T-Mobile Polska, wraz z partnerami z Grupy DT w Czechach, Chorwacji, Rumunii, na Słowacji i Węgrzech, promuje w konkursie „Business Wall of Fame” innowacyjne aplikacje biznesowe z różnych branż dla małych i średnich przedsiębiorstw. Konkurs jest skierowany do producentów oprogramowania działającego w chmurze oraz start-upów, którzy chcieliby wypromować swoje aplikacje i udostępnić je szerokiemu gronu odbiorców. Udział w konkursie można zgłaszać przez formularz umieszczony na stronie www.TopBusinessApp.pl

W każdym kraju najlepsze aplikacje zgłoszone do konkursu zostaną wyłonione w drodze głosowania. Komisje konkursowe wybiorą zwycięzców w następujących kategoriach: „Najlepsza aplikacja biznesowa w kraju”, „Najlepsza międzynarodowa aplikacja biznesowa”, „Najlepszy start-up z aplikacją biznesową”.
 
Zwycięzca konkursu na „Najlepszą aplikację biznesową w kraju” może zostać partnerem T-MobileCloud oraz wygrać kampanię marketingową o wartości nawet 30 000 Euro. Natomiast najlepsza aplikacja międzynarodowa ma szansę być umieszczona w portfolio rozwiązań biznesowych we wszystkich sześciu krajach uczestniczących w projekcie i dotrzeć do ponad 1,3 mln klientów biznesowych.

T-Mobile Polska, we współpracy z inkubatorem innowacyjności hub:raum Kraków, złoży również zwycięzcy w kategorii „Najlepszy start-up z aplikacją biznesową” propozycję inwestycji o łącznej wartości do 80 000 Euro. W konkursie może wziąć udział każdy przedsiębiorca specjalizujący się w produkcji oprogramowania.
 
Wszyscy głosujący, którzy zarejestrują się jako sympatycy aplikacji, będą mieli szansę wygrać roczną licencję pakietu bezpieczeństwa Norton 360™ dla swojej firmy.
 
Harmonogram konkursu:

  • etap nadsyłania zgłoszeń: do 2 czerwca 2014 r.
  • etap głosowania: 12 maja – 30 czerwca 2014 r.

 
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, uczestnictwa, głosowania i warunków można znaleźć na stronie www.TopBusinessApp.pl

T-Mobile ogłasza konkurs na najlepsze aplikacje dla biznesu! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile został uznany przez magazyn Auto Moto za najlepszą sieć dla kierowców! Sprawdźcie jak wypadliśmy!

W przeprowadzonym niezależnym teście uzyskaliśmy łącznie 2753 punkty, a kolejny operator – 2540. Nasza sieć była najlepsza w 3 z pięciu badanych odcinków tras, na pozostałych dwóch zajęliśmy drugie miejsce.

Ostateczne wyniki testu. Więcej znajdziecie w Auto Moto.

W magazynie możemy przeczytać: Tylko na 26 km (z 1230 km) utracony został kontakt z siecią, za to sygnał bardzo dobry utrzymywał się na rekordowym dystansie 503 km. T-Mobile uniknął wpadek powodujących utratę punktów, dodatkowo zgarnął premię za sygnał w najlepszym zakresie.

Zachęcamy do lektury całego artykułu zawierającego podsumowanie testu.

T-Mobile najlepszą siecią dla kierowców! - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Kolooo
28-05-2013 - 16:14:06
No pogratulować sieci. Jak jeżdżę po kraju to rzeczywiście nie zawiodłem się na sieci T-Mobile. Zawsze dobry zasięg. Oby tak dalej :)
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W prezencie na Mikołajki T-Mobile na kartę przygotował dla swoich klientów innowacyjne rozwiązanie. Od dziś możliwa jest obsługa konta w mobilnym biurze obsługi MiBOA.

Użytkownicy T-Mobile na kartę zyskali mobilne biuro obsługi, które jest zawsze pod ręką, można z niego korzystać w dowolnym momencie i całkowicie bezpłatnie, dzięki wprowadzeniu przez nas specjalnej aplikacji i strony do obsługi usług przedpłaconych.

Z aplikacji już od dzisiaj mogą korzystać użytkownicy smartfonów z Androidem, a właściciele iPhone'ów otrzymają taką możliwość po 20 grudnia. Z rozwiązania dostępnego na stronie miboa.pl mogą natomiast korzystać użytkownicy smartfonów jak również zwykłych telefonów z pełną obsługą html v4, css3 i javascript. Użytkownik, korzystający z sieci operatora nie musi się logować i nie jest mu naliczana opłata za transfer danych.

W mobilnym biurze obsługi użytkownicy taryf Happy, Hot oraz Nowy Tak Tak w T-Mobile na kartę mogą bezpłatnie sprawdzić stan swojego konta oraz ilość minut, SMS-ów oraz MB dostępnych w aktywnych pakietach, mogą również dokonać zmiany swojej taryfy na Frii. Klienci najnowszych taryf Frii mają możliwość pełnego zarządzania swoim kontem – oprócz sprawdzania stanu konta mogą również aktywować pakiety minut, SMS-ów, paczki internetowe a także inne dostępne w ramach taryfy usługi.

Aplikację MiBOA możecie pobrać za darmo z Google Play.

Aplikacja MiBOA dla użytkowników T-Mobile na kartę - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

zabela
24-12-2019 - 23:21:27
dla czego nie moge zalogowac w sieci wkupic paket
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Usługa pozwala na komunikację z wieloma klientami i pracownikami jednocześnie i różnymi kanałami. To może się przydać.

Urządzenia mobilne sprawiły, że wiele osób, które dotychczas zmuszone były wykonywać swoją pracę przy biurku, mogą ruszyć w teren. Specyfika pracy niektórych branż sprawia, że pracownicy większość czasu spędzają poza biurem i trzeba pomyśleć, jak w efektywny sposób się z nimi kontaktować oraz jak umożliwić klientom bezproblemowy kontakt z nimi. Odpowiedzią mogą się okazać usługi T-Mobile dla biznesu.

Jeśli chcesz mieć pewność, że klienci zawsze dodzwonią się do twojej firmy, chociaż na miejscu nie będzie nikogo z pracowników, zainteresuj się usługą Jeden numer. Dzięki niej firma dostępna jest pod jednym prostym numerem telefonu. Klienci będą na niego dzwonić, aby uzyskać połączenie z kompetentnymi osobami w firmie, a pracownicy - korzystać z tego numeru, oddzwaniając do klientów. Numer taki może być także wykorzystywany do wysyłania SMS-ów, MMS-ów oraz faksów do wielu osób jednocześnie.

Usługa pozwala w prosty sposób przypominać współpracownikom o spotkaniach, wysyłać informacje istotne z punktu widzenia ich obowiązków służbowych, a klientom serwować wiadomości dotyczące nowości w ofercie czy aktualnych promocji. SMS-y i MMS-y mogą być wysyłane do klientów wszystkich sieci w Polsce i za granicą za pośrednictwem aplikacji dostępnej na stronie superinfo.t-mobile.pl lub z telefonu komórkowego użytkownika usługi.

Jakie są jeszcze zalety omawianej usługi? Firma otrzymuje identyfikator alfanumeryczny, dzięki któremu zamiast numer telefonu jako nadawca pojawia się u odbiorcy nazwa firmy. Usługa pozwala także na precyzyjne zarządzanie grupami odbiorców – określony typ informacji trafi jedynie do zdefiniowanej wcześniej grupy i do nikogo więcej. Można także zarządzać dystrybucją wiadomości w taki sposób, aby były one zawsze wysyłane o tej samej godzinie czy tego samego dnia miesiąca.

Osoba, która otrzymała od ciebie wiadomość, może skontaktować się w dowolny sposób – odpowiadając SMS-em lub też wybierając połączenie głosowe. SMS-y, MMS-y oraz faksy zwrotne mogą być przekierowywane na e-mail, skąd będą wysyłane dalej – do odpowiednich pracowników.

Więcej informacji o usłudze Jeden numer znajdziesz na stronie T-Mobile.pl

Jeden Numer dla biznesu od T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się