Właściciele firm, którzy zdecydują się przenieść swój internet stacjonarny do T-Mobile otrzymają nielimitowany dostęp mobilny, zarówno w firmie, jak i poza nią.

Nielimitowany internet LTE i 3G, z możliwością współdzielenia pomiędzy wieloma kartami SIM to jedna z nowości dla małych i średnich firm przenoszących internet stacjonarny do T-Mobile.

Przedłuż umowę z T-Mobile przez internet!

Według nowej oferty przedsiębiorca płaci 1 zł przez 12 miesięcy, a po tym okresie abonament wynosić będzie 59 zł netto. Dla stałych klientów przygotowano ofertę SuperZestaw, która pozwala obniżyć rachunek nawet o 10 zł netto miesięcznie.

Wspólny pakiet internetu dostępny jest teraz również w Zestawach 2 w 1. Klient otrzymuje dwa urządzenia wraz z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami.

Nielimitowany internet dla firm w nowej ofercie T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Klienci taryfy Jump! ProFirma otrzymają jeszcze większe paczki danych, a dodatkowo przez okres pierwszych 6 miesięcy abonament będzie obniżony do 1 zł.

T-Mobile swoim klientom biznesowym, oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów, oferuje także większe paczki Internetu w taryfach S-XL. Zmiany wyglądają następująco:

Jeśli to nie wystarczy, w każdej chwili można zwiększyć dostępny w taryfie limit o kolejne gigabajty. Każde kolejne 2 GB miesięcznie to koszt 5 zł. Pakietami dodatkowymi można zarządzać elastycznie – wyłączenie pakietu dodatkowego jest możliwe w każdej chwili i obowiązuje od następnego cyklu rozliczeniowego.

Przedsiębiorcy mogą skorzystać także z oferty na 30 miesięcy i w tej opcji pierwsze 6 miesięcy abonament w każdej taryfie obniżony jest to 1 zł. Oferta skierowana jest do klientów przenoszących numer.

Fot. Fotolia

Większe pakiety danych w ofercie T-Mobile dla firm - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Topowy smartfon Huawei tylko online za 99 zł
Podziel się