W nowych taryfach T-Mobile dzwonisz, gdzie chcesz, ile chcesz i kiedy chcesz – w każdej chwili możesz korzystać z rozmów bez limitów. I jakby tego było mało, masz też Internet za 0 zł!

Gwarancja najtańszych smartfonów na start! (1) Nowy Rok z pewnością warto rozpocząć w dobry sposób. Może więc warto pomyśleć o nowym smartfonie i wspaniałej ofercie, dzięki której robicie wszystko co chcecie? Dzwonicie bez limitu i korzystacie z sieci za darmo? Nasze oferty Basic, Comfort i Premium dają właśnie takie możliwości. Ze szczegółami możecie zapoznać się z poniższej tabeli.

Gwarancja najtańszych smartfonów na start!

 

Premium

Comfort Basic

Abonament bez telefonu (2)

39,99 zł 29,99 zł -

Abonament z telefonem (3)

79,99 zł 59,99 zł 39,99 zł

Minuty do wszystkich sieci komórkowych (4)

BEZ LIMITU 800 minut 400 minut

Połączenia w T-Mobile (5)

BEZ LIMITU BEZ LIMITU -

POŁĄCZENIA DO WSZYSTKICH SIECI KOMÓRKOWYCH W POLSCE (6)

BEZ LIMITU BEZ LIMITU za 10 zł BEZ LIMITU za 20 zł

SMS-y/MMS-y do wszystkich (7)

BEZ LIMITU

BEZ LIMITU za 5 zł BEZ LIMITU za 20 zł

Internet

2 GB za 10 zł (8)

1 GB za 10 zł (8) -

2 GB za 0 zł (10)

1 GB za 0 zł (10) 0,5 GB za 0 zł (9)

W naszej ofercie znajdziecie bardzo dobre i sprawdzone telefony od najlepszych producentów na świecie. Są więc smartfony od Apple, Nokii, Samsunga, Sony, HTC czy LG. Co wybieracie?

Ceny wszystkich tych smartfonów rozpoczynają się już od 1 zł! Nasza sieć daje Ci gwarancję najtańszych smartfonów na start! Gdzieś znajdziesz telefon taniej? Zwrócimy Ci różnicę!

1 Gwarancja najtańszych smartfonów na start oznacza najniższą opłatę albo cenę promocyjną za smartfon ponoszoną przy podpisywaniu umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych i dotyczy: (1) wybranych modeli, (2) ofert ogólnodostępnych w fizycznych punktach sprzedaży, (3) ofert mobilnych usług głosowych abonamentowych w T-Mobile dla nowych aktywacji (nie dot. mix), (4) porównywalnego stałego zobowiązania miesięcznego (+/- 5%), czasu trwania umowy i zakresu głównych usług wliczonych w abonament , (5) cen promocyjnych od 1 zł. Zwrot różnicy oznacza upust na abonament albo przelew środków na konto. Szczegóły w „Gwarancja najtańszych smartfonów na start 24/18”, lista wybranych modeli smartfonów objętych ofertą w załączniku do tego regulaminu: „Promocyjne telefony na Raty”. Dokumenty dostępne na www.t-mobile.pl.
2 „Oferta bez telefonu w T-Mobile” oznacza aktywację wybranego przez Abonenta Zestawu bez telefonu, tylko SIM. Dodatkowe szczegóły w regulaminach ofert dostępnych w punktach sprzedaży i na www.t-mobile.pl

3 Opłata miesięczna zawiera abonament za usługę wraz z ratą za telefon/urządzenie. Dodatkowe szczegóły w regulaminach ofert dostępnych w punktach sprzedaży i na www.t-mobile.pl
4 Dotyczy taryf bez telefonu 29,99 zł i z telefonem 39,99, 59,99 zł „Promocyjny pakiet minut do wszystkich sieci krajowych” przyznawany jest co miesiąc przez cały okres trwania Umowy i obowiązuje tylko w cyklu rozliczeniowym, w którym został przyznany. Niewykorzystane minuty nie przechodzą na kolejny cykl rozliczeniowy. Dotyczy taryfy bez telefonu 39,99 zł i z telefonem 79,99 zł „Promocyjny pakiet minut (non stop) do krajowych sieci stacjonarnych” to pakiet 44 640 minut, dotyczy połączeń na wszystkie krajowe numery stacjonarne. „Promocyjny pakiet minut (non stop) do krajowych sieci komórkowych” to pakiet 44 640 minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych.
5 Usługa „Nielimitowane rozmowy w T-Mobile w Polsce” dotyczy nielimitowanych połączeń do Abonentów T-Mobile wyłącznie na krajowe numery komórkowe oraz Użytkowników T-Mobile na kartę.
6 „Promocyjny pakiet minut (non stop) do krajowych sieci komórkowych” to pakiet 44 640 minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych.
7 Promocyjny pakiet 100 000 SMS-ów/MMS-ów w kraju (pojedynczy MMS do 100 kB włącznie) dotyczy SMS-ów/MMS-ów na krajowe numery komórkowe.
8 Usługa Bezpieczny Internet T-Mobile 500 MB oraz usługi blueconnect 29 i blueconnect 49 są rozliczane analogicznie jak w przypisach 8 i 9. Dodatkowo w ofercie bez telefonu do opłaty abonamentowej za Zestaw zostanie doliczona opłata w wysokości 10 zł.
9 Usługa Bezpieczny Internet T-Mobile 500 MB: za transmisje do 500 MB 0 zł za transmisje danych, powyżej 500 MB do 2 GB naliczona zostanie opłata 10 zł, Operator zastrzega sobie możliwość zmiany prędkości po wykorzystaniu 2 GB.
10 Usługi blueconnect 29 oraz blueconnect 49: Operator zastrzega sobie możliwość zmiany prędkości po wykorzystaniu odpowiednio 1 GB dla usługi blueconnect 29, 2 GB dla usługi blueconnect 49. Usługi blueconnect 29, blueconnect 49 oraz blueconnect 55 działają zgodnie z zasadami opisanymi w Warunkach Oferty Promocyjnej „Internet Non-Stop w T-Mobile”.

W T-Mobile dostajesz gwarancję najtańszych smartfonów na start! - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

ARLEN
20-01-2014 - 12:38:14
Smarty smartami a czy redakcja ma może jakieś przecieki odnośnie skrócenia okresu umowy jakby ktoś nie brał od Was telefonu a przedłużał umowę? Obecnie taka umowa jest również na 24 m-ce. Czy będzie tak jak u konkurencji na 12 bądź 15 miesięcy?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-01-2014 - 09:22:03
Obecnie umowy w telefonicznym biurze zawierane są tylko na okres 24 miesięcy. Zapraszam do kontaktu z BOA od 602 900 (koszt zgodny z taryfą). Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
bezstronny
02-02-2014 - 14:06:19
no tak, żeby na siłę trzymać klienta przed ucieczką i właśnie tak wygląda demokracja w sieci
  (0)
Odpowiedz
Norbert
15-01-2014 - 14:00:59
Wreszcie jakaś normalna propozycja na abonament mam nadzieję, że jeszcze smartfony równie będą tanie jak u pomarańczowej konkurencji ;)
  (2)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Rozpoczął się już sierpień, ostatni miesiąc wakacji. Już niedługo uczniowie powrócą do szkół a studenci zaczną wypatrywać początków roku akademickiego. Tymczasem cieszmy się słońcem oraz dobrą wakacyjną zabawą.

TOP 6 ofert na abonament w T-Mobile - sierpień 2012 - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Sony Xperia Z Ultra to istna Godzilla wśród smartfonów. Urządzenie od Sony budzi podziw, jest wodoodporne i ma piekielnie mocny procesor. Już teraz możecie zobaczyć je w naszej wideo-recenzji!

Sony Xperia Z Ultra zapewnia zupełnie nowe doświadczenie korzystania ze smartfonu, polecamy wziąć ją na dłużej do ręki i się o tym przekona.

Komfort jaki zapewnia podczas przeglądania stron internetowych, Facebooka, czytania tekstów, oglądania filmów i zdjęć jest imponujący. A oprócz tego - to niesamowicie szybki smartfon, który świetnie zbudowano i wyposażano. No i jest wodoodporny.

Gigantyczna Xperia Z Ultra w naszym filmie! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Lumia 930, Galaxy Grand 2 i Xperia T3 to smartfony z najwyższej półki, które z pewnością zadowolą nawet tych najbardziej wymagających. Chcecie zobaczyć co potrafią? Obejrzyjcie nasze najnowsze filmy!

Najnowszy smartfon Sony to bardzo ciekawa propozycja: telefon o wysokiej klasy wzornictwie i jakości budowy za rozsądne pieniądze. Świetne towarzystwo zapewni mu opaska SmartBand, dzięki której zarejestrujemy nasze codzienne aktywności.

Samsung Galaxy Grand 2 to pozytywne zaskoczenie i duży krok naprzód w stosunku do poprzednika, zwłaszcza pod względem jakości obrazu wyświetlanego na sporych rozmiarów ekranie. Galaxy Grand 2 ma wszystko, czego potrzebuje przeciętny użytkownik smartfonu. A ekran o przekątnej powyżej 5 cali, wyświetlający naprawdę ładne kolory, to jedna z największych zalet tego urządzenia.

Nokia Lumia 930 to smartfon, który można z czystym sumieniem polecić każdemu. Jest świetnie wykonana i zaprojektowana a przy tym szybka i wydajna. Pozwoli zrobić naprawdę dobre zdjęcia, zadowoli miłośników dobrego brzmienia i zapewni solidną porcję relaksu w postaci gier czy rozrywki w sieci. To solidny, szybki i niebanalny smartfon.

Super smartfony od Nokii, Sony i Samsunga w naszych filmach! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się