Takiej okazji jeszcze nie było! Tylko na T-Mobile.pl czekają na Was wspaniałe smartfony i wysokie rabaty! Zajrzyjcie na naszą wyprzedaż i wybierzcie telefon dla siebie! Śpieszcie się!

Na czym polega nasza Wyprzedaż telefonów? Kiedy sprzedajemy telefon i wysyłamy go kurierem, Klient Indywidualny ma 10 dni na zmianę decyzji i zwrócenie nam telefonu  - pod warunkiem, że nie został w żaden sposób uszkodzony. Powodów może być wiele - niektórzy nie mogą przyzwyczaić się do Samsunga, bo od wielu lat korzystali z Nokii, innym telefon nie mieści się do kieszeni lub ulubionej torebki... Tak się przecież zdarza.

Ale to nie oznacza, że ten telefon nie może trafić do innego właściciela. Dlatego też nasi eksperci sprawdzają i potwierdzają jakość zwróconego nam telefonu. Następnie telefon - już w specjalnej, bardzo okazyjnej cenie - trafia do Wyprzedaży w sklepie T-Mobile.pl, z której skorzystać mogą nasi Klienci Biznesowi. Telefon taki jest sprzedawany z pełną gwarancją producenta.

Tak wyglądają najpopularniejsze zestawy sprzedażowe na naszej biznesowej wyprzedaży. Więcej znajdziecie na http://wyprzedaz.dlafirm.t-mobile.pl (stan na 13.11.2013)

Jakie telefony znajdują się w Wyprzedaży? Poniżej znajdziecie listę najpopularniejszych modeli!

Co zrobić, by skorzystać z wyjątkowej promocji? Przede wszystkim musicie wejść tutaj.

Wielka wyprzedaż smartfonów dla Klientów Biznesowych! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dzieci lubią się bawić telefonami rodziców. Przekonajcie się, jak postrzegają te niewielkie magiczne urządzenia.

W telewizji już możemy zobaczyć pierwszą reklamę smartfonów Sony Xperia przeznaczoną na polski rynek. O tym, jak działa telefon komórkowy, opowiada 8-letni Filip.

Zobaczcie koniecznie smartfon widziany oczami dziecka i przypomnijcie sobie, jak sami wyobrażaliście sobie funkcjonowanie różnych frapujących wynalazków techniki, gdy chodziliście do podstawówki.

Przekroczcie granicę wyobraźni!

<p><em>Zobacz reklamę Sony Xperia S i sprawdź naszą ofertę, gdzie znajdziecie ten telefon.</em></p>

Smartfony Sony Xperia oczami dziecka (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Najnowsze smartfony posiadają wiele ciekawych i użytecznych funkcji, o których nie każdy zdaje sobie sprawę. 9 października o godzinie 11.00 odbędą się warsztaty online dla Klientów Biznesowych T-Mobile, które postarają się odpowiedzieć na wiele nurtujących kwestii związanych ze smartfonami.

Nasze webinarium jest bezpłatne i kierujemy do klientów biznesowych. Poprowadzi je Tomasz Kammel, który będzie rozmawiał z zaproszonymi ekspertami. Jesteś zainteresowany. Bądź razem z nami, we wtorek 9 października o 11.00 ! Zarejestruj się.

Warsztaty online pt. „Najnowsze smartfony bez tajemnic. Jak dobrać telefon do potrzeb firmy i korzystać ze wszystkich potrzebnych rozwiązań. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi…” poprowadzi Tomasz Kammel, który będzie rozmawiał z zaproszonymi ekspertami. Zaprezentowane zostaną unikalne cechy telefonów, m.in: HTC One X, Samsung Galaxy SIII, Sony Xperia T, Nokia Lumia 900, iPhone 5.

W planie między innymi:

  • bezprzewodowa łączność smartfonów z TV,
  • technologia NFC,
  • nawigacja,
  • dźwięki Beats Audio, Walkman w telefonie,
  • bardzo zaawansowane aparaty fotograficzne.

Jeżeli podczas warsztatów online będziecie mieli jakieś pytania, bądź wątpliwości, to będziecie mogli zadać je naszym ekspertom poprzez chat online. Ponadto na koniec warsztatów postarają się oni odnieść do najciekawszych z Waszych pytań.  

Ale to jeszcze nie koniec. Będziecie mogli wziąć udział w konkursie, który odbędzie się w trakcie prezentacji, a nawiązywać będzie oczywiście do warsztatów online. Do wygrania będą nowoczesne smartfony.

Nasze webinarium jest bezpłatne. Zapisz się na warsztaty

Bądź razem z nami, we wtorek 9 października o 11.00 !

Chcecie poznać naszych ekspertów? Wejdźcie tutaj.

Warsztaty online dla klientów biznesowych T-Mobile! - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Michał
15-10-2012 - 19:14:10
Kiedy można się spodziewać wprowadzenia płatności w technologi NFC? , bo już kolejny raz Orange jest pierwsze
  (0)
Odpowiedz
slidexman
27-09-2012 - 13:53:11
resjestracja nie działa
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
05-10-2012 - 16:49:50
Było to spowodowane chwilowymi problemami, za które przepraszamy. Teraz wszystko jest okej :-) Zapraszamy do rejestracji! Pozdrawiamy! :-)
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W nowych taryfach T-Mobile dzwonisz, gdzie chcesz, ile chcesz i kiedy chcesz – w każdej chwili możesz korzystać z rozmów bez limitów. I jakby tego było mało, masz też Internet za 0 zł!

Gwarancja najtańszych smartfonów na start! (1) Nowy Rok z pewnością warto rozpocząć w dobry sposób. Może więc warto pomyśleć o nowym smartfonie i wspaniałej ofercie, dzięki której robicie wszystko co chcecie? Dzwonicie bez limitu i korzystacie z sieci za darmo? Nasze oferty Basic, Comfort i Premium dają właśnie takie możliwości. Ze szczegółami możecie zapoznać się z poniższej tabeli.

Gwarancja najtańszych smartfonów na start!

 

Premium

Comfort Basic

Abonament bez telefonu (2)

39,99 zł 29,99 zł -

Abonament z telefonem (3)

79,99 zł 59,99 zł 39,99 zł

Minuty do wszystkich sieci komórkowych (4)

BEZ LIMITU 800 minut 400 minut

Połączenia w T-Mobile (5)

BEZ LIMITU BEZ LIMITU -

POŁĄCZENIA DO WSZYSTKICH SIECI KOMÓRKOWYCH W POLSCE (6)

BEZ LIMITU BEZ LIMITU za 10 zł BEZ LIMITU za 20 zł

SMS-y/MMS-y do wszystkich (7)

BEZ LIMITU

BEZ LIMITU za 5 zł BEZ LIMITU za 20 zł

Internet

2 GB za 10 zł (8)

1 GB za 10 zł (8) -

2 GB za 0 zł (10)

1 GB za 0 zł (10) 0,5 GB za 0 zł (9)

W naszej ofercie znajdziecie bardzo dobre i sprawdzone telefony od najlepszych producentów na świecie. Są więc smartfony od Apple, Nokii, Samsunga, Sony, HTC czy LG. Co wybieracie?

Ceny wszystkich tych smartfonów rozpoczynają się już od 1 zł! Nasza sieć daje Ci gwarancję najtańszych smartfonów na start! Gdzieś znajdziesz telefon taniej? Zwrócimy Ci różnicę!

1 Gwarancja najtańszych smartfonów na start oznacza najniższą opłatę albo cenę promocyjną za smartfon ponoszoną przy podpisywaniu umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych i dotyczy: (1) wybranych modeli, (2) ofert ogólnodostępnych w fizycznych punktach sprzedaży, (3) ofert mobilnych usług głosowych abonamentowych w T-Mobile dla nowych aktywacji (nie dot. mix), (4) porównywalnego stałego zobowiązania miesięcznego (+/- 5%), czasu trwania umowy i zakresu głównych usług wliczonych w abonament , (5) cen promocyjnych od 1 zł. Zwrot różnicy oznacza upust na abonament albo przelew środków na konto. Szczegóły w „Gwarancja najtańszych smartfonów na start 24/18”, lista wybranych modeli smartfonów objętych ofertą w załączniku do tego regulaminu: „Promocyjne telefony na Raty”. Dokumenty dostępne na www.t-mobile.pl.
2 „Oferta bez telefonu w T-Mobile” oznacza aktywację wybranego przez Abonenta Zestawu bez telefonu, tylko SIM. Dodatkowe szczegóły w regulaminach ofert dostępnych w punktach sprzedaży i na www.t-mobile.pl

3 Opłata miesięczna zawiera abonament za usługę wraz z ratą za telefon/urządzenie. Dodatkowe szczegóły w regulaminach ofert dostępnych w punktach sprzedaży i na www.t-mobile.pl
4 Dotyczy taryf bez telefonu 29,99 zł i z telefonem 39,99, 59,99 zł „Promocyjny pakiet minut do wszystkich sieci krajowych” przyznawany jest co miesiąc przez cały okres trwania Umowy i obowiązuje tylko w cyklu rozliczeniowym, w którym został przyznany. Niewykorzystane minuty nie przechodzą na kolejny cykl rozliczeniowy. Dotyczy taryfy bez telefonu 39,99 zł i z telefonem 79,99 zł „Promocyjny pakiet minut (non stop) do krajowych sieci stacjonarnych” to pakiet 44 640 minut, dotyczy połączeń na wszystkie krajowe numery stacjonarne. „Promocyjny pakiet minut (non stop) do krajowych sieci komórkowych” to pakiet 44 640 minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych.
5 Usługa „Nielimitowane rozmowy w T-Mobile w Polsce” dotyczy nielimitowanych połączeń do Abonentów T-Mobile wyłącznie na krajowe numery komórkowe oraz Użytkowników T-Mobile na kartę.
6 „Promocyjny pakiet minut (non stop) do krajowych sieci komórkowych” to pakiet 44 640 minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych.
7 Promocyjny pakiet 100 000 SMS-ów/MMS-ów w kraju (pojedynczy MMS do 100 kB włącznie) dotyczy SMS-ów/MMS-ów na krajowe numery komórkowe.
8 Usługa Bezpieczny Internet T-Mobile 500 MB oraz usługi blueconnect 29 i blueconnect 49 są rozliczane analogicznie jak w przypisach 8 i 9. Dodatkowo w ofercie bez telefonu do opłaty abonamentowej za Zestaw zostanie doliczona opłata w wysokości 10 zł.
9 Usługa Bezpieczny Internet T-Mobile 500 MB: za transmisje do 500 MB 0 zł za transmisje danych, powyżej 500 MB do 2 GB naliczona zostanie opłata 10 zł, Operator zastrzega sobie możliwość zmiany prędkości po wykorzystaniu 2 GB.
10 Usługi blueconnect 29 oraz blueconnect 49: Operator zastrzega sobie możliwość zmiany prędkości po wykorzystaniu odpowiednio 1 GB dla usługi blueconnect 29, 2 GB dla usługi blueconnect 49. Usługi blueconnect 29, blueconnect 49 oraz blueconnect 55 działają zgodnie z zasadami opisanymi w Warunkach Oferty Promocyjnej „Internet Non-Stop w T-Mobile”.

W T-Mobile dostajesz gwarancję najtańszych smartfonów na start! - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

ARLEN
20-01-2014 - 12:38:14
Smarty smartami a czy redakcja ma może jakieś przecieki odnośnie skrócenia okresu umowy jakby ktoś nie brał od Was telefonu a przedłużał umowę? Obecnie taka umowa jest również na 24 m-ce. Czy będzie tak jak u konkurencji na 12 bądź 15 miesięcy?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-01-2014 - 09:22:03
Obecnie umowy w telefonicznym biurze zawierane są tylko na okres 24 miesięcy. Zapraszam do kontaktu z BOA od 602 900 (koszt zgodny z taryfą). Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
bezstronny
02-02-2014 - 14:06:19
no tak, żeby na siłę trzymać klienta przed ucieczką i właśnie tak wygląda demokracja w sieci
  (0)
Odpowiedz
Norbert
15-01-2014 - 14:00:59
Wreszcie jakaś normalna propozycja na abonament mam nadzieję, że jeszcze smartfony równie będą tanie jak u pomarańczowej konkurencji ;)
  (2)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się