Polska Telefonia Cyfrowa została wyróżniona, w ramach konkursu „100 PROCENT Nagrody Wolontariatu Pracowniczego” za projekt Świąteczna Aukcja Charytatywna. Nasz projekt został doceniony spośród 17 nadesłanych zgłoszeń w kategorii Program Wolontariatu Pracowniczego. Otrzymał 99% na 100% możliwych punktów i znalazł się w pierwszej trójce najlepszych programów w tej kategorii.

Świąteczna Aukcja Charytatywna już od 2002 roku w okresie przedświątecznym mobilizuje pracowników PTC do działania na rzecz innych. W  tym roku na projekt złożyły się warsztaty z udziałem pracowników i ich dzieci oraz aukcja, na której licytowane są przytulanki zaprojektowane i przygotowane w ramach wolontariatu rodzinnego. Wylicytowana przez pracowników kwota z aukcji zostanie następnie podwojona przez firmę. W ramach dziesięciu aukcji świątecznych pracownicy i firma przekazali ponad 800 000 złotych na pomoc dla potrzebujących. Tegoroczne środki zostaną przekazane na potrzeby dzieci, uczestników programu Akademia Przyszłości, realizowanej przez Stowarzyszenie Wiosna.

„Ta nagroda ta uhonorowanie naszych pracowników, którzy co roku z tak wielką pasją i zaangażowaniem włączają się w pomaganie najmłodszym. Dlatego chciałabym im za to serdecznie podziękować i pogratulować” – powiedziała Magdalena Gera–Pikulska, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Polityki Personalnej w PTC.

Kapituła konkursu w swoim uzasadnieniu wskazała na szczególny atut programu czyli umożliwienie  pracownikom zaangażowania się w różny sposób, począwszy od wolontariatu, a skończywszy na udziale w aukcji. Doceniona została także innowacyjność działań podejmowanych w ramach projektu i spójność oraz organizacja systemu jako całości. Aukcja pracownicza jest autorskim pomysłem, co w dużej mierze świadczy o kreatywności firmy i gotowości na szersze zmiany. Wyróżnione zostało także zrozumienie dla wagi budowania relacji beneficjent - pracownik, pracownik - firma - na każdym etapie.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu. Zwycięskie projekty zostały wyłonione przez Kapitułę w skład której weszli: Mirella Panek-Owsiańska, Prezeska Zarządu, Dyrektorka Generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Dariusz  Pietrowski Prezes Zarządu Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Warszawie,  Piotr  Onikki-Górski  dyrektor Biura Kontaktów Społecznych Business Centre Club, Krzysztof Więckiewicz, Dyrektor Departamentu Pożytku Publicznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.

Wyróżnienie w „100 PROCENT Nagrody Wolontariatu Pracowniczego" - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Luty w programie Era Premia jest okazją by zrobić komuś miłą niespodziankę. W końcu kiedy mamy zaskakiwać drogie nam osoby jeśli nie na Walentynki?

Choć na dworze cały czas zimno, w lutym rozgrzewają nas imprezy karnawałowe i zbliżające się Walentynki. Przy tak wielu okazjach do wyjścia wieczorem z domu na pewno przydadzą się dodatkowe minuty na rozmowy z prepaida. W tym miesiącu obniżyliśmy o połowę liczbę punktów Era Premia, które trzeba wydać na 50 zł doładowania i przedłużenie ważności konta Tak Tak o 3 miesiące (i dodatkowo o jeden miesiąc na połączenia przychodzące).

Mając tylko 1000 punktów Era Premia możesz doładować bliskiej osobie konto Tak Tak-a. To dobry dodatek do innych niespodzianek, które pewnie przygotowujecie już na Walentynki

1000 punktów = miła niespodzianka

Trudno o prostszą metodę, by kogoś zaskoczyć. Mając tylko 1000 punktów Era Premia możesz doładować bliskiej osobie konto Tak Tak-a. To dobry dodatek do innych niespodzianek, które pewnie przygotowujecie już na Walentynki. Nie wymaga to czasu ani energii, którą możecie spożytkować na inne, zaskakujące prezenty dla bliskiej Wam osoby. Doładować prepaida z Era Premia można wysyłając SMS-a, dzwoniąc pod numer obsługi klienta, wchodząc na stronę www.iboa.pl, w salonie lub sklepie firmowym. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Doładowanie w prezencie - opinie i komentarze (6)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Komcim90
09-02-2011 - 14:38:35
Nigdy nie prosiłem nikogo, żeby doładowywał mi konto w Tak Taku ze swoich punktów Era Premia, ale słyszałem, że jest taka możliwość. Zdarzyło mi się, że znajomy doładowywał mi ze swojego abonamentu. Kwota samego doładowania była doliczana do jego rachunku, a ja dostawałem jeszcze gratisowe minuty i smsy.
  (0)
Odpowiedz
Zawiedziony
08-02-2011 - 20:27:18
Gdzie info o kłopotach w sieci??? Gdzie przeprosiny za nierealizowane połączenia???
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
09-02-2011 - 18:50:24
@Zawiedziony Przepraszamy, jeśli w Twoim przypadku nastąpił problem techniczny związany z nagrodą \"Automatyczne Doładowanie Konta Tak Tak za punkty Era Premia\". Chwilowy błąd systemowy został już naprawiony, a usługa działa.
  (0)
Odpowiedz
Zawiedziony
08-02-2011 - 20:07:15
Fajnie, nigdzie nie można się dodzwonić tylko na pocztę, która zżera złotówki. Zalogować też nie :P
  (0)
Odpowiedz
salata
08-02-2011 - 13:58:10
Za 50 złotych, to można sobie sporo pogadać, mając Tak Taka.
  (0)
Odpowiedz
filip00
07-02-2011 - 20:12:41
Świetnie Ero! Co miesiąc nowa promocja :) Niestety wykorzystałem na razie wszystkie punkty Era Premia na poprzednie bonusy i muszę się wstrzymać, ale może ktoś mi zrobi prezent :)
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

25-lecie Nokia Research Center Finowie świętują projektem rodem z filmu science-fiction. Koncepcyjny model GEM składa się z kilku ekranów dotykowych i tylko z nich...

Jeśli jesteście w stanie wyobrazić sobie smartfon będący szczytem personalizacji, bez problemu przełkniecie koncepcyjną Nokię GEM. Za pomocą tak prostej manipulacji jak zmiana tapety, można zmienić wygląd całego urządzenia. Adaptując się do otoczenia, Nokia GEM może stać się niemalże przezroczysta.

Co jest cechą charakterystyczną modelu GEM?

Koncepcyjna Nokia jest po prostu jednym wielkim ekranem dotykowym. Wyjątkiem jest oczko aparatu z tyłu obudowy, oraz logo Nokii z przodu.

Designerzy z Nokia Research Center podkreślają, iż GEM pozostanie na deskach kreślarskich na dłużej. Przyczyna jest prosta. Na razie produkcja tak zaawansowanych smartfonów jest zwyczajnie niemożliwa. Jeśli jednak ewolucja tzw. elastycznych wyświetlaczy będzie przebiegać w obecnym tempie, za kilka lat niewykluczona jest realizacja tej niezwykle innowacyjnej wizji. Nokia ostatnio prezentowała działający prototyp modelu Kinetic, który jeszcze kilka lat temu mógłby budzić dokładnie takie same emocje – zarezerwowane dla czystego science-fiction.

Dla potrzeb prezentacji całej koncepcji, stworzono krótką animację.

Nokię GEM zaprojektowano, aby uczcić 25-lecie głównego ośrodka badawczego koncernu – Nokia Research Center. Nas osobiście intryguje jedna kwestia. Jak trzymać w dłoni urządzenie, które w 100% jest dotykowe?

Fot/Źródło: Nokia

Nokia Gem. W 100% dotykowa - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Tegoroczny festiwal w Cannes dobiegł końca. Złotą Palmą nagrodzono Francuza Jacquesa Audiarda ("Prorok") za film "Dheephan" opowiadający o emigrantach ze Sri Lanki.

Tytułowy bohater filmu Audiarda wraz z przybraną rodziną emigruje do Francji, posługując się sfałszowanym paszportem, po czym trafia na paryskie przedmieścia pełne biedy, przemocy i wojen gangów.

Grand Prix festiwalu zdobył z kolei debiutant z Węgier, Laszlo Nemes, za film "Syn Szawła" o więźniu z Sonderkommando w Auschwitz-Birkenau, odpowiedzialnym za nadzorowanie egzekucji w komorach gazowych.

Nagroda dla najlepszej aktorki nie przypadła faworyzowanej Cate Blanchett, tylko jej partnerce z planu "Carol" Todda Haynesa, Rooney Marze, która w dodatku podzieliła zwycięstwo z Emmanuelle Bercot ("Mój król").

Statuetka dla najlepszego aktora trafiła w ręce Vincenta Lindona za występ w filmie "La Loi du Marché" Stéphane'a Brizé.

Najlepszym scenarzystą okazał się Michael Franco, autor "Chronic" o prywatnym pielęgniarzu (Tim Roth) wyspecjalizowanym w opiece nad bardzo chorymi pacjentami.

Hou Hsiao-Hsien z Tajwanu został doceniony za reżyserię "The Assassin", rozgrywaną w XI wieku opowieść o zabójczyni, która otrzymuje zadanie zlikwidowania własnego kuzyna za zdradę cesarza.

Greka Yorgos Lanthimos, autor głośnego "Kła", nagrodzonego przed sześcioma laty w Cannes w sekcji Un Certain Regard, tym razem otrzymał nagrodę jury za film "The Lobster".

Natomiast we wspomnianej sekcji triumfował "Hrutar" Islandczyka Grimura Hakonarsona, historia śmiertelnie skłóconych braci, hodowców owiec, zmuszonych współpracować w obliczu zarazy.

Film o emigrantach ze Złotą Palmą w Cannes - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się