T-Mobile rozpoczyna wyjątkowy projekt modowy, do którego zaproszeni zostali czołowi projektanci polskiego designu: Gosia Baczyńska, duet Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski oraz Maciej Zień. Po raz pierwszy w historii polskiej mody najbardziej pożądani projektanci połączą siły, by wspólnie z T-Mobile przybliżyć szerokiemu gronu odbiorców świat fashion.

Czołówka polskiego designu, trzy różne style i wrażliwości, jedna wspólna inicjatywa - startuje projekt T-Mobile fashion. Dedykowane przedsięwzięciu kreacje, tworzone przez trzech wyjątkowych Projektantów oraz transmisje z pokazów mody dostępne dzięki T-Mobile dla wszystkich bez wyjątku.

Już w najbliższy piątek, tj. 19 października, wspólnie z Maciejem Zieniem, zaprosimy na facebookowy fanpage T-Mobile na pierwszą z cyklu modową ucztę.

Kolekcja, jakiej jeszcze nie było
W ramach projektu T-Mobile fashion powstanie wyjątkowa kolekcja, na którą złożą się tworzone specjalnie na potrzeby przedsięwzięcia elementy ubioru, dodatki oraz gadżety. Projektanci, działając pod jedną marką, w duchu jednej idei, będą tworzyć zgodnie z własnymi przekonaniami i wizją, nadając kolekcjom swój niepowtarzalny styl. Nigdy dotąd czołówka polskich projektantów nie miała okazji wspólnie pracować nad jednym przedsięwzięciem modowym. Dzięki połączeniu wszystkiego, co najlepsze: indywidualności, kreatywności, wyrafinowania, elegancji, perfekcji, dbałości o szczegóły i pasji stworzą unikalną całość. Pierwsze elementy kolekcji zostaną zaprezentowane jeszcze w tym miesiącu.

Świat wielkiej mody w zasięgu każdego - pokazy mody na żywo tylko z T-Mobile
Miłośnicy mody otrzymają możliwość wirtualnego uczestniczenia w ekskluzywnych modowych wydarzeniach. W ramach projektu będzie można obejrzeć transmisję z pokazów najnowszych kolekcji Projektantów zaangażowanych w T-Mobile fashion. W piątek, tj. 19 października, wspólnie z Maciejem Zieniem, zaprosiliśmy na facebookowy fanpage T-Mobile na pierwszą z cyklu modową ucztę. Wszystkich, którzy nie mieli okazji zobaczyć pokazu na żywo, a także tych, którzy chcą sobie przypomnieć modowe wydarzenie, zapraszamy do obejrzenia relacji z pokazu. W następnych odsłonach przedstawimy kolejne aktywności - tym razem wspólnie z Gosią Baczyńską oraz Marcinem Paprockim i Mariuszem Brzozowskim.

<p>Obejrzyjcie ekskluzywny wywiad z Maciejem Zieniem zarejestrowany podczas pokazu mody, który odbył się 19 października w SohoFactory w Warszawie.</p>

T-Mobile fashion - moda w Twoim zasięgu! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Chciałbyś pojawić się na jednym z największych wydarzeń sezonu? Z T-Mobile wszystko jest możliwe!

Jeżeli chcesz zdobyć zaproszenie na pokaz duetu Paprocki&Brzozowski odpowiedz na nasze pytanie konkursowe. O tym czy to właśnie Ty odbierzesz nagrodę zadecyduje Twoja kreatywność. Nie czekaj, wejść na nasz profil na Facebooku i dowiedz się więcej.

T-Mobile fashion to wyjątkowy projekt modowy, w którym po raz pierwszy w historii polskiej mody najbardziej pożądani projektanci łączą siły, by wspólnie z T-Mobile przybliżyć szerokiemu gronu odbiorców świat fashion. T-Mobile fashion połączył czołowych polskich projektantów: Gosię Baczyńską, duet Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski oraz Macieja Zienia.

W ramach projektu T-Mobile fashion Projektanci wzięli udział w specjalnej sesji zdjęciowej na Półwyspie Synaj, gdzie po raz pierwszy w historii razem stanęli przed obiektywem aparatu, a także pracowali przy sesjach dedykowanych T-Mobile fashion. Na zdjęciach uwiecznione zostały elementy kolekcji stworzone przez Projektantów. Bohaterami sesji są również sami artyści. Autorem zdjęć jest jeden z najbardziej znanych polskich fotografów, Robert Wolański.

T-Mobile fashion: Wkrocz w wielki świat mody! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W naszym sklepie internetowym możecie kupić unikalne kolekcje tworzone przez czołowych polskich projektantów.

W ramach projektu modowego T-Mobile Fashion powstaje unikalna kolekcja elementów ubioru, dodatków i gadżetów, inspirowanych nowoczesną technologią. Projekt połączył czołowych polskich projektantów: Gosię Baczyńską, duet Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski oraz Macieja Zienia

Teraz efekt pracy wspomnianych twórców można nabyć w naszym sklepie internetowym. Ubrania i dodatki, stanowiące integralną część własnych kolekcji projektantów, zostały stworzone specjalnie dla T-Mobile Fashion. Produkty te mają swoje premiery podczas oficjalnych pokazów mody, jednak nie można ich kupić w butikach projektantów, jedynie w Internecie. Sprawdźcie koniecznie.

Kolekcje T-Mobile Fashion w e-sklepie - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Zobacz, co warto mieć, a czego zdecydowanie nie warto instalować na swoim telefonie.

Pobieramy na swoje smartfony coraz większą liczbę aplikacji. Z badań wynika, że każdy posiadacz inteligentnego telefonu ma ich aż 12. Co nami kieruje? Rekomendacja znajomych? Zachęta ulubionego serwisu? A może nie musimy zapełniać pamięci telefonów niepotrzebnymi rzeczami, bo wystarczy zaledwie pięć aplikacji, aby zaspokoić nasze podstawowe potrzeby.

1. Facebook

Facebook to o wiele więcej niż narzędzie do komunikacji. Dzięki niemu możesz być na bieżąco nie tylko z tym, co właśnie zjedli Twoi znajomi, ale i z tym, co dzieje się w kraju i na świecie. Nie potrzebujesz żadnej newsowej aplikacji – wszystkie ważne wydarzenia na pewno natychmiast pojawią się na Facebooku. Cudowne dziecko Marka Zuckerberga może ułatwić życie również na wielu innych płaszczyznach. Przepis na dobry makowiec? Napisz status i czekaj na odzew znajomych. Inspiracje modowe? Mnóstwo. Praktyczne porady? Niejeden fanpage wprost pęka od takowych! Facebookowe strony marek umożliwiają nam nawet bezpośredni zakup produktów bez opuszczania najpopularniejszego portalu społecznościowego. 

2. Foodpanda

Kuchnia azjatycka, włoskie pasty, czy swojskie pierogi? A może wszystko naraz? Dzięki aplikacji Foodpanda możesz zamówić jedzenie z dostawą aż w 40 krajach! Smacznego!

3. MyBox

Ta aplikacja to istna skarbnica rozrywek w mobilnym świecie! Znajdziesz w niej mnóstwo dobrych filmów, audiobooków, streaming muzyki i gry, które skutecznie zabiją chwile nudy. Wybierasz się na wakacje? To świetnie, bo MyBox oferuje Ci również nawigację samochodową i kursy językowe! Co najlepsze, Klienci sieci T-Mobile szybko znajdą tę aplikację w swoich telefonach, więc w każdej chwili mogą ją włączyć i wypróbować za darmo!

4. Endomondo

Rewolucja w treningu! Aplikacja, która zmierzy Twoje wyniki w dowolnej dyscyplinie sportowej, zapisze Twoje rekordy i – jeśli chcesz- poinformuje o nich Twoich znajomych. W zdrowym ciele zdrowy duch!

5. TripAdvisor

Relaks to jedna z najważniejszych ludzkich potrzeb. Gdzie najlepiej odpocząć? TripAdvisor zna wszystkie najciekawsze miejsca na świecie i na pewno pomoże Ci coś wybrać – znajdziesz tu ponad 4 miliony miejsc do spania, zwiedzania i jedzenia. Bon voyage!

<a href="http://mybox.t-mobile.pl/pobierz?utm_source=t-mobile-trendy.pl

Czas na porządki w twoim smartfonie - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

marzens
21-01-2015 - 00:10:04
Może zaczniemy od aplikacji, które dostajemy w pakiecie od operatorów lub producentów. Nie można tego odinstalować bez naruszenia gwarancji a wiele z nich jest kompletnie przeze mnie nieużywanych. Dajcie swobodę w tej dziedzinie a z całą resztą dam sobie radę sama.
  (0)
Odpowiedz
karina.k
17-01-2015 - 19:44:58
Dla mnie Endomondo to aplikacja wszech czasów! Nic mnie tak nie motywuje do ruchu i dzięki niemu nie kisnę w domu!
  (0)
Odpowiedz
pytanie
10-01-2015 - 19:07:39
Po co tyle serwisów rozrywkowych jeśli mam zap chany telefon? Nie lepiej coś odinstalować?
  (0)
Odpowiedz
copacabana
16-01-2015 - 16:06:38
@pytanie - No właśnie chyba o to chodzi w artykule, żeby podinstalowywać wszystkie niepotrzebne aplikacje, a zostawić sobie tylko te najpotrzebniejsze. Choć wiadomo, że nie każdemu się przyda np. Endomondo, albo Trip Advisor. Ale taki Facebook to dla mnie na przykład - koniecznie musi być :)
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się