27 maja startuje kolejna odsłona kampanii z udziałem Tomasza Kota i Szymona Piotra Warszawskiego.

Kolejne odcinki z udziałem Tomasza Kota i Szymona Piotra Warszawskiego skierowane są do właścicieli małych firm, którzy mogą dołączyć swoich pracowników do Jump! ProFirma w promocyjnym abonamencie 24,99 zł netto.

W tej cenie mieszczą się: nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich sieci w kraju. Z oferty może skorzystać każdy przedsiębiorca, który, kupując nową lub przedłużając dotychczasową umowę w taryfie Jump! ProFirma M lub wyższej zdecyduje się na dokupienie do niej dodatkowych aktywacji. Mogą to być maksymalnie trzy aktywacje.

Akcja spotów reklamowych rozgrywa się w cukierni. Mamy 13- i 30 sekundowy spot, który emitowany będzie w telewizji oraz dodatkowy spot, dostępny w internecie. Klikając poniżej, możecie zobaczyć je wszystkie.

Fot.: Fotolia

T-Mobile promuje Jump! ProFirma dla pracowników - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dziś startuje konkurs dla klientów biznesowych T-Mobile pt. WYGRAJ KARNET VIP NA FESTIWAL T-MOBILE NOWE HORYZONTY. Sprawdź zasady.

Rozpoczynamy konkurs, przeznaczony dla nowych i przedłużających umowę klientów biznesowych T-Mobile. Karnety VIP, które są do wygrania, upoważniają do wcześniejszej, niż w przypadku innych uczestników Festiwalu, rezerwacji miejsc na seanse. Przypominamy, że 14. Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty startuje już 24 lipca.

Zasady konkursu:

1. Udział w konkursie mogą wziąć tylko firmy.
2. Aby wziąć udział w konkursie należy:
- kupić dowolną aktywację lub podpisać aneks w taryfie JUMP proFirma lub bc biznes w okresie od 8 do 20 lipca w dowolnym punkcie sprzedaży sieci T-Mobile u Przedstawicieli Handlowych, Doradców Biznesowych, Autoryzowanych Doradców Biznesowych lub za pośrednictwem strony internetowej T-Mobile.pl,
- wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.wygrajkarnetvip.pl,
3.W formularzu zgłaszający musi podać następujące informacje: nazwę firmy, NIP i REGON firmy, adres, e-mail, numer podpisanej umowy,
- wypełnić zadanie konkursowe, czyli dokończyć zdanie: Dobre kino jest dla mnie jak… (max. 160 znaków)

Nagrody:

- 3 podwójne karnety VIP (upoważniają do robienia rezerwacji na seanse za pomocą dedykowanej aplikacji lub poprzez stronę www na 8 godzin przed udostępnieniem ich standardowym użytkownikom),
- 5 podwójnych karnetów 10+ (Upoważnia do odbioru 10 biletów na wybrane projekcje),
- 50 podwójnych voucherów na jeden seans,

Laureaci zostaną wyłonieni przez jury składające się z osób ze strony organizatora i osób z T-Mobile.

Miejsce odbioru nagrody:
Sklep T-Mobile
Galeria Dominikańska
Pl. Dominikański 3
Wrocław, 50-159

Szczegóły i regulamin konkursu na www.wygrajkarnetvip.pl

Wybierz taryfę JUMP proFirma i rozkoszuj się dobrym kinem - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

mexican
11-07-2014 - 13:59:55
I jeszcze jedno... Po co przesłano mi ulotkę promocyjną z taryfami JUMP dla firm skoro nie mogę zmienić obecnej taryfy? Chyba nie próbujecie mnie namówić na nowy abonament...??
  (0)
Odpowiedz
mexican
08-07-2014 - 18:33:26
Chętnie bym wybrał Jump. Ale.. do konca umowy został 1 rok, wiec obecnie nie moge nic zmienic. I co z tego, ze rok temu zakupilem na firmę urządzenie LTE skoro do dzis nie moge z korzystac z tej transmisji, bo nie mam odpowiedniej taryfy. Jestem głeboko rozczarowany taką polityką... chyba czas na zmiany po 16 latach związku...
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dziś T-Mobile rozpoczyna kampanię reklamową promującą taryfy rodzinne JUMP! Family.

Najnowsza kampania zachęca do przejścia do T-Mobile wraz z całą rodziną i prezentuje korzyści płynące z przeniesienia bliskich do JUMP! Family. W ramach wspomnianej oferty nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci wraz z pakietem Internetu (do 5 GB) oraz usługami dodatkowymi (bezpłatna nawigacja Naviexpert, Pakiet Multi w Strefie T-Mobile w serwisie player.pl oraz serwis muzyczny WIMP), są dostępne w cenie 30 zł miesięcznie nawet dla pięciu przeniesionych numerów.

Zobaczcie spot reklamowy:

Kampania promująca JUMP! Family - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Zobaczmy, jak od jutra zmienia się na lepsze podejście T-Mobile do współpracy ze stałymi klientami w postaci małych i średnich firm.

Według nowej oferty T-Mobile dla przedsiębiorców o nazwie Stali mają lepiej, klienci będą mogli wybrać jedną z trzech dodatkowych korzyści: 2 x więcej internetu, nawigację NaviExpert w ofercie z telefonem lub pakiet Norton 360 w ofercie mobilnego internetu LTE przez cały czas trwania umowy lub nawet 200 zł rabatu na wybrane urządzenie.

Nowy standard obsługi firm przez T-Mobile zakłada:

1. Priorytetowe podejście do obsługi przedsiębiorców dzięki przeznaczonej dla nich infolinii i dedykowanych stanowiskach dla firm w punktach sprzedaży.

2. Rozwiązywanie większości spraw przy pierwszym kontakcie (9 na 10 przypadków).

3. Proponowanie stałym Klientom oferty lepszej od tej dla nowych użytkowników.

Jak tłumaczy zmiany Igor Matejov, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Rynku Biznesowego T-Mobile Polska: Klienci jasno powiedzieli nam, że oczekują docenienia. Chcą by operator udzielił im wsparcia, gdy tego potrzebują oraz by nagrodził ich lojalność. Dlatego wprowadzamy dla nich nowe standardy wychodząc od jasnych zasad obsługi, a na zrozumiałej i atrakcyjnej ofercie kończąc.

Nowa oferta wchodzi w życie od jutra, czyli 24 października.

T-Mobile wprowadza nowy standard obsługi firm - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Marek
26-10-2015 - 00:36:28
O takie podejście do stałych klientów właśnie chodzi . Dzięki
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się