T-Mobile Polska będzie wspierać działania Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”, której celem jest pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu. Długofalowe partnerstwo Fundacji i operatora zakłada wsparcie finansowe oraz technologiczne. Jest to kolejny przykład zaangażowania T-Mobile we współpracę z organizacjami działającymi na rzecz potrzebujących dzieci.

T-Mobile, jako partner Fundacji ”Akogo?” przekazywać będzie wsparcie finansowe na cele statutowe fundacji. Operator zapewni także stałe łącze internetowe na terenie należącej do Fundacji Kliniki Budzik. Dzięki wsparciu T-Mobile pracownicy placówki oraz pacjenci i ich rodziny będą mieli bezpłatny dostęp do szybkiego internetu. T-Mobile wspiera także system charytatywnych SMSów, które wszyscy wysyłać mogą w ramach przekazania „cegiełki” na rzecz podopiecznych Fundacji. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie zataczała coraz szersze kręgi dla dobra dzieci pogrążonych w śpiączce.

- Cieszymy się, że nasze zaplecze technologiczne ma szansę sprawić, że działania Fundacji ”Akogo?” staną się jeszcze bardziej efektywne. Trzymamy kciuki za wszystkich  podopiecznych organizacji, którzy walczą o zdrowie i wierzymy, że nasze partnerstwo z Fundacją będzie długofalowym wsparciem dla jej podopiecznych i pracowników – podkreśla Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile Polska.

- Po kilku latach ciężkiej pracy oddaliśmy do użytku Klinikę Budzik, gdzie od lipca br. trafiają dzieci po ciężkich urazach mózgu, w śpiączce. Teraz musimy zabezpieczyć odpowiednie finansowanie Kliniki, by nasi mali Pacjenci byli otoczeni najlepszą opieką. Bardzo się cieszymy, iż do grona naszych stałych Partnerów dołączyła firma T-Mobile. Dzięki nawiązanej współpracy będziemy mogli jeszcze skuteczniej pomagać naszym podopiecznym – mówi Ewa Błaszczyk-Janczarska, założycielka Fundacji.

T-Mobile, w ramach działań CR (Corporate Responsibility), prowadzi szereg inicjatyw, mających na celu pomoc potrzebującym, w szczególności dzieciom. Wśród ostatnio zrealizowanych przedsięwzięć warto podkreślić spełnianie marzeń przez pracowników firmy, w ramach wolontariatu pracowniczego, podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Z kolei z końcem trwającej do 29 września akcji Pomoc Mierzona Kilometrami” dzięki T-Mobile aż Milion złotych wspomoże niepełnosprawne ruchowo dzieci Fundacji TVN Nie Jesteś Sam.

Współpraca z Fundacją ”Akogo?” to kontynuacja polityki odpowiedzialnego biznesu, a zarazem szansa na podzielenie się zapleczem technologicznym i finansowym z tymi, którzy najbardziej tego potrzebują. 

T-Mobile partnerem Fundacji „Akogo?” - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wprowadzamy nową, elastyczną ofertę, dzięki której można rozmawiać, wysyłać SMS-y lub korzystać z Internetu nawet mając 0 zł na koncie!

T-Mobile na kartę wprowadza nową, elastyczną ofertę, którą każdy użytkownik będzie mógł dopasować idealnie do swoich potrzeb. Klienci mają do wyboru trzy opcje:

  • 0 zł za rozmowy w T-Mobile i Heyah
  • 0 zł za SMS-y do wszystkich sieci
  • 0 zł za Internet w telefonie

Wybierając jedną z nich, klienci mogą bezpłatnie rozmawiać, wysyłać SMS-y lub surfować po sieci przez cały okres ważności konta, nawet, gdy mają 0 zł na koncie. Mają także możliwość zmiany wybranej opcji. W dowolnym momencie wiodącą opcją może stać się inna niż wybrano wcześniej – lepiej odpowiadająca potrzebom klienta.

Wraz z wprowadzeniem nowej oferty T-Mobile na kartę, wprowadzamy także nową ofertę dla tych, którzy chcą korzystać z Internetu bez obaw o koszty. Umożliwi to nowy pakiet startowy Internet na kartę w T-Mobile z 500 MB na start do laptopa lub tabletu.

Pakiet startowy zawiera aktywną ofertę Internet 250 MB na dzień. W każdym dniu, w którym klient korzysta z Internetu, otrzymuje 250 MB na transfer danych za jedyne 2 zł dziennie, przy czym opłata dzienna jest pobierana z jego konta jedynie w dniu, w którym korzysta on z sieci. Po przekroczeniu 250 MB Internet zwalnia, jednak użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Za usługi, których nie wybierze jako wiodących, płaci według cennika, z którym możecie zapoznać się w naszym artykule w dziale Okazje.

Pakiety obowiązują przez miesiąc od momentu ich uruchomienia i naliczane są cyklicznie, o ile klient z nich nie zrezygnuje. Nowością w nowej ofercie jest dołączenie bazy klientów Heyah do bazy klientów T-Mobile i traktowanie ich jako użytkowników jednej sieci.

Od dzisiaj obowiązują także nowe zasady doładowań, w których można przedłużyć ważność konta nawet do 100 dni.

  • 5 – 9 zł – 5 dni
  • 10 – 24 zł – 10 dni
  • 25 – 49 zł – 1 miesiąc
  • 50 – 500 zł – 100 dni

Klienci mogą w każdej chwili zmienić swoją dotychczasową taryfę na nową.

<p>Zobaczcie reklamę nowego T-Mobile na kartę!</p>

Nowa oferta w T-Mobile na kartę - opinie i komentarze (11)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

trawel
25-06-2014 - 20:55:28
Czy w tej taryfie dostępny jest Internet LTE?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
26-06-2014 - 09:18:32
Witam. LTE dostępne jest we wszystkich taryfach JUMP. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
trawel
28-06-2014 - 18:09:33
@ Konsultant T-Mobile - interesuje mnie konkretnie taryfa T-Mobile Frii (nie JUMP na kartę ani żadna inna), gdyż tutaj z tego co widziałem, wystarczy, że doładuję i mam do wyboru pakiet (nie muszę płacić co tydzień ani nic z tych rzeczy)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-06-2014 - 10:58:20
FRII i JUMP to dwie różne (wykluczające się) taryfy. Tylko w JUPMIE masz LTE, za to FRII daje możliwość uruchomienia większych pakietów internetowych. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
trawel
29-06-2014 - 14:07:41
@ Konsultant T-Mobile - a czy w ogóle są plany wprowadzenia LTE w taryfie Frii?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-06-2014 - 08:36:19
Nie, a przynajmniej, nic nam o takich planach nie wiadomo. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
trawel
28-06-2014 - 21:05:35
@ Konsultant T-Mobile - może źle zrozumiałem, ale czy Frii to jest jedna z taryf JUMP? Czy Frii to jest inna taryfa o podobnych parametrach jak JUMP, ale nie jest JUMP (czyli nie ma LTE)?
  (0)
Odpowiedz
trawel
28-06-2014 - 21:09:48
@ Konsultant T-Mobile - i jeszcze jedno, czy wykupując pakiet transferu w T-Mobile Frii (1GB za 10zł) jest on również z LTE?
  (0)
Odpowiedz
toto27
30-09-2013 - 21:56:56
Kontaktowałem sie nikt nie raczył odebrac :((
  (0)
Odpowiedz
toto27
29-09-2013 - 22:24:08
nie mozna aktywowac rok waznosci konta pisze że usługa tymczasowo niedostepna nawet poprzez sms też sie nie da na koncie pokazuje ze bład aplikacji przy usługach taryfy frii no paranoja :((
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-09-2013 - 11:15:33
Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym HELP DESKIEM. Jest to specjalna infolinia dla Klientów T-Mobile. Numer, na który należy zadzwonić to *7242 (z numerów TM). Koszt połączenia 2,46 zł brutto za minutę. Serwis jest czynny codziennie od 7.00 do 23.00.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Powoli żegnamy już 2013 rok. W ciągu ostatnich 12 miesięcy nasza sieć była zaangażowana w bardzo wiele interesujących inicjatyw z których jesteśmy dumni. Co takiego udało nam się zrealizować?

Byliśmy na stadionach T-Mobile Ekstraklasy i w salach kinowych podczas Nowych Horyzontów. Nie zabrakło nas też na poznańskich Electronic Beats, zaś europejską trasę Depeche Mode objęliśmy naszym patronatem. Nie mogło obyć się bez kolejnych pokazów z cyklu T-Mobile fashion. Pomagaliśmy też najmłodszym. Spełnialiśmy marzenia, wspomogliśmy fundację "Akogo?" i biegliśmy wytrwale w akcji Pomoc Mierzona Kilometrami.
Przemierzyliśmy też Polskę w naszym T-Mobile Truck, a w Krakowie otworzyliśmy hub:raum – inkubator innowacji.
Zakończenie 2013 r. świętujemy zaś w Krakowie.

T-Mobile Truck - nasz mobilny salon

Przez dużą część roku przemierzaliśmy Polskę wzdłuż i w szerz w naszym mobilnym salonie, który ochrzciliśmy mianem T-Mobile Truck. Nasza załoga odwiedzała miasta, w których została już przeprowadzona budowa nowoczesnej sieci T-Mobile, co pozwoliło mieszkańcom na korzystanie z nieporównywalnie większego zasięgu sieci wewnątrz budynków, szybszego Internetu mobilnego i wyższej jakości połączeń telefonicznych. W sumie przebyliśmy ponad 12 tys. km!
Nasi pracownicy opowiadali o zaletach internetu mobilnego, zaś mieszkańcy miast mogli testować tablety i inne urządzenia zebrane w naszym wozie. Nasi goście nie wychodzili od nas z pustymi rękami. W prezencie rozdawaliśmy m.in. koszulki, torby, długopisy czy cukierki. W konkursach można było wygrać tablety Alcatel One Touch Evo 7, których rozdaliśmy 38.
Nasz mobilny salon odwiedził aż 18 polskich miast! Truck debiutował 4 maja w Stalowej Woli, zaś swoje tournee zakończył 22 września w Białymstoku. Oprócz tego nasza ekipa była jeszcze w Gorzowie Wielkopolskim, Nowym Sączu, Żarach, Dębicy, Nowej Soli, Goleniowie, Świnoujściu, Tarnowie, Szczytnie, Tarnobrzegu, Malborku, Lidzbarku, Stargardzie Szczecińskim, Olsztynie, Zielonej Górze i Sandomierzu. W sumie odwiedziło nas ponad 53 tys. osób! Dziękujemy Wam!

T-Mobile Nowe Horyzonty - prawdziwe święto kina

W drugiej połowie lipca tradycyjnie przenieśliśmy się do Wrocławia. Tam po raz kolejny miało miejsce święto kino! Po raz 13. odbył się międzynarodowy festiwal filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty. Festiwal odwiedziło ponad 105 tysięcy widzów, którzy mogli obejrzeć 352 filmy. Na festiwalu odbyły się 2 światowe premiery i 3 europejskie. Film "Nieznajomy nad jeziorem" otrzymał od jury Grand Prix festiwalu, zaś gwiazdą muzyczną 13. edycji był Mike Patton & Tomahawk.
Nasza sieć zorganizowała ponadto dwa konkursy, skierowanych zarówno do filmowców-profesjonalistów oraz amatorów.

T-Mobile Ekstraklasa - masa atrakcji przed meczami

Tegoroczne mecze T-Mobile Ekstraklasy nie mogły obyć się bez naszej specjalnej strefy kibica. T-Mobile FanZone po raz kolejny stał się hitem i przyciągnął tysiące fanów. W rundzie wiosennej sezonu 2012/13 zorganizowaliśmy 16 stref, zaś w rundzie jesiennej 10. Łącznie w 2013 r. odwiedziło nas... 73 281 osób!

Kibice mogli spotkać się przed rozpoczęciem meczu i wspólnie pobawić się, korzystając z wielu atrakcji, które dla nich przygotowywaliśmy. Można więc było współzawodniczyć przy stołach do piłkarzyków. Szczególną popularnością cieszyły się oczywiście giga-piłkarzyki, przy których mogło grać aż 12 osób! Swoich zwolenników miały oczywiście także konsole PlayStation, na których można było zagrać w FIFA 14.

T-Mobile FanZone w minionym roku zagościł też z okazji Święta Saskiej Kępy na Stadionie Narodowym w Warszawie. Odwiedziło nas wtedy prawie 4 tys. osób, dla których przeprowadziliśmy ponad 20 konkursów.
Na początku września pożegnaliśmy wspólnie w Białymstoku Tomasza Frankowskiego, który odszedł na piłkarską emeryturę. Były napastnik pojawił się w naszej strefie z córką Oliwią i przetestował urządzenia dostępne w FanZone, czym wzbudził ogromny entuzjazm wśród 5 tysięcy fanów "Jagi". Z okazji Dnia Dziecka z kolei pojawiliśmy się w Poznaniu.

Tomasz Frankowski w naszym FanZone w Białymstoku

Electronic Beats i Depeche Mode - siła muzyki

Poprzedni rok w świecie muzyki należał do Depeche Mode. Brytyjski zespół wydał nową płytę i pojechał w trasę po Europie. Deutsche Telekom, ze swoją marką T-Mobile zostało partnerem tego tournee, w skład którego wszedł też koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie, który odbył się 25 lipca. Wiązało się to oczywiście z konkursami, w których można było wygrać wejściówkę na występ w stolicy.
Dodatkowo na Facebooku przeprowadziliśmy konkurs Very Important SMS. 10 zwycięzców pojechało z nami 24 marca do Wiednia na ekskluzywny występ Depeszów, który promował najnowszą płytę. Koncertowa premiera albumu miała miejsce w kulturalnym epicentrum Wiednia, zabytkowej dzielnicy muzeów — MuseumsQuartier. Dave Gahan i spółka zaprezentowali zarówno nowe utwory z „Delta Machine”, jak i klasyczne nagrania, przed wybranym gronem fanów z całej Europy.
Depeche Mode to oczywiście nie jedyna aktywność w T-Mobile w świecie muzyki. W kwietniu 2013 r. odbyła się w Poznaniu kolejna edycja Electronic Beats Festival. W Hali nr 2 Międzynarodowych targów Poznańskich główną gwiazdą był raper Dizzee Rascal. Ponadto wystapili VSHOOD feat. Miss God, Hundreds i Modeselektor.

T-Mobile fashion - modna marka

W zeszłym roku rozpoczęliśmy przygodę ze światem wielkiej mody. Najlepsi projektanci w Polsce połączyli siły i stworzyli T-Mobile fashion!
Projekt owoce zaczął zbierać na początku tego roku. 19 marca odbyła się XII Gala magazynu "Mobile Internet", podczas której T-Mobile fashion został uznany za projekt roku 2012. Jury doceniło nasz pomysł na niestandardowe połączenie świata mody z technologią.
Niecały miesiąc później, bo 11 kwietnia, nasz modowy projekt został doceniony przez opiniotwórczy magazyn Fashion Magazine. Zostaliśmy wyróżnieni za przybliżanie mody szerokiemu gronu odbiorców.
Oczywiście nie mogliśmy spocząć na laurach. 14 maja br. odbył się pokaz jesienno-zimowej kolekcji Macieja Zienia, który był jednocześnie inauguracją nowego sezonu działań związanych z projektem T-Mobile fashion, a wraz z nim odsłona pierwszego produktu stworzonego przez Projektanta w ramach modowych działań T-Mobile. W kolekcji pojawiła się chusta z linii T-Mobile fashion. Maciej Zień podkreślił związek chusty z T-Mobile poprzez nadanie będącego na niej żukowi barw magenty.
21 maja odbył się z kolei pokaz duetu Paprocki&Brzozowski z kolekcją "Dalla", zaś 27 maja owoce swojej pracy pokazał Robert Kupisz. Był to kolejny pokaz, który relacjonowaliśmy na fanpage'u T-Mobile PL na Facebooku.
9 grudnia,odbył się pokaz najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Był to ostatni w tym roku pokaz transmitowany w ramach platformy T-Mobile fashion. Nie umknęło nam, że Edyta Herbuś na pokaz przyszła z kopertówką z linii Gosia Baczyńska dla T-Mobile fashion w magentowym kolorze.

T-Mobile fashion zgarnął w 2013 r. prestiżową nagrodę od Fashion Magazine.

Pomagaliśmy najmłodszym z Fundacji TVN Nie Jesteś Sam, Fundacji Mam Marzenie i Fundacji Akogo?

Pomagamy innym

W połowie roku, a konkretnie 15 czerwca, ruszyła wielka ogólnopolska akcja społeczna "Pomoc Mierzona Kilometrami". Naszym celem było zebranie jak największej liczby przebytych kilometrów w historii akcji społecznych. Pokonane kilometry T-Mobile zamienił na milion złotych i przekazał na pomoc dzieciom niepełnosprawnym ruchowo.
Do akcji mogli włączyć się wszyscy posiadacze smartfonów, którzy korzystali z aplikacji Endomondo. Należało wybrać jedną z ośmiu aktywności: bieganie, kolarstwo, kolarstwo górskie, jazda na rowerze, fitness walking, wędrowanie, chodzenie oraz aktywność ruchowa na wózku inwalidzkim, aktywować aplikację i "zliczać" przebyte przez siebie kilometry. Program każdy przebyty dystans dodawał do całkowitej puli kilometrów pokonanych przez uczestników akcji. Wokół tej wielkiej idei zgromadziło się  200 tysięcy aktywnych uczestników, a jej rozpoznawalność zyskała ponad 80% świadomości wśród Polaków.  

W Pomoc Mierzoną Kilometrami zaangażowani byli m.in. Joanna Jabłczyńska (ambasadorka akcji), Beata Sadowska, Dawid Woliński, Anna Dereszowska, Dorota Gardias, Ola Kwaśniewska czy Maja Włoszczowska.
Akcja swój finał miała 29 września w czasie Maratonu Warszawskiego.

Nasi pracownicy bardzo aktywnie włączyli się też w akcje Fundacji Mam Marzenie i pomagali chorym dzieciom. Spełniliśmy ponad 20 marzeń podopiecznych fundacji. 10-letni Kuba otrzymał od nas laptop Dell Inspiron, na którym może oddać się swojej pasji - grom komputerowym! 17-letnią Olę zaprowadziliśmy do warszawskiego ZOO, gdzie dziewczynka miała bezpośredni kontakt ze zwierzętami. Nakarmiła m.in. lemura czy afrykańskiego jeża! Inny 17-latek, Kacper, jest zapalonym fanem hiphopu. Otrzymał od nas laptop, na którym może tworzyć muzykę, a na dodatek chłopiec odwiedził profesjonalne studio nagraniowe.  
Dzięki środkom przekazanym fundacji w ramach naszej akcji T-Mobile dookoła świata mały Abu poleciał do Hiszpanii na mecz FC Barcelony, swojej ukochanej drużyny. Mateusz, chłopiec z wielką wyobraźnią i energią, został przez nas zabrany na plac zabaw w warszawskim Hulakula aby w oprawie pirackich przygód spełnić jego marzenie o stacjonarnym komputerze z internatem i grze piratów z Karaibów.
W jeden z czerwcowych weekendów zaczarowaliśmy Łódź, Warszawę i Wrocław spełniając marzenia czwórki dzieci, którym dostarczyliśmy nie tylko radość ale daliśmy wiarę w lepsze jutro. Do czasów retro przeniosła nas realizacja marzenia Marzeny. Pasją Marzeny jest fotografia dlatego profesjonalna lustrzanka znalazła się na liście jej marzeń. Spełniliśmy je z wielka radością podczas magicznej sesji zdjęciowej w oprawie lat 50-tych.

Nasza sieć wsparła też działania Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”, której celem jest pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu. T-Mobile przekazuje wsparcie finansowe na cele statutowe fundacji oraz zapewnia stałe łącze internetowe na terenie należącej do Fundacji Kliniki Budzik. Dzięki naszemu wsparciu pracownicy placówki oraz pacjenci i ich rodziny mają bezpłatny dostęp do szybkiego internetu.

hub:raum - inkubator inwestycji w Krakowie

W kwietniu 2013 r. Deutsche Telekom uruchomił hub:raum – inkubator innowacji, w Krakowie – technologicznym i startupowym sercu Polski. Nowe centrum wspiera innowacyjne firmy z Europy Środkowo-Wschodniej. Polska to drugi europejski kraj, w którym Deutsche Telekom otwiera się na innowacje z zewnątrz i nawiązuje współpracę ze startupami.

2013 rok żegnamy w Krakowie

Rok kończymy wybuchowo i wystrzałowo. Sponsorujemy imprezę sylwestrową, którą TVN organizuje na Rynku Głównym w Krakowie. Jeżeli lubicie dobrą muzykę i szampańską zabawę, to nie może Was tam zabraknąć!

Żegnamy 2013 rok. Uff… Działo się! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Już od dziś wybierając pakiet Heyah Smart XL użytkownicy otrzymują nielimitowany internet mobilny bez długoterminowej umowy. Do tego są też nielimitowane rozmowy na komórki i telefony stacjonarne za 19,99 zł miesięcznie.

Użytkownicy pakietu Smart XL w Heyah w ramach standardowej opłaty 29,99 zł otrzymują SMS-y i MMS-y do wszystkich (krajowe sieci komórkowe), dostęp do Facebooka oraz usługę nielimitowanego dostępu do internetu bezpłatnie przez pierwsze trzy miesiące.

Po tym okresie opłata za usługę nielimitowanego internetu wyniesie 19,99 zł miesięcznie. Tyle samo kosztować będzie usługa nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci krajowych. Przez pierwsze trzy miesiące końcowa opłata będzie wynosić 49,98 zł, a po tym okresie - 69,97 zł.

Również aktualni użytkownicy pakietu Smart XL mogą aktywować obie usługi wpisując w swoich smartfonach następujące kody:

Nielimitowany internet - *140*797# (oraz przycisk nawiązania połączenia)

Nielimitowane połączenia - *140*798# (oraz przycisk nawiązania połączenia)

Jeśli nielimitowany internet to zbyt wiele, w standardowej cenie abonamentu w pakiecie Smart XL użytkownicy mają zawsze 10 GB mobilnego internetu miesięcznie. Korzystanie z Facebooka nie wlicza się do zużycia danych.

Więcej informacji na stronie heyah.pl.

Zdejmujemy limity na internet mobilny w SmartfoNOWEj Heyah - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się