Nasza sieć z dnia na dzień staje się coraz lepsza. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was nową ofertę blueconnect! Możecie wymienić swój stary modem na nowy i korzystać w pełni ze zmodernizowanej sieci! A do tego dochodzą inne atrakcje. Dowiedzcie się więcej!

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich naszych Klientów, którzy korzystają z blueconnect na obszarze zmodernizowanej sieci UMTS900 i używają starszych modeli modemów, których listę znajdziecie pod tabelą. Urządzenia te niestety nie są w stanie w 100 procentach wykorzystać możliwości naszej nowej sieci, ponieważ bądź to nie są kompatybilne z UMTS900 lub też pozwalają na korzystanie z sieci z prędkością do 3,6 Mb/s.

Dlatego proponujemy Wam odwiedzenie naszego sklepu, gdzie otrzymacie nowy modem, większe limity danych obowiązujące przez cały okres trwania umowy oraz bardzo korzystne opłaty miesięczne, zwłaszcza jeżeli korzystacie z oferty poprzez Super Zestaw. Możecie także skorzystać z innej naszej oferty, np. tabletów Wi-Fi z mobilnym routerem. Dodajmy, że nie musicie także oddawać swojego starego modemu. Poznajcie zalety UMTS900 i zwiększcie prędkość Waszego Internetu!

Nowe najpopularniejsze urządzenia: modem USB Huawei E3131 oraz mobilny router ZTE MF60

Dajemy Wam też możliwość wypożyczenia modemu. Nasi Abonenci są zwolnieni z płacenia kaucji. Dzięki temu przez 7 dni możecie sprawdzać parametry sieci w miejscach, w których najczęściej korzystacie z blueconnect w Waszym domu lub miejscu pracy. Do pomiaru może przydać się Wam aplikacja SpeedTest.

Z naszej oferty możecie skorzystać już na kilka miesięcy przed datą wygaśnięcia obecnej umowy. Zastanawiacie się czy to właśnie o Was chodzi? Skontaktujcie się z naszym Konsultantem lub sprawdźcie w iBOA!

Internet mobilny dla Ciebie i dla rodziny - Wymiana blueconnect - modemy i routery
 

blueconnect 19

blueconnect 29blueconnect 49blueconnect 59blueconnect 69

Abonament za usługę blueconnect

19,99 zł 29,99 zł 49,99 zł 59,99 zł 69,99 zł
SUPER ZESTAW - Abonament za usługę blueconnect dla Klientów T-Mobile* 19,99 zł 29,99 zł 39,99 zł** 49,99 zł** 59,99 zł**
Abonament za taryfę data bezpłatne
Limit danych dla stałych abonentów 2 GB 4 GB 12 GB 18 GB 35 GB
Limit danych dla nowych Klientów brak oferty 3 GB 10 GB 15 GB 25 GB
Czas trwania umowy 24 Cykle Rozliczeniowe 12 lub 24 Cykle Rozliczeniowe

Lista starych modeli modemów USB, które  nie obsługują UMTS900 lub pozwalają na uzyskanie maksymalnej prędkości do 3,6 Mb/s. W sklepach T-Mobile możecie je wymienić na nowe:

Wymień modem na nowy i w pełni wykorzystuj najlepszą sieć! - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

KLOSS
04-02-2014 - 10:41:27
Po modernizacji, niestety, brak stabilności połączenia, spadek ping, nie można pograć. Mam E-3131.
  (0)
Odpowiedz
W4Ready
29-01-2014 - 16:28:36
1. Dlaczego polecacie przestarzały sprzęt (HSPA+ kat. 14 - download do 21Mb/s) zamiast urządzeń zgodnych z HSPA+ Dual Carrier (do 42 Mb/s) lub LTE (do 150Mb/s)? 2. Dlaczego obecny abonent (posiadający zgodne urządzenie np. modem LTE) będąc w zasięgu LTE T-Mobile Polska, nie może zalogować się do sieci w tej technologii? Konkurencja - Plus/Cyfrowy Polsat, Play i Orange oficjalnie udostępniły LTE, a T-Mobile jak zwykle jest do tyłu...
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

ZTE przedstawiło nowy modem MF821 - przenośne urządzenie, pozwalające na nawiązywanie połączeń internetowych z wykorzystywaniem technologi LTE.

ZTE bardzo zachwala swoje nowe urządzenie. Jego największym atrybutem ma być współpraca z nowoczesną technologią LTE, która zapewnić ma sprawny i szybki transfer. Modem pozwolić ma na przesyłanie danych z prędkością do 100 Mb/s (download) i do 50 Mb/s (upload). ZTE MF821 korzysta także z tradycyjnych pasm przesyłu danych, takich jak sieć GMS i UMTS.

Dzięki portowi USB modem jest bardzo prosty do zainstalowania. Żeby uzyskać dostęp do Internetu, wystarczy włożyć kartę SIM i podłączyć urządzenie do komputera. Urządzenie korzysta z technologii plug and play, dzięki czemu proces instalacji sterowników nie wymaga naszej ingerencji.

MF821 posiada ponadto slot na kartę SD, co umożliwia użycie go w charakterze przenośnego magazynu pamięci o pojemności do 32GB.

Modem ZTE MF821 – Internet w technologii LTE - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Huawei E3131 to jeden z najnowszych modemów w ofercie T-Mobile. Sprawdzamy możliwości jakie oferuje i jak sprawdza się na co dzień.

 • Design
  8
 • Konstrukcja
  9
 • Łatwość instalacji
  9
 • Jakość połączenia
  8
 • Funkcjonalność
  8
 • Design
  6.333333333
 • Konstrukcja
  5.933333333
 • Łatwość instalacji
  6.466666666
 • Jakość połączenia
  5.133333333
 • Funkcjonalność
  5.266666666

+ Plusy

 • stabilna praca
 • łatwa instalacja
 • dodatkowe gniazdo na kartę pamięci
 • gniazdo dla zewnętrznej
 • uchwyt do smyczy

- Minusy

 • włożony w gniazdo USB jest podatny na przypadkowe uszkodzenie

Od wyboru odpowiedniego modemu USB zależy nie tylko szybkość i sprawność działania mobilnego internetu. W konsekwencji zależeć będzie od tego również komfort korzystania z komputera, bo większość z nas używa go w zasadzie wyłącznie w trybie online.

Modem USB Huawei E3131 wygląda niepozornie – w zasadzie identycznie jak większość urządzeń tego typu. Czarną obudowę, wykonaną z naprawdę dobrej jakości plastiku urozmaicono jednak szarymi akcentami. Ten drobny zabieg przełamuje wszechobecną czerń i sprawia, że wygląda on dużo ciekawej od większości  konkurentów.

Pod zdejmowaną klapką znajdują się dwa gniazda. Większe, umieszczone na wierzchu pozwala umieścić w nim kartę SIM. Drugie, znajdujące się z boku daje możliwość zamontowania w nim karty pamięci microSD o pojemności do 32 GB i korzystanie z modemu jak ze zwyczajnego pendrive'a – również podczas połączenia z internetem. Ciekawym rozwiązaniem, na jakie zdecydowano się wyposażyć Huawei E3131 jest schowane pod małą zaślepką gniazdo anteny zewnętrznej. Warto z niego skorzystać jeśli zamierzamy używać mobilnego internetu w trudnych warunkach, na przykład w budynkach zbudowanych tak, że skutecznie tłumią zasięg sieci komórkowych. W naszych testach nie skorzystaliśmy jednak z tej możliwości – Huawei pracuje bowiem bardzo stabilnie i nie traci zasięgu tak łatwo. Obudowa E3131 kryje jeszcze jedną, drobną, ale bardzo przydatną ciekawostkę – solidny, metalowy uchwyt do smyczy. Walory praktyczne tego niepozornego rozwiązania podnosi dodatkowo fakt, że sznureczek przeciągnąć można również przez nasadkę wtyku USB, zabezpieczając ją przed zgubieniem.

Proces instalacji sprowadza się do podłączenia go do gniazda USB. System operacyjny automatycznie rozpozna urządzenie i zainstaluje odpowiednie sterowniki.

Ciekawym rozwiązaniem, na jakie zdecydowano się wyposażyć Huawei E3131 jest schowane pod małą zaślepką gniazdo anteny zewnętrznej. Warto z niego skorzystać jeśli zamierzamy używać mobilnego internetu w trudnych warunkach, na przykład w budynkach zbudowanych tak, że skutecznie tłumią zasięg sieci komórkowych.

Równie praktycznie i bezproblemowo prezentuje się instalacja i dalsza praca z modemem Huawei E3131. Proces instalacji sprowadza się do podłączenia go do gniazda USB. System operacyjny automatycznie rozpozna urządzenie i zainstaluje odpowiednie sterowniki. Są one przechowywane w pamięci modemu - nie musimy zatem korzystać z dodatkowego oprogramowania dostarczanego na dodatkowych nośnikach. W przypadku Windows 7 ręcznie uruchomić należy jedynie instalator programu Internet Manager. Jest to jednak banalnie proste i sprowadza się praktycznie do jednego kliknięcia. Jeśli korzystamy z najnowszego Windows 8 nie musimy robić nawet tego – wszystko odbędzie się całkowicie automatycznie.

Główny panel programu Internet Manager oprócz możliwości połączenia się z internetem daje także dostęp do wielu przydatnych opcji. Z jego poziomu można między innymi wysyłać i odbierać wiadomości SMS, sprawdzać historię operacji, ilość pobranych i wysłanych danych, a nawet skorzystać z osobistego konta abonenckiego w T-Mobile.

Huawei E3131 jest zgodny ze standardem HSPA+, co oznacza, że jest w stanie pobierać dane z prędkością do 21 Mb/s. Wysyłanie odbywa się w standardzie HSUPA - maksymalny transfer wynosi tu 5,76 Mb/s. Takie parametry swobodnie wystarczają do swobodnego i komfortowego surfowania po zasobach internetu. Praktyczne wyniki naszych testów prezentują się równie dobrze. W testach prędkości transfer w przypadku pobierania danych oscylował na poziomie 14 Mb/s. Wysyłanie odbywało się z prędkością na poziomie 4 Mb/s.

Modem bardzo łatwo podłączyć do komputera.

Huawei E3131 to modem, który można polecić z czystym sumieniem. Pracuje stabilnie, jest mały, poręczny i oferuje dostęp do szybkiego internetu mobilnego. Jego zdecydowanymi zaletami są także praktyczne rozwiązania, takie jak miejsce na dodatkową pamięć czy gniazdo dla zewnętrznej anteny.

Informacje ogólne Zwiń/Rozwiń
Producent Huawei
Model E3131
Typ modem USB
GSM [MHz] 850/900/1800/1900
UMTS 2100 [MHz] 900/2100
Standard USB
Złącze anteny zew. tak

<p><em>Zapraszamy do obejrzenia naszej wideo-recenzji tego modemu Huawei E3131!</em></p>

Modem Huawei E3131 - stabilny i poręczny - opinie i komentarze (37)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Design
Aplikacje
Bateria
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Brom
06-02-2016 - 17:38:15
@spyman Witam czy wiem że od twojego komentarza minął już rok ale sam borykam się teraz z takim samym problemem... "połączenie zostało zakończone przez komputer zdalny zanim można było je ukończyć" Jak udało Ci się to naprawić? O ile się w ogóle udało...
  (0)
Odpowiedz
zdzislaw15
05-02-2015 - 13:38:26
Czy można dostosować HUAWEI E 3131 do Windows 10
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-02-2015 - 15:33:37
Witam Serdecznie, Myślę że na początek trzeba spokojnie poczekać aż pojawi sie oficjalna w pełni wspierana wersja windows 10. Sterowniki powinny być kompatybilne. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
rlb
22-10-2014 - 16:54:04
mam problem z modemem e3131 od pewnego czasu nagrzewa sie bardzo w krotkim czasie co robic zagubilem karte gwarancyjna czy mozna naprawic nafakture zakupu
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
22-10-2014 - 17:21:22
Witaj. Uprzejmie informuję, że duplikaty kart gwarancyjnych nie są wystawiane. Podstawą do złożenia reklamacji z tytułu gwarancji w przypadku zagubienia karty gwarancyjnej jest dowód zakupu z podanym numerem IMEI lub Umowa o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych (zawierająca nr IMEI). Reasumując, potwierdzam, że możesz udać się do placówki T-Mobile wraz z dokumentem potwierdzającym zakup. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Fredekzkredek
18-10-2014 - 08:45:07
Ocena: 6/10
Do pracy samego modemu mam niewiele zastrzeżeń, ale nie próbowałem go jeszcze w słabym sygnale. Jeśli chodzi o wykonanie, to zwykła chińska niedoróbka. Po trzykrotnym włożeniu anteny wyrywa się gniazdo antenowe i praktycznie modem można wyrzucić bo gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych. Kaszanka!
  (0)
Odpowiedz
Cyprian23
14-10-2014 - 01:13:35
Ocena: 2/10
Nie dziela pod wersja 64-bitowa
  (1)
Odpowiedz
asdrooo
14-09-2014 - 15:18:37
Ocena: 2/10
Przy podpisywaniu umowy TRZY razy się pytałem, czy ten modem obsługuje Linux i za każdym razem padała odpowiedź, że TAK. Po wyjeźdxie na wiochę okazało się, że jednak NIE. Pani z BOA poradziła, abym podjechał tam gdzie podpisałem umowę i żeby mi wgrali na pena sterowniki. CZYLI łapanie klienta - niech tylko kupi/podpisze umowę a potem to niech sie sam martwi. Ale podjadę i zobaczymy co powiedzą. Nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach promocyjnych, reklamowych i marketingowych.
  (0)
Odpowiedz
czajka1974
08-07-2014 - 00:46:50
szukam sterownika do tego modemu bo karta mi się zagubiła (E3131)może ktoś podać linka .
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-07-2014 - 11:00:27
Spróbuj skorzystać z danych ze strony producenta, link: http://consumer.huawei.com/en/mobile-broadband/data-card/support/downloads/e3131-en.htm. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
sanders
03-07-2014 - 22:27:07
Ocena: 2/10
stabilny ale nie polecam. Nagle po 2 miesiąůcach walcze od dwóch godzin żeby się połączyć i nie mogę i nawet w tmobile nie wiedza
  (0)
Odpowiedz
Jura
23-06-2014 - 19:40:31
Ocena: 4/10
Mam ten modem od kilku miesięcy, zakup przymusowy z sieci PLAY. Pracuje tak sobie,grzeje się. Obudowa bardzo licha, trzeba obchodzić się jak z surowym jajkiem. Przeystosowany do prędkości max.4 MB. Mnie kosztował 129,- zł.
  (0)
Odpowiedz
nota.webd.pl
14-06-2014 - 08:43:20
MOdem Usb 3131 dobrze współpracuje z routerami TP-Link TL-MR3220 po ich aktualizacji lub nowszymi bez jakich kolwiek problemów. Przy obecnej technologi LTE którą osiąga do 40Mbps alternatywa jest ten modem 3131 który prędkość ma niższą 21Mbps lecz i tak lepszy i gwarantowane prędkości 4-10Mbps niz udawanie ze mamy cieszyć się LTE bez tej prędkości a posiadać sam modem tych standardów gdzie i tak poza dużymi aglomeracjami możemy pomarzyć o prędkości wyższej niż 2Mbps Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Lepre
01-05-2014 - 13:54:36
Modem nie działa w win 8 jeśli ma zainstalowane sterowniki do obsługi LTE. Na win 7 działa bez problemu. Czy ktoś potrafi udzielić odpowiedzi na pytanie jak cofnąć ustawienia do starszych sterowników albo adres strony gdzie je ściągnę??
  (0)
Odpowiedz
spyman
16-02-2014 - 17:26:01
Mam problem z HUAWEI 3131. Kupiłem internet na kartę z tym urządzeniem i na początku wszystko działało okej. Transfer był bardzo przyzwoity. Niecały miesiąc. Nagle, w trakcie korzystania, rozłączyło mi neta i wyskakuje jakiś komunikat że "połączenie zostało zakończone przez komputer zdalny zanim można było je ukończyć". Od tamtej pory wcale nie mogę się połączyć z netem a dioda na urządzeniu, po podłączeniu go do komputera miga mi najpierw na zielono a za chwilę na niebiesko. I oczywiście się nie łączy... Pokazuje 2-3 kreski 3G na zasięgu. SMSy wysyłają się i przychodzą bez problemów. Możecie mi nie odpisywać bo jak czytam Wasze (T-mobile) odpowiedzi to ręce opadają.... Na 100% skierujecie mnie do BOA. Dzwoniłem na 600 600 600 i jedyne co się dowiedziałem to żebym zadzwonił na *7242 PRAWIE 2,50 za minutę połączenia!!! SKANDAL !!!!!! Są problemy to powinniście je "na kolanach", z przeprosinami i bonusami usuwać darmo. TAK SIĘ TRAKTUJE KLIENTA W PROFESJONALNYCH I POWAŻNYCH FIRMACH. Nie chodzi mi o marne 10 czy 20zł za połączenie z Wami ale o zasadę!! Jestem szczerze zniesmaczony takim podejściem do swojego Klienta. Dla mnie mnie takie zachowanie to wyłącznie objaw pazerności na każdą złotówkę. Tak to odbieram. SZOK!
  (5)
Odpowiedz
Kiniucha
20-01-2014 - 19:40:54
Czy wysyłanie smsów z tego urządzenia jest darmowe?
  (0)
Odpowiedz
Użtykownik
18-01-2014 - 20:04:53
Ocena: 5/10
wystarczy nabijania ludzi w butelkę,nie macie nawet prawa reklamować bubla,łowicie tym nabywców a potem dzwoniącdo was proponujecie reklamacje albo że ma ktos sprzęt do D... posadzą taką paniusie jako konsultantke co nie ma zielonego pojęcia o internecie,jąka się bo nie wie co odpowiedzieć,to ma być uczciwa firma kujwa,burdel.......................
  (2)
Odpowiedz
siuwaksy
08-01-2014 - 08:54:30
Modem Huawei e3131 mimo poprawnej instalacji nie może połączyć się z internetem mobilnym. Przy próbie połączenia wyskakuje informacja o tym, że jest już używany lub został źle zainstalowany. To już trzeci modem, który wypróbowałam na tym laptopie, także wina leży właśnie po stronie komputera. Mam Windows 7 64 bit. Podczas instalacji wyłączam działanie antywirusa i zaporę windows. Co jeszcze może być problemem? Dodam, że modem zainstalowany na innym komputerze z Win 8 działa bez zarzutu.
  (0)
Odpowiedz
tetris
14-02-2014 - 19:59:22
@siuwaksy - może być wina kompa u mnie wyżucał modem ovation a ten chodzi bez zarzutu
  (0)
Odpowiedz
marek27
29-10-2013 - 14:57:15
Mam problem z tym modemem i blueconnectem ogolnie- od 3 / 4 dni mam to razem z laptopem Acer Aspire L- odczekałem 48 godzin niby aktywacji , połaczyłem sie z netem moze 2 razy- na krótko - wciaz wyskakuje mi komunikat o treści: The connection was terminated by the remote computer before it could be completed - Ma ktos pojecie o co chodzilo? prosze o pomoc,pragne dodac ze dzwonilem kilka razy na infolinie- i wlasnie wtedy internet jakims cudem zaczynal dzialac- na specjalistyczna infolinie-wasz help desk za 2,40 cos za minute dziekuje bardzo,narzedzie diagnostyczne w aplikacji Internet manager pokazuje ze sim vpn itp wszystko ok-tylko polaczenia nie ma a to wiem bez aplikacji
  (0)
Odpowiedz
okruszek
28-10-2013 - 17:17:34
Ja mam takie pytanie jak bym włożył kartę z tego modemu do telefonu to tez bym miał internet w telefonie z tym akietem czy bym musial płacic czy wogule sie nie da ??
  (1)
Odpowiedz
nuki
21-10-2013 - 19:43:54
Ocena: 8/10
super, korzystam od 5 lat, w domu w Warszawie i na działce w lesie. na działce wolniej, filmiki nie chodzą, ale wiadomości i informacje wszelkie odnajduję.
  (0)
Odpowiedz
Zabrzanin
05-08-2013 - 12:56:27
Ocena: 7/10
Polecam! Internet sprawdza się genialnie!
  (0)
Odpowiedz
OleX
04-08-2013 - 14:32:58
Ocena: 9/10
Przez kilka dni mi działało a teraz napisało, że "Prędkość internetu zmalała. Proszę dokupić na stronie (jakiejś tam)" a ja normalnie płacę. A tak to jest bardzo dobry.
  (2)
Odpowiedz
Stasiek
30-07-2013 - 15:45:54
Od 2 dni nie mogę tego g.... zainstalować i korzystać. Laptop nie rozpoznaje modemu. Nie skąd pobrać menagera połączeń. Totalna porażka!!! Kolejny złodziej na polskim rynku telefonii komórkowej i internety bezprzewodowego
  (4)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-08-2013 - 16:02:00
W przypadku problemów z obsługą urządzenia, prosimy o kontakt telefoniczny z naszym HELP DESKIEM. Jest to specjalna infolinia dla Klientów T-Mobile. Numer na który należy zadzwonić to *7242 (z numerów TM). Koszt połączenia 2,46 zł brutto za minutę. Serwis jest czynny codziennie od 7 do 23.
  (17)
Odpowiedz
użytkownik
18-01-2014 - 20:21:28
@It Redakcja T-Mobile - i ta usługa kosztuje ponad 2zł za minute,odpowiedz na ten numer jest taki,ma pan pani uszkodzony lub żle ustawiony komputer z naszej strony jest ok,a zasięgu jak nie ma tak nie ma,.....
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
21-01-2014 - 13:18:33
Przykro nam z powodu Pani wrażeń z obsługi klienta. Nie wiem, czy dzwoniła Pani pod numer Help Desk: *7242 (z numerów TM). Koszt połączenia 2,46 zł brutto za minutę. Serwis jest czynny codziennie od 7.00 do 23.00 Jeśli oni nie pomogli, sugeruję skontaktowanie się z BOA.
  (9)
Odpowiedz
leo
16-07-2013 - 21:35:13
Ocena: 4/10
słaby jest zasieg cięzko internet pracuje
  (2)
Odpowiedz
misiorysio
16-07-2013 - 10:34:05
Ocena: 10/10
Jeden minus , nie działa jako pendrive w tablecie.tablet nie widzi karty pamieci ale net działa
  (0)
Odpowiedz
KfiatkaPL
15-07-2013 - 14:48:46
Konkurencja ma go za 109zł a w T-Mobile za 149zł... kupię za 109zł od Was bez startera... ;)
  (0)
Odpowiedz
Milka
09-06-2013 - 18:22:33
czy modem Huawei E3131 działa na adroidzie (tablet), kupionym poza ofertą operatora?
  (0)
Odpowiedz
remik1976
08-05-2013 - 10:19:40
Modem ciekawy, tylko co po nam po nowoczesnym modemie jak dostawca internetu jest do bani.
  (9)
Odpowiedz
biol
04-04-2013 - 21:56:43
Ocena: 8/10
niewygodą jest konieczność wpisywania pinu przy każdym uruchomieniu komputera
  (28)
Odpowiedz
gość
02-03-2013 - 22:28:17
Jeszcze dużo wody upłynie zanim internet mobilny będzie bez limitu pobierania i wysyłania danych zbyt piękne żeby było prawdziwe no chyba, że w Areo, ale prędkość tego internetu nie powala na kolana.
  (0)
Odpowiedz
gosc
27-02-2013 - 20:01:04
A ja mam takie pytanie. Czy predkosc tego internetu jest stała? W sensie, że gdy korzystam z niego dzien w dzien po kilka godzin jego predkosc nie maleje? Nie ma zadnego transferu?
  (8)
Odpowiedz
abc
30-01-2013 - 16:15:24
Ocena: 10/10
Rewelacyjny! Brać w ciemno!
  (25)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W naszej nowej ofercie blueconnect możecie wymienić swój stary moden na nowy. W naszym filmie zobaczycie jak to zrobić. Dzięki temu w pełni skorzystacie z naszej zmodernizowanej sieci!

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich naszych Klientów, którzy korzystają z blueconnect na obszarze zmodernizowanej sieci UMTS900 i używają starszych modeli modemów, których listę znajdziecie pod tabelą. Urządzenia te niestety nie są w stanie w 100 procentach wykorzystać możliwości naszej nowej sieci. Nie są kompatybilne z UMTS900 lub też pozwalają na korzystanie z sieci z prędkością do 3,6 Mb/s.

Dlatego proponujemy Wam odwiedzenie naszego sklepu, gdzie otrzymacie nowy modem, większe limity danych obowiązujące przez cały okres trwania umowy oraz bardzo korzystne opłaty miesięczne, zwłaszcza jeżeli korzystacie z oferty poprzez Super Zestaw. Możecie także skorzystać z innej naszej oferty, np. tabletów Wi-Fi z mobilnym routerem. Dodajmy, że nie musicie także oddawać swojego starego modemu. Poznajcie zalety UMTS900 i zwiększcie prędkość Waszego Internetu!

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj. Poniżej z kolei możecie zobaczyć nasz nowy film!

Wymień modem na nowy! Zobacz na czym to polega! (wideo) - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

W4Ready
16-04-2014 - 13:13:36
1. Dlaczego polecacie przestarzały sprzęt (HSPA+ kat. 14 - download do 21Mb/s) zamiast urządzeń zgodnych z HSPA+ Dual Carrier (do 42 Mb/s) lub LTE (do 150Mb/s)? 2. Dlaczego obecny abonent (posiadający zgodne urządzenie np. modem LTE) będąc w zasięgu LTE T-Mobile Polska, nie może zalogować się do sieci w tej technologii? Konkurencja - Plus/Cyfrowy Polsat, Play oraz Orange oficjalnie udostępniły LTE, a T-Mobile jak zwykle jest do tyłu...
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-04-2014 - 14:28:08
Jeżeli chodzi o modemu wspierające HSPA+ Dual Carrier to mieliśmy taki modem i był nim Huawei E372 a jego następcą jest modem Huawei E3276, który jest już przystosowany pod LTE jak również pod HSPA+DC. Proponujemy zatem taki modem. W pełni z LTE będzie można oczywiście korzystać na nim po uruchomieniu tej usługi w naszej sieci, co nastąpi za kilka miesięcy. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
0431
01-04-2014 - 08:20:06
Witajcie jestem otwarty na wszystkie nowości poza zmiana cen .skonczylem 75 lat zdzislaw
  (2)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się