T-Mobile Polska S.A. odnotowała pojawienie się w Internecie wiadomości e-mail sugerujących poprzez adres nadawcy (noreply@mmsc.t-mobile.pl lub noreply@mms.t-mobile.pl) i podobne do używanego przez logo T-Mobile, że jest to korespondencja pochodząca od operatora. Plik, który jest załącznikiem do korespondencji ma format archiwum ZIP i nazwę „t_mobile_MMS_ZQOJ8V6R” lub podobną.

Może on zawierać złośliwe oprogramowanie i stanowić zagrożenie dla danych i sprzętu odbiorców wiadomości e-mail. Pragniemy poinformować, że nie mamy nic wspólnego z tą korespondencją i nie została ona wysłana z naszych serwerów. Jedocześnie podejmiemy wszelkie niezbędne kroki prawne w celu zablokowania dalszego podszywania się pod naszą firmę i prowadzenie nieuczciwej korespondencji.

Przestrzegamy wszystkich użytkowników poczty e-mail przed otwieraniem załącznika tego maila i namawiamy do natychmiastowego kasowania wiadomości wątpliwego pochodzenia. W przypadku wątpliwości, czy korespondencja zawierającą w adresie nadawcy t-mobile.pl pochodzi od operatora, czy też jest tylko próbą podszycia się pod firmę zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, Biurem Obsługi Użytkownika lub na adres boa@t-mobile.pl.

T-Mobile ostrzega przed złośliwym oprogramowaniem! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Desire 816 to najnowszy model smartfona od HTC w naszej ofercie. Dla jego właścicieli mamy aktualizację systemu Android!

Oprogramowanie 1.33.401.1 (Android 4.4.2) jest już gotowe do pobrania i przeznaczone dla właścicieli modeli HTC Desire 816, kupionych w naszej sieci.

W telefonie wystarczy wybrać Ustawienia > Informacje o telefonie. Aby rozpocząć aktualizację oprogramowania, należy wybrać odpowiednie oprogramowanie i skorzystać z transmisji danych w sieci komórkowej albo z sieci Wi-Fi.

Dystrybucja oprogramowania następuje partiami poprzez serwery producenta, zatem jeśli nie otrzymałeś jeszcze powiadomienia na swój telefon, oczekuj go w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaktualizowany smartfon będzie działał płynniej i wydajniej.

Wielki HTC Desire 816 zaktualizowany! - opinie i komentarze (7)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Braciszek
01-12-2015 - 12:18:07
Jaka jest szansa że otrzymamy aktualizację do android 5.1.2 a następnie do 6? Czy istnieje szansa aby sieć T mobile nieco bardziej zoptymalizowała kod i nie wrzucała zbędnego oprogramowania bezpośrednio do systemu?
  (0)
Odpowiedz
ARCY
28-04-2015 - 21:25:32
Czy po aktualizacji bedzie mozna wrócić do starej wersji. Co daje dokładnie nowsza wersja? Czy będzie można w całości wykorzystywać kartę pamięci? 8GB jest to bardzo mało pomimo że mam mało aplikacji.Po przeniesieniu do karty sd i tak większa połowa zostaje w pamięci wewnętrznej.
  (0)
Odpowiedz
mateusz36
09-06-2014 - 11:24:14
A kiedy aktualizacja xperia M? Jakiś przybliżony termin???
  (0)
Odpowiedz
SebastianP
08-06-2014 - 11:17:57
Witam na HTC one m7 kiedy przewidujecie aktualizacje nakładki do sens 6
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-06-2014 - 14:45:02
Sens 6 pojawi się wraz z Androidem 4.4.3 pod koniec lipca tego roku. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
SebastianP
08-06-2014 - 15:26:36
Dzięki za info
  (0)
Odpowiedz
Blackbox
07-06-2014 - 22:57:46
A do Galaxy s4 ile jeszcze można czekać.Proszę tylko nie piszcie Prosimy o cierpliwość tylko podajcie jakiś przybliżony termin.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W ofercie naszej sieci pojawiła się kolejna wersja Norton Mobile Security dostępna na smartfony i tablety z systemem Android oraz na urządzenia z systemem iOS.

Oferowana przez nas aplikacja Norton Mobile Security na smartfony cieszy się dużą popularnością. W listopadzie 2014 r. korzystało z niej już blisko 190 tysięcy użytkowników.

Derek O’Carroll z firmy Symantec odpowiedzialny za globalną sprzedaż i marketing produktów Nortona napisał: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że T-Mobile zapewnia mobilne bezpieczeństwo na polskim rynku. Dzięki naszej współpracy, klienci mogą otrzymać teraz ochronę swoich wszystkich tabletów i smartfonów działających na Androidzie i iOS. Norton Mobile Security jest oceniany jako jedna z najlepszych aplikacji bezpieczeństwa przez pismo Komputer Świat, znane i niezależne pismo opiniotwórcze z segmentu IT w Polsce.”.

Nowa wersja Norton Mobile Security chroni przed
  • Utratą urządzenia przenośnego
  • Kradzieżą prywatnych danych zapisanych w urządzeniu
  • Utratą kontaktów zapisanych w urządzeniu
  • Niechcianymi połączeniami i SMSami
  • Wirusami i innymi zagrożeniami w Internecie
  • Pobieraniem niebezpiecznych plików
  • Wyłudzaniem danych i niebezpiecznymi stronami internetowymi
  • Zainfekowanymi kartami pamięci SD

Przypominamy, że każdy może w prosty sposób pobrać i zainstalować aplikacji na swoim telefonie lub tablecie pracującym w oparciu o systemy Android i iOS.                 

Aktywacja rozpoczyna się po wysłaniu SMS o treści „NMS TAK” na numer 80515.

Można ją wykonać także przez Mój T-Mobile, albo w aplikacji MiBOA albo z pomocą Konsultanta.

Więcej o usłudze można dowiedzieć się tutaj: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/norton

Nowa wersja Norton Mobile Security dla klientów T-Mobile! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Chciałbyś pracować dla jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce?

Chciałbyś zdobyć doświadczenie u jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce? Pasjonują Cię nowe technologie? Lubisz ludzi? Lubisz rozmawiać i łatwo nawiązujesz kontakty? Mamy dla Ciebie pracę! Zostań konsultantem w T-Mobile Polska:

1. Konsultant ds. Sprzedaży w Sklepie T-Mobile (cała Polska)

T-Mobile Polska oferuje ciekawą pracę na etacie z atrakcyjnym systemem premiowym, a do tego telefon do prywatnych rozmów, smsów, internet i inne usługi T-Mobile, pakiet rekreacyjny i zniżki na produkty i usługi różnych firm, opiekę medyczną, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin lub imienin, a także ciekawe szkolenia i programy rozwojowe.

2. Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta i Sprzedaży (Warszawa, Łódź)

T-Mobile Polska oferuje profesjonalne szkolenie i wsparcie merytoryczne, premię, której wysokość będzie uzależniona od wyników Twojej pracy, bogaty pakiet benefitów pracowniczych, zniżki na produkty i usługi różnych firm oraz możliwość pracy w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Wiek kandydata nie ma znaczenia. Liczy się chęć do nauki. Czekamy na Ciebie!

Chcesz pracować w T-Mobile Polska? Teraz jest dobra okazja! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się