Do sieci wyciekły fotki ze strony TENAA, na których możemy obejrzeć nowego smartfona Xiaomi - Mi Max. Telefon ma m.in. 6,4-calowy ekran i skaner linii papilarnych z tyłu obudowy.

Na Weibo opublikowano dwa zdjęcia ze strony TENAA, gdzie można zobaczyć smartfona Xiaomi Mi Max. Niestety, na stronie organizacji nie znajdziemy tego modelu, a więc możliwe, że wpis został usunięty lub Mi Max dopiero pojawi się w rozpisce TENAA. Możemy jednak przyjrzeć się wyglądowi telefonu.

Zobacz smartfony z Androidem w e-sklepie

Jak nietrudno zauważyć, Xiaomi Mi Max ma trzy przyciski pojemnościowe pod ekranem, a z tyłu obudowy widzimy aparat fotograficzny z podwójną diodą doświetlającą LED i okrągły skaner linii papilarnych.

Plotki sugerują, że Xiaomi Mi Max ma być dostępny w dwóch wersjach: z 2 GB RAM i 16 GB miejsca na dane oraz 3 GB RAM i 32 GB miejsca. Telefon zostanie oficjalnie zaprezentowany już 10 maja i wtedy powinniśmy poznać wszystkie szczegóły.

Pozostaje nam wierzyć, że TENAA niedługo opublikuje informacje poświęcone Mi Max. Wtedy też będziemy mogli go zobaczyć na kolejnych dwóch zdjęciach.

Źródło: weibo

Xiaomi Mi Max pozuje na zdjęciach z TENAA - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się