Uruchomiliśmy elektroniczną księgarnię z e-bookami, w której nasi klienci znajdą ponad 1700 pozycji gotowych do ściągnięcia na komputer lub smartfona.

Księgozbiór zawiera różnorodne pozycje od lektur szkolnych, poprzez klasyków, do najnowszych bestsellerów. Lista dostępnych pozycji będzie stale rozszerzana.

W ofercie księgarni T-Mobile obok płatnych pozycji będą dostępne również e-booki bezpłatne. Większość książek posiada bezpłatną wersję demonstracyjną, dzięki której czytelnik może łatwiej podjąć decyzję o zakupie. Dla fanów literatury regularnie kupujących książki dostępna jest także atrakcyjna usługa subskrypcyjna, w której co miesiąc, za stałą kwotę 14,99 zł czytelnik może kupić jedną, dowolną książkę z grupy subskrypcyjnej o wartości nawet ponad 30 złotych.

Nie chce Ci się dźwigać książek? Korzystaj z nowoczesnych e-booków na telefonie, tablecie, laptopie lub netbooku.

Serwis Ebooki to elektroniczna księgarnia, w której znajdziesz książki polskie i zagraniczne. Możesz je pobrać na swój telefon, tablet z systemem Android lub komputer z systemem Windows.

Księgarnię T-Mobile cechuje wygodny i innowacyjny system płatności, w którym wartość zakupów zostanie bezpośrednio doliczona do rachunku telefonicznego lub pobrana z konta użytkownika.

Robiąc zakupy w Księgarni T-Mobile mamy do dyspozycji dwa rodzaje płatności:

  • zakup pojedynczy (pay per event) – Klient dokonuje zakupu pojedynczej książki, płacąc za nią każdorazowo określoną przed zakupem cenę. Koszt książki dopisywany jest do rachunku telefonicznego klienta. Cena książki wyświetlana jest na stronie przed zakupem. W pojedynczych płatnościach dostępnych jest 1700 książek.
  • subskrypcje – użytkownik otrzymuje możliwość zakupu książki z grupy subskrybcyjnej, wartość subskrybcji dopisywana jest do rachunku telefonicznego. W ramach subskrypcji klient może pobrać jedną książkę miesięcznie za 14,99 zł brutto. Subskrypcja ulega auto odnowieniu po 30 dniach. W subskrypcji znajduje się 1500 książkę z 1700 ogólnie dostępnych w serwisie.
  • kupony – Klient dokonuje zakupu wpisując unikalny kod na WWW. Unikalny kod pozwala na pobranie książki objętej kodem promocyjnym. W zależności od kodu promocji książka może być do pobrania w niższej cenie lub za darmo.

Wirtualna księgarnia jest dostępna na stronie www.t-mobile.pl/ebooki. Korzystanie z jej zasobów umożliwiają bezpłatne aplikacje, które można pobrać ze strony księgarni i zainstalować na komputerze oraz na smartfonie. Wyjątkową cechą aplikacji jest możliwość współdzielenia książek pomiędzy tymi urządzeniami, tak aby mieć je zawsze pod ręką. Przypadkowo skasowaną książkę można z łatwością odzyskać, synchronizując aplikację ze swoim kontem w księgarni. Aplikacja jest dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android, a w planach jest udostępnienie jej również dla użytkowników systemów Apple iOS oraz Samsung Bada.

Więcej informacji o promocji jest dostępnych na stronie www.t-mobile.pl.

fot. Anton Maltsev | Dreamstime.com

T-Mobile otwiera wirtualną księgarnię - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

wawaewa
09-11-2015 - 21:42:09
od dwóch miesięcy nie działa sklep z e-bookami. Nie ma też dostępu do książek wcześniej zakupionych.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-11-2015 - 12:18:31
Aplikacja Ebooki nie jest dostępna od sierpnia 2015r. Skontaktuj się z Biurem Obsługi, aby mieć dostęp do pobranych już książek. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
wojtQ
29-08-2011 - 12:57:32
Fajny pomysł. Teraz tylko czekać na rozwój oferty. Jedyny minus to że ceny za wysokie, w końcu nie marnujemy papieru ani nie ma kosztów drukowania. Cena powinna być o połowę niższa niż oryginał książkowy a nie ledwo co niższa :) Tak samo jak w sklepach z mp3 gdzie cena płyty jest często wyższa niż wydanie zwykłe :p
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Częściej towarzyszy wam laptop niż książka, a ze smartfonem wcale się nie rozstajecie? No to macie na wyciągnięcie ręki niemal całą polską i światową literaturę. Jak się do niej dobrać?

Pewnie w waszych domach znaleźć można niejedną tradycyjną książkę. A co z elektonicznymi? Nie widać wprawdzie na półkach ich kolorowych okładek, ale być może czekają na łaskawe oko właściciela na dysku laptopa, czy komórki?

Publikacje elektroniczne potocznie określa się jako e-booki czy e-gazety. Do ich odczytania niezbędne jest odpowiednie oprogramowanie zainstalowane na komputerze, czytniku książek elektronicznych, tablecie, smartfonie. Dzięki niemu możliwe jest przewracanie stron jak w papierowej książce, powiększanie i zmniejszanie tekstu, przeszukiwanie go czy też zaznaczanie jego fragmentów.

Ogromną zaletą publikacji elektronicznych jest ich multimedialność. Gdy wydawca chce w tradycyjnej książce zamieścić plik wideo, grę czy oprogramowanie, jest zmuszony dołączyć go na płycie czy też odesłać czytelnika do strony internetowej swojego wydawnictwa, aby stamtąd ściągnął odpowiednie pliki wprost na swój komputer. W przypadku e-książek czy e-gazet przepastne galerie zdjęć, wideo czy linki do gier i programów można umieszczać wprost w tekście. To cecha szczególnie przydatna nie tyle w przypadku literatury pięknej, co gazet (które mogą uzupełniać teksty np. wywiadami w formie audio czy wideo) lub podręczników (gdzie doświadczenia naukowe, fragmenty filmów, przedstawień teatralnych czy też pliki muzyczne można umieścić przy poszczególnych rozdziałach).

A jak wygląda zainteresowanie czytelników e-bookami? Wydawnictwa, także rodzime, wydają je równolegle z książkami papierowymi, a czasami ich premiera ma miejsce nawet trochę wcześniej. Są także nieco tańsze niż tradycyjne książki. I chociaż nadal przeważają czytelnicy, którzy lubią przy lekturze poczuć zapach papieru i usłyszeć szelest kartek, coraz większa rzesza osób sięga także po e-booki.

O ich rosnącej popularności świadczy oświadczenie największej księgarni internetowej – amerykańskiego Amazona. Otóż w maju tego roku ogłosił on, że, w jego przypadku, sprzedaż e-booków przewyższyła sprzedaż tradycyjnych książek. Nie można nie dostrzec, że Amazon w ogóle przyczynił się do wzrostu zainteresowania literaturą w formie elektronicznej. Wszystko za sprawą wypuszczania na rynek coraz to doskonalszych modeli swojego kultowego już czytnika Kindle.

Z tymi ostatnimi wiąże się w ogóle dobra wiadomość dla wszystkich tych, których męczy długie czytanie tekstu na ekranie komputera. Wyświetlacze większości e-czytników produkowane są z zastosowaniem technologii E Ink, czyli technologii papieru elektronicznego. Dzięki temu urządzenia zużywają bardzo mało energii i nie trzeba im ciągle ładować baterii, a tekst oglądany pod różnymi kątami wygląda tak samo.

T-Mobile zatroszczył się o tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez przeczytania fragmentu dobrej literatury przed zaśnięciem czy też pochłaniają tytuł za tytułem w czasie długich dojazdów do pracy czy szkoły. Od jakiegoś czasu działa internetowa księgarnia T-Mobile, w której znaleźć można ponad 1700 pozycji, w tym lektury szkolne, dzieła klasyków oraz najnowsze bestsellery wydawnicze.


W ofercie księgarni T-Mobile, obok płatnych e-booków, są także darmowe pozycje. Większość książek posiada bezpłatną wersję demonstracyjną, która pomaga podjąć decyzję o zakupie. Aby móc skorzystać z zasobów księgarni, trzeba ściągnąć darmową aplikację i zainstalować ją na swoim komputerze lub smartfonie z Androidem. Kupione książki można czytać na obydwu urządzeniach, co pozwala mieć ulubione książki zawsze przy sobie – w komórce.

Przypadkowo skasowaną książkę można z łatwością odzyskać, synchronizując aplikację ze swoim kontem w księgarni. W planach jest udostępnienie także aplikacji dla użytkowników systemów iOS oraz Bada oraz naturalnie ciągłe powiększanie bazy dostępnych w książek.

Zajrzyjcie do księgarni T-Mobile i poszukajcie czegoś dla siebie na jesienne wieczory. Tylko uważajcie – kolekcjonowanie elektronicznych książek wciąga bardziej niż tych tradycyjnych, bo nie trzeba ich odkurzać i nie zajmują miejsca w domu.

Fot. Adam Radosavljevic | Dreamstime.com; Fotolia

E-Booki – czy masz już swoją wirtualną biblioteczkę? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nasz innowacyjny projekt T-Mobile Fashion zgarnął nagrodę Wirtualnego Telefonu za Projekt Roku 2012!

Miło nam poinformować, że T-Mobile fashion został uznany za projekt roku 2012 w konkursie magazynu "Mobile Internet". Jury doceniło fakt, że nasz pomysł w niestandardowy sposób łączy świat mody z technologią.

Nagrody były przyznawane po raz 12. Statuetkami Wirtualnych Telefonów nagrzane są produkt, usługi, firmy i menedżerowie za wybitne osiągnięcia w branży IT i telekomunikacyjnej oraz wyróżniające się na tle konkurencji.

XII Gala magazynu "Mobile Internet" odbyła się tradycyjnie już w warszawskim klubie Dekada w dniu 19 marca 2013 r.

Celebryci w kreacjach T-Mobile fashion

Projekt T-Mobile fashion wzbudza coraz większe zainteresowanie, także wśród gwiazd polskiego showbiznesu. Podczas gali VIVA! Najpiękniejsi Anna Mucha pojawiła się w t-shircie autorstwa duetu Paprocki & Brzozowski dla T-Mobile fashion. Warto dodać, że w oprawie graficznej tego wydarzenia wykorzystane zostały również grafiki autorstwa tych dwóch projektantów, zaangażowanych w projekt modowy T-Mobile.

Zaciekawiło Was T-Mobile fashion? Więcej informacji o naszym projekcie znajdziecie tutaj.

Wirtualny telefon dla T-Mobile fashion! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Chciałbyś pracować dla jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce?

Chciałbyś zdobyć doświadczenie u jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce? Pasjonują Cię nowe technologie? Lubisz ludzi? Lubisz rozmawiać i łatwo nawiązujesz kontakty? Mamy dla Ciebie pracę! Zostań konsultantem w T-Mobile Polska:

1. Konsultant ds. Sprzedaży w Sklepie T-Mobile (cała Polska)

T-Mobile Polska oferuje ciekawą pracę na etacie z atrakcyjnym systemem premiowym, a do tego telefon do prywatnych rozmów, smsów, internet i inne usługi T-Mobile, pakiet rekreacyjny i zniżki na produkty i usługi różnych firm, opiekę medyczną, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin lub imienin, a także ciekawe szkolenia i programy rozwojowe.

2. Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta i Sprzedaży (Warszawa, Łódź)

T-Mobile Polska oferuje profesjonalne szkolenie i wsparcie merytoryczne, premię, której wysokość będzie uzależniona od wyników Twojej pracy, bogaty pakiet benefitów pracowniczych, zniżki na produkty i usługi różnych firm oraz możliwość pracy w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Wiek kandydata nie ma znaczenia. Liczy się chęć do nauki. Czekamy na Ciebie!

Chcesz pracować w T-Mobile Polska? Teraz jest dobra okazja! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się