T-Mobile wprowadza Travel & Surf Świat – atrakcyjną promocję na transmisję danych w roamingu. Propozycja dostępna będzie w wariancie cyklicznym oraz w pakietach jednorazowych.

T-Mobile przygotował dla swoich abonentów specjalną ofertę – Travel & Surf Świat, czyli nowe pakiety Internetu mobilnego w roamingu, do wykorzystania w Unii Europejskiej oraz poza jej obszarem*.  Pakiety będą obowiązywać m.in. w najpopularniejszych destynacjach turystycznych, np. Egipcie, Turcji czy Tajlandii.

To kolejna propozycja, dzięki której T-Mobile stwarza swoim klientom możliwość bezpiecznego surfowania po sieci poza granicami kraju z pełną kontrolą kosztów w atrakcyjnych cenach. Z oferty pakietów jednorazowych mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Oferta Travel & Surf Świat dostępna jest w dwóch opcjach: jednorazowego pakietu i cykliczną. Z myślą o tych, którzy szukają łatwego sposobu na zapewnienie sobie dostępu do internetu podczas krótszej podróży, T-Mobile przygotował cztery pakiety Travel & Surf Świat, zróżnicowane pod względem wielkości transferu i czasu na jego wykorzystanie:

  • Travel & Surf Świat – 7 dni - 30 MB (29.90zł)
  • Travel & Surf Świat – 7 dni - 100 MB (99,90 zł)
  • Travel & Surf Świat – 14 dni - 500 MB (359,90 zł)
  • Travel & Surf Świat – 14 dni - 1 GB (599,90 zł)

Dzięki temu klienci mogą wybrać wariant, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Klienci otrzymają oczywiście odpowiednie informacje w momencie, gdy do końca pakietu pozostanie 10MB, oraz w którym zakupiony pakiet zostanie wyczerpany.

Wybierający się w dłuższą podróż mogą także skorzystać z opcji abonamentowej. W tym wariancie miesięczna opłata za pakiet danych doliczana jest do bieżącej faktury. Oferta dostępna jest z 500MB lub 1GB transferu za odpowiednio 359,90 zł i 599,90 zł miesięcznie.

Więcej informacji o ofercie dostępnych jest na stronie: http://www.t-mobile-trendy.pl/fw/aHR0cHM6Ly9hZC5kb3VibGVjbGljay5uZXQvZGRtL2Nsay8yOTkwMDA3NjA7MTI2MDc2MTk2O2c/aHR0cDovL3d3dy50LW1vYmlsZS5wbC9wbC9kbGFjaWViaWUvb2JzbHVnYS1rbGllbnRhL3VzbHVnaS90cmF2ZWwtYW5kLXN1cmY/dXRtX21lZGl1bT1hcnRpY2xlJnV0bV9zb3VyY2U9dC1tb2JpbGUtdHJlbmR5

*Pakiety są do użycia w UE I poza nią z wyłączeniem z pkt 1.6 regulaminu tj: operatorzy satelitarni, roaming na promach i statkach, Afganistan, Algieria, Dominikana , Fidżi, Gruzja, Kuba, Laos, Liban, Makau, Malediwy, Mauritius, Nowa Zelandia, Oman, Pakistan, Sudan, Uzbekistan, Wenezuela

Travel & Surf w T-Mobile – podróżuj i korzystaj z dostępu do Internetu - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Jarrek
11-08-2015 - 22:22:23
Zawijam kiece i lece. Dwutygodniowa włóczęga z namiotem po Rumunii za 6 stówek? To ja jednak pozostanę wierny dotychczasowym sposobom orientacji w terenie...
  (0)
Odpowiedz
Patrol220
11-06-2014 - 22:54:48
Travel & Surf Świat – 7 dni - 30 MB (29.90zł) Travel & Surf Świat – 7 dni - 100 MB (99,90 zł) Travel & Surf Świat – 14 dni - 500 MB (359,90 zł) Travel & Surf Świat – 14 dni - 1 GB (599,90 zł) Rozumiem, że w cenach przecinek przesunięto omyłkowo o jedno miejsce w prawo?
  (0)
Odpowiedz
mexyk
17-07-2014 - 09:35:52
@Patrol220 - Super promocja ! Już zamawiam ! ;)
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nowa, wyjątkowa oferta Heyah pozwala na cały dzień rozmów, SMSowania czy surfowania w Internecie za zaledwie 0,28 zł. Od 9. września do Heyah wkraczają „Dniówki”.

Były już rozliczenia minutowe i sekundowe, teraz Heyah idzie o krok dalej i podnosi poprzeczkę! Od teraz oferuje nowy, korzystny system rozliczania usług, który pozwala na pełną kontrolę wykorzystywanych środków z konta.

Użytkownicy za 0,28 zł otrzymują nielimitowane rozmowy do Heyah i T-Mobile, SMSy do wszystkich sieci lub surfowanie w sieci przez cały dzień, czyli „Dniówkę” dowolnej usługi.

„Dniówkę” danej usługi aktywuje się tylko 1 raz - moment pierwszego skorzystania z usługi w kolejnych dniach jest równoznaczny z rozpoczęciem dniówki. Co ważne, jeśli przez cały dzień nie skorzysta się z danej usługi – opłata dzienna nie zostanie pobrana, czyli jak nie korzystasz, to nic nie płacisz.

Zobaczcie! Tak wygląda nowy starter Heyah na kartę!

Heyah proponuje też dodatkowe pakiety smsowe i internetowe w atrakcyjnych cenach.

Pakiety internetowe (ważne przez 10 dni).

  • 1 GB za 10 zł
  • 3 GB za 20 zł
  • 6 GB za 30 zł

Możecie również aktywować m.in. pakiet 1000 SMSów do wszystkich sieci na 30 dni za 10 złotych, czy pakiety od 30 do 120 minut do wszystkich sieci w cenie od 5 do 15 złotych.

Kolejną nowością w taryfie Dniówka jest połączenie baz klientów T-Mobile i Heyah i traktowanie ich jako użytkowników jednej sieci, co dla klientów oznacza niższe koszty.

Zmiana podejścia oznacza również wprowadzenie oferty Heyah do sieci sprzedaży T-Mobile. Wraz z nową ofertą do sprzedaży trafiają startery Heyah przygotowane w nowej wizualizacji, które zobaczyć możecie powyżej. Z cenami starterów możecie zapoznać się tutaj.

Taryfę "Dniówka" można aktywować kupując starter w nowej wizualizacji, wtedy nowa taryfa dostępna jest od razu, lub kupując starter w poprzedniej wizualizacji i wysyłając bezpłatny kod *100*812#. Na nową taryfę mogą również przenieść się dotychczasowi klienci Heyah, wysyłając w/w bezpłatny kod.

Więcej informacji na temat promocji znaleźć można na stronie www.heyah.pl, a spot reklamowy obejrzeć możecie poniżej.

Szczegóły oferty "Dniówka" znaleźć możecie tutaj.

Dniówki w Heyah – korzystaj cały dzień za 0,28 zł! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

30 marca T-Mobile wprowadza ofertę, bazującą na czterech prostych pakietach. Zobaczcie szczegóły.

Cztery nowe proste taryfy oferują od 5 do 70 GB miesięcznego limitu danych, które można wykorzystać w sieci 4G LTE oraz bezpłatny dostęp do popularnych serwisów rozrywkowych (w zależności od wybranej taryfy).

Klient może wybrać opcję bez urządzenia, z modemem lub routerem, tabletem (7 lub 10 cali) lub laptopem. Zaletą oferty jest dostęp do atrakcyjnych treści: kanałów telewizyjnych na żywo, setek filmów, seriali i bajek w Strefie T-Mobile w Player, tysięcy e-booków w Legimi, dziesiątkami tysięcy albumów i klipów muzycznych z WiMP. W ofercie INTERNET MAX klienci otrzymają w prezencie na całą umowę usługi o miesięcznej wartości ponad 40 zł.

Zobaczcie pełen cennik nowych taryf:

Proste taryfy z internetem w T-Mobile - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

endi
27-03-2015 - 17:43:52
Oferta ciekawa. Pytanie brzmi za jaką cenę będą urządzenia?
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

21 sierpnia rusza nowa elastyczna oferta usług łączonych, która pozwala na dokupienie do podstawowej usługi aż do 5 dodatkowych, co pozwala zaoszczędzić nawet do 50 zł miesięcznie.

Na klientów T-Mobile, którzy do posiadanego abonamentu (usługi głosowe lub internetowe) lub taryfy MIX dokupią kolejne usługi abonamentowe, czekają zniżki na każdy kolejny abonament. 

W ramach Usług z Ulgą klient, podpisując drugą i kolejne umowy na usługi telefonii bądź internetu mobilnego lub domowego, otrzyma 10 zł zniżki na nowy abonament przez cały okres trwania umowy. Rabaty będą sumowane. Promocja Usługi z Ulgą umożliwia zakup kilku aktywacji jednego typu usługi.

Usługi z Ulgą to także możliwość zyskania aż 20 proc. więcej za każde doładowanie konta w T-Mobile na kartę, Internetu na kartę w T-Mobile, konta Heyah lub konta MIX w T-Mobile lub Heyah. Jedynym warunkiem uzyskania rabatu jest zlecenie doładowania konta z abonamentu w T-Mobile.

Wprowadzenie oferty wspiera kampania reklamowa, a nowe spoty telewizyjne i online z Tomaszem Kotem w roli głównej będzie można obejrzeć już od 21 sierpnia.

Usługi z Ulgą w T-Mobile - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

owsiaklg
08-09-2015 - 19:34:14
Dziękuje za odpowiedz :):)
  (0)
Odpowiedz
owsiaklg
23-08-2015 - 09:32:01
Witam. Czy oferta jest dla nowych usług ? Mam 3 nr abo + 3 internety mobilne + 2 mix proszę o info
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się