SuperMemo to innowacyjny kurs do nauki języków obcych. Testując aplikację poprzez T-Mobile MyBox możecie korzystać z dwóch kursów jednocześnie, wymieniając je w dowolnym momencie na inne. Chcecie wiedzie, jak to wygląda w praktyce? Obejrzyjcie nasz film!

SuperMemo to nagradzana metoda nauki języków obcych, której twórcy zapewniają, że pozwala ona nawet 15 razy szybciej przyswoić język obcy niż w przypadku uczenia się go tradycyjnymi metodami. Badania naukowe wykazały, że osoby korzystające z kursu językowego SuperMemo uzyskują przeciętnie o ponad 30 proc. lepszy rezultat na sprawdzianach od osób uczących się tradycyjnymi metodami. Dowiedzcie się o niej więcej!

Ucz się języków na smartfonie! Zobacz jak to wygląda na wideo! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W ramach akcji #share2014 chcemy zachęcić was do dzielenia się w sieci tym, jak spędzacie tę wyjątkową noc. Potraficie zaskoczyć?

Bywają w życiu chwile tak złożone, że trudno je uchwycić na zdjęciu. Wówczas z pomocą przyjść może smartfon, który doskonale poradzi sobie nie tylko z pstryknięciem fotki, ale także z nagraniem wideo. Zachęcamy zatem do nagrania krótkiego filmiku, który pokaże, jak przygotowujecie się do powitania Nowego Roku, i do wzięcia udziału w naszej akcji #share2014.

Nagrany filmik o długości od 6 do 15 sekund, należy umieścić na Instagramie lub Vine (serwis wideo należący do Twittera). Trzeba opatrzyć go hashtagiem #share2014 i dodać także hashtag, wskazujący miejsce, gdzie został nagrany klip, jak np. #Warszawa lub #Krakow lub #Gdynia lub #Poznan lub #Wroclaw.

Coś szalonego? Coś śmiesznego? Romantycznego? Pokaż to innym. Być może to właśnie Twój sylwestrowy moment stanie się częścią projektu filmowego o tym jak Nowy Rok wita cała Europa.

Ponieważ akcja ma charakter międzynarodowy, jury złożone z przedstawicieli europejskich krajów wybierze najlepsze sylwestrowe klipy. Następnie skontaktuje się z ich właścicielami za pośrednictwem platformy, na której został umieszczony filmik. Wybrane klipy złożą się na wspólne wideo, ilustrujące tę najbardziej malowniczą noc w roku i związane z nią emocje. Nie będzie to zadanie łatwe, ponieważ założenie jest takie, że klip będzie trwał jedynie 90 sekund. Efekt pracy montażystów zobaczycie już 1 stycznia na kanale YouTube "Life is for sharing" marki T-Mobile.

Regulamin i warunki uczestnictwa znajdziecie na stronie akcji: www.shareyourcountdown.com/pl.

Przy okazji przypominamy, że T-Mobile jest partnerem strategicznym Sylwestra w Krakowie, który będzie relacjonowała na żywo Telewizja TVN. W związku z tym wydarzeniem w Sylwestra w Warszawie i Krakowie będziecie mogli składać życzenia swoim bliskim w asyście gwiazd. Zapraszamy.

 

Pokaż na wideo jak świętujesz Sylwestra - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wisła i Cracovia zmierzą się o dominację w Krakowie już 23 lutego. W oczekiwaniu na ten piłkarski klasyk warto zobaczyć, jak ten pojedynek wyglądałby w popularnej grze od EA Sports!

Przed nami 187. Derby Krakowa. Mecz wywołujący zawsze wzmożone emocje. Wisła powalczy o zmniejszenie straty do lidera tabeli, a Cracovia będzie chciała poprawić humory swoim kibicom po ostatniej porażce z Zawiszą.  
Mecz już w niedzielę 23 lutego o godz. 15.30 na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie.

Wcześniej jednak zapraszamy do obejrzenia symulacji tego meczu w grze FIFA 14, przygotowanej przez EA Sports i Ekstraklasę.

Zbliżają się derby Krakowa. Zobacz jak wyglądają w… FIFA 14! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W naszej nowej ofercie blueconnect możecie wymienić swój stary moden na nowy. W naszym filmie zobaczycie jak to zrobić. Dzięki temu w pełni skorzystacie z naszej zmodernizowanej sieci!

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich naszych Klientów, którzy korzystają z blueconnect na obszarze zmodernizowanej sieci UMTS900 i używają starszych modeli modemów, których listę znajdziecie pod tabelą. Urządzenia te niestety nie są w stanie w 100 procentach wykorzystać możliwości naszej nowej sieci. Nie są kompatybilne z UMTS900 lub też pozwalają na korzystanie z sieci z prędkością do 3,6 Mb/s.

Dlatego proponujemy Wam odwiedzenie naszego sklepu, gdzie otrzymacie nowy modem, większe limity danych obowiązujące przez cały okres trwania umowy oraz bardzo korzystne opłaty miesięczne, zwłaszcza jeżeli korzystacie z oferty poprzez Super Zestaw. Możecie także skorzystać z innej naszej oferty, np. tabletów Wi-Fi z mobilnym routerem. Dodajmy, że nie musicie także oddawać swojego starego modemu. Poznajcie zalety UMTS900 i zwiększcie prędkość Waszego Internetu!

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj. Poniżej z kolei możecie zobaczyć nasz nowy film!

Wymień modem na nowy! Zobacz na czym to polega! (wideo) - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

W4Ready
16-04-2014 - 13:13:36
1. Dlaczego polecacie przestarzały sprzęt (HSPA+ kat. 14 - download do 21Mb/s) zamiast urządzeń zgodnych z HSPA+ Dual Carrier (do 42 Mb/s) lub LTE (do 150Mb/s)? 2. Dlaczego obecny abonent (posiadający zgodne urządzenie np. modem LTE) będąc w zasięgu LTE T-Mobile Polska, nie może zalogować się do sieci w tej technologii? Konkurencja - Plus/Cyfrowy Polsat, Play oraz Orange oficjalnie udostępniły LTE, a T-Mobile jak zwykle jest do tyłu...
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-04-2014 - 14:28:08
Jeżeli chodzi o modemu wspierające HSPA+ Dual Carrier to mieliśmy taki modem i był nim Huawei E372 a jego następcą jest modem Huawei E3276, który jest już przystosowany pod LTE jak również pod HSPA+DC. Proponujemy zatem taki modem. W pełni z LTE będzie można oczywiście korzystać na nim po uruchomieniu tej usługi w naszej sieci, co nastąpi za kilka miesięcy. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
0431
01-04-2014 - 08:20:06
Witajcie jestem otwarty na wszystkie nowości poza zmiana cen .skonczylem 75 lat zdzislaw
  (2)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się