Wdrożenie technologii LTE to jedno z najważniejszych tegorocznych wydarzeń w naszej sieci. Planujemy udostępnienie jej w połowie roku, czyli w momencie kiedy z jej najwyższej jakości będzie mogło skorzystać minimum 50 proc. populacji Polski. LTE zapewni między innymi kilkakrotnie większą prędkość pobierania danych w porównaniu do technologii 3G! Nasza Najlepsza Sieć staje się... jeszcze lepsza!

Co da nam LTE?
 • błyskawiczne wysyłanie i pobieranie zdjęć oraz multimediów
 • szybkie wysyłanie i odbieranie maili z ciężkimi załącznikami
 • oglądanie wideo w jakości full HD
 • telekonferencje i wideorozmowy bez zakłóceń 
 • idealną jakość połączenia nawet przy poruszaniu się z prędkością 120 km/h
 • komfortowe korzystanie z gier sieciowych

Przygotowania

Od maja 2012 roku realizujemy projekt modernizacji sieci, któremu poświęciliśmy bardzo wiele miejsca na T-Mobile Trendy. Modernizacja polegała na wymianie wszystkich nadajników radiowych na sprzęt wydajniejszy, bardziej energooszczędny i gotowy na wspieranie najnowocześniejszych technologii. Dzięki naszym pracom udało się osiągnąć efekt Najlepszej Sieci: T-Mobile ma najlepsze wyniki spośród 4 operatorów infrastrukturalnych, bądź nie gorsze niż liderzy badania w każdym z nich. Największe przewagi sieci to jakość połączeń głosowych, a także średnie prędkości transmisji danych, czas przeglądania stron internetowych oraz odtwarzanie filmów z YouTube i wysyłka e-maili. Osiągane prędkości podczas pomiarów weryfikacyjnych to nawet 30 Mbps. Więcej o naszym badaniu znajdziecie tutaj

Pod koniec kwietnia br. modernizacji poddano już 9000 stacji bazowych. W sierpniu 2013 r. uruchomiliśmy technologię UMTS900, będącą uzupełnieniem warstwy UMTS2100 w miejscach, w których usługi mobilnego Internetu były dostępne dotychczas poprzez sieć 2G. Teraz już ponad 93 proc. populacji Polski znalazło się w zasięgu UMTS. Zakończenie całego projektu planowane jest na drugą połowę 2014 roku.

Już teraz jest świetnie, a będzie jeszcze lepiej. Chcemy jeszcze bardziej ułatwić Wam korzystanie z sieci. Stąd zaplanowane wprowadzenie LTE już wkrótce!

T-Mobile nie zdecydowało się na uruchomienie LTE do czasu, aż nasza sieć nie osiągnie odpowiedniej skali gwarantującej właściwy zasięg i jakość usług. Nie chcieliśmy oferować punktowego zasięgu, ale ciągłe pokrycie. Naszym celem była kompleksowa technologia dostępną od razu dla dużej grupy klientów.

Warto wiedzieć!

Technologia LTE jest w pełni zintegrowana z dotychczasowymi standardami 3G. W praktyce oznacza to, że odbiornik poza zasięgiem LTE automatycznie przełączy się na transmisję w innej dostępnej technologii. Dlatego poza zasięgiem sieci LTE nie straci się dostępu do Internetu.

A czym to LTE w ogóle jest?

Najkrócej rzecz ujmując LTE, czyli Long Term Evolution, zagwarantuje najszybciej działający Internet w Waszych urządzeniach mobilnych. LTE to bezprzewodowe łącze, niemal tak szybkie i stabilne jak kablowe! Zapewnia kilkukrotnie większą prędkość pobierania danych w porównaniu do technologii 3G. LTE łączy w sobie zalety Internetu mobilnego oraz jakość stacjonarnego Internetu szerokopasmowego. 

Co ciekawe LTE umożliwia też bardziej optymalne oszczędzanie energii, a tym samym może wydłużyć czas pracy baterii Waszych urządzeń!

MAPA ZASIĘGU - ZOBACZ!

Bazując na doświadczeniach uzyskanych przy rozwijaniu technologii UMTS, w LTE zastosowano lepsze techniki dostępu do sieci m.in. kanały o mniejszej szerokości. Gwarantuje to nie tylko większą szybkość, ale również wzrost odporności na zakłócenia.

Urządzenia LTE, tak samo jak nowoczesne rutery Wi-Fi, wykorzystują dwie a czasami cztery anteny, które mogą równocześnie nadawać i odbierać sygnały. Pozwala to na zwiększenie szybkości przepływu danych. Technologia ta nazywa się MIMO od słów Multiple Input Multiple Output.

Warto wiedzieć!

Aby korzystać z LTE konieczne jest:

 • posiadanie telefonu, który wspiera usługę,
 • zaktualizowanie oprogramowania telefonu wspierającego usługę,
 • używanie karty USIM.

Mapa zasięgu LTE 4G w T-Mobile. Ponad 59% populacji na koniec października 2014 r.

Co zyskujemy dzięki LTE?

LTE burzy dotychczasowe bariery ograniczeń charakterystycznych dla mobilnych łączy. LTE zapewnia ekspresowy przesył danych nawet w słabym zasięgu czy kiepskich warunkach pogodowych.

Błyskawiczny Internet zagwarantuje szybkie wysyłanie zdjęć, plików graficznych i wszelkich multimediów. Ciężkie pliki przestają być problemem, również w przypadku e-maili i załączników, które chcemy wysyłać. 

LTE sprawi, że jeszcze płynniej wyświetlać będą nam się filmy w jakości full HD, dzięki czemu komfortowo będzie można oglądać wideo w najwyższej jakości, a także wysokiej jakości VoIP (technika umożliwiająca przesyłanie dźwięków mowy za pomocą łączy internetowych) – telekonferencje i wideorozmowy przebiegną bez zakłóceń.

Z LTE zadowoleni powinny być również ci, którzy często podróżują i korzystają z sieci w pociągach czy samochodach. Jakość połączenia nie ulega pogorszeniu nawet wtedy, gdy użytkownik przemieszcza się z prędkością do 120 km/h.

LTE docenią gracze! Ta nowoczesna technologia umożliwia komfortowe korzystanie z gier sieciowych ze względu na mniejszy czas przesyłania pakietów danych pomiędzy komputerami graczy (czyli mniejsze opóźnienie przesyłania sygnału miedzy nadawcą i odbiorcą).

Taryfy JUMP! i Internet LTE 4G

Od 5 czerwca br. oferujemy nowe taryfy JUMP!, dzięki którym możesz cieszyć się nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz MMS-ami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce. A do tego dajemy Ci niezawodny i szybki Internet LTE 4G oraz usługę Internet Connect, dzięki której możesz korzystać wspólnie z jednego pakietu danych ze swoimi znajomymi lub współpracownikami i oszczędzać.

We wszystkich taryfach skorzystać możecie z szybkiego Internetu LTE 4G, a dzięki funkcji Internet Connect możesz udostępniać Internet znajomym czy rodzinie. Są także dodatkowe usługi, takie jak: TVP Sport, WiMP, NaviExpert (dostępnych także dzięki T-Mobile MyBox) czy Magisto. O naszych nowych skarbach możecie przeczytać tutaj.

Więcej o tym jak zmienia się nasza sieć przeczytacie zawsze tutaj. Zapraszamy.

[AKTUALIZACJA]

Poniżej mapka ilustrująca zasięg sieci LTE 4G w T-Mobile na koniec sierpnia:

Wkrótce LTE w T-Mobile! Co zyskujecie? - opinie i komentarze (139)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Cris
21-08-2016 - 19:05:34
Czy w miejscowości Strzembowo (wieża T-Mobile) lub Drochowka (wieża Orange) powiat Naruszewo gmina Plonsk planowane jest LTE ????
  (0)
Odpowiedz
Cris
21-08-2016 - 19:05:22
Czy w miejscowości Strzembowo (wieża T-Mobile) lub Drochowka (wieża Orange) powiat Naruszewo gmina Plonsk planowane jest LTE ????
  (0)
Odpowiedz
An
14-05-2016 - 15:54:39
Przeczytałem dokładnie regulamin i przytoczę zapis: "Usługa Internet Connect w ramach niniejszych warunków umożliwiają mobilny dostęp do Internetu w ramach pakietowej transmisji danych w zasięgu Sieci na terenie Polski, realizowany w technologiach mobilnych 2G/3G/LTE (w zależności od wykorzystywanego urządzenia, dostępności danej technologii na danym terenie oraz usług aktywnych dla danej Karty SIM oraz urządzenie obsługujące tę technologię). W ramach niniejszej oferty technologia LTE jest aktywowana automatycznie i nie ma możliwości jej dezaktywacji." Zgodnie z moją wiedzą technologia LTE jest automatycznie włączana tam gdzie jest jej zasięg (dlatego nie można jej dezaktywować, ale można z niej nie korzystać, prawda?), ale operator w ramach oferty umożliwia również korzystanie z 2G i 3G (pierwsze zdanie z przytoczonego zapisu), zatem dlaczego ta promocja miałaby obowiązywać tylko w zasięgu LTE?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-05-2016 - 09:08:06
Witam. Jedyna promocja dotycząca tylko technologii LTE to LTE bez limitu. Natomiast standardowa oferta internetowa dotyczy każdej technologii (2G, 3G, LTE). Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
An
14-05-2016 - 13:31:09
Witam, właśnie zamierzam przedłużyć umowę z ofertą Internetu, w regulaminie napisane jest, że LTE jest aktywowane automatycznie i nie można tego zmienić. Posiadam kartę USIM, ale nie posiadam telefonu, który obsługuje tę technologię (Samsung Galaxy S3 w wersji bez LTE) - czy nadal mogę korzystać z promocyjnego pakietu Internetu w telefonie, oczywiście w starszej technologii, czy wymaga to ode mnie zmiany telefonu? Nie zależy mi na LTE i prędkości, ale na samym Internecie...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
14-05-2016 - 14:57:46
Witam, niestety ta promocja jest możliwa tylko w technologii lte Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Ireneusz
08-05-2016 - 08:43:28
Czy planowane jest w miescowości Skoczów (śląskie) LTE na 800Mhz z komina ciepłowniczego na obrzeżach miasta? Jak na razie działa na 1800Mhz całkiem fajnie max 74Mb/28Mb (niestety nie przepuszcza linka z speedtestu) 2-gie pytanie. Czy planowane jest LTE w miejscowości Pierściec na maszcie należącym do Orange?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-05-2016 - 08:33:54
Witam. Nie planujemy na tą chwilę uruchomienia technologii LTE na częstotliwości 800MHz w miejscowości Skoczów, woj śląskie. Najbliżej aktywacja LTE na 800MHz nastąpi w miejscowości Rudzica, stanie się to w sierpniu tego roku. Co do lokalizacji Pierściec, nie planujemy na razie włączenia 4G. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
83ewa
08-05-2016 - 07:12:29
Od wczoraj w miejscowości Łupawa jest LTE. Dziękuje i pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
83ewa
22-04-2016 - 16:40:06
Czy w miejscowości Łupawa planowane jest LTE? Jeśli tak to kiedy?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
25-04-2016 - 09:24:29
Witam. Plany uruchomienia nadajnika Lte w podanej lokalizacji przypadają na 3 kwartał tego roku. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
Tadzio1954
15-04-2016 - 21:42:17
Przy zaznaczonej opcji tethering ( dostęp do internetu przez Modem mobilny LTE na kartę) w Fritzbox 7490 brak jest dostępu do telefoni VoIP jak też do sieci LAN NP.DYSKI SIECIOWE. Czy oznacza to że T- mobile blokuje dostęp do tych usług na LTE ? Czy muszę uzyskać adres IP publiczny? Lub inaczej rozwiązać problem. Chciałbym podkreślić że po podłączeniu modemu 3G ( W ruterze skonfigurowano dostęp DO APN NA 3G) ten problem nie występuje.
  (0)
Odpowiedz
Jarecki
09-04-2016 - 18:37:02
Ja mam pytanie związane z LTE... Na kiedy planowane jest w miejscowości Kotlin powiat Jarociński lub Dobrzyca powiat Pleszewski Wielkopolska? I Dodam jeszcze że mieszkańcy Zakrzewa i Witaszyc mają problemy z LTE lub 3G i czy planowana jest jakas Stacja nadajnikowa na poprawę zasięgu?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-04-2016 - 18:25:41
Witam. LTE jest aktywne w Kotlinie na częstotliwości 800MHz od około dwóch tygodni. Co do Dobrzycy, nie mamy na razie planów uruchomienia tej technologii. Jeśli chodzi o miejscowości Witaszyce oraz Zakrzew, również na tą chwilę nie mamy niestety planów rozbudowy sieci 3G i 4G. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Pawel
06-04-2016 - 16:32:26
Witam, Proszę o info czy na przekaźniku Raba Wyżna (woj. małopolskie) planowane jest LTE800/2600? Jeżeli tak, proszę o info daty uruchomienia.Dziekuje
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-04-2016 - 20:52:55
Witam, w miejscowości Raba Wyżna jest dostępna sieć LTE 1800. W chwili obecnej nie planujemy wprowadzenia innej częstotliwości technologii LTE w tej lokalizacji. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Iza
06-04-2016 - 13:33:18
Witam czy w woj.podlaskim gmina Wyszki jest zasięg LTE
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-04-2016 - 11:34:50
Witaj. Sprecyzuj bardziej dokładnie lokalizację. Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, w odniesieniu do całej gminy. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Rat
31-03-2016 - 07:15:57
Witam, jaka jest lokalizacja nadajnika 4G w miejscowosci Myślenice woj.małopolskie. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-04-2016 - 15:31:02
Witam. W Myślenicach mamy łącznie sześć nadajników z technologią LTE. Większość z nich jest zlokalizowana w obrębie miasta, jeden z nich jest natomiast na pograniczu z miejscowością Pcim. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Bartek
27-03-2016 - 20:09:10
Witam serdecznie Mam pytanie na jakiej częstotliwości chodzi nadajnik LTE w miejscowości Rzeczyca ( Dz. nr 1122) w powiecie tomaszów mazowiecki w woj. łódzkim ? Wg wykazu pozwoleń UKE macie tam zgodę na nadawanie LTE na 800,1800 i 2600 MHz. Zakładam,że na wszystkich 3 nie działa ? Pytam,bo chcę zakupić antenę w celu poprawy sygnału i nie wiem na jaką częstotliwość kupować:) Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
28-03-2016 - 07:05:22
Witam. Technologia LTE pracuje w Rzeczycy tylko na częstotliwości 800MHz. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Daro
22-03-2016 - 12:51:38
Witam. Kiedy zostanie uruchomiony nadajnik w miejscowości Poświętne (powiat wołominski) ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
26-03-2016 - 07:29:00
Witam. Rzeczywiście jest plan uruchomienia nadajnika w miejscowości Poświętne, powiat wołomiński. Może się to stać w każdej chwili. Nie posiadamy niestety szczegółowych informacji, kiedy się to wydarzy. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
lisek
16-03-2016 - 12:18:12
Witam chciałem się dowiedzieć czy bedzię zasięg Lte w miejscowości Lutcza gmina Niebylec woj podkarpackie.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
16-03-2016 - 16:29:38
Witam. Dla tej miejscowości planujemy LTE800, prace są przewidziane na koniec marca (jednak proszę pamiętać, że może to ulec zmianie). Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
swim
14-03-2016 - 10:39:32
Czyli mam rozumieć,że od maja tego roku będe w zasięgu LTE
  (0)
Odpowiedz
swim
11-03-2016 - 10:53:37
Kiedy będzie zasięg LTE w miejscowości Lutcza??
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
11-03-2016 - 15:27:42
Witaj. W Twojej lokalizacji nadajnik LTE będzie uruchomiony do końca kwietnia tego roku. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
ciekawski
09-03-2016 - 10:25:32
Witam Kiedy T-mobile rozpocznie agregację pasm LTE w aglomeracji Wrocławia?, tak aby LTE przyspieszyło, bo zdarzają się momenty kiedy 3G jest 2-krotnie szybsze, konkretnie interesuje mnie rejon stadionu miejskiego przy ulicy Aleja Śląska 1
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-03-2016 - 08:14:37
Witaj. Niestety nie jesteśmy w stanie sprecyzować takiej daty. Jeżeli odczuwasz problemy z prędkością transmisji danych, zgłoś to kontaktując się z Biurem Obsługi. Konsultant przekaże takie zgłoszenie do Działu Technicznego. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Milo
29-02-2016 - 19:35:46
Witam, kiedy uruchomiony będzie LTE w Stoczku Łukowskim, woj.Lubelskie
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-03-2016 - 20:10:54
Witam. W październiku tego roku planujemy uruchomić nadajnik LTE na częstotliwości 800MHz w miejscowości Prawda Nowa niedaleko Stoczka Łukowskiego. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
aronbos
12-02-2016 - 14:58:37
Witam, kiedy będzie LTE w Lubinie woj dolnośląskie?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
14-02-2016 - 16:53:56
Witam. Technologia LTE w Lubinie, powiat lubiński jest aktywna już od dłuższego czasu. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
big dick
08-01-2016 - 21:16:08
Witam kiedy LTE w Dziarnowie (gm.Mogielnica pow. grójecki)?
  (0)
Odpowiedz
Szymon
02-11-2015 - 18:03:29
Czy dostanie wreszcie odpowiedź ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-11-2015 - 19:08:04
Tak. Przepraszam. Twój post nam gdzieś zaginął. W I kwartale 2016r planujemy uruchomienie nadajnika LTE w miejscowości Ciemierów-Kolonia (7km w linii prostej na północ od Nowej Wsi).
  (0)
Odpowiedz
Szymon
24-10-2015 - 10:11:00
Kiedy LTE w Nowej Wsi (Gmina Gizałki, powiat Pleszewski)
  (0)
Odpowiedz
Daniel
08-10-2015 - 18:52:52
Witam a kiedy Lte w Przywidzu ? Województwo Pomorskie
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-10-2015 - 18:41:57
Witam. Jak na razie nie mamy w planach uruchomienia technologii LTE w miejscowości Przywidz w województwie pomorskim. Proszę zadać podobne pytanie na początku 2016 roku. Być może pojawią się nowe plany rozbudowy sieci na kolejny okres. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Patryk
21-08-2015 - 21:05:57
Kiedy LTE w miejscowości Dziarnów (gmina Mogielnica koło Grójca)?
  (0)
Odpowiedz
Patryk
21-08-2015 - 21:04:53
Kiedy LTE w miejscowości Dziarnów (gmina Mogielnica koło Grójca)?
  (0)
Odpowiedz
Patryk
21-08-2015 - 21:03:04
Kiedy LTE w Dziarnowie (gmina Mogielnica)?
  (0)
Odpowiedz
mucha1988
06-02-2015 - 11:07:44
Witam czy będzie kiedyś zasięg LTE w Strzelinie ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
06-02-2015 - 18:43:12
Witam, Planujemy uruchomienie LTE w tym miejscu w drugim kwartale tego roku. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
art36
19-12-2014 - 17:52:38
Witam kiedy usługa lte w miejscowości wilga powiat Garwolin woj.mazowieckie
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
19-12-2014 - 18:33:10
Witam. W chwili obecnej nie mamy planów rozbudowy zasięgu w Twojej miejscowości. Pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz
Wujek EDI
14-12-2014 - 01:40:44
Witam. Mam pytanie dotyczące zasięgu LTE w pow. pajęczańskim woj. Łódzkie. Planujecie coś na 2015r ??? Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
14-12-2014 - 07:58:54
Witam. Plany zakładają uruchomienie technologii LTE w Pajęcznie oraz Działoszynie w kwietniu 2015 roku. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Z555
12-11-2014 - 19:39:08
W Przedborzu woj. łódzkie pow. radomszczański w październiku zaczął super działać internet w moim telefonie (H) ale już w listopadzie wróciło do starego (E) i jest słabiutko. Proszę wytłumaczyć co się stało. Podobno modernizacja sieci jest ukończona, przez jakiś okres było super. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-11-2014 - 19:46:45
Przedbórz jest objęty zasięgiem sieci 3G wyłącznie na poziomie 0-1 kresek. Nie mamy w planach zmiany tego trybu w najbliższym czasie.
  (0)
Odpowiedz
agaru
09-10-2014 - 22:06:58
Na jakim etapie jest modernizacja sieci w Bytomiu woj. śląskie, ponieważ ciągle traci mi się zasięg sieci w domu lub osoby dzwoniące do mnie otrzymują informację, że abonent (czyli ja) jest poza zasięgem lub co gorsza otrzymują sygnał zajętości mimo, iż w tym czasie telefon leży nie używany.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-10-2014 - 13:44:22
Witaj. Modernizacja sieci została już zakończona na całym obszarze naszego kraju. Dział Techniczny nie zgłasza też żadnych usterek w pracy nadajników w podanym rejonie. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
zorro18
09-10-2014 - 20:38:37
Dlaczego T-mobile blokuje aktywacje usługi LTE na starych umowach ?? Pod koniec kwietnia 2014 przedłużyłem umowę (czyli tuż przed włączeniem w polsce nowej usługi), posiadam kartę usim, telefon też obsługuje LTE (galaxy s5) i nie mogę mieć włączonej usługi LTE. BOA proponuje przejście na nowy abonament jump na niekorzystnych warunkach dla mnie, mimo że na starych umowach użytkownicy blueconnet data mogą tą usługę włączyć za darmo nie zmieniając umowy. Ja usługę blueconnect mam w pakiecie w abonamencie więc powinienem mieć włączoną usługę. W aneksie do umowy wyraźnie jest napisane że Operator świadczy Abonentowi usługę mobilnej transmisji danych w ramach mobilnego internetu i tak samo jest napisane w umowach głosowych jak i data. Użytkownicy ORANGE mogą aktywować na starych abonamentach bez żadnego problemu usługi LTE. Po prostu to dyskryminacja. Sprawa powinna trafić do UKE i niech on dochodzi naszych praw.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-10-2014 - 12:27:31
Witaj. Usługa LTE w taryfach głosowych dostępna jest jedynie w taryfie JUMP. Aktualnie nie mamy żadnych informacji, aby miało się to zmienić. Zapisy regulaminowe, które wspominasz nie odnoszą się do każdej z technologii z osobna, więc nie ma tutaj żadnej sprzeczności. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Tomasp
07-09-2014 - 18:09:28
Witam pytanie mam takie czy w Sokolnikach w łodzkim mozna korzystać z zasiegu 3g.Prosze o odpowiedz dziękuje?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-09-2014 - 20:33:04
Witam. Podaj proszę który powiat: zgierski czy wieruszowski. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Tomasp
08-09-2014 - 07:36:35
Wieruszowski
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-09-2014 - 08:28:39
Witam. Poziom zasięgu 3G w Sokolnikach to 2-3 kreski na zewnątrz budynków. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Gość
04-09-2014 - 15:40:32
Witam, czy w Białogardzie jest zasięg LTE ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-09-2014 - 07:27:22
Witaj. Podana miejscowość nie jest aktualnie objęta zasięgiem technologii LTE. Pozdrawiam.
  (1)
Odpowiedz
eristoff
16-09-2014 - 22:48:49
@ Konsultant T-Mobile - czy jest planowane uruchomienie LTE w Białogardzie ? Jak tak to kiedy?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-09-2014 - 07:28:07
Witam serdecznie. Niestety, do końca bieżącego roku, nie planujemy wdrożenia technologii LTE w miejscowości Białogard. Pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz
Jurek.M
02-07-2014 - 09:46:29
Witam, oferta może i jest atrakcyjana ale dla nowych klientów. Ja od 2007 roku jestem w tej sieci i gdybym chciał korzystac z LTE musiałbym zmienić na taryfę JUMP z abonamentem ok. 240 zł (dzwoniłem na BOK), a obecnie płacę ok. 115 zł. W takim układzie chcąc korzystać z LTE musze poczekać do końca umowy. Szkoda, że operator trochę po macoszemu potraktował swoich długoletnich klientów. Druga sprawa to kiepsko poinformowani pracownicy BOK i w punktach obsługi T-Mobile: kilkakrotnie przez różne osoby byłem zapewniany iż wystarczy że zakupię nowa kartę SIM obsługującą LTE (co uczyniłem, koszt 30 zł.), oni włącza usługę i już będę mógł z owego LTE korzystać. I co? Nic, karta kupiona, a LTE nie chodzi i nie bedzie chodził. Na szczeście po kilku telefonach do BOK anulowali mi opłatę za karte.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-07-2014 - 13:28:41
Witam. Mogę jedynie Cię przeprosić za dezinformację. Niestety nie zawsze da się tak dopasować oferty, aby odpowiadały wszystkim. Pozostaje poczekać cierpliwie na ofertę pod koniec trwania umowy. Pozdrawiam.
  (3)
Odpowiedz
dah
11-07-2014 - 01:32:45
Pozostaje poczekać cierpliwie na ofertę pod koniec trwania umowy. Pod koniec trwania umowy to ja zrezygnuję z waszych usług i to ja - Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
jjj
11-07-2014 - 10:31:30
@ dah - ja mogę przedłużyć umowę już teraz, ale o ile taryfa byłaby ok to telefony w tych najniższych ofertach są tak drogie, że tylko podziękować i przejść do play.Stały klient od 2004, który całą rodzinę przeniósł do T-Mobile. To jakaś masakra....
  (0)
Odpowiedz
MATEX
02-08-2014 - 14:56:18
@Jurek.M - Mam to samo co Ty starych klientów maja gdzieś liczą się tylko nowi dlatego chyba co dwa lata trzeba zmieniać siec na inną jak nie dba się o dobrych klientów z długim stażem
  (0)
Odpowiedz
kysy66
28-06-2014 - 01:45:16
Witam czy moge juz kozystac z lte w samsungu s5 na abonament czy nie bo z tego co wyczytalem to tylko uzytkownicy taryfy jump
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
28-06-2014 - 15:07:55
Witam. Z technologii LTE można korzystać tylko na taryfach JUMP! Pozdrawiam
  (4)
Odpowiedz
DariuszS
27-06-2014 - 02:00:54
Czy w mieście wojewódzkim KIELCE (woj. świętokrzyskie) działa już LTE sieci T-Mobile ?? Lub - czy zamierza działać w najbliższych tygodniach??
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
27-06-2014 - 07:31:06
Witam. W Kielcach planujemy uruchomienie sieci LTE pod koniec lipca 2014r. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
artt77
23-06-2014 - 20:21:18
-mam pytanie; czy w najbliższym czasie jest w planach 3g w gminie wojsławice, lubelskie...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
24-06-2014 - 07:49:58
Witam. W miejscowości Wojsławice (województwo lubelskie) zasięg 3G jest obecnie na niskim poziomie i w tym roku nie planujemy rozbudowy sieci w tej lokalizacji. Pozdrawiam.
  (1)
Odpowiedz
Warmianin
21-06-2014 - 10:27:25
Kiedy zasięg w Klutajnach się powiat powiat Lidzbarski . Wszystkie sieci mają tu problem z sygnałem od kilku lat , ci co mieszkają na 2 piętrze jakiś tam sygnał mają . A ci od 1 piętra w dół i domach prywatnych co mają i waszą sieć i Orange zmieniają operatorów i czekają na koniec umowy . Kiedy wkońcu będzie zasięg !!! Reklamujecie się z największym zasięgiem a tu kicha .
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
21-06-2014 - 12:42:03
Problem z zasięgiem w miejscowości Klutajny wynika z jej położenia dokładnie w środku koła składającego się z okolicznych nadajników. W tym roku nie mamy planów rozbudowy sieci dla tej miejscowości. Sugeruję podobne zapytanie w sprawie zasięgu na początku przyszłego roku, kiedy będziemy znać plany na 2015 rok. Poza tym zapraszam do kontaktu z BOA pod numerem 602900 (połączenie płatne zgodnie z cennikiem) w celu zgłoszenia faktu występowania problemów z zasięgiem w naszej sieci. Pozdrawiam
  (6)
Odpowiedz
Warmianin
24-06-2014 - 01:20:24
@ Konsultant T-Mobile - Najpierw ERA GSM nam obiecywała zasięg , od 2011 T-mobile . Dalej go nie ma KŁAMCY OSZUŚCI i TYLE !!! Reklamy kłamią w żywe oczy z tym zasięgiem . Macie guzik a nie najlepszy zasięg . Banda krętaczy i tyle spadam do PLUSA pajace . Wszystkim rozpowiem że według t-mobile mieszkamy na zadu........ i jesteśmy skazani tylko na telefonie stacjonarną .
  (0)
Odpowiedz
Warmianin
24-06-2014 - 01:23:59
@ Konsultant T-Mobile - Ps Pisze skargę do UKE i UOKiK .
  (0)
Odpowiedz
robbazert98
17-06-2014 - 13:38:30
Kiedy zostanie uruchomiona nowa sieć w Białej (Gmina Kłobuck) 42-125 ? bo w budynkach ciągle jest dostępna sieć 2G...,ale na internet na zewnątrz chodzi szybko,nie moge powiedziec że nie :)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-06-2014 - 17:22:28
W podanej miejscowości zakończyliśmy już modernizację sieci. Planujemy jeszcze dodatkowo uruchomić UMTS 900 do końca czerwca tego roku, co przełoży się na lepszy poziom zasięgu 3G wewnątrz pomieszczeń. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
kris 16
16-06-2014 - 21:58:31
Kiedy, działający internet w okolicach miejscowości Łąck, Zdwórz, Koszelówka, gdzie wypoczywa połowa Płocka.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-06-2014 - 09:20:08
24/06/2014 rozpoczynamy modernizacje sieci w tym rejonie. Niewątpliwie po jej zakończeniu poprawi się dostęp do usług związanych z internetem. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
manch
11-06-2014 - 22:44:17
Ludzie T-Mobile to jedna wielka ściema na tym forum konsultanci piszą że w miejscowości Tuczna 21-523 woj.lubelskie nie będzie 3G ze względu na strefę przygraniczną natomiast dziś dzwoniła do mnie konsultantka żeby przedłużyć umowę i twierdziła że jest i powinien być zasięg 3G czego to dowodzi szkoda gadać. Powiedziałem że u mnie już dawno po modernizacji i dalej 2G i wspomniałem że jak załatwi w Tucznej 3G to pogadamy rozmowa od razu się zakończyła pełen profesjonalizm brawo T-Mobile. Umowy oczywiście nie przedłużę przeniosę numer do Plusa w tej sieci chociaż 3G działa i prędkość nawet 15mb to jest sieć.
  (0)
Odpowiedz
artt77
17-06-2014 - 19:45:10
@manch - miałem to samo,też lubelskie.nadajniki są pod 3g ale granica...mozna wiązkę 3g skierować na zachód i po kłopocie.albo u 2100 pyknąć zamiast u 900..ale oni nie chcą naszych pieniędzy...p, plus się ucieszył ...pozdrawiam..
  (0)
Odpowiedz
japa12345
09-06-2014 - 23:32:10
Ja mam umowę od wielu lat w dawnej Erze, a teraz w t-mobile. Mieszkam w Dalachowie- miejscowość z 1,5 tys. mieszkańców. W tej i okolicznych miejscowościach aby rozmawiać należy biegać na piętro domów i szukać zasięgu. Sukcesywnie następuje pogorszenie zasięgu i to dotyczy wszystkich sieci . Najbliższe przekaźniki znajdują się w Rudnikach Wieluńskich w odległości około 4 km. Wszystkie firmy telekomunikacyjne kasują ludzi za usługę, które jest nie realizowania, lub znacznie ograniczona, ale oni mają to w *****. Nie mogę patrzeć na bezczelne reklamy o super jakości, gdy ja w XXI wieku w środku Polski nie mogę korzystać z podstawowej usługi. Nie wierzę w modernizację sieci, gdyż prawdopodobnie jest już po wymianie. jednym słowem propaganda sukcesu
  (0)
Odpowiedz
tario222
07-06-2014 - 17:56:13
Podpisałem umowę miesiąc temu. Dlaczego. Nie moge. Się. Połączyć z lte każdy abonament powinien mieć możliwość kożystania z lte a nie tylko taryfy jump
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-06-2014 - 18:43:20
Witaj. Zgodnie z zasadami każdy abonent może przejśc na taryfę JUMP po 3 miesiącach od podpisnia umowy bez telefonu lub rok po podpisaniu umowy z telefonem - mimo wszystko Twoją sugestię przesłałem do osób zajmujących się ofertami dla abonentów. Pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz
manch
05-06-2014 - 09:24:23
A ja nie wykluczam że w przyszłości spadnie z kosmosu jakiś meteor i pierdaknie w tę niepotrzebną wieżę T-Mobile i będzie ok. Nie zamierzam czekać na wasze 3G parę lat i skończę doładowania i przenoszę się do Plusa tutaj chociaż 3G dziala. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedz pozdrawiam
  (2)
Odpowiedz
djkarvan
05-06-2014 - 01:12:45
Mam poważne Pytanie, ponieważ wrzucacie do swoich telefonów branda ze swoimi pierdołami, do tego wprowadziliście aktualizacje do kit kata 4.4 ale zablokowaliście możliwości wyboru trybu pracy sieci na LTE i pytanie brzmi ile mam jeszcze na tą aktualizację czekać? Jestem w innej sieci i nie moge z tego LTE korzystać...
  (1)
Odpowiedz
tario222
04-06-2014 - 15:04:34
A co z lte albo hspa. W wsi. Osiecza. Pierwsza
  (0)
Odpowiedz
manch
04-06-2014 - 13:57:47
A więc nadajnik T-Mobile który jest w Tucznej można powiedzieć że jest bezużyteczny skoro nie ma 3G. A na nadajniku który jest w Tucznej nie można uruchomić UMTS 2100 np. networks wtedy i T-Mobile i Orange by miały sieć 3G bo na chwilę obecną tylko sieć Plus na Aero2 ma w naszej okolicy 3G a pozostałe 3 sieci tylko 2G a Tuczna to spora miejscowość ponad 3 tys. mieszkańców wiec by się przydało 3G T-Mobile lub Orange. Nadajnik w Tucznej jest tylko zmienić na UMTS 2100 i będzie super a nie uruchamiać LTE jak w niektórych regionach nawet 3G nie działa.Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 19:26:03
Na tą chwilę nie mamy szczegółowych informacji czy sieć 3G będzie aktywowana na nadajniku w miejscowości Tuczna, powiat bialski. Oczywiście nie wykluczamy tego w przyszłości. Pozdrawiam
  (2)
Odpowiedz
rafał
04-06-2014 - 12:55:08
Widzę, że Konsultant już co nieco mówi o LTE w niektórych lokalizacjach... Co w końcu z tym LTE w Przedborzu (powiat radomszczański)? Co do UMTS - wiem, że wrzesień. A LTE? Jest jakaś szansa, że do końca roku znajdzie się w tych 5200 nadajnikach LTE w waszej sieci?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 13:27:15
Witam. Niestety póki co nie planujemy LTE w Przedborzu na chwile obecną. Nie mamy także informacji na ilu nadajnikach LTE będzie dostępne. Pozdrawiam.
  (4)
Odpowiedz
rafał
04-06-2014 - 13:46:47
@ Konsultant T-Mobile - Nie ma wielkiego zmartwienia... Cóż konkurencja by się przydała - ale póki co pozostaje w tej lokalizacji LTE od Plusa... W 3G nie mam zamiaru się pchać skoro mam LTE od konkurencji!
  (0)
Odpowiedz
misio123
04-06-2014 - 09:17:43
Dzień dobry Państwu. Czy w mieście Kozienice planujecie HSPA+dc bądż LTE ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 10:30:24
Witaj. HSPA już działa, LTE póki co nie planujemy. Pozdrawiam.
  (3)
Odpowiedz
manch
03-06-2014 - 19:22:50
Chodzi o miejscowość Tuczna 21-523 woj lubelskie sąsiedni Piszczac tutaj są białe plamy jeżeli chodzi o UMTS jeżeli w odleglości 30 km od granicy nie można włączyć UMTS 900 to dlaczego nie włączycie UMTS 2100 czy nasze rejony nigdy nie doczekają się szybkiego internetu a skoro modernizacja została zakończona a zasięg dalej 3G to chyba znaczy że tutaj już nic się nie zmieni? A była mowa że do końca roku cala Polska z szybkim internetem 3G a wychodzi na to że nie cała więc co będzie z tym obszarem Polski będzie 3G czy już cały czas tylko 2G?
  (0)
Odpowiedz
manch
03-06-2014 - 19:26:21
@manch - Chciałem napisać modernizacja zakończona a zasięg dalej 2G przepraszam za pomyłkę. Czy może będzie u nas zamiast wprowadzony zamiast 3G LTE?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 11:34:02
Niestety póki co nie planujemy LTE w tym miejscu. Pozdrawiam!
  (2)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 11:25:01
Modernizacja została już zakończona. Na całej ścianie wschodniej są uruchomione nadajniki UMTS2100. Są rozmieszczone tak gęsto jak to było możliwe. Problem polega tylko na tym, że najbliższy nadajnik od miejscowości Tuczna znajduje się w miejscowości Połoski co stanowi w prostej linii ok. 7 km. Pozostaje korzystanie z anteny zewnętrznej skierowanej w tę stronę. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
tario222
03-06-2014 - 18:45:26
jak mogę wyłączyć pakiet nielimitowanych sms bo na iboa to jakiś żart albo wywala błąd albo się ta opcja nie wczytuje
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 10:30:03
Skontaktuj się proszę z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem 602900000. Konsultant pomoże wyłączyć usługę. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
manch
03-06-2014 - 17:20:01
A kiedy na wschodzie Polski będzie 3G UMTS 900lub 2100 bo ciągle jest 2G?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-06-2014 - 18:21:28
Na wschodzie Polski już uruchomiliśmy UMTS 2100 oraz 900. Modernizacja sieci w tej części naszego kraju została zakończona. Nie wszędzie jednak sieć 3G jest dostępna. Nie mamy jeszcze pełnego pokrycia. Bez podania dokładnej lokalizacji nie jesteśmy w stanie zweryfikować sytuacji z zasięgiem.
  (0)
Odpowiedz
Robertosu
03-06-2014 - 10:48:47
Kiedy można się spodziewać modernizacji w powiecie białogardzkim ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-06-2014 - 13:50:35
Rozpoczęcie prac w tym rejonie planowane jest na 30-06-2014. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
zawiedziony
03-06-2014 - 09:20:56
Dlaczego nie informowaliście że LTE będzie dostępne tylko dla nowych umów? Mimo żę mam highendowy telefon to nie będę mógł korzystać z dobrodziejstw 4G, najgorsze jest to że dopiero co w poniedziałek doszła do was nowa umowa i mówiono że dostane LTE automatycznie a tu zonk.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-06-2014 - 15:43:22
Witam. Nie informowaliśmy także, że będzie dostępne dla wszystkich - niemniej proponuję skontaktować się z Biurem Obsługi, gdzyż możliwa jest w wielu przypadkach już treraz migracja na taryfy JUMP. Pozdrawiam.
  (1)
Odpowiedz
dah
11-07-2014 - 01:43:01
Za 250 zł?
  (0)
Odpowiedz
Collins
02-06-2014 - 08:35:28
Kiedy bedzie odswiezona mapa zasiegu na stronie T-Mobile ? Ostatnia aktualizacja to luty, troche kiepskie odswiezanie, skoro tyle sie w nim zmienia to dobrze byloby to widziec.
  (0)
Odpowiedz
rafał
02-06-2014 - 16:00:29
@Collins - Zasięg, który publikują na tych mapkach - to tylko TEORIA! Wyliczono go z odp. modeli matematycznych w oparciu o mapy cyfrowe terenu... Co z tego, że tu gdzie mieszkam na mapce jest zasię 3G z sąsiedniego BTS - guzik! Nawet ustawienie trybu tylko 3G + antena zewnętrzna 11dB - nic nie daje! Trzeba czekać do września lub korzystać z zielonej konkurencji, która ma już 3G od dwóch lat i LTE od stycznia...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-06-2014 - 08:16:47
Mapa zostanie wkrótce zaktualizowana. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
jasser
01-06-2014 - 16:21:00
Generalnie od czego zależy start LTE w danej lokalizacji ? Jeśli mam w tej chwili HSPA+ DC to dostane szybciej LTE czy sa jakies inne kryteria.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
01-06-2014 - 17:14:12
Technologia HSPA+ DC nie ma bezpośrednio przełożenia na ewentualną lokalizacje LTE, które to świadczone będzie na innych częstotliwościach. Kryteria doboru lokalizacji w dążeniu mają zapewnić maksymalne wykorzystanie zasobów danego pasma. Pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz
rafał
02-06-2014 - 13:03:52
@ Konsultant T-Mobile - No właśnie! Proszę mi odpowiedzieć czy punktu widzenia operatora (T-Mobile.pl) miasteczko z około 6000 mieszkańców w promieniu 2 km + kilkuset gości w wakacje i ferie i święta - to dobra lokalizacja dla LTE?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 11:26:38
Witam. Zapewne jest to decelowo dobra lokalizacja, jednak każdorazowo wprowadzanie nowej technologii rozpoczyna się od największych ośrodków. Cierpliwości zatem. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
manch
30-05-2014 - 14:21:22
A czy w miejscowości Tuczna 21-523 woj.lubelskie nadajnik który tu jest i po modernizacji będzie obsługiwał LTE? Bo według moich źródeł internetowych pozwolenie na LTE jest tylko pytanie czy będzie w tej miejscowości odpalone LTE pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-05-2014 - 14:30:46
Póki co nie mamy informacji o dokładnych lokalizacjach i terminach do co uruchomienia LTE, proszę o śledzenie informacji na Trendach. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
KrzysztofŚ
30-05-2014 - 13:25:57
Witam, ja mam pytanie do T-mobile czy do korzystania z LTE trzeba mieć kartę USIM czy wystarczy wymienić kartę na micro SIM ( 2 w 1 ) ? Pani w punkcie T-mobile powiedziała że taka karta wystarczy. Czekam na waszą odp w tej sprawie. Pozdrawiam Krzysztof
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-05-2014 - 13:26:46
Musi to być karta USIM. Pozdrawiam!
  (1)
Odpowiedz
Youyou
29-05-2014 - 23:03:20
Witam. A czy na zasadzie roamingu krajowego (jesteście teraz zamiast plusa głównym partnerem PLAY) tak jak udostępnianiacie sieć HSPA+ będziecie udostępniać LTE klientom PLAY? Bo play chwali sie od roku ze ma lte a tak na prawdę to tylko kilka dużych miast Polski. PS: kiedy LTE w Łomży? W 2012r. nie mozna było normalnie rozmawiać w t-mobile. Ciagle zrywali połączenia, albo było głucho.. Z internetem tez była porażka. Dlatego przeszedłem z waszej sieci do fioletowej konkurencji. Jak skończy mi sie umowa, ponownie wrócę do "T", zauważyłem u was duży postęp. To przez wasza modernizacje w moich regionach wiele ludzi odeszło do Orange i Play. (Cześć z nich przez wysokie rachunki i naliczanie opłat bez podstaw), ale nie ważne. Moja bardzo dobra znajoma przedłużyła u was umowę z taryfy biznesowej Frii 80 na proFirma bez limitu za wszystko do wszystkich i 1 gb internetu i pan pracujący w salonie zapewniał ze aktywacja wynosi 0 zł, a na fakturze jakimś cudem 29 zł. Także nad obsługa klienta popracujcie, macie świetnych fachowców ale tez osoby, którym zależy na tym by sprzedać a nie zadowolić klienta. To tyle, pozdrawiam. Jeżeli ceny bedą porównywalne do Play, to przejdę, ale boje sie ze naliczycoe mi jakieś opłaty za powrót do was. Jak to wszyscy mówią-nigdy z wami nie wiadomo. Ale to ze macie najlepsza jakość połączeń to prawda - teraz jesteście pionierem na rynku w tej kategorii.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-05-2014 - 16:25:25
Witaj. Na pytania dotyczące udostępniania czy wprowadzania LTE na konkretnych obszarach jest chyba jeszcze za wcześnie. Daj nam wystartować z LTE, a wszystko się wyjaśni. Co do obsługi klienta wciąż dokładamy wszelkich starań, aby wyeliminować opisane przez Ciebie nieporozumienia. Myślę jednak, że w każdej sytuacji można powołać się albo na rozmowę albo na dokument (umowa, regulamin). Krótko mówiąc, żeby nie zanudzać – cierpliwości, jeśli chodzi o LTE i czekamy na Ciebie po zakończeniu umowy. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
Rafał
29-05-2014 - 20:33:09
Co za propaganda sukcesu! "Modernizacja polegała na wymianie wszystkich nadajników radiowych..." Polegała? Przepraszam - ale w powiecie np. radomszczańskim wiąż jesteście w nędznym 2G! Tam póki co pozostaje 3G i LTE z Plusa... Jak zwykle centrum polski na szarym końcu ...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-05-2014 - 22:03:16
W powiecie radomszczańskim modernizacja rozpoczyna się 28/07/2014. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Rafał
29-05-2014 - 23:08:24
@ Konsultant T-Mobile - Dzięki za "pocieszenie". Myślałem, że modernizacja zacznie się najpóźniej z początkiem lipca... Czy we wszystkich lokalizacjach jednocześnie?! Dokładnie chodzi mi o miejscowość Przedbórz? Kiedy w tej ostatniej będzie dostępne 3G (czy na koniec roku - czy może wcześniej). No i ostatnia sprawa co z LTE w tej miejscowości?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-05-2014 - 08:27:47
Rafał w tej miejscowości planowana data rozpoczęcia prac to 28.07.2014. Co do uruchomienia UMTS900 to odbędzie się to we wrześniu tego roku. Odnośnie LTE nie mamy jeszcze dokładnych terminów i lokalizacji. Pozdrawiam!
  (1)
Odpowiedz
Rafał
30-05-2014 - 10:03:43
@ Konsultant T-Mobile - Dzięki za informację! No to może inaczej - jakie chcecie mieć docelowo pokrycie technologią LTE (%) w Polsce? Na razie ma to być około 50%? A docelowo powiedzmy na koniec 2014? No i druga sprawa - kiedy można was pytać o LTE w tej miejscowości? Rozumiem, że po modernizacji "nadajników" tam gdzie będzie 3G - będzie też "LTE Ready"?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-05-2014 - 11:29:33
Jak to będzie wyglądało do końca roku jeszcze nie wiemy. Napewno wystartujemy z pokryciem ok. 50% populacji i w miarę możliwości będziemy ten zasięg powiększać. Nie ma gwarancji, że wszędzie tam gdzie będzie UMTS900 będzie LTE, ponieważ pokrycie UMTS900 to w tym momencie już ponad 93% populacji. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
rafał
30-05-2014 - 12:12:12
@ Konsultant T-Mobile - Rozumiem, że są obszary gdzie będzie tylko UMTS900 (zapewne tereny wiejskie i przygraniczne) - ale, w miasteczku gdzie na stałe przebywa około 6000 mieszkańców (na małym obszarze), a w lato jest dodatkowo kilkuset gości (agroturystyka) - docelowo pojawi się LTE? Tym bardziej, że konkurencja już je ma!
  (0)
Odpowiedz
rafał
30-05-2014 - 12:13:48
@ Konsultant T-Mobile - oczywiście na razie mówimy o LTE 1800? Bo z 800-ką to inna bajka...
  (0)
Odpowiedz
rafał
30-05-2014 - 12:15:58
@ Konsultant T-Mobile - Wciąż brak odpowiedzi! Ale kiedy pytać się o LTE? Kiedy coś konkretnego będziecie mogli ujawnić?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-05-2014 - 13:22:18
W połowie roku wystartujemy z LTE. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości i śledzenie wszystkich informacji na Trendach!
  (0)
Odpowiedz
manch
30-05-2014 - 11:57:39
@ Konsultant T-Mobile - Moim zdaniem LTE powinno być na tych obszarach gdzie teraz jest tylko technologia 2G np.wschód Polski sieć już dawno po modernizacji a zasięg tylko 2G żeby wszyscy mieli możliwość korzystać z szybkiego internetu a nie uruchamiać LTE tam gdzie już jest szybki internet np. UMTS 900 lub 2100 bo inaczej niektórzy będą mieli wszystko a niektórzy nic a powinno być tak żeby wszyscy mogli korzystać z szybkiego internetu mieszkańcy strefy przygranicznej na wschodzie Polski też a nie męczyć się do tej pory z mobilnym internetem w technologii 2G moim zdaniem tak by było sprawiedliwie.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-05-2014 - 13:43:02
Zasięg LTE będzie sukcesywnie powiększany. Natomiast co do rejonów wschodnich, szczególnie przygranicznych obowiązują stosowne normy i ze względu na ową koordynację międzynarodową i brak zgody regulatora nie możemy włączać UMTS900 bliżej niż w odległości 30 km od granicy Państwa. Pozdrawiam!
  (1)
Odpowiedz
manch
30-05-2014 - 14:07:43
@ Konsultant T-Mobile - Zgadzam się z konsultantem i dlatego na tych obszarach powinno być LTE ta technologia może być włączona na obszarze przygranicznym. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
GGG
31-05-2014 - 14:06:17
@ Konsultant T-Mobile - A kiedy będzie modernizacja w Biała Rawską?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
31-05-2014 - 19:57:47
Witam. Modernizacja w tej lokalizacji rozpocznie się w drugiej połowie lipca.
  (1)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile uruchomi w Krakowie i okolicach najnowocześniejszą sieć telekomunikacyjną w Polsce. Zgodnie z zapowiedziami przyszła kolej na rozpoczęcie prac nad modernizacją naszej sieci w kolejnym mieście. 23. maja zaczęliśmy pierwsze prace w Krakowie.

Celem projektu jest świadczenie klientom sieci T-Mobile usług w oparciu o najnowocześniejszą infrastrukturę sieciową, rozszerzenie zasięgu sieci oraz zaoferowanie szybszego Internetu mobilnego dostępnego na większym obszarze, ze szczególnym uwzględnieniem wnętrz budynków. Prace modernizacyjne zostały podzielone na kilka etapów. Jako pierwsza, już 23. maja rozpoczęła się wymiana nadajników na stacjach zlokalizowanych na północ, północny-wschód i południowy wschód od Krakowa obejmując, m.in., Niepołomice i Proszowice. Tydzień później rozpoczęły się prace obejmujące swoim zasięgiem północne rejony Krakowa. W kolejnych tygodniach czerwca i lipca rozpoczną się prace na pozostałych obszarach Krakowa (szczególnie w ścisłym centrum miasta). Także na lipiec zaplanowane są prace modernizacyjne w Wieliczce oraz Skawinie, natomiast w sierpniu w Nowej Hucie i Myślenicach.

Kraków, wraz z najbliższymi okolicami został podzielony na 12 obszarów roboczych obejmujących:

Modernizacja sieci

Nazwa obszaru

Data rozpoczęcia

Kraków Proszowiec

2013-05-23

Kraków

2013-06-03

Kraków

2013-06-10

Kraków

2013-06-17

Kraków

2013-06-24

Kraków

2013-07-01

Kraków

2013-07-08

Kraków Wieliczka

2013-07-15

Kraków

2013-07-22

Kraków Skawina

 2013-07-29

Kraków Myślenice

2013-08-12

Kraków Nowa Huta

2013-08-19

Pokrycie sieci 3G na obszarze Krakowa i okolic przed modernizacją

W każdym z ww. obszarów prace będą polegały na:

 • Wymianie sprzętu,
 • Konsolidacji sieci,
 • Optymalizacji sieci,
 • Weryfikacji,
 • Akceptacji.

W wyniku przeprowadzonych modernizacji funkcjonujące dotychczas rozwiązania zostaną całkowicie usunięte i zastąpione najnowocześniejszym na świecie sprzętem i najlepszą dostępną na rynku technologią. Wzrośnie też liczba stacji bazowych sieci T-Mobile na modernizowanym obszarze:

 • dla sieci 2G z dotychczasowych 203 do 338,
 • dla sieci 3G nastąpi wzrost o ponad 100% ze 136 do 312 stacji.

Dzięki temu poprawiony zostanie zasięg sieci, co szczególnie zauważalne będzie wewnątrz budynków.

Wymiana infrastruktury wpłynie również na poprawę wydajności, a ponowna optymalizacja całej sieci przełoży się na dalszą poprawę jakości oferowanych usług oraz umożliwi w przyszłości oferowanie kompletnie nowych rozwiązań. Wyniki testów przeprowadzonych w regionach, gdzie modernizacja została już zakończona potwierdzają te założenia. Średnia prędkość transmisji danych wzrosła tam nawet kilkukrotnie, a korzystanie z transmisji danych wzrosło o 67%.

Pokrycie sieci 3G na obszarze Krakowa i okolic po zakończeniu prac modernizacyjnych.

W celu minimalizacji niedogodności związanych z budową nowej sieci – na tyle, na ile będzie to możliwe – prace będą prowadzone w nocy i w godzinach najmniejszego zapotrzebowania na usługi telekomunikacyjne na danym terenie. W czasie wymiany sprzętu, każda ze stacji należących do T-Mobile zostanie wyłączona na maksymalnie trzy godziny (w tym czasie połączenia klientów będą obsługiwane przez stacje sąsiednie). Po wymianie nadajnika przeprowadzona zostanie optymalizacja sieci. W tym czasie mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w korzystaniu z usług. Po tym czasie klientom oferowane będą usługi za pośrednictwem najnowocześniejszej i najlepszej jakościowo sieci telekomunikacyjnej.

Przypominamy jednocześnie, że wkrótce budowa nowej sieci T-Mobile zacznie się także na terenie innych największych polskich miast:

 • Wrocław już w czerwcu br.,
 • Poznań,
 • Górnośląski Okręg Przemysłowy,
 • Bydgoszcz,
 • Trójmiasto.

W kolejnych tygodniach będziemy na bieżąco informować o rozpoczęciu prac.

fot. © krzychu_jarzyna - Fotolia.com; T-Mobile

Modernizacja sieci T-Mobile w Krakowie - opinie i komentarze (109)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

valdi33
26-02-2016 - 12:50:23
witam i niestety nic nie pomagaja rozmowy firma twierdzi iz zasieg jest a ja ze nie wiec musialem kupic wzmacniacz sygnalu i dopiero teraz mam zasieg ale tak nie powinno byc abym z wlasnej kieszenie dokladal do abonamentu miejscowosc ksiaznice gmina koszyce zero zasiegu
  (0)
Odpowiedz
Gmina borzytuchom
23-07-2014 - 07:03:35
Gmina borzytuchom czyli krosnowo, jutrzenka, struszewo, chotkowo borzytuchom bez zasięgu Tmobile 3G i 4G taka modernizacja;-) ze strony Tmobile! Ani biuro obsugi nie odbiera. W tej części lepiej zmienić operatora sieci na Plus bo przynajmniej w gminach mają 3G. Prosimy o odp. Czy coś się zmieni w tej części.... z waszej strony?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
23-07-2014 - 22:27:29
Do końca września wszystkie te miejscowości będą w zasięgu UMTS 900. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Jan_1
03-06-2014 - 11:12:01
Nie wiem w jakim kierunku została dokonana modernizacja sieci , dla mnie na pewno nie w kierunku poprawy jakości połączeń. Jest faktem, że mieszkam na terenie gdzie moc sygnału przed tzw. modernizacją nie była wysoka (32-410 Skrzynka dolna) ale wtedy z biedą rozmowę telefoniczną można było przeprowadzić - obecnie moc sygnału oscyluje pomiędzy 0 a 3 kreski. Bywa więc bardzo często tak (dotyczy ok. 50% rozmów), że rozpoczętej rozmowy nie jestem w stanie kontynuować ponieważ albo ja nie jestem słyszany bądź ja nie słyszę rozmówcy. Jeżeli ten stan nie ulegnie poprawie, poczynię kroki związane z zerwaniem umowy z winy T-mobile.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 13:12:47
Zadzwoń, proszę do BOA ta sprawa bezwzględnie wymaga weryfikacji przez dział techniczny. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
valdi33
26-04-2014 - 21:18:24
witam ponownie sprawdzajac wasze informacje z okolic proszowic i koszyc gdzie skonczyla sie modernizacja sieci ktora miala pozwolic na swobodne rozmowy we wnatrz domu a tak oczywiscie nie jest bo na zewnatrz jest nie maly problem z kim kolwiek porozmawiac i naprawde trudno porozmawiac slychac co drugie slowo na otwartym polu wiec jakim cudem reklamujecie najlepsza siec to jest klamstwo i jak pisalem nie odpuszcze tym razem cztery telefony i 14 lat w tej sieci jesli sie to nie zmieni zglaszam sprawe do UKOIK i do sadu i nie mam zamiaru placic za cos z czego nie moge korzystac DOSC
  (0)
Odpowiedz
valdi33
26-04-2014 - 17:21:25
witam zgadzam sie z moimi przedmowcami okolice koszyc i w strone proszowic totalna katasrofa po modernizacji i likwidacji waszego nadajnika,zglaszam ten problem i bede zglaszam poniewaz mam cztery tel i jestem waszym klientem 14 lat,i jak zwykle zero reakcji urywajace sie rozmowy nawet na zewnatrz budynkow a w domu to nie wspomne tak nie traktuje sie klienta pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
PIOTER
04-01-2014 - 10:45:26
Witam. Mam pytanie dotyczące modernizacji sieci w Kalwarii Zebrzydowskiej (kod pocztowy 34-130) i jej okolicach, tj. czy została już przeprowadzona w zakresie modernizacji stacji bazowych, czy wprowadzono w tym regionie sieć UMTS 900? Od połowy 2013 roku pojawiły się problemy z zasięgiem sieci 2G wewnątrz domu, sygnał jest niestabilny, posiadane telefony tracą zasięg, rozmowa telefoniczna jest przerywana. Posiadam kilka aktywacji w sieci T-Mobile i na wszystkich telefonach jest ten sam problem. Wspomnę również o sieci 3G, tu również nie jest dobrze, jest taki sam problem jak z siecią 2G. Na Waszych stronach chwalicie się że modernizacja sieci poprawi zasięg i możliwość korzystania z internetu mobilnego 3G, a prawda jest taka, że prawdopodobnie dotychczasowe prace pogorszyły zasięg sieci. W związku z w/w problemami z zasięgiem zrezygnowałem już z 1 abonamentu i rozważam przeniesienie pozostałych numerów do innych sieci komórkowych. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Monika
03-01-2014 - 22:43:45
Czy w takim razie mogą Państwo wyjaśnić przyczynę ZNACZNEGO pogorszenia zasięgu od czerwca 2013 roku?
  (0)
Odpowiedz
Monika
29-12-2013 - 19:57:27
Witam, Proszę o informację, czy w okolicach miejscowości Proszowice koło Krakowa w okresie lata wyłączono któryś z dotychczasowych nadajników? Wiele osób skarży się na pogorszenie zasięgu, a przecież to T-Mobile górowało nad pozostałymi Operatorami. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-07-2015 - 11:29:05
Ilość stacji w tej okolicy nie uległa zmianie.
  (2)
Odpowiedz
Rozczarowany
23-12-2013 - 21:12:53
Jak wygląda praca nad poprawą zasięgu w miejscowości Giebułtów koło Krakowa? Czy i kiedy poprawi się tu zasięg? Dziękuję.
  (0)
Odpowiedz
Kasia
09-12-2013 - 22:48:21
Na To Pytanie "Czy w związku z brakiem możliwości korzystania z telefonu klientom należy się bonifikata abonamentu?" Niema odpowiedzi bo pytanie jest nie wygodne. Masakra.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
11-12-2013 - 13:51:16
Odpowiadamy na wszystkie pytania naszych klientów. Tak oczywiście mogą państwo składać reklamację na jakość usługi. Zostanie ona zweryfikowana i rozpatrzona w terminie do 30 dni. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Ania
26-11-2013 - 20:15:14
proszę o informację dlaczego w miejscowości Grodzisko (gmina Skała) co kilka dni na wiele godzin brakuje zasięgu? Czy w związku z brakiem możliwości korzystania z telefonu klientom należy się bonifikata abonamentu? kiedy te problemy się skończą?
  (0)
Odpowiedz
artuur
25-11-2013 - 19:40:44
dziś między 15:00 a 17:00 odebrałem zasięg 3z4 , z nadajnika węgrzce wielkie . ten nadajnik został zlikwidowany, tak że nie wiem czy to była pruba starego za dawnych lat nadajnika czy lewy sygnał. nadajniki z których dawniej miałem zasięg full to miejscowości: węgrzce wielkie , zabawa , bodzanów . wtedy było idealnie pełny zasięg, więc po co likwidować te nadajniki które były dobre? zauważyłem również nadajnik z trąbek : 1z4 przy suficie 2z4 no i w trakcie połączenia zanik sieci, jak zwykle. normalnie porozmawiać można tylko 25 do 50 metrów po za domem . ludzie to już zima a to trwa już!!!! prawie pół roku. ochmanów
  (0)
Odpowiedz
Maciekrakow
24-11-2013 - 23:56:47
Redakcja T-Mobile Trendy do : Maciekrakow 2013-09-18 10:14:42 Bardzo dziękujemy za przesłanie merytorycznych uwag odnośnie zasięgu sieci. W okolicach ul. Okólnej w Krakowie trwa optymalizacja sieci radiowej. Dodatkowo pokrycie powinna powiększyć w tym obszarze dodatkowa stacja zlokalizowana w okolicach ulicy Cechowej. KIEDY TO NASTĄPI ??
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-07-2015 - 11:28:17
Stacja została już włączona.
  (1)
Odpowiedz
karmelicka
12-11-2013 - 16:41:36
Od conajmniej dwoch tygodni mam problemy z połaczeniami w okolicach ulicy karmelickiej gdzie akurat mam biuro. Rozłacza czesto po 20 sekundach. Kiedys było dobrze. Dramat, nie da sie pracowa.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
14-11-2013 - 09:35:58
W tej okolicy zakończyliśmy już prace modernizacyjne. Bardzo prosimy o kontakt z redakcją i pozostawienie danych, postaramy się zweryfikować problem. Pozdrawiamy!
  (2)
Odpowiedz
krrr
04-11-2013 - 10:37:39
probuje napisac ale nie da sie i w czeladzi mialy trwac jeszcze 10 dni i juz uplynal czas a ja dalej zasiegu nie mam paranoja to juz od konca umowy mam byc bez internetu przed ta modernizacja cala zasieg byl super a teraz nie mam ;/
  (1)
Odpowiedz
Marcin
24-10-2013 - 22:00:15
artuur ja mam tak w Krakowie, przed modernizacją rewelacja, po w najlepszym wypadku 1 kreska przy oknie, brak możliwości rozmowy normalne z tendencją spadkową do 0 krok od okna... po za zasięgiem... Przed modernizacją max zasięg w całym domu.... Na wszystkich telefonach to samo, wszyscy w okolicy mają to samo.... 8 indywidualnych zgłoszeń braku zasięgu plus te do których byłem dołączony, odpowiedź T-Mobile "jest pan w zasięgu sieci itd" T-Mobile jest przykładem jak z ideału zrobić wielkie gów** A najbardziej denerwujące jest to że mają klientów bez zasięgu gdzieś. Do tego bezczelność dzwonienia z nową ofertą... Mówię nie przedłużę bo nie mam zasięgu... Ale konsultanci dalej swoje i na silę namawiają. A najlepsze jak podczas kliku ostatnich zgłoszeń, usłyszałem co ja sobie myślę, że jak zgłoszę problem to mi go rozwiążą, jak ja śmiem dzwonić po raz kolejny i zgłaszać problem. To jest po prostu paranoja, za kilka dni odpisze redakcja abym podał swoje dane aby mogli sprawdzić problem. Podawałem i co? Nawet nie umieli do mnie już napisać (w końcu tego już nie widzą wszyscy, co innego w komentarzach, przecież wykazali zainteresowanie), a o rozwiązaniu problemu nawet nie wspomnę.
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
25-10-2013 - 11:20:43
Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Dane użytkowników, którzy odpiszą na nasz apel o podanie swoich danych, przekazywane są do działu technicznego. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
artuur
24-10-2013 - 15:17:56
wczoraj dostałem sms-a o ukończonej po prawie 3 miesiącach modernizacji. niestety zasięgu jak nie było tak nie ma , może jedna kreska z zera. przez 10 lat zasięg był idealny, a po modernizacji brak lub zanik sieci. zróbcie coś z tym bo to jest okradanie abonentów. jeżeli nie będzie poprawy to będę myślał o składaniu reklamacji z winy operatora. posiadam u was 3 telefony. OCHMANÓW
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-10-2013 - 14:29:14
Witam, zgłosiliśmy Pańskie uwagi do naszego działu technicznego, prosimy o kontakt z redakcją i podanie dokładniejszych danych, abyśmy mogli lepiej zdiagnozować problem.
  (1)
Odpowiedz
krrrrrrr
20-10-2013 - 15:27:26
ja pochodze z czeladzi gorny slask wczesniej mialam super zasieg a teraz wg nie moge nic obejrzec i strona wczytuje mi sie jakies 5 min moij modem swieci caly czas na zielono dno jak skonczy mi sie umowa to juz nie przedluze place a korzystac nie moge z inetrnetu tak jakbym chciala
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-10-2013 - 10:39:46
Obecnie w Czeladzi prowadzone są prace modernizacyjne, potrwają jeszcze około 10 dni, jeżeli odnotowują Państwo znaczne pogorszenie w jakości sieci, prosimy o kontakt z redakcją i pozostawienie dokładniejszych danych, każda skarga jest przez nas weryfikowana.
  (0)
Odpowiedz
leczyjac
18-10-2013 - 16:18:00
Dzisiaj dostałem sms z informacją o zakończeniu prac modernizacyjnych w moim rejonie. Niestety zasięg jest gorszy niż przed modernizacją. Dla swobodnej rozmowy muszę wychodzić na balkon co wcale nie jest przyjemne o tej porze roku :(. O 3G mogę zapomnieć. Ul. Piltza, Kraków
  (1)
Odpowiedz
artuur
07-10-2013 - 20:26:01
t-mobile najgorsza sieć na świecie . Przed modernizacją zasięg full po modernizacji 0 lub przy odbiorze dzień dobry i koniec , brak sieci. kiedy się to skończy ? dla mnie jesteście złodziejami chce z p0owrotem ere. Ochmanów 32-003
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
14-10-2013 - 16:07:21
Prace w tym rejonie nadal trwają, bardzo prosimy o kontakt z redakcją i pozostawienie swoich danych adresowych, abyśmy mogli zweryfikować problem. Pozdrawiamy.
  (1)
Odpowiedz
ja 1
02-10-2013 - 20:24:54
Witam Widzę że wszyscy mamy ten sam problem. Ja przed modernizacją także miałam ful zasięg a teraz zero. gonię jak debilka po całym mieszkaniu bo rozmowy przerywa. Nikt nie może się do mnie dodzwonić, sytuacje bywaja czasami nie przyjemne. Ponieważ co poniektórzy twierdzili że wyłanczałam specjalnie telefon.Kiedy dzwoniłam do obsługi to te same piredoły mi opowiadali co wszystkim. w punkcie było to samo. Jest już dawno po modernizacji a ja nadal nie mam zasięgu Z 3 G miało być 100% ale chyba braku zasięgu. Jeżeli nadal tak będzie nie zapłace rachunków bo za co jeżeli nie mam możliwości korzystania z telefonu!!!
  (0)
Odpowiedz
Marcin
27-09-2013 - 14:59:42
Do Bogdan2: Wiele razy dzwoniłem do BOA zgłaszałem sprawę. Uzyskałem wiele ciekawych odpowiedzi: 1 że jestem w zasięgu sieci, 2 że mam telefon uszkodzony lub kartę sim, 3 że trwa modernizacja..... Dziwnym trafem 3 telefony w domu w t-mobile nie mają zasięgu, mało tego każdy na osiedlu ma dokładnie ten sam problem.... Ale co by się technicy od... wymieniłem karty sim w 2 telefonach, jak się można było spodziewać zasięgu dalej nie ma.... Tydzień temu zgłosiłem po raz kolejny brak zasięgu w odpowiedzi otrzymałem że trwają prace nad poprawą zasięgu. Nie ma jak wyczerpujące odpowiedzi działu technicznego. Oczywiście BOA nic nie potrafi więcej na ten temat powiedzieć. Generalnie T mobile nie przejmuje się wcale klientami....
  (0)
Odpowiedz
Bogdan2
27-09-2013 - 09:43:53
Do Marcina: Myślę, że nie masz co liczyć na konkretną i merytoryczną odpowiedź na Twoje pytania. Piszę to z własnego doświadczenia. Mam ten sam problem z odzyskaniem zasięgu sygnału sieci, z którą przez 15 lat nie miałem żadnego problemu aż do chwili "modernizacji" , o której tak promiennie rozpisują się redaktorzy tego portalu. Ja też bardzo wiele razy próbowałem interweniować w takiej samej sprawie jak Ty to robiłeś, ale efekty są takie same - nikt nie potrafił odpowiedzieć na moje pytania czy i kiedy odzyskam możliwość połączeń w tym samym miejscu, ale przed "modernizacją". Wystarczy przeczytać odpowiedzi Redakcji na umieszczone tylko tutaj moje komentarze, których nikt a redakcji dokładnie nie przeczytał, a jedyna odpowiedź jaką zamieszczono - jest tego dobitnym potwierdzeniem. Dodam, że masz trochę szczęścia nie trafiając na osoby do których ja telefonowałem w przedmiotowej sprawie. Na moje pytania o termin przynajmniej powrotu do stanu przed "modernizacją" - zadawano mi pytania, czy aby na pewno mam dobrze włożoną kartę SIM do aparatu (!!!!), albo czy mam dobry aparat telefoniczn i inne w tym samym rodzaju.... Gdybyś miał podobne sytuacje - nie denerwuj się! Takich właśnie ludzi zatrudnia T-Mobile, ale nie wiem, czy właśnie za to im płaci?
  (1)
Odpowiedz
Marcin
26-09-2013 - 20:59:36
Kiedy w końcu odzyskam zasięg?? Od 22 lipca jestem po za zasięgiem.... To już ponad 2 miesiące. Przed modernizacją miałem max w domu, a teraz biegam jak idiota po polu szukając zasięgu. Jak w końcu uda się znaleźć zasięg to jakoś rozmów jest tragiczna. Ile można? Piszecie pierdoły że będzie lepiej, że prace kilka tygodni. Nikt nie potrafi nic konkretnego odpowiedzieć, po za proszę cierpliwie czekać.... Odpowie mi ktoś w końcu coś konkretnego? Moja lokalizacja Kraków ul. Bogucianka.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-10-2013 - 14:10:01
Pańskie zgłoszenie przekazaliśmy naszym specjalistom z IT, postaramy się jak najszybciej naprawić problem na tej ulicy. Prośba o kontakt z redakcją i pozostawienie swoich danych, abyśmy mogli zweryfikować problem.
  (0)
Odpowiedz
Maciekrakow
13-09-2013 - 22:21:55
Mieszkam w Krakowie na ul Okólnej 12. Jeden z przemienników LAC 52801, CID 62244 znajduje się w odległości około 200m (GPS: 50.018056,19.983056) ale po przeciwnej stronie bloku. Telefon mój korzysta z sygnału pochodzącego z oddalonego o około 1700m. przemiennika mieszczącego się na ul Hallera 8 (wieża ciśnień) LAC 52801, CID 62881 GPS: 50.001944,19.990556 Wewnątrz mieszkania sygnał UMTS jest marny lub brak, ale wolniejsza transmisja GSM podchodzi do maximum czyli OK. Popracujcie coś nad UMTSem w tym rejonie i będzie OK
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-09-2013 - 10:14:42
Bardzo dziękujemy za przesłanie merytorycznych uwag odnośnie zasięgu sieci. W okolicach ul. Okólnej w Krakowie trwa optymalizacja sieci radiowej. Dodatkowo pokrycie powinna powiększyć w tym obszarze dodatkowa stacja zlokalizowana w okolicach ulicy Cechowej.
  (3)
Odpowiedz
T-Mobile
13-09-2013 - 07:59:36
T-Mobile, budujemy najgorszą sieć w Polsce!! Zakończył się kolejny etap całkowitej wymiany infrastruktury telekomunikacyjnej sieci T-Mobile. Dotychczas zmodernizowanych zostało już 6000 lokalizacji. W ramach prac wymieniane są obecnie stosowane nadajniki na najnowsze - pozwalające oferować brak zasięgu na jeszcze większym terenie!! Potwierdzeniem wysokiej jakości sieci T-Mobile jest wyróżnienie za największy brak zasięgu na terenie Krakowa i okolic. T-Mobile sieć największego braku zasięgu!!
  (0)
Odpowiedz
Bogdan2
12-09-2013 - 12:08:32
Przejrzałem komentarze na tym portalu i okazuje się, że bardz niezadowolonych klientów T-Mobile jest ogromna ilość! Rzecz, która mnie zdumiała to to, że na ogromnym terytorium operator podjął się modernizacji ieci, która tylko w reklamie jest modernizacją, bo w rzeczywistości - nawet tam gdzie termin zakończenia robót dawno minął - jest ogromna ilość dotychczasowych klientów T-M, którym nie tylko nie poprawił się odbiór rozmów (zapowiadano, że będzie lepszy zwłaszcza w budynkach!), ale wręcz znacząco pogorszył, a nawet niektórych użytkowników (podobnie jak mnie) pozbawiono łączności telefonicznej. Bardzo ciekawe, że nie widać żadnej reakcji na istniejącą sytuację, która jak się okazuje nie stanowi odosobnionych przypadków, bo trwa od kilkunastu tygodni i dotyczy znacznego obszaru kraju. Niektórzy twierdzą, że jest to ewidentny sabotaż i kto wie. czy nie mają racji... Jednym słowem: M A S A K R A !!!!!!!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
13-09-2013 - 09:27:16
Proces modernizacji sieci prowadzi do znacznego powiększenia zasięgu oraz pojemności sieci. Jeżeli w Twojej okolicy sieć uległa pogorszeniu, prosimy o przesłanie konkretnego adresu aby nasi specjaliści mogli zweryfikować tą sytuację i podjąć działania naprawcze. Prosimy także o podanie numeru kontaktowego, pod którym będziemy mogli zweryfikować czy podjęte przez nas działania widzisz jako skuteczne. Pisz na adres redakcyjny. Zmodernizowana sieć umożliwi korzystanie z 40% więcej nadajników niż dotychczas (zmiana z 7 tys. na 10 tys.) Dodatkowo udostępniamy dodatkową warstwę 3G na paśmie 900 MHz co powoduje bardzo duży przyrost zasięgu na terenach podmiejskich i wiejskich. Pozdrawiamy!
  (17)
Odpowiedz
stary klinet
11-09-2013 - 22:27:01
Widzę że sieć się wypięła na klientów, po co im zasięg, ważne żeby zapłacili abonament a korzystać już nie muszą to zdecydowanie obniży koszty utrzymania sieci.... No i oczywiście wszechobecna reklama... Najlepsza sieć.... Kiedyś może tak a teraz? Dno!! Zasięgu nie ma, jak się uda go gdzieś zaleź i tak wielkie problemy z połączeniami. I cudne za[zapewnienia że już niedługo i podawania klejonych terminów które se można w buty wsadzić. Tylu kłamstw co usłyszałem w czasie ostatnich 6,5 tygodnia to nikomu nie życzę... T-Mobile najlepsza sieć (największy oszust)!!
  (0)
Odpowiedz
Bogdan2
05-09-2013 - 11:21:29
Zapowiedź: "...W wyniku przeprowadzonych modernizacji funkcjonujące dotychczas rozwiązania zostaną całkowicie usunięte i zastąpione najnowocześniejszym na świecie sprzętem i najlepszą dostępną na rynku technologią. Wzrośnie też liczba stacji bazowych sieci T-Mobile na modernizowanym obszarze: dla sieci 2G z dotychczasowych 203 do 338, dla sieci 3G nastąpi wzrost o ponad 100% ze 136 do 312 stacji. Dzięki temu poprawiony zostanie zasięg sieci, co szczególnie zauważalne będzie wewnątrz budynków." Pustosłowie bez pokrycia!!!! Przed "modernizacją" miałem niezły sygnał, a teraz tylko POŁĄCZENIA ALARMOWE!!!!. Miałem skrytą nadzieję, że otrzymam sensowną odpowiedź na moje wcześniejsze komentarze. Widocznie autorzy redagowanych tekstów na tym portalu nie mają czasu i ochoty do przeczytania opini użytkowników ich pracodawcy....
  (0)
Odpowiedz
Bogdan2
04-09-2013 - 11:35:31
Jeśli wierzyć informacjom na innej stronie T-Mobile, to prace modernizacyjne na terenie (Kraków, ul. Wielicka 265), gdzie miało być lepiej, a jest bardzo źle (nie ma żadnego sygnału!!!! - tylko alarmowe!!!!) - o zgrozo - już się zakończyły !!!! Chyba faktycznie trzeba zmienić operatora......
  (0)
Odpowiedz
Bogdan2
04-09-2013 - 11:07:41
Od 11 lipca 2013 pozbawiono mnie możliwości korzystania z telefonu komórkowego - co miało potrwać wg informacji nie dłużej jak kilka tygodni (kilka - tz znaczy - ile????). Od połowy sierpnia usiłowałem uzyskać jakąkolwiek informację w T-Mobile. Początkowo obiecywano, że wszystkie trudności znikną w drugiej połowie sierpnia. Pod koniec minionego miesiąca na moje kolejne pytania nikt nie potrafił udzielić merytorycznej odpowiedzi na pytanie kiedy dokładnie nie tylko poprawi się obiecywany zasięg telefoni T-Mobile w rejonie Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu, ale nawet nie osiągnięto stanu jakości i siły sygnału sprzed rozpoczęcia modernizacj. W chwili obecnej mam TYLKO POŁACZENIA ALARMOWE!. Wielu moich znajomych i współpracowników przeniosło swoje numery do innych operatorów, którzy zapewniają w tych samych pomieszczeniach w których razem pracujemy - doskonałe połączenia telefoni komórkowej. Ja chciałem nadal pozostać w T-Mobile, ale chyba muszę skapitulować po kolejnej rozmowie telefonicznej podczas której nie tylko nie potrafiono dokładnie określić końca tej gehenny, ale stwierdzono, że skoro mi się to nie podoba, to mogę przenieść się do innego operatora!!!! Nadmieniam, że od przeszło 10 (!!!!) lat korzystałem z usług wcześniej ERY, a później T-Mobile, aż do 11 lipca br jakość sygnału i rozmów była zadowalająca, a zatem - czy zapowiedziana modernizacja była potrzebna, skoro w chwili obecnej nie mogę korzystać z usług T-Mobile? I jeszcze jedno pytanie - czy takie traktowanie stałych klientów T-Mobile ma być zachętą do przeniesienia się do innych operatorów???? Czy to nie jest sabotaż?
  (0)
Odpowiedz
Krakowianin
02-09-2013 - 19:08:47
Z tego co zauważyłem to T z Orange połączyło siły. Szkoda że tak cienko to pracuje. Kraków Okolna12 -GSM (-65dBm) daje rade ale to tylko 2G -UMTS(WCDMA) 3G wew. budynków porażka.(-108dBm).
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-09-2013 - 10:41:57
Witam, w tym rejonie trwa jeszcze optymalizacja. Zgłaszamy Państwa uwagi do naszego działu technicznego.
  (10)
Odpowiedz
frasag
30-08-2013 - 13:42:10
Wygnanów-Kolonia:gmina Opoczno.Od wielu lat zasięg 000 w porywach na zewnątrz 1 na 4 możliwe.Kiedy modernizacja w Katowicach,oś RTysiąclecia?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-09-2013 - 10:51:52
W Wygnanowie rozpoczęcie prac planujemy w październiku. Planujemy włączenie nowej stacji w tej okolicy, także zasięg na pewno się poprawi. Jeżeli chodzi o Katowice, to na osiedlu tysiąclecia prace rozpoczęliśmy 4 września.
  (1)
Odpowiedz
agus
21-08-2013 - 13:29:04
W okolicach dobczyc nie ma zasięgu od wczoraj.... operator nie wie kiedy zostanie to naprawione, to jest jakaś kpina. Dobrze ze kończy mi się umowa, więc przenoszę się do play.
  (0)
Odpowiedz
olica
19-08-2013 - 16:26:52
kiedy ta głupia modernizacja się skończy?! czy to takie trudne zrobić to raz-dwa. podsumuje to tylko tym że t-mobile to z sieć i życzę wam wielkiego kryzysu i upadłości. mam was w i bardzo się ciesze że przechodzę do play. każda inna sieć jest lepsza od tej.
  (0)
Odpowiedz
marokr
12-08-2013 - 00:38:13
Witam.Kiedy nastąpi koniec prac modernizacyjnych w gminie Proszowice,miejscowość Kościelec?Od 9 lat nie było takiej lipy z zasięgiem,przed modernizacją w domu zasięg full a teraz z gławą w oknie marna jedna kreska,pytam kiedy koniec bo to już trwa prawie 3 miesiące.Pani w BOA poinformowała mnie że max miesiąc a tu po dwóch jest dalej kicha.Za niedługo kończy mi się umowa więc mam szanse znów swobodnie rozmawiać w domu.Pozdrawim.Ps:Szczęśliwy abonent :-)
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
12-08-2013 - 17:01:19
Modernizacja w tym rejonie już się zakończyła, bardzo prosimy o kontakt redakcja i pozostawienie danych, postaramy się pomóc. Pozdrawiamy!
  (10)
Odpowiedz
Artuur
09-08-2013 - 19:23:03
Do kiedy jest ta modernizacja bo już mam dość tej waszej sieci. Od 8 lat jestem waszym klientem, byłem zadowolony zasięg full, a teraz bryndza. W domu ledwo bez ruchowo 2 kreski, wystarczy krok i zanik zasięgu. Na polu zasięg jest, ale nie wszędzie. Na co mi taka sieć z której nie można rozmawiać. Płace abonament za 3 telefony i jestem niezadowolony. Tacy jak ja powinni mieć prawo do rezygnacji z usług bez dodatkowych kosztów, bo płacimy za korzystanie z sieci, anie za leżenie telefonu w szafie. Telefon stacjonarny mam do 2015 roku, i co? Mam płacić za ledwo znaleziony zasięg w 1 lub czasem 2 pomieszczeniach. Jak bym nie miał terminów umowy, to już dziś rezygnuje z waszych usług. Okolice Wieliczki 3-4km, chce z powrotem taki zasięg jaki miałem przed modernizacją.
  (0)
Odpowiedz
Feno
05-08-2013 - 09:39:12
Kraków Okolice Ronda Matecznego? kiedy net będzie działał nomrlanie? jedna kreska zasięgu a do tego zanim otowrzę e-maila to mija 5m? jestem już gotów zrezygnować z waszych usług i rozglądam się za inna firmą bo mi net do pracy potrzebny? kiedy to będzie działać nomrlanie w tej okolicy?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
09-08-2013 - 17:01:04
Feno, właśnie trwają prace optymalizacyjne w tym rejonie, prosimy o chwilę cierpliwości. Zgłosiliśmy te uwagi do działu technicznego. Jeżeli zasięg nie poprawi się w ciągu tygodnia prosimy o kontakt z redakcja, na nasz hotline lub do najbliższego sklepu. Pozdrawiamy!
  (5)
Odpowiedz
ja chce zasieg!!
31-07-2013 - 16:58:44
nowa huta brak zasięgu co jest!!!!! juz od 2 miechów to jest jakaś porażka i non stop te glupie esy że przepraszamy modenizacja ja chcę zasięg w końcu płace za to!!!!
  (0)
Odpowiedz
Klient
28-07-2013 - 14:22:18
Dawać zasięg !!!!!!!!!!
  (0)
Odpowiedz
Paweł
27-07-2013 - 19:24:14
W Krakowie- 10 km od centrum -zasięg 0% ledwo to chodzi nie da się stron przeglądać.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-08-2013 - 15:25:32
Prosimy o cierpliwość prace w Krakowie trwają, jeżeli w ciągu najbliższych kilku tyg zasięg się nie poprawi poprosimy o kontakt z BOA lub najbliższym punktem sprzedaży
  (5)
Odpowiedz
nietwojasprawachamie
27-07-2013 - 00:16:20
Trzeba poskładać do prokuratury powiadomienie o popełnieniu przestępstwa, bo jak ktoś nie płaci-to potraficie na niego napuścić firmy windykacyjne, zobaczymy tym razem. Kij ma dwa końce,vA tu mi będziecie o dnu dziecka opowiadać, czy wy jesteście chorzy psychicznie? heheh, do roboty.
  (0)
Odpowiedz
ogolsiępodpachami
27-07-2013 - 00:09:45
No kierwa !!!! Ale mi działa z siłą wodospadu!!!! Żartowałem, żenada jest, nieróbstwo, niechlujstwo i brak zasięgu oraz swiadczenia "usług" do roboty popaprańcy!!!!
  (0)
Odpowiedz
cyc
27-07-2013 - 00:03:20
I co ? Już mamy prawię sobotę-dalej nic. Może to jest efekt końcowy T-mobile, może to tak już ma wyglądać-kasa za nic :) Dobre, gratuluję:) Jazda do roboty-albo ogłosić upadłość,nie mydlić oczu
  (0)
Odpowiedz
Pablo
26-07-2013 - 19:35:52
Może inaczej, By nie biegać po sklepach < człek kupuje blueconnect by sobie życie wszak ułatwiać, nie utrudniać> Zatem - Kraków ul Kamedulska 56 , brak zasięgu od 2 dni . Kiedy będzie naprawiona "usterka" ? Konkretnie w jakim terminie. nr sobie Państwo znajdą sami. Poczekam jeszcze kilka dni na oficjalną odpowiedz TU, jeśli jest takie miejsce stosowne, potem dziękuję za współpracę , okres "lojalki" ? :) nie jest ważny, jeśli działa tylko w jedną stronę-moją.
  (0)
Odpowiedz
Pablo
26-07-2013 - 17:40:21
I proszę mnie tu nie odsyłać do sklepu, boa, etc... Do sklepu to ja idę raz ! Celem zakupu usługi -która ma działać ! Modernizacje są waszym problemem, nie naszym -klientów. Trzeba było uprzedzić, że przez kilka tygodni "netu niet"to by wam większość podziękowała za współpracę -żenującą i pełna wyrzeczeń... zatem kiedy zobaczę zasięg w Krakowie przy ul Kamedulskiej ? Odpowiedzi cięte z paska -mnie nie interesują.
  (0)
Odpowiedz
Pablo
26-07-2013 - 17:30:52
" W celu minimalizacji niedogodności związanych z budową nowej sieci – na tyle, na ile będzie to możliwe – prace będą prowadzone w nocy i w godzinach najmniejszego zapotrzebowania na usługi telekomunikacyjne na danym terenie. W czasie wymiany sprzętu, każda ze stacji należących do T-Mobile zostanie wyłączona na maksymalnie trzy godziny (w tym czasie połączenia klientów będą obsługiwane przez stacje sąsiednie). " Bzdura !!!! Mieszkam 10 km od centrum Krakowa i od 2 dni internet nie działa-co to ma być ????
  (0)
Odpowiedz
max54
26-07-2013 - 16:07:56
Czy w gminie Drwinia pow.Bochnia beda prowadzone jakies prace bo ostatnio odbiór jest fatalny a internet mobilny nie działa.Prosze o odpowiedz
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-07-2015 - 11:25:01
W Państwa okolicy trwają właśnie prace modernizacyjne, bardzo proszę o kontakt z BOA lub najbliższym sklepem gdyby zasięg nie poprawił się w najbliższych tygodniach.
  (4)
Odpowiedz
Artuur
25-07-2013 - 15:03:41
witam. od 8 lat jestem waszym klientem zawsze byłem zadowolony a od kilku miesięcy jest coraz gorzej, mieszkam w małej miejscowości między Niepołomicami a Wieliczką. jak długo jeszcze potrwają naprawy bo nie ma zasięgu, albo zanika co jakiś czas i na komórce i na domowym który też mam od was.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-08-2013 - 15:27:53
W Państwa okolicy trwają właśnie prace modernizacyjne, bardzo proszę o kontakt z BOA lub najbliższym sklepem gdyby nie zasięg nie poprawił się w najbliższych tygodniach.
  (4)
Odpowiedz
sylwia
23-07-2013 - 15:19:01
Witam.Od kilku godz.nie ma w moim mieście zasięgu,w innych sieciach jest.32-440 Sułkowice.Proszę o info co jest powodem!!!
  (0)
Odpowiedz
MKBusko
23-07-2013 - 13:39:10
Po modernizacji w Świętokrzyskiem, a konkretnie w Busku-Zdroju znacznie polepszył się, ale pod koniec czerwca znowu pogorszył się zasięg 3G w E i NE części miasta i parę kilometrów na wschód (jadąc w kierunku Tarnowa). Czy w najbliższej przyszłości problem zostanie rozwiązany? Akurat w tej części miasta jest największe osiedle, ale jego położenie jest niezbyt korzystne względem obecnych obiektów nadawczych na terenie miasta. Przydałby się kolejny obiekt na wschodzie miasta, albo coś w pobliskich wsiach (Pęczelice, Owczary, Radzanów). Na wschodzie miasta można by zamontować anteny na którymś z bloków albo kominie kotłowni.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-08-2013 - 15:29:57
Problem zgłosiliśmy do naszego działu technicznego.
  (5)
Odpowiedz
FelińskiegoMieszkaniec
23-07-2013 - 12:45:29
Uszczegóławiając główny problem z zasięgiem jest od strony wschodniej (wschodnio-północnej). Pozdrawiam i liczę na poprawę.
  (0)
Odpowiedz
Piotr
22-07-2013 - 16:37:49
Bardzo uprzejmie dziękuję za odpowiedź. Czekam zatem z niecierpliwością na zauważalne zmiany w zasięgu, po modernizacji sieci w moim rejonie. Pozdrawiam serdecznie!!! Piotr
  (0)
Odpowiedz
Aneta
22-07-2013 - 13:48:51
Witam, chciałam zapytać czy w okolicach Jordanów, Bystra i Sidzina (woj. małopolskie) będzie także prowadzona modernizacja sieci? W moim regionie są bardzo utrudnienia z siecią, zasięg jest bardzo słaby jak jest to tylko na oknie. Czy można liczyć na poprawę sieci w moim regionie?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-07-2013 - 15:11:41
W chwili obecnej w państwa rejonie prowadzone są prace modernizacyjne, jeżeli w trakcie najbliższych tygodni zasięg się nie poprawi, prosimy o kontakt na stronie, naszym BOA lub w najbliższym sklepie T-Mobile.
  (5)
Odpowiedz
Piotr
17-07-2013 - 19:06:55
Droga Redakcji, czy macie precyzyjne informacje, kiedy w Tyńcu - Kraków zostanie zmodernizowana sieć? Od blisko dwóch lat zasięg radykalnie się pogorszył, praktycznie z dnia na dzień. Można było spokojnie w mieszkaniu rozmawiać, teraz tylko na zewnątrz, w oknie lub na wyższych kondygnacjach. Wszystkie wówczas zgłoszenia w BOA T-mobile rozpływały się niczym widoczność w gęstej mgle. Będę wdzięczny za dokładniejsze informacje. Z góry dziękuję.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
19-07-2013 - 12:18:01
Obecnie w tym regionie są prowadzone prace modernizacyjne, jeżeli zasięg nie poprawi się w ciągu kilku najbliższych tygodni prosimy o kontakt z redakcją bądź z BOA. Pozdrawiamy!
  (3)
Odpowiedz
FelińskiegoMieszkaniec
17-07-2013 - 16:25:22
Witam, Felińskiego - koniec osiedla blok 33C. Totalna klapa. Przed tą całą modernizacją można jeszcze było na balkonie porozmawiać (w mieszkaniu totalny brak zasięgu). Teraz przy tej modernizacji to i na balkonie często nie łapie. W czerwcu miał być koniec. Jeżeli to już koniec to ta najlepsza sieć to totalna klapa :/
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
19-07-2013 - 12:18:45
Obecnie prace modernizacyjne jeszcze trwają. Zgłosiliśmy brak zasięgu wewnątrz budynku do naszego działu technicznego. Pozdrawiamy!
  (3)
Odpowiedz
ania
16-07-2013 - 17:22:03
a bedziecie informowac kiedy tego zasiegu nie bedzie ?
  (0)
Odpowiedz
ldo
13-07-2013 - 16:04:58
Od ubiegłe tygodnia 9.07.br. nie mamy czynnych telefonów komókowych we Władysławie koło Grodziska Maz.. Co mamy zrobić, czy czekać? Lech. D
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-07-2013 - 09:23:39
Modernizacja w tym rejonie przewidziana jest dopiero na 2014 rok. Prosimy o kontakt z redakcją z pozostawieniem namiarów do siebie lub kontakt z naszym BOA lub najbliższym sklepem w celu wyjaśnienia awarii. Pozdrawiamy!
  (3)
Odpowiedz
kkk
12-07-2013 - 19:05:33
Czy modernizacja obejmie także gminę Olkusz w woj. małopolskim? Jeśli tak to kiedy zakończą się prace na tym terenie?
  (0)
Odpowiedz
antar
10-07-2013 - 12:52:01
Fajnie, 5 czerwca dostałem od T-mobile sms że ...."Przez najblizsze kilka tygodni prowadzona bedzie rozbudowa i modernizacja sieci w tym rejonie. Przepraszamy za ewentualne niedogodnosci w czasie trwania prac." a 6 lipca następny...że:"Przez najblizsze kilka tygodni bedziemy prowadzili rozbudowe i modernizacje sieci w tym rejonie. W trakcie trwania prac moga wystapic chwilowe utrudnienia w korzystaniu z naszych uslug, za co serdecznie przepraszamy. Juz wkrotce udostepnimy dla Ciebie najnowoczesniejsza siec. Wiecej informacji na www.najlepszasiec.pl". Mam uczucie że T-mobile robi ze mnie durnia za moje pieniądze. Czekam na sms z dnia 7 sierpnia o identycznej trści choć z mapy i danych na w/w stronie wynika że już w czerwcu prace w moim rejonie (Płn. część Krakowa) powinny być zakończone.
  (0)
Odpowiedz
bodek
10-07-2013 - 07:40:38
Proszę o informację czy planowana restrukturyzacja obejmie zasięgiem Czajowice w gminie Wielka Wieś.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-07-2013 - 13:40:21
Tak, prace w tej gminie rozpoczną się z początkiem sierpnia. Pozdrawiamy!
  (2)
Odpowiedz
marcin555
08-07-2013 - 15:11:46
Może przy okazji tych wszystkich modernizacji, ktoś wreszcie sprawdzi, dlaczego w Krakowie (Ruczaj - ul.Obozowa) jest taki SŁABY zasięg T-Mobile? Nie można rozmawiać...
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
09-07-2013 - 10:33:31
Pod koniec lipca rozpoczniemy prace w tym rejonie, jeżeli w ciągu kolejnych 4 tyg zasięg się nei poprawi bardzo prosimy o kontakt na nasze BOA lub na ta stronę
  (2)
Odpowiedz
Paweł
08-07-2013 - 13:44:05
Czy jest planowana modernizacja również w Cianowicach Dużych (pomiędzy Zielonkami a Skałą)?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
08-07-2013 - 15:06:45
Tak, modernizacja przewidziana na początek sierpień 2013
  (1)
Odpowiedz
tomolowski
07-07-2013 - 13:49:27
Kiedy modernizacja sieci w Kaletach?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
08-07-2013 - 11:48:04
W Kaletach koło Tarnowskich Gór modernizacja przewidziana została na wrzesień 2014
  (3)
Odpowiedz
komorek
26-06-2013 - 15:02:05
dzis wstałem i zasiegu brak Kraków ul. DIetla ile to moze trwać?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
26-06-2013 - 17:02:43
komorek, prace trwają w Krakowie, na Kazimierzu. Możesz odczuwać czasowe problemy w przeciągu najbliższych 4-6 tygodni. W przypadku utrzymujących się trudności prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Abonenta: 602 900 000. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
edek
09-06-2013 - 01:15:23
Witam, Mam pytanie kiedy modernizacji ulegnie stacja T-Mobile w Niestronnie (kujawsko-pomorskie) - mam też numer w Orange:) Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-06-2013 - 11:21:57
edek, prace w okolicy, o którą pytasz przewidziane są na koniec września 2013 r. Pozdrawiamy!
  (2)
Odpowiedz
Sig
08-06-2013 - 23:35:37
Kiedy jest zaplanowana modernizacja sieci w Łodzi? Czy będzie to jeszcze w tym roku, czy w 2014?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-06-2013 - 11:21:12
Sig, modernizacja sieci w Łodzi i okolicach zaplanowana jest na I. kwartał 2014 r. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
kal21
07-06-2013 - 00:03:56
Długo trwa takie coś? Od 18:00, czyli już ponad 6 godzin nie mam zasięgu w telefonie.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-06-2013 - 10:23:32
kal21, z jakiego miasta do nas piszesz? Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
agataG87
06-06-2013 - 17:50:39
Witam. Kiedy będzie modernizowanie sieci do LTE w Łomży?
  (0)
Odpowiedz
tomolowski
05-06-2013 - 20:16:21
Witam,mam pytanie mieszkam w mieście Kalety na Górnym Śląsku Era miała tu zasięg jako pierwsz operator komórkowy,Teraz jest T-Mobile i jako jedyny nie ma zasięgu 3G,jest już nawet LTE.Jestem w tej sieci prawie od początku jej istnienia ale zaczyna mnie już irytować szybkość waszego iternetu tutaj (EDGE),czy wiadomo czy w ogóle i kiedy bedzie tu zasięg 3g. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
grzegorz84
05-06-2013 - 20:05:20
Witam na jaki okres zaplanowane są prace w Katowicach i okolice
  (0)
Odpowiedz
cudak
05-06-2013 - 16:36:25
Ciekawe kiedy zmodernizujecie Kalisz i okolice , bo w tym najstarszym w kraju mieście to wasza sieć zachowuje się jakby Szwedów z okresu potopu pamiętała .
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
05-06-2013 - 16:52:34
cudak, prace w Kaliszu i okolicach zostały zaplanowane na marzec 2014 r. Termin może ulec zmianie. Pozdrawiamy!
  (2)
Odpowiedz
krystian
05-06-2013 - 11:53:50
W przypadku HSPA+ tak jest, że pokazuje 2 kreski zasięgu. Ale internet niczego sobie. Spokojnie u mnie łapie 8Mb/s
  (0)
Odpowiedz
marcin
04-06-2013 - 19:05:26
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy trwa modernizacja na terenie Gminy Węgliniec? Niedawno pojawił mi się zasięg HSPA, ale jakość pozostawia dużo do życzenia - ciągle zrywa połączenie. Wcześniej miałem pełny zasięg teraz 2/5.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
05-06-2013 - 15:53:49
marcin, Gmina Węgliniec znajduje się na obszarze obecnie optymalizowanym. Prace rozpoczęliśmy na początku maja, koniec jest przewidziany w połowie czerwca. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Prace w pierwszym z czterech obszarów ruszają już dzisiaj. W ostatnim - 16 września. Ich celem jest zapewnienie klientom lepszego zasięgu Internetu, zarówno w sieci 2G, jak i 3G.

Ostatnio wspominaliśmy o starcie modernizacji naszej sieci w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym. Oznacza ona wymianę insfrastruktury radiowej poprzez użycie sprzętu wydajniejszego i energooszczędnego, a ponadto przygotowanego do wspierania najnowocześniejszych technologii oraz rozwiązań sieciowych.

W wyniku modernizacji liczba stacji bazowych wzrośnie z 7000 do 10000 na terenie całego kraju. Znacznie poprawi się zasięg oraz jakość połączeń 2G wewnątrz budynków. Nowa sieć zapewnia w szczególności poprawę zasięgu sieci 3G – UMTS – ze szczególnym uwzględnieniem obszarów podmiejskich i wiejskich. Modernizacja przełoży się także na poprawę szybkości transmisji danych w sieci 3G, zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz. Poprawi się także pojemność sieci 3G – UMTS.

Od najbliższego poniedziałku rusza modernizacja sieci w Bydgoszczy. Bydgoszcz wraz z najbliższymi okolicami została podzielona na 4 obszary robocze obejmujące:
Bydgoszcz Północ – początek prac – 26 sierpnia
Bydgoszcz Centrum – początek prac – 2 września
Bydgoszcz Zachód – początek prac – 9 września
Solec Kujawski – Gniewkowo – początek prac -16 września.

W każdym z ww. obszarów proces modernizacji przewidziany jest na 3 do 6 tygodni (dowiedz się więcej jak budujemy najlepszą sieć), a prace będą polegały na:

 • Wymianie sprzętu,
 • Konsolidacji sieci,
 • Optymalizacji sieci,
 • Weryfikacji,
 • Akceptacji.

W wyniku modernizacji liczba stacji bazowych 2G wzrośnie z 85 do 114. Liczba stacji 3G wzrośnie z 73 do 106.

Stan prac modernizacyjnych na 26 sierpnia 2013 r.

Modernizacja naszej sieci rozpoczęła się w połowie ubiegłego roku, odbywa się zgodnie z planem i zostanie zakończona w przyszłym roku. Aby nie była ona uciążliwa dla naszych klientów, prace modernizacyjne prowadzone są w nocy i w okresach najmniejszego zapotrzebowania na usługi telekomunikacyjne.

Na chwilę obecną prace zostały zakończone w 172 obszarach (tzw. klastrach) na terenie całej Polski. W kolejnych 28 klastrach został wymieniony sprzęt i trwają prace optymalizacyjne. Średni wzrost ruchu transmisji danych w obszarach, na których działa nowa sieć to już blisko 70 proc. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak to wszystko przebiega, przeczytajcie nasz artykuł.

Startuje modernizacja sieci w Bydgoszczy - opinie i komentarze (16)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Com
10-04-2014 - 09:18:47
Ciekawe, czy ktoś z T-Mobile jeszcze czyta te fora - jeżeli tak, to czy w chwili obecnej jesteście Państwo konkretniej niż prawie pół roku temu napisać - czy warto nadal czekać na pojawienie się 3G w miejscowości Bożenkowo ? W październiku napisaliście: Redakcja T-Mobile Trendy 01.10.2013 - 14:06:41 W Bożenkowie zasięg 3G będzie dostępny w 2014 roku po włączeniu UMTS 900. Jeżeli odczuwają Państwo problemy z siecią w chwili obecnej, prosimy o kontakt z redakcja i pozostawienie swoich namiarów, obecnie optymalizujemy ten obszar. Pod koniec grudnia napisaliście: Redakcja T-Mobile Trendy 30.12.2013 - 11:09:55 W drugim kwartale 2014 planujemy włączenie zasięgu UMTS900 w miejscach, gdzie do tej pory był jedynie zasięg 2G.
  (0)
Odpowiedz
dziobak
20-12-2013 - 17:08:58
Znowu dostałem sms-a od T-Mobile że cytuję "Zakończyliśmy w tym rejonie budowę najnowocześniejszej sieci Już teraz możesz korzystać z jeszcze lepszego zasięgu i szybkiego internetu mobilnego"To oczywiście jakaś kpina bo nie ma najmniejszej poprawy jeśli chodzi o internet.Domyślam się,że nic się nie zmieni ale na Boga nie wysyłajcie tych idiotycznych sms-ów.
  (0)
Odpowiedz
foto
17-12-2013 - 20:36:56
W Rynarzewie przed waszą modernizacją było lepiej jak teraz po modernizacji. Telefon pokazuje zasięg, a przy próbie połączenia zasięg zanika.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-12-2013 - 11:09:55
W drugim kwartale 2014 planujemy włączenie zasięgu UMTS900 w miejscach, gdzie do tej pory był jedynie zasięg 2G.
  (0)
Odpowiedz
pay
04-12-2013 - 14:37:55
To fakt, w Bożenkowie jest teraz gorzej niż było!! Nie rozumiem tylko jednego faktu skąd pod koniec sierpnia była 1 kreska 3G i internet śmigał pięknie (tak było przez kilka dni) - dla mnie to jest niezrozumiałe! Ponadto miejscowość położona w linii prostej 9km od Bydgoszczy i taka bieda!!! Dla mnie? Porażka T-mobile! Tyle osób czeka na pojawienie się 3G w Bożenkowie - szczególnie od maja do października - gdzie się tam mieszka! Szkoda, bo ludzie wybierają coraz częściej Plusa w tym rejonie.
  (0)
Odpowiedz
Dan
01-12-2013 - 21:21:23
W Bożenkowie jak i w Tryszczynie (okolice Janowa) zasięg 3G nie jest dostępny, po modernizacji widzę większe problemy niż z przed modernizacji, przerwy w połączeniach, zaniki zasięgu, żeby nie było ze to wina telefonu to posiadam 5 telefonów i na każdym są takie same problemy !!!
  (0)
Odpowiedz
do dziobak
25-11-2013 - 10:40:15
zobacz co t-mobile odpisalo poniżej: W Bożenkowie zasięg 3G będzie dostępny w 2014 roku po włączeniu UMTS 900. Jeżeli odczuwają Państwo problemy z siecią w chwili obecnej, prosimy o kontakt z redakcja i pozostawienie swoich namiarów, obecnie optymalizujemy ten obszar.
  (0)
Odpowiedz
dziobak
22-11-2013 - 15:37:48
Bożenkowo bez zmian mimo,że otrzymałem sms o zakończeniu modernizacji i" cudownej" poprawie w najszybszej sieci.
  (0)
Odpowiedz
Kruszyn K
24-10-2013 - 20:38:53
Witam, Miejscowość Kruszyn Krajeński (86-005), niestety od wrzesnia jest problem z przeprowadzeniem rozmowy telefonicznej. Dziala jedynie sieć 2G w porywach 2,5G (Edge). I to niestety sygnal bardzo kiepski. Kiedy to sie wkoncu zmieni. Przed "modernizacją" spokojnie 3G wewnątrz budynku można bylo odbierać. Ta wasza modernizacja to może odbić sie jedynie spadkiem klientów jeżeli tak to dalej pojdzie.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-10-2013 - 14:27:39
Witam, obecnie w tej okolicy trwa optymalizacja, prosimy o kontakt z redakcją i pozostawienie dokładniejszego adresu, zgłosimy Pański problem do działu technicznego.
  (1)
Odpowiedz
DjGrab
03-10-2013 - 23:35:35
Witam Miejscowość Bruchniewo chcialem zapytać kiedy bedzie 3g modernizacja sieci miała być 19 sierpnia i jakoś się chyba jeszcze nie skoczyla.kiedy można spodziewać się 3g odpiscie
  (0)
Odpowiedz
Bożenkowo
30-09-2013 - 07:48:23
W Bożenkowie nadal brak 3G - dziwna sprawa, że w sierpniu przez tydzień było 3G czyli na samym początku modernizacji w tym rejonie, jak to możliwe? Miejscowość może nie jest duża, jednak przez połowę roku (kwiecień-październik) w tym rejonie jest kilka tysięcy osób ze względu na tereny rekreacyjne - woda, działki, obozy!! - warto o tym pamiętać :)
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-10-2013 - 14:06:41
W Bożenkowie zasięg 3G będzie dostępny w 2014 roku po włączeniu UMTS 900. Jeżeli odczuwają Państwo problemy z siecią w chwili obecnej, prosimy o kontakt z redakcja i pozostawienie swoich namiarów, obecnie optymalizujemy ten obszar.
  (1)
Odpowiedz
pay
11-09-2013 - 07:44:57
Bożenkowo - współrzędne 53.224317, 17.953395
  (0)
Odpowiedz
pay
11-09-2013 - 07:40:19
Miejscowość Bożenkowo - na północ od Bydgoszczy, od około 23 sierpnia pojawiło się 3G (z anteną 1 kreska - prędkość wystarczająca, strony ładowały się na niezłym poziomie) od 01 września jedynie 2G. Czy tak już pozostanie? :/
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
11-09-2013 - 16:36:44
26 sierpnia w okolicach Bożenkowa rozpoczęły się prace związane z modernizacją sieci T-Mobile. Prace będą prowadzone przez najbliższe tygodnie. W tym też terminie przewidujemy pojawienie się w okolicy Bożenkowa sieci 3G. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Prace modernizacyjne przełożyły się na większą ilość stacji bazowych, lepszy zasięg i szybszy internet.

W procesie modernizacji dotychczasowe stacje bazowe starszej generacji zastąpione zostały obecnie najnowocześniejszymi. W ramach prowadzonego projektu znacząco, bo aż o blisko 80 proc. wzrosła liczba stacji bazowych na tym obszarze.

Wprowadzone zmiany mają bezpośredni wpływ na zasięg sieci. Aż o 25% populacji wzrosła dostępność sieci 3G w budynkach. Wyniki drive testów wskazują, że podobnie jak w innych zmodernizowanych regionach, średnia prędkość transmisji danych do klienta przekracza 10 Mbps.

Zakończenie prac w GOP oznacza, że w zasięgu szybkiego Internetu oferowanego w technologiach UMTS 2100/900 znajduje się 92% populacji kraju. Niedawno informowaliśmy o zakończeniu prac modernizacyjnych w Warszawie i Trójmieście. 

Obecnie trwają ostatnie prace optymalizacyjne na Pomorzu, w regionie Kościerzyny i Kartuz, oraz na Śląsku, w rejonie Pszczyny i Jastrzębia zdroju.

Do końca września br. zaplanowane jest całkowite zakończenie prac modernizacyjnych. W tym roku obejmą one, m.in., Słupsk, Koszalin, Szczecinek, Płock, Konin, Kutno, Kalisz, Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Bełchatów, Wieluń, Częstochowę, Rybnik, Racibórz, Kędzierzyn Koźle, Opole.

Dla naszych klientów, którym kończy sie obecna umowa na usługę blueconnect i którzy mieszkają na terenach po modernizacji, mamy specjalną ofertę. Zachęcamy do wymiany modemów na nowe, umożliwiające wykorzystanie w pełni nowej sieci. Sprawdźcie szczegóły.

Zakończyliśmy modernizację w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym - opinie i komentarze (15)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

dixer
28-03-2014 - 12:09:48
Kiedy prace na Opolszczyźnie sie ZAKOŃCZĄ ?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
02-04-2014 - 10:18:04
Prosimy o podanie konkretnych lokalizacji jako, że na różnych obszarach na terenie Opolszczyzny prace są i będą prowadzone w różnych terminach.
  (0)
Odpowiedz
grzegorz**
24-03-2014 - 17:27:11
Witam kiedy będzie dostępne UMTS 900 w Mysłowicach woj śląskie
  (0)
Odpowiedz
Robbb
11-03-2014 - 23:12:01
Czy w dniach 10-11.03.2014 są jakieś problemy z intermetem w T-mobile na terenie Krakowa? U mnie nie działa.
  (0)
Odpowiedz
wkurzona
06-03-2014 - 13:23:47
Zostalam wrobiona przez Wasza firme T-Mobile w noteboika "aser"-mobilny na kwote prawie 1.700,00 zl. dostaje fakture do splaty i korzystanie z internetu z którego nie mam mozliwosci korzystac ze wzgledu na brak laczy. Tu czytam jak to uruchomiliscie lacze na gornym slasku a takze otrzymalam juz 2-gi SMS w tej sprawie jak to dbacie, rozbudowujecie - takie ble,ble - niestety jak bylo tak jest.Moje pytanie jak mozna placic za cos z czego sie nie korzysta - no jak ???????? !!!!!! Czekam na jak najszybsza odpowiedz - prosze konkrety !
  (0)
Odpowiedz
varro
28-03-2014 - 12:06:27
@wkurzona - popieram od września 2013 płace za internet w telefonie z którego nie moge skorzystać... a bardzo potrzebuje, paranoja. Jak tylko bede mógł wracam do poprzedniej sieci.
  (0)
Odpowiedz
DawidRozmus
10-02-2014 - 20:12:45
Można także się dowiedzieć kiedy będzie modernizacja sieci na terenie gminy Nysa, woj. Opolskie? Czy w miejscowości Goświnowice (jeżeli wiadomo) bedzie uruchomione utms900? Dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
11-02-2014 - 15:06:16
W Nysie i okolicach planujemy rozpocząć prace w marcu 2014 roku. UMTS w tych okolicach (również w Goświnowicach) planujemy włączyć w trzecim kwartale 2014 roku.
  (0)
Odpowiedz
robbazert9
10-02-2014 - 18:50:54
Kiedy będzie modernizacja w Częstochowie i okolicach? Można mniej więcej znać miesiąc?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
11-02-2014 - 15:06:50
Prace modernizacyjne w Częstochowie rozpoczniemy w połowie kwietnia 2014.
  (0)
Odpowiedz
Pablo76
10-02-2014 - 18:15:51
Witam, Kiedy zacznie się modernizacja w Koszalinie i kiedy będzie zakończona. Dziękuje
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
11-02-2014 - 15:08:12
Prace w Koszalinie planujemy rozpocząć w czerwcu 2014, powinny one potrwać maksymalnie do 6 tygodni.
  (0)
Odpowiedz
luksusxl
05-02-2014 - 10:28:10
a kiedy modernizacja Wieluń woj Łódzkie???
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
07-02-2014 - 14:45:33
Prace modernizacyjne rozpoczniemy w połowie kwietnia, umts900 wprowadzimy do końca 2 kwartału 2014. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
lukjan
23-01-2014 - 13:59:40
czy napewno jest w tychach, 60 nadajnikow, w ramach networks(tak jak napisaliscie)?
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się