Teraz posiadacze T-Mobile na kartę oraz Heyah mogą dzwonić taniej na numery stacjonarne i komórkowe w wybranych krajach.

Użytkownicy T-Mobile na kartę i Heyah mogą dzwonić taniej na numery stacjonarne i komórkowe w wybranych krajach, w tym m.in. na Ukrainę, do Wietnamu, Chin, USA, Kanady, Australii, Wielkiej Brywatnii, Irlandii czy Niemiec. Promocja „Tańsze Połączenia Międzynarodowe” ruszyła 22 stycznia.

Promocja i nowe stawki za połączenia obowiązują wszystkich użytkowników wybranych taryf Heyah i T-Mobile na kartę. W przypadku T-Mobile jest to taryfa Frii, natomiast Hehay to taryfy: Dniówka, Nowa Heyah i Taryfa Pakietowa.

Promocja nie wymaga osobnej aktywacji ze strony abonentów. Nie niesie także ze sobą dodatkowych opłat.

Stawka za minutę połączenia
kraj/regionsieć komórkowasieć stacjonarna
Ukraina 0,55 PLN 0,45 PLN
Rosja 0,69 PLN 0,29 PLN
Białoruś 0,99 PLN 0,99 PLN
Wietnam 0,29 PLN 0,29 PLN
Chiny 0,19 PLN 0,19 PLN
Niemcy 0,39 PLN 0,39 PLN
Wielka Brytania 0,39 PLN 0,39 PLN
Irlandia 0,39 PLN 0,39 PLN
USA 0,59 PLN 0,59 PLN
Kanada 0,59 PLN 0,59 PLN
Australia 0,69 PLN 0,69 PLN
wybrane kraje UE 0,59 PLN 0,59 PLN

Tańsze połączenia międzynarodowe - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Za nami rozpoczęcie roku akademickiego. Najwyższy czas pomyśleć o tym, jak tanio kontaktować się z bliskimi, którzy nie przenieśli się wraz z nami do akademika.

Po cóż właściwie studentowi komórka? To zdecydowanie źle postawione pytanie. Już za samo bycie studentem i klientem T-Mobile należy mu się nowoczesny smartfon. A co do smartfonu? Najlepiej dużo darmowych minut do wszystkich sieci i mobilny internet, pozwalający na kontrolę kosztów.

Jeżeli potrzebujecie argumentów za, przyjrzyjmy się przez chwilę życiu studenta. Bardzo często, wraz z rozpoczęciem studiów, musi się on przeprowadzić do innego miasta i zostawić rodzinne gniazdo, gdzie mama prała i gotowała, a pies przynosił kapcie. Zostaje rzucony na głęboką wodę – nowe miejsce zamieszkania, nowi ludzie, nowe sytuacje. Załatwianie akademika czy poszukiwanie pokoju w mieszkaniu studenckim (mieszkanie na wyłączność to już perwersja finansowa). Samodzielne zapewnianie sobie zdobyczy na talerzu, sprzątanie, organizowanie wolnego czasu w mieście, w którym nikogo się nie zna, poszukiwanie pracy (kasa się przyda no i warto udowodnić rodzicom, że jest się dorosłym i odpowiedzialnym człowiekiem).

No i w zasadzie nie ma tu sytuacji, w której nie przydałby się telefon. Ileż ogłoszeń trzeba obdzwonić, żeby znaleźć godny kąt, a na ile dziwnych pytań dotyczących własnej osoby trzeba przy okazji odpowiedzieć – wszak w mieszkaniach studenckich na nowych lokatorów robi sie nierzadko castingi. Lepiej już w rozmowie telefonicznej zaprezentować się jako świr, z którym mieszkanie jest ekscytujące i jednocześnie zrównoważony człowiek, który zapłaci rachunki na czas i czasami po sobie posprząta.

Wyzwaniem dla wielu świeżo upieczonych studentów jest zdobycie pożywienia. Pewnie niejeden zastanawia się, jak to możliwe, że w rodzinnym domu rodzicielka potrafiła codziennie wyczarować dwudaniowy obiad, mając jeszcze inne obowiązki na głowie. Pierwszy rok studiów to dla wielu przedstawicieli płci brzydkiej obiady w fastfoodzie. Gdy się już nie chce kompletnie do niego pofatygować, trzeba zadzwonić po pizzę czy 'chińczyka'. Studenci starszych lat, którzy zdążyli się już jako tak ustawić w nowym życiu, częstokroć są w stanie namówić przedstawicielki płci pięknej, aby te im gotowały i sprzątały. W zamian za co, to już kwestia indywidualnych ustaleń...

Pozostaje jeszcze czas wolny. I tu warto zdobywać kolejne numery telefonów koleżanek i kolegów i znajomych owych koleżanek i kolegów. Im rozleglejsza sieć kontaktów, tym większe szanse na to, że w piątkowy, sobotni oraz wszystkie inne wieczory, kiedy student się nie uczy (hehe,) będzie on miał z kim iść do kina czy na piwo.

No a praca... CV wysyła się wprawdzie wysłać przez internet, jednak pod jakimś numerem warto czekać na klasyczne „oddzwonimy do pana/pani”.

Pozostaje więc podjąć pierwszą ważną decyzję w studenckim życiu i nie chodzi o wybór: iść na zajęcia czy rozkoszować się na trawie ostatnimi promieniami słońca. Abonament, mix czy karta?

Abonament to wiele zalet. Spróbujcie, drodzy żacy, pomyśleć, która opcja będzie dla was najkorzystniejsza. Kupując na T-Mobile.pl, dostaniecie 50 proc. zniżki na abonament przez pół roku. Internet non stop w telefonie otrzymacie gratis, a nowoczesnego smartfona musicie sobie wybrać sami.To powinna być trafna decyzja, bo, jeżeli zdecydujecie się jeszcze na usługę Zawsze rozmawiaj, pewnie długo nie będziecie wypuszczać go z dłoni.

Jeżeli zastanawiacie się nad Mixem, to mamy do wyboru Mix na liczbę doładowań oraz Mix na czas. W pierwszej opcji im częściej będziecie doładowywać swój telefon, tym szybciej możecie liczyć na nowy aparat, a doładowania są już od 25 zł miesięcznie. W przypadku Mixa mamy specjalną ofertę dla studentów. W prezencie doładujemy wasze konto kwotą nawet 200 zł do wykorzystania na dowolne usługi.

A może Tak Tak T-Mobile na kartę? To dobry wybór dla tych, którzy mają kogoś bliskiego, z kim mogliby rozmawiać bez końca. Dzięki aktywacji usługi Między Nami, mogą to robić przez okrągły rok zupełnie za darmo.

Jak myślicie? Który wariant sprawdzi się lepiej w waszym studenckim życiu? Jedno jest pewne - każdy jest na studencką kieszeń.

Fot. Igor Mojzes | Dreamstime.com

Tanie rozmowy dla studentów - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W ramach najnowszej promocji użytkownicy Heyah mogą teraz dzwonić jeszcze taniej z Polski na Ukrainę.

Niskie stawki połączeń na Ukrainę są oferowane przez Heyah już od kilku lat, stąd obywatele Ukrainy przebywający w Polsce często korzystają z usługi Wybrane numery na Ukrainę. Od teraz w ramach promocji, rozmowy z trzema wybranymi numerami sieci komórkowej Kyivstar oraz numerami stacjonarnymi są jeszcze tańsze - 0,35 zł/min. Usługa kosztuje 9 zł na 30 dni.

Jak aktywować usługę? Korzystamy z ekspresowego kodu *100*873*00380 plus 9-cio cyfrowy numer# ustawiając tym samym pierwszy wybrany numer w usłudze. Kolejne numery w usłudze są aktywowane osobnymi zgłoszeniami, przy użyciu ekspresowego kodu *100*873*00380 plus 9-cio cyfrowy numer#. Za ustawienie pierwszych 3 numerów w ramach usługi nie są pobierane żadne opłaty. Każda kolejna zmiana wybranego numeru to koszt 1 zł.

Usługa Wybrane numery na Ukrainę dostępna jest dla użytkowników wszystkich taryf Heyah na kartę: Dniówka, Nowa Heyah oraz Taryfa Pakietowa.

W ramach promocji Tańsze Połączenia Międzynarodowe, użytkownikom Heyah na kartę bez aktywacji i opłat dodatkowych połączenia na Ukrainę oferowane są w następujących cenach:

  • 0,55 zł/min z numerami komórkowymi (wszyscy operatorzy)
  • 0,45 zł/min z numerami stacjonarnymi

Wszystkie połączenia na Ukrainę rozliczne są za każde rozpoczęte 60 sekund.

fot. Fotolia

Tańsze połączenia na Ukrainę w Heyah - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Od dziś, wraz z rozpoczęciem wakacji, T-Mobile wprowadza ofertę Travel & Surf, w ramach której obniża ceny najpopularniejszych pakietów roamingowych. Niektóre z nich nawet o 1/3.

Usługa Wszędzie Rozmawiaj (30 minut do wykorzystania w roamingu, wymienialnych na SMS-y lub MMS-y) w specjalnej ofercie wakacyjnej została obniżona do 5,99 złotych. Cena minuty rozmowy będzie kosztować tylko niecałe 20 groszy, czyli jak za połączenie krajowe.

Usługa Internetu mobilnego Travel & Surf oferuje siedem różnych pakietów zawierających od 20 MB aż do 2 GB danych do wykorzystania za granicą. Najmniejszy z nich kosztuje tylko 9,90 zł, a największy po obniżeniu ceny na wakacje przez T-Mobile Polska tylko 129,90 zł.

Usługa Travel & Surf przeznaczona jest dla klientów T-Mobile oraz Heyah. Można ją aktywować na kilka sposobów: uruchamiając na telefonie komórkowym stronę t-mobile.pl/travelandsurf, wysyłając SMS lub wpisując ekspresowy kod na telefonie. Szczegółowy cennik podajemy poniżej.

Pakiety roamingowe T-Mobile na wakacje taniej - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się