Do dostępnych w ramach T-MobileCloud usług ProDysk, MyDysk oraz iFaktury24 dołączyły nowe: proSklep, proHosting oraz możliwość zakupu lub transferu domen.

Wprowadzona w kwietniu platforma T-MobileCloud to rozwiązanie stworzone z myślą o małych i średnich firmach. Platforma pozwala na korzystanie z programów, aplikacji i usług IT w środowisku bezpiecznej chmury obliczeniowej T-Mobile. T-MobileCloud gwarantuje szybkość i bezpieczeństwo dostępu do zakupionych usług oraz, dzięki efektywnemu wykorzystaniu sprzętu i licencji, oszczędność.

Z usług T-MobileCloud można korzystać z dowolnego miejsca i urządzenia, wystarczy dostęp do Internetu. Dodatkowo transfer danych w ramach T-MobileCloud w kraju nie zmniejsza pakietów danych, które posiadają użytkownicy usługi. Od dziś portfolio usług dostępnych w T-MobileCloud rozszerza się o szereg nowych rozwiązań: proSklep, proHosting, zakup lub transfer domen oraz możliwość zakupu certyfikatu SSL.

proSklep
Dzięki usłudze proSklep klienci korzystający z platformy T-MobileCloud mogą samodzielnie stworzyć własny sklep internetowy. Rozwiązanie oferuje bogaty pakiet funkcjonalności, a intuicyjny panel administracyjny i kreator pozwalają szybko i łatwo zaprojektować sklep online dla dowolnej branży oraz dowolnego typu produktów. proSklep oferuje ponadto szereg funkcjonalności, zwiększających efektywność sprzedaży, w tym: integrację z popularnymi porównywarkami cen czy możliwość tworzenia czasowych promocji na wybrane produkty.

Co więcej, dzięki integracji platformy z bazami firm kurierskich, klienci sklepu mogą być na bieżąco informowani o statusie ich zamówienia. W ramach usługi proSklep zawiera się także hosting WWW. proSklep jest dostępny w wersjach Standard i Premium. Usługa proSklep Standard w abonamencie na 24 miesiące kosztuje 49,00 zł netto miesięcznie, zaś wersja Premium 83,00 zł netto miesięcznie.

proHosting
W ramach usługi proHosting użytkownik może stworzyć własną stronę WWW, firmowy blog lub forum
dyskusyjne. By zaprojektować własną stronę nie trzeba być grafikiem ani programistą. proHosting oferuje intuicyjny i łatwy w obsłudze kreator WWW, umożliwiający szybką edycję treści i szaty graficznej witryny.

Katalog łatwych w instalacji aplikacji pozwala na rozszerzenie funkcjonalności strony m. in. o stworzenie: bloga z systemem zarządzania treścią (CMS), czy bogatej galerii zdjęć. proHosting oferuje także możliwość przesłania na serwer gotowej strony internetowej, stworzonej za pomocą dowolnego narzędzia.

Usługa jest dostępna w wersjach Standard i Premium, różniących się m.in. ilością dostępnej przestrzeni dyskowej i zakresem oferowanych funkcjonalności. Ceny proHosting w wersji Standard zaczynają się od 13,50 zł netto miesięcznie (przy umowie na 24 miesiące), zaś proHosting Premium od 21,00 zł netto miesięcznie (przy umowie na 24 miesiące).

Rejestracja i transfer domen
W ramach T-MobileCloudużytkownik może zarejestrować własną domenę internetową, wybierając z bogatego zestawu rozszerzeń: .pl, .eu, .com.pl, .net.pl, .org.pl, .info.pl, .biz.pl, .com, .net, .org, .info, .biz. Ceny, w zależności od wybranej domeny, zaczynają się od 19,90 zł netto rocznie. Jeżeli klient posiada już własną domenę internetową, może ją bez problemu przenieść do T-MobileCloud i zarządzać swoimi usługami internetowymi z jednego miejsca.

Certyfikat SSL – gwarancja bezpieczeństwa strony
Dzięki zakupowi certyfikatu SSL
klient zapewni ochronę swojej strony internetowej oraz zagwarantuje bezpieczeństwo zakupów w swoim sklepie internetowym. W usługach proHosting Premium i proSklep Premium certyfikat SSL przez pierwszy rok jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje o wprowadzanych usługach dostępne są na stronie: www.t-mobilecloud.pl.

T-MobileCloud z nowymi usługami - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile oferuje klientom biznesowym usługę proDysk zabezpieczającą ich dane z komputerów i urządzeń mobilnych przed utratą. Rozwiązanie oferuje automatyczny backup danych z komputerów stacjonarnych, laptopów oraz urządzeń mobilnych, a także możliwość współdzielenia plików za pośrednictwem mobilnego konta w bezpiecznej przestrzeni chmury obliczeniowej T-MobileCloud.

proDysk to nowa usługa dostępna dla klientów biznesowych T-Mobile w bezpiecznej chmurze obliczeniowej (tzw. cloud computing) T-MobileCloud. Oferuje ona zabezpieczenie wrażliwych danych przed ich bezpowrotną utratą z komputerów stacjonarnych, laptopów oraz urządzeń mobilnych. Jest to możliwe dzięki automatycznemu tworzeniu kopii zapasowych w bezpiecznej chmurze obliczeniowej T-MobileCloud.

Usługa proDysk oferuje transmisję danych poza limitami posiadanymi przez klientów w ramach pakietów w usłudze blueconnect. Oznacza to, że dane transferowane pomiędzy urządzeniami klientów a serwerami T-MobileCloud nie będą zmniejszały pakietów danych zakupionych przez klientów.

Całkowite zautomatyzowanie tworzenia kopii zapasowych pozwala oszczędzić czas oraz wyeliminować błędy, które mogą się pojawić, gdy za proces ten odpowiada człowiek. Rozwiązanie pozwala na kompleksową konfigurację backupu – zaplanowanie jego harmonogramu i filtrów określających, które pliki zostaną dodane lub wyłączone z procesu synchronizacji.

proDysk i Comarch ERP iFaktury24

W serwisie pojawiły się już poradniki dotyczące naszych nowych usług. Zapraszamy do zapoznania się z nimi:

Tworzenie kopii zapasowych dzięki usłudze proDysk jest całkowicie bezpieczne, a dane przechowywane w chmurze T-MobileCloud są w pełni chronione, dzięki szeregowi  zabezpieczeń. Przesyłane są one za pomocą szyfrowanego połączenia SSL 128-bit – analogicznego do tego wykorzystywanego przez banki. Na straży bezpieczeństwa danych stoją także m.in. klucz szyfrujący AES 256-bit, replikacja danych i zewnętrzna lokalizacja serwerów backupu.

Usługa proDysk umożliwia również udostępnianie wybranych plików innym użytkownikom, poprzez przekazanie pełnego lub częściowego dostępu do zasobów na platformie. Co więcej, określone zasoby współdzielić może kilku użytkowników tak, by wszyscy pracownicy firmy mieli do niego kontrolowany dostęp. Dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest dwustronna synchronizacja pracy – współdzielenie zasobów i praca grupowa na dokumentach. proDysk posiada wiele zaawansowanych funkcjonalności, które sprawiają, że nie jest on jedynie alternatywą dla FTP, ale także wielopłaszczyznowym narzędziem pracy w chmurze obliczeniowej T-MobileCloud. Wśród najciekawszych funkcji biznesowych wyróżnić można tworzenie kopii baz danych z oprogramowania klasy ERP i programów pocztowych oraz wersjonowanie dokumentów, które pozwala na odzyskanie wcześniej zapisanych wersji plików do 20 wersji wstecz.

Z usługi korzystać można na trzy sposoby – z poziomu przeglądarki www, poprzez aplikację na urządzenia przenośne lub program instalowany bezpośrednio na komputerze. Instalacja, a także konfiguracja proDysku jest intuicyjna.

Więcej informacji o usłudze proDysk można uzyskać na platformie T-MobileCloud pod adresem: www.t-mobilecloud.pl

<p>Zainteresował Was proDysk? Zobaczcie jak działa!</p>

T-MobileCloud oferuje bezpieczne dane z usługą proDysk - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dzięki usłudze MyDysk dostępnej w chmurze, użytkownicy będą mogli zabezpieczyć przed utratą dane przechowywane na swoich smartfonach oraz tabletach.

4 sierpnia wprowadzamy usługę MyDysk, która oferuje abonentom prywatną przestrzeń do bezpiecznego przechowywania wrażliwych danych na platformie T-MobileCloud. Jest ona odpowiednikiem usługi dla firm - ProDysk. Abonenci T‑Mobile będą mieli do wyboru dwie opcje usługi MyDysk. Pierwszą o pojemności 5 GB oferowaną już od 5 zł miesięcznie oraz drugą o pojemności 10 GB w cenie od 7,90 zł.

MyDysk

 

Czas nieoznaczony

Czas oznaczony

Opcja usługi

netto brutto netto brutto

MyDysk 5 GB

4,88 zł 6 zł 4,06 zł 5 zł

MyDysk 10 GB

8,05 zł 9,90 zł 6,42 zł 7,90 zł

Dla klientów, którzy zdecydują się na skorzystanie z usługi MyDysk, udostępniona zostanie bezpłatna aplikacja do jej obsługi, przeznaczona na smartfony i tablety z systemem Android, który jest obecnie najpopularniejszy wśród urządzeń mobilnych. Aplikacja umożliwia zarządzanie archiwizacją danych z urządzeń mobilnych i zabezpieczenia np. listy z kontaktami lub folderów ze zdjęciami przed ich bezpowrotną utratą. Możliwe jest ustawienie harmonogramu backupów.

Aplikacja pozwala także na udostępnienie wybranych folderów i plików innym użytkownikom. W ten sposób można łatwo dzielić się z najbliższymi najnowszymi zdjęciami oraz filmami np. z wakacyjnych podróży. Będą oni mieli do nich dostęp praktycznie w tym samym momencie, w którym zostaną udostępnione. Można zdecydować się na udostępnienie swoich plików publicznie lub wybranym osobom.

Niewątpliwą zaletą i wyróżnikiem usługi MyDysk jest bezpłatny transfer danych oferowany klientom urządzeń mobilnych z wykupionymi pakietami danych w T-Mobile. Dzięki temu użytkownicy MyDysk mają pewność, że ich ważne dane zawsze zostaną bezpiecznie dostarczone i zabezpieczone w T-MobileCloud, niezależnie od ilości danych, które pozostały im jeszcze do dyspozycji w danym okresie rozliczeniowym.

T-Mobile zapewnia również użytkownikom MyDysk pełną poufność oraz stosuje zabezpieczenia przesyłanych danych na poziomie porównywalnym do tego stosowanego przez instytucje finansowe do ochrony transakcji w Internecie.

Oprócz bezpiecznego przechowywania danych, warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną ważną zaletę korzystania z chmury. Użytkownik ma dostęp do swoich plików z różnych urządzeń, które mają dostęp do internetu. Może je więcej zapisać na smartfonie, a w domu otworzyć np. na laptopie. Synchronizacja odbywa się automatycznie w czasie rzeczywistym.

Klienci indywidualni T-Mobile mogą przechowywać dane w chmurze - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

test
17-08-2013 - 13:26:02
dziala?
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile wprowadza dodatkowy rabat na Usługi z Ulgą dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe.

Dodatkowe ulgi czekają na tych klientów, którzy założą lub aktywnie korzystają z konta w T-Mobile Usługi Bankowe. Wystarczy, aby opłacili fakturę T-Mobile z T-Mobile konta za pomocą Autospłaty, polecenia zapłaty lub zwykłym przelewem, a rabat przyznany im przez operatora zostanie powiększony o dodatkowe 20 proc.

Bonus przyznawany będzie w formie zwrotu środków na T-Mobile konto do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonano płatności za fakturę T-Mobile.

Wybierz Usługi z Ulgą. Zaoszczędź nawet 50 zł miesięcznie!

Usługi z Ulgą w T-Mobile to nowa oferta usług łączonych, w której klienci mogą do podstawowej usługi dokupić aż do 5 dodatkowych, każdą z rabatem 10 zł, który się sumuje i obowiązuje przez cały okres trwania umowy. Tym sposobem klienci podpisujący drugą i kolejne umowy na usługi telefonii bądź internetu, będą zawsze płacić niższe rachunki – w zależności od liczby usług dodatkowych, nawet o 50 proc. miesięcznie.

Więcej informacji na temat oferty T-Mobile Usługi Bankowe znaleźć można w salonach sprzedaży oraz na stronie http://www.t-mobilebankowe.pl.

 

Usługi z Ulgą teraz jeszcze taniej - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się