Chyba nie ma kierowcy, który lubiłby korki. Czy można zrobić coś, aby były mniejsze. Odpowiedź może przynieść akcja „Odkorkuj miasto”.

NaviExpert i T-Mobile z partnerami rozpoczynają akcję „Odkorkuj miasto”, stając się sprzymierzeńcami kierowców w walce z korkami. Z tej okazji nawigacja NaviExpert udostępniona zostaje za darmo, a towarzyszy jej poradnik, jak nie tworzyć nowych korków.

Klienci T-Mobile, którzy posiadają telefony z systemem Android oraz Windows Phone 7 i 8 mogą w ramach akcji uruchomić usługę w ramach aplikacji NaviExpert T-Mobile na 30 dni za darmo z mapami Polski. Instrukcja, w jaki sposób skorzystać oraz jak pobrać aplikację, znajdują się na stronie www.darmowanawigacja.pl.

Aplikacja NaviExpert na bieżąco informuje o natężeniu ruchu drogowego i pomaga wytyczyć trasy, które omijają aktualnie zakorkowane ulice.

Uczestnicy akcji „Odkorkuj miasto” mogą również wziąć udział w konkursie, w którym na zwycięzców czekają m.in. 3 samochody Citorën C4 Cactus z pełnym bakiem na weekend, 10 telefonów HTC Desire 620 wraz z uchwytami i ładowarkami samochodowymi, a także bony na paliwo, powerbanki oraz roczne licencje na nawigację NaviExpert. Więcej informacji o inicjatywie „Odkorkuj miasto” znajduje się na stronie akcji. Potrwa ona do 24 maja.

Fot.: Fotolia

T-Mobile z NaviExpert przeciwko korkom - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Gdyby mityczny Tezeusz miał NaviExperta, to nie potrzebowałby nitki, by znaleźć drogę w labiryncie, a po wszystkim mógłby błyskawicznie sprawdzić, dokąd zabrać Ariadnę na kolację.

Starożytni grecy oczywiście nie korzystali ze smartfonów z nawigacją, ale niektóre miasta mogą czasem plątaniną swoich ulic przypominać mityczny labirynt. Czasami nawet, jeśli wydaje nam się, że znamy miasto, to problemem może się okazać konieczność błyskawicznego znalezienia na przykład punktu usługowego. I tu właśnie z pomocą przychodzi NaviExpert. Tak, tak, NaviExpert jest na tyle rozbudowany i uniwersalny, że przyda się nie tylko tym, którzy dużo jeżdżą, ale także i tym, którzy dużo chodzą; a nawet podróżują komunikacją miejską.

NaviExpert przyda się nie tylko tym, którzy dużo jeżdżą, ale także i tym, którzy dużo chodzą czy podróżują komunikacją miejską.

NaviExpert jest na tyle rozbudowany i uniwersalny, że przyda się nie tylko tym, którzy dużo jeżdżą, ale także i tym, którzy dużo chodzą; a nawet podróżują komunikacją miejską.

Jak to działa?

Rolę przewodnika po twoim mieście przejmuje NaviPlan Urban, czyli rozszerzenie funkcjonalności NaviExperta, dzięki któremu:

 • zaplanujesz podróż z wykorzystaniem dostępnych środków komunikacji miejskiej
 • nie zgubisz się w mieście – masz nawigację pieszą
 • skorzystasz z nieprzebranej bazy punktów zainteresowań – sklepów, restauracji, bankomatów i wielu innych
 • możesz dzielić się swoimi odkryciami z innymi użytkownikami, dzięki czemu baza NaviExperta będzie zawsze aktualna - również dzięki Tobie
 • dowiesz się o ciekawych wydarzeniach w twoim mieście
 • podzielisz się informacjami o twojej lokalizacji ze znajomymi na facebooku

A to tylko część funkcji miejskiego NaviExperta – liczba zastosowań miejskiej nawigacji zależy praktycznie od Ciebie i tego do czego chcesz jej użyć.

Z NaviPlan Urban skorzystasz z nieprzebranej bazy punktów zainteresowań – sklepów, restauracji, bankomatów i wielu innych.

Bodaj najciekawszą (z punktu widzenia pieszego) funkcją, jaką ma NaviPlan Urban, jest planowanie podróży komunikacją miejską. Funkcja ta została opracowana we współpracy z popularnym serwisem jakdojade.pl.

W czym może pomóc Ci NaviPlan Urban?

 • w szybkim i precyzyjnym wytyczaniu trasy komunikacją miejską
 • w bieżącym informowaniu o przesiadkach i lokalizacjach przystanków
 • w informowaniu o cenach biletów
 • w śledzeniu twojej pozycji GPS podczas jazdy


Planowanie jest obecnie dostępne dla Bydgoszczy, Krakowa, Łodzi, Poznania, Szczecina, Trójmiasta, Torunia, Wrocławia i Warszawy. Wraz z rozwojem serwisu jakdojade.pl usługa będzie także dostępna w kolejnych miastach. Jeśli jeszcze Cie nie przekonaliśmy, to zapraszamy na mały seans pt. Jak to działa?

<p>Jak widać NaviPlan Urban doskonale ułatwia życie i sprawia, że miejski labirynt przestaje być straszny. Nie bez znaczenia jest czas, jaki zaoszczędzimy na szukaniu sklepu, szewca, apteki czy też chińskiej restauracji.</p>

NaviExpert dla pieszych! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

NaviExpert to z pewnością jedna z najlepszych nawigacji na rynku, która wygrała wiele niezależnych testów dziennikarskich. Dzięki niej unikniesz mandatów, skrócisz czas podróży i zawsze będziesz miał dostęp do aktualnych map. W promocji T-Mobile MyBox możesz ułożyć nieograniczoną liczbę tras i nawigować do 20 punktów docelowych przez 30 dni za darmo!

0

Ocena autora

Życie kierowcy nie jest proste. Polska od kilku lat jest w budowie. Powstają nowe autostrady i drogi, przeprowadzane są dziesiątki remontów. I chociaż jeszcze nie możemy być w 100 proc. zadowoleni z rezultatów, to z pewnością przyznać trzeba, że dużo się dzieje. Przez to czasami ciężko jest się połapać czy dana trasa jest już przejezdna czy jeszcze nie. W tym miejscu z pomocą przychodzi nawigacja NaviExpert, z której korzystać możecie na Waszych smartfonach i tabletach z Androidem!

Omijaj korki i jedź najlepszą trasą!
Chyba nie ma takiego kierowcy na świecie, który lubiłby stanie w korkach. Tracimy wtedy dużo czasu i jeszcze więcej nerwów. Czy nie byłoby cudownie ominąć zakorkowane trasy i tak ułożyć sobie drogę, by dotrzeć nad morze czy w góry znacznie szybciej?

NaviExpert daje właśnie takie możliwości. Nawigacja ma funkcje omijania korków i wytaczania optymalnej trasy pod kątem czasu dojazdu. Jeżeli system wykryje korek na danej trasie, wybierze nową! A wszystko dzięki technologii Community Traffic. Producent aplikacji podkreśla, że dzięki NaviExpert oszczędzamy średnio 26 proc. czasu podróży!

Jak korzystać z NaviExpert?

1. Pobierz MyBox
2. Pobierz NaviExpert dzięki MyBox
3. Wypróbuj przez 30 dni za darmo
4. Korzystaj jak długo zechcesz za jedyne 7,90 zł lub za darmo w taryfieChroń się przed mandatami!
Mobilna nawigacja jest wyposażona również w funkcję ostrzeżeń CB. Co konkretnie dzięki temu potrafi? Aplikacja czerpie z powszechnie używanego CB radia. Dzięki temu kierujący jest zawsze informowany o fotoradarach i kontrolach drogowych. Mandat nam wtedy nie grozi, a nasza jazda będzie też znacznie bezpieczniejsza. Funkcja ostrzeżeń CB daje znać także o wypadkach i utrudnieniach w ruchu na trasie. Wyznaczona alternatywna trasa zagwarantować ma bezproblemowe dotarcie do celu.

Mapy zawierają również informacje o ograniczeniach prędkości i niebezpiecznych miejscach. Można również sprawdzić ceny benzyny i tankować taniej. Użytkownik ma też stały dostęp do bogatej bazy użytecznych miejsc i wydarzeń. W aplikacji znajdziemy ponad 400 tys. miejsc, takich jak stacje paliw, bankomaty, kina, sklepy czy urzędy.

Z NaviExpertem na naszym telefonie dojedziemy wszędzie szybko i bezpiecznie!

NaviExpert hitową aplikacją w T-Mobile MyBox. Co oferujemy?
NaviExpert jest jednym z Hitów wchodzących w skład nowej usługi T-Mobile MyBox. Pozwala ona na korzystanie z przydatnych aplikacji bez kupowania ich w sklepie Google'a, a więc nie wymaga posiadania karty kredytowej. Płatności za dostęp do NaviExpert i innych Hitów doliczane są do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub pobierane są ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony, zatem są proste i bezpieczne.

Aplikację można pobrać za pośrednictwem wspomnianej usługi MyBox wysyłając darmowego SMS-a o treści MYBOX na numer 80545. Bezpośredni QR code oraz przycisk do pobrania T-Mobile MyBox znajduje się także na początku i końcu tego artykułu.

W promocji T-Mobile MyBox możesz ułożyć nieograniczoną liczbę tras i nawigować do 20 punktów docelowych przez 30 dni za darmo! Potem korzystasz z aplikacji jak długo chcesz, płacąc jedynie 7,90 zł za każde kolejne 30 dni lub nie płacąc nic więcej, jeśli wybierzesz NaviExpert jako usługę promocyjną w taryfach z MyBox.

Korzyści, o których wspominamy, dotyczą NaviExperta dostępnego z poziomu MyBox. Warto pamiętać, że do korzystania z MyBox, a tym samym z NaviExpert, bez obaw o koszty niezbędny jest internet mobilny przez Wi-Fi lub 3G, dlatego warto pomyśleć o wykupieniu pakietu internetowego (szczegółową ofertę znajdziecie na naszej stronie).

NaviExpert krok po kroku
Po pobraniu MyBox na nasze mobilne urządzenie, wyświetlą się nam dostępne w jej ramach aplikacje wchodzące w skład Hitów. Jedna z nich została oznaczona jako NaviExpert. Należy kliknąć na przycisk z napisem Wypróbuj. Tutaj znajdziemy informacje o NaviExpert w pigułce i jest to także miejsce, gdzie możemy zdecydować się na wypróbowanie aplikacji.
Instalujemy aplikację na naszym smartfonie lub tablecie.

Przypominamy wszystkim kierowcom, że do używania mobilnej nawigacji w samochodzie bardzo przyda się nabycie specjalnego uchwytu, dzięki któremu możemy przymocować nasz telefon np. do szyby auta. Dzięki temu kierowca i pasażerowie w wygodny i bezpieczny sposób mogą śledzić pokazywaną trasę na mapie.

Obsługa nawigacji jest prosta i intuicyjna. Producent zadbał, by poruszanie się po aplikacji było przede wszystkim logiczne. Najważniejszym jej aspektem są oczywiście aktualne mapy. To w tym miejscu wpisujemy, gdzie chcemy dotrzeć. Aplikacja wyznacza nam rekomendowaną trasę. Jeżeli ją akceptujemy, możemy ruszać w drogę, a NaviExpert poprowadzi nas do celu. Zaznaczoną drogę będziemy widzieć na mapie, a aplikacja będzie nas dodatkowo prowadzić "głosowo".

Ostrzeżenia CB często pomagają podczas jazdy. W czasie podróży ekran telefonu automatycznie będzie się odświeżał i pokazywał ewentualne zagrożenia na drodze. Warto rewanżować się innym kierowcom. Wystarczy dotknąć wybranej ikony w czasie jazdy, a inni użytkownicy NaviExpert zostaną ostrzeżeni o wypadkach, remontach czy fotoradarach, które Ty zauważyłeś.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

NaviExpert: ominiesz korki i ekspresowo dotrzesz do celu! - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

jmo
16-10-2015 - 14:27:55
Wersja Navi z pakietu MyBox to 9.1.3, tymczasem wersja na GooglePlay to już 9.3. Kiedy aktualizacja i na jakich warunkach?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-10-2015 - 07:41:32
Witam. Na tą chwilę nie mamy żadnych informacji o aktualizacji aplikacji Naviexpert w wersji dla klientów T-Mobile do wyższej wersji. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
megabajt
11-08-2015 - 22:53:51
Mam problem z przywróceniem odinstalowanej aplikacji NaviExpert. Posiadam abonament z Navi w pakiecie, po miesiącu użytkowania otrzymałem SMS z informacją przedłużenia lub rezygnacji korzystania z nawigacji. SMS informował że w przypadku przedłużenia będzie potrącone 7,99 zł miesięcznie. Skoro ma aplikacja być za darmo przez czas trwania umowy to dlaczego miesięczna opłata, więc odpisałem na SMS NEBOX ANULUJ a aplikację usunąłem. Dzisiaj dowiaduję się że na te SMS-y nie trzeba zwracać uwagi jeżeli aplikacje zawarte są w pakiecie. Proszę o jakąś podpowiedź w jaki sposób przywrócić nawigację. Dziękuję i pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
parowuz
01-05-2015 - 08:56:29
Bardzo dobra aplikacja jednak t mobile powinien dodać za mniejsza cenę na tydzień ponieważ ostatnio potrzebowałem na 3 dni gps a ponieważ byłem w obcym mieście a tu musiałem zapłacić 8 zł jednak nie ma tego złego mało zapłaciłem a aplikacja dala wiele więcej niż się spodziewałem.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jeśli planujesz podróż po Europie, zależy Ci na szybkim i precyzyjnym określeniu trasy oraz preferujesz mapy w wersji online to najnowsza oferta T-Mobile jest dla Ciebie!

NaviExpert T-Mobile to aplikacja, która działa jak nasz osobisty i inteligentny przewodnik. Dzięki niemu, podróżując po Polsce, ominiemy korki i z wyprzedzeniem dowiemy się o fotoradarach i kontrolach drogowych. Dzięki stałej aktualizacji online NaviExpert daje nam gwarancję, że zawsze szybko i bezbłędnie dotrzemy do wybranego celu.

Do tej pory klienci T-Mobile mogli korzystać z nawigacji NaviExpert tylko w Polsce, ale to się właśnie zmienia. 10 września klienci posiadający aktywną subskrypcję NaviExpert mogą skorzystać z 30-dniowego pakietu map EUROPA za jedyne 12 zł.

Pakiet jest 30-dniowy, jednorazowy i NIE przedłuża się w subskrypcję. Warunkiem koniecznym do uruchomienia pakietu przez użytkownika jest posiadanie aktywnej subskrypcji NaviExpert T-Mobile na POLSKĘ (wersja MyBox lub pełna).

Usługę EUROPA można włączyć:

 • w MENU aplikacji: Narzędzia - Moje Konto - Zamów Usługę
 • wysyłając sms: EUROPA na 8089 - jeśli użytkownik ma subskrypcje w MyBox za 7,90zł/mies.
 • wysyłając sms:EUROPA na 8017 - jeśli użytkownik ma zwykłą, nielimitowaną subskrypcję za 9,08 zł/mies.

Korzystanie z aplikacji online za granicą często budzi obawy przed wysokim kosztem rachunku za transfer danych. W przypadku nawigacji NaviExpert T-Mobile te obawy są nieuzasadnione, bowiem dzięki możliwości planowania trasy w zasięgu WiFi użytkownicy nie są narażeni na duże opłaty z tytułu przesyłania danych przez sieć komórkową. - Wytyczenie i przejechanie ok. 100 km trasy generuje ok. 300-350 KB w roamingu. To niewiele, a jeśli skorzystamy z Wi-Fi – cała trasa z otoczeniem pobierze się na zapas i dopiero zmiana trasy w trakcie jej pokonywania może spowodować próbę pobierania danych z serwera. Zapisane w pamięci podręcznej mapy pozwalają na powrót tą samą drogą, bez pobierania map – tłumaczy Aleksandra Sochocka odpowiedzialna za usługę w T-Mobile.

Więcej informacji o NaviExpert w T-Mobile znajdziecie na stronie operatora.

Podróżuj po Europie z NaviExpert T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się