Z T-Mobile Zone, działającego pod marką Player, będą mogli korzystać wszyscy obecni i nowi klienci indywidualni T-Mobile. Serwis ruszy niebawem.

T-Mobile Zone, działający w ramach usługi Player, po raz pierwszy w historii zaoferuje dostęp na żywo do flagowych programów TVN, możliwość oglądania wybranych, najbardziej atrakcyjnych polskich i zagranicznych filmów fabularnych - od najpopularniejszych filmów i seriali z Hollywood po nagradzane produkcje polskie – a także wybrane, cieszące się popularnością kanały telewizyjne na żywo.

Serwis będzie dostępny na urządzeniach przenośnych z systemami operacyjnymi Android i iOS oraz w wersji internetowej.

Markus Tellenbach, Prezes Zarządu TVN i Dyrektor Generalny TVN S.A., powiedział: TVN nadal umacnia swą wiodącą pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku usług wideo na żądanie (VOD). Bardzo się cieszę z zawarcia partnerstwa strategicznego z T-Mobile Polska w celu dalszego rozwoju innowacji i najlepszych w swojej klasie usług. TVN Player z ponad 800 tysiącami zarejestrowanych użytkowników osiągnął w Polsce pozycję wiodącego serwisu wideo o charakterze rozrywkowym, a poprzez serwis Player dla klientów T-Mobile rozbudowuje zakres swoich usług oferując popularne treści z Hollywood, jak również specjalną sekcję dla dzieci i dostęp do telewizji na żywo poprzez serwis SVOD.

Grzegorz Bors

Grzegorz Bors, członek zarządu T-Mobile Polska odpowiedzialny za rynek prywatny, powiedział: Partnerstwa to jeden z kluczowych filarów strategii T-Mobile Polska, co określiliśmy hasłem „win with partners” W ciągu ostatnich czterech lat T-Mobile budował solidne fundamenty potrzebne do realizacji tej strategii: najlepszą sieć i najlepszą obsługę klienta. Dzięki temu dziś, gotowi jesteśmy zaoferować – wraz z naszymi partnerami – tak innowacyjne produkty, jak usługi bankowe czy zarządzanie flotą pojazdów. Bardzo się cieszę, że – wraz z TVN otworzymy wkrótce przed naszymi klientami drzwi do świata mobilnej rozrywki, tak, by mogli jeszcze lepiej doświadczyć „najlepszej sieci” i osobiście poczuć, co to hasło oznacza.

TVN i T-Mobile Polska uruchomią serwis wideo - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

PTC, operator sieci T-Mobile zakończył prace nad wymianą stacji bazowych na terenie Szczecina. Dzięki nim użytkownicy mogą korzystać z nieporównywalnie większego zasięgu sieci, szybszego Internetu mobilnego i wyższej jakości połączeń telefonicznych. Rozwiązania technologiczne, które udostępniono w wyniku modernizacji są najnowocześniejsze w skali całej Europy. Szczecin jest pierwszym dużym miastem, na terenie którego nowa sieć została oddana do użytkowania.

Podczas spotkania Panowie Krzystek i Rakowski uzgodnili, że PTC nieodpłatnie przygotuje i udostępni mieszkańcom dostęp do darmowej sieci Wi-Fi w okolicy ul. Wałów Chrobrego. Prezydent Miasta zadeklarował udostępnienie na ten cel niezbędnych pomieszczeń.

Dzięki modernizacji doszło do znacznej poprawy zasięgu i jakości sieci 3G w mieście i na jego obrzeżach. Średni poziom pokrycia siecią 3G w budynkach w Szczecinie wzrósł o ponad 20 punktów procentowych i wynosi od ponad 60% do 90 % powierzchni w zależności od części miasta. Przy okazji prowadzonych prac poprawiony został również zasięg sieci GSM, który w chwili obecnej pokrywa blisko 100% powierzchni miasta.  

Oprócz wymiany infrastruktury przeprowadzona została pełna optymalizacja działania sieci, co ma bezpośrednie przełożenie na wzrost komfortu korzystania z usług telefonii mobilnej i Internetu. Testy przeprowadzone z użyciem specjalistycznego samochodu, pozwalające zbadać jakość i szybkość działania mobilnego Internetu  wykazały ponad 50% przyspieszenie czasu otrzymania odpowiedzi przez urządzenia na zapytanie np. o otwarcie strony Internetowej. W wyniku wszystkich przeprowadzonych prac średnie prędkości transmisji danych na trenie Szczecina wzrosły ponad trzykrotnie, osiągając wartości od 12 do 14 Mbps.

Stosowane przez PTC rozwiązania są nie tylko najnowocześniejszymi rozwiązaniami telekomunikacyjnymi, ale również są energooszczędne i proekologiczne. T-Mobile wykorzystuje tzw. inteligentne BTSy, które w zależności od aktualnego obciążenia wyłączają automatycznie niewykorzystywane sektory zużywając w ten sposób mniej energii. Ponadto stacje bazowe wykorzystują szereg proekologicznych rozwiązań takich, jak np. system do wentylacji konstrukcji wiatrem lub ogrzewania energią cieplną z ziemi. Dzięki temu zużycie energii zostaje ograniczone o 20-40%.

Zakończenie prac modernizacyjnych na terenie Szczecina i okolic zbiegło się w czasie z wizytą Prezesa Polskiej Telefonii Cyfrowej Miroslava Rakowskiego, który w czasie spotkania przekazał na ręce Prezydenta Miasta Szczecina – Piotra Krzystka, Certyfikat Jakości Sieci. Podczas spotkania Panowie Krzystek i Rakowski uzgodnili, że PTC nieodpłatnie przygotuje i udostępni mieszkańcom dostęp do darmowej sieci Wi-Fi w okolicy ul. Wałów Chrobrego. Prezydent Miasta zadeklarował udostępnienie na ten cel niezbędnych pomieszczeń.

Prace przeprowadzone w Szczecinie są elementem ogólnokrajowego projektu modernizacji sieci prowadzonego dla T-Mobile przez spółkę NetWorkS! Oprócz Szczecina prace zostały zakończone również w innych miastach regionu: Świnoujściu i Międzyzdrojach. Wkrótce nowa sieć będzie w pełni dostępna  na terenie Stargardu Szczecińskiego, Polic, Goleniowa i Gryfina. Za kończenie wymiany sieci na terenie całego kraju planowane jest na 2014 rok.

T-Mobile uruchomił w Szczecinie najnowocześniejszą sieć w Europie - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Instalator
22-03-2014 - 08:05:38
Sieć T-Mobile Polska modernizuje wspólnie z ORANGE więc Ci dwaj operatorzy mają ten sam sprzęt, te same technologie oraz te same lokalizacje. Działania proekologiczne operatora mają tylko i wyłącznie na celu obniżenia własnych kosztów utrzymania obiektów. Nie mają wpływu na działanie i jakość sieć dla użytkowników. Dodatkowo w artykule nie zostało napisane co to za technologia, jakie pasma obejmuje i kto z niej może korzystać.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Zalety dla naszych klientów to szybka transmisja danych dostępna na nowych obszarach oraz większa pojemność sieci.

Technologia UMTS900, będąca uzupełnieniem warstwy UMTS2100, jest uruchamiana, m. in., w miejscach, w których usługi szybkiego mobilnego Internetu w chwili obecnej są dostępne w sposób ograniczony. Po wdrożeniu UMTS900 na tych obszarach możliwe będzie świadczenie usług szybkiej transmisji danych HSPA+ z prędkościami do 21 Mbps.

Jednocześnie pozwala ona na pokrywanie zasięgiem obszarów w większych odległościach od stacji bazowych. Szczególnie zauważalne będzie to w miejscach o niskiej gęstości zaludnienia czy wzdłuż tras kolejowych.

Jako pierwsi z usług szybkiego mobilnego Internetu mogą już korzystać mieszkańcy 13 regionów Polski: Białostockiego, Elbląskiego, Ełckiego, Gorzowskiego, Krośnieńskiego, Nowosądeckiego, Olsztyńskiego, Przemyskiego, Rzeszowskiego, Szczecińskiego, Tarnobrzeskiego, Tarnowskiego i Zielonogórskiego.

Wraz z prowadzeniem prac modernizacji sieci T-Mobile, technologia UMTS900 będzie wkrótce udostępniana w kolejnych regionach kraju.

W sieci T-Mobile ponad 50% urządzeń z dostępem do Internetu, tj. modemy, routery i ponad 80% telefonów, smartfonów oraz tabletów 3G może już korzystać z UMTS900. Co warto dodać, obecnie wszystkie urządzenia 3G sprzedawane w T-Mobile z ofertą Internetową (już od czerwca 2011 r.) oraz ofertą głosową (od kwietnia 2012 r.) w pełni obsługują technologię UMTS 900. Na obszarach, gdzie dostępna jest technologia UMTS900, wspomniane urządzenia mogą korzystać z niej automatycznie, wybierając częstotliwość najbardziej optymalną dla Użytkownika.

Uruchomiliśmy komercyjnie UMTS900 - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

ery
11-10-2013 - 20:44:07
W jaki sposób rozpoznam ze w mojej okolicy dzialac zacznie UMTS900? jak rozroznic 2100 od 900 ?
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Klienci T-Mobile mogą już korzystać ze specjalnej Strefy T-Mobile w należącym do TVN serwisie VoD – Player. Jak korzystać z aplikacji?

0

Ocena autora

Przyszli i obecni klienci T-Mobile mogą korzystać z nowej usługi, stworzonej przez T-Mobile Polska we współpracy z TVN S.A. Chodzi o popularny serwis i aplikację mobilną Player, które zawierają bogatą ofertę filmów, seriali, dokumentów, bajek, a także programy telewizyjne, wyświetlane w czasie rzeczywistym.

Na Player powstała specjalna Strefa T-Mobile, do której mogą zalogować się wyłącznie klienci T-Mobile. Aby zapoznać się z, przygotowaną z myślą o nich, ofertą, na ekranie komputera, wystarczy wejść na stronę serwisu Player

Jeśli wolicie oglądać ofertę wideo i telewizyjną na ekranie tabletu oraz smartfona, musicie najpierw pobrać aplikację z odpowiedniego sklepu – z aplikacjami dla Androida, iOS lub Windows Phone. Aplikacja Player dostępna jest także w T-Mobile MyBox. Gdy zainstalujecie i otworzycie aplikację, na jej ekranie startowym wśród innych kafelkowych elementów menu – w prawym górnym rogu – pojawi się także kafelek w kolorze magentowym z napisem Strefa T-Mobile.

Gdy chcemy wejść do środka, następuje wysłanie danych na specjalny numer, co stanowi weryfikację, czy nasz numer telefonu jest aktywny w sieci T-Mobile, a zatem, czy mamy prawo do korzystania z przywilejów, jakie przysługują w Strefie T-Mobile. Następnie warto od razu założyć konto w Player.pl, by po zalogowaniu za każdy razem korzystać z ekskluzywnej oferty.

W menu, także w formie kafli z elementami w kolorze magentowym znajdziemy takie pozycje, jak:

Hity na start, a wśród nich: Kocha, lubi, szanuje, Dyktator, Transformers, Baranek Shaun, Lego Friends, O północy w Paryżu, Deatr Proof, The 100, Demony Da Vinci, House of Cards, Zbrodnia, Zacznijmy od nowa, Jak zostać królem, Idy marcowe, My Little Pony, Lego Ninjago, The Hangover, Jestem legendą, The Bridge: na granicy, Świnka Peppa.

Są także Seriale, Programy, Filmy, Dla dzieci, podzielone na podkategorie. Na dole ekranu znaduje się informacja o dostępnych dla klientów T-Mobile pakietach oraz Kanałach live. Wśród tych drugich znalazły się: TVN24, AXN, FILMBOX EXTRA, Kino Polska, TVN24 Biznes i Świat, TVN Style, TVN Turbo, TVN, AXN Spin, AXN White, AXN Black, Kino Polska Muzyka, FILMBOX, fashionBOX, FightBOX, DocuBOX, TVN Meteo.

Wróćmy do pakietów. Klienci T-Mobile mają do wyboru trzy:

  •  Pakiet Start nie wiąże się z żadnymi opłatami – będzie aktywowany domyślnie wszystkim nowym i przedłużającym umowę klientom, którzy używają taryfy JUMP!. Znajdują się w nim trzy kanały na żywo (TVN Biznes i Świat, TVN Style oraz TVN Turbo), 10 odcinków wybranych bajek i pierwsze odcinki wybranych seriali, a także wybrane filmy.
  •  Pakiet Kids zawiera także wspomniane trzy kanały oraz ponad 400 odcinków popularnych kreskówek. Podczas oglądania nie spotkamy się z reklamami, a miesięczny koszt korzystania z pakietu wynosi 4,99 zł. W pakiet Kids wliczono 5 godzin bezpłatnego transferu w T-Mobile.
  •  Pakiet Multi zawiera 16 kanałów na żywo, ponad 130 przebojów filmowych z comiesięczną premierą prosto z kina. Każdego miesiąca biblioteka będzie rozszerzana o co najmniej 10 dodatkowych tytułów. Użytkownik otrzyma także dostęp do hitów serialowych z zagranicy oraz z ramówki TVN. Także tutaj transmitowane będą najbardziej popularne show TVN. Pierwszy raz w historii będzie można oglądać je na smartfonach na żywo, równolegle z ich telewizyjną emisją. Transmisja danych na potrzeby pakietu jest nielimitowana w T-Mobile a opłata za pakiet wynosi 14,99 zł miesięcznie.

Pełną ofertę pakietu Multi możemy testować przez 30 dni za darmo, zanim zdecydujemy się na płacenie za ich obecność w smartfonie, na tablecie i na komputerze.

Aplikacja Player jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Klikamy w pozycję w menu, która nas interesuje, przenosimy się do danej kategorii, podkategorii, znajdujemy także obszerne opisy filmów, seriali czy programów. Klikamy w ikonkę oglądaj i już mamy na ekranie to, co chcieliśmy zobaczyć.

Pozostaje nam życzyć miłego oglądania, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz.

Pobierz T-Mobile Mybox!

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

Player – oglądaj filmy, seriale i telewizję w Strefie T-Mobile - opinie i komentarze (24)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

syper
29-09-2015 - 00:05:12
Po zalogowaniu i wejściu do strefy T-mobile nie ma opcji wyboru pakietu. Mam taryfę internetową MAX i nie mogę korzystać z playera bo ciągle wyswietla się przycisk "wypróbuj 30 dni za darmo"
  (0)
Odpowiedz
sandraa
27-09-2015 - 23:04:54
Witam! Dołączam się do pytania: "Czy po okresie testowym będzie naliczona automatycznie jakaś opłata?" I skąd będziemy wiedzieć,że ten okres testowy się skończył? Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Micca
24-09-2015 - 14:07:10
Witam, a jak oferta T-Mobile - Jump Family - ma się do TVN Player, z tego co widzę, przy którymś abonanamencie Strefa T-Mobile i TVN Player są w benefitach. Czy są one darmowe przez cały okres trwania umowy i co w ramach tych abonamentów mogę oglądać w TVN Player?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-10-2015 - 17:05:47
Witam W usłudze TVN Player strefa T-mobile dostępne są trzy pakiety: START, KIDS oraz Pakiet Multi. Koszt za wybraną opcję określa regulamin promocji z której skorzystasz. Szczegóły dotyczące zawartości każdego pakietu znajdziesz na naszej stronie: http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obsluga-klienta/uslugi/player . Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
agasko82
16-09-2015 - 21:45:13
witam . zakupiłam nowego tableta. mam w gratisie Playera. pobralam aplikacje . zalogowalam się . wybierając strefę t- mobile i wybierając bajki nie odtwarza mi ich . pojawia się opcja kup . co powinnam i jak zrobić , żeby korzystać z darmowej dla mnie wersji player strefa t- mobile ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-09-2015 - 18:01:04
Witam. Aby korzystać ze strefy T-Mobile musisz wybrać odpowiedni pakiet. Po zalogowaniu do strefy wybierasz opcję Pakiety i wybierasz ten, który masz bezpłatny w ramach umowy. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
asia0806
20-05-2015 - 15:33:18
Czy sms o treści anuluj jest darmowy?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
21-05-2015 - 11:18:16
Witaj. Tak, jest to bezpłatna wiadomość.
  (0)
Odpowiedz
darkcros
19-05-2015 - 14:36:10
mam pytanie , posiadam nr w TG-mobile w taryfie JUMP XS czy po okresie testowym 30dni będę płacił 14,99zł m-c czy dla klientów w mojej taryfie jest bezpłatne. dzięki za odpowiedz
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
20-05-2015 - 10:42:40
Witam, W zaistniałej sytuacji sugeruję kontakt z BOA pod numerem 602900 (z numeru telefonu sieci T-Mobile/opłata zgodna z cennikiem) lub 602900000 (z numeru telefonu innego operatora/opłata zgodna z cennikiem), ponieważ odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie, będzie możliwa dopiero po zapoznaniu się z regulaminem oferty, z której skorzystałeś/aś. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
ZIBIJ
28-04-2015 - 01:35:36
Cały czas mi przerywa transmisje online TV. Pojawia się komunikat : "Ten materiał jest uruchomiony na innym urządzeniu . Jeśli nie uruchomiłeś go osobiście Twoje konto może być nielegalnie wykorzystywane przez innego użytkownika." Nie jest to możliwe, z usługi korzystam sam. Można coś z tym zrobić ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
28-04-2015 - 07:32:28
Cześć. Po zalogowaniu się na stronie www.player.pl w zakładce "Mój Player" możesz usunąć zapisane urządzenia. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
przem. spark
21-01-2015 - 10:22:27
Czy można oglądać filmy poprzez WiFi i czy można używać tej aplikacji poza granicami Polski?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
21-01-2015 - 13:04:12
Witam Z usługi można korzystać poprzez Wifi. W przypadku korzystania z usługi na roamingu po sieci komórkowej, mogą zostać naliczone opłaty za transmisję danych. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
MARSPI
08-01-2015 - 21:39:06
Czy po okresie testowym będzie naliczona automatycznie jakaś opłata? Jak dezaktywować usługę - sms o jakiej treści na jaki numer wysłać?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-01-2015 - 11:51:51
Witam. Jedynie pakiet START jest całkowicie bezpłatny dla klientów którzy po 02.12.2014 roku podpisali umowę lub aneks w taryfie JUMP. - Usługa w pakietach KIDS i MULTI może zostać wyłączona przez wysłanie smsa o treści PLAYER ANULUJ na numer 8717. - Pakiet START jest pakietem darmowym, ale można go wyłączyć przez wysłanie sms o treści START ANULUJ na numer 8717. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
asia0806
20-05-2015 - 15:36:49
@ Konsultant T-Mobile - czy ten sms jest bezpłatny?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
21-05-2015 - 11:20:53
Witaj. Tak, jest bezpłatny.
  (0)
Odpowiedz
bkrodman
10-12-2014 - 19:22:02
Czy w wersji testowej przez 30 dni również nie są naliczane opłaty za transfer?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-12-2014 - 21:38:11
Tak, nie są naliczane opłaty za transfer.
  (0)
Odpowiedz
ani
06-01-2015 - 23:12:52
Mam taryfę Jump , mam konto w Player a nie mogę wejść w strefę tmobile, odrzuca mnie z komentarzem: problem z weryfikacja numeru, co mam zrobić by móc korzystać ze strefy tmobile?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-01-2015 - 11:43:45
Witaj. Spróbuj ponownie. Z tego, co wiemy, był to problem ogólny, który już został wyeliminowany. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
ani
07-01-2015 - 15:38:22
@ Konsultant T-Mobile - niestety, dalej jest tak samo
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-01-2015 - 18:37:18
Witaj. W takiej sytuacji konieczny będzie kontakt z BOA (602900 koszt zgodny z taryfą).
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się