 14.07.2014r. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Natalia222
19-06-2014 - 17:53:02
Kiedy będzie zasięg 3G w okolicach Częstochowy? Chodzi o Zawadę w gminie Kamienica Polska. W samej Częstochowie jest 3G ale na Zawadzie 2G.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
19-06-2014 - 18:48:42
Witam. W miejscowości Zawada, poziom sygnału 3G jest na bardzo niskim poziomie. Na chwilę obecną, niestety nie planujemy poprawy. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
plonkafilip
18-06-2014 - 19:25:17
Witam. Od dlugiego czasu mieszkancy Krakowa z osiedla Kliny Zacisze, okolice ulicy Wicherkiewicza borykaja sie z KOMPLETNYM brakiem sygnalu. Po rozmowie z Panami z UKE okazalo sie, ze nadajnik umiejscowiony na wiezy cisnien w Skotnikach, ktory obslugune nasz region, jest wylaczony z powodow jakichs zaklocen. Czy jest mozliwosc i jezeli tak to gdzie - zlozyc pismo/prosbe o poprawe sygnalu na tym osiedlu. Sprawa jest bardzo pilna, praktycznie nikt nie moze korzystac z uslug Tmobile.Czasami pojaiwa sie zasieg 2g. Na rekalamacje zlozona w BOA przychodzi odpowiedz, ze wg T-mobile zasieg jest na poziomie zadowalajacym...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
19-06-2014 - 10:32:42
Witam, w takiej sytuacji proponuję kontakt z BOA 602900000. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
plonkafilip
20-06-2014 - 00:19:34
@ Konsultant T-Mobile - BOA zlewa sprawe, gdyby tak nie bylo nie szukalbym pomocy/odpowiedzi tutaj...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
21-06-2014 - 12:08:01
Witam. W podanej lokalizacji nie ma żadnych awarii zgłoszonych, zasięg jest zapewniony nie tylko przez wymieniony przekaźnik - jedyne, co mogę zasugerować to wysłanie pisma do T-Mobile. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
plonkafilip
23-06-2014 - 22:05:29
Jest Pan pewie , ze nadajnik na wiezy cisnien dziala prawidlowo i jest skierowany w strone omawianego osiedla?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
24-06-2014 - 17:22:58
Witam. W podanej lokalizacji nie ma aktywnych problemów globalnych z nadajnikami naszej sieci. Tak więc okoliczne nadajniki działają prawidłowo. W razie dalszych problemów z zasięgiem sugeruję zgłosić sprawę do nas pisemnie. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
owsiaklg
18-06-2014 - 18:43:51
Potwierdzam działanie LTE w Słupsku !!! 46.71 up 14.95 nie wiem czy to na stałe czy tylko testy, ale na 11 Listopada na wieżowcach kręcą się fachmani :):)
  (0)
Odpowiedz
plonkafilip
18-06-2014 - 17:32:43
Witam. Od dlugiego czasu mieszkancy Krakowa z osiedla Kliny Zacisze, okolice ulicy Wicherkiewicza borykaja sie z KOMPLETNYM brakiem sygnalu. Po rozmowie z Panami z UKE okazalo sie, ze nadajnik umiejscowiony na wierzy cisnien w Skotnikach, ktory obslugune nasz region, jest wylaczony z powodow jakichs zaklocen. Czy jest mozliwosc i jezeli tak to gdzie - zlozyc pismo/prosbe o poprawe sygnalu na tym osiedlu. Sprawa jest bardzo pilna, praktycznie nikt nie moze korzystac z uslug Tmobile.Czasami pojaiwa sie zasieg 2g. Na rekalamacje zlozona w BOA przychodzi odpowiedz, ze wg T-mobile zasieg jest na poziomie zadowalajacym...
  (0)
Odpowiedz
Ron45
18-06-2014 - 12:26:00
Witam. Kiedy zostanie udostępniony UMTS 900 w gminie Szadek (98-240). Proszę o możliwie sprecyzowany termin.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-06-2014 - 12:30:19
Do końca czerwca tego roku UMTS 900 zostanie uruchomiony. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
d.gorlak
17-06-2014 - 11:58:41
Droga redakcjo, jak jest z zasięgiem w miejscowości Banino (chodzi konkretnie o granicę Banina z Pępowem)? Od dobrego tygodnia ewidentnie coś się stało z zasięgiem, rzadko kiedy można go złapać.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-06-2014 - 12:38:03
Nie ma odnotowanych żadnych problemów w tej lokalizacji. Zadzwoń, proszę do BOA i opisywane zdarzenie zostanie zweryfikowane. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Młynarz
16-06-2014 - 22:59:50
Pięknie napisane trzy godziny a tu proszę dziś tj. 16 czerwca miejscowość Bielsk całkowity brak usług na telefonie stacjonarnym godzinach 9-15 a w tych samych godzinach internet i telefon komórkowy sporadycznie łapał sieć. Zero kontaktu z klientani nikt nie mógł się dodzwonić do zakładu i jak tu prowadzić biznes jakby nie można było prowadzić prac nocą i ewentualnie powiadomić wcześniej o utrudnieniach. Oj mizetota narazie żółta kartka. Ciekaw jestem czy z tego tytułu bedą jakieś rabaty?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-06-2014 - 08:14:23
Witam. W trakcie procesu modernizacji sieci staramy się informować o harmonogramie prac, jednak nie zawsze można przewidzieć wszystkie działania. Niemniej zdecydowanie prponuję kontakt z Biurem Obsługi, gdzie zostaniesz poinfrmowany o statusie modernizacji i zapewne otrzymasz stosowną rekompensatę. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
240924
16-06-2014 - 15:20:21
A u mnie w Benenardzie nieopodal Żyrardowa jak było 2G tak jest do tej pory.
  (0)
Odpowiedz
240924
16-06-2014 - 15:22:54
@240924 - Jestem ciekawy kiedy w Benenardzie będzie też 3G jak w Warszawie
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
16-06-2014 - 16:31:10
Witam. W miejscowości Benenard, modernizacja sieci rozpocznie się 14.07.2014r. Po zakończeniu prac, powinien być dostępny zasięg sieci 3G. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
16-06-2014 - 16:31:59
Witam. W miejscowości Benenard, modernizacja sieci rozpocznie się 14.07.2014r. Po zakończeniu prac, powinien być dostępny zasięg sieci 3G. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
bea77
16-06-2014 - 14:37:46
Witam Od tygodnia nie mam zasięgu (dokładnie cała wioska) 77-143 Studzienice powiat bytowski woj.pomorskie Co sie dzieje i kiedy w końcu odzyskam łączność ze światem ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
16-06-2014 - 16:29:02
Witam. Na chwilę obecną w miejscowości Studzienice mamy przejściowe problemy z siecią. Aktualnie nasi technicy pracują nad jak najszybszym rozwiązaniem tej sytuacji, lecz nie jestem jeszcze w stanie podać dokładnej daty zakończenia tych prac. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
misio80
15-06-2014 - 19:36:57
Witam. Kiedy można spodziewać się uruchomienia sieci UMTS900 w Warszawie?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
16-06-2014 - 07:46:30
U900 zostanie udostępniony w Warszawie do końca sierpnia tego roku. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
misio80
16-06-2014 - 19:36:48
@ Konsultant T-Mobile - dziękuję, trzymam za słowo!
  (0)
Odpowiedz
kata183
13-06-2014 - 11:53:14
Ale boa od 03.05.14 ciągle odp tak samo i ciągle jest człowiek zbywany a ja dzwonie i za miesiąc maj zamiast zapłacić rach. Tak jak zawsz 170 zł to dostałam do zapłaty 230 zł i ciągle wymyślanie ja mam waszej sieci t-mobile już dość jak była era to człowiek nie musiał się prosic tylko szybko był załatwiany a wy tylko płac rachunki a jak coś nie działa z waszej winny to my abonamencji mamy się bujać byłam z erą 8 lat a takich cyrków nie odwalała jak wy
  (0)
Odpowiedz
kata183
13-06-2014 - 09:40:49
Proszę o odpowiedz kiedy w końcu zostanie naprawiona usługa mms w moim tel bo nie mam jej od 03.05.14 wielokrotnie było zgłaszane ostanie zgłoszenia to 28.05.14 i 07.06.14 zostały bez odp choć macie 60 h na naprawę a ja ponad miesiąc już nie mogę wysyłać ani odbierać
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-06-2014 - 10:19:27
W tej sprawie skontaktuje się proszę z BOA. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
krykra76
12-06-2014 - 20:43:11
Witam. Dostałem sms informujący o planowanych pracach w celu modernizacji sieci. Czy to wpłynie na jakość połączeń zwłaszcza wewnątrz budynków? Mieszkam w Machowinie, gdzie zasięg t- mobile jest "słaby"- w domu to już dramat. Planowałem przenieść numer do Orange- bo ci mają zasięg znakomity. Czy konsolidacja sieci oznacza dla mnie możliwość korzystania z nadajnika orange?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-06-2014 - 10:42:53
Prace mogą powodować tymczasowe problemy z działaniem usług. Po ich zakończeniu zasięg się polepszy. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
piotrbiblis0
10-06-2014 - 21:03:51
Otrzymałem SMS z informacją o modernizacji sieci. Czy to oznacza, że mogę spodziewać się 3g? Rzechcino, gmina Potęgowo (76-230)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-06-2014 - 21:36:49
Witam. Jak najbardziej. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
piotrbiblis0
11-06-2014 - 06:14:17
@ Konsultant T-Mobile - Czekam niecierpliwie. To lepszy bonus niż dodatkowe minuty w pakiecie.
  (0)
Odpowiedz
wla13
04-06-2014 - 23:55:57
Ja osobiście mam dosyć tego zamieszania które wprowadziła sieć t-mobile od miesiąca już nie mogę wysyłać mms ani nie odbieram gdy zgłosiłam pierwszy raz to powiedziano mi ze mam złe ustawienia potem było że zgłoszenie do informatyków po 2 dniach odp.że naprawione ale dalej nic więc dzwonię znów na boa a tam słyszę że mam wyłączyć tel na minimum 9 h ale ja prowadzę firme ale wyłączyłam na noc i co i nic dalej problem ja mam wiec kolejny konsultant wpad na genialny pomysł że mam starą kartę sim wymieniłam i zapłaciłam i co dalej nic więc następny znowu zgłosił do inf. To było28.05.14r i do dnia dzisiejszego zero odpowiedzi a problem jak był tak jest a za chwile bedzie trzeba zapłacić rach. tylko za co jak umowa jest jedno znaczna że pełen dostęp do mms,sms,rozmowy wych. przych.internet i za co ja mam zapłacić jak mam połączenia przerywane a więcej czasu to tel szuka zasięgu mms niemam wcale int.prawie nie działa w tel.i na dodatek ciągłe wasze gadki o sciąganiu ustawień niszczy mi tel. Bo zaczyna się zawieszać więc weście się do rozwiązywania problemów bo to przy prowadzeniu firmy i życia codziennego jest uwłaczające
  (0)
Odpowiedz
Lniano
03-06-2014 - 11:04:06
Mam pytanie dotyczące zasięgu i działania sieci w miejscowości Lniano, woj. kujawsko-pomorskie. Od co najmniej piątku 30 maja 2014 roku nie działają telefony, tzn. jest sygnał połączenia, niby szuka odbiorcy, a potem przerywa połączenie bez żadnego komunikatu typu "abonent czasowo niedostępny", i nawet później nie przychodzi sms od Operatora, że ktoś chciał się z tobą połączyć. prosimy o pilną weryfikację co jest z siecią, gdyż nawet do karetki ciężko się dodzwonić? A w końcu płacimy abonament czy nam zwrócicie pieniądze za brak usług?
  (0)
Odpowiedz
mati24
03-06-2014 - 12:06:26
@Lniano - Nikt nie zwróci pieniędzy. Ja brak Internetu i notoryczne zrywanie połączeń mam od końca czerwca 2013 i nikt się tym nie interesuję. Po wielokrotnych mydleniach oczu przez konsultantów dostałem rabat 8 zł co i tak mi Internetu i nie zrywanych połączeń nie zwróciło. Konsultant T-mobile który tutaj odpowiada omija mój temat bo jest niewygodny. I gdzie jest ta najlepsza sieć i obsługa Panie konsultancie. Pozdrawiam i nie liczę na żadną odpowiedź bo i tak się nie doczekam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 08:33:19
Mati nie pomijamy żadnych tematów. Każda sprawa jest dla nas ważna. Jeżeli problemy, które opisałeś nadal występują to skontaktuj się z Biurem Obsługi Abonenta pod nr 602900000. Opisz dokładnie sprawe, będzie ona ewentualnie przekazana dalej do techników. Nie napisałeś żadnych informacji czy było to sprawdzane. Zweryfikują pracę nadajników i będziemy wiedzieć więcej. Nie ma takiej możliwości, że przez rok! nasza sieć nie działa. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
mati24
05-06-2014 - 15:50:41
@ Konsultant T-Mobile - @ Konsultant T-Mobile - Miasto to Piotrków Trybunalski. Konsultanci z którymi się wielokrotnie kontaktowałem za każdym razem mówią że trzeba czekać do modernizacji bo w tej chwili nie ma możliwości aby z tym coś zrobić. Jeden z konsultantów z prawdziwą szczerością powiedział że zasięg jest ale dwie ulice dalej po czym przeprosił mnie za to że tego zasięgu tu nie ma i zaproponował napisanie reklamacji. Reklamacja została uwzględniona i dostałem 25% (8 zł) rabatu na internet prze 6 okresów rozliczeniowych oraz informację że modernizacja będzie w 1 kwartale 2014. Pierwszy kwartał minął mamy czerwiec rabat się skończył mamy czerwiec a internetu nie ma. Miasto w którym próbuję korzystać z najlepszej sieci jak to piszecie wszędzie to Piotrków Trybunalski. Dalsze szczegółowe informację mogę przekazać ale jak Konsultant T-mobile poda jakiś sensowny kontakt a nie kierowanie do BOA pod nr 602900000 bo tam nie ma po co dzwonić.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź cytując Konsultanta T-Mobile :„nie pomijamy żadnych tematów”.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
06-06-2014 - 10:18:57
Witaj. Mogę jedynie zasugerować kontakt z Biurem Obsługi lub infolinią Blueconnect pod numerem 600600600. Co do modernizacji to rozpoczynamy ją w Piotrkowie i okolicach w drugiej połowie lipca. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
mati24
06-06-2014 - 11:27:04
@ Konsultant T-Mobile - Zadzwonię i opiszę to czego się dowiedziałem. Nie oczekuję po tej rozmowie niczego. Konsultant powie pewnie że trzeba czekać albo przeprowadzić się dwie ulice dalej aby internet działał. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 13:40:35
W miejscowości Lniano mogą występować obecnie problemy z dostępem do usług. Zadzwoń, proszę do BOA a otrzymasz stosowny rabat z tego tytułu. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Yaro
28-05-2014 - 19:30:34
Prosze o informacje kiedy nastąpi modernizacja sieci w gminie Witonia 99-335 ,oraz gminie Krzyżanów 99-314 ,czy planowany jest dla tych gmin UMTS . Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
28-05-2014 - 22:55:36
Zarówno w gminie Witonia oraz Krzyżanów prace rozpoczniemy na przełomie czerwca-lipca, a technologii UMTS można się spodziewać w sierpniu. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Orsonix
27-05-2014 - 15:58:48
Witam! Bedzie może budowany nośnik w okolicach Gizalek ?.W obecnej chwili predkosc internetu nie przekracza 20kb/s . Sieć 2g . A bedzie 3g ? Prosze o szybka odpowiedz ;]]
  (1)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
27-05-2014 - 22:17:44
Na chwilę obecną nie planujemy budowy nadajnika w tej lokalizacji. Niestety również nie mamy w planach wdrożenia technologii 3G w najbliższym czasie. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
bogdan00
26-05-2014 - 15:10:46
kiedy 3g bedzie w Parzymiechach pow kłobuck
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
26-05-2014 - 21:00:43
W miejscowości Parzymiechy trwa obecnie optymalizacja sieci, więc zasięg sieci 3G powinien być już niebawem dostępny. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Darek L.
23-05-2014 - 09:07:29
Witam. Ciekawe czy jest się w stanie cokolwiek zmienić z zasięgiem w Zdzieszowicach (Stare Osiedle) nadal jest koszmar, zresztą był i chyba tak zostanie. Bo w cuda ze strony sieci już nie wierzę. Były długoletni. W taki przypadku bez powrotu.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
24-05-2014 - 09:01:12
Witam. Pragnę poinformować, że w Zdzieszowicach planujemy uruchomić UMTS 900, w lipcu tego roku. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Pasweł Sz.
17-05-2014 - 23:32:17
Witam tak rozbudowali te nadajniki, że zasięg mi spadł do połowy oraz pogorszyła się jakość rozmów. W domu kiedyś miałem H+ w tej chwili tylko EDGE żałosne a na dodatek po jakimś czasie dzwoni Pani z propozycją mobilnego internetu paranoja. Pozdrawiam ludzi z Żurawicy koło Przemyśla może gdzieś ten sygnał jest ale nie na głównej krzyżówce. Na koniec dodam tylko iż kupiłem starter z Plusa aby sprawdzić jakość tego operatora i tu zaskoczenie H+ pełen zasięg gdybym tylko mieszkał na górce to bym wzioł ten LTe . Pozdrawiam zmodernizowane nadajnika z T-mobile
  (0)
Odpowiedz
6rzesiek
08-05-2014 - 12:46:17
A kiedy będzie dostępne 3G dla gminy Mycielin, pow. Kaliski, woj. Wielkopolskie Miałem okazję testować Wasz internet na obszarach zmodernizowanych. WoW to jest MEEEGAAA prędkość! Przyspieszył i to bardzo. Tak trzymać T-Mobile! Zależy mi na HSPA+, ponieważ Neostrada maksymalnie może zapewnić mi 0,9Mbps (wg. techników TP) Chodzi mi o stacje w Bogusławicach. Dostaliście tam pozwolenie MNET/11/67377/1/14. I jszcze jedno pytanie. Jak będzie wyglądało LTE w T-Mobile. Każdy (przynajmniej prawie każdy) nadajnik będzie obsługiwać LTE? Jakie prędkości można u Was uzyskać?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-05-2014 - 13:47:58
Modernizacja sieci na tym obszarze zakończy się lada chwila - trwa już optymalizacja. U900 będzie uruchomione najpóźniej na początku lipca. Jeśli chodzi o LTE to nie każdy nadajnik będzie posiadał infrastrukturę LTE. Na chwilę obecną nie mamy takze informacji o prędkościach - trwają testy, proponuję śledzić informacje na naszych stronach.
  (0)
Odpowiedz
anzom
07-05-2014 - 21:48:37
Jesienią pytałem o 3G w Nowym Prażmowie ul, Leśna (położenie 20st 58' 48,32" wsch. 51st 57' 37,32"). Dostałem odpowiedź, że kończycie modernizację i będzie 3G. Jest maj a na moim ruterze ZTE MF60 pojawia się wymiennie napis 2G lub 3G ale moc sygnału jest zerowa i nie ma wcale łączności.Już lepiej było w zeszłym roku bo działał bardzo wolno ale działał. Kiedy nastąpi poprawa na zgodność pokazywaną mapą. Oby szybciej niż mi się zakończy umowa. Proszę o odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-05-2014 - 11:07:33
Witaj. Modernizacja faktycznie się zakończyła, ale w tej lokalizacji do końca sierpnia 2014 roku wdrożymy jeszcze U900, więc działanie Internetu zdecydowanie się poprawi. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
anzom
08-05-2014 - 17:23:40
Czekanie do sierpnia to trochę irytujące. A czy w Nowym Prażmowie będzie budowana nowa stacja na którą mieliście pozwolenie trzy lata temu bo to położenie jest bardzo odległe od wszystkich stacji więc sygnał jest nie tylko dla internetu ale i rozmów nie wystarczający? Odbiór w budynku jest prawie nie możliwy.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-05-2014 - 17:41:50
Witam serdecznie !!! Na chwilę obecną nie planujemy uruchomienia nadajnika w miejscowości Nowy Prażmów. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
anzom
09-05-2014 - 21:59:39
@ Konsultant T-Mobile - Szkoda.To chyba stracicie trochę abonentów z tego rejonu.
  (1)
Odpowiedz
MYSZA1982
07-05-2014 - 15:22:15
WITAM JUŻ TRZECI DZIEŃ NIE MOGĘ WYKONYWAĆ POŁACZEŃ CO SIĘ DZIEJE? MIESZKAM W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM. POZDRAWIAM
  (0)
Odpowiedz
MYSZA1982
07-05-2014 - 15:25:39
@MYSZA1982 - AHA I JAK DŁUGO TO JESZCZE POTRWA?????
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-05-2014 - 17:44:56
Witam serdecznie !!! Na chwilę obecną w Wodzisławiu Śląskim trwa optymalizacja sieci, co może powodować miejscowe utrudnienia z wykonywaniem i odbieraniem połączeń. Ta niekomfortowa sytuacja nie potrwa już długo, niebawem optymalizacja sieci zostanie zakończona. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Panifoxa
07-05-2014 - 15:04:41
Witam, już trzeci dzień mam problem z brakiem internetu stacjonarnego, mieszkam w Dobrej koło Strykowa. Rozumiem, że to z powodu modernizacji, więc proszę o podanie - kiedy internet zacznie działać sprawnie ? Mobilny też działa gorzej, było połączenie z siecią UMTS, teraz ledwo, ledwo EDGE...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-05-2014 - 16:09:55
Witam serdecznie!!! Modernizacja sieci dotyczy tylko i wyłącznie usług mobilnych i nie ma najmniejszego wpływu na funkcjonalność Internetu Stacjonarnego. W miejscowości Dobra, na chwilę obecną nie mamy stwierdzonych żadnych awarii sieci, ani nie prowadzimy tam prac, które mogłyby wpłynąć na działanie Internetu Stacjonarnego. W związku z powyższym, sugeruję kontakt z BOA (602900 z tel. T-Mobile lub 602900000 z tel. innej sieci), gdzie konsultant dokładnie zweryfikuje w czym jest problem i jeśli zajdzie potrzeba, to sporządzi i wyśle zgłoszenie do działu technicznego. Natomiast jeśli chodzi o usługi mobilne, to na chwilę obecną mogą jeszcze występować utrudnienia, ponieważ przez cały czas jest prowadzona w tym rejonie, optymalizacja sieci. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
6rzesiek
04-05-2014 - 10:47:02
A kiedy będzie dostępne 3G dla gminy Mycielin, pow. Kaliski, woj. Wielkopolskie Miałem okazję testować Wasz internet na obszarach zmodernizowanych. WoW to jest MEEEGAAA prędkość! Przyspieszył i to bardzo. Tak trzymać T-Mobile! Zależy mi na HSPA+, ponieważ Neostrada maksymalnie może zapewnić mi 0,9Mbps (wg. techników TP) Chodzi mi o stacje w Bogusławicach. Dostaliście tam pozwolenie MNET/11/67377/1/14. I jszcze jedno pytanie. Jak będzie wyglądało LTE w T-Mobile. Każdy (przynajmniej prawie każdy) nadajnik będzie obsługiwać LTE? Jakie prędkości można u Was uzyskać?
  (0)
Odpowiedz
trebor_b
03-05-2014 - 20:50:19
Od ponad miesiąca nie mam wcale zasięgu w budynku a miałem dobry miejscowość Bzie koło Jastrzębia-Zdrój . Czy wiadomo kiedy będzie lepiej czy już tak zostanie . pozdrawiam trebor_b
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
06-05-2014 - 09:19:00
Witaj. W chwili obecnej kończone są już prace modernizacyjne na terenie Jastrzębia Zdroju. Po ich zakończeniu w drugiej połowie maja odczuwalna będzie poprawa zasięgu. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
trebor_b
07-05-2014 - 12:31:00
@ Konsultant T-Mobile - dziękuje bardzo z odpowiedz i pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
1101
29-04-2014 - 11:05:44
Znudziło mi się wydzwanianie do biura obsługi , niekompetencja i arogancja "PANIENEK "które na niczym się nie znają i nie mają żadnych kompetencji.Mydlenie oczu o 60 godzinach w czasie których nic się nie dzieje.Kiedy skończyła się ERA i wzięła ślub z T-Mobile wszystko związane z zasięgiem legło w gruzach jest GORZEJ , JESZCZE GORZEJ , JESZCZE GORZEJ - CZYLI KLAPA.Ostatnio naciągnięto mnie na przedłużenie umowy i chyba pójdę z tym do sądu. Z pozdrowieniami długoletni klient może niedługo w innej sieci
  (0)
Odpowiedz
anika
25-04-2014 - 10:02:27
witam obecnie jestem na uk i od wczoraj rana nie mam zasiegu ani ja nie moge dzwonic ale i do mnie sie nie dodzwaniaja brak sieci nie wiem ile to jeszcze potrwa? co jest w ogole z ta siecia?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
25-04-2014 - 10:23:38
T-mobile Polska ma dobry zasięg, ale nie aż tak by sięgał on do UK. Przebywając na roamingu korzystasz z sieci lokalnego operatora. Proponuję, po pierwsze w ustawieniach telefonu wybrać ręcznie innego operatora, po drugie skontaktować się z BOA (+48602900000)i upewnić się czy Twój numer nie został zablokowany. Można jeszcze sprawdzić kartę SIM w innym telefonie – może to wina sprzętu. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Krzysiek338
25-04-2014 - 02:00:59
Witam. Chciałbym sie dowiedzieć kiedy będzie skończona modernizacja sieci w Godowie kolo jastrzębia zdroju? Bo na mapie zasięgu wyswielane jest ze w trakcie.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
25-04-2014 - 08:21:17
UMTS900 w Godowie ma być dostępne na początku lipca. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
kasss
24-04-2014 - 16:30:05
Witam, czy w Sulejówku k/Warszawy poprawi się zasięg sieci, do tej pory nie da się rozmawiać przez telefon, albo nikt mnie nie słyszy, albo jak już uda mi się złapać zasięg rozłącza mnie, w szczególności na Placu Czarnieckiego, czy zmieni się to kiedyś?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
25-04-2014 - 08:02:27
Według nas zasięg w Sulejówku jest dobry i stabilny. Jeżeli odczuwasz problemy to proponuję kontakt z telefonicznym biurem obsługi w celu zgłoszenia indywidualnego problemu. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
pokrzywa
23-04-2014 - 20:04:56
Warszawa ( Bielany) jakość nijaka. Minuta jest internet a potem przerwa 10 i bolee minut.. I tak w kółko. TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gorzej nie było.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
23-04-2014 - 20:30:01
W takim przypadku sugeruję zmienić tryb pracy sieci na tylko 3G a w przypadku dalszych problemów proszę o kontakt z Biurem Obsługi Abonenta celem przesłania zgłoszenia do działu technicznego. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
stomqx
19-04-2014 - 00:38:14
Witam! Chciałbym zapytać kiedy nastąpi poprawa zasięgu w miejscowości Goszczyn (woj. mazowieckie, pow. Grójec, gm. Goszczyn)? W tej miejscowości bardzo ciężko jest nawet wykonywać połączenia w sieci 2G wewnątrz budynków... Mieszka tu prawie 1tys osób...
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-04-2014 - 10:52:00
Nie planowaliśmy w najbliższym czasie rozbudowy infrastruktury na tym obszarze. Prosimy jednak o kontakt w tej sprawie z BOA, w którym konsultant przyjmie zgłoszenie i przekaże je do naszych techników abyśmy uwzględnili ten obszar w planach rozbudowy sieci. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
spioch132
14-04-2014 - 21:47:01
Witam chciał bym zapytac kiedy poprawi sie zasieg w miejscowosci Sierzchów woj łódzkie gm.Bolimów pow. Skierniewicki obecnie jest tylko gprs
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
17-04-2014 - 11:06:38
Pierwsze oznaki poprawy powinny być widoczne do 2014-08-18. Największa jednak poprawa, szczególnie jeśli chodzi o transmisję danych powinna nastąpić z końcem sierpnia 2014 wraz z wdrożeniem na tym terenie U900 (czyli 3G działającego w częstotliwości wykorzystywanej przez 2G - innymi słowy prędkość transmisji danych 3G będzie dostępna przy wykorzystaniu technologii 2G). Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
uzytkowniknetu
06-04-2014 - 11:14:06
WOW!!!! Jestem w szoku po dwóch dniach braku internetu mobilnego predkośc wzrosła 10 razy. To rozumiem jestem mega zadowolony :) Pozdrawim powiat brzeski
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
06-04-2014 - 23:12:37
Bardzo się cieszymy! :) Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
remigiusz.ogrodnik.9
03-04-2014 - 14:33:14
Witam serdecznie mamy pytanie czy w miejscowości Białokosz woj. Wlkp. zostanie poprawiony zasięg telefonu nie marzymy o internecie mobilnym tylko o swobodnym korzystaniu z telefonu w obecnej sytuacji biegamy po ogrodzie, ulicy szukając zasiegu
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
06-04-2014 - 23:06:01
Ostatnią fazą modernizacji jest wprowadzenie UMTS 900, które w Państwa rejonie nastąpi w ostatnich dniach lipca tego roku. Jeśli od początku sierpnia sytuacja nie ulegnie poprawie prosimy o zgłoszenie sytuacji w BOA. Być może konieczna okaże się dodatkowa optymalizacja sieci. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
krysia2222
02-04-2014 - 13:28:35
Witam. Mieszkam w Łosiowie w pow .brzeskim na opolszczyżnie. Zasięg internetowy jest tu absurdalny .miejscowość jest jakby w niecce a dookoła zasłania park ,bloki i w tej chwili prędkość pobierania mam 110kb a wysyłania 48. Chyba to jest śmieszne, w tej chwili wchodzą z przewodami światłowodowymi i być może prędkość się zwiększy i będzie normalny internet bo na Was to nie ma co liczyć. A może coś zmienicie i na ile ?. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz
Natalia22
01-04-2014 - 12:38:18
Witam, czy na terenie Zawady, koło Częstochowy będzie kiedyś internet 3G? Gdy jestem w Częstochowie jest super, bo mam zasięg 3G, ale w domu(czyli na Zawadzie) znowu jest 2G, a wtedy internet jest bardzo wolny. Zróbcie coś, proszę, bo stracicie klientów.
  (0)
Odpowiedz
LikeMe
28-03-2014 - 17:25:18
Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy na terenie miejscowości Stare Łysogórki (woj. zachodniopomorskie) są przeprowadzane jakieś prace? Od nie dawna nie ma tu zasięgu 3G (wcześniej przeprowadzono tu modernizacje i zasięg 3G był osiągalny). Bardzo proszę o szybką odpowiedź. :)
  (0)
Odpowiedz
Łukasz
27-03-2014 - 17:52:16
Witam, Czy na terenie miejscowości Górażdże (woj. opolskie) sieć T-Mobile będzie miała zasięg 3G szczególnie wewnątrz budynków? Mam Internet w tej sieci i niestety korzystanie z niego jest niemożliwe. Nawet zasięg 2G jest mizerny. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
02-04-2014 - 10:19:56
Na połowę lipca 2014 zaplanowaliśmy na tym obszarze uruchomienie UMTS900, czyli jakości 3G dostępnej za pośrednictwem sieci 2G. Nie jesteśmy w stanie dać gwarancji, że po zakończeniu wszystkich prac, wewnątrz budynków będzie dostępne 3G (zależy to między innymi od konstrukcji budynku, propagacji fal radiowych), natomiast dążymy właśnie do tego, by było dostępne. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
andi75
25-03-2014 - 22:08:23
Witam. Na jakim etapie sa prace modernizacyjne w Warzowicach (43-254) woj. slaskie
  (0)
Odpowiedz
Rafi 34567
25-03-2014 - 10:08:12
Osiecznica słaby 3G po rozbudowie awaria nadajnika czy problem sieci
  (0)
Odpowiedz
typosz
24-03-2014 - 14:26:32
Witam. Dostałem sms z informacją rozbudowy sieci w moim regionie. Mieszkam w Otmuchowie 48-385. Czy jest szansa dobą sieć 3G w tym regionie ? Bardzo jej tutaj brakuje. Pozdrawiam Typosz
  (0)
Odpowiedz
simi
24-03-2014 - 14:00:51
Na jakim etapie są prace modernizacyjne w Gaszowicach, woj. śląskie. Kiedy można spodziewać się 3G??
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
25-03-2014 - 15:39:17
Aktualnie trwa tam optymalizacja, którą mamy nadzieję zakończyć do 2014-04-04, a całość prac do 2014-04-21. Po tej dacie powinna być odczuwalna zwiększona dostępność 3G. Dodatkowo w drugiej połowie lipca 2014 planujemy uruchomienie na tym obszarze UMTS900 (jakość sieci 3G dostępna w 2G) o zasięgu porównywalnym do sieci 2G. Zakładamy, że od sierpnia komfort korzystania z sieci 3G (UMTS2100 i UMTS900) ulegnie diametralnej poprawie. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
simi
27-03-2014 - 07:53:18
@ Redakcja T-Mobile Trendy - Z nadajnika w Gaszowicach do tej pory działa tylko 2G, 3G nigdy nie było
  (0)
Odpowiedz
simi
17-06-2014 - 09:01:53
@ simi - Pojawił się zasięg 3G. Czy UMTS900 z nadajnika w Gaszowicach został już uruchomiony??
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-06-2014 - 11:20:26
Tak UMTS 900 już działa w tej lokalizacji. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
mamja
23-03-2014 - 20:36:57
Awaria sieci na przełomie lutego i marca br. Mieszkam na osiedlu Łódź Chojny Do tej pory internet działał bardzo dobrze ( mam jeden na kartę a drugi w ramach abonamentu) Szybkość przepływu danych do 2,5 Megabita/sek w porywach 3 Teraz max 350-400 kbitów ale najczęściej do 140-160 nie mówiąc już o tym że są spadki do kilkuset bitów/sek Kilkakrotnie zgłaszałem sprawę operatorowi oto odpowiedzi 1. Od strony operatora nie widać spadku szybkości ale sprawdzałem kilkakrotnie speed testem i wyniki odpowiadają temu co stwierdziłem ( pierwsza próba zwalenia odpowiedzialności na klienta ) 2. Ma pan zawirusowany komputer ( komputery sprawdzone kilkoma programami antywirusowymi i rescue dyskami brak wirusów ) to próba nr 2 zwalenia winy 3. Zmienił pan miejsce ustawienia komputera- nie zmieniłem. Kupiłem karty playa i plusa. Play do 1,2 mbita/sek Plus 700-800 kbita/sek Jestem zażenowany brakiem fachowości pracowników T Mobile i próby zatuszowania tego bezczelnością W chwili gdy to piszę max szybkość 300 kbita/sek
  (0)
Odpowiedz
wojtlik
20-03-2014 - 19:15:51
Witam Dzisiaj dostałem wiadomość o modernizacji sieci w mojej okolicy ( 47-330 Zdzieszowice,woj. opolskie ) zasięg jest bardzo dobry. Kiedy mogę spodziewać się zasięgu 3G ? Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
24-03-2014 - 11:04:39
Prace na tym obszarze planujemy zakończyć do 30.04.2014 po tym czasie spodziewamy się, że całe Zdzieszowice znajdą się w zasięgu sieci 3G. Dodatkowo w połowie sierpnia tego roku planujemy uruchomienie na tym obszarze UMTS900 (jakość sieci 3G dostępna w 2G) o zasięgu porównywalnym do sieci 2G. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
lupo
20-03-2014 - 16:24:51
Witam: Proszę o informację kiedy w Jankowicach (k.Rud )będzie postawiony nadajnik bo z zasięgiem to katastrofa a nadajnik miał będze postawiony parę lat temu i projekt umarł śmiercią naturalną. Za odpowiedz dzięki.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
24-03-2014 - 11:05:34
Aktualnie na tym terenie trwają prace modernizacyjne. Ich założeniem jest właśnie wzrost poziomu sygnału. Prace planujemy zakończyć do 21.04.2014 i liczymy, że w ich wyniku zdecydowanie poprawi się między innymi zasięg. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Hendryk
17-03-2014 - 10:37:15
Witam, uprzejmie proszę o informację, kiedy i czy będą prowadzone prace w miejscowości Łąka Prudnicka (k. Prudnika). Czy istnieje szansa na poprawę zasięgu 2G przy ul Głuchołaskiej (w jej centralnej części) a jeżeli tak, czy będzie możliwe korzystanie z internetu 3G (a może 3G+) w tym rejonie. W chwili obecnej możliwość rozmowy w domu jest znikoma , natomiast koło domu - zależne od miejsca. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-03-2014 - 13:30:10
Prace modernizacyjne rozpoczynamy na tym obszarze w ostatnich dniach marca 2014. Spodziewamy się między innymi w Łące Prudnickiej wyraźnego wzrostu poziomu sygnału 3G zarówno na zewnątrz budynków jak i wewnątrz. Dodatkowo w połowie lipca tego roku planujemy uruchomienie na tym obszarze UMTS900 (jakość sieci 3G dostępna w 2G) o zasięgu porównywalnym do sieci 2G. Wszystkie te działania powinny zdecydowanie poprawić komfort korzystania z naszych usług na całym tym obszarze. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
oes
13-03-2014 - 21:34:49
Od poniedziałku mam problemy z 2 telefonami w Waszej sieci. Zgłaszam je od wtorku, efekt zerowy. Dosyć mam rozmów z BOK, chcę wreszcie odbierać telefony od klientów i ich słyszeć lub chcę by oni mnie słyszeli
  (0)
Odpowiedz
bracik001
11-03-2014 - 19:08:25
Witam chciał bym się dowiedzieć na kiedy jest planowana modernizacja nadajnika T-mobile w miejscowości Konieczki (T-Mobile 26002 ID: 52306) internet mobilny jest tylko 2g. Czy jest szansa na HSPA?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
13-03-2014 - 14:51:27
Modernizację sieci na tym obszarze zaplanowaliśmy na pierwszą połowę kwietnia 2014. W efekcie prac zakładamy właśnie udostępnienie sieci 3G. Dodatkowo do końca lipca tego roku planujemy uruchomienie na tym obszarze UMTS900 (jakość sieci 3G dostępna w 2G) o zasięgu porównywalnym do sieci 2G.
  (0)
Odpowiedz
FRIDA
10-03-2014 - 18:15:18
UPRZEJMIE PROSZE O INFORMACJE -- MIESZKAM PRZY UL.KWARCOWEJ TJ OSIEDLE TRZECH ULICZEK OŁOWIANA,KWARCOWA STRZELEWCKIEGO ODCHODZA OD STRYKOWSKIEJ CZY W TYCH OKOLICACH PRZEWIDZIANA JEST MODERNIZACJA NADAJNIKOW -- A CO Z INTERNETEM , KORZYSTAM ZE STACJI PRYWATNEJ ODB IOR KOSZMARNY I POWOLNY
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
13-03-2014 - 14:50:28
Na tym obszarze prace przy modernizacji sieci właśnie się rozpoczęły i potrwają około 6 tygodni (planowany termin ich zakończenia to mniej więcej 21.04.2014). W tym miejscu spodziewamy się wyraźnej poprawy jakości sieci, a w szczególności właśnie działania internetu ze względu na plany wzrost zasięgu sieci 3G.
  (0)
Odpowiedz
heniot
10-03-2014 - 14:57:22
Witam, mieszkam w okolicach Starych Babic (ul. Graniczna) k.Warszawy czyli na terenie po modernizacji i korzystam z blueconnecta już od kilku miesięcy, ale widzę poprawy - modem nie chce pracować w trybie HSPA+ i transfery cały czas mam na poziomie 4-5 mega. Znajomy ma Orange i osiąga 9-10 w tym samym miejscu - proszę o pomoc/informację jak mogę to przyspieszyć..
  (0)
Odpowiedz
spioch132
08-03-2014 - 20:39:34
Witam chciał bym sie dowiedziec na kiedy jest planowana modernizacja nadajników t mobile w miejscowosci Sierzchów woj.łódzkie pow. Skierniewice ,internet mobilny jest tylko 2g
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-03-2014 - 14:21:59
Na tym obszarze prace planujemy rozpocząć w pierwszej połowie lipca 2014. Oczekujemy, że w ich wyniku wzrośnie między innymi dostępność sieci 3G. Dodatkowo w połowie października 2014 planujemy uruchomienie na tym obszarze UMTS900 (jakość sieci 3G dostępna w 2G) o zasięgu porównywalnym do sieci 2G. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
bracik001
06-03-2014 - 17:36:58
Kiedy UMTS w Konieczkach (T-Mobile (26002) ID: 52306 Konieczki, komin) ???
  (0)
Odpowiedz
schumi
28-02-2014 - 19:40:34
Witam Czy termin zakończenia prac marzec 2014 w miejscowości Wręczyca Wielka (42-130) woj. śląskie jest nadal aktualny.
  (0)
Odpowiedz
ropo
28-02-2014 - 18:36:57
Witam Dwukrotnie otrzymałem sms z informacją, że w tym rejonie zakończyliśmy budowę nowoczesnej sieci. Już teraz możesz korzystać z lepszego zasięgu i szybszego internetu. Stwierdzam z przykrością, że te informacje grzecznie mówiąc są nieprawdziwe. Internet w telefonie jak był w EDGE tak jest i obecnie. Prędkość przesyłu danych nawet nie przekracza 0,20 Mbps a wysyłanie 0,12 Mbps. Do nadajnika (lokalizacja ID: 30724, GPS 53.685000 szerokość i 18,530000 długość geograficzna ) mam w linii prostej 800 m bez zabudowań i przeszkód naturalnych. Nadajnik mieści się przy skrzyżowaniu dróg nr 214 i 222 gmina Osiek woj. pomorskie. Proszę o odpowiedź, czy będę w zasięgu "najnowocześniejszej sieci w Polsce" ? Ja jestem waszym klientem 13 rok, niebawem kończy mi się umowa. Jeżeli w najbliższym czasie pobliski własny maszt t-mobile nie będzie zmodernizowany zapewne skorzystam z usług konkurencji. Czy do tego dążycie nie modernizując sieci " w kraju poza miastem" ?
  (0)
Odpowiedz
klient124523
28-02-2014 - 10:30:58
Witam, mieszkam w województwie Kujawsko-Pomorskim z wiadomości od T-Mobile wynika że prace zostały zakończone. A u mnie zasięgu jak nie ma tak nie ma, prędkość z 3,6MB zostaje zmniejszana do 230 Kb/s i tak aż do godziny 15/16. Załącznik : Informujemy, ze w tym rejonie zakonczylismy budowe najnowoczesniejszej sieci. Juz teraz mozesz korzystac z jeszcze lepszego zasiegu i szybszego Internetu Czas: 2013-12-17 16:13:36
  (0)
Odpowiedz
mario2410
26-02-2014 - 10:24:14
kiedy lepszy internet w tomaszowie mazowieckim
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
28-02-2014 - 16:22:35
W Tomaszowie prace modernizacyjne rozpoczniemy w połowie lipca.
  (0)
Odpowiedz
przemek_NDW
21-02-2014 - 13:39:48
Witam, Kiedy mogę się spodziewać pojawienia sie zasięgu 3G (UMTS 900) w Nowym Dworze Wejherowskim (woj.pomorskie), z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
27-02-2014 - 15:56:14
W tym rejonie włączenie UMTS900 planujemy na 2 kwartale 2014 roku. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
mirow
19-02-2014 - 16:20:29
Witam. Mieszkam w miejscowości Rogów pow. Wodzisław śląski, od dwóch dni są problemy z zasięgiem tam gdzie przedtem pył pełny , czy są prowadzone tam jakieś prace modernizacyjne, jeśli tak to jak długo to potrwa ?
  (0)
Odpowiedz
seba79
18-02-2014 - 09:33:32
Witam. Mam pytanko, kiedy w Kłodawie (woj. wielkopolskie) pojawi się zasieg 3G. Centrum Polski, główne ciągi komunikacyjne a zasieg 2G czy tam EDGE i masakra z zasięgiem wewnątrz budynków....
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
19-02-2014 - 15:10:48
W tym regionie prace rusza w połowie kwietnia. Dodatkowo UMTS900 wprowadzimy w 3 kwartale 2014. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
antonmarek
17-02-2014 - 00:44:30
Miejscowość - Błaki - , gmina Miedzichowo, powiat Nowy Tomyśl. Jesienią ubiegłego roku powinna być optymalizacja - w tej chwili zasięg tragiczny - co się dzieje ?! Pomijam 3G - ten nie istnieje (XXI wiek) , Egde trzeba szukać na zewnątrz domu - są problemy z nawiązaniem rozmowy telefonicznej.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
27-02-2014 - 15:58:14
W tej okolicy prace modernizacyjne zostały już zakończone. UMTS900 wprowadzimy w 3 kwartale 2014 roku. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Piotrek B.
14-02-2014 - 09:40:33
Mieszkam w 32566 Alwernia, przez ostatnie 12 lat zasieg byl doskonały , a od polowy 2013 roku jest tragedia . praktycznie nie mozna korzystac z telefonu komorkowego. co sie dzieje?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
17-02-2014 - 09:51:26
Zasięg w tej okolicy od czasu modernizacji znacznie się poprawił. Dodatkowo planujemy wprowadzenie UMTS900 w 3 kwartale 2014 roku. Jeśli maja Państwo jakieś problemy, prosimy o kontakt z redakcją i pozostawienie dokładniejszych danych.
  (0)
Odpowiedz
akka
17-02-2014 - 21:24:54
@ Redakcja T-Mobile Trendy - Pogorszył się znacząco w okolicy skrzyżowania ulic Sienkiewicza i Kasztanowej (zwłaszcza wewnątrz budynków). O ile na zewnątrz poziom sygnału wynosi 50-80%, w tyle wewnątrz oscyluje na granicy odbioru. Telefony nie pracują stabilnie, przełączają się nieustannie pomiędzy 2G/3G.
  (0)
Odpowiedz
Piotrek B.
23-02-2014 - 20:17:37
@ Redakcja T-Mobile Trendy - stwierdzenie ze zasieg w tej okolicy znaczaco sie poprawil to juz kpina . zasieg w tej okolicy byl doskonaly od 2001 roku do czerwca 2013 roku. od momemntu oglaszania medernizacji sieci, t-mobile ma skandalicznie slaby zasieg , jak w 21 wieku prowadzic jaki kolwiek biznes skoro abonent jesy co chwile poza zasiegiem!!!!!!. Czy odleglosc 25 km od centrum Krakowa, 3 km od autostrady A4 to jest koniec swiata ????T-mobile wprowadza w bład i bezczelnie oszukuje swoich abonentow!!!!!
  (0)
Odpowiedz
oleks
04-03-2014 - 23:29:21
@ Redakcja T-Mobile Trendy - 300 metrów (słownie trzysta metrów) od nadajnika i brak zasięgu w budynku. Żeby zadzwonić, trzeba wyjść i szukać "pola"
  (0)
Odpowiedz
klimat
12-02-2014 - 14:47:19
a kiedy zduńska wola?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
13-02-2014 - 15:50:05
Prace przewidzieliśmy na poczta kwietniu 2014 roku, jeżeli chodzi o UMTS900 to włączymy go w drugim kwartale 2014.
  (0)
Odpowiedz
djgrab
11-02-2014 - 11:57:07
witam kiedy odpalicie nadajnik w Lubiewie 3g albo w okolicach Bruchniewa Gmina Lubiewo Powiat Tucholski Wojewodctwo Kujawsko - pomorskie. bo mam juz powoli dosyc tego czekania waszego czekania na 3g plus dawno ma super zasieng a wy spicie dlugo mam jeszcze czekac
  (0)
Odpowiedz
Stenia48
08-02-2014 - 11:53:44
Zasięg do bani mieszkam w Nieporęcie,internet sygnału brak.Kłamcy.,albo nieudaczni informatycy,nie umiejący ustawić DNS.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
08-02-2014 - 19:13:48
Prosimy o kontakt z BOA lub z salonem i opisanie dokładnie problemu. Postaramy się pomóc. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
kubeł
31-01-2014 - 13:48:38
kiedy można sie spodziewać lepszego zasięgu w sucumine koło starogardu bo wszystkie sieci mają 3G a t-mobile ma2G
  (0)
Odpowiedz
maras
29-01-2014 - 23:36:14
Od kiedy nie będę musiał wychodzić z domu by móc "normalnie" połączyć chociażby w trybie 2G (częste zaniki zasięgu 2G). Miejscowość Borówno pod Bydgoszczą? Proszę o rzetelną odpowiedż.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
04-02-2014 - 13:05:46
W tej okolicy zasięg znacząco się poprawił po modernizacji, na dzień dzisiejszy nie planujemy wprowadzania dodatkowych zmian w Borównie.
  (0)
Odpowiedz
Marci0707
29-01-2014 - 17:46:13
U mnie już po modernizacji. Jest szybki net średnio 10Mb/s . Po samej wymianie było marnie ale po dostrojeniu sieci działa OK. Codziennie jeżdżę przez lasy i łąki do pracy i mam możliwość swobodnego i szybkiego buszowania w sieci.
  (0)
Odpowiedz
piotr_z
29-01-2014 - 11:46:33
Niestety to co mówi TM to to tylko bajki. Zasięg w pomieszczeniach przed "modernizacją" był bardzo przyzwoity. Teraz niestety ledwo, ledwo. Co z tego, że na zewnątrz jest przyzwoicie (powiedzmy) skoro takie mrozy.... Zasięg skacze od ledwo jednej kreski do raptem trzech...a miało być tak pięknie. Lokalizacja Marki koło Warszawy. już niedługo kończą się abonamenty i wtedy znów będą piękne obietnice....
  (0)
Odpowiedz
michk
28-01-2014 - 09:37:20
Czy kiedy pojawią się u Was pierwsze stacje LTE wyjdzie jakaś aktualizacja softu na telefony obsługujące te technologie? Mam kupiony u Was telefon obsługujący LTE ale opcja ta jest zablokowana.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
04-02-2014 - 13:02:16
Niestety, nie udzielamy takich informacji.
  (1)
Odpowiedz
Zigus
27-01-2014 - 03:17:28
Dostałem sms o zakończeniu prac modernizacyjnych na moim terenie :) Zwykłe chamstwo ! Nawet na mapce pokazują że obszar "przed modernizacją sieci". Zlikwidowałem już dwie umowy z t-mobile. Czekam na zakończenie pozostałych trzech i żegnam się z zakłamaną firmą. Wicko pow. lęborski
  (0)
Odpowiedz
zbr
11-01-2014 - 18:43:54
z tą modernizacją to zwykła ściema od połowy października do początku stycznia czekałem na lepszy zasięg i się przeliczyłem wcześniej nie miałem problemu z zasięgiem a teraz znalezienie graniczy z cudem a mamy dwie komórki i internet. Zasięgu niema w domu i poza domem. Cały czas zganiają winę na mnie, że zlie zkonfigurowany sprzęt, zła kąstrukcia budynku a nawet uszkodzona karta sim bo te nowe nadajniki są na to wyczulone a mieszkam w Kopankach w Wielkopolsce gdzie według przechwałek sieci modernizacja skończyła się. Pytam się więc co z tym zasięgiem? pilnie czekam na prawdziwą i rzetelną odpowieć
  (1)
Odpowiedz
dziobak06
11-01-2014 - 18:42:17
Witam, mieszkam w miejscowości Kopanki 91województwo wielkopolskie powiat nowotomyski gmina Opalenica. Mam dwie kwestie które mnie irytują. Pierwsza to taka iż od 14.10.13 zaczęły się prace modernizacyjne na nadajniku z którego odbieram połączenie (pomijam fakt że nie zostałem powiadomiony wcześniej o jakichkolwiek problemach z połączeniem) czytam z waszej strony że prace powinny trwać 6 tygodni a sms na modem o zakończonych pracach dostałem 10.01.14 - czyli więcej niż informujecie! Druga sprawa: zasięg powinien się poprawić a jest na odwrót - dlaczego? Proszę o odpowiedź!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
14-01-2014 - 15:08:36
Prace w tym obszarze zostały zakończone terminowo. Informację o zakończeniu prac wysyłamy dopiero w momencie gdy cały wyznaczony przez nas region spełnia wymagania akceptacyjne. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
adidarek
10-01-2014 - 09:33:14
Czy w Sulejówku k/Warszawy na pl.Czarnieckiego będzie kiedyś jakikolwiek zasięg?
  (0)
Odpowiedz
zbilor
09-01-2014 - 20:50:48
Witam.Mam pytanie w związku z fatalną już od dłuższego czasu jakością prowadzonych rozmów(przerywane rozmowy), jak również brakiem dostępu do internetu(info-jesteś offline) w miejscowości Działoszyn woj.łódzkie.Czy planowana modernizacja sieci jest w trakcie , czy dopiero nastąpi w następnych miesiącach.
  (0)
Odpowiedz
lukas2
10-01-2014 - 00:09:59
@zbilor - Mi redakcja odpisała, że w np. Przedborzu (a więc relatywnie blisko Działoszyna) - 3 kwartał 2014... Więc pewnie u Ciebie podobnie? Ale to tylko takie przypuszczenia. Szczerze, jestem tym rozczarowany - niedaleko mnie jak już pisałem bo 11 km w miejscowości Jeżowiec T-Mobil działa w UMTS 1200! W lasach i na terenie mało zabudowanym - a w Przedborzu (miasteczko około 6000 mieszkańców - mamy TYLKO GSM/EDGE... A potrzeby są! Konkurencja nie śpi i działa i to całkiem dobrze! Może się w końcu, ktoś obudzi?
  (0)
Odpowiedz
zbilor
12-01-2014 - 21:14:47
@ lukas2 - Dzięki za szczyptę optymizmu.Pytałem bo niedługo kończy mi się umowa, a kumple będący u nas w Plusie chwalą sobie szybkość i są zadowoleni z ich usług.Mam w T-mobile cztery abonamenty i jestem do nich trochę przywiązany ale w kwietniu zadecyduję.
  (0)
Odpowiedz
lukas2
13-01-2014 - 13:58:04
@ zbilor - Znam to... Ja mam na odwrót - trzy abonamenty w Plusie i dwie karty w T-Mobile. I jest tak jak napisałeś - od początku roku mamy LTE w Plusie i jak na razie jest ... nieźle! Ale czekam na jakąś konkurencję - bo to lepiej dla nas czyli dla użytkowników. Mam nadzieję, że konkurencja w końcu się obudzi!?
  (0)
Odpowiedz
bober999
09-01-2014 - 11:02:41
Witam, Mam pytanie kiedy zakończy sie modernizacja sieci w miejscowości Palmiry ul. Sejmikowa. Od sierpnia otrzymuje sms z informacją o modernizacji sieci, a zasięg się nie zmienia, a nawet się pogarsza. Rozmowa wewnątrz budynku jest bardzo utrudniona a niekiedy niemożliwa.
  (0)
Odpowiedz
Woytek
08-01-2014 - 21:51:51
Witam. Czy w miasteczku Wilanów w Warszawie (okolice Al. Rzeczypospolitej i Al. Wilanowskiej) prowadzone są jakieś prace, ponieważ w ostatnim miesiącu nastąpiło znaczne pogorszenie jakości sygnału, który i tak nigdy nie był zadowalający. Działa jedynie EDGE i to bardzo słabo, rozmawiać da się jedynie przy oknie, bo wewnątrz mieszkania rozmowy są rozłączane. Proszę o odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz
Jakub
04-01-2014 - 21:48:04
Przykro mi ale ta rozbudowa już trochę trwa :( a u mnie jest na prawdę słaby zasięg proszę was o zamontowanie jakiegoś nadajnika w Budach Barcząckich . Szkoda rezygnować z t mobile bo mamy super oferty cala rodzina i super telefony ale niestety jak tak dalej będzie to chyba zrezygnujemy :( a nie chcemy bo jest super tylko ten zasięg . Więc proszę o jakiś mały nadajnik
  (3)
Odpowiedz
lukas
03-01-2014 - 03:04:03
Dziękuję redakcji za odpowiedź (odnośnie Przedborza). Szkoda, że w trzecim kwartale UMTS do końca roku... Mam nadzieję, że będzie to UMTS 2100 albo 2100+900; 11 km od Przedborza w okolicach Dobromierza woj. świętokrzyskie praktycznie w polach i lasach działa 2100! Więc czemu nie w Przedborzu?! A konkurencja od połowy grudnia wystartowała w Przedborzu z LTE :-(
  (1)
Odpowiedz
dynowiec08
29-12-2013 - 18:16:10
Mieszkam w okolicach Pieniężna w wiosce Pełtach ( Warmińsko-Mazurskie) wzieliśmy nowy router i mamy przestawić zasięg 2g na 3g ale jest kłopot mamy antenke i wszysko działa w 2g i nie można znaleść 3g ale sąsiednie wioski mają 3g .. proszę o najszybsze odpowiedzenie.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-12-2013 - 11:57:37
Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym HELP DESKIEM. Jest to specjalna infolinia dla Klientów T-Mobile. Numer, na który należy zadzwonić to *7242 (z numerów TM). Koszt połączenia 2,46 zł brutto za minutę. Serwis jest czynny codziennie od 7.00 do 23.00.
  (2)
Odpowiedz
dar
19-12-2013 - 17:59:50
Otrzymałem dwukrotnie informację, że T-Mobile zakończył w moim rejonie budowę najnowocześniejszej sieci. Mogę korzystać z lepszego zasięgu a tu zonk i gorzej niż było. Coś nie tak wyszło w tym rejonie na pograniczu wielkopolski z zachodniopomorskim z Piły do Wałcza. Czekam na zasięg.
  (0)
Odpowiedz
Steel
18-12-2013 - 23:39:02
Witam, a czy wiadomo kiedy zostanie zakończona modernizacja nadajników w dzielnicy Wilanów (Zawady) w Warszawie? Aktualnie rozmawiać można tylko na balkonie, a o internecie w ogóle można zapomnieć… Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
ReVV
17-12-2013 - 19:12:24
Dostałem smsa że w mojej okolicy zakończono pracę a o to efekty modernizacji sieci Kujawsko pomorskie gmina inowrocław Spadek szybkości pobierania z 6 do 2-4 Wysyłania z 2 do 0,8 Szybkość internetu z pokapoka.pl z 6 do 2 pingi takie same jak były
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-12-2013 - 11:11:57
W Inowrocławiu podwoiliśmy ilość stacji, zasięg znacząco się poprawił. W drugim kwartale 2014 planujemy włączenie zasięgu UMTS900 w miejscach, gdzie do tej pory był jedynie zasięg 2G. Bardzo prosimy o kontakt z redakcją i pozostawienie swoich danych, abyśmy mogli zweryfikować problem zgłaszany przez Państwa.
  (0)
Odpowiedz
powell
17-12-2013 - 14:58:01
Witam, Jak wygląda sprawa zasięgu "głosowego" i mobilnego internetu w miejscowości Murowaniec, gmina Białe Błota, woj. kujawsko-pomorskie? Czy są planowane jakieś modernizacje, czy (i kiedy) będzie udostępniona na tym obszarze technologia LTE? Jak dotąd gminy ościenne na południe od Bydgoszczy wydają się być bardzo w tyle jeśli chodzi o zasięg.
  (1)
Odpowiedz
Agro
17-12-2013 - 03:22:36
Witam!!! Mam problem z zasięgiem od 08 grudnia 2013 w miejscowości Kurów w woj.lubelskim-dodam iż wcześniej zasięg nie sprawiał problemów,blueconnect chodził bez większych zarzutów a i ilość kresek w tel. była maksymalna.Obecnie w tel. mam 1 do 2 kresek max a internet doprowadza Mnie do szewskiej pasji co za tym się kryje iż będę zmuszona o nieprzedłużanie umowy!!!!!!!!!Proszę o szybką odp. z góry dziękuję i pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-12-2013 - 11:14:37
Witam, jest to problem nie związany z modernizacją, pracujemy nad naprawieniem tego problemu.
  (0)
Odpowiedz
SkuterPL
05-12-2013 - 16:35:13
Witam, Czemu nie dostalem odpowiedzi na mojego 2. posta? Jednak z tym marcem chyba sie pomyliliscie, bo dzisiaj zostal uruchomiony 3g w mojej miejscowosci, co chwile wylaczaja i wlaczaja :) w telefonie pokazuje mi 3g, a raz h, czyli HSPA+, bedzie wystapywal w mojej miejscowosci? Czyli predkosc do 20Mb/s czy jak to w t-mobile dokladnie wyglada? No i caly czas interesuje mnie jak wyglada z HD Voice, czy tutaj jest na 2g i 3g, czy tylko bedzie na tych nowych 3g?
  (0)
Odpowiedz
adik
04-12-2013 - 17:06:22
Od paru miesięcy dostaje informacje o remontach i od paru miesięcy rozmowa telefoniczna bez żadnych przerw graniczy z cudem. Niedawno (22.11) dostałem wiadomość że już w moim regionie a mieszkam w Rokocinie (83-200) została zakończona budowa "najnowocześniejszej sieci". Albo dostałem tego SMSa przez pomyłkę albo TMobile inaczej niż ja interpretuje "najnowocześniejszą sieć". ;) Przed modernizacją było dość dobrze nigdy nie brakowało zasięgu nawet w piwnicy. W tym momencie na wolnym powietrzu trzeba biegać żeby słyszeć co mówi rozmówca. Zazwyczaj rozmowa kończy się komunikatem: "Połączenie zostało przerwane." Kiedy można liczyć na jakąś poprawę?
  (0)
Odpowiedz
Aga
04-12-2013 - 13:29:12
Teoretycznie prace w Nieporęcie zostały zakończone. O ile przed pracami zasięg był super i mogłam porozmawiać bez problemu, to teraz zaczyna się bieganina z telefonem po domu, żeby złapać zasięg. O co chodzi?
  (0)
Odpowiedz
ania28
03-12-2013 - 11:45:49
czy bts w Borucinie woj. pomorskie zostanie zmodernizowany? czy poprawi się zasięg internetu na tym btsie?kiedy to nastąpi?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-12-2013 - 12:18:34
W Borucinie w okolicach Stężycy obecnie trwają prace modernizacyjne.
  (0)
Odpowiedz
wiola
03-12-2013 - 11:36:30
Witam ,mam pytanie co się dzieje z zasięgiem w Przyłękach koło bydgoszczy.Telefon traci zasięg ,trzeszczy ,przerywa .Wczesniej tak nie bylo ,zastanawiam się nad zmianą sieci...
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-12-2013 - 12:17:34
W tej lokalizacji zakończyliśmy już modernizację. UMTS900 uruchomimy w drugim kwartale 2014 roku. Jeżeli odczuwają Państwo problemy z siecią, prosimy o kontakt z call center lub zgłoszenie do najbliższego sklepu.
  (0)
Odpowiedz
dadi
02-12-2013 - 21:54:10
Myślibórz i okolice(zachodniopomorskie). Przetestowałem użycie telefonu ustawionego tylko i wyłącznie 3G (tryb automatyczny). Połączenia głosowe, smsy/mmsy, internet - BEZ ZARZUTU. Oczywiście następuje naturalnie zmiana zasięgu w różnych miejscach, ale nie mam problemów z w/w usługami. WNIOSEK: Modernizacja sieci ma swój sens. DO REDAKCJI: Brawo T-mobile. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
jarecki
02-12-2013 - 17:54:51
Przeprasza, ale źle się wyraziłem i chciałem sprostować. Chodzi mi o ten fragment" Początkowo zasięg HSPA 900 był wszędzie". Miałem na myśli początkową fazę modernizacji, zaraz po uruchomieniu UMTS w tej okolicy.
  (0)
Odpowiedz
Agnieszka
02-12-2013 - 17:32:30
Witam, mieszkam w Kłodawie koło Pruszcza Gdańskiego, od pół roku podobno modernizowana jest sieć i od pół roku mam bardzo zły zasięgu internetu nie mówiąc już o telefonach, gdzie dodzwonić się do mnie graniczy w chwili obecnej z cudem. Przed modernizacją nie było super ale nie aż tak źle. Pół roku temu zostałam namówiona na zakup dodatkowego internetu a pracownik T-mobile zapewniał mnie że teraz to będę miała super zasięg bo sieć jest przecież modernizowana, a modernizacja w mojej okolicy zakończy się do 30 listopada tego roku. No i jest! dziś byłam w T-mobil zgłosić że sieć działa wciąż bardzo źle, wzruszono ramionami, i poinformowano mnie że prace modernizacyjne skoczyły się w terminie, na tym skoczyła się moja dyskusja. Uważam się za osobę oszukaną przez sieć T-mobile, i pomimo że od około 20 lat jestem z nią związana to jeżeli sytuacja się nie zmieni to będę zmuszona wszystkie moje telefony jak i internet przenieść do sieci która dba o swoich klientów. Czekam wciąż na reakcję operatora sieci i Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-12-2013 - 12:20:25
W tej okolicy prace zostały zakończone, w drugim kwartale 2014 uruchomimy UMTS900. Prace prowadzone były terminowo.
  (0)
Odpowiedz
jarecki
01-12-2013 - 23:20:22
Witam Serdecznie. Czy jeszcze są prowadzone prace modernizacyjne w okolicach miejscowości Goławin, Nowe Przybojewo woj. mazowieckie, powiat płoński? Początkowo zasięg HSPA 900 był praktycznie wszędzie, na ten moment trzeba dobrze się na szukać. Bardzo żałuje, bo byłem zainteresowany Państw ofertą internetu mobilnego. W tej okolicy brak jest infrastruktury dostawców stacjonarnych, dlatego wiązałem duże nadzieje z tą Modernizacją. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
zielin
30-11-2013 - 08:56:59
Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć na kiedy planowana jest modernizacja sieci w miejscowości Wyszogród (09-450), obecnie infrastruktua umożliwia jedynie korzystanie z usług głosowych (korzystanie z transmisji danych wymaga dużej cierpliwości). Z tego powodu Państwa oferta nie jest dla mnie atrakcyjna. Na początku przyszłego roku kończy się moja umowa z obecnym operatorem - jeżeli w najbliższym czasie planujecie Państwo modernizacje sieci w mojej okolicy, prosze o informacje - wezmę pod uwagę ofertę sieci T-Mobile.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
02-12-2013 - 11:08:24
W tej miejscowości prace planujemy rozpocząć w czerwcu 2014. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wypożyczenie z sklepu t-Mobile modemu i wypróbowanie go przez kilka dni w lokalizacjach jakie Państwa interesują. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Magic
29-11-2013 - 12:57:24
Witam, od kilku miesięcy otrzymuję od Państwa sms-y o treści: " Przez najbliższe kilka tyg będziemy prowadzili rozbudowe i modernizacje sieci w tym rejonie. W trakcie trwania prac mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w korzystaniu z naszych usług...Już wkrótce udostępnimy dla Ciebie najnowocześniejszą sieć". Nadmieniam że otrzymuję te wiadomości od Państwa już od sierpnia a w dalszym ciągu nie odczułam żadnej zmiany wręcz brak zasięgu w miejscu mojego zamieszkania. Żeby korzystać z tel i normalnie rozmawiać biegam po całym domu szukając zasięgu i bez skutku. Mieszkam w Miszewie woj. pomorskie. Proszę o pomoc i wyjaśnienie zaistniałej sytuacji, w przeciwnym razie będę musiała Państwu podziękować za współpracę. Proszę o pilną odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
02-12-2013 - 11:07:54
W Państwa miejscowości prace rozpoczęliśmy w połowie października . Obecnie trwa weryfikacja optymalizacji tego terenu i nie są już prowadzone żadne prace. UMTS900 w tej okolicy planujemy włączyć w 2 kwartale 2014. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
sebazxc
29-11-2013 - 10:51:46
witam co z poprawa zasiegu w Rozkochowie (małopolskie) kolo Alwernii??? pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
29-11-2013 - 15:26:49
Prace modernizacyjne dobiegają już końca w Panstwa miejscowości. UMTS900 pojawi się w tej okolicy w 3 kwartale 2014.
  (0)
Odpowiedz
Topsiem
26-11-2013 - 17:10:04
Adamówek 05-152 . Otrzymałem odpowiedź: "Zgłosiliśmy Twoje uwagi do naszych techników. Obecnie na terenie Czosnowa trwa weryfikacja jakości sieci. Pozdrawiamy! " Brzmi nieco enigmatycznie. Co to oznacza konkretnie i kiedy mogę się spodziewać poprawy sygnału, przynajmniej do jakości przed "modernizacją" ? Od nikogo nie mogę uzyskać konkretów.
  (1)
Odpowiedz
skuterpl
26-11-2013 - 16:51:39
Dzieki za odpowiedz, to co aktualnie jest robione w moim regionie, ze dostalem sms-a? PS, a w tym marcu to jaki UMTS dokladnie zostanie uruchomiony? (tzn jaka technologia i predkosc Internetu tutaj bedzie i czy bedzie juz HD voice? bo chyba aktualnie nie ma, tak?)
  (0)
Odpowiedz
lecho
26-11-2013 - 11:37:08
Jedynym sposobem na poprawę jest zmiana operatora !!! ja zmieniam jak tylko mi wygaśnie !!! odbiór w Łochowie k/Bydgoszczy od 3 miesięcy prawie zerowy na poziomi 2G i należy szukać po całym domu , żadnej poprawy nie ma z kim rozmawiać już cierpliwość się kończy za co mam płacić . nara
  (0)
Odpowiedz
marcinziom94
25-11-2013 - 17:53:47
W miejscowosci Brzeziny (koło Osia 86-150) powiat świecki, kuj-pom, zasieg od jakis 2 miesięcy jest masakryczny, przez bardzo krótki okres- kilka dni jakby się polepszył, a teraz znowu porażka. T-Mobile, czy już skończyliście remonty w gminie Osie czy dopiero planujecie ? Jeżeli już skończyliście to ja zmieniam operatora bo wysłanie smsa graniczy z cudem, a o rozmowie możemy pomarzyc. Proszę o odpowiedz i o interwencję. Powtarzam miejscowosc Brzeziny, gmina Osie !
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
26-11-2013 - 15:20:33
Witam, zgłosiliśmy Twoje uwagi do naszego działu technicznego. W taj okolicy zakończyliśmy już prace modernizacyjne. W 2 kwartale 2014 włączymy w tym rejonie UMTS900. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
SkuterPL
25-11-2013 - 15:58:19
Wlasnie dostalem sms o modernizacji sieci w moim regionie, czy w miejscowosci Dziemiany wlasnie bedzie 3G HSPA+?? Kiedy to dokladnie nastapi i czy bedzie to razem z HD Vocie? Z gory dzieki za pomoc.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
26-11-2013 - 15:22:17
W marcu 2014 włączymy UMTS900 w tej okolicy. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Topsiem
25-11-2013 - 11:49:53
Prowadzę biuro w Czosnowie 05-152. Od dwóch miesięcy zasięg jest beznadziejny i chyba stale się pogarsza. Praktycznie nie mogę rozmawiać wewnątrz budynku. Czy zmieni się coś na lepsze, czy powinienem myśleć o zmianie operatora ?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
26-11-2013 - 15:23:16
Zgłosiliśmy Twoje uwagi do naszych techników. Obecnie na terenie Czosnowa trwa weryfikacja jakości sieci. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Wentyllo
23-11-2013 - 21:09:59
Witam, mieszkam w miejscowości Leśniewo 84-106, woj. pomorskie ul Leśniczego Grzywacza (południowy wschód od wieży). W tym tygodniu przeszliśmy modernizację sieci. Korzystam z waszego mobilnego internetu przed modernizacją łapałem ok 20 % zasięgu hspa przez antenę wzmacniającą sygnał. Dziś wrócił sygnał i niestety muszę stwierdzić pogorszenie się zasęgu. Maksymalnie łapię 3 % umts który często mnie "wyrzuca" i rozłącza internet (tak jakby zasięg zniknął) po czym przez jakiś czas nie mogę się połączyć. Jedynym sposobem na uzyskanie dostępu do internetu jest jeszcze większe obniżenie prędkości i łapanie edge którego mam 73 %. Chciałem się zapytać co się stało? Tuż po modernizacji mam kilka krotnie wolniejszy internet. Czy możecie to jakoś sprawdzić?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
27-11-2013 - 11:03:54
Prace w tej okolicy zostały już zakończone, prosimy o kontakt z redakcją i pozostawienie swoich danych.
  (0)
Odpowiedz
Leonidas74
23-11-2013 - 12:38:17
Świetnie. Kiedy na ul. Farackiej w Jawiszowicach będzie HDSPA???????? Narazie niema!!!!!!!!!!!!!!!
  (0)
Odpowiedz
dadi
22-11-2013 - 21:35:52
Domniemywam, że prace budowy nowej sieci będą zakończone z końcem roku 2014. Czy wówczas cała Polska będzie pokryta UMTS900? Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
27-11-2013 - 11:05:08
Prace modernizacyjne planujemy zakończyć w połowie 2014 roku, a prace nad UMTS900 do końca trzeciego kwartału 2014. UMTS900 planujemy pokryć cały obszar kraju, obecnie z wyłączeniem największych miast oraz pasa ok. 30 km od granic kraju.
  (0)
Odpowiedz
adijo
20-11-2013 - 21:37:55
witam. Podobno w naszym mieście ( CHEŁMŻA ) jak i całym województwie byłym toruńskim właczono testowoo UMTS 900 - czy możecie mi powiedzieć w jaki sposob HTC ONE 801n może sie zalogować na tą częstotliwosć ? w domu u mnie zasięg jest tylko przy oknie na 1 kreskie 3G, wewnątrz budynku 3g spada do zera, a 2G na 2-3 kreski, wobec tego UMTS 900 powinno być tak samo jak 2G lub lepiej, niestety telefon nie może sie zalogować, proszę o pomoc !
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-11-2013 - 10:44:55
Prosimy udać się do najbliższego sklepu lub salonu, aby sprzedawcy zweryfikowali sprawność aparatu.
  (0)
Odpowiedz
guwnianasiec
20-11-2013 - 15:47:10
w t-mobile pogarszamy siec u mnie 3g jest wolniejsze od 2g i najczesciej wyskakuje brak uslug to jedya rzecz jaka t-mobile oferuje najlepiej.
  (0)
Odpowiedz
/Agn.
15-11-2013 - 19:55:47
Czy prace w okolicach Złotnikach Kujawskich można uznać za definitywnie zakończone??? przez 2 miesiące musieliśmy się obywać bez telefonu stacjonarnego, przez ten okres mogły zostać wykonane może 3-4 połączenia, a zaproponowano nam rabat 25% co jest dość śmieszne... Dzisiaj cały dzień działa, ale czy to nie przedwczesna radość???
  (0)
Odpowiedz
lukas
15-11-2013 - 18:27:45
Wszystko fajnie tylko kiedy coś się ruszy w Przedborzu (woj. łódzkie, powiat radomszczański)? Jeżeli dopiero w 2014 - to mniej więcej kiedy (w jakim miesiącu)? Mam wrażenie że wszystkie sieci (poza Plusem) zapomniały o centrum Polski...
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
21-11-2013 - 09:13:37
W tej miejscowości planujemy prace dopiero w 3 kwartale 2014. Do końca 2014 włączymy również UMTS900. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
lukas2
09-01-2014 - 02:06:47
@ Redakcja T-Mobile - A UMTS1200 w Przedborzu? Niedaleko działa UMTS1200 - ale to teren czysto wiejski (miejscowość Dobromierz) - więc nie tylko w większych miastach?! A LTE w Przedborzu? Będzie (na 1800 czy tylko kiedyś na 800)?
  (0)
Odpowiedz
Ass
14-11-2013 - 14:08:06
Wejherowo (woj.pomorskie) ul. Hallera. Prace miały być prowadzone w godzinach nocnych i tych najmniej uciążliwych. To co się dzisiaj dzieje z telefonami przechodzi ludzkie pojęcie. Albo notoryczny brak zasięgu, albo zasięg jest ale nigdzie nie można dzwonić, albo jak się już dodzwoni to rozłącza rozmowy. Jak człowiek ma normalnie pracować
  (0)
Odpowiedz
kamil
12-11-2013 - 13:09:55
kiedy pojawi się zasięg w okolicach Sokołowa Podlaskiego, miejscowość Grochów. wg smsów modernizacja jest już dawno zakończona, a zasięg pogorszył się w bardzo znaczący sposób. rozmowa w budynkach jest niemożliwa, rozmowy przerywa w trakcie jej trwania. przed modernizacją zasięg był znośny, teraz jest z nim tragicznie. jesteśmy mocno niezadowoleni z takiego podejścia. pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
14-11-2013 - 12:24:46
Prace zostały już zakończone w tej okolicy prosimy o kontakt z redakcją i pozostawienie dokładniejszych danych. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Jaga
11-11-2013 - 19:53:41
Podobno u mnie (Luboń k. Poznania) prace juz zostaly zakonczone. Przed modernizacją było zle teraz po jest jeszcze gorzej!!!!!!!!!!!!!!!Skorzystanie z internetu graniczy z cudem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
15-11-2013 - 10:41:42
W tej okolicy zakończyliśmy już prace, prosimy o kontakt z redakcją i pozostawienie dokładniejszych danych.
  (0)
Odpowiedz
misiuro
11-11-2013 - 13:13:51
Witam.Mam dwa pytania. Chciałem sie dowiedziec czy na BTS (ul.Oliwska73) w Chwaszczynie 80-209 woj pomorskie,działa juz UMTS 900 i LTE 1800,bo predkosc pobierania wzrosła do 500kb/s?Mieszkam we wsi Tuchom jakies 3 km od Chwaszczyna. W lini prostej mam 500 metrow do innego masztu w Miszewko dz.59/11, ale tam jest tylko GSM 900 (wg btsearch.pl) ,czy tam nie moznaby dodac UMTS 900 i 2100 albo wszystkiego GSM 900, GSM 1800, UMTS 900 UMTS 2100 i LTE 1800?.Czy to jest maszt czy to tylko ,jakis mały BTS na jakiejs firmie bo nie widac tego z szosy? Dzieki za info , zasieg komorkowy super , pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
15-11-2013 - 10:42:28
Witamy, w tej okolicy obecnie trwają prace optymalizacyjne. Niestety nie uruchomiliśmy jeszcze UMTS900 ani LTE w tym rejonie. Planujemy prace nad UMTS900 w drugim kwartale 2014 roku. Nie możemy udzielić tak szczegółowych informacji na temat naszej infrastruktury sieciowej.
  (0)
Odpowiedz
moni
11-11-2013 - 12:04:15
Dlaczego jest taki słaby internet w Gdańsku - osiedle Suchanino?? Sms o modernizacji otrzymałam 02.10.2013, do dziś tylko gorzej. Wczoraj i dziś przesył na poziomie - 0 - 7 kB/s, to jakas kpina??
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
15-11-2013 - 10:43:30
Obecnie prowadzimy weryfikacje tego rejonu, bardzo prosimy o kontakt z redakcją i pozostawienie dokładniejszych danych, abyśmy mogli zweryfikować problem.
  (0)
Odpowiedz
Leonidas74
09-11-2013 - 20:11:52
Witam. Mieszkam w Jawiszowicach powiat Oswięcim. Według mapki jestem juz po modernizacji. Niestety tam gdzie mieszkam moge zapomnieć o internecie HDSPA +. Cóż jeżeli to sie nie zmieni trzeba zmienic operatora.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
15-11-2013 - 10:51:34
W tej miejscowości zakończyliśmy już prace modernizacyjne oraz uruchomiliśmy UMTS 900.
  (0)
Odpowiedz
akka
09-11-2013 - 18:48:33
Czy prace nad UMTS w Alwerni zostały juz zakończone? Niestety w odleglosci 800m od masztu zasieg sieci znacznie się pogorszył (poprzednio w trybie EDGE 5/5). Aktualnie dla UMTS to juz tylko 2/5 na zewnątrz oraz 1/5 w mieszkaniu (-105 dBm, duże wahania trybu połączenia 3G, H, H+ na telefonie Samsung SIII). Problem dotyczy skrzyżowania ulicy Kasztanowej i Sienkiewicza (teren znacznie poniżej umiejscowienia masztu (czy to zasada pod latarnią najciemniej ?). Może konieczna modyfikacja ustawienia anteny żeby doświetlała tochę bardziej w dół od południowej strony masztu?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
15-11-2013 - 10:52:09
W tej okolicy obecnie trwają prace optymalizacyjne, zgłosiliśmy Pańskie uwagi do działu technicznego.
  (0)
Odpowiedz
Mazowszan
09-11-2013 - 09:48:10
@Jakub, trwają prace na terenie Mińska. Wkrótce powinien poprawić się zasięg, szczególnie 3G UMTS 900. Są więc spore szanse, że sieć poprawi się też w Budach Barcząckich. Szkoda, że T-mobile nie ma np. w Barczącej swojej stacji, bo jest spora luka między Mińskiem, a Cegłowem. Mam nadzieję, że po modernizacji nadajników coś się u Ciebie poprawi.
  (0)
Odpowiedz
wojtas
07-11-2013 - 00:12:50
Kiedy odpalicie umts900 w gminie Gniew (83-140) ?
  (0)
Odpowiedz
bart
06-11-2013 - 20:36:31
a ja w Czapurach k. Poznania odczułem w Heyah znaczną poprawę, dotąd max w heyah to były 2 kreski i tylko w kuchni w domu, teraz wszędzie, zasięg lepszy niż w plusie
  (0)
Odpowiedz
Jakub
05-11-2013 - 17:41:20
Czy w okolicy Bud Barcząckich poprawi się zasięg bo jest bardzo słaby :/
  (0)
Odpowiedz
robpiat
05-11-2013 - 11:41:57
Niestety ale mapa zasięgu w pewnych miejscach nigdy nie miała i nie ma nic wspólnego z prawdą... :( np miejscowość Woziwoda, mimo zaznaczenia na niebiesko nigdy nie było tu zasięgu)
  (0)
Odpowiedz
beata2013
04-11-2013 - 13:34:15
Jest to faktycznie utrapieniem . Mieszkam przy lotnisku , miałam kłopoty z telefonem i z internetem przed modernizacją sieci . Mam teraz większe , ale mam nadzieję że będzie lepiej.
  (0)
Odpowiedz
kacper
03-11-2013 - 20:04:14
totalna tragedia, mieszkam w wawa 1km w lini prostej od siedziby T-mobil. zmiany nic nie dały a wręcz pogorszyły zasięg. moja lokalizacja. to Pulawska 257. jakieś propozycje i wytłumaczenie od T-mobile?.?.?.?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
07-11-2013 - 11:35:51
Prace w tym rejonie nadal trwają.
  (0)
Odpowiedz
Dosia
03-11-2013 - 16:41:23
Tragedia, mieszkam w Gdańsku na jasieniu, korzystam z telefonu i internetu mobilnego, chociaż powinnam napisać : korzystałam. Internet jak w dobie kamienia łupanego, ściągam pliki z zawrotna prędkością 15,9 kB/s, dzwoniłam do T-Mobile, powiedziano mi, ze poprawi się to do końca miesiąca października, dalej to samo... Chciałabym uzyskać konkretną informację do kiedy takie utrudnienia potrwają. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
07-11-2013 - 11:37:37
Bardzo prosimy o kontakt z redakcją i pozostawienie dokładniejszych danych, niestety nie możemy zweryfikować zgłaszanej skargi.
  (0)
Odpowiedz
dadi
01-11-2013 - 21:07:53
Pracuję w Nawrocku, 6 km od Myśliborza, woj. zachodniopomorskie. Wejdę do szkoły i są poważne problemy z zasięgiem. Czy tak już zostanie??? Co z nadajnikiem dla tego rejonu??? Proszę o odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
04-11-2013 - 12:43:18
Dla tej miejscowości zakończyliśmy już prace modernizacyjne. Nie planujemy budowy nowego nadajnika w tej miejscowości. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Olek
01-11-2013 - 10:22:03
Witam na moim terenie zostały zakończone już prace UMTS. Bukówek . Ale niestety mój modem pokazuje 0 zasięg . W czym może leżeć problem ?
  (0)
Odpowiedz
sebazxc
31-10-2013 - 20:40:34
rozkochów(małopolskie) sms o zakonczeniu modeernizacji sieci juz byl jakis czas temu a zasieg wewnatrz i na zewnatrz zamiast sie poprawic jest gorszy ?????
  (0)
Odpowiedz
www
31-10-2013 - 18:47:21
mam pytanie,dlaczego po modernizacji sieci zasięg zamiast sie poprawić pogorszył sie i to znacznie w budynku rozmowy nie da sie prowadzić bo słowa są tak urywane że ciężko je zrozumięc a co dopiero wychwycić całe zdania mam w tmobile 2 nr telefonu ale z taką jakością usług trzeba będzie się pożegnać
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-11-2013 - 16:59:24
Gdzie mieszkasz? Potrzebujemy więcej informacji aby rozwiązac ten problem... Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
so_k
31-10-2013 - 11:42:33
Chwalicie się na swojej stronie internetowej, że ukończyliście prace modernizacyjne sieci w powiecie wałbrzyskim (standard UMTS). Niestety w mojej miejscowości (Mieroszów) nadal dostępne jest jedynie 2G sprawdzałem w telefonie i modemie internetowym. Podajecie niesprawdzone informacje! Konieczność wyrażenia zgody na przetwarzanie moich danych w celach min. marketingowych jest naciąganiem ustawy o ochronie danych osobowych!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
31-10-2013 - 14:25:31
Dla całej miejscowości dostępny jest umts900 zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Bardzo prosimy o sprawdzenie czy Państwa modem spełnia wymagania standardu u900. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
miś
31-10-2013 - 10:05:06
Hej, śledzę wasze poczynania od samego początku i jestem naprawdę pod dużym wrażeniem, chciałbym się zapytać kiedy będziecie modernizować sieć w Gdańsku Matarni :) maszt mam pod samym oknem a was tam nie widać :) chyba że nocą pracujecie ^^
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
31-10-2013 - 14:26:17
Prace w tej okolicy rozpoczęliśmy w połowie października, niestety nie możemy podać konkretnej daty kiedy prace będą prowadzona na konkretnym nadajniku. Prosimy o chwilę cierpliwości efekty naszej pracy powinny być odczuwalne już w najbliższych tygodniach. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
makupan
30-10-2013 - 10:47:45
Ogladam i ogladam te zapowiedzi, mapy itd, wysłue obietnic złotych gór dostep[owych (patrz zasięgu), telefony, mobilnego internetu i dobrze, ze mam swoje lata i na te durnoty nabrac się nie daje - zasięg tragiczny, pływa, albo go nie ma o internecie mobilnym nie wspominając, a to nie jakas dziura zabita dechami tylko Sulejówek, 23 km od PKiN (w kazdym razie te okolice w których mieszkam - jeden wielki dramat, chyba przeniosę sie jednak do innego operatora..)
  (0)
Odpowiedz
pay
30-10-2013 - 09:17:20
[ MAPA - prac ] Zaktualizowany na 29 lipca 2013 r. - ?????? chyba 29 października 2013 r. !!!! Ktoś przy zmianie godziny zmienił miesiąc? ;-)
  (0)
Odpowiedz
walditrojan
29-10-2013 - 19:56:06
W Chrząstawie Wielkiej w dalszym ciągu efektów modernizacji nie widać. W pomieszczeniach nadal nie można prowadzić rozmów , a o internecie już nawet nie wspomnę. Pozdrawiam "najlepszą sieć";-) Najważniejsze że wy macie dobre samopoczucie.
  (0)
Odpowiedz
julek27
29-10-2013 - 10:24:20
Modernizacja w mojej okolicy (Lubień Kujawski) to tragedia. Nadajnik T-Mobile w prostej BTS mam oddalony o 700m. Według danych jest na nim również UMTS 900, ale to chyba na papierze, bo korzystam z nadajnika oddalonego o 10km. Skutki modernizacji: nie można się dodzwonić, zrywane połączenia, "szatkowanie", telefon poza zasięgiem, sieć zajęta. Reklamacja złożona na początku września odrzucona. Po złożeniu drugiej minęło już 30 dni i dalej nic. Czas chyba będzie zmieniać operatora dla swoich numerów. Co ciekawe Orange zrobiło co trzeba bo zasięgu nie było wcale sic!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
31-10-2013 - 15:23:58
U900 dla tej okolicy będziemy włączać dopiero w grudniu br. Prosimy o kontakt redakcją i pozostawienie swoich danych skontaktujemy się i zweryfikujemy problemy z siecią. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
31-10-2013 - 15:23:58
U900 dla tej okolicy będziemy włączać dopiero w grudniu br. Prosimy o kontakt redakcją i pozostawienie swoich danych skontaktujemy się i zweryfikujemy problemy z siecią. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
antares1
28-10-2013 - 18:27:48
Takie mapki zasięgu to można sobie w buty włożyć, wedle niej prace nad modernizacją już dawno się zakończyły (anteny na bts-ie wymienione na wiosnę) i ma śmigać umts900, he he akurat, nic poza edge nie ma i szybko nie będzie. Nie dajcie się nabierać
  (0)
Odpowiedz
basstian
28-10-2013 - 11:44:48
Witam, kiedy przewidziana jest modernizacja nadajników w Dąbrowie Górniczej?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
31-10-2013 - 15:22:34
Prace rozpoczęliśmy 28 października. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
tato
28-10-2013 - 10:31:53
Na kiedy planowana jest wymiana nadajnika w Nieporęcie / Stanisławowie Pierwszym (obok Warszawy - kp: 05-126). Telefon jest ok, chodzi o dobrej jakości internet.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
31-10-2013 - 15:22:08
29 października rozpoczęliśmy prace w tej okolicy. W 2014 roku będziemy włączać umts900. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Danio
27-10-2013 - 20:12:31
Na kiedy planowana jest przebudowa infrastruktury w miejscowości Borne Sulinowo? :)
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
31-10-2013 - 15:21:41
W tej okolicy prace planowane sa na czerwiec 2014 :) Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
tomekgda
25-10-2013 - 15:29:48
Czy informacje przysyłane sms-ami o rozbudowie sieci w moim rejonie i zapewnieniu, że "już wkrótce udostępnimy dla Ciebie najnowocześniejszą sieć" są zwiastunem autentycznej poprawy sieci i jakości rozmów w TMobil, czy raczej są fikcją i nastawione jedynie na to, aby klienci nie uciekali do innych operatorów, np. do Play? Pytam, bo może mi ktoś wreszcie z T-Mobile odpowie w tej kwestii. Ja z Erą i potem z jej następcą, T-Mobile jestem związany od ponad 10 lat. Jednak naprawdę poważnie zastanawiam się nad odejściem. Gdy byłem w Erze, a naprawdę testowałem jakość połączeń i rozmów wszystkich dostępnych na rynku operatorów, było naprawdę dobrze. Sieć była przede wszystkim stabilna, to znaczy że nie znikała i wracała potem, jak to ma niestety Orange i Play, tylko się utrzymywała. Jadąc przez Polskę, jeśli gdzieś nie było sieci,. to naprawdę były znikome sytuacje. W moim miejscu zamieszkania sieć miałem w Erze słabą (jedna, dwie kreski), ale była stabilna. Niestety coś złego się stało, gdy sprawy wziął w swoje ręce T-Mobile. Ja praktycznie w domu mam od zera do jednej kreski, sieć falującą, czyli zanikającą, nie ma już jak w Erze stabilności. O łączności internetowej nie wspomnę, bo jej wcale nie mam. Jak to się dzieje, że sieć wciąż twierdzi, że się rozbudowuje, że będzie lepiej, a mam wciąż tak samo, jak ma. W UK znajomi mieli słaby zasięg (w Londynie). Udali się do swojej sieci, a ta bez problemu, darmowo, dała im wzmacniacz sygnału. I to się nazywa podejście do klienta. A u nas?
  (0)
Odpowiedz
Patryk-KrK
25-10-2013 - 09:12:48
T-mobile Kiedy planujecie uruchomić UMTS 900mhz w Krakowie??? Proszę o dokładną odpowiedź, z góry dzięki :-)
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-10-2013 - 14:26:37
UMTS w Krakowie będzie uruchomiony dopiero w 2014 roku, niestety nie możemy podać dokładniejszej daty.
  (0)
Odpowiedz
misiuro
24-10-2013 - 19:04:01
Witam , na jakim etapie jest modernizacja w miejscowosci Tuchom 80-209 woj.pomorskie , musiałem włączyć w telefonach zakres tylko GSM bez 3G wtedy dopiero moznabyło dzwonic i odbierac połączenia, internet tez nie działał przez 4 dni teraz jakos działa ale raczej wolniej niz przed wyłączeniem , dzieki za info, u mnie cała rodzina ma T mobile zasieg super , pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-10-2013 - 14:28:34
Witam, w tej okolicy prace rozpoczęliśmy 15 października, potrwają one jeszcze ok 10 dni. Jeżeli w ciągu 2 tygodni sytuacja się nie poprawi, prosimy o kontakt z redakcją i pozostawienie numeru telefonu.
  (0)
Odpowiedz
anulka173
24-10-2013 - 17:58:06
Kiedy zostanie zakończone lub rozpoczęta modernizacja w powiecie chrzanowskim? (Chrzanów,Alwernia).. Już 2 dzień nie działają telefony! Niby zasięg jest ale brak wykonywania jakich kolwiek połączeń i zadzwonienie. Proszę o szybkie naprawienie usterki. To skandal by w 21 wieku nie można było operować połączeniami! Jeśli nie naprawicie to zmieniam sieć , bo tak się żyć nie da. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
myk6414
24-10-2013 - 11:23:15
Kiedy zamierzacie ruszyć z modernizacją w pow. Legionowskim? Bo narazie to z zasięgiem tam czarna dziura... a na mapie biała plama.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-10-2013 - 14:30:08
28 października rozpoczęliśmy prace w tym rejonie, prosimy o chwilę cierpliwości i komentarze oczywiście, wszystkie Państwa uwagi są dla nas cenne.
  (0)
Odpowiedz
kaasqaa
23-10-2013 - 18:42:44
przydałby się zasięg w warszawskim metrze :) czy jest to możliwe? :)
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-10-2013 - 14:32:22
Prace nad tym rozwiązaniem trwają.
  (0)
Odpowiedz
macgro
23-10-2013 - 17:35:18
Witam, Gdow, Dobczyce i okolice to miejsca, gdzie zawsze byl dobry sygnal. Teraz nie ma nawet sygnalu, czasem sie pojawia, ale brak jest szybko. Czy cos sie tu poprawi? pozdrawiam, mac
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-10-2013 - 14:34:15
Prace modernizacyjne zostały już zakończone, w 2014 planujemy wprowadzenie zasięgu UMTS900, co pozwoli na korzystanie z prędkości 3g na tych terenach ,gdzie do tej pory dostępne było tylko 2g.
  (0)
Odpowiedz
Amandeusz40
23-10-2013 - 17:28:58
@T-mobile, kiedy przymierzacie się do prac w powiecie mińskim? W tym roku już coś się ruszy, czy raczej w następnym?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-10-2013 - 14:34:53
Już w tym tygodniu rozpoczynamy prace w Mińsku Mazowieckim i okolicach.
  (0)
Odpowiedz
trzebun
23-10-2013 - 09:14:59
Jestem waszym klientem od wielu lat i od poczatku jest problem z zasiegiem w Trzebuni (górna cześć) zaieg jest tylko przy oknie lub na górce. Problem dotyczy ok. 100 domów czyli licząc średnio ok. 400 abonentów. Modernizacja nic nie pomogła, nie można kożystać z żadnych dodatkowych usług a rozmowy sa bardzo utrudnione ,może znajdzie sie ktos kompetentny i spróbuje cos pomóc w tej sytuacji, chyba że w ogóle nie zależy wam na kilkuset klientach . Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
29-10-2013 - 09:36:46
Prace modernizacyjne zostały już zakończone w tej okolicy. W 2014 planujemy wprowadzenie UMTS900.
  (0)
Odpowiedz
maro1976
22-10-2013 - 20:11:41
Kiedy skończy się modernizacja w Jaworzno-Szczakowej bo nie było HDSPDA+ a teraz jest?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
29-10-2013 - 09:42:20
Prace w Jaworznie zostały już zakończone.
  (0)
Odpowiedz
KyrjeElejson
21-10-2013 - 15:39:16
Najlepsza Sieć? że niby T-Mobile? Budować każdy może, ale czy zbuduje :D w sieć to łapać klientów też można ha ha ;)
  (0)
Odpowiedz
marek85002
20-10-2013 - 21:47:13
jestem kilentem od poczatku jak siec rozpoczela dzialalnosc w Polsce,korzystalem z kilku uslug sieci,wiec smialo moge cos wiecej napisac a moze napisac prawde,poczatek dzialalnosci sieci ERA ,pozytyw zasieg jak i jakosc rozmow tel ok,dokupilem internet ajk na moj poczatek ok, dokupilem telefon stacjonarny,na poczatku ok wszystko bylo jak byc powinno,lecz operator zapomnial iz swiat idzie do przodu,ja zostalem mocno za nim,internet aby wyslac miela z zalacznikem 100MB nie ma szans,rozmowa wideo,nie ma szans,teleofn stacjonarny mozna posluchac sobie jesli nie rozlaczy trzaskow i tyle,dzial techniczny wszystko ok,jedno co dziala w sieci to SYSTEM OPLAT I FAKTUR -BEZBLEDNIE,BEZCENNE,juz ponad 10 lat slysze ze juz niedlugo bedzie poprawa,ale kto sie smieje ten sie smieje ostatni do zobaczenia juz niedlugo konczy sie umowa
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
21-10-2013 - 11:41:22
Prosimy o kontakt z redakcją. Bez Pana danych nie możemy ustosunkować się do zaistniałej sytuacji, za którą bardzo przepraszamy.
  (2)
Odpowiedz
krystek
19-10-2013 - 22:20:00
Dlaczego nie otrzymałem odpowiedzi na swoje pytanie? Miała być rozbudowa sieci w mojej miejscowości a nagle cisza i nikt nie raczy nawet odpisać. DRAMAT! Do najlepszej sieci w Polsce jeszcze Wam dużo brakuje! :(
  (0)
Odpowiedz
walditrojan
19-10-2013 - 09:24:48
Przysyłacie bzdurne sms-y. -cyt."Informujemy że w tym rejonie zakończyliśmy budowę najnowocześniejszej....... itd. I co to dało? Mieszkam w miejscowości Chrząstawa Wielka woj.dolnośląskie. Ponoc zakończyliście modernizację 5.10.213r. Niestety , ale u nas ta modernizacja tylko wszystko pogorszyła. Normalnie rozmowy można prowadzić tylko na dworze!!! W pomieszczeniach zasięg faluje i zanika całkowicie. Rozmowy są zrywane. Ja żadam żeby przywrócono stan sprzed modernizacji ( wtedy wszystko było ok). Mam z domownikami 3 telefony komórkowe i jeden stacjonarny(wszystkie T-mobile) i dotyczy to wszystkich. Ponadto moi znajomi z tej samej miejscowości mający fony w naszej sieci też mają identyczne problemy(dotyczy znanych mi około 50 osób) takwięc nie są to masowe usterki telefonów tyko wada Waszej modernizacji , z którą należy szybko coś zrobić. Kilka osób (wraz ze mną rozważamy zbiorowo zerważ umowy z powodu nie spełniania oczekiwań wobec jakości usług i uważam że mamy do tego pełne prawo.
  (0)
Odpowiedz
Dawad
18-10-2013 - 15:34:35
Proszę o informacje nt. Nadajnika w Wabienicach (ok. Bierutowa) Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-10-2013 - 10:47:00
W Wabienicach znajduje się stacja wspierająca technologie UMTS 900, zasięg na tej częstotliwości zostanie włączony już z końcem października.
  (0)
Odpowiedz
kangur
17-10-2013 - 23:07:29
Dziękuję za informację. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Olek
17-10-2013 - 17:44:15
Witam ja piszę z Bukówka Dolny Śląsk , mój nadajnik jest z Ujazdu Górnego . Na mapie pokazuje mi , że prace są zakończone i tu nasuwa się moje pytanie , kiedy zostanie uruchomiony internet UMTS ?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-10-2013 - 15:13:50
Prace zostały zakończone w tej miejscowości. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
krystek
16-10-2013 - 12:57:44
Co z pracami na terenie Szczodrkowic? Zasięg jaki był taki jest. A prace jak sami wcześniej pisaliście miały być zakończone w połowie października...
  (0)
Odpowiedz
kangur
15-10-2013 - 22:41:04
Proszę o podanie informacji nt modernizacji sieci w rejonie Krotoszyna (woj. wielkopolskie). Kiedy jest przewidziana? Kiedy ma się zakończyć? Czy po modernizacji będzie działał UMTS 900? Czy modernizacja bedzie prowadzona przez przedsiębiorstwo Neworks? Czy wtedy będzie można kożystać z 2 sieci T-mobile i Orange? Logować się do obydwóch? Czy jak to będzie wygloądać? Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
17-10-2013 - 15:30:16
Prace na terenie Krotoszyna przewidujemy na koniec marca 2014, prace powinny potrwać od 3 do 6 tygodni. UMTS 900 planujemy uruchomić na tym obszarze po zakończeniu prac modernizacyjnych. Ze względu na odległość terminu nie możemy zagwarantować że nie ulegnie on zmianie w naszym harmonogramie. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
lecho
14-10-2013 - 12:27:16
Proszę o podanie terminu zakończenia prac wymiany nadajników na terenie Łochowa k/Bydgoszczy.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
15-10-2013 - 12:10:29
Niestety nie możemy podać dokładnego terminu zakończenia prac :-( Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
tomek
13-10-2013 - 08:25:33
Witam, Jestem użytkownikiem biznesowym w dużej firmie sieci TM od 2001 roku, oczywiście wcześniej Era i mam pytanie: czy TMN kontroluje utraty zasięgu na popularnych drogach? Jestem pewien, że niestety nie. Jadąc do Wrocławia na odcinku od Lubina do Środy Śląskiej traci się zasięg cztery razy, sytuacja trwa od 12 lat! Kiedy zostanie poprawiony zasięg na A2 między węzłem Nowy Tomysl a zjazd przy Poznaniu? Tam trzy razy gubi się zasięg! Następny odcinek na A2 od Konina w stronę wawy do pierwszego zjazdu, gubi się zasięg od wielu lat. Na nowym odcinku A2 od Warszawy w kierunku Strykowa kilkakrotnie przerywa.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
14-10-2013 - 10:17:00
Tomku, wielkie dzięki za wszystkie uwagi. Przekazujemy je do naszego działu technicznego! Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Toszanin
12-10-2013 - 14:11:13
Podziwiam firmę T-mobile za marketing są geniuszami. Znam ludzi, którzy mają smartfona w TM z pakietem i siedzą na 2G i twierdzą, że im szybko internet chodzi i przedłużają umowę są zadowoleni, a jak do nich dzwonię to są albo poza zasięgiem, albo przerywa, czuż święty spokój ma swoją cenę ;)
  (0)
Odpowiedz
why
10-10-2013 - 16:58:15
Litości, wyłączyliście mi WiMaxa i proponujecie przejscie na blueconnect, tyle, że jednocześnie z wyłączeniem WiMaxa pogorszyliście zasięg 2G, przed rozpoczęciem modernizacji był nawet zasięg 3G na zewnątrz, teraz nie ma wcale. Gołoszyn koło Obornik Wlkp.
  (0)
Odpowiedz
misieq
08-10-2013 - 20:01:45
A kiedy we Wrocławiu planowany jest koniec modernizacji? Bo zasięg jak był tragiczny tak nadal jest (okolice ulicy Skarbowców).
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
14-10-2013 - 16:04:02
Prace w tej okolicy Wrocławia zostały już zakończone.
  (0)
Odpowiedz
marek85002
07-10-2013 - 16:11:42
PROSZE O INFORMACJE DOTYCZACE MODERNIZACJI SIECI W MIEJSCOWOSCI SZAMOCIN woj.wielkopolskie ZASIEG INTERNETU MOBILNEGO W PASMIE 3G
  (0)
Odpowiedz
Gosiara
07-10-2013 - 13:51:38
A co z Gdańskiem? W dwóch różnych miejscach (Oliwa i Piecki -Migowo) tylko ja mam kłopoty z zasięgiem, czytaj zasięg jest ale dodzwonić się do mnie nikt nie może! PRzychodzą smsy że ktos próbował sie kontaktować. Skandal, trwa to juz około 2 tygodni i co śmieszne, tylko ja mam problem, inni T-mobile nie mają...
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
15-10-2013 - 15:59:58
Prośba o skontaktowanie się z redakcją i podanie danych do kontaktu, chcielibyśmy wyjaśnić ta sytuację. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
mellllller
04-10-2013 - 21:49:22
Zasięg Pruszków Żbików tragiczny od miesiąca,ciągle przerywa....kiedy poprawa ?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
15-10-2013 - 16:03:46
Prace w tym rejonie rozpoczęliśmy 8 października i potrwają jeszcze około 2 tygodni.
  (0)
Odpowiedz
mira
04-10-2013 - 15:13:12
A we Wrocławiu na Owczarskiej już po modernizacji, a zasięgu jak nie było, tak nie ma. Trzeba wychodzić na ulicę.
  (0)
Odpowiedz
robi
03-10-2013 - 14:09:04
W imieniu mieszkańców sołectwa Parcela (gmina Konstancin-Jeziorna, powiat piaseczyński) proszę o informację kiedy prace modernizacyjne się zakończą - chociaż wcześniej zasięg był i jest tylko na zewnątrz budynków. Jakie przewidujecie wzmocnienie sygnału na tym terenie i od kiedy? Dziękuję sołtys
  (0)
Odpowiedz
Natt
03-10-2013 - 10:15:00
Człowiek tak czyta te pytania i odpowiedzi, a zamiast konkretów prym wiedzie jakiś salonowy burek. Miło by było gdyby wypowiadał się ktoś z firmy, a nie osoba liżąca permanentnie im zakończenie pleców.
  (0)
Odpowiedz
Dawid1990
02-10-2013 - 22:55:54
Również ucieszyłem się z otrzymanej dzisiaj rankiem wiadomości: "Przez najblizsze kilka tygodni bedziemy prowadzili rozbudowe i modernizacje sieci w tym rejonie. W trakcie trwania prac moga wystapic chwilowe utrudnienia w korzystaniu z naszych uslug, za co serdecznie przepraszamy. Juz wkrotce udostepnimy dla Ciebie najnowoczesniejsza siec." . Chwilowe utrudnienia nie występują, ba, utrudnienia nie występują wcale, a to dlatego, że usługa "internet" na chwilę obecną nie jest dostarczana w ogóle. Również jestem z okolic Bydgoszczy (Szubin) a informacja jakoby prace w tych rejonach jak niżej wspomniano miały trwać do połowy października woła o pomstę od nieba. . Jak zauważył lecho, przez pół miesiąca będę płacił za internet z którego skorzystać nie można. Świetna perspektywa dla studenta piszącego pracę, nie wspominając o różnorakiego rodzaju dostępach czasowych premium do kont. Skoro moje pieniądze tak jak i innych abonentów idą się....idą w błoto mam tylko jedno pytanie. Czy z tytułu owych trudności istnieje możliwość przedwczesnego rozwiązania umowy.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
04-10-2013 - 10:34:53
Wymiana bezpłatna karty SIM jest możliwa w sytuacji, kiedy udamy się tylko i wyłącznie do głównego salonu/sklepu firmowego z dowodem osobistym. Na miejscu konsultacji będą mogli sprawdzić w tak zwanych testerach czy uszkodzenie doszło z przyczyn niezależnych, czy być może z niewłaściwego korzystania ze sprzętu. W tej drugiej sytuacji oczywiście jest wymiana odpłatna 25zł netto doliczana na poczet przyszłej faktury. Co do braku dostępu do internetu , proszę o wysłanie do BOA pisma, uwzględniając w nim : • numer telefonu • hasło abonenckie lub PUK1 lub BOA kod • informację, na kogo jest zarejestrowany telefon. Na podstawie pisma, BOA udzieli stosownych wyjaśnień oraz zaproponuje adekwatną rekompensatę. Pozdrawiamy
  (0)
Odpowiedz
middy1983
02-10-2013 - 19:58:42
@pluszak - przynajmniej coś mówią bo Plus na reklamacje odpowiada: u nas wszystko działa a Play w ogóle nie odpowiada więc w czym halo??
  (0)
Odpowiedz
Pluszak
01-10-2013 - 20:43:36
Większość z Was otrzymuje odpowiedzi typu: "Przykro nam, obecnie prowadzone sa prace konsolidacyjne, prosimy o cierpliwość"
  (0)
Odpowiedz
Adamski
01-10-2013 - 18:46:14
Józefosław koło Piaseczna. Zasięg masakra. Kiedy prace zostaną ukończone?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
04-10-2013 - 12:05:38
Prosimy o kontakt z redakcją i pozostawienie swoich danych. Józefosław przechodzi właśnie proces modernizacji który potrwa jeszcze ok 10 dni.
  (0)
Odpowiedz
Mak
30-09-2013 - 08:12:08
Jakby co to się nie łudźcie, nie podawajcie swoich danych tutaj, bo nikt się z Wami nie skontaktuje.
  (1)
Odpowiedz
Grzesiek
30-09-2013 - 07:02:23
Witam mieszkam w msc Harklowa koło Jasła woj. podkarpackie. do nadajnika 2G mam 500 m w linii prostej a do 3G jakieś 3 km, a i tak zasięg bardzo słaby albo wcale, przerywa połączenia urywa słowa, zmieniałem sim w różne tel i to samo.
  (0)
Odpowiedz
tomi122xx
28-09-2013 - 21:58:35
U mnie po zakończonej modernizacji sieci , stwierdzam zero poprawy zasięgu i nawet twierdze ze zasięg jest słabszy i często zanika . Ta modernizacja to chyba tylko reklama sieci , a po czytaniu komentarzy innych osób widzę tylko pogorszenie zasiegu
  (0)
Odpowiedz
Oskar
28-09-2013 - 11:23:50
Chciałbym się zapytać na kiedy przewidziny jest koniec modernizacji sieci w miejscowości Solec Kujawski koło Bydgoszczy ulica. Średnia.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-10-2013 - 14:08:56
Prace powinny zakończyć się w ciągu 10 dni, jeżeli odczuwają Państwo pogorszenie w jakości usług bardzo prosimy o podanie dw redakcji swoich danych.
  (0)
Odpowiedz
nowisio
26-09-2013 - 21:30:14
Witam, proszę o podanie terminu rozpoczęcia prac wymiany nadajników na terenie Grodziska Mazowieckiego.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-10-2013 - 14:09:27
Pod koniec kwietnia 2014.
  (1)
Odpowiedz
Damyl
26-09-2013 - 12:06:35
Witam. Od wielu wielu lat bardzo słaby zasięg mamy w miejscowości Kośmidry na Śląsku. Czy są tam planowane jakieś zmiany i kiedy ewentualnie można się ich spodziewać? Bo teraz to wygląda tak, że tylko w kilku miejscach na podwórku jest zasięg że można rozmawiać przy słonecznej pogodzie, a w pomieszczeniu albo przy dużym zachmurzeniu i opadach jesteśmy odcięci od świata. Pozdrawiam :)
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-10-2013 - 14:11:09
Prace w tej miejscowości zostały już zakończone, prosimy o kontakt z redakcją i podanie dokładniejszych danych adresowych.
  (0)
Odpowiedz
malkontent
26-09-2013 - 09:58:32
Od wielu lat spędzam urlop w Solcu Zdroju i nadal mimo "zakończonej" (wg. powyższej mapki internetowej) modernizacji T-Mobile, rozmowy telefoniczne kuracjuszy odbywają się przez pokrzykiwanie na balkonie lub błądzenie po ulicy w poszukiwaniu stabilnego zasięgu. Jedyna widoczna zmiana to nagle pojawił się 3G, niestety też mało stabilny.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-09-2013 - 10:44:56
Dziękujemy za uwagi odnośnie tego rejonu zostaną one przekazane do naszego działu technicznego.
  (0)
Odpowiedz
adam1608
25-09-2013 - 20:03:45
Witam kiedy będzie modernizacja w markach koło warszawy.....??
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-09-2013 - 10:45:35
W Markach i okolicy modernizacja rozpoczęła się 24 września.
  (0)
Odpowiedz
Agn.
24-09-2013 - 18:29:04
Proszę o informacje, kiedy w przybliżeniu mogą zakończyć się prace w okolicach Złotnik Kuj. Zrywanie połączeń i cuda-wianki z komórkami to jedno, ale całkowite odłączenie telefonu stacjonarnego jest już mniej przyjemne..
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-09-2013 - 10:47:52
Od tygodnia w Pańskiej okolicy prowadzimy prace modernizacyjne, prosimy o podanie dw redakcji dokładnych danych, abyśmy mogli zweryfikować problemy z zasięgiem i ich przyczyny. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
Krzysiek
24-09-2013 - 12:40:51
Witam! Rożnów, gmina Gródek nad Dunajcem, małopolskie. Po pracach prowadzonych na wiosnę niestety jest znacznie gorzej niż wcześniej. Pogorszył się zasięg w domu (trzeba chodzić i szukać) i jakość rozmów - "pobrzękiwania" w czasie rozmowy, przestajemy się słyszeć. Do tego czasu było stabilnie. Dzisiaj trafiłem na tę stronę, może ktoś zleci sprawdzenie? Pozdrawiam! (abonent od 1997)
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-09-2013 - 10:48:32
Prosimy o podanie dw redakcji dokładnych danych abyśmy mogli zweryfikować problemy z zasięgiem i ich przyczyny.
  (0)
Odpowiedz
Tak
23-09-2013 - 16:18:56
Mieszkam w miejscowości Okoniny w gminie Śliwice, żeby złapać zasięg trzeba biegać z telefonem po podwórku i kiedy to się zmieni? Kończy mi się umowa i trzeba będzie chyba zmienić operatora.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-09-2013 - 10:54:12
Witam, w Pańskiej okolicy prace zostały już zakończone, obecnie trwają prace optymalizacyjne. Prosimy o podesłanie dw redakjci dokładnego adresu, abyśmy mogli zweryfikować problemy z zasięgiem. Na chwile obecną możemy zgłosić problemy dla całej miejscowości.
  (0)
Odpowiedz
terzen
20-09-2013 - 11:53:36
Kiedy nastąpi modernizacja sieci w gminie Alwenia /małopolskie/? Płacę abonament,a nie mogę korzystać z internetu mobilnego.
  (0)
Odpowiedz
ania
20-09-2013 - 10:43:13
witam,mieszkam w miejscowości GRZYBNO ,W ZACHODNIOPOMORSKIEM,POWIAT GRYFINO,w tym roku "związalam" się z T-MOBILE na dwa lata,miał być zasięg bez problemu,a jest lipa. jak nie wyjrzę z telefonem przez okno lub nie wyjdę na podwórko to nie ma szans na zasięg.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-09-2013 - 09:28:51
Tuż przy południowej granicy Gryfina trwa obecnie modernizacja sieci. Prace rozpoczęto 16.09, spodziewamy się ich zakończenia z końcem października. Ta sytuacja może mieć wpływ na występowanie niedogodności w Gryfinie. Bardzo prosimy o kontakt na naszą infolinię oraz zgłoszenie problemu technicznego wraz z pozostawieniem adresu i kontaktu. Wraz z przywróceniem zasięgu zostanie wysłany SMS z taką informacją.
  (0)
Odpowiedz
lecho
20-09-2013 - 10:34:07
Mieszkam w Łochowie k/Bydgoszczy. Zasięg blueconnect praktycznie nie istnieje..W tej chwili wygląda to tak, że płacę za internet z którego nie mogę skorzystać. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-09-2013 - 09:29:27
W okolicach Łochowa obecnie trwa projekt modernizacji sieci, który rozpoczął się 9 września. Zakończenie jest spodziewane w połowie października. Obecnie w Łochowie sieć 3G ma zasięg pozwalający na korzystanie na zewnątrz budynków. W efekcie modernizacji sygnał będzie mocniejszy i pozwoli na korzystanie we wschodniej części miejscowości także w budynkach. Dobrym rozwiązaniem wspierającym korzystnie z sieci wewnątrz budynków jest antena zewnętrzna.
  (0)
Odpowiedz
Danuta
19-09-2013 - 18:35:01
Mieszkam blisko Włocławka.Z sieci korzystam od 1998roku.Do rozpoczęcia prac modernizacyjnych w naszym rejonie tzn do m-ca marca br nie miałam problemów z zasięgiem.15.06.2013 r. otrzymałam sms,że prace zostały zakończone ,sieć rozbudowana,nowoczesna.JEST TRAGICZNIE!!!! Od czerwca składam reklamacje na piśmie,telefonuję na infolinię,chodzę do punktu obsługi klienta I NiC!! !W niektórych miejscach w domu /jak dobrze poszukam/ mam zasięg -1 kreskę, w większości miejsc nie mam wogóle zasięgu!Na moje interwencje odpowiedzi są "na okrągło".Jestem tą sytuacją wykończona nerwowo! Moi sąsiedzi z ulicy mają podobnie! ZOSTAŁA NAM TYLKO ZMIANA SIECI.Takiego lekceważenia klienta ,jakiego doświadczam od 4 m-cy chyba gdzie indziej nie ma. NA TYM POLEGAJĄ MODERNIZACJE W TEJ SIECI??
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-09-2013 - 09:29:50
Mamy prośbę o przesłanie informacji odnośnie miejsca występowania problemu oraz numeru kontaktowego – zweryfikujemy przyczynę opisanych problemów.
  (0)
Odpowiedz
Hieronim
19-09-2013 - 15:29:04
Witam chciałbym się dowiedzieć co z modernizacjami w miejscowości Bagno 67-410 bardzo słabo jest z sygnałem bardzo często w ogóle
  (0)
Odpowiedz
Mak
19-09-2013 - 15:14:55
W takim razie odpowiadam: Telefon 65 529 76 87, firma Kompleks Leszno.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-09-2013 - 09:31:02
Bardzo dziękujemy. Skontaktuje się z Panem specjalista, który poprowadzi weryfikację tej sprawy.
  (0)
Odpowiedz
Aneta
19-09-2013 - 10:40:37
Mieszkam na ul.Granicznej w Józefowie. Zasięg blueconnect praktycznie nie istnieje, prędkość internetu wygląda mniej więcej tak,że jedna strona otwiera się ok. 60 sek lub wcale.W tej chwili wygląda to tak,że co miesiąc płacę za internet z którego nie mogę skorzystać. Czy w mojej okolicy prowadzone są jakieś prace związane z polepszeniem tej sytuacji? Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-09-2013 - 09:31:49
W tym rejonie 16 września rozpoczęły się prace związane z modernizacją sieci T-Mobile. Ich koniec planowany jest na koniec października. W związku z modernizacją sieci w okolicy ul. Granicznej zostaną udostępnione dwie dodatkowe stacje, co powinno podnieść jakość usług.
  (0)
Odpowiedz
Paweł
18-09-2013 - 13:00:06
Chciałem zapytać co z zasięgiem w Szczodrkowicach koło Skały (województwo małopolskie)? Pytałem na tej stronie w komentarzach w lipcu - dostałem odpowiedź że na początku sierpnia. Zapytałem w sierpniu - dostałem odpowiedź że na koniec sierpnia. Na koniec sierpnia zapytał o tą samą miejscowość ktoś inny i otrzymał odpowiedź że w połowie września. Tyle że z tego co widzę to nic się nie dzieje. Zapytam jeszcze raz - na kiedy planowana jest modernizacja w Szczodrkowicach? We wszystkich informacjach od Państwa słyszę że modernizacja postępuje zgodnie z planem. Mój przykład udowadnia że tak nie jest. Chciałem jeszcze zapytać czy w miejscowości o którą pytam powstanie jakiś nowy nadajnik? Obecnie zasięgu nie ma lub jest tak słaby że nie można porozmawiać. I pomyśleć że Kraków widzę z okien mojego domu a zasięg mam żałosny lub nie mam go wcale...
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-09-2013 - 09:32:17
Lokalizacja Szczodrkowic jest bardzo specyficzna ponieważ miejscowość jest położona na granicy dwóch obszarów roboczych, na które została podzielony obszar Polski na potrzeby prac modernizacyjnych. Pierwszy obszar był modernizowany w okresie od 27 maja do 08 sierpnia. Modernizacja drugiego obszaru rozpoczęła się 9 września” i obecnie trwa (spodziewany koniec to połowa października). W Szczodrkowicach nie jest planowany nadajnik, niemniej pojawią się one w Czajowicach i Ojcowie, co powinno podnieść efektywność sieci. Przeprowadzenie modernizacji wiąże się także z powiększeniem mocy nadajników.
  (0)
Odpowiedz
mac_33
17-09-2013 - 22:08:09
mam pytanie dotyczace konkretnego pozwolnia radiowego UMTS2100/2/4065/1/12 w dąbrowie górniczej okradzionowie 19E23'13"szczegóły :50N19'56" Dąbrowa Górnicza Okradzionów, dz. nr 217 50738 czy przy modernizacji sieci uruchomicie ten nadajnik czy raczej powinieniem liczyc na ktoryś z pobliskich nadajników umts900? i jeszcze kiedy to nastąpi? pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
20-09-2013 - 09:53:35
Wspomniana w komentarzu stacja jest planowana do implementacji w połowie listopada. Będzie obsługiwać także UMTS 2100.
  (1)
Odpowiedz
EscoBdg
17-09-2013 - 20:26:02
Witam.Mieszkam we wsi Lisewo Kościelne gmina Złotniki Kujawskie dzisiaj dostałem smsa o modernizacji sieci. W jakim terminie te modernizacje zostaną zakończone? Jestem klientem t-mobile o wczesniej Ery od poczatku jej powstania i od zawsze sa tutaj problemy z zasięgiem
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
19-09-2013 - 15:40:19
W Państwa okolicy prace modernizacyjne zaczęły się 16.09 – są przewidziane na ok 6 tygodni.
  (0)
Odpowiedz
mat
17-09-2013 - 14:12:17
Moc sygnału w Józefówie 05-510, ul.Graniczna 53, jest katastrofalna. przeprowadzanie rozmów wewnątrz budynku jest parktycznie niemożliwe. Otzrymuję SMS z informacja o modernizacji w tym rejonie. Kiedy się ona zaczęłą I kiedy się ukończy? pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
19-09-2013 - 15:40:42
W Państwa okolicy prace modernizacyjne zaczęły się 16.09 – są przewidziane na ok 6 tygodni.
  (0)
Odpowiedz
Satry klient cd...
16-09-2013 - 21:22:28
Redakcja T-Mobile Trendy do : Satry klient cd... 2013-09-10 10:43:28 Bardzo prosimy o kontakt z redakcją i podanie swojego numeru telefonu. Tylko w ten sposób możemy zidentyfikować abonenta oraz zgłosić Pańskie dane do naszego działu technicznego. Po co ten cały cyrk? Napisałem do was i co? nie raczyliście nawet odpowiedzieć.... Bo w sumie po co, na stronie widać że się "interesujecie". A zasięg oczywiście nie powrócił.... Pomimo kolejnego zgłoszenia oczywiście dostałem SMS z T-Mobile że zasięg w podanej lokalizacji i utrudnienia są spowodowane specyfikacją zabudowy lub uszkodzeniem telefonu.... Dziwnym trafem każda osoba mająca telefon w t mobile lub Orange w moim rejonie (całe osiedle) nie ma zasięgu. W sklepie nie działa doładowanie telefonu na kartę, bo nie ma zasięgu. Prawda jest taka że sieć ma nas klientów w du.... W reklamach się najlepszym zasięgiem, a prawda jest że mają najgorszy na tą chwile.... Jak można zepsuć bardzo dobry zasięg? Wystarczy modernizacja nadajników w T-Mobile, mająca na celu poprawę zasięgu... Przed modernizacją maksymalny zasięg a po wcale....
  (0)
Odpowiedz
gaga
16-09-2013 - 14:44:56
Mieszkam w Bydgoszczy na Bartodziejach, przez cały weekend nie mogłam korzystać z telefonu. Komunikat jaki słyszały osoby dzwoniące do mnie informował, że mam wyłączony telefon lub jestem poza zasięgiem. Nadmienię, że telefon komórkowy jet jedynym jaki posiadam w domu. Z Waszą siecią związana jestem od początku korzystania telefonii komórkowej. Sms, który informował Waszych użytkowników o problemach z łącznością, do mnie nie dotarł bo pewnie byłam już poza zasięgiem. Myślę, że taka praktyka to oznaka lekceważenia klientów sieci. Obawiam się, że daliście Państwo jasny sygnał swoim wiernym klientom o konieczności zmiany operatora.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-09-2013 - 10:11:27
W Bydgoszczy Bartodziejach 26 sierpnia rozpoczęliśmy prace modernizacyjne. Krytyczny etap prac (wymiana starych nadajników na nowe) został już zakończony. Obecnie prowadzimy prace optymalizujące działanie sieci w taki sposób, aby jej jakość była na najwyższym poziomie. Przepraszamy za powstałe utrudnienia. Realizujemy projekt modernizacji sieci aby znacznie poszerzyć jej zasięg (szczególnie 3G) oraz gęstość.
  (0)
Odpowiedz
Mak
16-09-2013 - 14:01:46
W Lesznie podczas rozpoczęcia prac nad modernizacją rozmówcy słabo nas w firmie słyszą. Trzeba wyjść z pomieszczenia, żeby można się było dogadać z klientami. Myśleliśmy, że problem ustąpi wraz z zakończeniem prac, ale niestety występuje nadal. Strasznie utrudnia to w prowadzeniu działalności, a nasz opiekun firmowy w ogóle się tym nie przejmuje. Wysyłaliśmy informację o problemie to T-Mobile i otrzymywaliśmy tylko lakoniczną odpowiedź SMS-em (!!!), że zgłoszona sprawa została zakończona. Ale jak? Zero kontaktu ze strony T-Mobile. Totalny brak profesjonalizmu. Dodam, że problem występuje nie tylko u nas w firmie, także w innych pomieszczeniach w Lesznie, a także na różnych modelach telefonów.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-09-2013 - 10:12:38
Prosimy o podanie numeru kontaktowego do Państwa oraz danych firmy. Podejmiemy działania weryfikacyjne odnośnie obsługi oraz zasięgu w Państwa siedzibie.
  (0)
Odpowiedz
kaneus
15-09-2013 - 23:50:08
Wszystko wygląda ładnie tylko na mapie i w reklamach. Używam często komórki /Galaxy s3/ poza Poznaniem np w okolicach śremu /Mórka/ i nie mam tam żadnego zasięgu albo muszę wychodzić na pole lub wzgórze. Ot cała prawda.
  (0)
Odpowiedz
Kartuzy
15-09-2013 - 15:31:44
Mam pytanie: Czy na ulicy, Komuny Paryskiej, Kraków, bedzie HSPA+? Mieszkam tu i jest tragedia, dlaczego nie postawicie na osiedlu Kliny nadajnika 3G? Mieszka tu duzo ludzi, zasieg kiepski, zrobcie cos w koncu, najblizszy nadajnik na ulicy Zagaje na Kosciele, ten nadajnik jest za daleko i za slaby. Prosze o odpowiedz.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-09-2013 - 10:19:22
Mamy prośbę o podanie dokładnego adresu występowania problemu oraz o podanie numeru kontaktowego. To umożliwi nam dokładna weryfikację. Ulica Komuny Paryskiej jest długa. W części jest pokryta zasięgiem HSPA+ ze stacji przy Zawiłej. Chcielibyśmy dokładniej zanalizować nadesłany problem. Prosimy o kontakt z redakcją.
  (0)
Odpowiedz
Kartuzy
15-09-2013 - 15:23:04
To sciema z ta modernizacja, zamiast poprawy jest gorzej, lepiej wziasc internet z kabla, szkoda kasy na T-Mobile, w zm krakowie w okolicach poludniowych, zasieg UMTS/3G to smiech na sali. Dlaczego T-Mobile Nas tak nabija w butelke :( Myslalem ze to bedzie prawdziwa swiatowa siec telekomunikacyjna a jest tak jak zawsze, czyli wielkie rozczarowanie!
  (0)
Odpowiedz
rendik
13-09-2013 - 20:30:19
W Krynicy zdrój było 3 g od połowy lipca do 4 września od tego czasu znacząco pogorszył sie zasieg telefonii komórkowej oraz padło 3g ledwo działa 2 G maksymalnie dwie kreski siła przecietnaOd prawie ponad tygodnia nie ma szans na odbiór sygnału 3g. Posypała sie wam synchronizacja nadajników. Technicy powinni sie wybrac i sprawdzic sygnał na miejscu. Szkoda kasy na naprawy oszczędność na wszystkim co gorsza na jakości.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-09-2013 - 10:16:37
W Krynicy i okolicach uruchomiliśmy UMTS 900. W tej technologii sygnał 3G jest dostępny na obszarze porównywalnym z zasięgiem 2G. Abyśmy mogli zlokalizować przyczynę opisanych niedogodności mamy prośbę o kontakt oraz podanie miejsca gdzie występuje wspomniany w komentarzu problem.
  (0)
Odpowiedz
rvm
13-09-2013 - 18:06:33
Mieszkam w Zalesiu Dolnym (Piaseczno). Jakość waszej sieci jest KATASROFALNA a mam u was 4 numery. Czy można uzyskać inf. na temat planowanych zmian na tym terenie? To 15 km od centrum Warszawy!!!!!!!!!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-09-2013 - 10:17:00
W okolicy Piaseczna rozpoczynamy prace modernizacyjne sieci już 30 września. Projekt modernizacji zakłada poszerzenie zasięgu (szczególnie sieci 3G) oraz gęstość nadajników, średnio o 40%. Poszerzenie zasięgu będzie widoczne szczególnie wewnątrz budynków.
  (0)
Odpowiedz
T-Mobile
13-09-2013 - 07:43:26
T-Mobile, budujemy najgorszą sieć w Polsce!! Zakończył się kolejny etap całkowitej wymiany infrastruktury telekomunikacyjnej sieci T-Mobile. Dotychczas zmodernizowanych zostało już 6000 lokalizacji. W ramach prac wymieniane są obecnie stosowane nadajniki na najnowsze - pozwalające oferować brak zasięgu na jeszcze większym terenie!! Potwierdzeniem wysokiej jakości sieci T-Mobile jest wyróżnienie za największy brak zasięgu na terenie Krakowa i okolic. T-Mobile sieć największego braku zasięgu!!
  (0)
Odpowiedz
bizon84
13-09-2013 - 00:01:44
kiedy zakończą sie prace w okolicy smętowa granicznego 83-230 i pojawi się zasięg 3g?
  (0)
Odpowiedz
Krzysztof
12-09-2013 - 14:08:47
Od ponad miesiąca w województwie kujawsko-pomorskim a dokładnie w miejscowości Świecie nad Wisłą są problemy z siecią!!!! Dostałem informację, zresztą tak samo jak 3 inne osoby z mojego domu iż będą prowadzone prace. Wszystko jestem w stanie wytrzymać, ale ponad miesiąc to już trochę przegięcie!!!!!!!!!!!!! Byłem w T-mobile zapytać, kiedy prace się zakończą i otrzymałem odpowiedź, że 9 września br. Mamy 12 września, a ja nadal mam ledwo 1 kreskę zasięgu i to w najlepszej sytuacji. Połączenia są zrywane, smsy nie są dostarczane i muszę je wysyłać kilkukrotnie. Może jakaś "kompetentna" osoba wypowie się na ten temat?????!!! Oczywiście, jeśli napiszę odwołanie, jakieś pismo do T-mobile, to jak zwykle to bywa w takich sytuacjach prześlą Państwo pismo z PRZEPROSINAMI i na tym sprawa się zakończy. Jeśli a najbliższym czasie sytuacja się nie poprawi, to daję "Wam" właścicielom i pracownikom sieci T-mobile gwarancję, że stracicie 4 wiernych abonentów, którzy są (jeszcze) z Wami od początku waszego istnienia, jak jeszcze ERA istniała. Pozdrawiam, Krzysztof.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
13-09-2013 - 09:26:19
Na terenie Świecia nad Wisłą są obecnie prowadzone prace modernizacyjne (rozpoczęły się 05-08-2013). Mamy prośbę o podanie konkretnego adresu w którym należy poprawić działanie sieci, oraz numeru kontaktowego. To umożliwi nam weryfikację i działania optymalizacyjne. Prośba o napisanie na adres redakcyjny. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
grazyna
12-09-2013 - 12:20:20
Dostałam dziś SMS o zakończeniu rozbudowy sieci w mojej okolicy . Niestety telefon działa nadal tak samo fatalnie , mimo że jestem w zasięgu kilku stacji . Mąż już przeszedł do konkurencji , mnie trzyma jeszcze umowa ale jeśli w ciągu paru miesięcy nic się nie zmieni , to następną umowę dla mnie i dziecka będę podpisywać gdzie indziej. Dodam że sieć konkurencji działa bez zarzutu w całym domu czyli da się. Mieszkam na obrzeżach dużego miasta, w pobliżu ważnej arterii komunikacyjnej.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
12-09-2013 - 17:02:31
grazyna, podasz jakieś szczegóły co do Twojego miejsca zamieszkania? Postaramy się pomóc. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
asiucha
10-09-2013 - 14:48:10
Mogą wystąpić chwilowe utrudnienia? Od kiedy mam telefon w T-mobile to bywają dni że w ogóle nie mogę złapać zasięgu. Mieszkam w dużym mieście więc teoretycznie powinno być wszystko OK. Jakoś nie wyobrażam sobie co się stanie jak rozpocznie się ta modernizacja.
  (0)
Odpowiedz
bla
05-09-2013 - 14:41:06
Jak widać t-mobile ma klientów w du.... nawet nie raczą opowiedzieć na postawione im pytania....
  (0)
Odpowiedz
BezZasiegu
03-09-2013 - 16:06:43
Witam, kiedy poprawiony zostanie zasięg w miejscowości Brzydowo w Gminie Ostróda. W całej miejscowości brak zasięgu od zawsze. Rozmowa wewnątrz budynków jest niemożliwa, jak również kontakt SMS. Jak się z 30 minut pobiega po dworze to czasem miejsce z zasięgiem się znajdzie, ale niestety graniczy to z cudem.
  (0)
Odpowiedz
Krakowianin
02-09-2013 - 18:36:05
Z tego co zauważyłem to T z Orange połączyło siły. Szkoda że tak cienko to pracuje. GSM (-65dBm) daje rade ale UMTS(WCDMA) wew. budynków porażka.(-108dBm). Kraków Okolna12
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-09-2013 - 10:42:02
Witam, w tym rejonie trwa jeszcze optymalizacja. Zgłaszamy Państwa uwagi do naszego działu technicznego.
  (0)
Odpowiedz
KTP
02-09-2013 - 17:34:51
Jak widać specjalistom z T-Mobile nie chce się już odpowiadać na nasze komentarze. Wracając do modernizacji to ja też dostałem pięknego sms-a. Tylko ,że nadal nic nie działa , a Plus ma w tym regionie sieć 3G....., Już wielu mieszkańcow zmieniło sieć i mślę , że jeszcze wielu zmieni. Ponownie zapraszam specjalistów do miejscowości Nowe Łachy , Gmina Rzewnie koło Różana .
  (0)
Odpowiedz
Satry klient cd...
01-09-2013 - 19:14:03
SMS od T-Mobile : Informujemy że w tym rejonie zakończyliśmy budowę najnowocześniejszej sieci. Już teraz możesz cieszyć się z jeszcze lepszego zasięgu i szybszego internetu mobilnego.... Przed modernizacją zasięg max w budynku, po modernizacji zasięgu brak..... Pogratulować tylko takiej modernizacji.... Zgłaszanie braku zasięgu??? Odpowiedź uszkodzony telefon.... w dniu rozpoczęcia modernizacji padły naraz 3 telefony w domu i każdy kto do mnie przyjedzie z telefonem t mobile też ma uszkodzony telefon.... Normalnie jakaś paranoja.... I dokładnie wszyscy w okolicy mają ten sam problem.... Tak to jest mieszkać w małej miejscowości Kraków..... No ale cóż pewnie wszystkim się zepsuły naraz telefony w okolicy... Ciekawe co na to redakcja T-mobile Trendy??
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-09-2013 - 10:43:28
Bardzo prosimy o kontakt z redakcją i podanie swojego numeru telefonu. Tylko w ten sposób możemy zidentyfikować abonenta oraz zgłosić Pańskie dane do naszego działu technicznego.
  (0)
Odpowiedz
stały klient
30-08-2013 - 20:19:09
myślę że się doczekam w końcu sieci 3G w Krubinie bo z 2G nie da się żyć !!!
  (0)
Odpowiedz
stary klient
30-08-2013 - 15:13:58
Kiedy w końcu zakończy się modernizacja w Krakowie 30-398. Mam dość dzwonienia do BOA i wysłuchiwania kłamstw!!! W ciągu 5 tygodni dzwoniłem do sieci jakieś 8 razy za każdym razem słyszałem co innego o przewidywanym końcu prac. A im dużej to trwa tym słyszę bardziej odległy termin!! Od początku modernizacji całkowity brak zasięgu. Taką modernizacje to ja mam w du... płace rachunki i co mam w zamian?? Latam jak idiota z telefonem szukając zasięgu żeby mógł zadzwonić, jak się już uda to połowy rozmowy nie słychać!! Przed modernizacją miałem wszędzie max zasięgu, w budynku, w piwnicy. A teraz jak mam napis T mobile to jest dobrze.....
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-09-2013 - 10:49:21
Witam, bardzo prosimy o kontakt z redakcją i doprecyzowanie adresu. Obecnie na tym obszarze trwają prace optymalizacyjne.
  (0)
Odpowiedz
maciek
28-08-2013 - 15:56:30
Czy zakończyła się już modernizacja sieci w Krakowie -30-684- ??
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-09-2013 - 10:52:41
Na ul Okólnej w Krakowie trwają jeszcze prace optymalizacyjne.
  (0)
Odpowiedz
piotr
26-08-2013 - 16:09:02
Nie wiem na czym polega "dobrodziejstwo" nowego systemu, ale dla mnie nic się nie poprawiło - od lat przyjeżdżam do ośrodka wypoczynkowego Grodno II, obok Wisełki (wyspa Wolin) i mam tam do dyspozycji po 4 sieci z Niemiec, po 2 z Danii i Szwecji, a T-Mobile jak nie było tak nie ma. Inne polskie sieci też zresztą mają kłopoty - sprawdziłem tydzień temu.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-09-2013 - 10:55:17
Planowana jest budowa stacji w tej okolicy.
  (0)
Odpowiedz
zato
26-08-2013 - 14:05:51
Sprawdźcie sobie zasięg w Rzykach mała fajna miejscowość niedaleko Wadowic -zero zasięgu a ludzi płaca abonamenty...
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-09-2013 - 10:58:21
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji, zgłosiliśmy już tę miejscowość do naszego działu technicznego.
  (0)
Odpowiedz
KTP
26-08-2013 - 13:51:31
Witam, Zapraszam serdecznie do miejscowości Nowe Łachy koło Różana , gdzie wg mapy jest już po modernizacji sieci ... a jak zasięg był fatalny tak nadal jest fatalny. Może firma by to sprawdziła? Pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-09-2013 - 10:57:21
Zgłosiliśmy ten problem do naszego działu technicznego.
  (0)
Odpowiedz
Stachu
25-08-2013 - 23:02:59
W jakiej technologii (2g czy 3g) zostanie uruchomiony nadajnik w Gostycynie?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-09-2013 - 10:56:04
W technologi 3G.
  (0)
Odpowiedz
Darek
25-08-2013 - 09:43:17
A co z zasiegiem w miejscowosci Bolestraszyce kolo Przemysla w podkarpackim ?? ostanio tragedia podczas rozmow trzeba wychodzic od miesiaca po calej wiosce nagle cos co funkcjonowalo dobrze dziala jak orange;/
  (0)
Odpowiedz
krystek
23-08-2013 - 23:28:26
Witam. Czy rozpoczeły się już prace w Szczodrkowicach wojewodztwo małopolskie? I na jakiej zasadzie one będą? Powstanie jakaś nowa stacja, bo tutaj zasiegu praktycznie w ogole nie ma i nie da się rozmawiać o Internecie nie wspominając.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-09-2013 - 10:39:50
W Szczodrkowicach prace zaplanowane są na połowę września. Modernizacja oznacza wymianę starego sprzętu na stacjach na nowy, wyłączenie niektórych stacji i dodanie nowych w miejscach bardziej optymalnych.
  (1)
Odpowiedz
Lukasz
23-08-2013 - 20:44:57
Kiedy będzie włączony HSPA+ dla miasta/gminy Zwierzyniec? (22-470). Bo jeśli w ogóle to jest konkurencja z 150Mb/s ^^
  (0)
Odpowiedz
KKK
22-08-2013 - 14:43:23
Witam, Według tego artykułu do 3 godzin może nie być zasięgu. U nas (Wiśniowa 32-412, woj. małpolskie) te 3 godziny przeciągnęły się do 2 dni. Już od 22 sierpnia jest zerowy zasięg. Nie ma go w ogóle, w ciągu całych 2 dni jeszcze ani razu się nie pojawił na dłuższą chwilę. Rozumiem, że są prace, że powinniśmy to zrozumieć i być cierpliwi, ale 2 dni (w dalszym ciągu tego zasięgu nie ma) to jednak przesada. Wcześniej zasięg zanikał na godzine, dwie w nocy, działo się tak przez 3 dni, takie coś można zrozumieć, nawet w dzień, dobrze, ale tak długi czas to już chyba przesada, bo 2 dni czekamy chociażby na 1 kreskę zasięgu i nic z tego, a chodzi tu o większy obszar niż 1 mała wieś, ponieważ miejscowości sąsiednie mają zupełnie ten sam problem. Jeszcze raz mówię, rozumiemy brak zasięgu na klika godzin, ale nie kilka dni, ponieważ według artykułu prace zajmują właśnie godziny, a nie dni.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-08-2013 - 11:42:25
Witam, zgłosiliśmy Państwa uwagi do naszego działu technicznego zasięg powinien się poprawić. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
HGHG
20-08-2013 - 19:40:55
Witam, kiedy będzie zmodernizowana sieć w gminie Długołęka miejscowość Kątna 55-093 zasięg jest zerowy nawet na zewnątrz budynków
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-08-2013 - 10:32:57
Prace w Państwa miejscowości rusza już 2 września.
  (0)
Odpowiedz
Maciej T.
18-08-2013 - 22:03:24
Witam. Puławy - Góra Puławska. Zasięg zawsze miałem słaby ale po modernizacji właściwie nie mam go w ogóle. Tragedia.
  (0)
Odpowiedz
KeYSiM
18-08-2013 - 13:42:05
Witam w jakiej technologii po modernizacji zostanie uruchomiony nadajnik w Grojcu -Rudnie pow. Chrzanowski??
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-08-2013 - 10:35:47
W technologii 2G, w 2014 roku planujemy wprowadzenie w tej okolicy UMTS900.
  (0)
Odpowiedz
abc43
16-08-2013 - 17:13:21
Witam, dowiedziałam się z smsa że zakończono prace nad najnowocześniejszą siecią. W mojej miejscowości Pielgrzymowice gmina Michałowice nadal od maja tego roku w zasadzie nie mam sygnału i każda rozmowa przez komórkę kończy się katastrofą. Proszę o informację kiedy w mojej miejscowości będę mogła swobodnie odbierać telefon zamiast biegać po balkonach bym była słyszana przez mojego rozmówcę. Dziękuję.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-08-2013 - 10:36:45
Pani uwagi zostały przekazane do działu technicznego. Jeżeli w ciągu najbliższych tygodni zasięg się nie, poprawi prosimy o kontakt z BOA lub sklepem T-Mobile.
  (0)
Odpowiedz
marokr
15-08-2013 - 02:05:52
Droga Redakcji.Z tą waszą modernizacją to jakaś wielka lipa, przed pracami zasięg w domu miałem dobry a teraz go niemam wcale.Po co rozsyłacie ludziom sms -y że prace zostały zakończone jak nie ma zasięgu nawet takiego jak przed modernizacją.Moja okolica to Kościelec,gmina Proszowice,woj.małopolskie bardzo proszę o sprawdzenie jakości sygnału.Z góry dziękuje.
  (0)
Odpowiedz
polako
14-08-2013 - 18:44:59
Mój telefon łączy się z internetem przez HSPA, ale modem przy komputerze (Huawei e173) łączy tylko w EDGE. Powinienem go wymienić, czy powodem może być coś innego?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
20-08-2013 - 16:23:37
Modem obsługuje technologie HSPA. Proponuje kontakt z infolinią: Specjalistyczne wsparcie techniczne Tech Desk pod numerem *7242 (2,46 brutto za minutę polaczenia) w godz. 7:00-23:00, 7 dni w tyg. Regulamin na www.t-mobile.pl Konsultanci sprawdzą konfigurację modemu w komputerze.
  (0)
Odpowiedz
misiek74
14-08-2013 - 18:08:12
Kiedy rozpoczną się prace w okolicach Będzina i Siewierza?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-08-2013 - 10:42:11
W Będzinie i Siewierzu modernizacja trwa od początku sierpnia. Jeśli chodzi o miejscowości znajdujące się w okolicach, prace rozpoczynamy z początkiem września.
  (0)
Odpowiedz
Były Klient
14-08-2013 - 13:16:07
Czy w związku z pracami, które całkowicie odcięły mnie od sieci, nie mogę rozmawiać z domu ani nawet wysłać sms'a, mogę żądać obniżki abonamentu lub zrezygnować z obowiązującej umowy? Mieszkam w Jaworznie, woj. śląskie i od kilku tygodni muszę wychodzić ponad pół kilometra od domu żeby porozmawiać. Pozdrawiam Były Klient
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-08-2013 - 10:43:45
Witam, zgłosiliśmy ten problem do działu technicznego. Każdy klient odczuwający pogorszenie sygnału może złożyć reklamacje na prace modernizacyjne.
  (0)
Odpowiedz
bms
13-08-2013 - 12:08:21
Proszę o podanie kontaktu do redakcji.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
13-08-2013 - 16:07:58
redakcja@t-mobile-trendy.pl
  (0)
Odpowiedz
pawiel
13-08-2013 - 10:24:13
Kiedy można się spodziewać początku prac w Szczodrkowicach koło Skały?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
14-08-2013 - 09:56:42
W Państwa miejscowości prace rozpoczniemy w ostatnim tygodniu sierpnia. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
bms
12-08-2013 - 14:56:39
Do kiedy potrwają prace optymalizacyjne w miejscowości Rączna (gmina Liszki, woj. małopolskie)? Otrzymaliśmy informację, że modernizacja sieci w tym regionie już się zakończyła, ale mamy coraz większe problemy z siecią: słaba jakość rozmów, zrywanie połączeń lub brak połączenia z siecią).
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
12-08-2013 - 17:00:27
Prace optymalizacyjne nadal trwają, prośba o kontakt z redakcja i pozostawienie swoich danych abyśmy mogli dokładnie sprawdzić lokalizacje o której mowa. Ze swojej strony już teraz zgłosimy problemy do naszego działu technicznego aby przyjrzeli się działaniu sieci w państwa okolicy. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
maciej
12-08-2013 - 13:54:46
WItam z powodu koniecznosci zmiany mojego dotychczasowego ISP bacznie sledze rozwoj networks! gdyz biore go pod uwage przy wyborze nowego dostawcy internetu. Jako ze chcialbym zmienic ISP przed zimą mam pytanie czy klaster obejmujacy powiat Pilski (północna Wielkopolska) bedzie swapowany tej jesieni czy dopiero w 2014 roku ? Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
12-08-2013 - 17:00:58
Macieju, modernizację powiatu pilskiego planujemy od sierpnia do października 2014. Pozdrawiamy!
  (2)
Odpowiedz
Krakowiak
10-08-2013 - 10:05:42
Dlaczego jeśli mam ustawiony telefon na WCDMA mam siec HSPA zamiast UMTS (lokalizacja: LAC: 52801 Cell id: 62244 UC-Id 59175716, 59175721)
  (0)
Odpowiedz
aropzn
09-08-2013 - 11:38:54
witam, w lutym kupilem tablet i w Plewiskach 62-064, ul. Grunwaldzka zasieg byl rewelacyjny, od okolo 2 miesiecy jest tragedia, pokazuje mi ze jest 3g i tu sie pojawia problem bo na 3g nie dziala nic, musze szukac hspa+ albo edge. dostalem juz ponad tydzien temu smsa o modernizacji a jest tylko gorzej.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
09-08-2013 - 15:07:03
Miejscowość o której mowa, położona jest na styku 3 modernizowanych obszarów. Ostatni klaster modernizowany będzie we wrześniu i do tego czasu mogą występować problemy z zasięgiem. Bardzo prosimy o kontakt z naszym sklepem lub infolinią jeżeli zasięg nie poprawi się w ciągu najbliższych paru tygodni. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Nathan
08-08-2013 - 11:08:40
Kilka tygodni temu dostalem informacje o zakończeniu modernizacji(Warszawa-Żoliborz), a od wczoraj mam straszne problemy z siecia. Telefon caly czas gubi zasieg i nie moge sie z nikim skontaktowac... Co jest?!
  (0)
Odpowiedz
var
07-08-2013 - 17:18:08
w powiecie Kwidzynskim totalna porazka pomimo kilkukrotnego zglaszania problemu z zasiegiem sieci.Za czasow sieci ERA nie bylo problemu,a w tej chwili tragizm.
  (0)
Odpowiedz
Nitro
05-08-2013 - 10:39:34
Kiedy można się spodziewać aktualizacji mapy z zakończonymi oraz prowadzonymi pracami? Ostatnia mapka jest z czerwca:>
  (0)
Odpowiedz
kala
04-08-2013 - 07:49:31
Kiedy rozpocznie się modernizacją nadajnika w Grojcu Rudnie gmina Alwernia pow. Chrzanowski??
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
09-08-2013 - 17:02:17
Rozpoczęcie prac przewidujemy na ostatni tydzień sierpnia. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Błaki gm.Miedzichowo
03-08-2013 - 10:34:57
W miejscowości Błaki w gminie Miedzichowo sytuacja jest tragiczna - czy jest szansa na poprawę
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
09-08-2013 - 17:02:52
Prace zaplanowaliśmy na początek października. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
tea00
01-08-2013 - 09:45:04
Witam, Dostałam smsa, że właśnie zakończyła się budowa najnowocześniejszej sieci i mogę korzystać z jeszcze lepszego zasięgu ( Kraków ul. Łojasiewicza) . Niestety zasięg zanikł i praktycznie nie jestem w stanie korzystać z telefonu. Do tej pory nie miałam żadnych problemów z zasięgiem , natomiast teraz muszę wychodzić przed budynek aby zadzwonić. To jest niedopuszczalne, ponieważ telefon jest mi potrzebny do pracy. Proszę o sprawdzenie gdzie leży problem.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
02-08-2013 - 15:33:47
W pańskim rejonie prace nadal trwają, objęła Pana zasięgiem informacja z sąsiedniego klastra w którym to prace właśnie dobiegły końca.
  (0)
Odpowiedz
tomi122
29-07-2013 - 17:18:19
Witam . Dostałem ostatnio smsa o rozbudowie nadajnika w mojej okolicy , ale nie widzę prac przy tym nadajniku . Czy prace zostały już rozpoczęte i jaki teraz będzie szybki internet ? Młodzianów , 56-300 Milicz woj. Dolnośląskie
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
02-08-2013 - 15:35:20
Niestety nie możemy podać dokładnej daty rozpoczęcia prac każdego z nadajników, dlatego tez informujemy klientów o rozpoczęciu prac w grupie stacji tzw klastrze.
  (0)
Odpowiedz
rajaz65
27-07-2013 - 18:26:50
Czy modernizacja sieci oznacza także to, że zagości w t-mobile Polska technologia LTE ? Użytkownicy sieci mają takich urządzeń coraz więcej. Wierzę, że firma o to zadba. Choć nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat. Pozdrawiam wszystkich
  (0)
Odpowiedz
Maciekrakow
27-07-2013 - 08:35:16
Byłem w Wysowej Zdrój rok temu i w tym roku i zasięg T jest taki sam jak był mimo iż tam już była modernizacja. Do d**y z tą modernizacją sieci. Wytrzymam jeszcze do stycznia 2014 a potem zmieniam operatora.
  (0)
Odpowiedz
KEYSIM
25-07-2013 - 14:05:58
Kiedy rozpocznie się modernizacją nadajnika w Grojcu Rudnie gmina Alwernia pow. Chrzanowski??
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
09-08-2013 - 17:02:27
Rozpoczęcie prac przewidujemy na ostatni tydzień sierpnia. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
yab234
24-07-2013 - 12:02:47
Witam, Miejscowośc Potasze, gmina Czerwonak - internet mobilny poprzez antenę zewnętrzną. Dotychczas (do dzisiaj rano) było super. Od jakiś 2 godzin jest tragedia - odbiór tylko Edge i pojawiły się w zasięgu BTSy których dotychczas nie widziałem. Normalnie korzystam z BTSa umieszczonego w Biedrusku przy ulicy Leśnej 2. Czy tam też jest planowana modernizacja (lub jest właśnie w trakcie)? Pozdrawiam, Marek
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-08-2013 - 15:29:21
Brak internetu jest wynikiem awarii, która już została usunięta. Modernizacja na terenie Pańskiej gminy rozpocznie się z początkiem września 2013 r.
  (0)
Odpowiedz
123
22-07-2013 - 14:49:09
Niestety mimo wielokrotnego zgłaszania w Punkcie obsługi T-Mobile w Nowej Rudzie wciąż mam problemy z brakiem zasięgu w Jugowie. Przed modernizacją zasięg w naszym budynku był wystarczający a teraz nie ma go. Posiadamy łącznie 6 telefonów sprawnych które nie miały do tej pory takiego problemu. Co w tej sytuacji mamy robić bo prace zostały zakończone na naszym terenie ?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-07-2013 - 15:34:48
Dziękujemy za uwagi. Dokonamy zgłoszenia bezpośrednio do działu technicznego.
  (0)
Odpowiedz
DDRs
21-07-2013 - 21:48:35
Od pewnego czasu zauważyłem pogarszanie się zasięgu sieci. Na starym telefonie SE C702 dało się rozmawiać, ale tylko przy oknie było najlepiej. Obecnie mam ZTE Grand X In i zasięg jest bardzo słaby, Bardzo często telefon w ogóle gubi zasięg i przełącza się na zagranicznego operatora (t-mobile.cz vodafone.cz - chociaż mieszkam około 30 km od granicy) - co naraża mnie na dodatkowe koszty (mimo wyłączenia roamingu)!!! Czy w mojej okolicy zaczęliście już modernizację sieci? 44-350 Gorzyce, powiat wodzisławski, województwo śląskie. Dodam, że w miejscowości Gorzyczki (odległość około 1,5 km) jest nadajnik, a telefon łatwiej łączy się z czeskim operatorem i nadajnikiem w odległości ok 40 km!!!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-07-2013 - 15:12:39
Państwa okolica modernizowana będzie dopiero w 2014 roku, bardzo prosimy o zgłoszenie się po pomoc techniczną do najbliższego sklepu T-Mobile lub na nasze BOA. Nasi pracownicy pomogą w skonfigurowaniu telefonu.
  (0)
Odpowiedz
tati14
20-07-2013 - 23:02:33
Witam Mam pytanie co z modernizacją nadajników w gminie Niechlów 56-215. Juz ponad tydzień temu przyszedł sms że zakończona została modernizacja sieci a zasięg się wcale nie poprawił a nawet pogorszył w stosunku do tego co było. Można prosić o informacje co i jak z modernizacją w tym rejonie. Chodzi mi głównie o nadajniki Naratów i Niechlów.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-07-2013 - 15:14:46
Modernizacja została już zakończona, bardzo prosimy o kontakt z redakcją i podanie konkretnego adresu lub numeru telefonu, abyśmy mogli dokładniej sprawdzić, gdzie jest problem.
  (0)
Odpowiedz
Szymon
18-07-2013 - 17:58:37
Żary - modernizacja zakończona. Mimo tego w miejscowości Drożków (7 km od Żar) brak zasięgu lub słaby, zresztą tam jest tylko Plus. Podobnie w Lubanicach w pomieszczeniu tak było, że zasięg T-Mobile nie łapał wgl.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
19-07-2013 - 13:06:26
Szymon, dzięki za zwrócenie uwagi. Zgłosiliśmy to do działu technicznego. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
toboroff
15-07-2013 - 22:48:10
Zauważyłem, że niektórym szczęśliwcom odpisujecie. Może zatem jeszcze raz: 05-806 Komorów. BTS ul. M.Dąbrowskie tylko gsm 900. Dwa dalsze w Nowej Wsi i Pruszkowie praktycznie niedostępne, pewnie ze względu na duże natężenie ruchu. Ulica 3.Maja. Permanentnie zrywa rozmowy nawet z zewnątrz. Czy są planowane jakieś prace modernizacyjne w tym rejonie? Kiedy będzie można korzystać z masztów ORANGE?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-07-2013 - 09:22:08
Witamy, zarówno dla Komorowa jak i Pruszkowa prace modernizacyjne rozpoczniemy z początkiem października 2013. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
anonimeek
12-07-2013 - 20:45:31
mieszkam w stryszawie i chcę zapyatac kiedy bn zasięk bo musze pilnie zadzonić......
  (1)
Odpowiedz
Anonimkowa
12-07-2013 - 20:11:45
Ja też jestem ze Stryszawy i cały dzień nie mam zasięgu :/
  (1)
Odpowiedz
Użytkowniczka
12-07-2013 - 19:00:29
Mieszkam w miejscowości o nazwie Stryszawa ,mam karte z heyah nie mam zasiegu przez caly dzien , szczerze malo interesuje mnie poprawa dzialalnosci sieci gdyz dotychczasowe dzialania nie budzily wiekszych zastrzezen . chcialam jedynie zaznaczyc ze jezeli sytuacja nie ulegnie natychmiastowej poprawie rezygnuje z tej sieci , zarowno heyah jak i T-mobile . a razem ze mna wieksza ilosc uzytkownikow, przypuszczamm ze nie tylko z mojej okolicy
  (0)
Odpowiedz
esia
11-07-2013 - 07:21:04
Strzegom i okoliczne wioski ogólny brak zasięgu i internetu a sms "w tym rejonie zakończyliśmy budowę najnowocześniejszej sieci. Już teraz możesz korzystać z jeszcze lepszego zasięgu i szybkiego Internetu mobilnego."ROZBAWIŁ MNIE DO ŁEZ a myślałem że PRIMA APRILIS był 1 kwietnia Po 7 latach czas na zmianę operatora który wszedł już w XX-wiek
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-07-2013 - 09:25:35
Dzięki za zgłoszenie. Przekazujemy to do działu technicznego. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
FeniX
07-07-2013 - 21:55:42
Mieszkam w okolicach Nowy Glinik / Zarzecze. Przed modernizacją zasięg był rewelacyjny - dlatego podpisałem umowę z Heyah ( korzysta z sieci T-Mobile ). Po modernizacji sieci zasięg jest teraz tragiczny. Próbowałem kontaktować się z biurem obsługi. Nie można było zrozumieć co się mówi, słychać było co trzecie słowo, wreszcie pani z biura obsługi klienta się rozłączyła, a tak być nie powinno! Proszę o poprawę zasięgu w tym rejonie / miejscowościach, ponieważ jak już wspomniałem, nie da się nigdzie zadzwonić. Zasięg szaleje - zmienia się dynamicznie - od 3 kresek do 0, więc są chwile, kiedy można zadzwonić a są chwile kiedy trzeba szukać zasięgu po całej miejscowości...
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
08-07-2013 - 11:50:25
Zgłoszenie dotyczące sprawdzenia jakości sieci zostało już wysłane. Bardzo prosimy o kontakt z redakcją w celu pozostawienia swoich namiarów w celu późniejszej weryfikacji, czy problemy zostały naprawione.
  (0)
Odpowiedz
dawid
07-07-2013 - 16:55:23
Do redakcji. Kiedy modernizacja sieci w Kłobucku (woj.śląskie).Dwa lata temu kiedy podpisywałem umowe internet śmigał super.Na tą chwile-TRAGEDIA!!!! Pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
08-07-2013 - 11:49:18
W Kłobucku modernizacja przewidziana na jest na marzec 2014. Jeśli występują problemy z połączeniem, bardzo prosimy o kontakt z naszym BOA lub https://servicedesk.t-mobile.pl
  (0)
Odpowiedz
ritter
06-07-2013 - 13:59:22
witam! do redakcji.kiedy planowana jest modernizacja sieci w miejscowości czerwionka-leszczyny powiat rybnik woj. ślaskie.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
08-07-2013 - 12:05:04
Modernizacja przewidziana jest na czerwiec 2014
  (0)
Odpowiedz
Maciekrakow
05-07-2013 - 21:04:56
Czy w Krakowie ul Okólna jest już dostępne 3G wew. budynków ? Czy jeszcze trwa modernizacja ?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
08-07-2013 - 12:08:37
Modernizacja w tej części Krakowa rozpocznie się w już 15 lipca
  (0)
Odpowiedz
toboroff
05-07-2013 - 08:52:51
05-806 Komorów, centralna ulica 3.Maja, dostępne tylko 2G, dobrze działa tylko na zewnątrz. Internet to w tej sytuacji edge. W prostej linii mniej niż 20 km do PKiN.
  (0)
Odpowiedz
marcin368
04-07-2013 - 21:38:51
Witam, po modernizaci sieci na Bemowie jest gorzej :( rwie rosowy!! Przed modernizacja rozmawialem w domu bez problemu!, ul. KSIECIA BOLESLAWA 7
  (0)
Odpowiedz
Leming
04-07-2013 - 21:15:49
Czy po tej wymianie jest szansa na pojawienie sie zasięgu wcwarszawskim Miasteczku Wilanow? Na powietrzy działa tam tylko EDGE i to słabo, a z mieszkania cieżko jest nawet zadzwonić...
  (0)
Odpowiedz
PawelTrela
04-07-2013 - 16:10:34
W miejscu N50°47'14.14'',E20°36'35.67'' znowu jest HSDPA! Hurrra!
  (0)
Odpowiedz
piotrj55
04-07-2013 - 10:46:36
Kasina Wielka ,os.Rogi. Przed modernizacją był słaby zasięg / w zależności od modelu telefonu - im starszy model tym lepszy zasięg/ ,od miesiąca nie ma wcale. kolejne zgłoszenia bez efektu. Reklamacja pisemna żony bez odpowiedzi.Gratuluję!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
05-07-2013 - 14:52:28
Prośba o kontakt z redakcja i pozostawienie nr telefonu. Wyjaśnimy to z naszym działem reklamacji. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
PawelTrela
04-07-2013 - 10:45:09
W miejscu N50°47'14.14'',E20°36'35.67'' był internet HSPA o szybkości do 7,2 Mb/s, a od wczorajszego popołudnia jest tylko internet 2G, działający z szybkością nie większą niż 5 KB/s. Dzisiaj rano dostałem SMS-a, że "w tym rejonie zakończyliśmy budowę najnowocześniejszej sieci. Już teraz możesz korzystać z jeszcze lepszego zasięgu i szybkiego Internetu mobilnego." Niestety nie mogę korzystać. :-( Proszę o interwencję.
  (0)
Odpowiedz
Grac
04-07-2013 - 09:53:37
Stary Wielsław - nic się nie zmieniło na lepsze a do tego zauważyłem że gorzej chodzi niż poprzednio. Ostatnio HSDPA+ miałem jakieś dwa tygodnie temu a teraz modem przełącza się cały czas między 3g a hsdpa. Antena nie ruszana i cały czas ten sam modem. Jak coś to służę pomocą drogą mailową albo telelfoniczną.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
05-07-2013 - 14:51:07
Modernizacja w Państwa miejscowości została zakończona, jednak rozpoczęliśmy prace w Szalejowie Dolnym i okolicach. Stąd też zakłócenia. Jeżeli zasięg nie poprawi się w ciągu 2 tyg bardzo proszę o kontakt z BOA lub w najbliższym sklepie. Pomoże to nam w optymalizacji sieci. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Domin
03-07-2013 - 16:00:46
Dynów, w zachodniej części miasta (od strony Łubna) w budynkach ginie zasięg, co nie miało miejsca przed modernizacją
  (0)
Odpowiedz
ahlan
03-07-2013 - 15:20:49
Ochotnica Górna - w dolinach bocznych, jak np. jamne zasięg zniknął! Przed modernzacją był bardzo dobry. Po co mi telefon w sieci, z którego zeby skorzystać musze jechać samochodem 4km do centrum wsi?
  (0)
Odpowiedz
oko
03-07-2013 - 15:07:29
korzystając z internetu w trakcie jak i po modernizacji na tyle się zmieniło że trzeba się domyślać co przedstawiają obrazy ( zdjęcia są rozmazane widać kwadraty ) pewnie - modernizacja polegała na podniesieniu prędkości kosztem jakości
  (2)
Odpowiedz
molo
03-07-2013 - 13:05:30
Niestety, po modernizacji obszar styku powiatu sokołowskiego i węgrowskiego (wsie Karolew i Justynów)jakość sygnału znacząco się obniżyła, praktycznie uniwmożliwiając kotzystanie z internetu, a połączenia telefoniczne sa przerywane i częśto trzeba szukać sieci.
  (2)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
04-07-2013 - 11:18:28
W tej okolicy mieliśmy poważną awarię sieci. Obecnie naprawiamy problem. Prosimy o kontakt na redakcyjnego maila i pozostawienie adresu i nr telefonu. Zgłosimy do konkretnej jednostki. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
gajatko
03-07-2013 - 11:50:52
Aha: dodam, że kontaktowałem się obsługą kilkakrotnie. Najpierw otrzymywałem bezczelną sugestię, że pewnie mi się komórka zawiesiła (i wszystkim domownikom też). Potem lakoniczną odpowiedź że sieć jest modernizowana i nie wiadomo (????) kiedy się skończy... Skoro idzie "zgodnie z planem", to dlaczego "nie wiadomo"? Czyżby po prostu nie było planu? Wtedy technicznie rzecz biorąc faktycznie wszystko idzie zgodnie z planem -- bo takowy nieistnieje.
  (0)
Odpowiedz
gajatko
03-07-2013 - 11:47:00
Od WTORKU 25.06 jest problem z połączeniami. To jest niedopuszczalne. Musieliśmy kupić starter innej sieci żeby móc kontaktować się ze światem -- Kiełczów, miejscowość pod Wrocławiem. Teraz robi się trochę lepiej, ale zasięg i jakość połączeń WCALE się nie poprawił -- nadal trzeba wchodzić na dach żeby porozmawiać, więc... co to za "modernizacja"??
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
04-07-2013 - 11:18:50
Prosimy o kontakt na redakcyjnego maila i pozostawienie adresu i nr telefonu. Zgłosimy do konkretnej jednostki. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
PawelK
03-07-2013 - 10:50:43
Z mapki wynika że w miejscowości Koninki sieć została zmodernizowana. Do tej pory nie było tam ideału, ale można było rozmawiać, obecnie praktycznie telefon przestał działać, zasięg jest minimalny albo nie ma go wcale.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
03-07-2013 - 11:27:57
Prosimy o kontakt z redakcja i podanie adresu oraz nr telefonu, postaramy się by Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone przez techników z utrzymania sieci. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Kubonix
02-07-2013 - 19:58:17
Ziomeczki modernizacja w nowym mieście nad pilicą została już zakończona?
  (2)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
03-07-2013 - 11:22:33
Została zakończona 2.06 2013. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
marcinek
02-07-2013 - 17:53:47
Witam! Na kiedy planowana jest modernizacja w gminie Lipiany (woj. zachodniopomorskie)? Czy taka rozbudowa sieci może negatywnie wpłynąć na zdrowie mieszkańców z powodu większej liczby nadajników emitujących promieniowanie? Oczekuje rzetelnej odpowiedzi i pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
03-07-2013 - 11:23:21
W gminie Lipiany modernizacja została zakończona na początku 2013 roku. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Koliber
01-07-2013 - 17:11:01
Mieszkam w Pruchniku - powiat jarosławski. Korzystam z nadajnika w Pruchniku górnym
  (0)
Odpowiedz
zuzel
30-06-2013 - 21:39:37
u mnie teoretycznie zakończył się etap modernizacji sieci - jest chyba jednak gorzej niż było, bo nawet z smsami mam kłopot, o rozmowie praktycznie nie ma mowy. Mam pytanie - jaki ewentualnie wzmacniacz sygnału polecacie ?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
03-07-2013 - 09:56:00
zuzel, a gdzie mieszkasz? Postaramy się ustosunkować do Twojego problemu. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
kinga179
29-06-2013 - 22:46:04
Kiedy zostanie włączona sieć w Sułkowicach powiat Myślenicki? Od Piątku nie ma zasięgu :/
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-07-2013 - 10:37:12
Kinga, dla Sułkowic modernizacja przewidziana jest na sierpień 2013 r., jeżeli problem nadal występuje, to bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem BOA. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Krokodyl
25-06-2013 - 23:59:37
Witam na kiedy planowane jest modernizowanie sieci w Żerkowie w Wielkopolskim????
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
26-06-2013 - 14:34:04
Krokodyl, modernizacja siec w tej okolicy planowana jest na marzec 2014 r. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
HubiCom
23-06-2013 - 01:11:06
Po modernizacji zasięg na leśniczówce koło miejscowości Danowo (pow. Goleniów, Zachodniopomorskie) zanikł - pojawia się - wtedy tabunami wpadają SMS-y o nieodebranych połączeniach. O rozmowie nie ma co nawet pomarzyć. Miało być lepiej a jest jak zwykle. Jak napisałem do działu technicznego T-mobile to mi poradzili żebym zamontował wzmacniacz sygnału - (koszt minimum 500zł jak poszukałem). Taniej będzie wszystkim domownikom zmienić sieć jak się lojalka skończy.
  (0)
Odpowiedz
rajaz65
22-06-2013 - 10:49:26
Czy w Płocku modernizacja jest juz zakończona? bo problemy z polaczeniami,zrywaniem ich, sa niezwykle dokuczliwe i irytujące.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
24-06-2013 - 09:27:06
rajaz65, modernizacja w Płocku i okolicach jest przewidziana na maj i czerwiec 2014 r. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
koliber
21-06-2013 - 16:03:41
Witam, Zaraz po modernizacji sieci (w ramach Networks) miałem zasięg HSPA+, gdzie prędkość łącza wynosiła 6-8 Mb/s, niestety teraz modem łączy się tylko z UMTS i prędkość wynosi 1-2 Mb/s. Czy sieć HSPA+ jest na razie niedostępna, a wcześniej korzystałem z niej w okresie testów? Mieszkam na Podkarpaciu.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
21-06-2013 - 16:11:07
koliber, w jakiej miejscowości mieszkasz? Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
pato1992
06-07-2014 - 23:57:22
Zasięg LTE w Lubelskim w okolicach Firlej, Kock.
  (1)
Odpowiedz
pwiech92
07-07-2014 - 00:06:54
Pytanie Kiedy będzie zasięg LTE na tych terenach ??
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-07-2014 - 09:04:11
@ pwiech92- na jakich terenach? Podaj konkretną lokalizację. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
pwiech
07-07-2014 - 10:28:50
@ Konsultant T-Mobile - Lubelskie okolice Firleja i Kocka
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-07-2014 - 11:08:18
Jak napisaliśmy wyżej, nie mamy w tym roku planów uruchomienia LTE w podanej lokalizacji.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-07-2014 - 08:38:43
Na chwilę obecną nie mamy planów uruchomienia LTE w podanej miejscowości. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Prawie 10 proc. użytkowników sieci stanowią dzieci między 7 a 12 rokiem życia. Co naturalne, bliższa jest im rozrywka niż edukacja.

Z okazji Dnia Dziecka Gemius postanowił sprawdzić, czego najmłodsi szukają w sieci. Wzięto pod uwagę dzieci w wieku 7 – 12 lat, które stanowią 9,4 proc. internautów, i wyszukiwania z pierwszego kwartału tego roku.

Okazuje się, że najmłodsi internauci najchętniej odwiedzają strony poświęcone rozrywce dla dzieci, grom komputerowym oraz grom online.

Na stronach WWW z rozrywką adresowaną do dzieci internauci między 7 a 12 rokiem życia stanowią średnio jedną piątą wszystkich użytkowników (19 proc.). Najpopularniejszą stroną w tej kategorii jest Cartoonnetwork.pl, na drugim miejscu jest Gralandia.pl, a na trzecim – Disney.pl.

Strony z grami komputerowymi odwiedza średnio co drugi internauta w wieku od 7 do 12 lat (45 proc.). Na omawianych stronach stanowią oni średnio 16 proc. użytkowników. Najbardziej popularną stroną w tej kategorii tematycznej jest Starstable.com, a drugie miejsce należy do Worldoftanks.eu. Na podium znalazła się również strona Wargaming.net.

Z kolei na strony z grami online zagląda średnio 8 na 10 użytkowników sieci z omawianej grupy wiekowej. Stanowią oni przeciętnie 13 proc. wszystkich internautów odwiedzających strony z grami online. Wśród nich najpopularniejszą okazała się Gry.pl, drugie miejsce zajęła Gameforge.com, a trzecie – Gry-online.pl.

Źródło: Gemius
Fot.: Fotolia

Czego dzieci szukają w internecie? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się