Weź udział w konkursie i wygraj 5000 euro. Autorzy 40 najlepszych filmów, prezentujących firmę, wezmą udział w specjalnym szkoleniu z zakresu promowania firmy w internecie.

Coraz więcej osób decyduje się na niezależność i zakłada własny biznes. Konkurencja na rynku jest jednak bardzo duża i niełatwo zaistnieć. Dlatego też T-Mobile i HTC, od lat wspierające swoich klientów w dążeniu do samorealizacji, przygotowały specjalny konkurs dla mikroprzedsiębiorstw, którego zwycięzca otrzyma 5000 euro, zestaw promocyjny Jump! ProFirma S od T-Mobile, smartfona HTC One M9 oraz ultranowoczesną kamerę HTC RE. A co trzeba zrobić?

Wystarczy nagrać 15-sekundowy film, promujący własny biznes. Im oryginalniejszy i ciekawszy będzie, tym lepiej. Chodzi o to, aby oddać w nim swoją pasję, podzielić się nią z innymi. Film należy wrzucić na Instagram z hashtagiem #zareklamujswojbiznes.

W pierwszej edycji konkursu zwycięzcą została inicjatywa Targi Plac Nowy na krakowskim Kazimierzu, zrzeszająca lokalnych producentów żywności, designerów i rzemieślników. Druga nagroda przypadła HELLO callligraphy – studia liter, kaligrafii i papeterii, a trzecia przypadła marce modowej Mampiki.

Obejrzyj opublikowane już firmy i koniecznie stwórz własny. Konkurs „ZaREklamuj swój biznes” został przedłużony do 31 lipca. Masz jeszcze czas, aby stworzyć swoje wyjątkowe 15 sekund! Więcej informacji znajdziesz na stronie zareklamujswojbiznes.pl.

Fot. Fotolia

ZaREklamuj swój biznes – konkurs przedłużony do 31 lipca! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile i HTC wspólnie wspierają młodych przedsiębiorców. Współpracy towarzyszy konkurs "ZaREklamuj swój biznes". Możesz wygrać 5 tys. euro na rozwój firmy, kamerę HTC Re oraz pakiet usług dla biznesu od T-Mobile! Co musisz zrobić?

O co chodzi w konkursie? 

Nakręć oryginalny film, który przedstawi Twój pomysł na biznes. To pierwszy krok. Następnie wrzuć film na Instagram z #zareklamujswojbiznes. I gotowe! Tym sposobem weźmiesz udział w naszym konkursie!

Co możesz wygrać? 

Czeka na Ciebie 5 tys. euro na rozwój firmy, kamera HTC RE oraz pakiet usług T-Mobile: Jeden Numer, w tym VPABX i SuperInfo, proSklep, proHosting, Domena oraz darmowa aktywacja taryfy JUMP proFirma S. 

Konkurs rozpoczyna się 9.02.2015 i potrwa do 31.03.2015. Nagrody są atrakcyjne, więc do dzieła! 

HTC i T-Mobile zachęcają młodych przedsiębiorców, by rozwijając swoją firmę korzystali ze zdobyczy nowych technologii. Dzięki połączeniu rozwiązań oferowanych przez T-Mobile wraz z produktami HTC, takimi jak nowatorska kamera HTC Re, przed młodymi firmami otwierają się nowe możliwości. 

Nasza pasja do biznesu!

T-Mobile aktywnie wspiera młody biznes, dostarczając firmom pełen pakiet narzędzi. Dzięki temu wszystkie kreatywne pomysły możesz łatwo zamienić w dobry biznes. Obok prawdziwie nielimitowanych taryf Jump!, w naszej ofercie znajdziesz:

  • Jeden Numer - będziesz mógł skutecznie i wygodnie komunikować się z wieloma klientami jednocześnie! 
  • proDysk - to Twoje bezpieczne miejsce w chmurze. Otrzymasz nieograniczony dostęp do danych dzięki wirtualnymi dyskowi.
  • proHosting - chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów? W prostym kreatorze stworzysz profesjonalną stronę www, bloga lub forum dyskusyjne. 
  • proSklep - proste i intuicyjne narzędzie do tworzenia sklepu. Będziesz mógł oferować swoje produkty we własnym sklepie internetowym

Dowiedz się więcej

Więcej o samym konkursie, jak i rozwiązaniach oferowanych przez T-Mobile wraz z HTC, będzie można się dowiedzieć w specjalnych strefach. Te pojawią się na różnych wydarzeniach dla rozpoczynających swoją karierę zawodową twórców – m. in. już 9 lutego na finałowym pokazie mody HUSH Selected 2014 – „Projektant roku #BEGINDESIRE” w Warszawie, na Arena DESIGN 2015 w Poznaniu w dniach 17-20 lutego br. i na Slow Fashion w Warszawie w dniach 21-22.03.  

Więcej szczegółów na: www.zareklamujswojbiznes.pl

Nowy konkurs T-Mobile i HTC! „ZaREklamuj swój biznes”! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Tajwański koncern zaprezentował zaskakujący gadżet dla tych, którym kręcenie filmów smartfonem już nie wystarcza.

Chodzi o Re Camera, czyli niewielką kamerkę, która mieści się w dłoni i wygląda niczym miniaturowy peryskop. Przy jej pomocy można nagrywać wideo i robić zdjęcia – pierwsza czynność wymaga dłuższego przytrzymania przycisku na obudowie, a druga – krótszego.

To urządzenie, które pozwoli uwiecznić wyjątkowe chwile w setne sekundy, ponieważ nie posiada włącznika – Re uruchamia się po wzięciu jej w dłoń. Posiada 16-megapikselowy aparat i umożliwia nagrywanie filmów w jakości Full HD (30 klatek na sekundę) lub 720p (120 klatek na sekundę). Bateria pozwoli na kręcenie filmu przez 1 godzinę i 40 minut w jakości Full HD lub zrobienie 1200 zdjęć.

Re Camera współpracuje ze smartfonami z Androidem i iOS, a zdjęcia na nie przesyła za pośrednictwem Wi-Fi. Naturalnie sparowanie kamery i smartfona wymaga zainstalowania na tym drugim specjalnej aplikacji. Pamięć wewnętrzna to karta microSD o pojemności 8 GB, jednak można użyć karty do 128 GB pojemności.

Do kamerki można dokupić także akcesoria, które pozwolą ją np. przymocować do ramy rowerowej i nagrywać krajobraz w czasie przejażdżki. Dodajmy, że jest ona wodoodporna. Dodatkowo umożliwia streaming wideo na żywo za pośrednictwem serwisu YouTube. Cena kamery to 200 dolarów.

Źródło: The Verge

RE, czyli niezwykła kamerka od HTC - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nowe inicjatywy i przedsiębiorczość trzeba wspierać. W konkursie T-Mobile i HTC posiadacze własnych firm mogą je zareklamować, a przy okazji wygrać atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wystarczy nagrać 15-sekundowy film promujący swój biznes i umieścić go na Instagramie, koniecznie dodając hasztag #zareklamujswojbiznes. To znakomita okazja do zareklamowania tego co robimy, a przy okazji szansa na wygranie sporych pieniędzy - 5000 euro. Wśród nagród w konkursie znajdziemy kamerę HTC RE, smartfon HTC One M9, abonament Jump!proFirma S za 0 złotych przez 2 lata, a także szkolenie z zakresu reklamowania swojej firmy.

Jak podsumowuje Marta Szwakopf, Kierownik Działu Marketingu SOHO T-Mobile Polska: Wierzymy w młodych przedsiębiorców i ich energię do realizacji nawet najbardziej niecodziennych i nieszablonowych inicjatyw. Mamy nadzieję, że konkurs stanie się ciekawą platformą wymiany doświadczeń oraz pomysłów przedsiębiorczych i kreatywnych Polaków.

Z kolei Aleksandra Grzybowska, Szefowa marketingu HTC Polska oświadcza: Cieszy nas, że coraz więcej kreatywnych osób chce realizować swoje marzenia, decydując się na założenie własnej firmy. Zauważyliśmy, że młodzi przedsiębiorcy, choć pełni zapału i pomysłów, często poszukują dodatkowych środków na dalszy rozwój, a szczególnie tak potrzebną im promocję. Innowacyjność to cecha, która przyświeca także HTC, dlatego postanowiliśmy wspomóc tych, którzy postawili już pierwsze kroki na ścieżce do sukcesu.

Konkurs potrwa do końca lipca, a więcej informacji znaleźć można na stronie www.zareklamujswojbiznes.pl.

Zareklamuj swój biznes - wygraj 5000 euro w konkursie T-Mobile i HTC - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się