Nasz mobilny salon wyrusza w kolejną trasę. Zaczynamy 24. maja w Ostrołęce, a kończymy na początku września w Wałbrzychu. Zaprezentujemy Wam nasze usługi, opowiemy o Najlepszej sieci oraz przeprowadzimy wiele konkursów z cennymi nagrodami.

W najbliższy weekend odbędą się Dni Ostrołęki. 24 maja, na miejskiej plaży, mieszkańcy będą mogli wziąć udział w koncercie Formacji Nieżywych Schabuff. Możemy być pewni, że usłyszymy takie przeboje jak "Klub wesołego szampana", "Ławka" czy "Lato". Przed gwiazdą wieczoru na scenie pojawi się dobrze znany wszystkim ostrołęczanom zespół Droga na Ostrołękę. Oprócz atrakcji muzycznych odbędzie się również szereg mniejszych imprez kulturalnych i rozrywkowych. Wstęp na imprezę jest darmowy.

Jedną z atrakcji Dni Ostrołęki będzie również T-Mobile Truck, a więc nasz mobilny salon pokazowy, który rusza w nową podróż po Polsce.
Naszym gościom zaprezentujemy super nowoczesne smartfony i tablety, przetestujemy też jakość sieci T-Mobile. Nasz animator będzie prowadził i zachęcał do brania udziału w grach i zabawach. Odbędzie się również konkurs, w którym do wygrania będą nowoczesne urządzenia mobilne.
Wewnątrz wozu na 3 monitorach dotykowych nasi gości będą mogli obejrzeć prezentacje poświęcone superszybkiemu Internetowi, MyWallet oraz popularnym aplikacjom.

Nasz wóz odwiedzać będziecie mogli na miejskiej plaży w sobotę w godzinach 12.00 - 20.00, a konkurs planujemy przeprowadzić około 19.00.

Zapraszamy wszystkich na Dni Ostrołęki! Kolejne przystanki T-Mobile Truck to Lubsko, Ustrzyki Dolne, Elbląg, Chojnice, Bolesławiec (łódzkie), Krasnobród, Wrocław, Bolesławiec (dolnośląskie), Jelenia Góra, Wałbrzych. Być może zawitamy jeszcze do innych miejscowości, czas pokaże :). Zobaczcie naszą "przystankową" mapkę!

Wraca T-Mobile Truck! Startujemy w Ostrołęce! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Już niedługo w 9 polskich miastach pojawi się T-Mobile Truck, dzięki któremu dowiecie się więcej o internecie mobilnym.

Już w majówkę w Polskę jedzie nasz T-Mobile Truck, a więc samochód, pełniący funkcję mobilnego salonu. Jego zdjęcie możecie zobaczyć na górze strony. T-Mobile Truck będzie gościł w maju i czerwcu w wielu miastach. Jego misją jest szerzenie wiedzy na temat Internetu mobilnego oraz jego wykorzystania w codziennym życiu.

Miasta, które wybraliśmy przeszły już modernizację sieci. Zorganizujemy w nich imprezy, które przybliżą tajniki nowych technologii, które Wam oferujemy. T-Mobile Truck wyposażyliśmy w nowoczesne monitory, a w naczepie zainstalowany jest HotSpot open T-Mobile z którego będziecie mogli korzystać. Sygnał pozwala na korzystanie z bezpłatnego Internetu w promieniu 10 metrów od T-Mobile Truck.

Pierwszy przystanek T-Mobile Truck to Stalowa Wola. Będziemy tam 4-5 maja 2013. Wszystkie miasta, które odwiedzimy, możecie zobaczyć na mapce.

T-Mobile Truck rusza w trasę! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W najbliższy weekend powraca T-Mobile Truck! Jedziemy do Tarnobrzega, w którym odbędzie się również Jarmark Dominikański. Będzie się działo!

Tarnobrzeg to jedno z miast w którym zakończyliśmy niedawno budowę nowoczesnej sieci T-Mobile. Pozwoliło to mieszkańcom na korzystanie z nieporównywalnie większego zasięgu sieci wewnątrz budynków, szybszego Internetu mobilnego i wyższej jakości połączeń telefonicznych.

Do Tarnobrzegu przyjeżdżamy w pierwszy weekend sierpnia. T-Mobile Truck, a więc nasz mobilny salon, stanie na placu Bartosza Głowackiego. W sobotę odwiedzać nas będzie można od 10 do 18, zaś w niedzielę od 12 do 20.

Przy pomocy T-Mobile Truck będziemy starali się promować internet mobilny i informować o wszystkich jego atrybutach. Mieszkańcy Tarnobrzegu będą mogli również przetestować tablety znajdujące się w naszym wozie.

Odbędą się też liczne gry i zabawy. W ramach głównych konkursów odbędą się dwa, w których będzie można wygrać tablety – konkurs SMS-owy (sobota - około godziny 16-17) i konkurs z bryłami lodu (niedziela - około godziny 18).

Konkurs SMS-owy polega na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Animator ze sceny głównej ogłasza konkurs, podaje numer telefonu na który trzeba wysłać odpowiedź i zadaje pytanie. Kto pierwszy wyśle odpowiedź pod wskazany numer wygrywa. Konkurs z bryłami polega na zadaniu wydobycia przez użytkowników tabletu, który uwięziony jest właśnie w bryle lodu.

Wokół naszego T-Mobile Truck znajdziecie też darmową strefę Wi-Fi.

Tablet Alcatel One Touch Evo 7 będzie do wygrania w Tarnobrzegu.

Jarmark Dominikański

W weekend, kiedy Truck obecny będzie w Tarnobrzegu, miejsce mieć będzie także Jarmark Dominikański. Impreza odbędzie się na tarnobrzeskim rynku (a więc tuż przy T-Mobile Truck) wzdłuż którego postawione zostaną stragany z rękodziełem (garncarstwo, biżuteria, obrazy i ikony, wikliniarstwo, drewniane zabawki, kowalstwo itp) oraz tradycyjnymi wyrobami, potrawami i napojami z różnych regionów kraju (miody, nalewki, wędliny, chleb ze smalcem, oscypki z grilla z żurawiną itp.). W sumie na jarmarku handlować będzie około 100 wystawców z całego kraju.

W pobliżu straganów można będzie skorzystać z niewielkiego wesołego miasteczka z nadmuchiwanymi zamkami, trampolinami itd. Wieczorami odbędą się koncerty, z przewagą zespołów ludowych i biesiadnych.

Zapraszamy Was gorąco do Tarnobrzegu!

<p><em>Zobaczcie wideo-recenzję tabletu Alcatel One Touch Fire, który do wygrania będzie w najbliższy weekend w Tarnobrzegu.</em></p>

<p><em>Zobaczcie jak w T-Mobile Truck bawili się mieszkańcy Szczytna!</em></p>

Wraca Truck! Będziemy w Tarnobrzegu! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nasz samochód zawita pod koniec stycznia do zimowej stolicy Polski. Zobaczcie, jakie atrakcje czekają tych, którzy zechcą spędzić czas z jego ekipą.

Zakopane jest jednym z miast, w których została zakończona budowa nowoczesnej sieci T-Mobile. Pozwoliło to jego mieszkańcom na korzystanie z nieporównywalnie większego zasięgu sieci wewnątrz budynków, szybszego internetu mobilnego i wykonywanie połączeń telefonicznych o wyższej jakości.

30 i 31 stycznia – w czwartek i piątek - T-Mobile Truck stanie na placu pod Gubałówką, tuż za przejściem podziemnym przy ulicy Powstańców Śląskich.

T-Mobile Truck po raz pierwszy odwiedził góry. Zobaczcie foto-  i wideorelację z tego wydarzenia w naszym serwisie.
 
Truck zostanie otwarty dla odwiedzających o godz. 11.00. W jego wnętrzu będziecie mogli zobaczyć najnowsze i najatrakcyjniejsze urządzenia z oferty T-Mobile, związane z usługą dostępu do mobilnego internetu. W programie przewidzieliśmy także gry, zabawy, animacje z nagrodami.

W piątek o godzinie 14.00 odbędzie się konkurs Bryła Lodu, a około godziny 15.00 rozpocznie się rywalizacja, polegająca na próbie wydobycia tabletu z bryły lodu. Ten, kto zrobi to w najkrótszym czasie, dostanie tablet w nagrodę.

Na miejscu będzie nasza ekipa, która nakręci wideo z tego wydarzenia – znajdziecie je potem na naszym kanale YouTube. Oprócz tego na Krupówkach i na placu pod Gubałówką będziecie mogli spotkać hostessy, które poinformują o szczegółach oferty T-Mobile dla klientów mieszkających na terenach po modernizacji sieci.

Wszystkie informacje dotyczące modernizacji sieci znajdziecie w poświęconej temu przedsięwzięciu sekcji Najlepsza sieć w naszym serwisie.

T-Mobile Truck w Zakopanem - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

kspt
29-01-2014 - 21:12:19
O ile mi wiadomo jutro (tj. czwartek - 30.01.2014 r.) T-Truck też jest już od 11-ej na w/w placu :D .
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-01-2014 - 15:43:11
Przepraszamy za pomyłkę, oczywiście Truck jest też w czwartek. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się