Zgłoszenia do konkursu, będącego częścią Polski Przedsiębiorczej, przyjmowane będą do 17 sierpnia. Najlepszy startup ma szansę na długofalową współpracę z T-Mobile oraz na wart 10 tys. dolarów wyjazd na program akceleracji globalnej Ready To Go.

Po raz kolejny Business Link i T-Mobile Polska szukają najlepszych polskich startupów z obszaru Big Data, aby dać im szansę na globalny rozwój. 

Czego oczekuje od startupów T-Mobile? Przede wszystkim pomysłów na komercyjne produkty i usługi, które mógłby włączyć do swojej oferty. Dodatkowo poszukuje innowacyjnych narzędzi i algorytmów do przetwarzania danych z naciskiem na ich wygodę i prostotę użycia. W centrum zainteresowania operatora są też metody oparte o Big Data i służące wyszukiwaniu obszarów sieci o gorszych parametrach jakości, poprawie dokładności lokalizacji urządzeń mobilnych oraz badaniu poruszania się mieszkańców w obszarach miejskich.

W ramach działań partnerskich zorganizowane zostanie wydarzenie Business Mixer, na którym zaprezentują się najlepsze projekty technologiczne młodych polskich przedsiębiorców, zgłoszone w konkursie. Najlepszy z najlepszych otrzyma możliwość wyjazdu na program akceleracji globalnej w Dolinie Krzemowej, Londynie, Szanghaju lub Tel-Avivie oraz zaproszenie do współpracy biznesowej z firmą T-Mobile.

Partnerstwo z T-Mobile służy przede wszystkim szybkiemu rozwojowi polskich startupów – mówi Dariusz Żuk, Prezes Business Link i Polski Przedsiębiorczej. - Trzeci rok z rzędu będziemy wspólnie wybierać młode spółki, które mają potencjał i rozwiązania wyróżniające się na rynku. Pomagamy przełamywać bariery i skracać dystans między młodymi spółkami z innowacyjnymi rozwiązaniami, a wielkimi koncernami poszukujących pomysłów i projektów skrojonych na miarę ich potrzeb biznesowych. Cieszę się, że spółki z ekosystemu Polski Przedsiębiorczej będą miały kolejną okazję, by nawiązać współpracę z partnerem, który może zaoferować coś o wiele cenniejszego niż tylko kapitał, czyli dostęp do kilkuset klientów w Polsce i kilku milionów na całym świecie, czy też wsparcie merytoryczne przy rozwoju - dodaje.

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie wykorzystanie posiadanej informacji we właściwym zakresie i czasie jest kluczowe dla powodzenia przedsięwzięć biznesowych. Chcemy spotykać się i nawiązywać współprace ze wszystkimi, którzy maja ciekawe pomysły i rozwiązania w obszarze przetwarzania i analizy danych, żeby tworzyć usługi i produkty idealnie dostosowane do potrzeb klientów sieci T-Mobile – powiedział Piotr Hołownia, kierownik Działu Innowacyjności i Technologii Terminalowych z T-Mobile Polska SA.

Pierwszy z tegorocznych Business Mixerów odbył się 25 maja, a jego zwycięzcą został startup LiveCall.io, który poza możliwością współpracy z T-Mobile Polska, wygrał także wyjazd na program akceleracji globalnej Ready To Go w Szanghaju.

Zgłoszenia w konkursie Big Data przyjmowane są do 17 sierpnia. Zgłaszać można się na stronie bigdata.blpoland.com. Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną poinformowani o wynikach. Business Mixer, na którym wybrany zostanie zwycięzca, planowany jest na wrzesień 2015 roku.

T-Mobile i Business Link szukają startupów zajmujących się Big Data - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Wikatika
14-03-2016 - 01:36:58
Super pomysł oby ten program wypalił w końcu zależy nam by był startup w polsce platforma Preply
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Właśnie ruszyła Liga T-Mobile, a więc nasza gra, w której możecie wcielić się w piłkarskiego menadżera. Zobaczcie jak łatwo jest dołączyć i grać w Ligę T-Mobile!

Jak przystąpić do Ligii T-Mobile?

Aby wcielić się w piłkarskiego menadżera musicie przede wszystkim wejść na stronę Ligii T-Mobile, którą znajdziecie tutaj.
Jeżeli jesteście naszymi Klientami, to w zakładce "Zaloguj się jako", znajdującej się po prawej stronie witryny, klikamy na przycisk "Klient T-Mobile" i wpisujemy swój numer telefonu, po czym naciskamy "Zaloguj".

Następnie wysyłamy jednorazowo SMS o treści A na numer 6677, którego koszt to 19 groszy z VAT.
W SMS-ie zwrotnym otrzymamy kod. Wpisujemy swój numer telefonu w formacie podanym poniżej oraz kod z SMS-a. Będziemy mogli następnie wprowadzić własne hasło.

Od tego momentu jesteśmy w stanie zarejestrować nasz Klub. Wpisujemy wymyśloną nazwę swojego klubu, imię i nazwisko, pseudonim, oraz numer telefonu do kontaktu.


Kolejny krok do wybór Ligi Klubowej, w której współzawodniczyć będzie nasza drużyna. Wybieramy ją poprzez kliknięcie w koszulkę klubu.

Potem pozostaje nam już zakupić kadrę naszej drużyny, a więc 15 zawodników grających w T-Mobile Ekstraklasie. Na zakup piłkarzy posiadacie 28 mln wirtualnych złotych, które Wam przyznajemy. Piłkarzy są przez nas odpowiednio wycenieni (gwiazdy naszej ligii kosztują oczywiście najwięcej), a Wy musicie stworzyć najsilniejszą kadrę drużyny nie przekraczając przy tym budżetu.

Do Waszego konta logować się będziecie poprzez podanie Waszego numeru telefonu i wstukanie hasła, które sami wymyśliliście kilka chwil wcześniej.

Ligą T-Mobile chcemy podzielić się nie tylko z naszymi Klientami, ale też ze wszystkimi innymi fanami piłki nożnej. Dla tego oni także mogą spróbować swoich sił jako piłkarscy menadżerowie.  W zakładce "Zaloguj się jako", znajdującej się po prawej stronie witryny, klikamy na przycisk "Game player" a następnie "Załóż nowe konto".

W oknie wpisujemy swój adres e-mail oraz wymyślone hasło i klikamy na "Rejestruj". Na wpisanego przez nas maila otrzymujemy maila od redakcji Ligii T-Mobile z linkiem, w który  musimy kliknąć. Od tego momentu nasze konto jest już aktywne.

Jak grać w Ligę T-Mobile?

W momencie dołączenia do gry, otrzymujecie od nas 28 mln wirtualnych złotych. Za te pieniądze kupujecie piłkarzy, którzy znajdą się w Waszej drużynie. Piłkarze zostali przez nas odpowiednio wycenieni. Za największe gwiazdy naszej rodzimej ligi trzeba będzie słono zapłacić. Ale uwaga! Liczba wybranych przez Was piłkarzy z jednego klubu T-Mobile Ekstraklasy nie może przekroczyć trzech.

Przy zgłaszaniu Klubu do Konkursu kupujecie dwóch bramkarzy, pięciu obrońców, pięciu pomocników i trzech napastników (układ 2-5-5-3). Następnie wystawiacie swoją podstawową jedenastkę.

Naszą grę wygrać możecie poprzez zebranie największej ilości punktów. Punkty są przyznawane za prawdziwe osiągnięcia wybranych przez Was piłkarzy w trakcie rozgrywek ligowych. Liczba punktów uzyskanych przez Was odpowiada więc sumie punktów uzyskanych przez piłkarzy, których wybraliście do swojego zespołu. Zawodnicy otrzymują punkty m.in za udział w meczu, strzelone bramki, zaliczone asysty. Bramkarze mogą zdobyć punkty np. za mecz bez straty bramki, bądź  obroniony rzut karny.
Uczestnik może w czasie wiosennej rundy rozgrywek ligowych będzie też można dokonywać zmian w składzie drużyny poprzez sprzedaż lub kupno piłkarzy według ich wartości pochodzącej z aktualnej listy transferowej.

Jeżeli chcecie mieć więcej drużyn w naszej grze, nic nie stoi ku temu na przeszkodzie. Na jednym koncie założyć możecie aż 5 drużyn. Pierwszy klub możecie mieć całkowicie za darmo. Aby założyć kolejne, musicie uzyskać kod SMS. Aby go dostać będziecie musieli wysłać pod numer 71578 SMS o treści T.KLUB. Koszt SMS to 1,23 z VAT. Otrzymany kod należy wpisać w odpowiednie miejsce, które wskaże system po wejściu w opcję „Dodaj Klub”

Liga T-Mobile trwać będzie do 11 maja 2012.

Zapraszamy Was do dołączenia do gry i życzymy samych sukcesów.

Jak zarejestrować się i zagrać w Ligę T-Mobile? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile Polska S.A. po raz 5 z rzędu uzyskał certyfikację od Top Employers Institute za prowadzoną w najwyższy i wyróżniający się sposób politykę zatrudnienia. W tegorocznym rankingu, wśród 150 zakwalifikowanych do badania pracodawców, firma zajęła pierwsze miejsce.

Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych globalnych pracodawców: tych, którzy tworzą najlepsze warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem. T-Mobile Polska S.A. uzyskał prestiżową certyfikację Top Employers Polska 2014, a ponadto znalazła się na najwyższej pozycji w całym rankingu.

Aby uzyskać certyfikat Top Employers wszyscy uczestnicy muszą przejść proces szczegółowego badania i spełnić określone w nim wysokie standardy. Niezależny audyt wszystkich odpowiedzi jest dodatkową gwarancją prawidłowego przebiegu i wysokiego poziomu tego procesu.

Praca w T-Mobile
Chcielibyście pracować w T-Mobile a nie wiecie od czego zacząć? Wejdźcie tutaj!

Top Employers Institute ocenił politykę zatrudnienia w firmie T-Mobile Polska S.A. w oparciu o następujące kryteria:

  • Świadczenia podstawowe
  • Świadczenia dodatkowe i warunki pracy
  • Szkolenia i rozwój
  • Rozwój kariery zawodowej
  • Zarządzanie kulturą organizacyjną firmy

Nowoczesne środowisko, praca pod silną, międzynarodową marką, osobisty rozwój wraz z rozwojem całej organizacji czy elastyczne formy zatrudnienia – to tylko niektóre czynniki determinujące wysoki poziom prowadzonej przez nas polityki personalnej w firmie. To, do czego przykładamy największą wagę to ciągły rozwój kultury korporacyjnej i wzrost zaangażowania naszych pracowników. Wiemy, że największy sukces możemy osiągnąć tworząc wspólnie silny i zgrany zespół” – mówi Magdalena Gera-Pikulska, Członek Zarządu T-Mobile Polska S.A., Dyrektor ds. Polityki Personalnej.

 „Optymalne warunki pracy zapewniają pracownikom możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Z naszego kompleksowego badania wynika, że T-Mobile Polska S.A. tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy” – powiedziała Magdalena Kusik, Country Manager Top Employers Institute.

Szukasz pracy? Oto najlepszy pracodawca w Polsce! - opinie i komentarze (20)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Getjoy
01-09-2016 - 02:02:10
Have you got any qualifications?
  (0)
Odpowiedz
Quinton
01-09-2016 - 02:01:59
Which year are you in?
  (0)
Odpowiedz
Fabian
01-09-2016 - 02:01:45
Where's the nearest cash machine?
  (0)
Odpowiedz
Monroe
01-09-2016 - 02:01:38
Whereabouts in are you from?
  (0)
Odpowiedz
Wyatt
01-09-2016 - 02:01:28
Who's calling?
  (0)
Odpowiedz
Rachel
01-09-2016 - 02:01:08
The line's engaged
  (0)
Odpowiedz
Taylor
01-09-2016 - 02:00:59
How many weeks' holiday a year are there?
  (0)
Odpowiedz
Arturo
01-09-2016 - 02:00:50
I'm originally from Dublin but now live in Edinburgh
  (0)
Odpowiedz
Pasquale
01-09-2016 - 02:00:38
Very interesting tale
  (0)
Odpowiedz
Wilfredo
01-09-2016 - 02:00:25
What's the exchange rate for euros?
  (0)
Odpowiedz
Warren
31-08-2016 - 02:59:29
I'd like to order some foreign currency
  (0)
Odpowiedz
Mariano
31-08-2016 - 02:59:19
I'm on holiday
  (0)
Odpowiedz
Genesis
31-08-2016 - 02:59:11
Who do you work for?
  (0)
Odpowiedz
Freelove
31-08-2016 - 02:58:57
Do you know what extension he's on?
  (0)
Odpowiedz
Danilo
31-08-2016 - 02:58:42
magic story very thanks
  (0)
Odpowiedz
Brain
31-08-2016 - 02:58:31
It's serious
  (0)
Odpowiedz
Ramiro
31-08-2016 - 02:58:21
Where do you come from?
  (0)
Odpowiedz
Willie
31-08-2016 - 02:58:11
I'm in my first year at university
  (0)
Odpowiedz
Ollie
31-08-2016 - 02:58:01
Can I use your phone?
  (0)
Odpowiedz
Gregorio
31-08-2016 - 02:57:41
Could I ask who's calling?
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Startupy, które przedstawią ciekawe rozwiązania, mają szansę na długotrwałą współpracę z operatorem oraz wyjazd na program akceleracji globalnej Ready To Go w Londynie.

Rozwiązania powinny odpowiadać aktualnym trendom z obszaru: Big Data, Internet of Things, M2M i mHealth, a zeszłorocznym zwycięzcą cyklu wydarzeń organizowanych przez Business Link jest firma InPay, której usługa płatności cyfrową walutą Bitcoin znalazła się w ofercie operatora.

W ramach działań partnerskich T-Mobile i Business Link (będącego częścią Polski Przedsiębiorczej) zorganizowane zostaną 4 wydarzenia, tzw. Business Mixery, które pozwolą wyłonić najlepsze projekty technologiczne młodych polskich przedsiębiorców. Najlepszy z najlepszych otrzyma możliwość stażu w Szanghaju oraz zaproszenie do współpracy biznesowej z firmą T-Mobile.

- Trzeci rok z rzędu będziemy wspólnie wybierać młode spółki, które mają potencjał i rozwiązania wyróżniające się na rynku. Pomagamy przełamywać bariery i skracać dystans między młodymi spółkami z innowacyjnymi rozwiązaniami, a wielkimi koncernami poszukujących pomysłów i projektów skrojonych na miarę ich potrzeb biznesowych. Cieszę się, że spółki z ekosystemu Polski Przedsiębiorczej będą miały kolejną okazję, by nawiązać współpracę z partnerem, który może zaoferować coś o wiele cenniejszego niż tylko kapitał, czyli dostęp do kilkuset klientów w Polsce i kilku milionów na całym świecie, czy też wsparcie merytoryczne przy rozwoju – mówi Dariusz Żak, prezes Business Link i Polski Przedsiębiorczej.

Pierwszy z tegorocznych Business Mixerów, nazwany Hyde Park, odbędzie się 25 maja br. Gościem specjalnym będzie Marek Dziubiński, twórca i prezes Medicalgorithmics S.A., polskiego startupu wycenianego na ok. miliard złotych. Zgłosić może się każda firma, która ma pomysł na współpracę z T-Mobile. Pozostałe wydarzenia będą poświęcone najnowszym trendom biznesowym, takim jak: Big Data, Internet of things, M2M i mHealth. Więcej informacji na temat konkursu Hyde Park i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie hydepark.blpoland.com.

Fot.: Fotolia

T-Mobile i Business Link szukają startupów - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się