proDysk to nowa usługa, która od pewnego czasu jest dostępna dla naszych klientów biznesowych w T-MobileCloud. Oferuje ona zabezpieczenie wrażliwych danych przed ich bezpowrotną utratą z komputerów stacjonarnych, laptopów oraz urządzeń mobilnych. Jest to możliwe dzięki automatycznemu tworzeniu kopii zapasowych.

Wszystkich zainteresowanych poznaniem nowych możliwości, jakie daje chmura obliczeniowa T-MobileCloud oraz usługa proDysk - bezpieczny dysk wirtualny zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla firm! Warsztaty odbędą się 18. czerwca, a ich start przewidziany jest na godzinę 11:00.

  • Weź udział w warsztatach online, nie wychodząc z biura.
  • Zadaj pytanie ekspertom w ramach czatu online.
  • Wygraj atrakcyjne nagrody w konkursie podczas trwania warsztatów online.

Nie zwlekaj. Zarejestruj się już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona.

<p><span style="color: #333333; font-family: arial, sans-serif; font-size: 13px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; line-height: 17px; orphans: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-size-adjust: auto; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: #ffffff; display: inline !important; float: none;"><em>Tomasz Kammel zaprasza na kolejną edycję Webinarium T-Mobile.</em><span class="Apple-converted-space"> <br /></span></span></p>

T-Mobile zaprasza na warsztaty T-MobileCloud! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

We współpracy z kwartalnikiem branżowym Film PRO i kancelarią adwokacką Czyżewscy, 12. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty organizuje warsztaty prawne dla profesjonalistów dotyczące dystrybucji filmowej w Polsce. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz.10.00 we wrocławskim hotelu Scandic (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 49/57).

W programie warsztaty z panami: Michałem J. Zabłockim i Krzysztofem Czyżewskim, a także spotkanie z dystrybutorem, panem Sławomirem Salamonem (Forum Film).

Wśród omawianych zagadnień znajdą się między m.in. polski rynek dystrybucyjny i jego specyfika; relacje z producentami; omówienie typowego planu P&A dystrybutora; negocjacje z producentem; kto zawiera i zarządza umową dystrybucyjną?; pola eksploatacji i zakres dystrybucji; formuły rozliczania przychodu z dystrybucji; koszty dystrybucji i nad nimi kontrola, współpraca producenta z dystrybutorem.

Warsztaty są wydarzeniem zamkniętym, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Pobierz aplikację T-Mobile Nowe Horyzonty wprost do Twojego telefonu z Google Play, AppStore lub Windows Marketplace. Aplikacja pozwoli Ci śledzić wiadomości w trakcie i po festiwalu, czytać opisy i oglądać trailery filmów festiwalowych.

Warsztaty prawne: Umowa dystrybucyjna: krok po kroku - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Ostatniego dnia lutego odbyło się nasze kolejne szkolenie online poświęcone tematyce Windows 8 i Windows Phone 8. Wzięło w nim udział ponad 750 osób!

Duże zainteresowanie pierwszymi warsztatami online poświęconymi systemom Microsoftu sprawiły, że postanowiliśmy powtórzyć to wydarzenie. Potwierdziły się tym samym nasze przypuszczenia, że Microsoft tworząc Windows 8 wprowadził bardzo wiele usprawnień, o których nie każdy zdawał sobie sprawę. Nasze webinarium pozwoliło odpowiedzieć Wam na wiele pytań i z pewnością rozwiało wszelkie wątpliwości wielu uczestnikom.

A jeżeli o uczestnikach mowa… W lutowym szkoleniu na temat systemów Microsoftu wzięło udział rekordowo dużo osób - 750! W internetowym czacie na Wasze pytania odpowiadali eksperci HTC i Nokii, a więc producentów smartfonów wyposażonych w system operacyjny Windows Phone 8.

Cześć z Was nasze warsztaty wspomina pewnie z dużym uśmiechem na twarzy, bo udało im się wygrać atrakcyjne smartfony w naszym konkursie, który odbywał się w czasie szkolenia.

Dziękujemy że byliście z nami!

<p><em>HTC - warsztaty online</em></p>

<p><em>Nokia - warsztaty online</em></p>

<p><em>Microsoft - warsztaty online</em></p>

Sukces warsztatów online na temat systemów Microsoftu! - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

jakobi
22-03-2013 - 23:20:14
win phone 8..10...7 czy 12 to...kompletna porażka używałem różnych marek tel i systemów...ostatnio nokia920 ..krótko marka stara i zawsze miałem o niej dobre zdanie do teraz... sam aparat,kamera,ekran odudowa w mojej opini 6 na 5, bateria dnnnno!!!!! ...system????dno, porażka sam nie wiem jak inaczej to określić, aplikacje żaden wybór, część wogóle nie działa..w??? flagowym "modelu" jak tak dalej pójdzie nokia zniknie z rynku w ekspresowym tempie w dużej części dzięki mariażowi z microsoftem która dłłługo może brać przykład z np androida co raczej jest smutne, bo nokii szkoda
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dzięki usłudze MyDysk dostępnej w chmurze, użytkownicy będą mogli zabezpieczyć przed utratą dane przechowywane na swoich smartfonach oraz tabletach.

4 sierpnia wprowadzamy usługę MyDysk, która oferuje abonentom prywatną przestrzeń do bezpiecznego przechowywania wrażliwych danych na platformie T-MobileCloud. Jest ona odpowiednikiem usługi dla firm - ProDysk. Abonenci T‑Mobile będą mieli do wyboru dwie opcje usługi MyDysk. Pierwszą o pojemności 5 GB oferowaną już od 5 zł miesięcznie oraz drugą o pojemności 10 GB w cenie od 7,90 zł.

MyDysk

 

Czas nieoznaczony

Czas oznaczony

Opcja usługi

netto brutto netto brutto

MyDysk 5 GB

4,88 zł 6 zł 4,06 zł 5 zł

MyDysk 10 GB

8,05 zł 9,90 zł 6,42 zł 7,90 zł

Dla klientów, którzy zdecydują się na skorzystanie z usługi MyDysk, udostępniona zostanie bezpłatna aplikacja do jej obsługi, przeznaczona na smartfony i tablety z systemem Android, który jest obecnie najpopularniejszy wśród urządzeń mobilnych. Aplikacja umożliwia zarządzanie archiwizacją danych z urządzeń mobilnych i zabezpieczenia np. listy z kontaktami lub folderów ze zdjęciami przed ich bezpowrotną utratą. Możliwe jest ustawienie harmonogramu backupów.

Aplikacja pozwala także na udostępnienie wybranych folderów i plików innym użytkownikom. W ten sposób można łatwo dzielić się z najbliższymi najnowszymi zdjęciami oraz filmami np. z wakacyjnych podróży. Będą oni mieli do nich dostęp praktycznie w tym samym momencie, w którym zostaną udostępnione. Można zdecydować się na udostępnienie swoich plików publicznie lub wybranym osobom.

Niewątpliwą zaletą i wyróżnikiem usługi MyDysk jest bezpłatny transfer danych oferowany klientom urządzeń mobilnych z wykupionymi pakietami danych w T-Mobile. Dzięki temu użytkownicy MyDysk mają pewność, że ich ważne dane zawsze zostaną bezpiecznie dostarczone i zabezpieczone w T-MobileCloud, niezależnie od ilości danych, które pozostały im jeszcze do dyspozycji w danym okresie rozliczeniowym.

T-Mobile zapewnia również użytkownikom MyDysk pełną poufność oraz stosuje zabezpieczenia przesyłanych danych na poziomie porównywalnym do tego stosowanego przez instytucje finansowe do ochrony transakcji w Internecie.

Oprócz bezpiecznego przechowywania danych, warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną ważną zaletę korzystania z chmury. Użytkownik ma dostęp do swoich plików z różnych urządzeń, które mają dostęp do internetu. Może je więcej zapisać na smartfonie, a w domu otworzyć np. na laptopie. Synchronizacja odbywa się automatycznie w czasie rzeczywistym.

Klienci indywidualni T-Mobile mogą przechowywać dane w chmurze - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

test
17-08-2013 - 13:26:02
dziala?
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się