Pakiety internetowe pozwolą Ci korzystać z sieci na swoim smartfonie, tablecie i laptopie za granicą bez obaw o koszty!

Teraz nie musisz rozstawać się z Internetem w swoim smartfonie lub tablecie nawet za granicą. Możesz z łatwością zaplanować trasę, sprawdzić dostępne hotele i skontaktować się ze znajomymi. Do Twojej dyspozycji są pakiety ważne dzień, 3 dni i cały tydzień. Z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb.

 Poniżej znajdziecie tabelę, która prezentuje rodzaje pakietów Travel & Surf.

Internet w smartfonie lub tablecie

  Liczba MB Ważność pakietu

Cena z VAT

Travel & Surf - dzień 4MB 4 MB 1 dzień

9,00 zł

Travel & Surf - 3 dni 20MB 20 MB 3 dni

19,00 zł

Travel & Surf - tydzień 500MB plus 500 MB 1 tydzień

99,00 zł

 
 Po wykorzystaniu limitu dostępnego w ramach powyższych pakietów następuje:
  • w pakiecie tygodniowym: zmniejszenie prędkości transmisji danych do 16 kbit/s do końca ważności pakietu, a następnie powrót do naliczania standardowego zgodnego z cennikiem taryfy.
  • w pozostałych pakietach: blokada transmisji do końca ważności pakietu, a następnie powrót do naliczania standardowego zgodnego z cennikiem taryfy.
 

Internet w laptopie

  Liczba MB

Ważność pakietu

Cena  z VAT

Travel & Surf - dzień 50MB

50 MB 1 dzień 60,27 zł

Travel & Surf - tydzień 500MB

500 MB 1 tydzień 97,17 zł

Travel & Surf - tydzień 1GB

1 GB 1 tydzień 183,27 zł
 
Po wykorzystaniu limitu dostępnego w ramach pakietów dostępnych dla klientów blueconnect następuje blokada transmisji do końca ważności pakietu, a następnie powrót do naliczania standardowego zgodnego z cennikiem taryfy.

Pakiety można wykorzystać w krajach strefy roamingowej 1A: Austria, Azory, Belgia, Cypr, Chorwacja - od 1. lipca 2013 r., Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Norwegia, Niemcy, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie.. Strefa 1A, i pozostałe zagraniczne, jest opisana tutaj.

Szczegółowe informacje na temat pakietów Travel & Surf znajdują się w regulaminach usług.

Jak zamówić pakiet Travel & Surf?

Usługa

Wiadomość SMS na nr 80818 o treści:

w smartfonie i tablecie

Travel & Surf - dzień 4MB

W4

Travel & Surf - 3 dni 20MB

W20

Travel & Surf - tydzień 500MB

W500P

w laptopie

Travel & Surf - dzień 50MB

W50

Travel & Surf - tydzień 500MB

W500

Travel & Surf - 1GB

W1

Travel & Surf - Internet za granicą! - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Zdenerwowany
04-07-2014 - 05:51:24
Bez obaw o koszty tak? 500 MB z śmiesznym okresem ważności za 100zł (!)? Ja rozumiem ze nic za darmo itd. ale to już jest przesada...
  (0)
Odpowiedz
Rozśmieszona
30-04-2014 - 07:13:53
Matko, jesteśmy w UE już 10 lat a nic się w tym kraju nie zmienia. Po co macie w ofercie smartfony kiedy nie można z nich w pełni korzystać wszędzie? Za tak małą transmisję tyle pieniędzy. 20 MB nie starcza na nic!
  (0)
Odpowiedz
Rozczarowany
31-07-2013 - 17:09:24
Bez limitu - z limtem jak widac jakies marne pakiety kilku mega dajecie, bez obaw o koszty - jakich obaw? jak widac wyraznie trzeba placic, a pakiet marnych danych szybko sie wykonczy i wracamy do niespodzianek.. ceny tez niskimi nie sa, wiec lepiej po prostu wylaczyc telefon
  (1)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Blueconnect to stały dostęp do maila, serwisów społecznościowych i stron WWW gdziekolwiek jesteście, także za granicą, dzięki wygodnym pakietom danych dopasowanym do indywidualnych potrzeb klienta.

Wiadomo, że dzisiaj trudno jest funkcjonować bez internetu. Jest niezbędny do uczestnictwa w życiu towarzyskim, przydaje się do rozrywki i obcowania z kulturą, stanowi źródło cennych informacji potrzebnych w pracy, szkole i w codziennym życiu. Internet przebojem zdobył nasze telefony komórkowe, jednak nadal optymalnie korzysta się z niego na ekranie komputera.

Jeżeli macie własny komputer stacjonarny lub laptop, mamy dla was ofertę związaną z dostępem do internetu idealnie dopasowaną do waszych potrzeb. Najniższy z czterech dostępnych abonamentów Blueconnect to jedynie 39 zł miesięcznie, najwyższy – 149 zł i w tym przypadku do dyspozycji jego posiadacza jest aż 35 GB i prędkość transferu aż do 21 Mb/s.

Posiadacze Blueconnect mogą dodatkowo skorzystać z oferty Blueconnect noc. Jej aktywacja wiąże się z nielimitowanym transferem danych od północy do 9.00 rano. Korzystanie z Blueconnect noc nie zmniejsza miesięcznego limitu danych w ramach wybranego przez was abonamentu, a pozwala ściągać najnowsze filmy, muzykę, e-booki, buszować po sieci i kontaktować się ze znajomymi.

Jeżeli zdarzają wam się miesiące, kiedy musicie więcej niż zwykle korzystać z internetu, a chcecie pozostać przy wybranym wcześniej abonamencie, oferujemy pewne udogodnienie – możliwość powiększenia Blueconnecta. Za jedyne 10 zł możecie otrzymać dodatkowe 0,5 GB, za 1 GB zapłacicie niecałe 15 zł, a za dodatkowe 2 GB – niecałe 25 zł. To idealne rozwiązanie na nieprzewidziane okoliczności.

Blueconnect oferujemy w zestawach bez modemu i z modemem już od 1 zł. Oferujemy dwa atrakcyjne modemy: Huawei E173 oraz Huawei E5. Pierwsze z urządzeń pozwala na pobieranie danych z prędkością do 7,2 Mbps w technologii HSDPA oraz na wysyłanie danych z prędkością do 2 Mbps. Może być dodatkowo wykorzystywany jako przenośna pamięć. Huawei E5 umożliwia natomiast korzystanie z funkcji routera gdziekolwiek macie na to ochotę. Możecie go zabrać ze sobą także na łono natury i udostępnić internet pięciu znajomym poprzez WLAN.

Internet jest niezbędny do uczestnictwa w życiu towarzyskim, przydaje się do rozrywki i obcowania z kulturą, stanowi źródło cennych informacji w codziennym życiu.

Internet z netbookiem - ogólne porównanie oferty z konkurencją

 ABONAMENTLIMIT DANYCHDŁUGOŚĆ UMOWYCENA ZA NETBOOKA
T-Mobile

59 zł (49 zł dla klientów T-Mobile)

3 GB 36 m 1 zł
Plus 60 zł / 160 zł 4 GB / 41 GB 24 m 749 zł / 1 zł
Play 69 zł 5 GB 24 m / 36 m 299 zł / 1 zł
Orange

59 zł / 99 zł

59 zł / 99 zł

4 GB / 6 GB

4 GB / 6 GB

24 m

36 m

999 zł / 99 zł

649 zł / 1 zł

Jeżeli wraz z internetem chcielibyście także otrzymać nowy sprzęt wysokiej jakości: netbook, laptop lub tablet, to mamy ofertę, która może was zainteresować. W najtańszej ofercie z netbookiem na rynku dostaniecie abonament za jedyne 59 zł i netbooka za 1 zł. Jeżeli jesteście już klientami T-Mobile, opłaty miesięczne obniżymy wam o 10 zł.

Netbook jest wprost stworzony do tego, aby zabierać go wszędzie ze sobą. Jeżeli pojedzie z wami za granicę, nie zostaniecie pozbawieni internetu. Dzięki ofercie Wszędzie w sieci będziecie mieli możliwość kupienia pakietów danych dostosowanych do waszych potrzeb w danej chwili. Za 50 MB, które możecie wykorzystać w ciągu jednego dnia, zapłacicie 49 zł netto, za 500 MB do wykorzystania w tydzień – 79 zł netto, a za 1 GB – 149 zł netto. Pakiety sprawią, że koszty korzystania z internetu nie wymkną się wam spod kontroli, a po wakacjach nie będziecie spoglądać z uczuciem niedowierzania i rozczarowania na własny rachunek. 

Już wiecie, jaka jest nasza przewaga nad konkurencją:

  • Oferujemy internet bezprzewodowy, także z netbookami, laptopami i tabletami,
  • Każda taryfa zakłada możliwość kupienia modemu za 1 zł, nawet takiego, dzięki któremu można podpiąć do sieci do 5 urządzeń,
  • Wyjeżdżając do krajów UE, możecie kupić pakiety danych, które pozwolą wam cieszyć się internetem gdziekolwiek będziecie,
  • Mamy abonament już od 39 zł, a dla stałych klientów nawet za 29 zł,
  • Oferujemy największy zasięg szybkiego internetu w sieci UMTS, w tym także w miejscowościach wypoczynkowych, a w wybranych miastach prędkość sięga 21 Mb/s,
  • Posiadacze Blueconnect mogą korzystać z T-Mobile Hot Spot.

 

Internet przebojem zdobył nasze telefony komórkowe.

Blueconnect – internet w Polsce i za granicą - opinie i komentarze (5)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

remik1976
08-04-2013 - 22:08:13
Haha...21 Mb/s niezła ściema. Tak na prawdę to w porywach transfer osiąga 1.5 Mb/s i jest to rzadkość. Mówi wam to wieloletni użytkownik, który nie może już się doczekać końca umowy.
  (0)
Odpowiedz
Przemox
19-07-2012 - 14:22:08
belbas1 musisz miec słaby zasięg. Sprawdź czy tamta antena w twojej okolicy jest do zasięgu EDGE czy HSDPA ponieważ najprawdopodobniej łączysz się na EDGE. Polecam ci kupic router do modemu 3G (kupisz w każdym komputerowym sklepie). Postaw router na oknie (najlepiej na piętrze) od routera możesz jeszcze odprowadzic przedłużacz USB i powiesic modem gdzieś wyżej. Ja zrobiłem tak jak jest opisane wyżej i internet mi ładnie śmiga.
  (0)
Odpowiedz
belbas1
05-07-2012 - 09:27:03
Być może Blueconnect jest wszędzie. Ja zaufałem i żałuję. W materiałach promocyjmych jest uzyty zwrot prędkość do 7.2MB . Użyte "do " to furtka dzieki której mogę smigać na moim necie z zawrotną prędkością nawet w porywach do 4,7 kB/s. Dzieki timobajlowi mam spokój ze znajomymi z komunikatorów głosowych . Dzieki Timobajlowi dowiaduje się ze cos jest ze mną nie tak bo wg. opini panów z biura obsługi i techników mój net jest ok. Kupiłem Blueconnecta razem z laptopem, wiec tłumaczenie ze to może być wina mojego sprzętu jakos do mnie nie trafia. Bo myślałem że firma w trosce o swoje dobre imie dostarczy sprzet w jakiejś super konfiguracji. nie przemawia do mnie argument że mieszkam w w tej 4% strefie Polski nieobjetej zasiegiem gdyż z okien mojego domu widzę nadajniki(500 metrów). Pomóżcie jak rozwiazać ten problem. do tej pory byłem zadowolonym długoletnim klientem...pozostaje wytrzymać jeszcze 33 miesiace tyle czasu powinno wystarczyć na pozbycie sie tego obrzydliwego nałogu bycia internautą. Timobajl pomaga mi w tym z całego serca
  (0)
Odpowiedz
steel
20-07-2011 - 09:57:03
Witam, posiadam blueconnect od prawie roku. Korzystam z niego wtedy gdy jestem po za domem bo w zasadzie tylko po to jest mi potrzebny ale do rzeczy. Otóż w miejscu gdzie korzystam z mobilnego internetu obecnej sieci T-mobile jest zasięg tylko w technologi GPRS i EDGE - przed zakupem sprawdziłem jak działa tam internet. Ocena dostateczna. Zasięg na wskaźniku antenowym 2 kreski to około 30%. Sygnał na tyle możliwy ze bez zarzutu pozwala na pracę w sieci. Ale praca w sieci jest ograniczona czasowo internet pojawia si o określonej godzinie między 19 - 20 a zanika o 7 rano. W ciągu dnia nie ma możliwości korzystać z sieci, pomimo takiego samego sygnału. Powiem więcej, uważam że to celowe działanie operatora sieci i po prostu wyłącza sieć internetową albo ja w takim stopniu ogranicza na korzyść - nie wiem lepszych połączeń telefonicznych lub internetowych w innych okolicach bardziej zaludnionych ( takie moje odczucie) Czekam na logiczne i konstruktywne wytłumaczenie tego zjawiska.
  (0)
Odpowiedz
jurek47
10-06-2011 - 19:58:45
Interesujaca strona T-mobile.pl,testuje i jednoczesnie sprawdzam ta usluge od 2011-03-17 Wiela czasu wymaga poznanie sciezki SMS- ow,i ich odpowiednie wykorzystanie z nowym nr.tel. Pozdrawiam optymistycznie.
  (1)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wstawiaj zdjęcia z wizyty w Paryżu na portalu społecznościowym, z plaż Półwyspu Iberyjskiego pisz maile do znajomych, a w czasie wędrówek po górach skorzystaj z przewodnika na swoim smartfonie. Dzięki elastycznym pakietom Travel & Surf masz pełną kontrolę nad kosztami Internetu mobilnego w roamingu!

"Rachunek za korzystanie z Internetu na telefonie w Londynie mnie wykończył”. Słyszeliście podobne stwierdzenia swoich znajomych? Z pewnością tak i nie raz. Nie jest to jednak powód, by jak ognia bać się sprawdzenia maila i Facebooka, kiedy wylegujecie się na plaży, zwiedzacie zabytkowe miasta czy chodzicie po górach. Świetnym rozwiązaniem, które pozwoli uniknąć wysokich rachunków jest pakiet Travel & Surf.

Korzystając z Travel & Surf, zapłacisz zawsze tylko z góry wiadomą i stałą cenę za odpowiedni pakiet. Mobilny Internet od T-Mobile pozwoli Ci surfować po sieci w roamingu bez stresu, bowiem gwarantuje stałą cenę obowiązującą w całej Europie! Zależnie od czasu pobytu za granicą klienci T-Mobile mogą wybierać pomiędzy pakietem tygodniowym, ważnym przez 7 dni, a pakietami dobowymi o różnych limitach danych, zachowującymi ważność przez 24 godziny. Z chwilą wykorzystania limitu danych otrzymasz automatyczne powiadomienie. To oznacza, że już nigdy nie zaskoczą Cię niespodziewane koszty, a wysoki rachunek nie zepsuje wspomnień z wakacji.

Bezstresowe korzystanie z mobilnego internetu z pewnością umili wakacyjny wyjazd.

Z ofertą Travel & Surf możesz zapoznać się klikając na link. Informacja jest dostępna z telefonów, smartfonów i tabletów z aktywną kartą SIM T-Mobile. Usługa dostępna dla klientów abonamentowych - indywidualnych i biznesowych.

Z takimi pakietami macie pełną swobodę korzystania z Internetu. Laptop, tablet czy smartfon raz jeszcze mogą okazać się nieocenionymi pomocnikami i świetnymi kompanami podróży. Strony www i aplikacje pozwolą wyszukać pobliskie restauracje, wskażą szczególnie polecane atrakcje turystyczne w okolicy, wyświetlą aktualne rozkłady pociągów, autobusów i metra i dostarczą wszystkich poszukiwanych przez Ciebie informacji. Dostęp do sieci w urządzeniu mobilnym zapewni także stały i szybki kontakt ze znajomymi i rodziną.

Stała cena na całą Europę z Travel & Surf w T-Mobile

Kiedy znajdziesz się poza obszarem swojego kraju, po prostu uruchom transmisję danych w roamingu i otwórz swoją przeglądarkę. Ta operacja jest bezpłatna. Nastąpi automatyczne przekierowanie na stronę aktywacyjną, gdzie możesz wybrać rodzaj pakietu odpowiadającego Twoim potrzebom i cieszyć się dostępem do Internetu.

Więcej informacji tutaj

Sony Xperia Tablet Z może towarzyszyć Wam nawet na materacu, podczas pływania po morzu czy jeziorze. Urządzenie jest wodoodporne!

Oprócz zapewnienia sobie swobodnego korzystania z Internetu na urządzeniach mobilnych, warto także pomyśleć o smartfonie lub tablecie, który zasłużyłby na miano „wakacyjnego”.

Wyobrażacie sobie moment, kiedy kładziecie się wygodnie na materacu, słyszycie wokół morskie fale, a przy okazji możecie na ekranie telefonu czytać wiadomości z kraju lub plotki z życia gwiazd? Sony Xperia Z lub Sony Xperia Tablet Z nadają się idealnie do takiej sytuacji. Urządzenia wyprodukowane przez Sony są wodoodporne i nie straszny im kontakt z wodą. Możemy korzystać na nich z setek aplikacji, które ułatwią i uprzyjemnią wyjazd.
 
Przed nami lipiec i sierpień, a więc miesiące, w których najczęściej rzucamy wszystko i wyruszamy przed siebie. Wymarzony wyjazd zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym warto umilić go, poprzez skorzystanie z wygód mobilnego Internetu!

Szczegóły oferty Travel & Surf znajdziecie tutaj.

Jak surfować po sieci za granicą i nie martwić się o koszty? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

"Szukaj przygód, a nie Wi-Fi”, - takim hasłem T-Mobile promuje ofertę Travel & Surf, czyli nowe pakiety mobilnego Internetu w roamingu. Startująca dziś najnowsza kampania T-Mobile jest częścią ogólnoeuropejskiej kampanii reklamowej koordynowanej przez Deutsche Telekom.

Jose, psy tropiące Wi-Fi i wakacyjne poszukiwania Internetu - 16 czerwca rusza najnowsza kampania reklamowa T-Mobile, promująca pakiety mobilnego Internetu w roamingu, w nowej ofercie Travel & Surf, pokrywające zasięgiem ponad 100 krajów na całym świecie.  „Szukaj przygód, a nie Wi-Fi” – tym hasłem T-Mobile w zabawny sposób przypomina, że są lepsze sposoby spędzania czasu na wakacjach niż poszukiwanie Wi-Fi.

Z ofertą Travel & Surf możesz zapoznać się klikając na link. Informacja jest dostępna z telefonów, smartfonów i tabletów z aktywną kartą SIM T-Mobile. Usługa dostępna dla klientów abonamentowych - indywidualnych i biznesowych.

Celem kampanii jest przekonanie urlopowiczów, aby zamiast tracić czas szukanie dostępu do Internetu, wybrali Travel & Surf, usługę, która pozwoli im korzystać z Internetu poza granicami kraju, bez obaw o niespodziewane wydatki. Oferta Travel & Surf obejmuje szereg pakietów danych, zróżnicowanych pod względem wielkości transferu i czasu ich wykorzystania, dzięki czemu klienci T-Mobile na wakacjach w ponad 100 krajach, będą mogli wybrać opcję, która najlepiej odpowiada  ich potrzebom.

Bohaterem kampanii jest Jose – przedsiębiorczy mieszkaniec z jednego z nadmorskich kurortów w Hiszpanii. Jose przez lata wynajmował turystom łodzie, riksze i rowery. Pod wpływem narastającej lawiny pytań turystów o najbliższe miejsce z dostępem do Wi-Fi, postanawia otworzyć nowy biznes. Zaczyna tresować psy, aby następnie wynajmować je turystom do tropienia sygnału Wi-Fi... 

Spot zobaczycie poniżej, a z ofertą Travel & Surf możecie zapoznać się tutaj

Spędzanie urlopu na szukaniu Wi-Fi to nie jest najlepszy pomysł… - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się