YouTube wprowadza kolejne zmiany w aplikacji na iOS i Androidzie. Tym razem obejmujące wyświetlanie proponowanych filmów na ekranie startowym.

YouTube na własnym blogu pochwalił się kolejną nowością. Tym razem są to zmiany obejmujące ekran startowy, który widzimy zaraz po wejściu do aplikacji. Nowy ekran startowy prezentuje teraz większe miniaturki proponowanych do obejrzenia filmów. Wcześniej były to mniejsze miniatury, umieszczone po lewej stronie okna i z informacjami po prawej. Teraz wygląda to tak, jak na poniższych zrzutach ekranowych.

Przedłuż umowę w Internecie. Czekają rabaty i oferty specjalne!

Wcześniej YouTube w głównym oknie aplikacji wyświetlał znacznie więcej filmów na jednym ekranie. Teraz mieszczą się tylko dwa, co jest trochę dziwnym rozwiązaniem.

W każdym razie, do zmian trzeba się po prostu przyzwyczaić.

Google chwali się także udoskonaleniami obejmującymi dostarczanie sugerowanych filmów. Teraz proponowane filmy mają być lepiej dobierane, a możliwe to jest za sprawą nowej technologii, której zasadę działania omówiono na poniższym filmie.

 

Zmiany wdrażane są po stronie serwerów Google, a więc nie wymagają instalacji żadnej aktualizacji. Najprawdopodobniej nowe okno startowe YouTube'a jest już widoczne w waszych aplikacjach.

Źródło: youtube

YouTube odświeża ekran startowy aplikacji - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się