Najnowsze smartfony posiadają wiele ciekawych i użytecznych funkcji, o których nie każdy zdaje sobie sprawę. 9 października o godzinie 11.00 odbędą się warsztaty online dla Klientów Biznesowych T-Mobile, które postarają się odpowiedzieć na wiele nurtujących kwestii związanych ze smartfonami.

Nasze webinarium jest bezpłatne i kierujemy do klientów biznesowych. Poprowadzi je Tomasz Kammel, który będzie rozmawiał z zaproszonymi ekspertami. Jesteś zainteresowany. Bądź razem z nami, we wtorek 9 października o 11.00 ! Zarejestruj się.

Warsztaty online pt. „Najnowsze smartfony bez tajemnic. Jak dobrać telefon do potrzeb firmy i korzystać ze wszystkich potrzebnych rozwiązań. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi…” poprowadzi Tomasz Kammel, który będzie rozmawiał z zaproszonymi ekspertami. Zaprezentowane zostaną unikalne cechy telefonów, m.in: HTC One X, Samsung Galaxy SIII, Sony Xperia T, Nokia Lumia 900, iPhone 5.

W planie między innymi:

 • bezprzewodowa łączność smartfonów z TV,
 • technologia NFC,
 • nawigacja,
 • dźwięki Beats Audio, Walkman w telefonie,
 • bardzo zaawansowane aparaty fotograficzne.

Jeżeli podczas warsztatów online będziecie mieli jakieś pytania, bądź wątpliwości, to będziecie mogli zadać je naszym ekspertom poprzez chat online. Ponadto na koniec warsztatów postarają się oni odnieść do najciekawszych z Waszych pytań.  

Ale to jeszcze nie koniec. Będziecie mogli wziąć udział w konkursie, który odbędzie się w trakcie prezentacji, a nawiązywać będzie oczywiście do warsztatów online. Do wygrania będą nowoczesne smartfony.

Nasze webinarium jest bezpłatne. Zapisz się na warsztaty

Bądź razem z nami, we wtorek 9 października o 11.00 !

Chcecie poznać naszych ekspertów? Wejdźcie tutaj.

Warsztaty online dla klientów biznesowych T-Mobile! - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Michał
15-10-2012 - 19:14:10
Kiedy można się spodziewać wprowadzenia płatności w technologi NFC? , bo już kolejny raz Orange jest pierwsze
  (0)
Odpowiedz
slidexman
27-09-2012 - 13:53:11
resjestracja nie działa
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
05-10-2012 - 16:49:50
Było to spowodowane chwilowymi problemami, za które przepraszamy. Teraz wszystko jest okej :-) Zapraszamy do rejestracji! Pozdrawiamy! :-)
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Bezpieczny telefon to ochrona abonenta przed skutkami kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia telefonu i karty SIM. Właśnie wprowadzamy tą usługę dla naszych Klientów Biznesowych!

Służbowy telefon to skarbnica wiedzy. Mamy na nim zapisane wiele informacji, bez których nasza praca byłaby niemożliwa. Dla tego tak ważne jest chronienie tych informacji. Z radością informujemy, że naszym Klientom Biznesowym udostępniamy właśnie usługę Bezpieczny telefon, działającą w ramach Bezpiecznego urządzenia.

Bezpieczny telefon to ochrona przed skutkami kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia telefonu i karty SIM.
 W ramach usługi:

 • Ochronimy Cię przed skutkami kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia telefonu i karty SIM.
 • Naprawimy Twój telefon w promocyjnej cenie.
 • Wymienimy na nowy już od 1,01 zł.
 • Zwrócimy koszty nieautoryzowanego użycia skradzionej karty SIM.

Aktywowanie usługi Bezpieczny telefon nie obciąża zbytnio naszego budżetu. Posiadacze taryf Pakiet dla biznesu i Nowa Firma mogą wykupić usługę już za 4 zł. We frii biznes kosztuje to 12 zł. W skali miesiąca nie są więc to wielkie pieniądze, a dzięki Bezpiecznemu telefonowi możemy mieć pewność, że nasz telefon będzie zabezpieczony.

Bezpieczny telefon w biznesie

Pakiet dla biznesu

Pakiet dla biznesu

PDB 400

PDB 240 PDB 140 PDB 80 PDB 45 PDB 20
abonament w zł (netto) 16 12 12 8 8 4

 

Nowa Firma

Nowa Firma

NF 1000

NF 600 NF 410 NF 270 NF 150 NF 60
abonament w zł (netto)

12

12 8 8 8 4

 

frii biznes

Frii biznes

Frii 140 Frii 110 Frii 80

abonament w zł (netto)

12 zł

Więcej informacji o Bezpiecznym telefonie znajdziecie tutaj.

Bezpieczny telefon teraz także dla Klientów Biznesowych! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

proDysk to nowa usługa, która od pewnego czasu jest dostępna dla naszych klientów biznesowych w T-MobileCloud. Oferuje ona zabezpieczenie wrażliwych danych przed ich bezpowrotną utratą z komputerów stacjonarnych, laptopów oraz urządzeń mobilnych. Jest to możliwe dzięki automatycznemu tworzeniu kopii zapasowych.

Wszystkich zainteresowanych poznaniem nowych możliwości, jakie daje chmura obliczeniowa T-MobileCloud oraz usługa proDysk - bezpieczny dysk wirtualny zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla firm! Warsztaty odbędą się 18. czerwca, a ich start przewidziany jest na godzinę 11:00.

 • Weź udział w warsztatach online, nie wychodząc z biura.
 • Zadaj pytanie ekspertom w ramach czatu online.
 • Wygraj atrakcyjne nagrody w konkursie podczas trwania warsztatów online.

Nie zwlekaj. Zarejestruj się już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona.

<p><span style="color: #333333; font-family: arial, sans-serif; font-size: 13px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; line-height: 17px; orphans: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-size-adjust: auto; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: #ffffff; display: inline !important; float: none;"><em>Tomasz Kammel zaprasza na kolejną edycję Webinarium T-Mobile.</em><span class="Apple-converted-space"> <br /></span></span></p>

T-Mobile zaprasza na warsztaty T-MobileCloud! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Lubisz słuchać muzyki w słuchawkach, ale czasem chcesz się nią podzielić z innymi? Mamy gadżet, który przypadnie ci do gustu.

Wakacje coraz bliżej i niektórym w głowie już tylko letnie wojaże. Dla wszystkich podróżników i nie tylko T-Mobile przygotował specjalną ofertę, w ramach której każdy może kupić mobilny głośnik marki Sony w atrakcyjnej cenie.

Aby podłączyć go do telefonu, laptopa czy tabletu, nie potrzeba kabli – wystarczy łączność Bluetooth. Może przydać się nie tylko do słuchania muzyki, ale także do rozmów bez konieczności trzymania telefonu przy uchu.

Teraz w salonach T-Mobile głośnik Bluetooth Sony SRS-BTV w soczystym żółtym kolorze można kupić w rewelacyjnej cenie 89,99 zł. Oferta ważna do wyczerpania zapasów, ale nie dłużej niż do końca czerwca.

Muzyka na wakacjach z T-Mobile i Sony - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się